Sada je: čet mar 28, 2024 8:40 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 77 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Vanzemaljci na Mjesecu
PostPostano: ned maj 18, 2008 12:06 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 04, 2008 7:47 am
Postovi: 6
Vec sam puno nasao tema o vanzemaljcima na mjesecu i kako vise nikad poslije prvog slijetanja na mjesec se nisu slali ljudi ponovno jer su oni prvi koji su sletjeli vidjeli i brodove i cudne bljeskove po kraterima mjeseca na strani koja se nikad ne vidi prema zemlji tj sa zemlje. Da li vi imate kakva saznanja ili su to izmisljotine? Al nasao sam jako puno tekstova o tome, cak navodno da je neko intervjuirao armstronga i da je on potvrdio, ako to nije lazno, sta mislite?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 18, 2008 12:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Naravno da ima onih sivig govanaca na Mjesecu koliko ti volja. Neka ih dok ih ne rašćeramo :D :twisted:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 18, 2008 12:34 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 26, 2008 4:52 pm
Postovi: 10
Lokacija: Sarajevo
Armstrong je u dubokoj starosti izjavio da mu je bilo tesko citav zivot cuvati tajnu. Mada ja mislim da se odnosila na to da on nikad nogom nije krocio na Mjesec 8)

_________________
Neko mi zivot krade


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 18, 2008 1:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 09, 2007 3:29 pm
Postovi: 833
Lokacija: Zagreb, Vrbovec
AgAwAgA je napisao/la:
Armstrong je u dubokoj starosti izjavio da mu je bilo tesko citav zivot cuvati tajnu. Mada ja mislim da se odnosila na to da on nikad nogom nije krocio na Mjesec 8)


Može neki link na to?

Osobno mislim da je let na mjesec istovremeno fake i realan. Fake je onaj priređen za javnost, a u pravom videu (navodno) se nalaze ruševine na Mjesecu, vjerojatno nacističke baze ili možda potpuno neljudske ili pak zajedničke. Vidio sam neki vrlo uvjerljivi klip na youtube-u sa ruševinama na Mjesecu. Što se tiče starosti, mislim da je to moguće potvrditi, a što se tiče autentičnosti, to je već druga stvar.

Možda sam u krivu, no nema veze.

_________________
Moja kolekcija knjiga:

http://www.4shared.com/dir/12497247/299 ... cija_.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 18, 2008 6:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
djelim tvoje mišljenje, a što se tiče ruševina mislima da ih ima iz svih razdoblja, a ima sigurno i baza i sivaca. znam iz druge ruke.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 18, 2008 6:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
demiurge je napisao/la:
djelim tvoje mišljenje, a što se tiče ruševina mislima da ih ima iz svih razdoblja, a ima sigurno i baza i sivaca. znam iz druge ruke.


Daj pojasni ovaj dio malo ako nije preveliki problem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 18, 2008 10:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
ništa posebno. samo netko tko kaže da zna da su tamo a ja toj osobi vjerujem. thats it :wink: . uostalom, kao da je važno, mislim da ima puno drugih izvora iz kojih se možeš pouzdati


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 18, 2008 11:10 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 26, 2008 4:52 pm
Postovi: 10
Lokacija: Sarajevo
tehuti je napisao/la:
AgAwAgA je napisao/la:
Armstrong je u dubokoj starosti izjavio da mu je bilo tesko citav zivot cuvati tajnu. Mada ja mislim da se odnosila na to da on nikad nogom nije krocio na Mjesec 8)


Može neki link na to?

Osobno mislim da je let na mjesec istovremeno fake i realan. Fake je onaj priređen za javnost, a u pravom videu (navodno) se nalaze ruševine na Mjesecu, vjerojatno nacističke baze ili možda potpuno neljudske ili pak zajedničke. Vidio sam neki vrlo uvjerljivi klip na youtube-u sa ruševinama na Mjesecu. Što se tiče starosti, mislim da je to moguće potvrditi, a što se tiče autentičnosti, to je već druga stvar.

Možda sam u krivu, no nema veze.


Nemam link nazalost ali vise puta sam to citao i cuo tako da sam vrlo siguran u tu informaciju. S jedne strane mi nije jasno kako je moguce da naprave onolike gafove pri snimku "za javnost". Mogu to shvatiti jedino kao nesto cime su se bavili kao s necim trivijalnim, iza necega mnogo veceg. Sa druge strane, danas postoje teleskopi koji vrlo precizno "dobace" do same povrsine Mjeseca. Jedino ako se ne misli na tamnu stranu

_________________
Neko mi zivot krade


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 19, 2008 8:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 07, 2006 1:05 pm
Postovi: 382
Lokacija: Srebrenik, BiH
Meni je ovo ciljano "vjerovanje / ne vjerovanje":

1. Neko rukom po sjećanju nacrta NLO, vanzemaljci na tamnoj strani mjeseca - DA.
2. Zapis kamerom šetnje po mjesecu - NE.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
♫ U tako malo nota reći toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 19, 2008 4:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
demiurge je napisao/la:
ništa posebno. samo netko tko kaže da zna da su tamo a ja toj osobi vjerujem. thats it :wink: . uostalom, kao da je važno, mislim da ima puno drugih izvora iz kojih se možeš pouzdati


Ako aludiraš na izvore sa interneta, onda smo stvarno u k****. :mrgreen:

No dobro. Hoću reći da bude uvijek "nečega" ovdje i ondje i na vrhu najveće planine i doma kod starog Štefa kad se vrati iz kleti i na nebu bude svega i svačega i ovoga i onoga i stvarnog i nestvarnog... ljudska mašta zna smišljat čudne stvari. Poanta? Više se nažalost ne razlikuju ( barem ne puno ) istina od laži ( ili poluistine ). Stvar samoprocjene ako pitaš mene. A ne pitaš pa se niti ne brinem. Najbolje ući u dizalo, spustit se malo na Zemlju i koncentrirat se na trenutno, odnosno ono što se događa oko tebe. Ne zamarat se takvim nekim kvazi-problemima. A i uostalom ako i postoji, šta to tebi znači ? Da bi ljudi nastavili živjeti svoj mirni i naizgled siguran život treba im iluzija ... a hvala Bogu takvih imamo dosta. Nisu ljudi spremni za "otkrivenje"... bla bla

Ne kažem da ima niti da nema ... samo kažem - prosudi sam.

Iz posta se čini ko da je namijenjen demiurge-u, ali nije. Namijenjen je onome koji to čita. Da ne bi bilo da je bilo. Ili možda ne ?

Svašta ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 19, 2008 7:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
pa brate, tko kaže da se zamaram, zaboli me k*** :mrgreen:. da se zamaram njima sad bih ti napisao tu podulji post o tome koji bih copy/pasteao odnekuda. samo znam jednu osobu koja kaže da ih ima i ja joj vjerujem i vjerujem drugim svjedocima prek interneta i izvorima i to je to. a sad da ja time razbijam glavu, to ni najmanje. ionako su oni jednako OPS kao i mi :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 19, 2008 7:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
Pa da, generalno se slažem. Između "nas" i "njih" nema prevelike razlike ( barem si tako ja tumačim, napominjem da ja NISAM savršen ) . I jedni i drugi iskorištavaju, manipuliraju, varaju, izvrću "istinu" ( neka mi netko kaže što je uistinu istina ... jer je istina, kao i dobro i zlo drugačija za svakog pojedinca ) . Uglavnom u globalu to ne izgleda dobro, ali vjerujem ( znam ? ) da će uvijek biti onih hrabrijih ( potencijalni "mi" ) koji će, ako ništa drugo, barem pokušati "otvoriti oči" prvenstveno sebi, a tek onda, kad smo 100 % sigurni u ono što ZNAMO, proslijediti te informacije drugima. Jer ipak postoji previše dezinformacija o svemu i svačemu, i to na raznim izvorima, čak i u onima kojima bi se najmanje nadali...

Citat:
ionako su oni jednako OPS kao i mi


Da li vjeruješ u promjenu toga ? Ja se nadam. Opet nada. Eh...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 20, 2008 10:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
vjerujem. u nadi je spas. možda i među njima ima onih koji žele van iz njihovog trenutačnog reliteta, tipa gnostički nastrojeni sivci koji, dok ovi otimaju i rade pokuse, čitaju castenedu, gruđijefa i sl. stvari :mrgreen: :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 19, 2008 10:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 21, 2008 2:03 am
Postovi: 9
tehuti je napisao/la:
Fake je onaj priređen za javnost, a u pravom videu (navodno) se nalaze ruševine na Mjesecu, vjerojatno nacističke baze ili možda potpuno neljudske ili pak zajedničke.


Nacističke?
Do sada nisam imao priliku o ovome čitati, pa ako ti ne bi bilo teško da mi u kratkim crtama ispričaš nešto o tome...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 20, 2008 12:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 09, 2007 3:29 pm
Postovi: 833
Lokacija: Zagreb, Vrbovec
grof_Drakula je napisao/la:
tehuti je napisao/la:
Fake je onaj priređen za javnost, a u pravom videu (navodno) se nalaze ruševine na Mjesecu, vjerojatno nacističke baze ili možda potpuno neljudske ili pak zajedničke.


Nacističke?
Do sada nisam imao priliku o ovome čitati, pa ako ti ne bi bilo teško da mi u kratkim crtama ispričaš nešto o tome...


Ne znam šta bhi ti rekao... Ima negdje na youtube-u klip na kojem se vide građevine, snimljene od neke Apollo misije. Izgleda realno, ali nisam stručnjak. I više ne znam koji je to klip, jer ih ima milijun o bazama na mjesecu.

_________________
Moja kolekcija knjiga:

http://www.4shared.com/dir/12497247/299 ... cija_.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 22, 2008 11:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
ja bi ti preporucio Secret Space dokumentarac, tu se dosta objasnjava oko mjeseca i NASA-e uopcenito. imas na Google Video citav dokumentarac, cak i na You Tubeu ja mislim pa cekiraj :)

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 02, 2008 12:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 28, 2006 1:57 pm
Postovi: 76
Lokacija: Prijedor, BiH
Cartman je napisao/la:
ja bi ti preporucio Secret Space dokumentarac, tu se dosta objasnjava oko mjeseca i NASA-e uopcenito. imas na Google Video citav dokumentarac, cak i na You Tubeu ja mislim pa cekiraj :)


Upravo sam danas pogledao taj dokumentarac i mogu ti reci da je dosta dobar. Ima jako zanimljivh snimki a pogtovo ona u vezi svemirske postaje MIR kad NASA pokusava da uoci tu postaju a ne moze zbog raznih drugih NLO-a


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 23, 2008 10:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 10, 2008 7:19 pm
Postovi: 39
Lokacija: My mind somwhere on the universe
Ima li ikakva fotogtafija (koja se da lako falsifikovati) o tome?

Nešto uvjerljivije?

Ipak na tom Mjesecu nema ništa što se može vidjeti iz teleskopa?
Đe su te ruševine ti vanzemaljci?

To je malo apsurdno. (Možda apsurd ne postoji...)

_________________
Sve se plaši Vremena a Vrijeme se plaši Piramida!
!UT SEMENTEM FECERIS, ITA METES!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 24, 2008 12:11 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ipak na tom Mjesecu nema ništa što se može vidjeti iz teleskopa?
Đe su te ruševine ti vanzemaljci?


Valjda si svjestan da teleskopom ne možeš vidjeti KROZ Mjesec... naime... valjda si svjestan toga da se Mjesec vrti tako da mi sa Zemlje UVIJEK vidimo samo jednu njegovu polovicu... čuo si za "tamnu stranu Mjeseca"?

Nije taj naziv zato što tamo ne dolazi svjetlost sa Sunca, već zato što ga mi nemožemo vidjeti sa Zemlje. Tamo dolazi svjetlost sa Sunca, kao i na ostali dio Mjeseca, jer kruži klasika... ko i Zemlja... a stvar je u tome što je os vrtnje okomit na našu točku promatranja sa Zemlje... tako da, teorijski, vidiš samo pola Mjeseca, odnosno polovicu površine koja "gleda" prema Zemlji.

Zamisli Mjesec kao kuglu koja se vrti tako da ti vidiš kao da se okreće kao kotač, dakle, vidiš samo pola Mjeseca stalno... ( kad je obasjan Suncem )

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 24, 2008 8:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 10, 2008 7:19 pm
Postovi: 39
Lokacija: My mind somwhere on the universe
Naravno da sam čuo za tamni stranu Mjeseca...

Ne znam šta da ti kažem...

Dobra ti ej ta da se ne može vidjeti KROZ mjesec =D>
Ima logike ima...

_________________
Sve se plaši Vremena a Vrijeme se plaši Piramida!
!UT SEMENTEM FECERIS, ITA METES!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 77 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz