Sada je: ned apr 28, 2024 9:50 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 71 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Arkturijanci?
PostPostano: sub dec 20, 2008 2:55 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
zna li netko nešto možda o ovoj skupini bića? ja ne znam mnogo, nego sam zapravo pričao sa osobom koja vjeruje da postoje izvanzemaljska bića koja se javljaju u snovima. čak sam dobio i tzv. "zaziv" koji sam trebao pročitati prije spavanja. znam otprilike kako glasi, ali ne znam točno, pa se ne želim sramotiti. uglavnom, zazivom se moli gospodu arkturijance da te u snovima povedu u Odaju Mehanizma. nekakvu vrstu odaje tajni njihova broda.

znam da se priča čini pomalo nategnuta, ali rekla mi ju je osoba koju smatram inače pametnom, a uz to je i potkrijepila svoje izjave određenim izjavama o osobnim iskustvima sa time. molim nekoga ukoliko zna nešto o ovome ili čak možda ima osobnih iskustava, da mi odgovori. tražio sam nešto o tome po netu, ali bi volio čuti i osobna iskustva. imam taj zaziv negdje...negdje među knjigama, stoji mi već godinu dana i nikako da probam.

mislim, osobno baš ne vjerujem u takve stvari, ali činjenica je da poznam puno ljudi koji u to vjeruju i uostalom svi govore o svojim iskustvima kao da je to nešto sasvim normalno. želim im povjerovati, ali sumnjam najviše zato jer od koliko god ljudi čujem o takvome nečemu, od svakoga je različito. ili postoji puno načina da se dođe u kontakt sa nečim takvim, ili je to sve nečija mašta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 20, 2008 4:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Jesi li se ikad pitao da li se mogu javiti neki drugi i predstaviti se kao Arkturijanci?

Bilo je i bića koja su se predstavljali kao Pledijanci i radili razne manipulacije... uglavnom, "vuk u ovčjoj koži"... to je čak postala "moda"!

Kod kontakata te vrste moraš uvijek biti svjestan njihovih namjera. Ako želiš kontaktirati pozitivna ( OPD ) bića - ona nikad ne rade MANIPULACIJE, ne otimaju ( ljude ), ne nagovaraju, ne krše tvoju slobodnu volju. I obično im ne trebaju nikakvi brodovi u koje treba, navodno, poći... ( hej, ovo me podjeća na one kamione kojima ljudi prevoze stoku... "draga stoko... dođite u tajne prostorije naših kamiona... da vam pokažemo nešto..." )

Misli svojom glavom.



:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 21, 2008 6:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
Citat:
jesi li se ikad pitao da li se mogu javiti neki drugi i predstaviti se kao Arkturijanci?


ne. nisam se ja ništa pitao jer sumnjam u to da se može javiti itko. zato pitam nekoga od vas je li imao ikakvih iskustava u snovima/javi i može li potvrditi da je to za stvarno. ne samo to sa arkturijancima, već sa bilo kojim bićima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 21, 2008 8:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Naravno da je moguće. Meni su ona siva govanca usadila implantat u kost desnog palca bliz zgloba šake i od onda imam na tom mjestu modricu koja s vremenom postaje sve veća. To se desilo na Zemlji i toliko su me naljitili da sam im zaprijetio da više ne dolaze đe sam u blizini ili će biti druge. Dok sam izvan tijela obilazio sam na stotine svjetova. Ima ih i u našem sunčevom sistemu (Sunce, Mars, Venera, Na Jupiter i druge planete nijesam htio ići na Mjesecu su baze onih sivih govanaca).
Ne znam što će ti oni sa njima u glavnom imaš problema mada što su dalje od nas sve su finiji. Ima i zaista finog svijeta među njima.
Po zemlji švrljaju kao po svom dvorištu no neće još za dugo ja im jemac.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 21, 2008 10:11 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
ARKTURIANCI

Profil člana Galaktičkog saveza

. Naziv člana: Arkturianski savez.

. Usvojeni u Galaktički savez: Prije oko 3.75 miliona godina.

. Lokacija: Zvijezda Arkturus u sazvježđu "Bootes“.

. Udaljenost od zemlje: Oko 36 svjetlosnih godina.

. Životna forma vrste: bića Divljeg izgleda

. Fizički izgled: Akturianci su visoko osjećajna mamaloidska vrsta koja je blisko slična konju. Tijelo je prilično visoko i vitko sa prilično stilizovanom konjskom glavom.

Koža doseže boju od različitih vanila boja do baš tamno smeđe. Arkturiani posjeduju grivu pozadi na vratu i glavi i veoma tanak rep koji jedino blago podsjeća na konjev rep.

Ruke sa po 4 prsta koje su veoma duge, meke i veoma tanke. Ruke, noge i tijelo imaju veoma mišićav izgled. Arkturianske oči su mnogo veće od onih koje predstavljaju konjske oči, ali su manje i mnogo zaobljenije nego njihove zemaljske kopije.

U veličini, Arkturianski mjerni opseg u visini je od 7 stopa do skoro 8 stopa i 6 inča (2.31 do 2.64 metra). žene variraju od ispod 7 stopa do oko 8 stopa i 2 inča (2.11 do 2.49 metara) visine.

. Posebne osobine i aktivnosti: U Galaktičkom savezu, Arkturianci su čuveni po svojoj vještini u proračunu vremena (Galaktički kalendari, i tako dalje), kao i njihove neobične sposobnosti u nauci i filozofiji.

. Prosječan iznos potrebe za snom: Obično 1 do 3 sata dnevno.

. Jezik: Akturianci govore zvučan jezik čiji zvuk podsjeća na Kineski ili Vijetnamski.

. Matični brod i ostale letjelice: Arkturianski brodovi dosežu od ponirućeg zvonastog oblika istraživačkog broda koji variraju od oko 40 do 75 stopa (12.2 do 22.9 metara) u prečniku, do ovalnog oblika planetarnog komandnog matičnog broda koji je preko 14 milja (22.5 kilometara) u dužini.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 22, 2008 1:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Evo ti i njihove slike - pljunuti original :mrgreen:

Sad znaš sve o Arkturijancima.

slika


slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 22, 2008 1:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Pantelija je napisao/la:
Evo ti i njihove slike - pljunuti original :mrgreen:

Sad znaš sve o Arkturijancima.

slika


slika

uje.... :mrgreen:
stvarno su sharmantni do neodoljivosti
taj pogled,te ochi :roll:
ko Bet Dejvis u najboljim danima :mrgreen:
a i ova donja Roden-ovska slika Mislioca koji okrece kurblu da mu upali motor na svemirskom (s)plovilu :mrgreen: :rofl :rotfl:
dakle,oprezno sa Arkturijancima,
svaki otpor njihovom sharmu je uzaludan :wink: :mrgreen:

P.S.
Formice,
drago mi je da stojish i postojish :occasion5: :thumbup:
NO PASARAN :!:
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 22, 2008 12:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Ovaj se zove Dzar Dzar :mrgreen:

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 22, 2008 3:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
prvo rol :lol: :lol: :lol: :lol:

od kuda izvlacite te, ove informacije tj opisi?
ovo nadmasuje sve ocekivano.
Masta moze svasta.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 23, 2008 8:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Nije to mašta.
Onaj ko je napravio ovog konjolikog i ceo serijal je odavno na platnom spisku CIE.
Zna on dobro šta pravi i za koga.

Na primer, serijal 'Alien' pokazuje sve o negativnim vanzemaljcima, da su ljudožderi, bez emocija, predatori, reptili, i gle, prvog su pokupili baš na Zeta reticulii II.
Četvrti nastavak (najbolji od svih) pokazuje još i to da nam je genetika izmešana. Takođe i šta sve 'kompanija' radi za njih a protiv ljudi.
Onaj ko je napravio serijal 'Alien' morao je znati istinu da su ti alijeni napravljeni korišćenjem naše, ljudske genetike i nekih reptila sa Alpha draconisa (tako su nastali Reptili o kojima govori Dejvid Ajk i Barbara u 'Donositeljma svitanja') i insektoida sa Zeta reticuli od kojih su nastali Sivi ili Greysi. I da oni na Zemlji imaju svoje snažne zastupnike, moćnu 'kompaniju' (Bratstvo ili Iluminati) koja bi da preko njih sve kontroliše još više, a ljudi su joj samo potrošna sirovina.

Tako, kad znaš šta gledaš dok gledaš filmove, možeš da vidiš svašta, celu priču - ali razlomljenu na delove i malo uvrnutu, tako fino dizajniranu da će oni najviše ograničeni u svemu tome da vide samo izmišljotine i maštu, oni malo manje sluđeni će postati fanovi tj. programirani i upotrebljvi za dalje eksperimente, a oni najmanje sluđeni mogu da vide celu priču i stvarnost ovog sveta u delovima slagalice koje Holivud izbacuje.

Za svakog po nešto.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 24, 2008 12:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Vise shvacam sve oko SF od strane holivida.

Ali kopa me rijecČ
prva, " ljudsko tjelo je hram Bozji "
druga, I tako bog napravi covjek na sliku svoju?

I dalje tvrim da nesto tako ne postoji kao sto je diskusija u ovoj temi.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 24, 2008 7:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Pobrkao si malo lončiće.
Sve je Bog, nema ničeg osim njega.
Čovek je najbliži spoznaji toga, predviđen je da bude individualno oličenje tog božanskog svega. Zato je rečeno da je 'stvoren po liku Božjem'.
Zato čovek Boga spoznaje samospoznajom.
Tada objektivni svet za njega nestaje jer vidi da je on sve kao Bog.
Da je sve božansko Jedno, i da je zato on sam to Jedno.

Ali ta faza individualnog sazrevanja iliti individuacije je kritična i tu se lako čovek zavara da je samo individua, a da je tamo napolju neki 'svet i 'Bog'.
To obilato koriste sile mraka i bezumlja da čoveka još više ubede da je samo telo, um, individua, i da mu iz te perspektive svet izgleda stran, kao nešto spolja, kao i Bog da je spolja. Da bi ojačale tu iluziju individualnosti stalno ga teraju da se bori protiv sveta i drugih individua.
Vrhunac iluzije je da Bogu treba da sagradi veliku kuću i nakinđuri je ko cigani svedbu da bi u tu kuću doš'o Bog. Tu njegovu kuću zove 'Crkva'.
Ako vam je crkva dosadila, a zaista se previše ponavlja, sad su tu nove predstave za odvlačenje pažnje van, od sebe: 'talas' i 2012 godina. On će 'nešto da promeni', da vas prebaci u 'višljji denzitet'. Uspešno će zameniti starog dosadnog Boga koji vekovima ništa nije uradio. Samo zevajte van i čekajte i dalje. Do 2012 bićete lepo čipovani pa vam neće trebati nikakvo sredstvo kontrole spolja; bićete dobro kontolisani iznutra. (Svakako, nešto se može dogoditi sa Zemljom te godine zbog nekih astrofizičkih razloga, ali vi sigurno nećete biti pametniji zbog toga.)
Zato nestaje potreba za starim, glomaznim i skupim sredstvima vanjske kontrole, kao što je Crkva.
Sada je tu Holivud. On bolje hrani i zarobljava maštu i pažnju. A zgodan je i za lansiranje svakojakih (dez)informacija.

Biblija ti je arhajski Holivud, ako ti je jasan ovaj današnji, trebalo bi da ti je jasan i taj drevni, koji je vršio isti pos'o kad nije bilo struje.


Zadnja izmjena: Pantelija; čet dec 25, 2008 1:14 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 24, 2008 1:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Pantelija je napisao/la:
Biblija ti je arhajski Holivud, ako ti je jasan ovaj današnji, trebalo bi da ti je jasan i taj drevni, koji je vršio isti pos'o kad nije bilo struje.


odlicno... =D>

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 26, 2008 5:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Baš prošlu noć sam sanjao da razgovaram sa nekim vanzemaljcem. Bio je više kao jedan od onih sivih samo što nije imao onake crne oči već više sličnije našim. Pokušavao mi je objasniti odakle dolaze i koliko se sjećam ispalo je da dolazi sa neke planete udaljene oko 4 svjetlosne godine i da im valjda treba 7 godina da dođu ovamo itd. No naravno cijelo vrijeme sam imao osjećaj da je to moja mašta, što je zapravo bilo možda tek predvorje u pravoj telepatskoj konekciji sa vanzemaljcima.

Mislim da je zapravo bilo kojem čovjeku vrlo jednostavno ostvariti telepatsku vezu sa vanzemaljcima, no najtvrđa prepreka tome je STRAH. Kada bi se ljudi mogli riješiti, ugasiti strah u sebi prema nadnaravnom onda bi vrlo lako ostvarili telepatski kontakt sa vanzemaljcima. I ako me pitate gdje je urota u svemu tome rekao bih vam da je to u ljudima koji šire strah prema vanzemaljcima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 26, 2008 6:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Misliš na mene :twisted:

Njima nije potrebno sedam godina za putovanje. Putuju oni mnogo brže. To znači da si sve samo sanjao. Problem je što izvodiš zaključke iz svojih snova.

Ovde niko ne 'širi strah prema vanzemaljcima' nego samo ukazujemo na NEKE vanzemaljce i njihov karakter. Da si to primetio ne bi doneo tako uopšten i pogrešan zaključak.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 26, 2008 9:18 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Mislim da je zapravo bilo kojem čovjeku vrlo jednostavno ostvariti telepatsku vezu sa vanzemaljcima, no najtvrđa prepreka tome je STRAH. Kada bi se ljudi mogli riješiti, ugasiti strah u sebi prema nadnaravnom onda bi vrlo lako ostvarili telepatski kontakt sa vanzemaljcima. I ako me pitate gdje je urota u svemu tome rekao bih vam da je to u ljudima koji šire strah prema vanzemaljcima.


Evo još jednog kontakta sa vanzemaljcima :D
Ponovo bih preporučila Allies of Humanity. Čisto drugačijeg pogleda radi. :wink:

Knjiga ne nudi mnogo novih informacija – onima koji su donekle ispitali ovu tematiku - ali nudi odličan fokus. I sve je izloženo na izuzetno jednostavan način.

Informacije su predstavljene na način koji ne izaziva strah, već pobuđuje i inspiriše, uz zaista izuzetno empatičan pristup.

Te, tu i stoji potvrda ove gornje teze da uopšte nije teško uspostaviti telepatski kontakt sa vanzemaljcima, jer oni sami uspostavljaju kontakt sa nama: duhovno “umrtvljujući” i zaglupljujući stanovništvo, šireći filozofiju koja poziva na ne-razmišljanje, ne-delanje, ne-sticanje znanja i postepeno oduzimaju svaku šansu za bilo kakav duhovni razvoj.

Širenje straha i panike je po pravilu taktika za pozivanje kosmičke braće koja će nas spasiti. Klasičan scenario: podzemne baze, 2012 – katastrofe i sličan NEBS :roll: .

Allies of Humanity

Dva izvoda iz knjige.
What do you have to say to those who view the
Intervention as a positive thing?”


We understand, first of all, the expectation that all forces from the heavens are related to your spiritual understanding, traditions and fundamental beliefs. The idea that there is prosaic life in the universe is a challenge to these fundamental assumptions. From our perspective and given the experience of our own cultures, we understand these expectations. In the distant past, we maintained them ourselves. And yet we had to relinquish them in facing the realities of Greater
Community life and the meaning of visitation.

You live in a great physical universe. It is full of life. This life represents countless manifestations and also represents the evolution of intelligence and spiritual awareness at every level. What this means is that what you will encounter in the Greater Community encompasses almost every possibility. However, you are isolated and do not yet travel in space. And even if you had the capability to reach another world, the universe is vast, and no one has gained the ability
to go from one end of the galaxy to the other with any kind of speed. Therefore, the physical universe remains enormous and incomprehensible.

No one has mastered its laws. No one has conquered its territories. No one can claim complete
dominance or control. Life has a great humbling effect in this way. Even far beyond your borders this is true. You should then come to expect that you will meet intelligences representing forces for good, forces for ignorance and those who are more neutral regarding you. However, in the
realities of Greater Community travel and exploration, emerging races such as your own will, almost without exception, encounter resource explorers, collectives and those seeking advantage for themselves as their first contact with Greater Community life.

Regarding the positive interpretation of visitation, part of this is human expectation and the natural desire to welcome a good outcome and to seek help from the Greater Community for the problems that humanity has not been able to resolve on its own. It is normal to expect such things, particularly when you are considering that your visitors have greater capabilities than do you. However, a large part of the problem in interpreting the great visitation has to do with the
will and the agenda of the visitors themselves. For they are encouraging people everywhere to view their presence here as wholly beneficial to humanity and to its needs.

Why can’t our allies stop the Intervention?”

We are only here to observe and to advise. The great decisions facing humanity are in your hands. No one else can make these decisions for you. Even your great friends far beyond your world would not intervene, for if they did so, it would cause warfare, and your world would become a battleground between opposing forces. And should your friends be victorious, you would become wholly reliant upon them, unable to fend for yourself or to maintain your own security in the universe. We know of no benevolent race that would seek to bear this burden. And in truth, it would not serve you either. For you would become a client state to another power and would have to be governed from afar.

This is not beneficial for you in any way, and it is for this reason that this is not occurring. Yet the visitors will cast themselves as saviors and rescuers of humanity. They will utilize your naiveté. They will capitalize on your expectations, and they will seek to wholly benefit from your trust.
Therefore, it is our sincere desire that our words can serve as an antidote to their presence and to their manipulation and abuse. For your rights are being violated. Your territory is being infiltrated. Your governments are being persuaded. And your religious ideologies and impulses are being redirected.

There must be a voice of truth regarding this. And we can only trust that you can receive this voice of truth. We can only hope that the persuasion has not gone too far.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 27, 2008 11:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Pantelija je napisao/la:
Misliš na mene

Zapravo nisam mislio na tebe u smislu da si me ti nadahnio da to kažem. Slično je rekao i dr. Stephen Greer. Mislim i inače se mnogi ljudi jako boje vanzemaljaca, iako ja stvarno ne vidim zašto. Ako je netko pametniji to znači da je razumniji. Ima više razumjevanja i ne želi ništa nažao drugim bićima. Razum dovodi ljude (inteligentna bića) k pacifizmu, a ne obratno. Svi nasilni ljudi su nasilni zato što su ograničeni, ne shvaćaju monogo toga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 27, 2008 2:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Annunaki je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
Misliš na mene

Zapravo nisam mislio na tebe u smislu da si me ti nadahnio da to kažem. Slično je rekao i dr. Stephen Greer. Mislim i inače se mnogi ljudi jako boje vanzemaljaca, iako ja stvarno ne vidim zašto. Ako je netko pametniji to znači da je razumniji. Ima više razumjevanja i ne želi ništa nažao drugim bićima. Razum dovodi ljude (inteligentna bića) k pacifizmu, a ne obratno. Svi nasilni ljudi su nasilni zato što su ograničeni, ne shvaćaju monogo toga.


Auh, najnezniji odgovor na ovo bi bio "mozda".

1. Zasto mislis da je neko pametniji obavezno i razumniji? Sta znaci pametan, a sta znaci razuman? Da li to znaci da je lovac koji tigra lovi iz "sporta i zabave" razumniji od tigra koji lovi i ubija samo kada mora da jede odnosno da prezivi? Pa lovac je pametniji, znaci i razumniji?

2. Slazem se da se vanzemaljaca ne treba bojati, ali im ne treba davati ni osobine koje bi ti voleo da oni imaju, a mi ipak ne mozemo znati da li ih stvarno imaju. Treba ih upoznati u njihovom pravom liku.

3. Zasto si toliko egocentrican i toliko antropocentrican pa ne zelis da im priznas da mogu da budu razliciti? Da mogu da budu pametni, ali i ne da poseduju ono sto ti podrazumevas pod "razum", a sto je ocigledno "humanost".

4. Najedonstavnije razmisljanje bi bilo, iako je ovo, obrati paznju jako tesko shvatiti: "Da je dobar, ostao bi kod svoje kuce, ne bi ulazio u komsijinu kuhinju"

Evo jednog odlomka iz druge knjige "Allies of Humanity" gde se govori bas o toj "pacifikaciji" i cemu ona sluzi. Nadamo se da cemo ovo i da prevedemo uskoro. Do tad, evo, pa ko zna engleski:

Citat:
http://rapidshare.com/files/176666827/SumMarViaAlofHuman.zip


Citat:
Effects of the
Pacification Program

It is easy to ask questions. It is more difficult to find
the real answers. People are hungry for answers, but
they do not have the awareness yet. So when considering
the message in The Allies Briefings, people must
begin to develop a Greater Community awareness and
sensitivity. Just getting answers to questions does not
develop this awareness or sensitivity. And indeed, even
if you have the right answer, if you cannot experience
it, if you cannot recognize it, if you cannot see its
application, well, what good is it? It is lost on the person
who is asking.
Therefore, it always comes back to developing the
awareness and sensitivity and the ability to know.
People want proof, and so they go to whoever they
think is the expert, and the expert gives their opinions,
and people say, "Ah! This must be the proof because
the expert said so." But it is all opinions. Without
Knowledge, everything is just opinions in the mind.
And these opinions are developed by people's conditioning,
by their attitudes and by their temperament.
People can experience something and make conclusions and evaluations but be completely wrong in their
estimation.
However, we are talking about higher consciousness
here. We are not talking about having answers.
Answers, without this higher consciousness, will not be
enough, and their application will not be
understood. Ultimately, you must gain this
higher consciousness. This consciousness
transcends human culture, human conditioning
and even your biological identity. It is an
awareness of life as it is moving all around
you and through everything else. You need
this higher consciousness to understand the
plants and the animals, the weather and the
movement of the world. You need this to
understand the presence of negative forces in the Mental
Environment and the presence of the Angelic Forces,
which are here to serve you. And certainly, you must
have this consciousness to be aware of the Greater
Community forces in the world, to recognize their manifestations,
their intentions and their methods. You need
this higher awareness to tell friend from foe.
So when people ask a lot of questions, the real
answer is the development of higher consciousness. This
leads you into the mystery, where you may not be willing
to go, but this is where you must go if you are going
to understand. This is the mystery of your life—the mystery
of what you know, the mystery of who you are, the
mystery of why you are here and the mystery of what
you must respond to. You are not here simply to fill your
mind with more answers that cannot be recognized or
understood.


Ko hoce jos, sve je u tom zipu :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 27, 2008 8:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
što se događa kad se "pametni" susretnu s manje pametnima se vidi iz primjera španjolskih konkvistadora i indijanaca...
ili općenito kolonijalne politike velikih ("pametnih i naprednih") sila.

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 28, 2008 2:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Stvar je u tome što konkvistadori nisu bili pametniji. Kao što ni Rimljani u starom svijetu nisu bili pametniji, no svejedno su osvojili cijeli dotadašnji svijet jer su bili surovi barbari. Kelti su recimo bili pametniji od Rimljana: imali su bolje ceste koje su išle kroz cijelu Evropu, točan kalendar (Rimljani su čak jednom slavili početak zime u sred augusta), imali su bolje zakone itd. No svejedno Rimljani su ih pokorili. Nema npr. niti jedan spomena vrijedan rimski matematičar; i otkako su rimljani zaklali Arhimeda svijet je zapao u znanstvenu ništavnost koja je trajala dosta dugo. Rimljani su samo znali klati i krasti tuđu tehnologiju, ništa nisu sami bili sposobni proizvesti.

Što se tiče konkvistadora, opet isto. I dan danas npr. starosjedioci Južne Amerike obilježavaju jedan dan u godini kada su bili pokoreni i to kako oni pokazuju bijedne pijandure koje su širile bolesti. Oni definitivno nisu bili pametniji, to što su znali do tamo doći nije velika stvar. Pa i stari Egipćani i Rimljani i Vikinzi i Kinezi su već prije došli do Amerike.

E sad što se tiče pameti i razuma. Uzmi najmanji primjer ako odeš u školu sigurno imaš manje šanse da će te namlatiti matematički nerd, nego recimo neki što stalno pada razrede.
Naravno da bi neka bića stigla do zemlje moraju biti puno pametnija od recimo konkvistadora, no to je najmanja razlika. Skoro svi ratovi u prošlosti su bili zbog zlata (kao i kolonizacije) stvar je u tome što su vanzemaljci sigurno toliko različiti od nas da nas ne bi željeli pojesti ili tako nešto slično, stoga oni stvarno ne bi imali razlog da nam naude. + ako se vjeruje da bića imaju toliko razvijen um da čak znaju i telepatiju sigurno su jako razumni.

A da ne kažem da uz sve snimke NLO-a koje pokazuju kako nas posjećuju (stoljećima), da su željeli da nam naude ne bi morali opaliti ni metka (da ne kažem lasera) već bi mi to sami napravili sebi, dovoljno je da stvore najmanju pomutnju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 71 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 47 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz