Sada je: pon maj 13, 2024 8:10 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1238 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 62  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto aug 23, 2011 7:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
hahaha,ja sam od uvek pricao da su svemirci krivi za sve !
http://www.kurir-info.rs/planeta/mali-z ... p#postcomm

JUSTON - Zemljani, zaustavite zagađivanje, ili ste nastradali!
Ovim rečima mogli bi da nam se obrate mali zeleni pre konačnog udara u Zemlju. To, naime, tvrde američki naučnici i istraživači NASA.

Naučnici američkog univerziteta Pen Stejt i njihove kolege iz NASA tvrde da je globalno zagrevanje kontroverzna tema ne samo na planeti već i u svemiru. Oni u svojoj studiji navode nekoliko scenarija susreta s vanzemaljcima, a u jednom od njih pretpostavljaju da bi upravo zagrevanje temperature planete moglo dovesti do vanzemaljske invazije.

Kako scenario navodi, vanzemaljska inteligencija kojoj je stalo do harmonije u svemiru možda ne bi imala previše razumevanja za ljude i njihovu sposobnost razaranja jedine planete na kojoj žive.

Da bi sprečili naše potencijalno širenje u druge solarne sisteme, vanzemaljci bi, navodi studija, problem mogli da reše invazijom na Zemlju, što bi, vrlo verovatno, bio i naš kraj.
Ovo je samo jedan od sličnih scenarija koji su navedeni u objavljenoj studiji koja detaljno opisuje prednosti i negativne posledice susreta s vanzemaljskom inteligencijom.

Ni sami autori nisu sigurni u verovatnost ovog scenarija, ali upozoravaju kako je i najmanja mogućnost da se ostvari dovoljna da na trenutak zastanemo i „procenimo naše ekspanzionističke tendencije“.

znaci da je ovaj sistem u kojem zivimo lose i treba da se menja.
a mi svi happy zivimo u 'slobodnom' demokratskom drustvu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri sep 14, 2011 3:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:46 pm
Postovi: 36
Lokacija: Zemun,Srbjia
Konacno ulazimo u zavrsnu fazu!

http://vanzemaljciinlo.blogspot.com/201 ... -post.html

Klupko je pri kraju!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: ned sep 18, 2011 3:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:46 pm
Postovi: 36
Lokacija: Zemun,Srbjia
http://vanzemaljciinlo.blogspot.com/201 ... tarac.html

Znaci,ovo ce stvarno biti fantastičan dokumentarac...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pon sep 19, 2011 8:50 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Nikola je napisao/la:
http://vanzemaljciinlo.blogspot.com/2011/09/fantastican-dokumentarac.html

Znaci,ovo ce stvarno biti fantastičan dokumentarac...

Samo da primjetim da je datum fenomenalnog izlaska numerički izražen 11.11.'11....zanimljivo, jel možda i "oko" 11:11 sati po lokalnom vremenu? :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pon sep 19, 2011 6:21 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Heh, dakle... ništa što već do sada ne znamo... ovo je uglavnom što i drugi govore ( David Icke, Alex Jones, itd... ) ...

... pitanje je što ćemo poduzeti u vezi svega ovoga?

Koliko ljudi od nas se odreklo energije dobivene naftom, nuklearnim postupcima, i drugim "prljavim" energijama?

Koliko ljudi od nas koristi transport koji je baziran na nafti?

Koliko ljudi od nas je odbilo sudjelovati u bilo kojim sukobima?

Koliko ljudi od nas ne kupuje hranu u supermarketima?

Koliko ljudi od nas je pretopilo željezo iz raznog oružja u razna oruđa i građevine?

Koliko ljudi od nas je zbilja odlučno krenuti duhovnim putem u transformiranje ljudskog načina razmišljanja?

:toothy2:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: čet sep 29, 2011 11:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 18, 2011 2:27 am
Postovi: 31
Lokacija: Srbija, Nis
zadnjih mesec dana,svaki dan barem po jedna vest o NLOima i vanzemaljcima

najjaci su mi tekstovi gde neki tamo americki istrazivac prica kako vanzemaljci spasavaju zemlju,tj ljudsku vrstu,nista nece da me zacudi ako za koju godinu nas budu sudili ako nesto lose budete uradili/rekli za 'vanzemaljce'

ne znam gde sam citao preneki dan,kako vec imaju 3 velika broda na zemlji,samo niko ne zna gde su...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pet sep 30, 2011 7:54 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Ma da, pa zar je problem parkiranti na Zemlji par kilometarskih brodova u ovoj dimenziji, pa niko ih nebi skužio........... :angel4:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: pet sep 30, 2011 11:27 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
slika

Skupo im je parkiranje... ma, nemaju oni para... klošari jedni!

:toothy2:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sub okt 01, 2011 12:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Da, u pravu si, gdje god bi htjeli stati, trebali bi platiti parking-e to je problem, odkud lova #-o

Ajmo dalje u revijalnom tonu...................

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sub okt 01, 2011 6:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 24, 2011 11:32 pm
Postovi: 37
Da točno je dolaze tri velika broda Nefila i na svakom brodu ima po 12 milona putnika ( nazovimo ih tako ) a i onaj kojeg mi zovemo komet Elenin nije komet nego također broda sa nekih 30 tak miliona vanzemaljaca , također i Nibiru tzv planet X u stvari je brod opet neke druge sorte vanzemljaka i ima ih cca 50 milijuna . I još na kraju da dodam da dolazi i svemirska federacija koja je navodno naš zaštitnik od ovih prethodno nabrojanih i broje otprilike sličan broj svih nadolazečih . Uglavnom biti će jako gusto i vodiće se žestoka borba za naš opstanak . Borbe su već počele tako da je federacija ispalila prve projektile na Elenin koji je djelomično oštećen što se dalo vidjeti sa naše planete i od tuda su nastale špekulacije da se taj komet raspao što nije istina jer posjeduju jako kvalitetne štitove . Kako će se stvari odvijati vidjećemo u ideućih mjesec dva kad se očekuje kulminacija borbe za prevlas nad nama i nad našim planetom . Za izvor ovih informacija ne mogu vam navesti niti jedan ovozemaljski jer ne postoji osim implatanta kojeg imam u kažiprstu lijeve ruke i putem kojeg komuniciram sa višim bićima ali ne želim stvarati paniku osim toga da budete mirni i strpljeni jer i inače ne možete utjecati na slijed događaja koji dolaze .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sub okt 01, 2011 9:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 11:42 am
Postovi: 193
Vidim da nekima ne ide vise od ovoga !

http://wmd.hr/portal/video-smijesni/hrvatska/zagrebacke-ovce-by-stiv-cinik/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri okt 05, 2011 1:27 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 3:44 pm
Postovi: 13
Fischer, jel ti to ozbiljno? Odakle ti čip??


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri okt 05, 2011 2:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ne vjerujem da ne možemo nikako utjecati na slijed događaja - ako ništa drugo možemo se zauzeti za sebe i da nam se vrati naša sloboda i naše moći. A to da će doći.... da dolaze.... pa ajde više neka ih, dojadili su više.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto okt 11, 2011 12:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 24, 2011 11:32 pm
Postovi: 37
Za čip tj pizdariju u prstu objasnio sam već i nemam pojma odakle mi a ožiljka i otvorene rane na tom dijelu nikad nije bilo . Nego jučer sam u Glasu slavonije pročitao interesantan članak gdje pobornici UFO traže od vlade SAD da se očituju najzad o svemu njih oko 7.500 ljudi a ovi su navodno odgovorili da kad skupe 17.000 potpisa neka se javi i vlada će se najzad očitovati o tom problemu . Ukoliko neko pronađe taj članak u novinama neka nam kopira i postavi ovdje ili pošalje link ali ja na njihovim stranicama ne nađem to , uglavnom interesantno .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto okt 11, 2011 5:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 18, 2010 5:45 pm
Postovi: 68
Sve čipove u tijelu možeš deaktivirati Tibetanskim tektitom to je jedna vrsta crnog kristala
koji je meteorit ja sam deaktivirao več 2 komada u tijelu i točno osjetiš kad se čip isključi
počneš razmišljati odmah drugačije bez ikakvih blokada.
Taj meteorit je pao na mjestu gdje je kasnije izgraden Tibetanski samostan i on zraci tolikom energijom da pravi veliki energetski stit.
usput samostan je izgraden da sakrije ulaz u Shambalu grad u supljoj zemlji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto okt 11, 2011 10:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
fischer je napisao/la:
Za čip tj pizdariju u prstu objasnio sam već i nemam pojma odakle mi a ožiljka i otvorene rane na tom dijelu nikad nije bilo ....
Sa kime tocno komuniciras preko tog cipa?

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto okt 11, 2011 11:05 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 21, 2011 2:54 pm
Postovi: 18
Lokacija: Time And Relative Dimension In Space
@ Fischer
cisto sumljam da bi se neko borio sa ovoliko primitivnu rasu poput nas :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: NLO i vanzemaljci
PostPostano: uto okt 11, 2011 11:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 9:11 pm
Postovi: 38
Lakota Wanagiyata je napisao/la:
Snimljeno Biće iz 4te dimenzije mobitelom.
neškodi pogledati.

A gje je taj snimak?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: sri okt 12, 2011 6:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 24, 2011 11:32 pm
Postovi: 37
Gordan je napisao/la:
fischer je napisao/la:
Za čip tj pizdariju u prstu objasnio sam već i nemam pojma odakle mi a ožiljka i otvorene rane na tom dijelu nikad nije bilo ....
Sa kime tocno komuniciras preko tog cipa?


Oprosti nisam rekao čip nego implatant to može biti bilo što , imam rengenske snimke i stvarno je čudnog oblika . Komunikacija se odvija u snovima tako da ne mogu sa sigurnošću reči o čemu se radi osim da u svakom snu ili kontaktu idu neke poruke uglavnom pozitivne u smislu ne boj se nećemo ti ništa mi smo dobronamjerni i tu smo da pomognemo . Sve se svodi ne neko obučavanje za nešto ali ja ne mogu sa sigurnošću i precizno to da objasnim . Ukoliko dođem do nekih informacija koje vam mogu jasno prenijeti ne brinite nećete biti zakinuti po tom pitanju . Sad će neki da se slatko nasmiju i sprdaće se sa ovim ali to je istina i ne interesira me tuđe mišljenje osim toga ovo se dešava već desetak godina i postupno postaje sve jasnije , da li sam prolupao ili nisam vrijeme će pokazati svoje inače živim potpuno normalno , obitelj privatna tvrtka druženje sve ok osim tih "snova" koji su mi iz početka teško padali i bili nejasni da bi sve bilo malo bolje i jasnije u zadnjih godinu dana . A to u prstu otkrio sam otprilike prije nekih 10 godina i ne želim da ga vadim niti isključujem nego da otkrijem istinu .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NLO i vanzemaljci
PostPostano: čet okt 13, 2011 7:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
fischer je napisao/la:
Gordan je napisao/la:
fischer je napisao/la:
Za čip tj pizdariju u prstu objasnio sam već i nemam pojma odakle mi a ožiljka i otvorene rane na tom dijelu nikad nije bilo ....
Sa kime tocno komuniciras preko tog cipa?


Oprosti nisam rekao čip nego implatant to može biti bilo što , imam rengenske snimke i stvarno je čudnog oblika . Komunikacija se odvija u snovima tako da ne mogu sa sigurnošću reči o čemu se radi osim da u svakom snu ili kontaktu idu neke poruke uglavnom pozitivne u smislu ne boj se nećemo ti ništa mi smo dobronamjerni i tu smo da pomognemo . Sve se svodi ne neko obučavanje za nešto ali ja ne mogu sa sigurnošću i precizno to da objasnim . Ukoliko dođem do nekih informacija koje vam mogu jasno prenijeti ne brinite nećete biti zakinuti po tom pitanju . Sad će neki da se slatko nasmiju i sprdaće se sa ovim ali to je istina i ne interesira me tuđe mišljenje osim toga ovo se dešava već desetak godina i postupno postaje sve jasnije , da li sam prolupao ili nisam vrijeme će pokazati svoje inače živim potpuno normalno , obitelj privatna tvrtka druženje sve ok osim tih "snova" koji su mi iz početka teško padali i bili nejasni da bi sve bilo malo bolje i jasnije u zadnjih godinu dana . A to u prstu otkrio sam otprilike prije nekih 10 godina i ne želim da ga vadim niti isključujem nego da otkrijem istinu .


Tako je, nemoj ga vaditi, postoji opasnost da ako ga izvadiš skužiš da su poruke sve samo ne dobronamjerne, da te kontroliraju, a mogao bi iznad glave ugledati i chemtrailse....

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1238 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 62  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz