Sada je: sub apr 27, 2024 2:48 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet dec 09, 2005 6:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Hvala geniuse!To je to...

Evo teksta:


Smesno mi je da jos u zivotu nijednom nisam video NLO.Jednom sam sanjao NLO,i bilo je vrlo realno.Sanjao sam kako se pao na zemlju bezeci kuci i u trenutku kad sam video svetlost probudio sam se.Da li je moguce da je to bilo stvarnost ili samo san.Sta to znaci.Uostalom,bio sam sav mokar i prljav kad sam se probudio(a okupao sam se pre nego sto sam legao da spavam).Veoma bizarno...Zar ne???

Moze li mi neko objasniti sta mi se desilo???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: NLO u snovima
PostPostano: sub jan 14, 2006 9:58 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri nov 09, 2005 8:18 pm
Postovi: 6
Lokacija: Rijeka
Prenosim vam tekst poruke koju sam upravo postala na Yahoo grupu;
http://groups.yahoo.com/group/prepare4contact


I'll introduce myself briefly just so you know a bit about the background of this story.
I'm a 26 year old female from Croatia, Europe. I've been interested in UFO phenomena since I was almost a child and I never could believe the dogma that we are alone in this great, big universe of ours.
I've been collecing ufo videos from the internet for a few years now.
Once in 2003 I travelled to a rural part of the country and saw an interesting play of lights in the sky during one night. I'm not claiming they were actually UFos , but it was indeed very strange.
I was never scared of the phenomena and rarely had UFO related dreams - I had only a few dreams over the years where I was usually looking at a sky full of different UFOs from the balcony of my apartment. In those dreams I never felt fear, but excitement and even happiness.
Recently I had two dreams which scared me, the 2nd one I dreamt last night and I wasn't going to tell anyone about them 'till this last one.
In the first dream I was lying down (I think I was outside somewhere) and clearly and phisically felt that I'm being lifted from the ground by a beam from a typical disc-shaped UFO. This feeling woke me up and I got pretty scared.
Second (last night's) dream: I am again lying down - this time I'm sleeping on a meadow on top of some small hill in the night. I wake up and look around and see I have a beautiful view from my position, but I don't remember exactly what I saw. I turn around and see a ship floating very low and very slowly towards me without making any sound at all.
This ufo was different - it was dark grey, matte not shiny, with lots of little holes (possibly windows). It was triangular with round angles. I got both excited and very scared and I threw myself back on the ground and forced myself to wake up in fear.

What surprised me the most is that now I found these dreams scary, unlike the ones I had before. I can also tell you that I'm phisically allright and my health hasn't changed in any way since these last dreams.

I would appreciate if someone could explain this. Is this contact? How do I know if they have good or bad intentions? DO you have any advice for me?


:?:

_________________
Sa svih strana pricaju nam bajke....

Pozdrav od SonicPixie AKA Orca Sinsemilla!
~Peace & ganja~


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 14, 2006 10:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Sto da ti kazem ja sam prije par dana sanjao NLO kako pici po vedrom nebu i mene hoce, ja ga vidim ostli ga ne vide, kasnije trenutak vidim malog smedjeg vanzemaljca pita me dali ja znam istinu, ne sjecam se sto sam odgovorio. Poslje scena br. 2 ja sam kod doktora i ona (zensko) mi govori kako imam implatant u debelom crijevu te mi zeli to izvaditi, te je pocela prckat onak odvratan osjecaj, malo poslje sam se probudio. Bio je dan i sve je bilo ok ! Jednostavno sto je java a sto san to je ono.
Inace 1. put sam takav san usnio u zivotu. CUDNO

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 12:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2004 4:54 pm
Postovi: 187
Lokacija: Tuzla
Kao da ima neko sa ovog foruma da nije imao takve snove. Moj vam je savjet da malo smanjite citanje ove tematike dok stvari ne dodju na svoje mjesto :)
Ipak mi ljudi nismo u stanju uticati na eventualne vanzemaljske aktivnosti (uz pretpostavku da su oni, navodno, mnogo napredniji od nas).

_________________
"When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you are awaking, when you become aware of the real world around you. But you are still dreaming."
http://ufos.tk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 12:32 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Vjerovali ili ne !!!

Ja nisam niti jednom sanjao otmice, ali niti vanzemaljce!

Ne trebaju vas "okupirati" takve misli da ćete/bi mogli/ste pogodni za otmice. Jer ako si postavite "briju" u glavi da bi vas mogli oteti, ili vas to plaši i uzrokuje svijesni ili podsvjesni strah - to onda ponekad i ide u tom smjeru.

Dobra preporuka Adisa... tada malo odmorite i čitajte druge teme ovdje. Oni su ionako uvijek tu, svakodnevno, bili su i bit će... jedino što su u nekom drugom realitetu, pa ih vi ( dosad ) niste bili svjesni. Bitno je da otklonite svoj strah prema bilo čemu, pa tako i prema njima.



:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 12:44 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri nov 09, 2005 8:18 pm
Postovi: 6
Lokacija: Rijeka
Jack987 je napisao/la:

Ne trebaju vas "okupirati" takve misli da ćete/bi mogli/ste pogodni za otmice. Jer ako si postavite "briju" u glavi da bi vas mogli oteti, ili vas to plaši i uzrokuje svijesni ili podsvjesni strah - to onda ponekad i ide u tom smjeru.


:wink:



Ali upravo je to broblem - nisam nikad mislila da bih mogla biti oteta niti brijala ista slicno tome, niti me je ikada bilo strah.

_________________
Sa svih strana pricaju nam bajke....

Pozdrav od SonicPixie AKA Orca Sinsemilla!
~Peace & ganja~


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 1:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Mene je u snu bilo ono strah na pocetku al kad je doso blizu meni ono uopce me nije bilo nimalo strah, shvatio sam sto se dogadja i ... :-D.
Svakako puno informacija u zadnje vrijeme mozak pretrpava medjutim cudno je to da ih sanjam, to mi se dosad nije desavalo, zapravo kao sto kazem nikad ih nisam sanjao, iako sam i prije dosta citao o tome i o NLO.

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 1:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Ja sam do prije par godina konstantno sanjo da sam u velikoj tamnoj prostoriji koja je imala ovalan oblika i samo sam cuo ljudske krikove, na to nisam ni obracao paznju dok prije par dana to ponovo nisam sanjao te
sam to povezao s otmicama o kojima citam na ovom forumu.

Molim vas za misljenje, ima li ovo veze s mogucom otmicom :?:

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: E da...
PostPostano: sri jan 25, 2006 4:12 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 10:52 am
Postovi: 15
Lokacija: One Step Closer To The End
Sada će vam čika Izzo sve ov+bjasniti ... lol ...
Ovako, snovi su tvorevina podsvijesti (to svi znamo). Traju 3-15 sekundi (i to svi znamo). Kada bi naučili kontrolirati podsvijest 100% bili bi svemogući, doslovno, jer kada bi spavali i kontrolirali podsvijest 100% imali bi potpunu vlast nad sobom (fizički i psihički) znači da bi u krajnjem slučaju mogli letjeti. A oni koji mojesečare (taj sam) imaju kontrolu svoje podsvijesti razvijenu do 0.5% to je ništa... S time možeš gledati pri mjesečarenju, sve vidjeti, sve razumjeti, i pričati... A da to ponekad znaš kada se probudiš... Dok netko mjesečari nesmije ga se buditi... Ja npr. mogu kontrolirati svoje snove, npr. mogu izbječi smrt u snovima, a mogu ju i prihvatiti, sve se to radi posvjesno... To je tek mali dio moči koje radi podsvijest... A odgovor na postavljeno pitanje je: U pedeset posto slučajeva ono što sanjaš će se dogoditi, nezna se kada, može se dogoditi i nakon što ti umreš... NLO ti je u snovima zato što razmišljaš o NLO-u jako često... Ako vas išta zanima o snovima, podsvijesti, mjesečarenju, javite mi se... Pozzz :arrow: :roll: 8) :!: :!: :!:

_________________
..........:::::Linkin Park:::::..........

Forfeit the game / Before somebody else
Takes you out of the frame / Puts your name to shame
Cover up your face / You can’t run the race
The pace is too fast / You just won't last


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 25, 2006 8:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Ajde Luka da si i ti nesta napisao :D

Citat:
NLO ti je u snovima zato što razmišljaš o NLO-u jako često...


Ocito nisi razumio pitanje

Citat:
Ako vas išta zanima o snovima, podsvijesti, mjesečarenju, javite mi se


morat cu ja tebe poucit o otmicama :D

(BTW sutra cemo nastemat vujevu :D , i pozdravi te marko znas vec koji :D)

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 25, 2006 11:09 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav čika Izzo, dobrodošao!!!

Hehe, jedno pitanje, s obzirom da si tek došao:

Kažeš:
Citat:
Kada bi naučili kontrolirati podsvijest 100% bili bi svemogući, doslovno, jer kada bi spavali i kontrolirali podsvijest 100% imali bi potpunu vlast nad sobom (fizički i psihički) znači da bi u krajnjem slučaju mogli letjeti.


Jesi li ti svjestan kako se sve može kontrolirati naša podsvijest ( duša )? Na koje sve načine i kako to već mnogi odavno čine?

I zašto bi kontrolirali sami sebe uopće? Mislim to u smislu, svaka je kontrola neko ograničenje, pa zašto bi se onda time ograničili? Možda je bolje proširiti znanje/svijest, pa će nam MOGUĆNOSTI biti veće... slobodna volja veća...?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 26, 2006 12:15 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jan 25, 2006 3:24 pm
Postovi: 2
Najprije lijepi pozdrav,
Ispricavam se na off topicu,.. ali imam malo problema sa razumijevanjem ovog termina. Kada pricamo o prosirenju znanja da li to znaci ucenje ili to znaci samo informiranje? Da li bi prosirivanje znanja ukljucivalo primjenu znanja ?

Mislim da je to dosta bitno razjasniti, s obzirom da u vecini slucajeva bez primjene ne mozete znati da li je nesto istina ili nije,. a opet …. primjenjivati sve da bi se odlucilo je ponekad put u ludilo…


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 26, 2006 2:22 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav Nereide, dobrodošao/la!

Evo što sam o tome napisao na prvoj stranici svoje web-stranice:

Ovo bi moglo biti jako bitno za shvatiti ( Kasiopejci – Interview ):

Pitanje: Da li postoje kakva tehnološka sredstva koja bi nas zaštitila?

Odgovor: Jedina obrana koju trebate je ZNANJE. Ono vas štiti od bilo koje moguće forme štete u vašoj egzistenciji. Što više imate znanja, što manje strahova, što manje boli, što manje stresa osjećate, što se manje mučite, to manje iskusite štete bilo koje vrste. Razmislite o ovome sada vrlo pažljivo jer je to jako bitno: Gdje je granica u konceptu riječi ZNANJE? Budući da nema granice, koja je vrijednost te riječi? Beskonačna. Možete li pojmiti da kako vas jedan koncept s takvim značenjem može osloboditi od svih ograničenja? Koristite vaše šesto čulo da pojmite kako riječ, termin, odnosno značenje riječi ZNANJE, može omogućiti sve što ćete ikada trebati. Ako pažljivo razmislite, brzo ćete uvidjeti da je to istina u svojoj najvećoj mjeri.

Pitanje: Da li to uključuje znanje naučeno iz knjiga?

Odgovor: To uključuje sva moguća značenja te riječi. Možete li zamisliti koliko značenje ima ta jedna riječ? ... Možete imati brza razjašnjenja, koja proizlaze iz znanja. Ako težite neprekidnom sakupljanju znanja, osiguravate si zaštitu od bilo kojeg negativnog događaja koji vam se može dogoditi. Znate li zbog čega? Što više posjedujete znanja, što ste SVJESNIJI, to vam je bolja zaštita. Eventualno, ta svijest postaje toliko jaka i sveobuhvatna da i ne trebate izvoditi neke posebne rituale i radnje koje bi vas štitile. Zaštita jednostavno postaje prirodna, i dolazi sa sviješću. Znanje sadrži svu smisao. Ono je srž cjelokupne egzistencije.

Komentari:

Krivo znanje je opasnije od neznanja !!!

Znanje štiti – ignoriranje vodi destrukciji !

Vjera u nešto = neznanje o tome !

:wink:

Nadam se da ti je sad bar malo jasnije... hehe! Samo pitaj ako što treba! Tu smo svi da si međusobno pomognemo, ali i drugima.

:wink:


Uh, da spomenem i to što se tiče teme ovog topica. Noćas sam prvi put sanjao neke NLO-e, bilo ih je mnogo... no evo cijelog sna: sanjam da sam u nekoj šumi i da zajedno s ostalim bićima ( bilo ih je zbilja različitih, od životinja do mješavina-hibrida ) lovim neke druge po terenu. Dan se pretvara u noć, lovimo dalje. Ima raznih "lovačkih" iskustava u svemu tome, sve liči na neku igricu... Odjednom, posiju se oružja po terenu, kao u nekoj igrici se pojave, kupimo ih i idemo dalje, svako od njih ima svoj zvuk, ali i odjednom se na nebu pojavi BRDO RAZLIČITIH NLO-a!!! Pogledam gore i kažem ostalima: To su LETAČI!!! Sad smo ga najebali. Nije prošao ni tren, kad su se samo među nama i posvuda počeli pojavljivati razni oblici bića, i što sam primjetio - NISU LOVILI samo nas, već i međusobno svi sve druge... mislim i nas, samo mi nismo bili jedini, već je bilo i drugih koji su se samo "stvorili" u šumi i lovili jedni druge.
Idem dalje, počnem trčati, sjećam se nizbrdo, pokupim onako samo neku kotrljajuću lopticu - bombu. Osjećam smrad... kao neke truleži ili plina u kojem ima sumpora. Vidim neko biće da ide koso niz brdo - lakše je. Idem onda kao i ono. Svi sve love, kao jedna velika igrica... vidim neku prostoriju od balvana drveta sa svjetlom unutra. Ulazim. Sjednem kraj nekog i on mi kaže: daj da vidim bombu, ja mu je dajem, ono - neki čovjek rudlaste plave kose. Kaže ovo je dnevni boravak, tu se malo odmaramo. dobra ti je bomba, daje mi je i ide dalje.
Tu se san lomi - kasnije sanjam da sam u nekoj misiji ljudi na Mars, tražimo nešto na Marsu, naseljavamo Mars, ja sa drugima kao neki vojnik postavljam nodove... pucamo po nekim bićima koja su nas napala... nije tako strašno kao u prošlom snu - kao to je bila vježba samo. Naljevamo vodu na neko područje, radimo jezera... gradimo... kao nastaje neki oblik civilizacije, a ja sam u nekakvom eskadronu zaštitinih snaga koje nas brane od nekih vanjskih bića...

Eto, nije pršlo puno "vremena" pa da i ja imam iskustvo NLO-a u snovima.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 26, 2006 3:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Jack =D>

Lets turn on...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 28, 2006 6:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Mozda sam imala samo 1-2 snova vezanih za nlo,ne secam se,ali isto kao i Jack,ja uopste ne sanjam takve snove. Zapravo,cini mi se da su moji snovi usmereni na resavanje problema,i svesna sam da je to zato sto ja zelim da sanjam takve snove. Da pojasnim,nemam kontrolu kao kod lucidnog sanjanja,ali verujem da smo u stanju da totalno usmerimo u kom pravcu zelimo da sanjamo.

Jeste da bismo ovu temu mogli prebaciti temu "Cudni Snovi",i mislim da ce Jack uskoro i da nas opomene,heheh...

Ovo sam sanjala kada sam imala nekih 3-4 godine,i mislim da je to najraniji san kojeg se secam,a jedan je od najcudnijih. Secam se toga kao da je bilo pre par meseci. Secam se da sam se probudila rano ujutro i otisla u sobu svojih roditelja,uvukla se izmdju njih i tamo zaspala. Cim sam zaspala izgledalo je kao da sam se "ubacila" u san,i mozda je cak i bio pomalo lucidan. Gurala sam kolica za lutku(bila sam devojcica :) ) svojom ulicom,i odjednom se predamnom pojavio neki nepoznati covek koji je poceo da me ispituje u vezi nekakvog leka(??!!) koji sam trebala da popijem,jer sam kao bolesna. Meni je on delovao pomalo zastrasujuce,odgovorila sam mu da mi lek ne treba jer nisam bolesna,a onda je on pokusao da me kritikuje,i tada se njegovo lice pocelo menjati,i cela glava se pretvorila u nekakvu robotsku sestougaonu glavu koja je pomalo licila na oblik dijamanta,a u ustima su mu se nalazile umesto zuba nekakve kuglice,kao perle ili biseri i sve je izgledalo kao nekakva potpuno primitivna robotska masinerija. Secam se da sam se u snu nasmejala,jer se taj covek pretvarao da je mocan,a ustvari je samo smesna masina,primitivan robot. U sledecem momentu,ja sam se vracala kuci istim putem kojim sam dosla u snu,i kada sam dosla na mesto odakle sam krenula,probudila sam se.

Ono sto mi je i sada cudno je odakle mi ideje o robotima sa 3-4 godine? Ne secam se da sam gledala neki film,mada je i to moguce. Mozda ovo uopste nema nikakve veze sa nlo,moguce je da je to bio jedan od prvih snova u mom zivotu koji ukazuju da suocavanje sa zivotnim problemima zvanicnog sveta.

Da li mozete da se setite najranijeg sna koji ste sanjali?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 28, 2006 10:00 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo prenosim svoj san iz slične već zaključane teme:

Noćas sam prvi put sanjao neke NLO-e, bilo ih je mnogo... no evo cijelog sna: sanjam da sam u nekoj šumi i da zajedno s ostalim bićima ( bilo ih je zbilja različitih, od životinja do mješavina-hibrida ) lovim neke druge po terenu. Dan se pretvara u noć, lovimo dalje. Ima raznih "lovačkih" iskustava u svemu tome, sve liči na neku igricu... Odjednom, posiju se oružja po terenu, kao u nekoj igrici se pojave, kupimo ih i idemo dalje, svako od njih ima svoj zvuk, ali i odjednom se na nebu pojavi BRDO RAZLIČITIH NLO-a!!! Pogledam gore i kažem ostalima: To su LETAČI!!! Sad smo ga najebali. Nije prošao ni tren, kad su se samo među nama i posvuda počeli pojavljivati razni oblici bića, i što sam primjetio - NISU LOVILI samo nas, već i međusobno svi sve druge... mislim i nas, samo mi nismo bili jedini, već je bilo i drugih koji su se samo "stvorili" u šumi i lovili jedni druge.
Idem dalje, počnem trčati, sjećam se nizbrdo, pokupim onako samo neku kotrljajuću lopticu - bombu. Osjećam smrad... kao neke truleži ili plina u kojem ima sumpora. Vidim neko biće da ide koso niz brdo - lakše je. Idem onda kao i ono. Svi sve love, kao jedna velika igrica... vidim neku prostoriju od balvana drveta sa svjetlom unutra. Ulazim. Sjednem kraj nekog i on mi kaže: daj da vidim bombu, ja mu je dajem, ono - neki čovjek rudlaste plave kose. Kaže ovo je dnevni boravak, tu se malo odmaramo. dobra ti je bomba, daje mi je i ide dalje.
Tu se san lomi - kasnije sanjam da sam u nekoj misiji ljudi na Mars, tražimo nešto na Marsu, naseljavamo Mars, ja sa drugima kao neki vojnik postavljam nodove... pucamo po nekim bićima koja su nas napala... nije tako strašno kao u prošlom snu - kao to je bila vježba samo. Naljevamo vodu na neko područje, radimo jezera... gradimo... kao nastaje neki oblik civilizacije, a ja sam u nekakvom eskadronu zaštitinih snaga koje nas brane od nekih vanjskih bića...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Ja i vanzemaljci
PostPostano: pet feb 03, 2006 3:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Cijelu vecer surfam po internetu, citam intervjue, clanke, o otmicama, greysima, reptilima, ovima, onima i sad vise ne znam jel mi drago sto sam poceo malo dublje istrazivat jer sam, iskreno, malo preplasen.
Citam kako je onog paraliziralo dok je spavao u krevetu a covjek ima 100kg misicne mase... brrr... a ja jos zivim sam u stanu... valjda me nece? Mislim da im Split nije privlacan, a pogotovo ne neki mrsavko sa dijabetesom tip 1. Sta vi mislite?
Kvragu ko ce sad zaspat...
Ako me sutra ne bude ili bude pisalo u novinama da sam otet, znajte radi cega je to :cry: :roll:
Inace, hvala Bogu (ili cemu vec) nikad nisam imao neka neugodna iskustva sa alienima i NLO-ima, tj. nisam imao nikakva iskustva uopce, niti sam ih ikad vidio, niti osjetio... jedino smo jednom cura i ja setali plazom proslo ljeto navecer. Bilo je oblacno, onako niski gusti oblaci koji su dosta brzo letili. I usred tih oblaka nesto je malo svjetlucalo, velicinom kao zvijezda, dakle mala svjetleca tockica na nebu. I onako u sali kazem joj ja "vidi, NLO", i malo smo se upitkivali na tu temu i gledali tu tockicu i onda je jednostavno izblijedila, kao da ju je oblak prekrio i gotovo, nema vise. Nakon toga vise nismo znali jel to bila zvijezda ili stvarno neki NLO. I dan danas ona mi kaze "ono sta smo mi vidili je bio NLO.".
I jednom sam sanjao smak svijeta (ali ovo je vise hollywoodski), da su dosli sa svojim OGROMNIM svemirskim brodovima, dakle stvarno mislim ogromnim, velikim kao lanac planina. Brodovi su bili prilicno ostrokutnih oblika, nesto poput velikih pravokutnika. Nekoliko njih je polako "padalo" s neba i zabijalo se u Zemlju. Prekrili su cijeli horizont, Sunce, stvorili su mrak, spustio se neki dim na Zemlju, ljudi u panici bjeze bezglavo, trce, ja medju njima isto tako u panici bjezim... i tad sam se probudio :)
Inace, nikad ih nisam sanjao i zadovoljan sam s time, nadam se da ce tako i ostat :) (osim ako su stvarno dobri i zele nam pomoc, ali i tu se bojim da bi mi srce moglo stat da ugledam jednog od njih, pa makar u snu).
Btw. onaj "nlo" sta smo cura i ja vidili, to je kao neka projekcija iz 4-6 denziteta? Moze li mi ovo netko pojasnit. Sta ta svijetleca kuglica moze, sta ona znaci...
Isto tako, pretpostavljam da im zakljucana vrata i zatvoreni prozori nisu prepreka ako zele uc u stan? [-o<
I moze li mi netko rec sta trebam radit ako ne zelim bit otet? Nemojte mi samo rec "pojacat svoje unutrasnje Ja" i slicno, jer se u panici stvarno tesko koncentriram ](*,)
Eto sorry na toliko pitanja ali malo sam nov u svemu ovome i pomalo uzasnut...

Hvala unaprijed i pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 03, 2006 8:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
Cijelu vecer surfam po internetu, citam intervjue, clanke, o otmicama, greysima, reptilima, ovima, onima i sad vise ne znam jel mi drago sto sam poceo malo dublje istrazivat jer sam, iskreno, malo preplasen.


Ma bolje ti je da si surfo po nekoj pornjavi, barem bi lakše zaspao.
Sweet dreams :twisted: :lol: .

Citat:
Citam kako je onog paraliziralo dok je spavao u krevetu a covjek ima 100kg misicne mase... brrr... a ja jos zivim sam u stanu... valjda me nece?


Imam i ja 100 kg mišića al me paralizira u krevetu samo kad popijem previše piva, pa se ne mogu ni pomaket, a ne daj bože zatvoriti oči. :lol:

Ma šalim se. :)

To što si se tako isprepadao kad si malo čitao o alienima nije ništa čudno, takva je naša (barem meni tako bilo) prva reakcija na mogućnost spoznaje prave istine, poslije ćeš, vjeruj mi, kako budeš prikupljao više informacija i kako se budeš približavao istini, početi da se mnogo manje plašiš, a onda ćeš i prestati skroz.
Ima na ovom sajtu sjajnog materijala za pročitati i po nekoliko puta, meni je pomoglo, potrebno ti je što više pravog, istinskog znanja o tim pojavama, a njega ćeš naći upravo ovdje.

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 03, 2006 11:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
Imam i ja 100 kg mišića al me paralizira u krevetu samo kad popijem previše piva, pa se ne mogu ni pomaket, a ne daj bože zatvoriti oči.


Ja nemam 100 kg misica ali sam cesto paraliziran poslije subotnjeg izlaska :lol: :lol: :lol:

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Nije me
PostPostano: pet feb 03, 2006 1:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Evo nisu me oteli :D
Nisam nista ni sanjao. Tj. jesam ali ne njih vec da mi netko krade biciklu :lol:
Izgleda da im nisam napet (toooo) :wink:
Bas se pitam jel ikad ikog pijanog otelo?
Ono, zaspes nakon subotnjeg izlaska, "malo" si popio, oni te otmu pa im se izrigas po svemirskom brodu sta prouzroci kratki spoj na njihovoj osjetljivoj tehnologiji tako da brod pocme padat prema zemlji a romanticni parovi koji u tom trenutku gledaju nebo kazu "vid' meteor pada!" :shock:
Sta mislite jel se oni opijaju, jel izlaze, jel tulumare, jel... kako se uopce razmnozavaju? Hheh, sad sam se sjetio one slike koju neki imaju na majicama, slika marihuane i aliena i gore pise "why aliens visit Earth" :lol:

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 189 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 60 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz