Sada je: sub apr 27, 2024 6:54 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1238 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 62  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 1:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
nastavak:

Jack987 Napisano: 03 Kolovoza 2004 u 22:30 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Terabyte,

Evo ja sam bio sad ... radi. Evo ti link ( wave ):

http://www.cassiopaea.org/cass/waveindex.htm

Bok !

Korisnik je offline

bobo Napisano: 05 Kolovoza 2004 u 16:05 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 Interesantno da i ruska Pravda sve èešæe piše o vanzemaljcima:

http://english.pravda.ru/science/19/94/ ... liens.html

Pozdrav!
Korisnik je online

Streamer Napisano: 06 Kolovoza 2004 u 01:20 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 Sad citam ovo sto je Jack stavio, The wave series. I dodem do dijela kad je Laurina kcer pitala Lauru: "Mom, have you ever been able to see with your eyes closed?" Ostao sam ovako Neki dan dok sam legao spavat sam imao taj osjecaj. Bio je mrtvi mrak, al mogao sam se zaklet da sam vidio zatvorenih ociu. Skroz cudan osjecaj

Prije jedno 2-3 mjeseca kad sam isao spavat ovo mi se desilo: Legnem ja spavat, spustim glavu na jastuk, kad, 10 sekundi kasnije nesto pocne tupkat (kao metal po staklu). Prvo je pocelo potiho (oko 5 udaraca po sekundi) pa je pocelo sve glasnije i glasnije, ali se ritam nije mjenjao (5/sek). Bio je mrtvi mrak, digao sam glavu da osjetim od kud zvuk dolazi. Brzo sam upalio svijetlo i zvuk je prestao. Ono sto je lupkalo je metalni kriz koji sam dobio za krizmu od crkve. Bio je slobodno objesen za rucku stalenih vrata ormara. Vjetar nije mogao bit jer su rolete bile spustene (kad puhne jaci vjetar uvjek pocnu udarat od rub koji ih drzi) i prozor je bio otvoren pod kutem od 30 stupnjeva, a kriz se nalazio na 100 stupnjeva. Potres nije bio jer bi inace drugi dan na vijestima nesto rekli. Nemam ni najmanju ideju sta je to moglo bit.

Post editirao Streamer dana 06 Kolovoza 2004 u 01:35
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 06 Kolovoza 2004 u 23:54 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Hmmm...

Znas li da takav kriz uzima jako puno energije od tebe... ljudi nisu ni svjesni sto nose oko vrata ili imaju na zidu ! Imao sam jedan iz rata koji su mi dali kao simbol koji smo nosili oko vrata - umalo nisam poginuo nekoliko puta. Kasnije kad sam ga doma ostavio, uvijek sam bio nesretan. Naposlijetku kad sam procitao knjigu Udar ruskih bogova - saznao sam pravu ulogu takvog kriza i bacio ga u kontejner za smece. Od onda se osjecam odlicno - nema lose stvari koja mi se desila u zivotu, sretniji sam, osjecam se odlicno, a najvaznije - saznao sam mnoge stvari vezane oko onog sto iz ljudi crpi energiju. A usput i sve o tome kako smo nastali - pa na dalje. Izgleda da ipak dolazi "budjenje" !!! Napokon !

Eto !

Korisnik je offline

Streamer Napisano: 07 Kolovoza 2004 u 02:41 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 Da, ali znas sta je tu problem. Ja imam 19 godina i jos zivim sa starcima. Oni su me odgajali otkad znam za sebe da vjerujem u Boga i da idem u crkvu. I kako da se covjek rijesi tog "programiranja"? U sobi imam veliku sliku Boga sa srcem na kojem gori veliki plamen. I kad bi ja sad najednom postao ateista i odbacio krscanskog Boga, mislili bi da sam lud. Mozda bi me cak protjerali iz kuce. Evo i sad kad ovo pisem me strah Boga jer sam poceo sumnjat u njega, tj. u krscansku Crkvu. Skoro svake nedjelje idem u crkvu, al to je rutina, kao nesto sto se mora obavit. Nemam pojma zasto ovo sad pisem.

Neku veliku nesrecu nisam imao, al nemogu rec da zivim sretnim zivotom i da sam, recimo, uspjesan u skoli. Mozda je to moja krivica.
Korisnik je offline

bobo Napisano: 07 Kolovoza 2004 u 04:12 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 Jack,

mislim da si u pravu. Krst je simbol kontrole èovjeèanstva uz pomoæ religije kroz istoriju.

Kad èovjek poène da se budi, postane mu jasno i na šta je J. Dresden mislio kada je rekao:

"Kad se lijepo upakovana gomila laži uspije da proda

narodnim masama polako i sistematski tokom nekoliko

hiljada godina - onda se istina smatra totalnom besmislicom

a onaj koji ju propovjeda - totalnim ludakom"


Pozdrav!

Korisnik je online

Jack987 Napisano: 07 Kolovoza 2004 u 14:13 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Streamer,

Nemoj se bojati. Ucini sto TI mislis, tj. sto ti tvoje unutarnja svijest govori. Iako je vjerojatno u suprotnosti sa realnim razumom, ali je bas TO ispravno za TEBE. Probaj improvizirati preokret ispocetka da stvoris neku "tampon" zonu, jer grlom u jagode zna bit cesto pogubno. Bez straha - ako ti odlucis sam iskovat svoju realnost - to je TVOJE pravo i na kraju krajeva, ovo je zona "slobode volje", tako da imas pravo uciniti sto te volja. Kako ces to iskoristiti, na tebi je.

I najvaznije - bez straha !

Pozdrav !

Korisnik je offline

Streamer Napisano: 07 Kolovoza 2004 u 14:57 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 Na neki se nacin tjesim govoreci si da Bog postoji, samo da su krscanska i druge vjere nametnute radi lakse kontrole. Dosta dugo sumnjam u danasnju Crkvu, i nevidim neki smisao u skrivanju toga (do sad ni sam sebi nisam dopustio da "svjesno" sumnjam), jer Bog postoji i sigurno zna sta mislim. Mozda postoji neka razlika izmedu svjesnog i nesvjesnog sumnjanja. Sta ako recimo Crkva nije lazna i kad se ti odreknes te Crkve tj. "bacis kriz u smece", vrag ili vanzemaljci ti malo olaksaju zivot da bi dobio osjecaj da si napravio ispravnu stvar?

"Probaj improvizirati preokret ispocetka da stvoris neku "tampon" zonu"

Sto si tocno pod ovim mislio?

I ko je pisac one knjige "Udar ruskih bogova"?
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 07 Kolovoza 2004 u 22:58 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Streamer,

Udar ruskih bogova ti imam u wordu i prevedena je. Inace je pisac Vladimir Aleksejeviè Istarhov. Bog je sve, sve sto je oko nas i mi svi skupa... tj. ono sto smatramo 7. denzitetom, ujedno je i Prime creator svega sto postoji.

Pitanje koje pocinje sa " Sto ako..." ti je najgore moguce pitanje koje postavljaju ljudi koji ne kuze smisao pozitivnog razmisljanja. Samim tim ocekuju nevolje. Probaj pozitivno razmisljat i malo hrabrosti... Nema sigurnosti nigdje ionako. Crkva i nije lazna - postoji ! Institucija koja sluzi za mind-programing. Ako se zelis programirati, vjeruj u sve sto ti govore. Ako ne, poslusaj sebe iznutra i ubrzo ces znat prepoznat svoju istinu.

Improvizirati preokret znaci da, posto si odgojen u takvom okruzenju, tesko je u jednom trenutku saznati da sve sto si ucio dosad i nije tako kako si zamisljao. To ti je kao kad u filmu Matrix, Neo proguta crvenu pilulu i sazna da je on samo jedna baterija kojom se hrane masine. To mu je bio jaki sok za njega, pa se trebalo uzeti vremena da se apsorbira u novu sredinu koja je realna. Tako ne mora biti kod tebe. Svako budjenje je sok. Ako se prije informiras i saznas potrebno znanje, nije neophodno imati jake trenutne stresove uzrokovane promjenom.

Zato, pogledaj Matrix ako vec nisi, saznaj sto vise znanja - ne VJERUJ svemu - vec iz svih opcija izaberi ono sto se tebi cini najrealnije. To je zato jer svaka osoba stvara svoju realnost. O tome vise kasnije - imas Kasiopejce i tamo je sve napisano.

Ako hoces knjigu Udar ruskih bogova, mogu ti poslat mailom. I upozorenje- knjiga je pisana ostrim stilom, autor energicno iznosi cinjenice, pa moras imat veliku fleksibilnost u odnosu na ono sto ces tamo procitati s obzirom da si vjernik. Al knjiga je zbilja odlicna.

Pozdrav.

Korisnik je offline

Streamer Napisano: 08 Kolovoza 2004 u 00:06 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 Malo mi pojasni na sto mislis kad kazes da netreba vjerovat u sve sto govore. Jel time mislis na ono sto govore tokom propovjedi tj. ono sto govore kako se covjek treba ponasati, voljeti Boga svim srcem svojim i druge stvari. Ili mislis da nesmijem vjerovat Crkvi ako se ona sad najednom postavi agresivno prema nekoj drugoj vjeri, i "objavi" nesto slicno krizarskim ratovima, ili pocne tvrdit nesto, a mi to slijepo slijedimo?

Eh kad bi bilo tako lako, uzeti pilulu i slusati kako Morpheus sve objasnjava. Ali Neo je to lako mogao odbit i reci da ga Morpheus pokusava dezinformirat, odnosno skrenut na neki put koji njemu koristi. Pa mozda i nije tako lako.

U slucaju Cyphera (onaj koji se htio vratit u Matricu), nikad necu shvatit kako netko moze bit toliko (neznam koja je prava rijec) glup da hoce nastavit zivit u lazi iako zna istinu, ma koliko god ona ruzna i odvratna bila.
Slicno je i u filmu Vanilla Sky. Samo je tamo istina bila puno lijepsa.

Inace imam jako otvoren um. Mozda zbog toga i sumnjam u Crkvu. I po prirodi sam dosta optimistican.

Nije li to pozitivno razmisljanje karakteristika New Age religije? Al opet nemoze se za svaki pozitivni pogled rec da "nevalja".

Pod tom fleksibilnoscu mislis da bi trebao nastavit citat knjigu iako me vrijeda to sto govori protiv Crkve. Sto je u mom slucaju istina. Valjda cu je moc cijelu procitat.

Ajd posalji. Znas mail. fallout2030@yahoo.com
Korisnik je offline

bobo Napisano: 08 Kolovoza 2004 u 08:33 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50
Jack,

Ona tvoja tvrdnja u vezi pitanja «Šta ako?», moram priznati da mi nije baš najasnija. Npr. takvim jednim pitanjem se neki koji su daleko zaglibili u iluziji veoma èesto na jedan kulturan naèin mogu nagnati na razmišljanje svojom glavom. Sve zavisi šta je – u pitanju. Npr. ljudi s kojima radim su mahom programirani do te mjere da ne moram više ni razgovarati s njima da bih saznao šta misle. Njihove istine su istine koje su im servirane u školi, crkvi i uz pomoæ kontrolisanih medija. Oni misle ono što im je naloženo da misle.
Primjer; ako neko u mom društvu opravdava agresiju amerikanaca na Irak i sva stradanja arapa ili mi kao univerzalnu istinu promoviše onu zvaniènu prièu kako su bin Laden i Al Qaeda srušili STC, ja ni u kom sluèaju neæu da im kažem kako nisu u pravu, ali mogu prezentirati neki materijal, kao npr. onaj tekst Èudnije od Fantazije, pa ih onda upitati npr. «Šta ako ono što im je prezentirano kao istina, možda nije istina?...Šta ako je istina ono što su saznali iz drugih izvora, a ne iz kontrolisanih medija?...time se èovjeku ostavlja prostora da sam pokuša analitièki da razmišlja i tako da sam doðe do nekih zakljuèaka.
Pitanjem «Šta ako» obièno se dovodi u sumnju društveno utvrðene «istine» i vjerovanja, pa stoga nije mnogo omiljeno.

Pozitivno razmišljanje je samo jedan «new-age» koncept i mislim da se ne razlikuje mnogo, u suštini, od – negativnog razmišljanja, s obzirom da ni jedan ni drugi naèin nemaju mnogo veze s objektivnošæu, odnosno, realnim stanjem stvari.

(Ili možda i ja stvarno spadam meðu one koji "ne kuže smisao pozitivnog razmišljanja,")

Kad æemo poèeti razgovarati o objektivnoj stvarnosti i objektivnoj percepciji?

Jasno nam je da smo svi manje više programirani, pa opet ne prezamo da sudimo drugima. Na osnovu èega? Programa?

Pozdrav!


Streamer,

Što se religije tièe i prezentacije svog mišljenja drugima i potencijalnog konflikta u vezi toga, ja æu ovdje navesti neke dijelove iz jednog teksta kojeg trenutno pišem. Obrati pažnju na tzv. «treæu silu».

U Svemu Što Jeste, tj. cjelokupnoj kreaciji èiji smo mi dio, postoje 3 sile. Prvu bi mogli nazvati Kreativnim Principom, Duhom, Silom Stvaranja, ekspanzije…
Druga sila je tzv. Sila Entropije. To je sila konstriktivne prirode. Treæu silu neki nazivaju neutralnom. (ono – “Bog ima dva lica,” dolazi upravo iz tumaèenja uzajamnih manifestacija entropiène sile i kreativnog principa.)

Sile kreacije teku odozdo prema gore, od materije do Jedinstva sa Jednim (7-mi denzitet), dok sile konstrikcije (entropije) teku u suprotnom pravcu, odnosno od viših stanja svijesti prema nižim, završavajuæi u primarnoj materiji.

Mi kao ljudska biæa možemo se uskladiti s jednom od te dvije sile. Prema svom naèinu intrerakcije s ovim silama, živa biæa se takoðe mogu dijeliti na one koji su okrenuti prema sebi i materijalnom aspektu kreacije (OPS – orjentacija prema sebi) i one koji su više u harmoniji sa silama kreacije (OPD – orjentacija prema drugima).

Ova oblast postojanja gdje se trenutno nalazimo je po svojoj suštini “OPS zona” tako da smo i mi svi manje više OPS polariteta. To naravno ne znaèi da je nemoguæe “okrenuti se suprotnom pravcu”.

Prema uèenju Tradicije, ove dvije sile se nama cijelo vrijeme prezentiraju u smislu “A” uticaja, koji su uticaji entropiènih sila matriksa i “B” – uticaja, odnosno, uticaja tzv. kreativnog principa. U svakom momentu i situaciji u kojoj se nalazimo obe sile su podjednako zastupljene a na nama je da koristeæi svoju slobodnu volju odluèimo u skladu s kojom od te dvije sile æemo djelovati.

U “Tradiciji”, èovjek se poredi sa koèijom u kojoj konji predstavljaju njegove emocije, kola – tijelo a koèijaš – liènost.

Koèija sada juri drumom bez ikakve kontrole jer koèijaš spava. U svakom momentu preti joj opasnost da se surva u provaliju. U koèiji više nema “gospodara” koji je nekada govorio koèijašu kuda i kako da vozi.
Jedini spas uspavanom koèijašu mogao bi biti da se nekim sluèajem u blizini naðe druga koèija sa koèijašem koji je budan i koji æe mu priteæi u pomoæ, obuzdati njegove konje i probuditi ga na vrijeme. Ukoliko ovaj bude te sreæe, ne smije si ni u kom sluèaju više dozvoliti da zaspe, sve dok ponovo ne pronaðe svog “gospodara,” jer teško da æe iduæi put biti iste sreæe.
Gospodar, u ovoj prièi, je èovjekovo “suštinsko Ja” koje ima mnogo više zajednièkog sa njegovom dušom nego sa liènošæu. Koèijaš, ili èovjekova liènost je jedna vještaæka konstrukcija koja je u veæini sluèajeva bazirana na lažima. Nalazi se u nekoj vrsta stalnog transa ili hipnotièkog sna, induciranim od strane ‘kontrolnog sistema’.

Da bi koèija stigla u 4D, u njoj mora biti i “gospodar”. On je, u stvari, i jedini onaj koji može koèijašu pokazati put do tamo.

Koèija ima raznih.

Neki koèijaši su veæ toliko zastranili u ignorisanju svojih gospodara da su ovi u meðuvremenu napustili koèiju, jer više nisu htjeli imati ništa zajednièko s njima.

Nekima se u koèiju uvukao neki od predstavnika Demijurga, predstavljajuæi se koèijašu kao njegov ‘gospodar’ i navodeæi ga na stranputicu.
(Predstavnici Demijurga se usput i hrane koèijašima a da ovi toga nisu svjesni.)

Znaèi, svaki koèijaš bi trebao da izvrši inspekciju svoje koèije, odnosno da vidi u kakvom se stanju ona nalazi i koga ima unutra. Ukoliko se unutra nalazi neki od predstavnika Demijurga, može ga svojom voljom izbaciti napolje a onda krenuti u potragu za svojim ‘gospodarom’.

Ta potraga nije nimalo laka ali može dobro da se “isplati”.

Što se one treæe “neutralne”, sile tièe, neki pod njom podrazumjevaju – volju, ili bolje reèeno – slobodnu volju. Nju su veæ mnogi pokušavali da objasne i razumiju.

Prema Homeru, u filozofiji starog vijeka postojalo je nešto što se nazivalo – “treæi elemenat” što je povezivalo elemente koji su u suštini suprotni jedan drugom u jednu specifiènu vezu, koja je odreðivala prirodu svake od tih sila u odreðenom kontekstu. Nešto otprilike kao, izmeðu duše i tjela, nalazi se duh. Izmeðu života i smrti postoji potencijal transformacije za svaku individuu, izmeðu oca i majke nalazi se dijete koje sadrži karakteristike i jednog i drugog, a izmeðu dobra i zla postoji SPECIFIÈNA SITUACIJA koja odreðuje šta je šta, - i šta bi trebalo da se poduzme.

Drugim rijeèima, postoje tri simultane odrednice u svakoj situaciji koje èine nemoguæim da se za sve stvari kaže da su one u svojoj suštini “dobre” ili “loše” i da je istinska determinanta koja to odreðuje, u stvari – sama situacija. Simbol ove filozofije je – triskele, odnosno, tri talasa koja su meðusobom povezana. To naravnone znaèi da dobro i zlo ne mogu nekada biti jasno razgranièeni, ali u suštini, tu se implicira da na svaku situaciju èovjek treba gledati kao na nešto specifièno ili posebno i da sve okolnosti moraju pažljivo da se uzmu u obzir i “odvagaju” – tj. prije nego što se donese konaèna presuda, èovjek mora da “vidi i ono što je nevidljivo”.

Postoji još jedan naèin na koji možemo gledati na ove tri sile. On podrazumjeva korištenje naše pronicljivosti koja je opet rezultat znanja. Moravjev na tu temu kaže da sposobnost asimilacije “B” uticaja zavisi od evaluacije impresija u specifiènom kontekstu u kome se nešto doživljava. Jednostavnije reèeno, da li se tu radi o jednoj laži ili o istini, i bilo šta od to dvoje da je u pitanju, šta od toga ima više afiniteta za Svijet Duha, ili ljubavi?

Naravno, mnogi æe reæi da je laž uvijek – laž, i da bi èovjek bio dobar on mora stalno govoriti istinu, meðutim, postoje situacije u kojima to nije baš toliko lako ili – “preporuèljivo”. Jedan banalan primjer; tvoja zemlja je pod okupacijom fašistièkih sila, neki od tvojih poznanika ili rodbine pripadaju pokretu otpora, da li æeš reæi ti istinu ukoliko te okupator pita za njih? Ono što odreðuje šta je laž je u takvim okolnostima je NAMJERA i SPECIFIÈNA SITUACIJA. Tu se možda javlja i jedna veæa ISTINA koja je u suštini kaže da je ovdje laž poslužila – osloboðenju od tiranije okupatora i istovremenoj zaštiti života onih koji se bore protiv tiranije.

Znaèi, ne može se na baš sve gledati u “crno-bijeloj tehnici”.

Neki to slikovito objašnjavaju primjerom pravljenja hljeba. Ako kažemo da je brašno – istina, voda – laž a vatra - specifièna situacija u kojoj ovo dvoje ulaze u meðusobnu interakciju, onda: previše brašna - pretvrd hljeb, previše vode – vlažan hljeb, previše vatre - zagorio hljeb, premalo vatre – prijesan hljeb.

Fulcanelli prièa o “razmišljanju uz pomoæ èekiæa”, prilikom aplikacije “Zakona Broja Tri” u bilo kojoj datoj situaciji u našem životu. Tu se radi o metodi odreðivanja i razgranièavanja “A” (uticaja matriksa) i B (uticaja Duha - krativnog principa) uticaja.

To je vjerovatno i ono na šta je Gurðijev mislio kada je rekao: “Iskrenost sa svakim predstavlja jednu opštu slabost, ropstvo pa èak i znakove histerije.” …"Mi moramo biti u stanju da budemo iskreni, ali takoðe moramo znati i kada, gdje i zašto je potrebno da budemo iskreni."

Znaèi u svemu postoji jedna skrivena dinamika, koja je na prvi pogled nevidljiva, a mora se vidjeti.

Pozdrav!

Korisnik je online

Jack987 Napisano: 08 Kolovoza 2004 u 17:00 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Streamer,

poslat cu ti knjigu na mail. Sto se tice da ne vjerujes sto ti govore podrazumijevam ne samo crkvu, vec i ono sto nadjes ovdje i na drugim web stranicama. Ima puno "opcija" istine. Dezinformiraju nas kao i sto nas neki informiraju. Samo hocu reci da ne vjerujes svemu sto procitas. Ja takve stvari rjesavam da sakupim sto vise informacija sa raznih strana i izvora, pa kasnije obradim i zakljucim dal bi to tako moglo biti. Vanilla sky je isto OK film. Sto se tice New Age brija, ljudi to je JAKO opasno. To je samo nastavak jednih te istih donosioca religija da se ljudi kontroliraju. Da, treba pozitivno razmisljati, ali treba ZNATI da postoje stvari od kojih mozete nastradati. Dakle, opcija - provjeri sve opcije i sam zakljuci.

Bobo,

Da, imas pravo da pitanje "Sto ako" djeluje na ljude na razne nacine. Obicno otvara nove strahove zbog kojih se ljudi jos vise zakoce u svojem napretku. A i time usmjeravas njihov nacin razmisljanja - a to je prekrseno pravilo o slobodnoj volji, tj. ak si procitao sve o Kasiopejcima - oni isto tako tvrde da mind-patterne se moze usmjeravati na razne nacine. Tako i mi ako drugima usmjeravamo misli na taj nacin da im postavljamo samo odredjena pitanja da bi oni navedeno dosli do nekih odgovora, isto cinimo kao i STS reptili da usmjerimo razmisljanja kako NAMA pase. Neka drugi dodju do odgovora SAMI, tj. mozemo im pomoci jedino da im serviramo sve informacije, pa neka oni onda izvade iz svega toga opcije koje su njima istina. Mislim da je to blize funkciji STO. Znam da je tesko u nasem okruzenju, ali... Evo izvadak koji je mozda jako bitan:

Each and every time we participate in Wishful Thinking, we are polarizing to Service to Self because wishful thinking is the essence of the constructed defense against the fear of Non being. Thus, when we live in illusions, we are, by default, electing to be part of the STS hierarchical Food Chain. The illusions in which we participate are generally projections of higher density Service to Self beings, and are set up to produce the negative polarization energy of those on 3rd density which supports and maintains the 4th density STS beings so that they can continue to project the illusion! This results in the inability of human beings to see what is truely of STO, which prevents their making STO choices, which damps their FRV, and keeps them in the cycle.

The work of developing Free Will is to stop believing lies. At the same time, the only way to really learn this is to "try on" the lies until the external evidence mounts so high that one is forced to the ultimate choice of Choosing to continue in the lie in the face of the evidence that it is a lie, or to choose to see only the truth.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 1:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
nastavak:

Jack,

ukoliko upravo u izvod koji si naveo staviš “pozitivno razmišljanje” umjesto “wishful thinking”, dobiæeš jedno lijepo objašnjenje za taj pojam.

Kasiopejce možda nisam najbolje razumjeo, mada sam sve materijale veæ odavno proèitao, a sa Laurom i mnogim od èlanova “Quantum Future School” komuniciram tokom nekih 4-5 godina. (Mogu da ti kažem da tog “materijala” ima mnogo više nego što je trenutno objavljeno na cassiopaea vebsajtu).

Streamer,

izinjavam se u vezi zakašnjelog odgovora u vezi onog pitanja da te povežem s nekim ko se vozi na Joe cell u Australiji. Tim ljudima je veoma teško priæi jer su svi svjesni moguæih posljedica. Neki su navodno gadno prošli pa nemaju povjerenja u znatiželjnike. Na te ljude se vrsi pritisak odredenim sredstvima ‘nekonvencionalne’ prirode, jer orgon zvanièno ne postoji, pa ga ‘ne možeš’ ni proizvoditi, a svaki sudski proces bi privukao odreðenu pažnju javnosti. Jedan od inženjera koji se malo više pozabavio tom celijom, naprasno je ‘dobio infarkt’. Neki tvrde da se taj ‘infarkt’ obièno dobije kada te pogode mikrotalsnim snopom iz odreðene veoma sofisticirane naprave. To je i bio razlog zašto su neki tada snimili stvar na video i poslali to kome god su mogli.
Jedan od razloga je i ovaj, npr. pokažeš nekom “prijatelju” tu stvar a ovaj te otkuca policiji. Može da bude i neslana šala, kao u ovom primjeru, koji se desio prije nekoliko dana u Brizbejnu. Neko je dojavio policiji kako se u odreðenom automobilu nalazi bomba. Naravno, radilo se o Joe Cell. Nastala je cijela panika. Zatvorili su nekoliko kvartova grada. U orginalnom èlanku kojeg na žalost nisam našao na internetu ali jesam u novinama, “eksplozivnu napravu” su opisali kao “metalnu kriglu za pivo koja je spojena sa baterijom”, tj. akumlatorom. Policija je tada odbila da detaljnije opiše taj ureðaj.
U ovom drugom èlanku na tu temu, stvar su krstili kao ‘improvizovanu pumpu za gorivo’. Naravno, ovo ‘objašnjenje’ je prihvatila veæina ‘dobro informisanih’ graðana, kao istinu.
Prema tome, ako napraviš – šuti i vozi.
Ja æu vjerovatno kad se nadem s malo više vremena napisati jedan širi tekst na tu temu, i tu bi trebalo biti i par fotografija gdje æe se vidjeti kako otprilike izgleda taj ureðaj tj. neke njegove verzije.
Postoje i drugi “ureðaji” za proizvodnju orgona koji se relativno lako mogu napraviti od: 50% poliesterska smola – 50% aluminijska ili bakarna piljevina sa 5 kvarcnih kristala i sve to u obliku piramide ili kupe… Ja æu vjerovatno dodati i to zajedno sa informacijama o pravljenju tzv. “orgonskih topova” (“cloudbusters”), gdje se na ovo prethodno, doda 6 bakarnih cijevi dužine oko 1.5m, rasporeðenih u obliku heksagona, a sve to stoji u jednoj plastiènoj kanti.

Pozdrav!


Brisbane scare: suspicious device an improvised pump
August 4, 2004 - 11:44PM

A suspicious device found in a vehicle that triggered emergency procedures in Brisbane tonight turned out to be an improvised fuel pump, police said.
The bomb squad was called to a light industrial area on Brisbane's eastside when the device was found around 6pm (AEST), a police spokesman said.
Traffic was diverted from the Coorparoo area, a nearby building evacuated and fire crews placed on alert during the incident.
Police made safe the fuel pump, which had been set up to siphon petrol from a car, the spokesman said.
The area was cleared by 9pm.
AAP
http://smh.com.au/articles/2004/08/04/1 ... click=true

Korisnik je online

Jack987 Napisano: 09 Kolovoza 2004 u 23:06 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Znam. Probat cu doc i do tih ostalih stvari. Ima na nekim drugim siteovima, samo moram prvo provjerit jel su stvari istinite, tj. da nisu dezinformacije. Nazalost ih jako vec puno ima. Rade oni na zataskavanju prave istine vrlo intenzivno. No, i to im nece pomoc...



Korisnik je offline

Streamer Napisano: 10 Kolovoza 2004 u 01:36 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 Jack, sve je stiglo, zahvaljujem.
Hvala na odgovorima.

Nece oni jos dugo to tajit.

Bobo, jel mozes nabavit neki "step by step, i.diot proof" vodic za napravit Joe cell?

Inace vec sam prije govorio da osjecam da je ovaj svijet puno vise nego sto se cini, al necu slijepo vjerovat u sve sto nadem na netu. Samo se infomiram sa raznim idejama.

Post editirao Streamer dana 10 Kolovoza 2004 u 01:39
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 10 Kolovoza 2004 u 14:02 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 E, gledajte ovo !!!

Cloudbusters - haha toooo !

http://www.metatech.org/cloudbuster_&_o ... rator.html



Tko zna gdje nabavit te kristale koje tu upotrebljavaju?

Korisnik je offline

Streamer Napisano: 10 Kolovoza 2004 u 18:15 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 To je kvarcni kristal, imas ga i u obicnom upaljacu. Nije skup, niti ilegalan
Mozes ga kupit u cipoteci iliti hardware store.

Jel ima tih Chemtrailova u hr?
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 10 Kolovoza 2004 u 19:54 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Hvala !

Ne bih znao, al vjerojatno u nekom manjem broju.

Korisnik je offline

T-1000 Napisano: 10 Kolovoza 2004 u 21:48 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 10 Kolovoza 2004
Poruka: 10 Ok, ja se izvinjavam ako je vec odgovoreno na neka od ovih pitanja buduci da nisam procitao sve sto ovdje pise( stigao sam do 4. stranice ), ali imam neka pitanja koja se namecu nakon citanja tekstova.

1. Pretpostavka - Greys su jaaako dobri sa genetikom. Ne mogu da jedu tako da nas uzimaju tj. neke nase organe/tecnosti(whatever) i koriste ih za ishranu.
Question: ako su tako napredni i dobri zar nisu mogli napraviti/pronaci nacin da sintetiziraju organe ili to sto im treba za jelo??? Nelogicno

2. Negdje se kaze: Ne mogu da donose odluke sami pa cekaju da im se kaze sta da rade... Hm, zar ne zive u dimenziji iznad tako da vremenski tok nema veze???

Ovo su neka opsta pitanja .. Imam ih ja jos dosta al moram tekstove procitati ...

Pozdravi
Korisnik je offline

Streamer Napisano: 10 Kolovoza 2004 u 22:48 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 Greysi su lutke ili puppets rase reptoida koji zive u 4 denzitetu.
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 10 Kolovoza 2004 u 23:13 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Oni su "uzgojeni" od STS reptila iz 4. denziteta, bio-energetski roboti. Trebaju samo energiju. Nemaju potrebe da jedu neku vrstu hrane. Lazljivi su do bola. Ne vjeruj im nista ako kojeg sretnes. Citao sam u Kasiopejskom chanelingu o valu koji nadolazi - njih uzgajaju u 4. denzitetu kao mi biljke ( nesto slicno ) i kad ih trebaju, aktiviraju ih za neke zadatke - imaju ih kao mi kucne ljubimce. Nemaju dusu.
Korisnik je offline

Streamer Napisano: 10 Kolovoza 2004 u 23:40 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 Sta rade ti Chemtrailovi, kako nam stete?

Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 11 Kolovoza 2004 u 14:29 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Neznam jos tocno, istrazim pa javim. Vjerojatno induciraju negativne energije, te time imbalansiraju prirodu i nas.
Korisnik je offline

T-1000 Napisano: 11 Kolovoza 2004 u 19:08 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 10 Kolovoza 2004
Poruka: 10 AH sada sam proèitao veæinu i moram reæi da je tema interestanta jako.

Zanima me da li biste mogli da mi pošaljete tekstove o tim æelijama na mail:
t1000(AT)strateg.co.ba - izvinjavam se zbog ovakvog pisanja mail adrese ali ovo je barem neka zaštita od dosadnih spammera ...

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 1:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Jack987 Napisano: 11 Kolovoza 2004 u 23:52 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Evo, poslano.





Korisnik je offline

T-1000 Napisano: 12 Kolovoza 2004 u 09:14 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 10 Kolovoza 2004
Poruka: 10 Hvala!
Korisnik je offline

Avalon Napisano: 12 Kolovoza 2004 u 10:25 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 15 Sijeènja 2003
Županija/Država: Croatia
Poruka: 28 Bok Jack.

Možeš li mi poslati knjigu
Udar ruskih bogova
na moj mail. Puno hvala.
kobzla@yahoo.com

__________________
Zar covjek nije tek prekrasan cvijet što ga ponese vjetar, a stvarni su i vjecni samo planine, mora i zvijezde...
Korisnik je offline

T-1000 Napisano: 12 Kolovoza 2004 u 11:18 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 10 Kolovoza 2004
Poruka: 10 Mene zanima da li se negdje moze naci knjiga 12-ti Planet od Sitchina?
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 12 Kolovoza 2004 u 23:18 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Imam i nju skeniranu na HR jeziku. Ali je oko 50 MB... pa neznam kolko bi islo netom... Javi.



Korisnik je offline

T-1000 Napisano: 12 Kolovoza 2004 u 23:49 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 10 Kolovoza 2004
Poruka: 10 Uh, 50 MB puno. Nista pokusacu je naci ako ima da se kupi, ako nema cucemo se, hvala u svakom slucaju ...
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 14 Kolovoza 2004 u 11:26 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Pozdrav svima... da pitam za "projekat plava planeta". Bobo, hoce li biti 6,8 i 9 poglavlje ili je ono sve sto se tice projekta !? Cini mi se da je neko spominjao da ti dokumenti nisu potpuni... thnx...
Korisnik je offline

bobo Napisano: 14 Kolovoza 2004 u 14:56 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 dzaho,

upravo sam završio prevode druga dva teksta, jedan je na temu ispiranja mozga i kontrole uma od strane Iluminata, a drugi je nastavak teksta Talas. To bi tebalo sutra biti na vebsajtu.

Ono u vezi Plave Planete, kad stigne na red.

Pozdrav!
Korisnik je online

bobo Napisano: 18 Kolovoza 2004 u 13:38 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 Moris Jessup, amerièki astronom, je još prije nekih 40 godina napisao jednu dosta interesantnu knjigu po imenu The Case for UFO, gdje je uz jedan nauèni pristup pružio dovoljno argumenata na osnovu kojih æe svaki imalo razuman èitalac zakljuèiti da su NLO-i i vanzemaljci dio naše objektivne realnosti. On je prvi koji je pomenuo neutralne gravitacione taèke kao npr. izmeðu mjeseca, sunca i planete zemlje, kao i to da vanzemaljci njih èesto koriste za stacioniranje svojih matiènih brodova. On je u toj knjizi pomenuo takoðe i tzv. Filadelfija Eksperiment. Na žalost, kada je skoro potpuno pripremio svoju drugu knjigu za objavljivanje, bio je eliminisan od strane «kontrolnog sistema» (naravno, stvar je lièila kao da se radilo o samoubistvu), rukopisi su nestali a i njegova prva knjiga je bila povuèena iz štampe. Nakon njegove smrti jednom veoma vještom manipulacijom pažnja javnosti je usmjerena na filadelfija eksperiment dok su se njegovi nalazi u vezi NLO-a zataškali. Neki su uspjeli da doðu do jedne od kopija knjige i objavili su je ovdje:


http://www.quantumfuture.net/store/Varo-Jessup.PdF


Inaèe, oko samog Filadelfija Eksperimenta ima dosta kontroverzi, u vezi taènog datuma kada se odigrao, meðutim recimo da je to bilo negdje u oktobru 1943.
Amerièka mornarica je izvela eksperiment koristeæi neke elemente iz Ajnštajnove teorije ujedinjenih polja, u pokušaju da napravi brod nevidljivim za njemaèke radare. Na brodu su instalirali elektronske ureðaje koji su ga trebali uspostaviti pod unakrsno elektromagnetno polje.
Neki (P. Nichols, Hynek) èak tvrde da je Tesla bio taj koji je bio voða tog projekta i kako ga je navodno kasnije pokušao osujetiti, kad je uvidjeo da æe stvar imati nepovoljne posljedice po posadu. Tada je navodno, Neumann nastavio sa daljim eksperimentima.

Prema veæini teorija, kada su elektronski aparati na brodu Eldridge ukljuèeni, brod je stvarno bio nestao za nekoliko minuta. Eksperiment se dogaðao u Filadelfiji, a onda se navodno u istom momentu taj brod pojavio u luci u Norfolku, meðutim nakon nekoliko minuta on je opet postao vidljiv u Filadelfiji. Neki èak tvrde da je brod otišao nekih 40 godina u buduænost, mada je ona prva verzija trenutno jaèa. (moguæe je i to da je taj eksperimenat obavljen nekoliko puta)
Kada se brod vratio nazad, u svakom sluèaju, na njemu je nedostajalo oko 50% mornara.
Dio onih koji su ostali na brodu je bio ugraðen u njegovu strukturu, neki su poludili, neki su se spontano zapalili i izgorili neposredno nakon povratka itd.
Neki od mornara su nestajali jedan po jedan kad su sišli s broda, drugi su poludjeli, a postoje i podaci da je par njih izašlo iz jedne lokalne kafane kroz zid, neposredno nakon eksperimenta i nikada se više nije vratilo nazad.
Ostatak je navodno zatvoren u vojne ludnice, odnosno, ispran im je mozak.
Šta je od svega ovog istina teško je znati, ali èinjenica jeste da se nešto bilo dogodilo.



Pozdrav!

Korisnik je online

[dzaHo] Napisano: 18 Kolovoza 2004 u 17:41 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Thnx Bobo sto se tice informacije za "Plavu Planetu", a na http://www.borja.org/ ima nesto o Filadelfija Experimentu... pa ako se kome cita... na domacem je, ne treba prevodit :)))
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 24 Kolovoza 2004 u 14:52 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Vidim nesh "tisina" ovdje, pa da je razbijem hehe. Vec, ima li ko nesto u vezi anomalijama na Marsu i Mjesecu (lice, piramide, tamna strana itd...)... pozeljno bi bilo da je na "domacem"... thnx... ili sta o Sibirskoj Exploziji... eno novo na iskon.hr - ponovo teorija o vanzemaljcima...
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 27 Kolovoza 2004 u 12:48 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 UFO SAVES EARTH - Sun Magazine December 24, 2002
Aliens destroy killer Meteor before it slams into planet!A mysterious UFO saved Earth from a devastating meteorite, a leading research institute has concluded.

The Dramatic event took place on November 1 over Turkey, and was witnessed by six airplane crews and several other observers. Their testimony is supported by video and still photographs.

“The incident could be considered as one of the most prominent events in the history of mankind,” says a spokesman for Sirius, an international UFO watchdog agency. “This historical event, which discloses the reality of the existence of extraterrestrial life, has been subjected to in-depth analysis by our research center.”

All the witnesses agree on the basic facts:

On November 1, between 5:30 and 5:45 in the morning, a massive meteorite was spotted streaking across the pre-dawn sky, heading for Earth at a 45-degree angle. As it plunged towards the ground, it was intercepted by an unidentified flying object. Seconds later, the meteorite shattered into 15 or 20 fragments, which burned up harmlessly in Earth’s atmosphere. At the same time, the UFO flew out of visual range at what has been described as a speed faster than that of light.

Sinan Yilmaz, first officer of Sun Express Air flight 590, reports that he and Captain Ercan Eken had just taken off from Antalya, Turkey, in a Boeing 737-800, bound for Salzburg, Austria, when their attention was captured by a spectacular show in the sky in front of their aircraft.

“We ascended up to 36,000 feet and we engaged the autopilot,” he told Sirius investigators. “After passing our checkpoint over Afyon, we made a turn towards Yalova.

“Our captain noticed a huge light to the left-hand side of the plane. We kept watching it while it flew at a higher altitude from right to left. Then we realized it was not a conventional aircraft, but a UFO.”

Previously, Eken had seen the meteorite, which he likened to the Hale-Bopp comet. The UFO approached the meteorite at high speed and flew over it. Suddenly, the meteorite began to break up.

“I saw 10 or 15 constant lights (other witnesses report that the number was between 15 and 20) flying very close to each other,” Yilmaz says. “These lights were leaving yellowish trails behind them.

“Then, they started to move away from each other. We observed them for about 40 seconds until they disappeared.”

As the meteorite fragments, incinerated by the frictional heat of Earth’s atmosphere, vanished from view, the UFO also began to move at lightning speed – faster, says Yilmaz, “than the speed of light.

“I’m 100 percent certain that the object I saw was not a conventional aircraft – it was a UFO,” he concludes.

Strangely, the event, even though it was witnessed by so many credible observers, was not recorded on military radar.

“How can we explain that such organizations as NASA and NORAD failed to spot these objects?” the Sirius spokesman asks. “There may be two reasons for that.

“Either they covered it up to avoid sparking panic among people or extraterrestrial technology made it invisible to radar using some kind of energy shield.”

Sun Magazine – December 24, 2002


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 1:52 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Nastavak:

Streamer Napisano: 27 Kolovoza 2004 u 15:15 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 Zanimljivo. Jel znas gdje se mogu nac slike i filmovi?
Korisnik je offline

T-1000 Napisano: 27 Kolovoza 2004 u 16:40 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 10 Kolovoza 2004
Poruka: 10 Pitanje za BOBO:

Sta se desava sa sajtom galaksija, zasto je nedostupuan? Il kod mene nesto nije u redu?!
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 28 Kolovoza 2004 u 00:01 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Ja ju otvaram bez problema.





Korisnik je offline

T-1000 Napisano: 28 Kolovoza 2004 u 13:04 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 10 Kolovoza 2004
Poruka: 10 da, i ja sada, sigurno nesto sa DNS serverima nije bilo u redu ... do mene je
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 03 Rujna 2004 u 11:02 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Hallo ppl, sta vas nema, sto je tishina :)). Sibirska explozija, fejs on mars... imal ko sta :)))
Korisnik je offline

T-1000 Napisano: 04 Rujna 2004 u 17:39 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 10 Kolovoza 2004
Poruka: 10 Ja sam baš nedavno pogledao onaj film sa konferencije Disclosure project. E, ono je stvarno moæno. Nažalost, to je bilo 2001. do sada niko nije barem u nekim jaèim novinskim agencijama obratio pažnju na ta svjedoèenja!

Valjda æe se uskoro dokazati. Interesuje me, da li iko ima neke detalje o antigravitacionim motorima koje proizvodi amerièka industrija(prema navodima iz datog filma)
Korisnik je offline

terabyte Napisano: 04 Rujna 2004 u 21:27 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 68 moze informacija dal se radi o onih prvih 15min ili imas cijelu konferenciju Disclosure project-a??ako imas cijelu zanima me jel postoji koja sema na koju bi mogao doc do toga???



__________________
Most people see what it is, and never see what it can be.
Korisnik je offline

Streamer Napisano: 05 Rujna 2004 u 00:03 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 Ja sam skinuo onu od 222 MB. Mislim da je bila zipana. Traje 1h:55m.
Korisnik je offline

T-1000 Napisano: 05 Rujna 2004 u 11:52 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 10 Kolovoza 2004
Poruka: 10 terabyte piše:
moze informacija dal se radi o onih prvih 15min ili imas cijelu konferenciju Disclosure project-a??ako imas cijelu zanima me jel postoji koja sema na koju bi mogao doc do toga???





Ja sam takodjer skinuo cijelu 115 minuta, ali sam ja skinuo onu manju verziju od 70MB. BTW. to opet nije cijela, koliko sam skonto postoji jedna jos duza od 4h a ovo je samo uvod ... Hm
Korisnik je offline

terabyte Napisano: 06 Rujna 2004 u 11:15 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 68 Ok decki, ajde ako postoji neka mogucnost da do dobijem to, bilo postom ili kako god vec, mozemo i razmjeniti fajlove ako imam nesto sta vas zanima, javite se na Private mesage da se dogovorimo. Hvala.

__________________
Most people see what it is, and never see what it can be.
Korisnik je offline

bobo Napisano: 06 Rujna 2004 u 15:29 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 interesantno, NLO se pojavljuje vec dugu godinu uzastopno na aeronautickom festivalu u Engleskoj:

http://www.rense.com/general57/uufo.htm

Pozdrav
Korisnik je online

Streamer Napisano: 12 Rujna 2004 u 17:34 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 terabyte piše:
Ok decki, ajde ako postoji neka mogucnost da do dobijem to, bilo postom ili kako god vec, mozemo i razmjeniti fajlove ako imam nesto sta vas zanima, javite se na Private mesage da se dogovorimo. Hvala.




Evo ovako. Meni ce sad Jack poslat cd sa hrpom materijala. Poslji mi mail sa svojom adresom pa cu ja tebi poslat kopiju tog njegovog cda i tu snimku od 222MB koju sam skinuo.



Post editirao Streamer dana 12 Rujna 2004 u 17:35


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 1:54 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Nastavak:

Jack987 Napisano: 12 Rujna 2004 u 17:55 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Klosari... vec distibucija krece... ha?

Neka.. neka... tako i treba ! Ionako sam to htio ja podijelit s drugima.



I nemojte da cujem nesto da je netko to nekome naplatio !!! To je apsolutno besplatno !

Korisnik je offline

Streamer Napisano: 12 Rujna 2004 u 18:21 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 Kakvo placanje!!!! Nije mi na kraj pameti da to nekome naplatim.



Korisnik je offline

Grunf Napisano: 13 Rujna 2004 u 00:24 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 14 Kolovoza 2004
Poruka: 14 U Kragujevcu iznad Sumarica je digitalnim fotoaparatom zabiljezena pojava NLOA-a (slucajno), oblik i dimenzije objekta otklanjaju svaku sumnju da je to mozda bio neki avion ili helikopter.
NLO je snimljen 05.09.2004 oko 14h

više na: http://www.elitesecurity.org/tema/67786/0

Post editirao Grunf dana 16 Rujna 2004 u 12:35
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 13 Rujna 2004 u 11:21 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 nece meni nesto da otvori taj forum... ak nema puno i ak ti nije tesko da nam to ovdje pastujes... (kragujevac, nlo)
Korisnik je offline

T-1000 Napisano: 13 Rujna 2004 u 13:46 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 10 Kolovoza 2004
Poruka: 10 Slika ne radi! Moze li je neko negdje uploadata ako je ima!
Korisnik je offline

Streamer Napisano: 13 Rujna 2004 u 14:37 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 Sliku sam jucer uspio uhvatit. I saveat.

Danas je nemogu otvori, ali forum mogu.

Evo je: http://img3.exs.cx/img3/1336/2004-09-05_0019.jpg (512 KB)

Korisnik je offline

Grunf Napisano: 13 Rujna 2004 u 14:56 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 14 Kolovoza 2004
Poruka: 14 Ovako, tema ima dosta postova pa cu samo zalijepiti orginalnu poruku koja glasi:
-------------------------------------------------------------
N.L.O. Iznad Kragujevca 06.09.2004. u 12:46

U Kragujevcu iznad Sumarica je digitalnom fotografijom zabelezena pojava Neindifikovanog Leteceg Objekta (slucajno), oblik i dimenzije objekta otklanjaju svaku sumnju da je to mozda bio neki avion ili helikopter.

Objekat je snimljen Septembra 05 2004 godine, oko 14 h

http://www.softserbia.com/ilija/photo/u ... 5_0019.jpg
--------------------------------------------------------------

Orginalna slika je NEKIM CUDOM NESTALA.
Sva sreca jucer sam je kopirao i sada je mozete vidjeti na: http://www.grunf.org/nlo(1).jpg


Post editirao Grunf dana 18 Rujna 2004 u 19:31
Korisnik je offline

Grunf Napisano: 13 Rujna 2004 u 14:59 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 14 Kolovoza 2004
Poruka: 14 Pokusajte jos jednom na forum:
http://www.elitesecurity.org/tema/67786/0
Mislim da sada sve radi, a ako ne bude, imam sve tri strane sacuvane. Ako nekome bude trebalo neka javi.
Pozdrav


Post editirao Grunf dana 16 Rujna 2004 u 12:38
Korisnik je offline

Grunf Napisano: 13 Rujna 2004 u 15:14 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 14 Kolovoza 2004
Poruka: 14 Spasio sam cijelu temu s foruma (za svaki sluèaj) i možete je skinuti ovdje: http://www.grunf.org/nlo(1).rar (160kB)

Post editirao Grunf dana 18 Rujna 2004 u 19:33
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 14 Rujna 2004 u 09:29 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 ... nesh mi ne radi...
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 14 Rujna 2004 u 09:31 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Moze forum... upravo sam procitao postove... mada na kraju ne zakljucise jeli montaza ili ne, al valjda ce biti nastavak :)). Ne mogu se opredijeliti ni za jedan answer, iako se i meni cini da je nebo nesto vise "kockasto" nego bi trebalo biti... al bio bi hepi kad bi fotka bila autenticna pa makar na njoj vrabac bio :)
Korisnik je offline

Grunf Napisano: 14 Rujna 2004 u 11:53 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 14 Kolovoza 2004
Poruka: 14 Slazem se s onim "-zombie-" na trecoj strani gdje objasnjava prirodu jpg-a i radi onaj primjer s trokutom.
E, sada se postavlja pitanje sta je to oko NLO-a.
Osobno mislim da se radi o nekim zracenjima (elektromagnetska ili cak odbijanje sunceve energije),
aparat je to detektirao, a posto se jpg format sastoji od pixela tako je ispalo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 1:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
nastavak:

Tiana Napisano: 15 Rujna 2004 u 03:26 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 16 Ožujka 2004
Poruka: 21

To oko njega nemoj dirati

Korisnik je offline

terabyte Napisano: 15 Rujna 2004 u 14:07 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 68 Grunf piše:
Slazem se s onim "-zombie-" na trecoj strani gdje objasnjava prirodu jpg-a i radi onaj primjer s trokutom.
E, sada se postavlja pitanje sta je to oko NLO-a.
Osobno mislim da se radi o nekim zracenjima (elektromagnetska ili cak odbijanje sunceve energije),
aparat je to detektirao, a posto se jpg format sastoji od pixela tako je ispalo.






mislim da nitko od nas nije kompetentan da daje takve procjene o autenticnosti slike. pa da ne filozofiramo zasto jednostavno netko sliku ne posalje nekom fotografu ili nekom ko ima neih veza i poznanstava u tim krugovima i dobije strucno misljenje??

valjda postoji netko na cijelom forumu koji pozna nekog takvog..???!!



__________________
Most people see what it is, and never see what it can be.
Korisnik je offline

terabyte Napisano: 15 Rujna 2004 u 20:14 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 68 MORAM SE NADOVEZATI I ISPRAVITI SAM SEBE, KAD SAM MALO BOLJE PREGLEDAO SLIKU USTANOVIO SAM DA JE POTPUNI, BEZSRAMNI, OCIGLEDNI I LOSE NAPRAVLJENI PLAGIJAT... NEMA SUMNJE U TO!!!

__________________
Most people see what it is, and never see what it can be.
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 15 Rujna 2004 u 23:09 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Fake... a?
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 16 Rujna 2004 u 09:18 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 100 % fake... ako imate photoshop uradite samo "auto levels" opciju... i naravno zumirajte :)). jasno se vidi pravougaona selekcija oko navodnog NLO-a... a i razlika u pixelima originalne fotke i one na kojoj je bio NLO je ocita... PA ak je vec htio raditi montazu, mogo je makar smanjit sliku i izrezat NLO pomocu "lasso tool" a ne ovak :)))))).
Korisnik je offline

Pleadian Napisano: 16 Rujna 2004 u 23:18 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 12 Svibnja 2003
Županija/Država: Croatia
Poruka: 4 Što mislite o tome da su mozda Albert A. i Nikola T. primali poruke ili nekaku vrstu svijesi telepatskim putem od strane nekakve vanzemaljske inteligencije a da to mozda i nisu bili svjesni
Mislim da nije rijec o samo o Albertu i Tesli nego o mnogo drugih ljudi èiji mozgovi su u stanju primiti takvu vrstu poruke i koristiti ju a da mozda i sami nisu svijesni.
Mislim da bi NLO-i mogli biti neka vrsta super letjelice(stroja)nevjerojatnih sposobnosti (?antigravitacija,elektrogravitacija?) koja je upravljana od strane vanzemaljske inteligencije u svrhu nekakvih djelovanja na Zemlji.
Korisnik je offline

Pleadian Napisano: 16 Rujna 2004 u 23:44 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 12 Svibnja 2003
Županija/Država: Croatia
Poruka: 4 mislim da su nlo-i iskljuèivo upravljeni na daljinski tj. bespilotne su letjelice .
Korisnik je offline

Different Napisano: 17 Rujna 2004 u 16:40 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 15 Rujna 2004
Županija/Država: Primorsko-goranska
Poruka: 1 Pleadian piše:
Što mislite o tome da su mozda Albert A. i Nikola T. primali poruke ili nekaku vrstu svijesi telepatskim putem od strane nekakve vanzemaljske inteligencije a da to mozda i nisu bili svjesni
Mislim da nije rijec o samo o Albertu i Tesli nego o mnogo drugih ljudi èiji mozgovi su u stanju primiti takvu vrstu poruke i koristiti ju a da mozda i sami nisu svijesni.
Mislim da bi NLO-i mogli biti neka vrsta super letjelice(stroja)nevjerojatnih sposobnosti (?antigravitacija,elektrogravitacija?) koja je upravljana od strane vanzemaljske inteligencije u svrhu nekakvih djelovanja na Zemlji.




HM,HM!
Dobro ti znas izbrijat to!
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 17 Rujna 2004 u 17:35 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Hej Pleadian... pa definitivno... zanimljiv nickname... Imam film dokumentarac o Tesli u kojem prica da je dobivao te poruke i misli... bas na nacin na koji se moze "otkljucati" um... No sve u svoje vrijeme... nego...

Otkud ti to ime? Jesi li procitao :

Bringers of the Dawn

Teachings from the Pleadians



by Barbara Marciniak...???







Korisnik je offline

terabyte Napisano: 17 Rujna 2004 u 22:14 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 68 o tome da su tesla i einstein dobivali poruke od vanzemaljaca ne vjerujem, nisam cuo niti jedan pouzdan podatak o tome. tesla je jedino tvrdio da je uspostavio kontakt sa marsovcima, kasnije se ispostavilo da je proucavao prirodnu pojavu. on je bio veoma sklon senzaciolistickim izjavama, iako je bio brilijantan znanstvenik... a nlo-i cinimi se nisu bespilotne letjelice, barem okolnosti na to ukazuju... roswell,otimanja ljudi, mutilacije.... svugdje su u igri alieni....

__________________
Most people see what it is, and never see what it can be.
Korisnik je offline

marvin Napisano: 17 Rujna 2004 u 22:30 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 06 Rujna 2004
Poruka: 36 netko ovdje kasni pi polovina

__________________

Korisnik je offline

bobo Napisano: 18 Rujna 2004 u 13:23 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 Evo i mene opet. Analiza one fotografije je primjer kako bi trebalo pristupiti svakoj informaciji koja bi mogla da bude bitna, tj. ništa ne prihvatati zdravo za gotovo (naravno, ukljuèujuæi i ono što ja ovdje prièam). Mada ni meni još uvijek nije jasno da li je ono bio «fake» jer oko NLO'a èesto bude odreðeno «zraèenje» koje kamere takoðe zabilježe.

Da se sada malo vratim na onaj orgon, koji bi takoðe mogao da ima neke veze sa NLO-ima. Wilhelm Reich je bio svojevremeno takoðe veoma poznat nauènik. Na internetu ima dosta informacija i dezinformacija o njemu. I Reich je tvrdio da ga vanzemaljci na neki naèin prate, i da njihovi NLO-i postaju vidljivi kada upadnu u orgonski snop koji je on projicirao iz svojih «orgonskih topova». Naravno, ova njegova tvrdnja je korištena kako bi ga javno ismijali, meðutim, danas u svijetu postoji jedna veæa grupa ljudi koja radi sa jednom modifikovanom verzijom tih topova i svi oni mahom potvrðuju da je to istina.

U vezi kontakta sa onima «odozgo» mislim da mnogo zavisi od èovjekove individualne frekvencije s kim æe biti u kontaktu, tj. da li s onim «dobrim» ili onim «lošima». Problem je i u tome što se oni «loši» èesto znaju predstavljati kao anðeli.
Takoðe je pitanje da li se tu radi o telepatskom kontaktu ili stvar funkcioniše uz pomoæ implanata.
Courtney Brown u knjizi Cosmic Voyage tvrdi da vanzemaljci implantiraju ljude pa im preko tih implanata «instaliraju» razne ideje u glavu dok ovi istovremeno misle da se radi o njihovim liènim idejama. Knjiga je inaèe na temu SRV (Scientific Remote Viewing). Radi se o vantjelesnim putovanjima kroz vrijeme-prostor. Courtney tvrdi kako je «vidio» da je recimo veæina holivudskih producera filmova, scenarista, režisera itd. implantirana od strane greys-a.
Naravno, on tvrdi kako nam oni tako asistiraju u našem evolutivnom razvoju, mada ja mislim da je stvar upravo suprotna. Radi se o masovnom programiranju uma preko medija. Uostalom, ne vjerujem da bi se njegova knjiga i pojavila u štampi, da je i on bio drugaèijeg mišljenja.

Interesantno je da je Tesla veoma malo poznat u zapadnim zemljama, dok je Edison koji je «krao» od njega, meðu najpoznatijim «nauènicima» u svijetu. Od oko 1250 Teslinih patenata, ljudima je poznata samo naizmjenièna struja. Njemu je orgon takoðe bio poznat, njegova produkcija i besplatan prenos. Da nije sve zataškano danas bi imali besplatnu energiju. Isto tako, malo je poznato da je on izumio mnogo ureðaja koji su bili u stanju da lijeèe mnoga teška oboljenja. Da li se sve to zataškavalo samo zbog para, ili je nešto drugo u pitanju?! Ja bih rekao da ona uvodna poruka gdje sam citirao Bramley-a, ima veze i sa tim.

U drugom djelu teksta «Orgon» napisaæu nešto više o drugim naèinima primjene orgona. Prvi dio teksta, veæinom u vezi sa «Joe-cell» se može naæi ovdje:

http://www.galaksija.com/orgon.htm


Pozdrav!



Post editirao bobo dana 18 Rujna 2004 u 13:27


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 2:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
nastavak:

Pleadian Napisano: 18 Rujna 2004 u 21:00 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 12 Svibnja 2003
Županija/Država: Croatia
Poruka: 4 *JACK987* Bringers of the Dawn, Teachings from the Pleadians, by Barbara Marciniak. nisam citao nista o tome ali sam nakon sto si mi ti za to rekao procitao nesto o tome.

Neznam što bih mislio o tome što piše Barbara Marciniak, moglo bi biti i nekakve istine i neistine o takvim svijetovima i bièima. i njihovim umješanostima u našu stvarnost.

Nicknama -Pleadian- sam uzeo jer znam za zviježðe Pleiade pa sam se nazvao po nekakvom bièu koje dolazi iz tog zviježða :) a i vjerujem da nekakva inteligentna bièa postoje u našoj galaksiji ali mislim da su oni bili civilizacija slièna našoj tisuèama godina prije nastanka naših civilizacija a da su tehnološki evoluirali toliko da su sposobni za meðuzvijezdana putovanja i vjerovatno ih ima posvuda.
Mislim da su to bièa koja nisu uništavalaèkih namjera i toliko su razvijena da im ne prijeti nestanak kao nama npr. _Zemlju pogodi ogroman asteroid i LJUDI više Ne postoje_, njih ima posvuda pa im je postojanje zagarantirano.
Naš razvoj bi mogao biti slièan njihovom ali mozda par tisuca godina mlaði a uzmimo u obzir koliko traje naš tehnološki napredak,
mislim da u svemiru postoje nekakve sile koje su nama možda poznate kao duhovne a postoje i bez nas ali se kroz nas se oèituju, naprimjer SVIJEST.

Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 18 Rujna 2004 u 23:42 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Tako je. Smo što nisu biæa, veæ svjesne energije. Isto kao i Kasiopejci, koji su mi jako, jako zanimljivi jer tvrde da su oni mi u buduænosti. Vidi na: http://www.cassiopaea.org/

Tjelesna biæa mogu biti najviše u 4. denzitetu, a pošto su ovi iz 6., vjerojatno su svjesna energija ili grupna energija, iliti svijest.

Korisnik je offline

Grunf Napisano: 19 Rujna 2004 u 11:08 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 14 Kolovoza 2004
Poruka: 14 NLO oblaci otimaju ljude!
Poprilično zanimljiv tekst sa više slučajeva otmice ljudi od strane oblaka u obliku NLO-a.

http://english.pravda.ru/science/19/94/ ... cloud.html
Korisnik je offline

bobo Napisano: 19 Rujna 2004 u 11:10 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 Kasiopejci za sebe kažu da su oni - mi iz buduænosti.

Samo ime "Kasiopejci" ne dolazi od mjesta gdje "oni" žive, nego "gdje" su bili u momentu kada je grupa Quantum Future School uspostavila kontakt s njima (ili oni s tom grupom?)

Oni za sebe kažu da su se predstavljali kao "Plejadanci" kada se "talas" na kome oni putuju nalazio u rejonu sazviježða Plejade. (Tada su uspostavili kontakt sa Barbarom Marciniak, iz èega je proizašla knjiga "Bringers of the Dawn".

Takoðe su se jednovremeno predstavili i kao Arkturijanci, i na osnovu tog kontakta proizašla je i knjiga - "We the Arcturians"

U ovom poslednjem kontaktu, sa grupom QFS, sam "talas" uz pomoæ koga oni, (kao i mnogi drugi), "putuju" nalazio se u rejonu sazviježða Kasiopeja.

Ovo je naravno za naše linearne umove malo poteško shvatiti.

Tekst "Poruka," na metafizièkoj strani www.galaksija.com je jedan sažetak onoga što su oni ("mi iz buduænosti") rekli.


Pozdrav!


Post editirao bobo dana 19 Rujna 2004 u 11:12
Korisnik je online

[dzaHo] Napisano: 20 Rujna 2004 u 09:30 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 NLO Nad Mostarom

Dvadeset i šestoga kolovoza u 16:55 sati, fotoaparat dvadeset dvogodišnjeg Ivana P. u sjevernom djelu Mostara, naselje Vojno, uhvatio je pet svijetlih objekata u èudnoj formaciji. Ostavljajuæi za sobom...



... sivi trag ubrzo su se izgubili u smjeru sjevera. Stanovnici Vojnog svjedoèe o tom misterioznom dogaðaju: "ustvari mijenjao je boju, ustvari bio je žut, zelenkaste boje, povremeno".

Šala! Mještani ipak govore da ovo nije prvi put da su se "mali zeleni pojavili". U listopadu 1975, prema svjedoèenju mladog karatiste koji želi ostati anoniman posjetili su ih 'Gini stanovnici planete Mox s onu stranu Sunca. Bili su visoki 130cm, glave pokrivene sa skafanderom sa zelenim staklom iz kojeg izlaze dvije cijevi koje se spajaju na prstima'.



Mještani naselja Vojno u sjevernom djelu Mostara oèitovali su svoju zabrinutost za sudbinu svoga malog mjesta tako da su bili primorani "prijatelju iz svemira" otkriti tajne uzgoja kavada, raštike, paprika i ostalih kultura.

Mladi sportaš, u narodnim predajama jednom je vježbao sam u šumi kad mu se obratilo èudnovato crvenokoso stvorenje ženskog spola nerazumljivim rijeèima "lasun ke nipune ani this de amiše ti više tarvine".

Nakon što je o tom doživljaju izvijestio novine, redakciji se obratio stanoviti D.D. iz Gornje Drežnice upozorivši na nevjerojatnu glasovnu sliènost sa porukom koju je, navodno, èuo od ET-a prilikom ispaše svoje krave na obližnjem proplanku, koja glasi u prijevodu "Gdje je ju je Dombaj pronašao". O ovom dogaðaju i fotografiji informirana je radarska kontrola leta u Zraènoj luci Mostar koja nije imala nikakvih èudnih oèitavanja toga dana. Mi se nadamo da æe naši prijatelji iz svemira pronaæi Dumbaja ili što je veæ Dumbaj našao, a vi sami donesite zakljuèak o ovoj fotografiji.

http://galerija.bljesak.info/albums/userpics/nlo.jpg

Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 20 Rujna 2004 u 09:38 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Vanzemaljci upravljaju svemirskim brodom
Amerièki znanstvenici ne mogu naæi objašnjenje za neobièno ponašanje svemirskih brodova Pioneer 10 i Pioneer 11 koji su trenutno najudaljeniji objekti od Zemlje koje je napravila ljudska ruka. Istraživaèi su... ...zakljuèili da na oba broda utjeèe nepoznata sila koja usporava njihovo kretanje, javila je ruska agencija Itar-TASS. Anomaliju u kretanju Pioneera ustanovili su istraživaè John Anderson iz Laboratorija za reakcijsko kretanje u Pasadeni i Michael Martin Nato iz Nacionalne laboratorije u Los Alamosu, koji su pratili kretanje sondi pomoæu ogromnih umreženih teleskopa.
Oni su otkrili da su, poslije presijecanja orbite Plutona, brodovi tipa Pioneer poèeli mijenjati putanju. Znanstvenici tvrde da je gravitacija Sunca na takvoj udaljenosti nedovoljna da bi izazvala izmjenu kretanja. O zagonetnoj pojavi u znanstvenom svijetu vlada razlièito mišljenje. Tako jedni vjeruju da na oba svemirska broda djeluje tzv. crna materija, a drugi vide objašnjenje u nedovoljnom poznavanju zakona gravitacije u dubokom svemiru.

Tom problemu bit æe posveæena specijalna konferencija Europske svemirske agencije koja æe se održati uskoro u Parizu. Misija Pioneera 10 i Pioneera 11 je završena, ali oni produžavaju let kroz Sunèev sustav. U vrijeme uspostavljanja posljednje radio veze Pioneer 10 se nalazio na udaljenosti od 12,2 milijardi kilometara od Zemlje.

http://www.bljesak.info/ (rubrika zanimljivosti)


Korisnik je offline

windsurf_er Napisano: 20 Rujna 2004 u 23:41 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 21 Ožujka 2004
Županija/Država: Šibensko-kninska
Poruka: 220 Pleadian piše:
*jer znam za zviježðe Pleiade



pripazi malo, postoji neka sicusna razlika izmedju otvorenog skupa i zvijezða...

__________________
Surf on, my son...!
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 24 Rujna 2004 u 12:19 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Drago Plecko je krejzi, covjek je legenda... razvalio je onog profesora.. heheh, ne znam jel ko gled'o u utorak "na rubu znanosti" - Svemir kao hologram... ima na galaksija.com malo o toj temi...

Vec, evo ako ko hoce, naso sam projekat plava planeta (na engl. 10MB), posto nema bobe da prevede ona 3 dijela heheheh, salim se afkors. pozdrav ljudi pas tipkamo.

http://www.metatech.org/blue_planet_pro ... earch.html

Korisnik je offline

bobo Napisano: 24 Rujna 2004 u 17:06 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 Ima li neki dobrovoljac da prevede tih par dijelova sto fale i da mi posalje to u Ms Word formatu? Ja trenutno radim na drugom dijelu teksta orgon.

Pozdrav!
Korisnik je online

GiulianoM Napisano: 26 Rujna 2004 u 16:33 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 26 Rujna 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 3 >Ja sam baš nedavno pogledao onaj film sa konferencije Disclosure project. E, ono je stvarno >moæno. Nažalost, to je bilo 2001. do sada niko nije barem u nekim jaèim novinskim agencijama >obratio pažnju na ta svjedoèenja!

<snip>

Disclosure konferencija bila je objavljena tada gotovo u svim svjetskim mainstream novinskim agencijama, a u to vrijeme informaciju je bila prenijela cak i HINA. Takodjer, samo par dana nakon dogadjaja, radio postaja 'Donat-FM' emitirala je posebnu emisiju posvecenu Disclosure konferenciji sa aktivnim komentarima i audio clipovima sa radio postaje 'BBC World Service'.

Isto tako, video clipovi iz konferencjie, bili su nedavno emitirani i u okviru Misakovog HTV dokumentarnog filma 'Nebo NLO-a'.

Ako se ne varam, na Greerovoj stranici jos uvijek postoje dvije verzije filma za download - jedna od oko 70 mb, a druga od oko 200 mb. Oba filea imaju istu duzinu, razlika je samo u kvaliteti. Medjutim, u toj verziji za download, neki govornici su razmonitirani, tako da ih nema. Ja sam osobno nedugo nakon konferencije, jos 2001. godine, dobio od kolege iz Londona koji je bio sluzbeni predstavnik UK UFO magazina (koji vise nazalost od nedavno ne izlazi) u Washingtonu na konferenciji, kompletnu VHS snimku cijele konferencije.

2001. godine u Gradskoj knjiznici Zadar bilo je organizirano veliko multimedijalno predavanje o Disclosure konferencije sa projekcijom skracene verzije dogadjaja. Posjetitelji su gotovo ispunili i posljednje slobodno mjesto.

Takodjer prije vise godinu dana na Istrakonu (konvencija SF-a u Pazinu) bila je takodjer projicirana Disclosure konferencija.

U lipanjskom izdanju UK UFO magazina 2001. godine, bio je objavljen i cijeli transkript svih izjava sa detaljnom obradom cijelog dogadjaja.

Pozdrav.





__________________
Giuliaon Marinkoviæ
urednik radio emisije 'UFO_NAUTICA'
http://www.uforadio.cjb.net
Korisnik je offline

Streamer Napisano: 26 Rujna 2004 u 17:15 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 I sad meni nije jasno kako ljudi nekuze
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 26 Rujna 2004 u 22:41 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 A šta æeš... to su ipak samo ljudi... hehehe!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 2:06 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
nastavak:

bobo Napisano: 28 Rujna 2004 u 15:43 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 Neko je u jednom od prijašnjih postova postavi pitanje u vezi "chemtrails".

Ovdje sam objavio jedan kraæi tekst na tu temu sa par fotografija i linkova:

http://www.galaksija.com/kemtrejls.htm

Pozdrav!
Korisnik je online

marvin Napisano: 29 Rujna 2004 u 22:52 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 06 Rujna 2004
Poruka: 36 GiulianoM piše:
>Ja sam baš nedavno pogledao onaj film sa konferencije Disclosure project. E, ono je stvarno >moæno. Nažalost, to je bilo 2001. do sada niko nije barem u nekim jaèim novinskim agencijama >obratio pažnju na ta svjedoèenja!






Zaboravljas sta se je ubrzo desilo! 2001 je izgleda trebala biti prekretnica i izgleda da su slobodoumni izgubili tu medijsku bitku....

Ne znam, mozda kad bi NLO ( naravno vanzemaljskog porijekla ) sletio na stadion gdje se odrzava finale SuperBowl-a, mozda bi se onda zapitali...hgmmm

ali je cak vjerovatnije da bi pomislili da su to specijalni efekti ....

sta vi mislite



__________________

Korisnik je offline

Grunf Napisano: 29 Rujna 2004 u 23:32 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 14 Kolovoza 2004
Poruka: 14 Ma ja mislim kada bi im NLO sletio na glavu ne bi se oni pitali jesu li to spec. efekti vec bi sami sebe proglasili ludima...NAZALOST
Korisnik je offline

GiulianoM Napisano: 30 Rujna 2004 u 10:54 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 26 Rujna 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 3 >>Ja sam baš nedavno pogledao onaj film sa konferencije Disclosure project. E, ono je stvarno >>moæno. Nažalost, to je bilo 2001. do sada niko nije barem u nekim jaèim novinskim agencijama >>obratio pažnju na ta svjedoèenja!

>Zaboravljas sta se je ubrzo desilo! 2001 je izgleda trebala biti prekretnica i izgleda da su >slobodoumni izgubili tu medijsku bitku....



<snip>

Taj gornji quote sa '>>' nije moj izvorni tekst nego sam to ja quotao kolegu koji se referira da je sada pogledao Disclosoure film. U biti moj odgovor se odnosi upravo na taj quotani tekst ispod u donjem tekstu. Sto se tice tog quota mislim da je to izvorna poruka kolege koja, ako se ne varam, stoji u arhivi foruma negdje na stranici 13 ili 14.

Pozdrav...





__________________
Giuliaon Marinkoviæ
urednik radio emisije 'UFO_NAUTICA'
http://www.uforadio.cjb.net
Korisnik je offline

marvin Napisano: 30 Rujna 2004 u 16:40 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 06 Rujna 2004
Poruka: 36 ok giuliano, smatraj ono mojim komentarom na njegov post

samo sjeti se sta su ti ljudi rekli, oni su najavili rat protiv terora, vec tad , teroristi su globalni neprijatelji, mogu napasti bilo gdje i bilo kad .... komunizam nije vise globalana prijetnja, barem ne trenutno ( ako se za tim ne ukaze potreba ) ali mislim da kinu i kineze ne smiju tek tako cackati , ima ih puuuuuuuuunnoo, lakse je potpisati dobre ekonomske ugovore i koristiti ih kao jeftinu radnu snagu... znaci ostaje je nam terorizam i islam i islamske zemlje, irak je okupiran, iran im je trn u oku ali iran ima nuklearno oruzje, sta dalje???? novi krstaski pohodi, treci svijetski rat mozda....

i naravno, vanzemaljci ostaju kao ultimativni neprijatelj , a do tad sretno nam svima



__________________

Korisnik je offline

Laura Napisano: 30 Rujna 2004 u 17:02 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Administrator


Dr. znanosti
Funkcija: Administrator
Pristupio forumu: 23 Ožujka 2003
Županija/Država: Primorsko-goranska
Poruka: 201 Dragi èlanovi

Obavještavam Vas da se sljedeæi tjedan otvara rubrika posveæena NLO-ima, vanzemaljskom životu i sve ostalo vezao uz ovu temu.

Rubrika je trebala startati još prije mjesec dana ali zbog drugih obaveza nisam bila u moguænosti srediti pojedinosti.

Ako imate kakve prijedloge vezane uz ovu rubriku javite mi se na mali sd@evolucija.com

Pozdrav







__________________
Smatrati Zemlju jedinim naseljenim svijetom u beskrajnom svemiru

besmisleno je, kao i oèekivati da æe u polju žita roditi jedno zrno prosa.

Korisnik je offline

GiulianoM Napisano: 01 Listopada 2004 u 08:41 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 26 Rujna 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 3 [QUOTE=marvin]
<snip>

>samo sjeti se sta su ti ljudi rekli, oni su najavili rat protiv terora, vec tad , teroristi su globalni

<snip>

Da, to je izjavila dr. Carl Rosin citirajuci Wernera von Brauna koji je globalni terorizam opisao kao predzadnju kartu kontinuiteta financiranja 'crnih operacija'. Naravno, svi znamo sto se dogodilo 4 mjeseca kasnije.

Pozdrav...



__________________
Giuliaon Marinkoviæ
urednik radio emisije 'UFO_NAUTICA'
http://www.uforadio.cjb.net
Korisnik je offline

marvin Napisano: 01 Listopada 2004 u 14:01 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 06 Rujna 2004
Poruka: 36 bobo, vidim da si on-line, ima li novih materijala?

__________________

Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 01 Listopada 2004 u 15:22 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Svaka cast Laura :)). Nego, ne znam jeli neko ranije spomenuo da ima u PDF knjigu "12 Planet..." !? Pa bil se to kako moglo sendnuti na mail ako nije velika... ili je bilo rijeci o "Reviziji Postanka", sto sam dobio od Jack-a, i stvarno thnx puno... konacno sam nasAo dobru vezu pa sam sve poskido, mocna knjiga skroz :)).
Korisnik je offline

marvin Napisano: 01 Listopada 2004 u 16:21 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 06 Rujna 2004
Poruka: 36 dzaho , gdje ima za skinuti

__________________

Korisnik je offline

bobo Napisano: 01 Listopada 2004 u 16:56 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 marvin piše:
bobo, vidim da si on-line, ima li novih materijala?




Radim na nekoliko razlièitih stvari istovremeno, biæe valjda nešto uskoro...

Pozdrav!
Korisnik je online

Jack987 Napisano: 01 Listopada 2004 u 21:42 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 dzaHo,

Imam i tu knjigu u pdf-u, samo je velika - 12 Planet, Z. Sitchin... uh, 49 MB !!!

Mislim da bi sporo išlo netom. Ako hoæeš, javi privatnu adresu na dobavodenjaka@yahoo.com i poslat æu ti spreženi cd sa njom i ostalima poštom, te brdo paranormalnog materijala skinutog s neta i drugih izvora. (Hm, vidim da si izvan RH, pa neznam jel bi to išlo prek granice jer su ogromne kontrole cd-a što tako idu poštom... imaš nekoga u HR da tamo pošaljem, pa nekako doðeš do toga? )

Jack987


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 2:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
nastavak:

bobo Napisano: 02 Listopada 2004 u 22:56 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 Èini mi se da je ovo jedan od najvažnijih materijala koje bi èovjek trebao razumjeti ako stvarno želi da shvati dinamiku transfera energije iz 3D u 4D, kao i zašto je situacija na ovoj planeti ovakva kakva jeste:

http://www.galaksija.com/organskiportali.htm

(upravo sam objavio i drugi dio, a biæe još)

Pozdrav!
Korisnik je online

[dzaHo] Napisano: 04 Listopada 2004 u 10:07 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Ev na brzinu... i btw, u utorak "Na rubu znanosti - Sibirska Eksplozija" :))... nego Marvine... Javi mi se na mail, geeedzo@yahoo.com... imam na mailu "Reviziju postanka" sto mi je Jack poslAo... a Jack, javit cu ti se soon vezano za Z. Sitchina... imam ebga sad nekih obaveza ugl. thnx...
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 04 Listopada 2004 u 23:33 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 dzaHo, ok !





Korisnik je offline

marvin Napisano: 07 Listopada 2004 u 15:19 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 06 Rujna 2004
Poruka: 36 [dzaHo piše:
]nego Marvine... Javi mi se na mail, geeedzo@yahoo.com... imam na mailu "Reviziju postanka" sto mi je Jack poslAo... a Jack, javit cu ti se soon vezano za Z. Sitchina... imam ebga sad nekih obaveza ugl. thnx...




dzaho, ja ti poslah mail isti dan, nego ti si izgleda puno zauzet, tomahawk9999@yahoo.com ,pa posalji kad stignes



__________________

Korisnik je offline

bobo Napisano: 11 Listopada 2004 u 14:47 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 U Argentini opet mutilacija goveda:

http://www.rense.com/general58/cows.htm

Èovek vidjeo leteæi tanjir oblika trougla i “izgubio” 15 minuta (klasièan sluèaj abdukcije)

http://www.rense.com/general58/triten.htm

Pozdrav!

Korisnik je online

bobo Napisano: 13 Listopada 2004 u 12:50 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 Napad na Pentagon - flaš prezentacija

Ovo možda nema direktne veze sa vanzemaljcima,
ali ima sa ispiranjem mozga i kontrolom svijesti ljudi.

Oni koji odvoje desetak minuta za daunlod ove prezentacije na našem jeziku (3MB - ukljuèite zvuènike!) imace priliku svojim oèima da vide neke stvari kojih možda do sada nisu bili svjesni:

http://www.galaksija.com/pentagon_sc.swf

(ukoliko smatrate da je istina ovo sto ste ovdje vidjeli, pošaljite link ove prezentacije ljudima sa vaše mailing liste.)


*** "rezervni link" (zabilježite ga za svaki sluèaj):
http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_sc.htm


~~~***~~~

Verzija na engleskom jeziku: http://www.nixtro.com/pentagon121.swf

Pozdrav!

Korisnik je online

Grunf Napisano: 13 Listopada 2004 u 19:26 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 14 Kolovoza 2004
Poruka: 14 Bor,
svaka čast na ovome što činiš...podržavam te 100%!!!
Pozdrav!
Korisnik je offline

bobo Napisano: 16 Listopada 2004 u 03:30 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 Interesanti video snimci NLO-a (u Real Time i Quick Time formatu):

http://www.laufo.com/visitors.html


Pozdrav!

Korisnik je online

Jack987 Napisano: 17 Listopada 2004 u 00:25 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Bobo, super je ono o Pentagonu - svaka èast.



Korisnik je offline

bobo Napisano: 20 Listopada 2004 u 15:21 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 Zahvaljujem svima na podršci

Evo, dzaHo nam je preveo šesti dio materijala Projekat Plava Planeta; Baza Dulce - tekst možete naæi ovdje:

http://www.galaksija.com/projekat/plavaplaneta6.htm

Pozdrav!
Korisnik je online

Jack987 Napisano: 24 Listopada 2004 u 15:37 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Zanimljivo: upravo sam skinuo s Veèernjeg lista...

24.10.2004 00:10

FENOMEN Mladi Zagrepèanin Ivan Beritiæ juèer kasno poslijepodne na nebu snimio neobièan krug
NLO iznad Zagreba?
Autor ANA - MARIJA RUŽDJAK




Petnaestogodišnji je Zagrepèanin Ivan Beritiæ juèer malo prije 18 sati snimajuæi fotoaparatom iz stana na petnaestom katu nebodera u Folnegoviæevu naselju kroz "oko" kamere ugledao na istoènom dijelu neba neobièno okruglo svjetlo.

Bljesak kruga
- Nebo je bilo vrlo neobièno, intezivne plave boje, jaèe nego inaèe, a oblaci su bili svijetloružièasti. Odjednom sam ugledao krug. Bljesnuo je jaèim sjajem i poveæao se. Snimio sam ga, a onda pogledao mimo fotoaparata. Na nebu više nije bilo nièega. Bio sam zbunjen i pogledao na zaslon svojeg fotoaparata, a svijetleæi krug ostao je snimljen. Znao sam da to ne može biti mjesec jer se puni mjesec oèekuje tek za èetiri dana. Znao sam i da je nešto nesvakidašnje, ali nisam znao što - isprièao je uzbuðeno Ivan, uèenik drugog razreda II. gimnazije.
Prvu sumnju o tome kako je rijeè o neidentificiranom leteæem objektu, odbacio je djelatnik Zvjezdarnice Zagreb dr. Dragan Roša.
- Moguæe je da je rijeè o lažnom suncu, optièkoj pojavi koja se vrlo rijetko viða. Lažno se sunce najèešæe pojavljuje kad zalazi sunce, i to na istoènoj strani neba. Rijeè je o svojevrsnom protusuncu, a njegova pojava ovisi o stanju u atmosferi pa zbog toga nema ustaljeno razdoblje pojavljivanja.

Nikad viðeno kod nas
Na žalost, sinoæ u zagrebaèkoj Zvjezdarnici nije bilo nikoga tko bi mi o spomenutoj pojavi mogao nešto više reæi pa ne mogu ni ja, osim pretpostavki - objasnio je dr. D. Roša.
Mišljenje o neobiènoj pojavi nad zagrebaèkim nebom iznio je i dipl. ing. fizike Darije Marièiæ, djelatnik Zvjedarnice.
- Ako je rijeè o pojavi lažnog sunca, onda je to vrlo rijedak fenomen. Ako se dokaže da je to lažno sunce, onda je fotografija koju djeèak ima za National Geographic. Ne znam je li ikada dosad itko na našim prostorima vidio pojavu lažnog sunca jer za pojavljivanje lažnog sunca moraju biti iznimni atmosferski uvjeti, posebno visoka vlažnost - rekao je D. Marièiæ.





Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 24 Listopada 2004 u 15:40 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 A zanimljivo je još da je Veèernji objavio u istom broju i ovo - obratite u koje jse e vrijeme to dogodilo - 18 sati !!! Oba sluèaja.

22.10.2004 18:32

ZANIMLJIVOST Engleski geolozi sinoæ u 18 sati obilježili biblijsku godišnjicu nastanka svijetakulturna veèer
Proslavljen 6000. roðendan svemira




Engleski geolozi proslavili su juèer toèno u 18 sati 6000. biblijski roðendan svemira. Precizan datum i sat postanka svemira postavio je još 1650. godine nadbiskup Armagha James Ussher prouèavajuæi temeljnu knjigu kršæanstva.
Služeæi se Knjigom postanka i starim hebrejskim kalendarom, izraèunao je da je svemir nastao u subotu, 22. listopada 4004. godine prije Krista. Najprije je odredio 23. listopada kao datum postanka, no to je ispravio slijedeæi navod u Bibliji da su veèer i jutro bili prvi dan svemira.

Èlanovi Geološkog društva London cijeli su dan iskoristili za iæe, piæe i polemiziranje o istinama, prijevarama i obmanama vezanim uz postanak svemira koje geolozi i paleontolozi veæ stoljeæima pokušavaju otkriti. Oni sumnjaju da je i nadbiskup James Ussher pogriješio pri raèunanju godina prema starim kalendarima, pa, iako to još nisu precizno utvrdili, misle da bi svemir prema Knjizi postanka mogao biti “èak” sedam godina stariji. No, prema najnovijim znanstvenim istraživanjima o postanku svemira, odnosno “velikom prasku”, pretpostavlja se da je svemir nastao prije 13-14 milijardi godina. (zod)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 2:11 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Nastavak:

Grunf Napisano: 25 Listopada 2004 u 10:19 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 14 Kolovoza 2004
Poruka: 14 Nesto bih dodao sto se tice ovog kruga koji je snimljen.Naime, krajem lipnja ove godine sam ugledao nesto slicno samo je bilo kao vatrena kugla nevjerojatnih dimenzija.Cijeli tekst mozete procitati ovdje
Pozdrav svima!

Post editirao Grunf dana 25 Listopada 2004 u 10:22
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 25 Listopada 2004 u 14:33 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Izgleda mi kao posjetitelji iz 4. denziteta... Tko zna što opet "kemijaju"... Ali nije iskljuèivo da su možda i neke energije iz 6. ali neznam da li se tako mogu manifestirati.

Pitanje Bobi... Što ti misliš o ovom? Imaš informacije iz prve ruke i najviše iskustva od svih nas...

Pozdrav !



Korisnik je offline

Streamer Napisano: 25 Listopada 2004 u 14:41 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 Znate sto je to bilo? Dobro je Jack rekao. To su nam drage kolege iz 4D. Naime, isli su po gablec (burek, jogurt i jedan jeger)





Post editirao Streamer dana 25 Listopada 2004 u 14:41
Korisnik je offline

¤nox¤ Napisano: 25 Listopada 2004 u 14:52 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 04 Kolovoza 2004
Županija/Država: Dubrovaèko-neretvanska
Poruka: 26 Baš sam maloprije malo prpa po forumu i vidio da se i prije spominje ta kugla. Vidio sam i ostale sliène stvari... Pa se mislim... zašto bi nas itko posjeæivao? Samo uništavamo planet, ratujemo i sve na što mislimo je novac (money, money, money $$$$, must be funny... $$).

Možda nas ne bi posjeæivale neke razvijene rase, koje su vidile i bolje svjetve. Ali sko su ti vanzemaljci bar imalo slièni nama - mislim ako i oni stalno traže (ili su tražili) druge naseljene planete, onda bi 100% pokušali stupiti u kontakt. Možda ne mogu poslat neke rakete s ljudima pa šalju te razne objeke (NLO). Možda je to njihov naèin komunikacije?



__________________
Glupi smo toliko da to i ne shvacamo
Korisnik je offline

bobo Napisano: 26 Listopada 2004 u 15:55 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 Jack987 piše:
Izgleda mi kao posjetitelji iz 4. denziteta... Tko zna što opet "kemijaju"... Ali nije iskljuèivo da su možda i neke energije iz 6. ali neznam da li se tako mogu manifestirati.



Pitanje Bobi... Što ti misliš o ovom? Imaš informacije iz prve ruke i najviše iskustva od svih nas...



Pozdrav !









Jack,

mislim da si bio blizu, tj. da ovo spada u tzv. "4D bleedthrough" efekte. U poslednje vrijeme ima puno fenomena koji su, kako se čini, posljedica kratkotrajnog prelaska određenih sektora vremena-prostora u 4-ti denzitet. Jedan od primjera su i oni nedavni fenomeni u onom selu na Siciliji. Mislim da će toga biti sve više i više u skoroj budućnosti.

Vatrene lopte o kojima je i Tesla govorio izgledaju i ponašaju se drugačije, a i NLO-i.

(U svakom slučaju, ovo je bilo samo moje mišljenje.)

Pozdrav!

Korisnik je online

Jack987 Napisano: 27 Listopada 2004 u 23:59 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Hej Bobo - hvala na mišljenju.

Nox :

Pa moramo biti pažljivi jer ima više vrsta vanzemaljaca. Niti su svi loši - niti svi dobri. Izgleda da samo par vrsta nema nikakav interes ovdje, veæ samo promatraju što se dešava. Ostali veæ vode ratove kroz nas- još od drevnih vremena. Najbitnije je da malo podigneš svoju svijest o svemu ovome, jer što imaš više svijesti - više znanja ( ne pogršnog - oprez! ), to æeš manje trauma proživit. I lakše možeš izbjeæ opasnostima kojima smo svakodnevno izloženi.

Ako, što treba - pitaj. Koliko god sam na raspolaganju, rado æu pomoæ.



Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 29 Listopada 2004 u 12:17 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Evo par clanaka koje sam uspio naci... Mozda nisu najsvjeziji, al zar je bitno .

Tko leti u tajanstvenim leteæim trokutima?

LAS VEGAS – U krugovima lovaca na NLO-e uèestali su susreti s leteæim trokutima, bešumnim leteæim objektima s kojima su mnogi Amerikanci prijavili susrete u naseljenim mjestima i iznad autocesta. Privatni znanstveni institut »National Institute for Discovery Science« (NIDS) poèeo je katalogizirati susrete s nepoznatim leteæim objektima i nedavno objavio rezultate svoga istraživanja. Istraživanje naglašava kako su od 1990. do 2004. uèestali susreti s leteæim trokutima, koji se sve èešæe viðaju u naseljenim mjestima i iznad važnih prometnih pravaca, što je ranije bila prava rijetkost. Veæina svjedoka opisala ih je kao spore, sjajne objekte s jakim crvenim, plavim i zelenim svjetlima. Iako za to nemaju potvrdu, u NIDS-u vjeruju da bi leteæi trokuti mogli biti dio tajnog projekta Ministarstva obrane, koje je, meðutim, do sada sliène projekte, kao što su B-2 i F-117, držalo u tajnosti. (A. Ra.)




Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 29 Listopada 2004 u 12:19 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 NEOBIÈNA SVJETLOST NAD PAGOM
NLO ili Venera, pitanje je sad

Na noænom nebu iznad Paga dva se puta, barem do sada, pojavila neobièno jaka svjetlost koja je privukla pažnju i odmah, kako to veæ biva u sliènim situacijama, pobudila sjeæanje na više pojava NLO – a nad ovim podruèjem. Novinari su se potrudili i pojavu snimali u noæi od 16. na 17. kolovoza od 2 do 6 sati ujutro. Uspjelo se sve i dobro fotografirati i promatrati teleskopom. Alternativci koje smo uspjeli kontaktirati smatraju da se najvjerojatnije radi o NLO-u. Meðutim, ima i jedno drugo, za mnoge ipak prihvatljivije objašnjenje. Naš najpoznatiji astronom, Korado Korleviæ iz zvjezdarnice u Višnjanu kaže da se radi o Veneri. To nam je potvrdilo još nekoliko astronoma koji su, kako su rekli, i sami promatrali tu pojavu. Pojašnjeno nam je da je u ovo doba godine Venera vrlo lijepa, a na podruèjima gdje je zrak iznimno èist, ona se vidi kao vrlo sjajna kugla, znatno veæa od svih ostalih nebeskih tijela. Jak sjaj ima i Merkur, pojašnjeno nam je, ali on na nebu ostaje razmjerno kratko pa ne izaziva takvu pažnju. No, ako je i o Veneri rijeè, opet se radi o lijepoj, doista neobiènoj pojavi, koju vrijedi pogledati. Posebno teleskopom, upuæuju struènjaci, navodeæi kako se na taj naèin može vidjeti prava ljepota Venere, te kraljice ljetnih noæi, koju Hrvati nazivaju zvijezdom Danicom.

Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 29 Listopada 2004 u 12:20 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Belezovsky - ruska inaèica Rosewella

Nakon pada SSSR-a i otvaranja Rusije Zapadu, zapoèelo je otvaranje dijela arhiva KGB-a u kom su naðeni i tajni dokumenti vezani uz susrete s neidentificiranim leteæim objektima, a radi se o više od 15.000 prijava o naziranju NLO-a na nebu nad bivšim SSSR-om od 40-tih do 90-tih godina prošlog stoljeæa. U dokumentima se nalazi objašnjenje velikog požara koji je davne 1908. zahvatio podruèje središnjeg Sibira, a uzrokovao ga je pad leteæeg objekta u obliku kugle. Požar je harao šumom nekoliko tjedana i potpuno uništio više od 10.000 hektara šume, tako da su prvi znanstvenici, koji su na ovo podruèje došli tek dvadeset godina kasnije našli još uvijek potpuno uništenu šumu. U ovom je sluèaju odbaèena pretpostavka da bi se moglo raditi o padu meteorita jer nije naðen krater koji karakterizira pad svemirskog tijela na Zemlju. U arhivima KGB-a naðene su i snimke kamere ruskog vojnog zrakoplova MIG, uz kojeg je letjelo tijelo nalik torpedu, koje je u roku od nekoliko sekundi poveæalo brzinu sa 500 kilometara na sat na brzine do tri puta veæe od brzine zvuka, što je osamdesetih bilo neizvedivo za bilo èiju zemaljsku tehnologiju.


KOMISIJA ZA NLO I ŠPIJUNAŽU

Ruska tajna služba imala je posebnu komisiju koja se bavila prouèavanjem tehnièkih i znanstvenih podataka vezanih uz NLO-e, ali i špijunažom, a danas se postavlja pitanje je li moguæe da su prièe o NLO-ima obiju strana samo pokriæe za eksperimentiranja i vježbe s prototipima i hladnim oružjem. Najznaèajniji i najdiskutabilniji pronalazak vezan uz NLO-e u Rusiji svakako je onaj pokraj mjesta Belezovsky u pokrajini Sverdlovsk. Zimi 1968. stanovnici mjesta vidjeli su na nebu nekoliko vatrenih kugli od kojih je jedna pala u okolicu mjesta, nakon èega su mediji izvijestili o teškoj nesreæi, koja je na ovom podruèju, uzrokovala izgaranje spremišta kukuruza. U ožujku je sljedeæe godine na mjesto dogaðaja stigla specijalna postrojba vojske. Cijeli je dogaðaj snimljen, snimka je naðena u arhivima KGB-a te su je, prije nego je obišla svijet, analizirali poznatih povjesnièari i znanstvenici, a svi su se složili da se ne radi o lažiranom filmu.


AUTENTIÈNE SNIMKE

Film prikazuje ostatke okrugle letjelice visoke oko tri metra, promjera pet metara, koju je po težini materijala, obliku i velièini bilo nemoguæe napraviti na Zemlji. Cijeli je teritorij je nakon otkriæa èuvala protuzraèna obrana, a pregledavanju olupine prisustvovala su i dva agenta KGB-a. Uniforme vojnika, èinovi, vozila i sve što se nalazi na filmu u potpunosti je vjerodostojno i poklapa se s vojnim dokumentima koji se odnose na dogaðaj. Kamera poèinje snimati objekt na tlu prije dolaska vojnika, pa se vidi da nema tragova u snijegu, dakle, nitko prije nije bio na mjestu dogaðaja. U sluèaju da se radi o falsifikatu, možda je cilj filma bio širenje dezinformacija u tijeku hladnog rata, no zašto bi onda tek danas bio plasiran i gdje se nalazi olupina? U vezi NLO-a u Berezovskom, ostaje otvoreno i pitanje što je s biæem naðenim u letjelici, koje je, takoðer pred kamerama, analizirala ekipa od tri patologa jedne moskovske bolnice.


AUTOPSIJA BEZ ZAŠTITE

Rekonstrukcija biæa viðenog na snimkama autopsije, pokazala je da se radi o humanoidnom tijelu koje ne pripada niti jednoj vrsti na Zemlji. Zanimljivo je da niti jedan od tri patologa koji su vršili autopsiju nije imao posebnu zaštitu, što bi znaèilo da se nisu bojali rizika. No tjedan dana kasnije svo je troje bilo mrtvo, a kao uzork smrti navedeno je krvarenje u mozgu. Ni danas se ne zna da li se radilo o sluèajnosti, nepoznatom virusu ili eliminaciji suvišnih svjedoka. Zapadni struènjaci tvrde, meðutim, da bi cijeli dogaðaj mogao biti inscenirana vježba u organizaciji KGB-a, s ciljem da se institucije uvježbaju za sliène situacije. Prema toj je teoriji sve na snimci lažno – bolnica, vojnici i potvrde o smrti lijeènika, kao što bi se napravilo za snimanje filma.
Zapadni struènjaci smatraju da se otvaranjem arhiva KGB-a neæe saznati ništa novo, osim možda ponekog detalja dogaðaja poznatih ruskom narodu, dok se o znaèajnim dokumentima iz ruskih, kao i svih drugih, arhiva neæe saznati ništa još nekoliko desetljeæa

Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 29 Listopada 2004 u 12:24 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Clanci su preneseni sa http://www.novilist.hr/, a na http://www.croeos.net/ imate nesh malo o Roswell incidentu...
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 29 Listopada 2004 u 13:49 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Pronadjeno mumuficirano tijelo vanzemaljca...

http://knjiga.pedos.hr/~isacer/new_page_1.htm

Korisnik je offline

Grunf Napisano: 29 Listopada 2004 u 14:54 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 14 Kolovoza 2004
Poruka: 14 [dzaHe] nema po nekoliko tjedana i odjednom se obrusi kao NLO iz vedra neba s hrpom informacija!
poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 2:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
nastavak:

Jack987 Napisano: 29 Listopada 2004 u 15:18 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 dzaHo, svaka èast... trudiš se.

Trokutaste crne letjelice voze ljudske posade vojnih postrojba koje su vjerojatno univerzalne za cijelu planetu... Ameri ziher, a tu su vjerojatno i drugi koji su u tom projektu. Isprobavaju vjerojatno nove tehnologije. Pa nakon onog èlanka o podzemnim bazama ( Dulce pogotovo ), nije ni èudno što ih vidimo svako malo.

Inaèe ovu i ostale pojave, Kasiopejci su jako dobro opisali. Treba sve prouèit, pa vidjet i prepoznat što je što. Baš sam juèer skinuo sa http://www.para-normal.com/ 2 filma o UFO u bivšem SSSR-u. Ima prek 100 MB, u real playeru se gleda, dobro za pogledat. Ali bez ISDN-a zaboravite.

E, da... pounjavam informacije - sad veæ ima preko 700 MB ! Znaèi, uskoro æe biti i cd-2... kad popunim, èujemo se.

Pozdrav !

Korisnik je offline

Grunf Napisano: 29 Listopada 2004 u 22:23 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 14 Kolovoza 2004
Poruka: 14 Jack987, prvi CD sam dobio i zaista ima svega. Cekam i drugi CD-e, nadam se da ti telefonski racun nije pun golemih cirfi.
poz
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 30 Listopada 2004 u 11:06 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Da je NLO, bolje bi bilo ha . Evo poslao sam bobi Projekat Plava Planeta - Vanzemlajska Tehnologija, pa ce biti uskoro (nadam se da sam dobro preveo hehe, ne zamjerite sta ). Nadam se i ja da ce nam uskoro uvesti kablovski internet (krenuli su sa testiranjima), pa ce biti dokumetacije i sa moje strane :))). Sa sadasnjom 5.6Kb/sek... jedva se nekako krpimo :))).

Vec pozdrav, pas cujemo :))).





Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 30 Listopada 2004 u 11:09 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 malo starija informacija (2002), nadjo na nekoj page...

Britanska vojska `zataškala informacije o vanzemaljcima`




BRITANSKA vojska pokušala je sakriti od javnosti sluèaj primjeæivanja neidentificiranih leteæih bjekata.`Dossier Rendlesham`` objavljen ovog tjedna na Internetu, sadrži izjave oèevidaca koji su 1980. blizu Ipswicha primjetili svjetleæe leteæe objekte. Objekti su opisani kao tijela trokutastog oblika boje metala. Širili su svjetlost na èitavu šumu. Na njihovim vrhovima navodno se vidjela pulsirajuæa crvena svjetlost, a pod njima plava.

Skeptici smatraju da su svjedoci vjerojatno vidjeli odsjaj svjetionika na obližnjoj obali.Izvještaj meðutim dodaje da su iduæeg dana na travi opažena tri oblika široka nekoliko metara, te da su oèitana beta i gama zraèenja deset puta veæa od normalnih. Takoðer su zabilježeni poremeæaji na radaru.

Kasnije iste noæi, tvrdi izvještaj, prijavljen je još jedan NLO, žarko crvene boje.``Dossier Rendlesham`` vezan je uz jedan od najznaèajnijih sluèajeva ove vrste, odnosno britanski ekvivalent sluèaju Roswell.

Ann Abraham, ombdusman britanskog parlamenta, donijela je odluku koja ustvrðuje da je ministarstvo obrane ``zatajilo tri dokumenta vezana uz primjeæivanje neobjašnjenog zraènog fenomena iz 1980 - rendleshamskog NLO incidenta.``Glasnogovornica ministarstva izjavila je da dokumenti nisu namjerno prikriveni, i da ih je mogao dobiti na uvid svatko tko je tražio.

Prema ministarstvu obrane ``nije pronaðen niti jedan dokaz opasnosti za sigurnost Velike Britanije``.


Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 30 Listopada 2004 u 14:42 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Da, zanimljivo je to bilo... Downloadao sam cijeli dokumentarac o tome s neta... Neznam jel ima na onom cd-u što sam ti ga poslao. Sad sam skinuo i novo o ruskim sluèajevima NLO-a... isto zanimljivo. 100 MB . Povezao sam neke informacije s onima sa Kasiopejcima... Zbilja save više i više sve postaje jasnije... Zanimljivo...

Èujemo se

Korisnik je offline

bobo Napisano: 31 Listopada 2004 u 10:49 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 evo dzaHo je preveo i 8-mi dio Projekta Plava Planeta:

http://www.galaksija.com/projekat/plavaplaneta8.htm

Na kraju 6/tog dijela istog materijala ostavio sam jedan link za Video Klip na kome je navodno prikazana baza Dulce iznutra (takodje od dzaHe)
Izgleda prilicno realno.

Pozdrav
Korisnik je online

bobo Napisano: 02 Studenog 2004 u 13:09 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 evo i 9-ti dio (napokon kompletirano)

http://www.galaksija.com/projekat/plavaplaneta9.htm

Pozdrav!
Korisnik je online

Jack987 Napisano: 02 Studenog 2004 u 23:45 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Evo i link o onom helikopteru ( Plava planeta ) koji je nevidljiv ( ne sasvim, al izgleda ko UFO ):

http://www.drboylan.com/swilson2.html



Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 08 Studenog 2004 u 10:21 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Jack... ti dokumentarci, jel to o padu NLO-a u Rusiji (belezovsky), ono sto sam pastovAo skoro u forumu ili uopste o ruskim slucajevima za vidjenje NLO-a !? Nisi nigdje naletio na kakav dokumentarac vezan za slucaj Roswell !? NasAo sam ja samo onaj film autopsije 16 minuta... ak ima gdje kakav dodatni filmic javi oki.

cujemo se.

Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 08 Studenog 2004 u 10:38 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 ima ebiga dobrih stvari na onom para-normal... al treba imat i dobru konekciju :))). sve po
50+ MB :))). da nisi slucajno skinuo onal alien interview... !? kakav je...

Korisnik je offline

Streamer Napisano: 08 Studenog 2004 u 20:54 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 Je skinuo je alien interview. Imam ga i ja. Neznam sta da mislim. Izgleda dosta realno, ali opet moze bit potpuni laznjak.

Uglavnom tom alienu u interview pozli, pocne se tresti i neki doktori mu pokusavaju pomoci.
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 09 Studenog 2004 u 00:28 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 dzaHo, mislim da kratki filmiæ o intervju s alienom u Area 51 imaš na onom cd-u koji sam ti poslao... u UFO filmiæima...

A neznam za cijelu dulju verziju... na Paranormal-u mislim da ima, samo je preko 100 MB... mislim... 142 ili tako nešto - nema smisla sa našimavezama. Uskoro mi frend dobiva ADSL, pa æemo vidjet prvih 3 mjeseca je neogranièeno... hehe. Zamolit æu ga da si skinem neke stvari od tamo. I snimim na cd br. 2... hheeee. Èujemo se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 2:15 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
nastavak:

[dzaHo] Napisano: 09 Studenog 2004 u 10:00 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Na zalost nema filmica na CD-u, al nema veze :)), probat cu nac... Pokusat cu skinuti kakvih fajlova sa fax-a, ako uspijem... makar onih oko 56-60mb... ima fakat dobrih dokumentaraca na onoj page, al sto kazes, nemamo veze :)). Ja sam sebi "zabiljezio" fajlova u velicini od 1,2GB :))), al zasad je to na duuugom cekanju :))). Nego, kakav je kvalitet onog ruskog slucaja sto si skinuo, mislim na video !? Jel se moze gledat !?
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 09 Studenog 2004 u 23:36 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Može. U real one playeru, nije DVD kvaliteta, ali je to streaming format koji služi za multimediju sa neta. Ima prek pol sata u 2 dijela... skinuto je sa History channel-a. Prièekaj još malo pa æu malo organizirat i drugi CD... pa dobiješ sve lijepo sortirano, ukljuèujuæi i ove ruske...



Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 10 Studenog 2004 u 11:12 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Znam, znam... nego ranije sam skinuo par manjih fajlova u .ra formatu, pa nije nesh bio kvalitet... a evo frend je skinuo dokumentarac Secrets of Ancient World: Ancient Aliens Documentary, i kaze da je kvalitet ok. Ima nam solidna veza na faxu, pa cemo probati skinuti sto je moguce vise stvari... tj. na vjezbama to radimo, pa 2put sedmicno smo u laboratoriji :)). Kad se skupi materijala, przim ti CD :)).

p.s. - snimio sam film autopsije (16 minuta, 49 MB)... tak da to ne moras skidat :))). Cujemo se.

Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 10 Studenog 2004 u 11:18 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Da nema ko od Forumasa sluuuucaaajnooo prevedenu dokumentaciju vezanu za strukture na Marsu (piramide, kanali itd...)... Nesh sam uspio nac na Net-u, al ako ko ima josh kakve dokumentaci i ako moze poslatiii, bio bih zahvalan :)).

geeedzo@yahoo.com

Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 16 Studenog 2004 u 00:33 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Vidjet æu imal šta u zbirci... ako ne, morat æemo opet prevoditi...
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 17 Studenog 2004 u 11:39 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Nesto je tiho u posljednje vrijeme ovdje :)). Na zalost i ja nemam nikakvih novih informacija... procesljo sam sve al nish :)). Ej Jack, necemo nish prevodit heheh, doduse moze, al ako naletis na kakav fin clanak tj da je gotivno napisan, a i bit ce izgleda sad u utorak tema "Na Rubu Znanosti : Tajne Marsa" nesh tako... pa valjda ce biti o gradjevinama kanalima itd... ili ce procat o ovim zadnjim otkricima, voda i ostali belaji :))).

Vozdra, pas cujemo.

Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 17 Studenog 2004 u 11:44 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Ej Jack... da nisi slucajno uspio skinuti sa para-normal onaj dokumentarac UFO - The Hidden Truth !? Vidim da je trenutno broken link... imam vjezbe na faxu heheh, haj probat cu sta drugo onda... dok ne proradi ovaj... jao stete, samo taj link ne radi... odo pitat ove kad ce nam uvest kablovski net :))).
Korisnik je offline

bobo Napisano: 17 Studenog 2004 u 12:05 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 dzaHo,

o Marsu ima prilicno dosta materijala na vebsajtu Richard-a Hoagland-a:

http://www.enterprisemission.com/

Pozdrav!
Korisnik je online

Jack987 Napisano: 20 Studenog 2004 u 20:22 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Jel izašao film 1Anunnaki? Ima li tko? Jel gledao?

Darwin was wrong... hahaha!!!

Korisnik je offline

windsurf_er Napisano: 20 Studenog 2004 u 20:40 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 21 Ožujka 2004
Županija/Država: Šibensko-kninska
Poruka: 220 dok sam u noci u srijedu promatrao leonide, vidio sam nesto nesto... pa mogu se izraziti cudno!
naime, bilo je nesto oko 3:45 ujutro kada se nad jugozapadnim obzorom nalazio Veliki Pas. malo ispod njega lijevo blizu horizonta, dakle dio zvijezdja Brod Argo, nalazio se neki objekt. cinilo mi se zvijezda ali se sjaj penjao do, po mojoj slobodnoj procjeni 2,5-3 magnitude, da bi zatim za 5 sekundi postao nevidljiv, pa se opet pojavi i tako idalje i dalje....
bilo je crvenkasto zelene boje. mislio sam da je to zvijezda posto one jako trepere blizu horizonta, ali kad sam pogledao bliske zvijezde horizontu, one skoro da i nisu treptale. neznam sto je to bilo, ubrzo sam to ignorirao. mozda mi se to cinilo zbog prehladnog vremena i vremena u koje sam to promatrao ali to me bas u tih par minuta zaintrigiralo... uz mene to je jos vidio jos jedan moj drug, dok je treci gledao u drugi dio neba a cetvrti spavao...

__________________
Surf on, my son...!
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 21 Studenog 2004 u 14:38 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 Annunaki !? :)). Kad je trebo izac... kakav ba darwin, nema on pooojma :)))). sta je ba ovo nigdje novih vijesti nema, ppl sta ste se to usutili... jooojjj jest spora vezaaaaaaaaaaaaa, a dobre trebe na para-normal. com, pablik galeri :))))))))))))))
Korisnik je offline

Kippe Napisano: 21 Studenog 2004 u 14:50 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Pubertetlija


Funkcija: Pubertetlija
Pristupio forumu: 14 Studenog 2004
Županija/Država: Zadarska
Poruka: 110 Kad?!? Kad æe izaæi 1Anunnaki?! Kad kad kad kad??!?! Oæe to biti film, ono, pravi film, ili neki tamo crtani?! I o èemu æe sve biti?

Ja sam bila na sajtu o tom filmu, ali nema skoro pa ništa


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 2:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
nastavak:

Jack987 Napisano: 21 Studenog 2004 u 22:17 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Imam neke frendove kaj skidaju sa satelita direktno... Brza veza i to... raspitat æu se, pa ak naðem, javim. I mislim da neæe biti crtani...

windsurf_er, vjerojatno opet nešto prolazi kroz denzitete. U zadnje vrijeme ima jako puno aktivnosti. Izgleda da se dešava baš ono što su Kasiopejci govorili u wave i adventures serijama. Kažu da je zasad ovo ništa jer što æe se tek dogaðati sve više i više što se bliži val koji razdvaja realitete i denzitete ( trebao bi stiæ oko 2012 godine... ) !!!



Korisnik je offline

ROBIN2 Napisano: 21 Studenog 2004 u 22:22 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Mali Robin Hood
Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 23 Lipnja 2003
Županija/Država: Cocos (Keeling) Islands
Poruka: 45 I ranije!!!

__________________
fast
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 21 Studenog 2004 u 22:43 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Da... naveli su u biti interval od nekoliko godina. Pretpremjera je izgleda veæ poèela !!!



Korisnik je offline

bobo Napisano: 22 Studenog 2004 u 07:56 | IP Zapisan


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Ožujka 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 50 I ja se slažem. Mislim da ulazimo u finale koje æe trajati najdalje do kraja 2012, mada su velike šanse da veæ uskoro postane prilièno "vruæe".

Pozdrav!
Korisnik je online

[dzaHo] Napisano: 23 Studenog 2004 u 09:44 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 ppl, ima li ko kakav dobar word to pdf konvertor... vidim da se najvise koristi Acrobat distiller... (PScript5.dll), ali nemogu to nigdje da nadjem... !?
Korisnik je offline

Streamer Napisano: 23 Studenog 2004 u 12:40 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74 Ej Bobo, majstore, jel imas neki text da prevedem? Imam sad vremena. Javi se na fallout2030X@Xyahoo.com

Email je bez X-eva. To znas

Post editirao Streamer dana 23 Studenog 2004 u 22:46
Korisnik je offline

Kippe Napisano: 23 Studenog 2004 u 15:36 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Pubertetlija


Funkcija: Pubertetlija
Pristupio forumu: 14 Studenog 2004
Županija/Država: Zadarska
Poruka: 110 O èemu vi to sad?? Skrenuli ste s teme!!
Vratite se na film, please please please! Gdje ga ja mogu nabaviti ako je to TV film? Mislim, neæe ga slati u kina. A ja ne skidam ništa sa satelita... Zna netko? Jack?

EDIT: By the way, što to prolazi kroz denzitete? I što se dogaða? I kakva pretpremijera?



Post editirao Kippe dana 23 Studenog 2004 u 15:36
Korisnik je offline

Grunf Napisano: 23 Studenog 2004 u 20:40 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 14 Kolovoza 2004
Poruka: 14 [dzaHo],

Jedan od najjednostavnijih i najboljih pdf creatora mozes pronaci na http://sourceforge.net/projects/pdfcreator/
Program je pod GNU General Public License (GPL) licencom.
Pomocu njega mozes jednostavno kreirati .pdf dokument iz bilo kojeg Windows programa.Mozes ga koristiti kao printer u MS Wordu i sl.
Ako zapnes ovdje sam.
poz
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 23 Studenog 2004 u 23:54 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 kippe - nisam još našao film - kad nabavim, prva æeš saznat !!!

Kippe kaže: By the way, što to prolazi kroz denzitete? I što se dogaða? I kakva pretpremijera?

Malo je sad premalo vremena da sve u detalje, ali otprilike: svaki denzitet ( energetski nivo postojanja i svjesnosti ) ima svoje stanovnike. Veæinom oni s viših mogu iæi više-manje u niže i napraviti ono zbog èega su prešli barijeru i došli u niži denzitet. Tako i ljudi idu u niže: kose travu, kopaju zemlju, piju vodu ili ubijaju stoku... S tim sa trava nije svjesna toliko kao èovjek i ne može pobjeæi - isto kao i voda i stoka... dakle pomoæu tehnologije ili samih prirodnih naèina, mi radimo nižim denzitetima neke stvari. Npr. tako se hranimo. Isto, samo na drugi naèin, oni OPS entiteti s 4. denziteta, to rade i od nas. Samo smo toga jako malo svjesni - isto kao i krava tek kad ju dopeljaju u klaonicu - samo je veæ kasno ( za kravu ). Cak ! Koku nesilicu ne ubijamo jer nosi jaja. Niti kravu koja se teli. Zbog toga jer æe nam donijeti još hrane. Tako i reptili nas muzu pomoæu tehnologije koja sakuplja negativnu energiju i prenosi ju njima - tako se oni hrane. Nekad se hrane i kupkom, kroz pore. Ako si energetski entitet, ne moraš jesti, veæ energiju za život prikupiš na druge naèine.

Dalje, njima treba maksimalno energije jer se približava val koji dijeli denzitete i realitete. To je normalan ciklus koji je u našoj ( a vjerojatno i drugim ) galaksijama i dijelovima svemira. Oni više ne mogu napredovati kao OPS ( opredjeljena prema sebi ) biæa u viši denzitet, jer je izgleda tamo veæina OPD ( opredjeljena prema drugima ). Val bi tebao proæi do 2012. godine, ali nije striktno odreðenog datuma jer se dešava svakih otprilike 309000 godina koje mi shvaæamo kao vrijeme. E i sad se rade razne stvari da nas imaju i dalje pod kontrolom. Služe se svim moguæim stvarima da se i dalje hrane nama ( kao kad spašavaš stoku iz požara ), pa ima sve više raznih èudnih stvari koje se dešavaju. Razne interakcije s èudnim entitetima, prelasci kroz prostorno-dimenzionalne prozore, otmice, ubijanja, katastrofe... itd. Kažu bit æe i gore, pa samo kažem da je ovo zasad samo pretpremjera.



Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 26 Studenog 2004 u 00:51 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 OBAVIJEST:

Došli novi materijali sa paranormal-a !!! Svi video downloadi koji su bili dostupni !!! Sad ima materijala za skoro 2 cd-a !!! Zahvaljujem prijatelju koji ima ASDL !!! Pivo za njega !!! Živio !!!

Pozdrav !



Korisnik je offline

GameDeveloper Napisano: 26 Studenog 2004 u 01:26 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 30 Listopada 2004
Poruka: 16 Jack kad složiš novi cd javi mi na mejl gamedeveloper@email.htnet.hr
da ti kažem adresu di da pošalješ cd.
Za sada imam onaj jedan cd....
Korisnik je offline

terabyte Napisano: 26 Studenog 2004 u 13:56 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 14 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 68 predbiljezavam se za nove materijale na cd-u Jack, ako ti nije problem poslati. prvi cd koji je bio u opticaju imam, i hvala na njemu, ne sjecam se tko mi ga je od vas poslao, ali u svakom slucaju hvala.



__________________
Most people see what it is, and never see what it can be.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 2:20 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
poslednja strana:

Hehe, vec si zaboravio

I ja se pribiljezavam. Slobodno naplati, da pokrijes troskove. Da nam nebi bankrontirao. A sta cemo onda?
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 26 Studenog 2004 u 16:47 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48

Ko to dijeli CD-ove . haj onda da i ja stanem u red po to vid streamera sto se gura, lakopo covjece :)))))))))))))). evo me na faxu, kontam da sta probam skinuti sa paranormal, al izgleda pala stranica, a i veza je usrana skroz... 10KB/s :((((.

hajmo cd-ova, cd-ovaaa :))))

Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 26 Studenog 2004 u 18:42 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251 Evo, polako momci... može na 1 dvd ? Lakše nego na 2 cd-a? Imate DVD-e u kompovima? A i brže mi je...



Korisnik je offline

Streamer Napisano: 26 Studenog 2004 u 19:04 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novoroðenèe


Funkcija: Novoroðenèe
Pristupio forumu: 15 Lipnja 2004
Poruka: 74

Moze DVD. Nemam ga jos, ali uskoro mislim uzet.
Korisnik je offline

Grunf Napisano: 26 Studenog 2004 u 19:14 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 14 Kolovoza 2004
Poruka: 14 Jack987, bilo bi odlicno kada bi na taj DVD-i snimio sva tri CD-a.
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 27 Studenog 2004 u 11:08 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48

ma necemo se bunit ako je DVD :)))))))))), ako i nemamo citace, nabavit cemo ih heheh. Ej ppl, uskoro cu, nadam se, dobiti o NLO fenomenima u mp3 verziji... nekakvi dokumentarci, pa nasem... pa kad dodje javljam :)).
Korisnik je offline

[dzaHo] Napisano: 27 Studenog 2004 u 11:10 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Novi èlan


Funkcija: Novi èlan
Pristupio forumu: 03 Lipnja 2004
Županija/Država: izvan RH
Poruka: 48 ej grunf, thnx za PDF Creator... skinuo sam ga, fercera :)))
Korisnik je offline

Jack987 Napisano: 27 Studenog 2004 u 23:53 | IP Zapisan | Izvještaj posta


Fosil


Funkcija: Fosil
Pristupio forumu: 12 Srpnja 2004
Županija/Država: Zagrebaèka i Grad Zagreb
Poruka: 251

Joj, zagubio sam neke adrese na koje sam slao cd-e... Ajd, nemojte se ljutiti, imao sam brdo toga za napraviti... Dakle dajte ko hoæe DVD da mu pošaljem, nek mi javi adresu na dobavodenjaka@yahoo.com pa æu mu poslat sve. I dajte stavite Nickname, tako da znam kome sam poslao a kome nisam... Imam neke adrese od prije al neznam toèno ko je na forumu, pa da nebude zbrka... Ajde thanx ! Veæ pržim dvd-e... pa navalite! Ima interesantnih filmova sad...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 03, 2004 2:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Ovo iznad je diskusija prebačena sa www.evolucija.com, nakog gašenja ove teme na tamošnjem forumu.

oni koji su zainteresovani mogu nastaviti diskusiju ovdje.

(nema moderatora-mediokriteta)

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 05, 2004 8:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
E odlicno Boris, bit ce sacuvano to sto smo natrkeljali :mrgreen:

BTW, prijevod za fluor i manhatan projekt ide sporo. Morao sam malo pauzirat. Sad cu opet pocet. Odlicno razumijem engleski, ali tesko je nekad to prebacit u hrv. Jer nemam prakse kod prijevoda. Ali bi ce gotovo, mozda ne brzo :mrgreen: ali bit ce :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 06, 2004 11:44 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Svaka čast Bobo !!!

Odlično je što si kopirao naše postove sa evolucije. Sad bar možemo nastaviti ovdje, a novi mogu vidjeti o čemu smo već pričali. Zbilja si se odlično dosjetio.

Skinuo sam dobre tekstove i knjige sa: http://www.illuminaticonspiracy.org/files/books/

Pozdrav !

Jack 987


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 08, 2004 3:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo još zanimljivih spisa i knjiga o paranormalnim stvarima:

http://paranormal.se/mirror/books/

:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 09, 2004 12:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Jack,

mnogo više dobrih knjiga na ovim linkovima nego slobodnog vremena za čitanje. U vezi ove teme onaj Branton je po mom mišljenju prilično blizu došao, mada on ima tendenciju da više gleda na stvari u 3D smislu.

http://www.illuminaticonspiracy.org/fil ... ONIANS.pdf

Što se tiče kontrole uma i Iluminata, preporučio bih:

http://www.illuminaticonspiracy.org/fil ... ormula.pdf

Knjigu je napisao Fritz Spingmeier, koji je na tu temu napisao još par knjiga (Mančurijski Kandidat) a trenutno se nalazi u zatvoru. Uhapsili su ga pod optužbom da je opljačkao banku!?!
Naravno, imali su i «svjedoke». Usput su mu zapljenili sve materijale za najnoviju knjigu. Sve se to naravno događa u «koljevci demokratije» - USA.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 09, 2004 3:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, imaš pravo, Bobo. Trebali bi otkriti neku tehnologiju kojom bi sve te informacije pretočili u naše glave. Ali mislim da je prirodni način učenja možda ipak bolji. Ionako nismo još toliko razvijeni da sve te informacije procesiramo u našim glavama. No, vjerojatno i nije bitno - shvatit ćemo ionako te stvari kada to bude potrebno.

Jučer mi se dogodila ( čudna ) stvar. Evo, ukratko: radio sam u firmi popodne i već je vani bio mrak. Čitam Kasiopejske sessions i već svjesnije gledam na neke stvari. Iznenada, u dućan mi ulazi starac u sakou i hlačama, izlizanim, i sa kapom na glavi. Jedva hoda, mršav, bljedunjav... Haha, odmah pomislim: kakvog su mi MIB-a poslali... pa ovog ću ja preplašiti, a ne on mene... Šala mi stalno bila u glavi... Pitam ja njega što želi kupiti, a on jedva izusti: Da li bi se mogao malo ugrijati, vani je hladno. Odmah pomislim da je opet neki prosjak i kažem mu nek se malo stane uz radijator, tamo će mu biti fino toplo. Unatoč izlizanoj odjeći, bio je uredan, nije smrdio i ništa nije prosio. Pomislim što će sad biti. I dok sam nakon 10-tak sekundi pomislio da će se čovjek sad vječno priljepiti za radijator, čovjek se trgne i ko mladić pojuri do mene koji sam bio za pultom. Gledao me s oduševljenjem i počne mi govoriti kako je on od ponoći na nogama, kako je krenuo u posjetu i da je prolazio kraj mog dućana i kako je vidio svjetlo i odmah me prepoznao i svratio. Napomena: čovjeka NIKAD nisam vidio u životu. Govorio mi je nešto kao da je prvo došao do mene jer je mene prvo trebao vidjeti. Rekao je kako trebam nešto napraviti za ovu zemlju i da predstoji velika bitka i da treba pomagati ljudima. Na to sam mu odgovorio da su sve države iste pa mi nije više do neke borbe za vlast u ime neke vlade... a on meni: Nisam mislio na DRŽAVU pod "zemljom" !!! I počinje mi pričati da ne smijemo posustati u bitki ( obraćao mi se u množini ) i da se ona već dugo vodi. Sad sam već izgubio smisao za šalu, jer sam uvidio da nije obični prosjak koji je došao gnjaviti. Pitao me je za stolac. Dao sam mu da sjedne na jedan i malo odmori. Bile mi i neke mušterije u međuvremenu u dućan ušle, vidjele ga i kupile sitnicu i otišle. Dakle, imam svjedoke. Čovjek se ubrzo trgne sa stolca, dolazi do mene i čestita mi govoreći kako imamo puno energije, svjetlosti i da on stupa u naše redove... Smrznuo sam se kad mi je rekao: ZNANJE ti je najveće bogatstvo, ono ti jedino treba, pomaži drugima - ali ne svima - samo onima koji to traže i zaslužuju... Nisi sam u tome... Kroz glavu mi strujile informacije Kasiopejaca - čovjek mi sve priča kao i ONI !!! Snašao sam se i pitao kako trebamo postupati u svemu tome... pitajući ga za BALANS ! Ne prejako niti mlitavo u toj borbi...? DA - kaže on prilično ushićeno. Pitao sam jel mu treba kakva pomoć. On mi se samo nasmijao i još jednom čestitao i vidno je bio sretan jer je očigledno našao nekog tko razumije. Veli da je star, a ja njemu da i nije toliko, da ima mladu dušu... On na to potvrdno odgovori, malo čak i začuđen što sam spomenuo dušu. I još jedan detalj: bila mi je kemijska olovka na pultu i on je pogleda, uzme u ruku i promatra kao da nikad nije vidio kemijsku. Kaže mi da se baš ne razumije u tehnologiju, ali osjeća dobre ljude sa dušom i srcem. Čak mi je i diktirao nešto na francuskom jeziku ( neznam francuski - šteta ).Bio je prepun neke energije - poletan i nimalo nije doimao neozbiljno. Nakon posjete od otprilike pola sata, rekao je da je već bio tu prije 15 dana ( nikad ga prije nisam vidio ). Predstavio se kao Štef iz Zagorja, ali imao sam feeling da je stvarno dobro odglumio taj entitet. Nasmijao se i rekao: bilo mi je veliko zadovoljstvo upoznati te, da je JAKO DOBRO ono što radim ( širenje i networking znanja, pomaganje drugima i za dobrobit i sreću svih ) i vidimo se još !!! Ja sam mu rekao da mi je također bilo zadovoljstvo popričati s njim i da se nadam da će opet doć. Polako je otišao, stavljajući jedva nogu pred nogu. I nakon sveg sam ostao stajati skamenjen. iI pomislio: sad idem van za njim i moram ga još puno toga pitati... Osjećao sam da ću doživjeti što sam i doživio: nakon 30-tak sekundi čovjeka više nije bilo na cesti !!! Nije mogao onakav preći više od 10-tak metara za to vrijeme, a cesta je ravna i vidi se 300-njak metara sa obe strane !!!

Eto, izgleda ipak imamo kontakt sa višim denzitetima... možda i samo preko nekih ljudi preko kojih mogu kontaktirati s nama.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1238 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 62  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 31 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz