Sada je: čet mar 28, 2024 4:33 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 84 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: pon aug 10, 2009 12:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 07, 2008 7:57 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Ja ovo gore, od plejadanaca ne vidim kao negativno ili kao neko zastrašivanje... Ja sam to shvatio ovako otprilike: mi i tako idemo prema kraju civilizacije i početku nečeg novog... prema tome, ove stvari se izgleda moraju dogoditi sada, a ne prije i zato to imamo "tek sada". Njihov dolazak 'bogova reptila' može biti zastrašujući... ali tada ćemo već i mi imati nešto više (recimo nešto kao napredak prema 4D) i nećemo biti nemoćni. Ovo ne vidim kao neki sukob i otvoreni napad na nas, nego više kao zavođenje... a mi, ako imamo veću svijest i svjesnost, ne moramo biti zavedeni i možemo pomoći i drugima u tome...

Iako, početno sam bio vrlo fasciniran, "donosiocima svitanja"... međutim, s vremenom sam postao oprezniji i vidim da i tu ima svašta: pisano je dosta teško, nerazumljivo, nepotpuno, nejasno na mnogim mjestima itd. Ali, opet, to je nešto skoro najbolje što imamo... a i oni sami se ograđuju i kažu: sve čitajte, ispitujte, osjetite jeli vam to koristi za izgradnju i sl. i nadalje: postoje mnoge priče... i mi vam pričamo jednu priču sada, drugu ćemo vam pričati kasnije (sve u svoje vrijeme). Istina nije nigdje u cjelini, na jednom mjestu i u jednom izvoru... a na nama je da je prepoznajemo i otkrivamo...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: pon aug 10, 2009 1:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 07, 2009 10:14 pm
Postovi: 51
Lokacija: Alpha Centauri
Maximilian je napisao/la:
Ovo ne vidim kao neki sukob i otvoreni napad na nas, nego više kao zavođenje... a mi, ako imamo veću svijest i svjesnost, ne moramo biti zavedeni i možemo pomoći i drugima u tome...

Taj me citat strasno podsjeca na citate iz vjerskih knjiga poslije pojave antihrista/antikrista kada ce da pokusa da zavede cijeli svijet i samo oni svjesni nece biti zavedeni i tada ce da se "odigra" Armagedonska bitka izmedju sila zla i pravovjernih...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: pon aug 10, 2009 2:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Buhaha je napisao/la:
Maximilian je napisao/la:
Ovo ne vidim kao neki sukob i otvoreni napad na nas, nego više kao zavođenje... a mi, ako imamo veću svijest i svjesnost, ne moramo biti zavedeni i možemo pomoći i drugima u tome...

Taj me citat strasno podsjeca na citate iz vjerskih knjiga poslije pojave antihrista/antikrista kada ce da pokusa da zavede cijeli svijet i samo oni svjesni nece biti zavedeni i tada ce da se "odigra" Armagedonska bitka izmedju sila zla i pravovjernih...



ma ja čak to ne bih nazvao bitkom!!!

prije sintezom, sjedinjenjem, postajanjem svjesnim da je SVE JEDNO!

i s ove "naše" strane, a bogami i sa njihove! :wink:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: pon aug 10, 2009 5:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 07, 2008 7:57 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Ha, čuj. Pa i u vjerskim knjigama (bibliji) ima sigurno nešto istine... Zašto ne? I to ne znači automatski da je to bajka... 'Zavođenje'... mislio sam doslovno na ono što se kaže u toj knjizi, od plejadanaca... da će ih većina prihvatiti kao bogove koji su ih došli spasiti... a oni koji su svjesni toga će znati (bi trebali znait) da to nisu "spasitelji" i da nas "nitko ne treba spašavati"... Tako nekako otprilike.
A, sad, sve se može racionalizirati, ismijati, odbaciti, izokrenuti, "objasniti"...

Htio sam samo reći za tu knjigu da mi ne djeluje uopće dezinformacijska, lažna, negativna. Ali ništa ne tvrdim 100% i zapravo dosta sumnjam u mnoge izvore - ali treba tražiti dalje. I ponavljam, nigdje nije gotova i čitava istina "upakirana" i "servirana". Treba se malo i potruditi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: pon aug 10, 2009 6:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Maximilian je napisao/la:
Ha, čuj. Pa i u vjerskim knjigama (bibliji) ima sigurno nešto istine... Zašto ne? I to ne znači automatski da je to bajka... 'Zavođenje'... mislio sam doslovno na ono što se kaže u toj knjizi, od plejadanaca... da će ih većina prihvatiti kao bogove koji su ih došli spasiti... a oni koji su svjesni toga će znati (bi trebali znait) da to nisu "spasitelji" i da nas "nitko ne treba spašavati"... Tako nekako otprilike.
A, sad, sve se može racionalizirati, ismijati, odbaciti, izokrenuti, "objasniti"...

Htio sam samo reći za tu knjigu da mi ne djeluje uopće dezinformacijska, lažna, negativna. Ali ništa ne tvrdim 100% i zapravo dosta sumnjam u mnoge izvore - ali treba tražiti dalje. I ponavljam, nigdje nije gotova i čitava istina "upakirana" i "servirana". Treba se malo i potruditi...


Pa je! Slažem se s tobom! Samo što ti meni u životu stvari funkcioniraju tako da ja ISTINU jednostavno "prepoznajem"! To ti je kao rezonancija - kada se iste frekvencije "prepoznaju", kao kada na klaviru udariš notu a gitara zavirbira istim tonom... no, mislim da razumiješ! :wink:

A sad kako će tko reagirati na ono što je meni istina, to više nije moj problem. Svatko ima pravo mislit šta hoće! Meni se čini da je to dovoljno fer! :thumbup:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: pon okt 05, 2009 3:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Čovječe pogledajte samo ovu vanzemaljsku manipulaciju. Crtani za malu djecu u kojoj reptili iz svemira dolaze u svemirskom brodu i unovače nevinu djecu da špijuniraju ljude za njih i čak im daju neko čarobno prstenje.



Davide Icke spasi nas!!!! :(


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: pon okt 05, 2009 10:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
lol brate..
Pa bolje pogledaj ovo bolesne retardirane teletabise i sve ce ti biti jasno, pogotovo kad ova nasa deca gledaju te bolestine.. Cuo sam cak jednu pricu da su neka deca po scenariju iz teletabisa kako skacu u bunar i sama deca skocila i udavila se.. Sad koliko je to tacno ne bih znao, ali sve u svemu bolesno je. :wink: :mrgreen:

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: ned jan 31, 2010 3:06 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon sep 21, 2009 10:19 pm
Postovi: 15
videti Dejvida Ajka na http://www.youtube.com/watch?v=ENXb8XaJ ... re=related


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: pon feb 01, 2010 11:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
UrosZlo je napisao/la:
lol brate..
Pa bolje pogledaj ovo bolesne retardirane teletabise i sve ce ti biti jasno, pogotovo kad ova nasa deca gledaju te bolestine.. Cuo sam cak jednu pricu da su neka deca po scenariju iz teletabisa kako skacu u bunar i sama deca skocila i udavila se.. Sad koliko je to tacno ne bih znao, ali sve u svemu bolesno je. :wink: :mrgreen:

Pogledaj ovo. Stvarno bolesno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: pon feb 01, 2010 3:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
Maximilian je napisao/la:
Ha, čuj. Pa i u vjerskim knjigama (bibliji) ima sigurno nešto istine... Zašto ne? I to ne znači automatski da je to bajka... 'Zavođenje'... mislio sam doslovno na ono što se kaže u toj knjizi, od plejadanaca... da će ih većina prihvatiti kao bogove koji su ih došli spasiti... a oni koji su svjesni toga će znati (bi trebali znait) da to nisu "spasitelji" i da nas "nitko ne treba spašavati"... Tako nekako otprilike.
A, sad, sve se može racionalizirati, ismijati, odbaciti, izokrenuti, "objasniti"...

Htio sam samo reći za tu knjigu da mi ne djeluje uopće dezinformacijska, lažna, negativna. Ali ništa ne tvrdim 100% i zapravo dosta sumnjam u mnoge izvore - ali treba tražiti dalje. I ponavljam, nigdje nije gotova i čitava istina "upakirana" i "servirana". Treba se malo i potruditi...



sto se tice vjera i knjiga, svaka vjera i ucenje pokazuju jedan put do spasenja"", npr. krscanstvo kako doci do spasenja od pakla gdje sad zivimo tj da predjemo na OPD, preko spoznaja ovoga svijeta, samo sto je to toliko pojednostavljeno da se svaki idiot moze koristiti time, a to je bitan moment jer tim aktom je otvoren put za manipulacije sto je i uradjeno...zatim budizam spoznajama dodjes do nirvane, doci do orginalnih znanja spoznajom sto takodjer vodi u OPD jer ako si to spoznao to znaci da si vec ostale svjetovne gluposti odbacio...
znaci, sve je drukcije a opet sve isto, cilj je isti putevi razliciti, e sad ovo o cemu mi ovdje raspravljamo, pledejcima kasiopejcima znanju i svijesti je istovjetno sa orginalnim ucenjima velikih ljudi isusa bude i dr. samo prosirenije i logicnije i znanstvenije jer ovdje je sve crno na bijelo, dok si prije 2000 godina moro crtat neke stvari da bi se shvatile, pa onda isus nije reko svi smo mi bog, nego je reko ja sam jedno s bogom, e sad analogijom skontas da smo isti i da smo i mi bog, samo sto to nitko nije shvacao a onaj koji i jest postavljao pitanja dobivao je glupe odgovore tipa bogocovjek u najglupljem mogucem smislu...
i da bi shvatili sto pise i sto je istina moramo analizirat, jer nitko ti nemoze bolje rec nego ti sam sebi, tj spoznajom, ucenjem kroz spoznaje itd.

i jos nesto, nije bit samo citanje, nego i razmisljanje o tome, jer kad razmisljas shvacas, jer djabe ti sto znas da imas 7 denziteta ako neznas objasniti pretakanje jednog u drugi, citav sistem povezanosti svega itd itd da kenjam previse, i kad svatis tesko je taj put sljediti ali sve je na odabir...
nepostoji dobro i lose, postoji samo drukciji principi i djelovanja, i podvrgnuti su istim zakonima univerzuma e sad koji ti je drazi na nama je da biramo...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: sri feb 03, 2010 4:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 13, 2007 9:33 pm
Postovi: 114
Lokacija: Sarajevo
Pošto se naša planeta - Zemlja nalazi na jednij prekretnici, na prelazu iz jednog u drugi kosmički period, postavljam jednu tez, koja je vezana za ovu temu, i o kojoj se već duže špekuliše.
Da li je moguća pomoć neke vanzemaljske civilizacije u predstojećim događanjima.
Čitajući brojnu literaturo o tome, uočio sam uglavnom negativan odnos mnogih prema vanzemaljcima, koji uglavnom ukazuju na negativne namjere vanzemaljaca prema čovjeku. Iako postoje brojni autori koji svojim djelima ukazuju na višemilenijsko vanzemaljsko prisustvo, koje je imalo negativan učinak po čovjeka, da li postoji mogućnost da na Zamlju djeluju i pozitivne svemirske sile. Ovako izgleda da su nam svi vanzemaljci neprijatelji i da smo žrtve kosmičke tiranije.
Na osnovu toga postavlja se pitanje da li je takav odnos jedna vanzemaljska dezinformacija, kojoj je cilj među ljudima koji se bave tematikom vanzemaljaca, stvoriti osječaj inferiornosti prema vanzemaljcima i njihovoj stalnoj prijetnji.
Na isti način se može treitirati i moje pitanje o "pozitivnim" vanzemalcima, da je i to vanzemaljska dezinformacija.
To postavljam s obzirom da sam kao djete imao snove o vanzemaljcu Signalesu. Kroz te snove sam saznao da on dolazi sa planete Opal, koja se nalazi u Sazvježdžu Omikra, u galaksiji Andromeda. Po onome kako sam Opal korz snove doživljavao, riječ je o planeti naseljenom humanoidima, koji žele pomoći da se Zemlja preporodi. Postavljam skicu letjelice koju sam u tim snovima često vidio:
slika

Ova iskustva su imala jak utjecaj na mene da se još od malena počeo baviti alternativnom duhovnosti i naukom. Naravno do danas sam unaprijedio svoje znanje o vanzemaljcima, kao i o alternativnoj duhovnosti. Stoga želim da se malo dublje odredimo prema stvarnim vanzemaljskim dezinformacijama. :D

_________________
Duhovno traganje je naša težnja za znanjem i prosvjetljenjem, koje nas vodi ka Izvoru.
http://www.taoom.webs.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: sri feb 03, 2010 8:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
Bas zanimljivo TaoOm
jel mozes opisati neke od snova?

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: sri feb 03, 2010 8:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
TaoOm je napisao/la:
Pošto se naša planeta - Zemlja nalazi na jednij prekretnici, na prelazu iz jednog u drugi kosmički period, postavljam jednu tez, koja je vezana za ovu temu, i o kojoj se već duže špekuliše.
Da li je moguća pomoć neke vanzemaljske civilizacije u predstojećim događanjima.
Čitajući brojnu literaturo o tome, uočio sam uglavnom negativan odnos mnogih prema vanzemaljcima, koji uglavnom ukazuju na negativne namjere vanzemaljaca prema čovjeku. Iako postoje brojni autori koji svojim djelima ukazuju na višemilenijsko vanzemaljsko prisustvo, koje je imalo negativan učinak po čovjeka, da li postoji mogućnost da na Zamlju djeluju i pozitivne svemirske sile. Ovako izgleda da su nam svi vanzemaljci neprijatelji i da smo žrtve kosmičke tiranije.
Na osnovu toga postavlja se pitanje da li je takav odnos jedna vanzemaljska dezinformacija, kojoj je cilj među ljudima koji se bave tematikom vanzemaljaca, stvoriti osječaj inferiornosti prema vanzemaljcima i njihovoj stalnoj prijetnji.
Na isti način se može treitirati i moje pitanje o "pozitivnim" vanzemalcima, da je i to vanzemaljska dezinformacija.
To postavljam s obzirom da sam kao djete imao snove o vanzemaljcu Signalesu. Kroz te snove sam saznao da on dolazi sa planete Opal, koja se nalazi u Sazvježdžu Omikra, u galaksiji Andromeda. Po onome kako sam Opal korz snove doživljavao, riječ je o planeti naseljenom humanoidima, koji žele pomoći da se Zemlja preporodi. Postavljam skicu letjelice koju sam u tim snovima često vidio:
slika

Ova iskustva su imala jak utjecaj na mene da se još od malena počeo baviti alternativnom duhovnosti i naukom. Naravno do danas sam unaprijedio svoje znanje o vanzemaljcima, kao i o alternativnoj duhovnosti. Stoga želim da se malo dublje odredimo prema stvarnim vanzemaljskim dezinformacijama. :D


prvo nisu postojali, sad kad postoje su loši a onda ce postati dobri...odjednom...
ugl kako se mjenja svijest tako se mjenja i politika OPSovaca a ta je da uvjek budemo u krivu i pogrešnu predodzbu bez mogucnosti reagiranja na njihovo pojavljivanje...

posto nepostoje dobri i loši, jer je to stvar percepcije, postoje drukčiji a to je ops i opd...trubimo isto po milijun puta...jedni žele zivjeti ovako drugi onako i tu njihovu zelju moramo poštovati isto kao što se medjusobno poštujemo (ako vec jesmo) a na nama je kako i koliko cemo dopustiti da utječu na nas same i jedni i drugi...

ako govoriš protiv npr guštera, činiš upravo ono što oni žele i djabe ti šta god ti radio, čito čeprko ako nisi sam spozno bit problema, jer da je obrnuta situacija i ti bi bio tiranin...malo pametniji al svedno tiranin, sta si postigo - nista


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: čet feb 04, 2010 2:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
TaoOm je napisao/la:
Naravno do danas sam unaprijedio svoje znanje o vanzemaljcima, kao i o alternativnoj duhovnosti. Stoga želim da se malo dublje odredimo prema stvarnim vanzemaljskim dezinformacijama.

Mislim da bi to bilo lako izvodljivo kada bismo znali šta su to tačno "stvarne" vanzemaljske dezinformacije. Međutim ne možemo nikada biti sto posto sigurni jer se čini da su dezinformacije u skoro svemu. U stvari, čini se da ne postoji materijal ili knjiga koja bi bila u celosti "istinita" nego samo u manjem ili većem postotku. Najbolji način jeste da istražujemo, čitamo i razmišljamo, po mogućstvu bez "željenih" rešenja i rezultata.

Citat:
Da li je moguća pomoć neke vanzemaljske civilizacije u predstojećim događanjima.


Po meni jeste moguća, ali mi u suštini ne znamo tačno ni šta su to "predstojeća događanja", pa je tako i veliko pitanje kakva bi ta pomoć bila, odnosno od čega bi se sastojala. U suštini mislim da ta "pomoć" ima veze sa "frekvencijom", individualnom i planetarnom, a ta frekvencija se manifestuje kroz OPD/OPS principe. Mislim da je shvatanje OPD/OPS koncepta od sučtinske važnosti kada je u pitanju "prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija", kao i da bi smo mogli imati malo objektivniju ideju na koji način nam mogu pomoći "dobri" vanzemaljci ili manipulisati oni "loši".

Citat:
Čitajući brojnu literaturo o tome, uočio sam uglavnom negativan odnos mnogih prema vanzemaljcima, koji uglavnom ukazuju na negativne namjere vanzemaljaca prema čovjeku.


Da, ali uopšteno posmatrano, puno je raširenija i popularnija literatura u kojoj je zastupljen stav da nam vanzemaljci uveliko pomažu na našem "evolucionom putu", čak neke teorije idu dotle da opravdavaju i slažu se sa tim da "dobri" vanzemaljci mogu menjati naš genetski kod, i to radi nas samih i našeg boljitka. U stvari verovatnije je da puno više ljudi iz "alternativnog pravca" veruje u takve teorije po kojima su vanzemaljci tu zbog nas i našeg napretka, nego da su predatori.

Citat:
Iako postoje brojni autori koji svojim djelima ukazuju na višemilenijsko vanzemaljsko prisustvo, koje je imalo negativan učinak po čovjeka, da li postoji mogućnost da na Zamlju djeluju i pozitivne svemirske sile.


Mislim da postoji takva mogućnost, i mislim da je to dobar opis "pozitivne svemirske sile". :)

Citat:
Ovako izgleda da su nam svi vanzemaljci neprijatelji i da smo žrtve kosmičke tiranije.
Na osnovu toga postavlja se pitanje da li je takav odnos jedna vanzemaljska dezinformacija, kojoj je cilj među ljudima koji se bave tematikom vanzemaljaca, stvoriti osječaj inferiornosti prema vanzemaljcima i njihovoj stalnoj prijetnji.


Ne bih se složio. Mislim da jeste loše posmatrati bilo koje vanzemaljce kao neke neprijatelje ili tiranine, a nas u ulozi žrtve, ali stav prema kome je nama neophodna tuđa pomoć nekih "dobrih" vanzemaljaca ide "ruku pod ruku" sa ovim u kome smo mi nečije žrtve, i to je ono što nas postavlja u inferiorni položaj. A "dobri" vanzemaljci i nisu nešto "dobri" ukoliko im ne smeta to što se osećamo inferiorno. U suštini, mi ljudi i nismo baš žrtve, jer što bi se narodski reklo "sami smo u govna upali pa moramo sami i izaći", i svako ko želi da nam pomogne će nas pustiti da sami pronađemo izlaz, ili možda nam dobaciti po koji savet, dok onaj ko nam dobaci konopac u stvari nam čini tzv. "medveđu uslugu", a kada neko to radi onda je to zbog samog sebe.

Citat:
Na isti način se može treitirati i moje pitanje o "pozitivnim" vanzemalcima, da je i to vanzemaljska dezinformacija.


Naravno. :)

Citat:
To postavljam s obzirom da sam kao djete imao snove o vanzemaljcu Signalesu.


Vrlo interesantno, možeš li nešto više o tome? :)


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: čet feb 04, 2010 7:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
aragorn je sve to fino sročio, sami smo upali sami se vadimo iz govana...
u 5D smo izabrali današnji nam zadatak i sad ga ispunjavamo, kako ko koliko ko ovisi do osobe...

OPS/OPD bića čine sve da dovrše svoj zadatak i plan i jednih i drugih će se ispuniti, kao i cilj evolucije, prelazak u 4d (za kako koga kad tad), ubiti jedni i drugi zive svojim nacinom zivota, tj ops hoce hranu a opd cirkulaciju energije, jednima i drugima je to u prirodi, a ljudi ce dvecim djelom ce ostati ops i poslje opet biti zrtvama, ubiti mislim da ce samo ostat u ovakvom slicnom svijetu s vise kontrole, a manji dio ce preci na OPD polaritet i to ce biti to, svi su postigli sto su htjeli jer se sve opet vrti oko balansa, kvaka je u tome sto kad znamo sto nas ceka je u koju stati kolonu, naravno OPD je puno privlacniji a znamo zasto...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: pet feb 05, 2010 1:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 03, 2009 6:50 am
Postovi: 70
Lokacija: pod zvjezdama
Savjetovao bi da se pogleda dokumentarac "dolasci", i da se poslusa sta oni kazu o "vanzemaljcima".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: sub feb 06, 2010 9:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 13, 2007 9:33 pm
Postovi: 114
Lokacija: Sarajevo
Pošto vlada interesovanje za moja iskustva iz djetinjstva sa vanzemaljcem Signalesom, potruditi ću se da ih što podrobnije opišem. Već sam to navodio jednom prilikom. :)

Iskreno i dan danas sam u nedoumici da li je moje prvo iskustvo sa Signalesom bio san ili java. Kroz maglu sjećam se da idem ulicom u kojoj sam živio i da se topio snijeg, odjednom se nalazim u potpuno bijeloj prostoriji gdje mi se vanzemaljac Signales predstavlja kao dobronamjerano biće koje dolazi sa planete Opal i želi pomoći ljudima protiv zla i osigurati ljudski napredak. I da ga očekujem. Poslije toga sam ponovo hodao istom ulicom i ugledao navedeni objekat kako se brzo udaljava. To je moje prvo iskustvo.

Za slijedeće iskustvo sam siguran da je bio san u kom sam raširenih ruku letio, bolje rečeno levitirao prema već opisanom objektu koji je lebdio. Upečatljivo je da je lebdio na raskrsnici, koja je tada bila opasno mjesto zbog rata. Mislio sam da je to fantazija, ali sam ponovo imao san sa istom tematikom gdje sam saznao da se planeta Opal nalazi u sazvježdžu Omikra na Andromedi. Vrlo često sam u razdoblju između 8 - 13 godina imao snove u kojima mi se obračalo biće po imenu Signales. Signales je zapravo biće koje je sakriveno iza maske izgledom iste kao navedeni objekat, koje je ponekad bilo u formi kristala, a katkad u formi energije koja nije odstupala od gore skiciranog oblika. Svih tih snova se sjećam bez ikakvog straha. Iz tih snova mi je ostalo sjećanje da je za zlo na planeti Zemlji okrivljen "Plavi duh", koji iz sjene vlada planetom. Dalje znam da sam u tim snovima sanjao različite piramidalne objekte, zatim planet Opal sa gradovima od bijelog mermera i velikim tornjevima, u kojima žive ljudi, čija je koža bila plavičasta. Poslije 14. godine nisam više imao snove o Signalesu, mada sam bio kao opsjednut time. Čak da je i moja okolina znala za Signalesa i šprdala se sa tim. Možda je to i razlog što se dobro sjećam tih doživljaja iz snova.
Prije dvije godine sam skupio hrabrost i meditirao na riječ SIGNALES kako bi ga vizuelizirao i uspio sam. Vizuelizirao sam navedeni leteći objekat, a potom i Signalesa koji je sad imao ljudsko lice i bio ogrnut plavo-bijelom plahtom poput budističkog monaha. Lice mu je bilo kao u čovjeka bijelca, imao je plave oči i jako plavo-blijed ten. Na glavi je imao kapu u obliku navedenog letećeg objekta, te je imao jako dugu bradu. Rekao mi je samo da Opalska Federacija dolazi da nas oslobodi, da Zemlju preporodi i ukljući u Humani kosmički savez. I da je to sve što treba da znam. I tako se završio moj meditativni kontakt s Signalesom.

To je koliko se uspjevam sjetiti. Zbog tog iskustva ne odbacujem postojanje vanzemaljaca.
Međutim u zadnje vrijeme se bavim više alternativnom duhovnosti, nego NLO-ima i vanzemaljcima. Mada sam i kroz taj rad postao svjestan da ne možemo biti sami u svemiru i da postoje druge razine postojanja.
8) :D :)

_________________
Duhovno traganje je naša težnja za znanjem i prosvjetljenjem, koje nas vodi ka Izvoru.
http://www.taoom.webs.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: ned feb 07, 2010 12:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
:mrgreen: Bas divna iskustva!
Zanimljivo mi je ovo da su plavicaste boje. Zasada sam primjetila da se dosta prica o nekim "genetikama"; medju kojima je sirius. Ono sto mi je zanimljivo je da Sirius plava zvijeda, isto tako i na pleyadama je plava zvijezda Alcyone. Pleyade se spominju i kod maya, da je zato zapravo bitna ta 2012 god jer se Alcyone, poravnava sa nasom galaksijom. To su 2 plave zvijede, jednu su štovali egipcani, jednu maye. Inace me ne zanima bas ta tematika sa vanzemaljcima, jer se obicno zanimam za ono za sto imam iskustva, no na ovo sam naišla kad sam isla nešto uspoređivati iz hinduizma i egipta.

Citat:
zlo na planeti Zemlji okrivljen "Plavi duh", koji iz sjene vlada planetom.

Jel se mozes ikako prisjetiti vise u vezi ovog detalja? Probaj pojedinacno izdvojit dogadjaje u detalje.

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: ned feb 07, 2010 11:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 13, 2007 9:33 pm
Postovi: 114
Lokacija: Sarajevo
Tokom mojih snova o Signalesu, primio sam informacije o Plavom duhu, mada se ne mogu sjetiti tačno svih detalja. Po onom što se sječam Plavi Duh je označen kao:
- onaj kome se vladari ove planete klanjaju,
- lažni prijatelj velikih riječi,
- mrzitelj prirode,
- duh smrti crvenog naroda,
- lažni učitelj,
- stvarni vođa ratova,
- uljez među ljudima,
- onaj što će ga Signales pobjediti.

To je ono koliko se ja mogu sad zasad sjetiti.

_________________
Duhovno traganje je naša težnja za znanjem i prosvjetljenjem, koje nas vodi ka Izvoru.
http://www.taoom.webs.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Prepoznavanje vanzemaljskih dezinformacija
PostPostano: pon feb 08, 2010 12:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
jel ima neka poveznica u svim tim snovima, neki simbol, neko mjesto, neki osjecaj, neka boja ili sl?

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 84 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz