Sada je: sub apr 27, 2024 8:56 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 16, 2012 4:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Niste me shvatili ili ja nisam shvatio vas. Ja postavljam pitanja osobi koja posle treba to isto pitanje da postavi nekome u ``studiju`` ili on-ona nemora da ih ponavlja? Ako on-ona ponavlja to isto pitanje onda je bolje naglas da bih ja cuo i imao uvid u to.Jel tako ???

Inace cu prvo odraditi na sebi kad budem spreman tj budem imao dovoljno neometanog vremena ,a tek kasnije ``mozda`` i sa klincem.Upoznat je on poprilicno sa svime ali dete ko dete,tako da cu ici vrlo pazljivo sto se svega ovoga tice.Uostalom ako neko ima iskustva u radu i iz Srbije je mogao bi da se javi na pm pa da se posavetujemo uzivo mozda .

Hvala na odgovorima i nedaj(mo)te se :thumbup:

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 16, 2012 6:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Ako ti radiš Simbad nekome drugom, uvijek ti postavljaš pitanje naglas toj osobi (ona to ne ponavlja nego se koncentriše na ono što vidi i priča tebi naglas to što vidi, osjeća, čuje kako bi ti mogao to snimiti ili zapisati i poslije donijeti zaključak jer ljudi većinom traže objašnjenje koji im se faktor dešavao, a i ti sam poslije imaš zapisano iskustvo.....

Ako radiš sebe, naravno da si ne moraš postavljati pitanje naglas, jer po meni bi to moglo bespotrebno uzimati energiju od dijela opuštanja i koncentracije, ali svoje odgovore tj. ono što vidiš preporučujem da bude snimljeno, jer u suprotnom koncentracija,tačnost,djelotvornost i samo shvatanje može nestati kroz npr. šta smo tačno vidjeli u vježbi 2 došavši do kraja 12 vježbe, ili gubiti trenutnu koncentraciju na sliku-radnju ili redoslijed u kojoj smo trenutno zapisivanjem onoga što vidimo itd,itd...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 16, 2012 9:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
I to s postavljanjem pitanja je individualno, netko ga ponovi glasno, netko ne. Pitanja postavlja osoba u Simbadu - to je njezin studio, njezine komponente i njezini gosti! Tako da kod mene - osoba mora sama postaviti pitanje. Hoće li to činiti na glas ili ne, stvar je osobe kako sam već navela!

Nego, nije baš preporučljivo da radiš Simbad ti kao vodič - ako nisi sebi odradio.
Mislim da se to negdje i napominje, da vodič treba biti "čist". Čini mi se da je čak negdje spomenuto i neko vremensko ograničenje (mislim da se radi o 6 mjeseci) radi sigurnosti da si nakon "čišćenja" takvo stanje i održao ili potvrdio da je ono uspjelo. Pa ne žuri s malim....

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet aug 17, 2012 8:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Ok,to je to ,shvatio sam.
Hvala

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet aug 17, 2012 8:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
:thumbup:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon aug 20, 2012 9:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 07, 2008 7:57 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Imam samo jedno pitanje u vezi SIMBAD-a...
Koliko sam shvatio tu se radi o vizualizaciji... Jer treba zamiišljati studio, 'vidjeti' osobe itd.
Međutim, kako to izvesti ako netko to ne može zamišljati kako se tu traži :dontknow:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 23, 2012 4:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Sve je stvar vježbe, pa tako i vizuelizacija. Vjerovatno na internetu imaju neka uputstva za prve korake vježbanja vizuelizacije. Vizuelizacija je takođe jako mnogo vezana za stepen vježbanja svakodnevnog OPAŽANJA, jer neki će proći nekim nepoznatim krajolikom, i reći da su vidjeli put, šumu potok i kuću, a neki će uočiti mnogo više detalja i samim tim nam kroz svoje opise dati mnogo jasniju sliku tako da ni to nije nikakav stvarni hendikep, nego stvar vježbe koja u konačnom postane sasvim jednostavna i prirodna stvar. Slijedeći nečije iscrpne opise i sami možemo vrlo lako naći taj krajolik i uvjeriti se da postoji.

U konačnom svaki dan provodimo prirodno vizuelizirajući jako mnogo stvari, i poenta je samo što većinu tih svakodnevnih i automatskih vizuelizacija nismo svjesni tj. na njih ne obraćamo jako mnogo pažnje jer to odrađujemo automatski tj. to je naša prirodna mogućnost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sri aug 29, 2012 10:43 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 16, 2010 4:11 pm
Postovi: 4
pozdrav ljudi ja sam relativno novi član pa imam par događaja za ispričat od kojih se jedan desio danas.

Naime pukim slučajem je dosla susjeda do mene trebajuci nešto moju ženu. I ugledah nekakve ogrebotine na njenim leđima.
Pitam ju od čeg joj je to a ona je odgovorila da nezna i da nema pojma kako su se pojavile na leđima.
Kaže da se samo probudila prekjučer i da je osjetila kako ju leđa peku. Na kupaonskom ogledalu je vidila da se radi o nekakvim ogrebotinama.
Odmah sam posumnjao na otmicu jer ogrebotine izgledaju vrlo vrlo simetricno i nalaze se na specifičnim djelovima leđa i vrata.
Radi se o sveugupno pet grupa ogrebotina i svaga grupa ima po 8 usjeka ili kako da nazovem zareza na koži. Također oko svake grupe je vidljiv kruzni oziljak nesto kao kad uzmete usisivac pa stavite cjev na ruku pa vam ostane kruzni otisak.
Svojim očima sam pregledao ogrebotine i nisam mogao vjerovati.
jedna skupina se nalazi na samom zatiljku glave.
Sve sam slikao mobitelom i evo linkova pa da raspravimo sto se to dogodilo.
http://imageshack.us/photo/my-images/404/11298680.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/833/57899950.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/33/34350800.jpg/

Ovo su rane stare dva dana i krug oko skupina je prakticki vec izbljedio

Misljenja molim


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 30, 2012 3:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
tarcius je napisao/la:
pozdrav ljudi ja sam relativno novi član pa imam par događaja za ispričat od kojih se jedan desio danas.

Naime pukim slučajem je dosla susjeda do mene trebajuci nešto moju ženu. I ugledah nekakve ogrebotine na njenim leđima.
Pitam ju od čeg joj je to a ona je odgovorila da nezna i da nema pojma kako su se pojavile na leđima.
Kaže da se samo probudila prekjučer i da je osjetila kako ju leđa peku. Na kupaonskom ogledalu je vidila da se radi o nekakvim ogrebotinama.
Odmah sam posumnjao na otmicu jer ogrebotine izgledaju vrlo vrlo simetricno i nalaze se na specifičnim djelovima leđa i vrata.
Radi se o sveugupno pet grupa ogrebotina i svaga grupa ima po 8 usjeka ili kako da nazovem zareza na koži. Također oko svake grupe je vidljiv kruzni oziljak nesto kao kad uzmete usisivac pa stavite cjev na ruku pa vam ostane kruzni otisak.
Svojim očima sam pregledao ogrebotine i nisam mogao vjerovati.
jedna skupina se nalazi na samom zatiljku glave.
Sve sam slikao mobitelom i evo linkova pa da raspravimo sto se to dogodilo.
http://imageshack.us/photo/my-images/404/11298680.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/833/57899950.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/33/34350800.jpg/

Ovo su rane stare dva dana i krug oko skupina je prakticki vec izbljedio

Misljenja molim


Nije tu važno bilo čije mišljenje nego tvoje žene i tebe. Postoje mogućnosti da se otmica dogodila i da su ožiljci od nje, a isto tako možda je nešto drugo posrijedi. Izaberite varijantu, ne samo ti nego i ona.
Kad pretpostaviš da je recimo, otmica, pitanje je što želiš s time napraviti?
Želiš li spriječiti buduće otmice? Kako? Čitaj Malangu.
Ne želiš ništa promijeniti nego čekati da vidiš dokle će se stvari razvijati?
Hipnoza može pomoći da se ona prisjeti otmice ili događaja koji je prouzročio ožiljke. Ili možda neke druge tehnike, ne znam.

Vas dvoje ste na potezu, što učiniti sa saznanjem da je možda oteta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 30, 2012 8:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Nije riječ o ženi već o susjedi - ili? Iako je to nevažno....o kome je riječ....točnije - pitanje je sada samo što i koliko ta susjeda zna o "ovim stvarima"...

I to je onda početak priče, jer možda će htjeti znati više, a možda neće niti željeti čuti išta o abdukcijama. Ovo drugo je inače češće...

Dakle, na tebi je da pričaš s njom, ali en na način da je uvjeravaš, nego abdukciju spomeneš kao nešto što je moguće....

Osim tragova na njoj, postoje još i neka druga događanja koja bi mogla "otkriti" o čemu je riječ, primjerice kako spava, što sanja itd...ima li ponavljajuće sne...

Ako tebe pak više interesira - pročitaj cijelu temu....lakše ćeš nakon toga voditi razgovor s njom...

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 30, 2012 9:07 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 16, 2010 4:11 pm
Postovi: 4
Radi se o susjedi malo sam krivo konstruirao rečenicu.

To su jako zatucani ljudi (kršćanski) misle da su to vještice i vragovi.
Spomenio sam joj da se mozda radi o otmici doslovno joj je donja vilica pala na pod.
Ljudi su ovdje dosta čudni i rigidni kad se spominje vanzemaljce.
Volio bih kad bi htjela isprobati hipnozu imam jednog dobrog stručnjaka u tom polju rada.

Nisam je pitao za snove ali budem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 30, 2012 10:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
tarcius je napisao/la:
pozdrav ljudi ja sam relativno novi član pa imam par događaja za ispričat od kojih se jedan desio danas.

Naime pukim slučajem je dosla susjeda do mene trebajuci nešto moju ženu. I ugledah nekakve ogrebotine na njenim leđima.
Pitam ju od čeg joj je to a ona je odgovorila da nezna i da nema pojma kako su se pojavile na leđima.
Kaže da se samo probudila prekjučer i da je osjetila kako ju leđa peku. Na kupaonskom ogledalu je vidila da se radi o nekakvim ogrebotinama.
Odmah sam posumnjao na otmicu jer ogrebotine izgledaju vrlo vrlo simetricno i nalaze se na specifičnim djelovima leđa i vrata.
Radi se o sveugupno pet grupa ogrebotina i svaga grupa ima po 8 usjeka ili kako da nazovem zareza na koži. Također oko svake grupe je vidljiv kruzni oziljak nesto kao kad uzmete usisivac pa stavite cjev na ruku pa vam ostane kruzni otisak.
Svojim očima sam pregledao ogrebotine i nisam mogao vjerovati.
jedna skupina se nalazi na samom zatiljku glave.
Sve sam slikao mobitelom i evo linkova pa da raspravimo sto se to dogodilo.
http://imageshack.us/photo/my-images/404/11298680.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/833/57899950.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/33/34350800.jpg/

Ovo su rane stare dva dana i krug oko skupina je prakticki vec izbljedio

Misljenja molim


Da bi doista bili sigurni da je riječ o abdukciji, sigurno mišljenje se ne može donijeti samo na osnovu pojave ožiljaka koji su se desili samo jednom. Treba sačekati i pratiti situaciju ili ići u prošlost i vidjeti da li je postojao još neki simptom abdukcija na koji se tada nije obratila pažnja. Ako ništa nije bilo sumnjivo u prošlom periodu treba krenuti u opažanje od ove pojave ožiljaka. Kod žrtve- METE se ubrzo pojave još neki dodatni simptomi koji poslije doista mogu biti veliki pokazatelji da se stvarno radilo o abdukciji. Većinu tih simptoma je naveo Malanga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 30, 2012 10:29 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Svakako izgleda ko posljedica nekog strojnog rukovanja tijelom ko na tvorničkoj traci.
Ako je otmica, ne izgleda ko da je od neke napredne tehnologije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 30, 2012 10:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
tarcius je napisao/la:
Radi se o susjedi malo sam krivo konstruirao rečenicu.

To su jako zatucani ljudi (kršćanski) misle da su to vještice i vragovi.
Spomenio sam joj da se mozda radi o otmici doslovno joj je donja vilica pala na pod.
Ljudi su ovdje dosta čudni i rigidni kad se spominje vanzemaljce.
Volio bih kad bi htjela isprobati hipnozu imam jednog dobrog stručnjaka u tom polju rada.

Nisam je pitao za snove ali budem.


Nisu svi ljudi spremni da čuju priču o vanzemaljcima, jer bi se dodatno trebalo savladati neko novo gradivo i srušiti stara uvjerenja u kojima već koliko toliko znaju da plivaju.. Vanzemaljci mogu djelovati po principu ,,ruskih babuški,,, ali to je nekima teško shvatljivo.
Moj ti je savjet da prihvatiš taj njen svijet vještica i vragova, ali radiš po Malanginom sistemu.Hahaha možda će nekima glupo zvučati ali ti recimo u studio pozovi te njene vještice i vragove umjesto vanzemaljaca. Ubrzo će i ona postati svjesna da i te vještice i vragovi rade po istom principu kao i negativni vanzemaljaci, zato što se radi o istim likovima koji stavljaju razne maske sve u skladu stepena osviješćenosti date osobe. Da bi se došlo do priče o vanzemaljcima nekima je potrebno skidanje još mnogo velova, maski i načina kroz koje ih ti isti manipulišu.

Vidjećeš da i ako je uspiješ odvesti pravom hipnotizeru da će se on morati prilagoditi njoj, tj.objasniti joj na njoj shvatljiv način.. Zašto? Pa zato da bi početni dio iscjeljenja(njegov upliv i dio njegovog rada) bio kako treba. Kod takvih osoba poslije idu dalja osvješćivanja, shvatanja i skidanja velova u sopstvenom aranžmanu. Jedan od njih i ustvari najbezbolniji je kroz pojavu snova kod tih osoba kroz koje će se desiti osvješćivanje i shvatanje,drugi je paljenje neke trenutne lampice u svjesnom stanju kad se neke kockice jednostavno slože i desi se shvatanje, naravno ako je doista bilo riječ o abdukcijama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: ned sep 30, 2012 6:12 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 15, 2010 6:38 pm
Postovi: 18
ne znam da li je ovo pravo mjesto za moj post ali evo ukratko,pomorac sam i trenutno sam na brodu.Prije neki dan sam za ženom pričao preko skypa i ona mi je rekla da mi se stariji sin probudio usred noći vrisnuvši.Kad je ona dotrčala on joj je rekao da mu je dinosaur bio u sobi.Nisam puno sa ženom pričao o tome pogotovo što ona ne vjeruje u stvari koje su izvan uobičajenog poimanja svijeta.E sad da li je on to sanjao ili je to bilo nešto drugo ne bih znao reći ali me čisto zanima bilo koji stav u vezi ovoga što mu se dogodilo.Inače nije toliko zagrijan za igranje sa igračkama dinosaura koliko sa autićima,kamionima i bagerima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon okt 01, 2012 11:43 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
tompol je napisao/la:
Kad je ona dotrčala on joj je rekao da mu je dinosaur bio u sobi.


Što se tih "dinosaurusa" tiče, čini se da oni najčešće izgledaju otprilike ovako:


slika

slika

slika


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sri okt 24, 2012 12:18 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Gang Stalking vs. Hyperdimensional Matrix Attacks će se prevoditi uskoro (zaboravih napisati prošli put):

http://in2worlds.net/gangstalking-and-t ... ndividuals

imao sam ista iskustva prošle i ove godine.

Takođe se prevodi i ovo:

http://www.thepresenceportal.com/Articl ... rt%20I.htm
http://www.thepresenceportal.com/Articl ... t%20II.htm

jer sam imao slična iskustva i sa tim. Ovi textovi su povezani sa abdukcijama pa sam stavio post pod ovu temu.

S toga ... uz jutarnju kaficu i cigare krećem lagano sa prijevodom. Ako je neko voljan da pripomogne dobro došao/la.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon okt 29, 2012 10:07 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Evo jednog vrlo poučnog članka o tome kako na poršinu preko crteža dece i odraslih izlazi iz podsvesti abdukciski materijal:

http://www.udruga-trag.hr/index.php/tek ... -kod-djece

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon okt 29, 2012 11:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 11:42 am
Postovi: 193
Java je napisao/la:
Evo jednog vrlo poučnog članka o tome kako na poršinu preko crteža dece i odraslih izlazi iz podsvesti abdukciski materijal:

http://www.udruga-trag.hr/index.php/tek ... -kod-djece

Pozdrav


Ne vidim sta je tu poucno kad netko analizira crteze na svoj mlin . Analiza djecijih crteza je jedino moguca za vrijeme samog nastanka istih . Svaka naknadna interpretacija se pokazala pogresnom kod mojih crtaca .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet nov 02, 2012 10:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Slažem se sa Hinerom, možda autor članka može opisati na koji je način interpretirao crteže i kad?

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 30 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz