Sada je: čet apr 18, 2024 3:59 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sri jul 20, 2011 8:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2011 11:53 am
Postovi: 147
Lokacija: Rujan
Da je bio toliko jak, Zmaju ne bi ni palo na pamet da se toliko muci oko kamena Alatira.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon aug 22, 2011 11:36 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet nov 12, 2009 9:55 am
Postovi: 5
bok!
evo ovak
jel mi neko može ovo objasniti
ležao sam nakrevetu oko pol sata, stim da mi je več cjelu večer jako, ali jako zujilo u desnom uhu, onak ko kad su smetnje kad se mikrofon ne narihta dobro (neznam se točno izraziti :? )
i tak nakon nekog vremena to "zujanje" postaje nesnosno i doživljavam tak jaki pritisak na glavu i na cjelo tjelo da sam se jednostavno skvrčio cjeli i postao sam paraliziran, nisam mogao glasa iz sebe ispustiti. i to je trajalo nekih 5-10 minuta (makar činilo mi se puno puno više)
jel to možda bil infarkt ili kaj drugo?

_________________
u znanju je moć

Nije uopće bitno što drugi misle o tebi.
Bitno je što TI misliš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon aug 22, 2011 12:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
zagorec je napisao/la:
bok!
evo ovak
jel mi neko može ovo objasniti
ležao sam nakrevetu oko pol sata, stim da mi je več cjelu večer jako, ali jako zujilo u desnom uhu, onak ko kad su smetnje kad se mikrofon ne narihta dobro (neznam se točno izraziti :? )
i tak nakon nekog vremena to "zujanje" postaje nesnosno i doživljavam tak jaki pritisak na glavu i na cjelo tjelo da sam se jednostavno skvrčio cjeli i postao sam paraliziran, nisam mogao glasa iz sebe ispustiti. i to je trajalo nekih 5-10 minuta (makar činilo mi se puno puno više)
jel to možda bil infarkt ili kaj drugo?

viewtopic.php?f=5&t=141
:read:


:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon aug 22, 2011 10:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 26, 2011 7:56 am
Postovi: 60
zagorec je napisao/la:
bok!
evo ovak
jel mi neko može ovo objasniti
ležao sam nakrevetu oko pol sata, stim da mi je več cjelu večer jako, ali jako zujilo u desnom uhu, onak ko kad su smetnje kad se mikrofon ne narihta dobro (neznam se točno izraziti :? )
i tak nakon nekog vremena to "zujanje" postaje nesnosno i doživljavam tak jaki pritisak na glavu i na cjelo tjelo da sam se jednostavno skvrčio cjeli i postao sam paraliziran, nisam mogao glasa iz sebe ispustiti. i to je trajalo nekih 5-10 minuta (makar činilo mi se puno puno više)
jel to možda bil infarkt ili kaj drugo?



A mozda si gubio 'ljudski oblik'...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: uto aug 23, 2011 11:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Citat:
bok!
evo ovak
jel mi neko može ovo objasniti
ležao sam nakrevetu oko pol sata, stim da mi je več cjelu večer jako, ali jako zujilo u desnom uhu, onak ko kad su smetnje kad se mikrofon ne narihta dobro (neznam se točno izraziti :? )
i tak nakon nekog vremena to "zujanje" postaje nesnosno i doživljavam tak jaki pritisak na glavu i na cjelo tjelo da sam se jednostavno skvrčio cjeli i postao sam paraliziran, nisam mogao glasa iz sebe ispustiti. i to je trajalo nekih 5-10 minuta (makar činilo mi se puno puno više)
jel to možda bil infarkt ili kaj drugo?


Ne, ipak je ono što ti je Nat dao da pročitaš, samo to malo prejako doživljavaš. Vremenom se možeš naviknuti i prestati misliti o tome (,,igra,,)...ili ćeš krenuti u spoznaju kako to svjesno smanjiti ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon aug 29, 2011 4:24 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet nov 12, 2009 9:55 am
Postovi: 5
hzmm
hvala
ali neznam još uvijek...možda je bilo
jer se od onda nije ponovilo
a iskreno jedva čekam da se
da se probam "suprostaviti" i nekaj naučiti o tome
heh
da možda sam lud, ali takve stvari me jačaju, nekužim zakaj i na koji način, ali me :D

_________________
u znanju je moć

Nije uopće bitno što drugi misle o tebi.
Bitno je što TI misliš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon aug 29, 2011 11:29 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
jel to možda bil infarkt ili kaj drugo?


Ak nije od preveć metilnog alkohola... onda bi moglo bit ono kaj Nat veli... uglavnom, dobro je znati kak se znami morti može manipulirat.

:occasion5: :occasion5: :occasion5:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: uto aug 30, 2011 7:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
jebate ćuk...znal sam da je od nohe... :D

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet sep 01, 2011 7:34 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet nov 12, 2009 9:55 am
Postovi: 5
ahahah
noha ni
nisam ja tipičan zagorec
svi mi vele da sam hibrid
hehehehehe

_________________
u znanju je moć

Nije uopće bitno što drugi misle o tebi.
Bitno je što TI misliš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: ned sep 04, 2011 1:07 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet sep 02, 2011 12:26 am
Postovi: 1
Zagorec, skoro pa smo si i susjedi :)

Htio sam ti samo napisati, kad sam meditirao često mi se znalo događati da mi počne abnormalno jako zujiti u glavi, a ponekad i samo od sebe kad se nisam niti trudio, kad sam išao recimo spavati pa nisam mogao odmah zaspati i razmišljao sam o nekim stvarima vrlo duboko. Neznam kako bi se točno izrazio na našem jeziku, ali mislim da postaješ "usklađen" sa određenim tonovima from the beyond jeli, neznam zašto baš takvo objašnjenje, možda mi je čak "sugerirano" s "one" strane :mrgreen:

Uglavnom, morao sam se jako jako kontrolirati prilikom meditacije da me taj zvuk ne "preuzme" jer je užasno snažan i neznam kako bih se "obranio" da sam mu dozvolio da me potpuno preuzme. Neznam da li bi se i trebalo uopće braniti, jer je to možda frekvencija na kojoj možemo primati poruke s "one" strane, što god to značilo... takvu sam ja impresiju dobio kroz moja meditiranja ali nisam još dovoljno razvijen da bih mogao "čuti" tu poruku, a i moram priznati malo me strah.

Nadam se da ćeš ti imati više sreće :love3:

_________________
Putnik


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet dec 08, 2011 1:37 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Nedavno mi je jedna osoba koja je bila blizak saradnik pokojnih istraživača, Barbare Bartholic i Dr Karle Turner, i koja se takođe godinama bavi istraživanjem vanzemaljske manipulacije ljudskih bića i terapijom žrtava vanzemaljskih otmica, skrenula pažnju na neke radove italijanskog naučnika po imenu Corrado Malanga, za koje se čini da imaju dosta veze s realnošću i navodno, pokazuju dobre rezultate u praksi.

Samo-inducirana metoda za stalno zaustavljanje vanzemaljskih otmica
Dr Corrado Malanga

Naslov orginalnog članka: SIMBAD (Self Induced Method for Blocking Abductions Definitively)



Sjedite ili lezite koliko je moguće udobnije gdje vas ništa ne može uznemiravati i zatvorite oči. Zamislite da ste voditelj jedne TV emisije. U vašem umu napravite sliku studija i stola oko kojeg će sjediti gosti koje ćete pozvati.

Uzmite malo vremena kako bi zamislili materijale i boje koje će te koristiti za opremanje studija, stolice i ostali namještaj. Osjećajte stvarno pažljivo toplinu koju šire oko sebe ti materijali i boje koje ste koristili da opremite cijeli studio. Zamislite njihovu strukturu i temperaturu koju zrače: ako ste koristili mramor, onda ćete ga osjećati hladnijim nego što su drvene površine.

Plastika će se činiti više glatka u odnosu na zidove, i tako dalje. Posvetite neko vrijeme stvaranju slike svjetala i zvukova koji su prisutni u toj prostoriji koja je u stvari jedan TV studio. Možete postaviti i publiku tamo ako želite mada to nije stvarno potrebno. Pripazite kako hodate po toj prostoriji kako ne bi zapeli za kablove od kamera koje će vas uskoro početi snimati. Postavite takođe i jedno ogledalo u tom TV studiju na jedno određeno mjesto tako da svi gosti koji će se pojaviti u vašoj emisiji moraju da prođu ispred njega.

Čim postanete spremni, emisija može da počne uživo: pogledajte pravo u kameru br. 1, koja je sada upaljena i recite nešto u ovom smislu:

“Dame i gospodo, večeras imamo na programu jednu veoma interesantnu temu o kojoj ćemo diskutovati. Tema večerašnjeg šou-programa je: Vanzemaljci i ja! Da bi mogli razgovarati o tome, pozvali smo i nekoliko gostiju od kojih ćemo sada zatražiti da izađu na scenu. Pružimo dobrodošlicu mojoj Duši, mom Umu i mom Duhu.”

Sada zamolite svoju Dušu, Um i Duh da se uđu u studio i da se pogledaju u ogledalu; budite svjesni toga da slika koja se odražava u ogledalu mora biti ista kao ona koju vi direktno percipirate. Ukoliko na nije ista, to znači da se taj vaš gost lažno predstavio tj. da nije onaj za kojeg se pretvara. Zamolite ih da sjednu. Posvetite pažnju tome kako vaša duša, um i duh izgledaju, a onda pogledajte na koji način oni sjede i da li svako od njih sjedi na onoj stolici koju ste pripremili za njega. Nije uopšte bitno to kakav oblik oni imaju, samo nastavite sa simulacijom i počnite tako što ćete zamoliti svoju da se predstavi a onda će te je pitati da li poznaje da li ona poznaje druga dva gosta. Ponovite isto to sa svojim umom i na posljetku sa svojim duhom. Na toj tački, obratite se ponovo svojoj duši i upitajte je da li joj je poznato bilo šta u vezi sa pitanjem vanzemaljaca a onda postavite isto to pitanje i ostaloj dvojici gostiju. Sada može početi debata. Ukoliko se sva tri dijela ne slažu u vezi nečega, onda možete pritisnuti jedno dugme na stolu, nakon čega će se s plafona spustiti jedan veliki ekran, ukoliko on već nije tu i video snimak će početi od momenta kad su se pojavili vanzemaljci.

Nakon diskusije ovog videa, pozovite onoliko vanzemaljaca koliko hoćete da gostuje u vašoj emisiji kao i druge za koje želite da takođe učestvuju u njoj i ponudite im da sjednu za sto kako bi diskutovali s vama o toj tematici. Takođe, možete imati i vanjske učesnike, koji nisu bili u stanju doći ali će učestvovati u diskusiji uz pomoć telefona ili video veze, kao kod jedne video-konferencije. Vaši gosti će ulaziti kroz vrata studija onim redom po kojem ćete ih prozivati pod njihovim imenom ili nadimkom, ukoliko ih ne poznajete; i pustićete ih da sjednu tamo gdje im odgovara. Zamislite jedan hodnik; mikrofoni i stolice su posvuda unutar njega. Opet, posvetite malo vremena posmatranju rasporeda svjetala u TV studiju. Kad svi od gostiju udobno sjednu, posvetite pažnju tome kako vi njih vidite: kakav im je oblik, kako su obučeni, u kakvoj su vezi jedan s drugim i kako vam se čine kad ih posmatrate. Obratite pažnju na ponašanje svakog od njih. Naravno, tu može biti i praznih stolica a može se ukazati i potreba da se doda još nekoliko stolica. Posmatrajte raspored gostiju oko stola i samo u vašem umu, zapamtite gdje svaki od njih sjedi, zato što će se od vas kasnije tražiti da napravite jedan skeč gdje ćete morati navesti mjesta gdje je ko sjedio zajedno s opisom svakoga od njih. Kad svi budu tamo, zatražite od svakoga da se nakratko predstavi. Zapamtite, vi ste voditelj i svi oni moraju da vas slušaju: ukoliko nekoga prekinete, oni će se morati pomiriti s tim. Nakon predstavljanja, možete započeti s vašim pitanjima: možete pitati šta god poželite ali vaša duša treba biti prva koja će dati odgovor.

Prvo pitanje koje treba biti postavljeno je sljedeće:

“Da li ti je poznat bilo ko od vanzemaljskih gostiju su sjede za ovim stolom? Da li znaš ko su oni i šta žele?

Iza ovog obaveznog pitanja možete započeti diskusiju koja se može odvijati tokom nekoliko seansi (samo si nemojte dozvoliti da se previše zamarate).

Nakon ovog prvog pitanja, upitajte svakog od različitih sudionika šta on misli o problemu vanzemaljaca i pitajte svakog pojedinog vanzemaljca šta oni ovdje rade i šta ih to stvarno interesuje. Pitajte ih da li im neko pomaže, da li su oni svi prijatelji ili neprijatelji u odnosu jednih na druge, da li znaju kad će njihov posao biti završen, itd: cilj debate je da se utvrdi zašto su oni ovdje i u kakvoj su oni vazi s vašom dušom, umom i duhom. Vi možete pomoći samim sebi uz pomoć gledanja virtuelnih video snimaka. Možete prikazati bilo koji snimak koji vam je potreban. Na primjer, ukoliko se vaša duša ne složi s nekim od drugih gostiju, prikažite "stvarni" snimak određenog događaja i dajte prvo svoj kometar, prije nego što ga prokometariše bilo koji drugi gost a zatim pustite svoje posjetioce da i oni kažu svoje mišljenje. Te video materijale je snimio vaš mozak i svi podaci biće ispostavljeni s njegove strane: oni će govoriti o onome što ste vi doživjeli i od sada pa nadalje, oni se mogu vidjeti na velikom ekranu a snimljeni su kamerom koja je uvijek bila postavljena na najbolje moguće mjesto tako da se sve može vidjeti. Nemojte se plašiti toga da ćete prikazati stvari koje se nikada nisu dogodile: vaš um je snimio sve što ste proživjeli i on vrlo dobro zna koje će snimke prikazati gostima na vašoj konforenciji.

Pred sami kraj emisije, upitajte svoju dušu da li se ona slaže s prihvatanjem prisustva vanzemaljaca: ukoliko se ona ne slaže, recite joj da riješi taj problem, na primjer, na takav način što će eliminisati taj problem. Ukoliko se ona složi, recite joj da uradi to sada, uživo na sceni. Zamislite svoju dušu kako to radi (ali, nemojte samo žuriti!), ili je pustite da je da sama riješi taj problem kasnije, u onom momentu za kojeg bude smatrala da je najpogodniji.

Ukoliko vaša Duša odlučii da razriješi to sada, posmatrajte pažljivo kako ona izgleda dok dejstvuje kroz njenu "Volju da to radi”.

Opišite kasnije tu scenu u jednoj kraćoj priči koju ćete napisati. Samo, budite svjesni toga kako ste se osjećali tokom cijelog ovog šou-programa i pustite da vaše emocije slobodno teku unutar vas. Pažljivo posmatrajte sve učesnike, kao da želite da ih uslikate sa svojom kamerom za vrijeme njihove intarakcije s vama.

Kad završite, važno je da se kao kod svake konferencije oprostite od posjetilaca; ukoliko tu konferenciju još ne smatrate završenom, njen nastavak se može i odložiti do sljedeće seanse, za vrijeme koje će isti ili drugi učesnici razgovarati o statusu quo. Na kraju, napravite jednu skicu i kratak rezime cijelog tog doživljaja u pisanoj formi.

Imajte na umu to da je ova vježba napravljena za stvarne žrtve otmica; međutim, oni koji nisu žrtve otmica, mogu takođe da je preduzmu kako bi odredili jednom za uvijek da li su sasvim isključeni iz tog fenomena.


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet dec 09, 2011 12:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
galaksija je napisao/la:
Nedavno mi je jedna osoba koja je bila blizak saradnik pokojnih istraživača, Barbare Bartholic i Dr Karle Turner, i koja se takođe godinama bavi istraživanjem vanzemaljske manipulacije ljudskih bića i terapijom žrtava vanzemaljskih otmica, skrenula pažnju na neke radove italijanskog naučnika po imenu Corrado Malanga, za koje se čini da imaju dosta veze s realnošću i navodno, pokazuju dobre rezultate u praksi.

Samo-inducirana metoda za stalno zaustavljanje vanzemaljskih otmica
Dr Corrado Malanga

Naslov orginalnog članka: SIMBAD (Self Induced Method for Blocking Abductions Definitively)



Sjedite ili lezite koliko je moguće udobnije gdje vas ništa ne može uznemiravati i zatvorite oči. Zamislite da ste voditelj jedne TV emisije. U vašem umu napravite sliku studija i stola oko kojeg će sjediti gosti koje ćete pozvati.

Uzmite malo vremena kako bi zamislili materijale i boje koje će te koristiti za opremanje studija, stolice i ostali namještaj. Osjećajte stvarno pažljivo toplinu koju šire oko sebe ti materijali i boje koje ste koristili da opremite cijeli studio. Zamislite njihovu strukturu i temperaturu koju zrače: ako ste koristili mramor, onda ćete ga osjećati hladnijim nego što su drvene površine.

Plastika će se činiti više glatka u odnosu na zidove, i tako dalje. Posvetite neko vrijeme stvaranju slike svjetala i zvukova koji su prisutni u toj prostoriji koja je u stvari jedan TV studio. Možete postaviti i publiku tamo ako želite mada to nije stvarno potrebno. Pripazite kako hodate po toj prostoriji kako ne bi zapeli za kablove od kamera koje će vas uskoro početi snimati. Postavite takođe i jedno ogledalo u tom TV studiju na jedno određeno mjesto tako da svi gosti koji će se pojaviti u vašoj emisiji moraju da prođu ispred njega.

Čim postanete spremni, emisija može da počne uživo: pogledajte pravo u kameru br. 1, koja je sada upaljena i recite nešto u ovom smislu:

“Dame i gospodo, večeras imamo na programu jednu veoma interesantnu temu o kojoj ćemo diskutovati. Tema večerašnjeg šou-programa je: Vanzemaljci i ja! Da bi mogli razgovarati o tome, pozvali smo i nekoliko gostiju od kojih ćemo sada zatražiti da izađu na scenu. Pružimo dobrodošlicu mojoj Duši, mom Umu i mom Duhu.”

Sada zamolite svoju Dušu, Um i Duh da se uđu u studio i da se pogledaju u ogledalu; budite svjesni toga da slika koja se odražava u ogledalu mora biti ista kao ona koju vi direktno percipirate. Ukoliko na nije ista, to znači da se taj vaš gost lažno predstavio tj. da nije onaj za kojeg se pretvara. Zamolite ih da sjednu. Posvetite pažnju tome kako vaša duša, um i duh izgledaju, a onda pogledajte na koji način oni sjede i da li svako od njih sjedi na onoj stolici koju ste pripremili za njega. Nije uopšte bitno to kakav oblik oni imaju, samo nastavite sa simulacijom i počnite tako što ćete zamoliti svoju da se predstavi a onda će te je pitati da li poznaje da li ona poznaje druga dva gosta. Ponovite isto to sa svojim umom i na posljetku sa svojim duhom. Na toj tački, obratite se ponovo svojoj duši i upitajte je da li joj je poznato bilo šta u vezi sa pitanjem vanzemaljaca a onda postavite isto to pitanje i ostaloj dvojici gostiju. Sada može početi debata. Ukoliko se sva tri dijela ne slažu u vezi nečega, onda možete pritisnuti jedno dugme na stolu, nakon čega će se s plafona spustiti jedan veliki ekran, ukoliko on već nije tu i video snimak će početi od momenta kad su se pojavili vanzemaljci.

Nakon diskusije ovog videa, pozovite onoliko vanzemaljaca koliko hoćete da gostuje u vašoj emisiji kao i druge za koje želite da takođe učestvuju u njoj i ponudite im da sjednu za sto kako bi diskutovali s vama o toj tematici. Takođe, možete imati i vanjske učesnike, koji nisu bili u stanju doći ali će učestvovati u diskusiji uz pomoć telefona ili video veze, kao kod jedne video-konferencije. Vaši gosti će ulaziti kroz vrata studija onim redom po kojem ćete ih prozivati pod njihovim imenom ili nadimkom, ukoliko ih ne poznajete; i pustićete ih da sjednu tamo gdje im odgovara. Zamislite jedan hodnik; mikrofoni i stolice su posvuda unutar njega. Opet, posvetite malo vremena posmatranju rasporeda svjetala u TV studiju. Kad svi od gostiju udobno sjednu, posvetite pažnju tome kako vi njih vidite: kakav im je oblik, kako su obučeni, u kakvoj su vezi jedan s drugim i kako vam se čine kad ih posmatrate. Obratite pažnju na ponašanje svakog od njih. Naravno, tu može biti i praznih stolica a može se ukazati i potreba da se doda još nekoliko stolica. Posmatrajte raspored gostiju oko stola i samo u vašem umu, zapamtite gdje svaki od njih sjedi, zato što će se od vas kasnije tražiti da napravite jedan skeč gdje ćete morati navesti mjesta gdje je ko sjedio zajedno s opisom svakoga od njih. Kad svi budu tamo, zatražite od svakoga da se nakratko predstavi. Zapamtite, vi ste voditelj i svi oni moraju da vas slušaju: ukoliko nekoga prekinete, oni će se morati pomiriti s tim. Nakon predstavljanja, možete započeti s vašim pitanjima: možete pitati šta god poželite ali vaša duša treba biti prva koja će dati odgovor.

Prvo pitanje koje treba biti postavljeno je sljedeće:

“Da li ti je poznat bilo ko od vanzemaljskih gostiju su sjede za ovim stolom? Da li znaš ko su oni i šta žele?

Iza ovog obaveznog pitanja možete započeti diskusiju koja se može odvijati tokom nekoliko seansi (samo si nemojte dozvoliti da se previše zamarate).

Nakon ovog prvog pitanja, upitajte svakog od različitih sudionika šta on misli o problemu vanzemaljaca i pitajte svakog pojedinog vanzemaljca šta oni ovdje rade i šta ih to stvarno interesuje. Pitajte ih da li im neko pomaže, da li su oni svi prijatelji ili neprijatelji u odnosu jednih na druge, da li znaju kad će njihov posao biti završen, itd: cilj debate je da se utvrdi zašto su oni ovdje i u kakvoj su oni vazi s vašom dušom, umom i duhom. Vi možete pomoći samim sebi uz pomoć gledanja virtuelnih video snimaka. Možete prikazati bilo koji snimak koji vam je potreban. Na primjer, ukoliko se vaša duša ne složi s nekim od drugih gostiju, prikažite "stvarni" snimak određenog događaja i dajte prvo svoj kometar, prije nego što ga prokometariše bilo koji drugi gost a zatim pustite svoje posjetioce da i oni kažu svoje mišljenje. Te video materijale je snimio vaš mozak i svi podaci biće ispostavljeni s njegove strane: oni će govoriti o onome što ste vi doživjeli i od sada pa nadalje, oni se mogu vidjeti na velikom ekranu a snimljeni su kamerom koja je uvijek bila postavljena na najbolje moguće mjesto tako da se sve može vidjeti. Nemojte se plašiti toga da ćete prikazati stvari koje se nikada nisu dogodile: vaš um je snimio sve što ste proživjeli i on vrlo dobro zna koje će snimke prikazati gostima na vašoj konforenciji.

Pred sami kraj emisije, upitajte svoju dušu da li se ona slaže s prihvatanjem prisustva vanzemaljaca: ukoliko se ona ne slaže, recite joj da riješi taj problem, na primjer, na takav način što će eliminisati taj problem. Ukoliko se ona složi, recite joj da uradi to sada, uživo na sceni. Zamislite svoju dušu kako to radi (ali, nemojte samo žuriti!), ili je pustite da je da sama riješi taj problem kasnije, u onom momentu za kojeg bude smatrala da je najpogodniji.

Ukoliko vaša Duša odlučii da razriješi to sada, posmatrajte pažljivo kako ona izgleda dok dejstvuje kroz njenu "Volju da to radi”.

Opišite kasnije tu scenu u jednoj kraćoj priči koju ćete napisati. Samo, budite svjesni toga kako ste se osjećali tokom cijelog ovog šou-programa i pustite da vaše emocije slobodno teku unutar vas. Pažljivo posmatrajte sve učesnike, kao da želite da ih uslikate sa svojom kamerom za vrijeme njihove intarakcije s vama.

Kad završite, važno je da se kao kod svake konferencije oprostite od posjetilaca; ukoliko tu konferenciju još ne smatrate završenom, njen nastavak se može i odložiti do sljedeće seanse, za vrijeme koje će isti ili drugi učesnici razgovarati o statusu quo. Na kraju, napravite jednu skicu i kratak rezime cijelog tog doživljaja u pisanoj formi.

Imajte na umu to da je ova vježba napravljena za stvarne žrtve otmica; međutim, oni koji nisu žrtve otmica, mogu takođe da je preduzmu kako bi odredili jednom za uvijek da li su sasvim isključeni iz tog fenomena.


...


Hvala Galaksija, čini se prilično zahtijevan zadatak, s druge strane, ako doista sadrži rješenje, ništa nije previše zahtjevno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet dec 09, 2011 7:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
galaksija je napisao/la:
Nedavno mi je jedna osoba koja je bila blizak saradnik pokojnih istraživača, Barbare Bartholic i Dr Karle Turner, i koja se takođe godinama bavi istraživanjem vanzemaljske manipulacije ljudskih bića i terapijom žrtava vanzemaljskih otmica, skrenula pažnju na neke radove italijanskog naučnika po imenu Corrado Malanga, za koje se čini da imaju dosta veze s realnošću i navodno, pokazuju dobre rezultate u praksi.

Samo-inducirana metoda za stalno zaustavljanje vanzemaljskih otmica
Dr Corrado Malanga

Naslov orginalnog članka: SIMBAD (Self Induced Method for Blocking Abductions Definitively)



Sjedite ili lezite koliko je moguće udobnije gdje vas ništa ne može uznemiravati i zatvorite oči. Zamislite da ste voditelj jedne TV emisije. U vašem umu napravite sliku studija i stola oko kojeg će sjediti gosti koje ćete pozvati.

Uzmite malo vremena kako bi zamislili materijale i boje koje će te koristiti za opremanje studija, stolice i ostali namještaj. Osjećajte stvarno pažljivo toplinu koju šire oko sebe ti materijali i boje koje ste koristili da opremite cijeli studio. Zamislite njihovu strukturu i temperaturu koju zrače: ako ste koristili mramor, onda ćete ga osjećati hladnijim nego što su drvene površine.

Plastika će se činiti više glatka u odnosu na zidove, i tako dalje. Posvetite neko vrijeme stvaranju slike svjetala i zvukova koji su prisutni u toj prostoriji koja je u stvari jedan TV studio. Možete postaviti i publiku tamo ako želite mada to nije stvarno potrebno. Pripazite kako hodate po toj prostoriji kako ne bi zapeli za kablove od kamera koje će vas uskoro početi snimati. Postavite takođe i jedno ogledalo u tom TV studiju na jedno određeno mjesto tako da svi gosti koji će se pojaviti u vašoj emisiji moraju da prođu ispred njega.

Čim postanete spremni, emisija može da počne uživo: pogledajte pravo u kameru br. 1, koja je sada upaljena i recite nešto u ovom smislu:

“Dame i gospodo, večeras imamo na programu jednu veoma interesantnu temu o kojoj ćemo diskutovati. Tema večerašnjeg šou-programa je: Vanzemaljci i ja! Da bi mogli razgovarati o tome, pozvali smo i nekoliko gostiju od kojih ćemo sada zatražiti da izađu na scenu. Pružimo dobrodošlicu mojoj Duši, mom Umu i mom Duhu.”

Sada zamolite svoju Dušu, Um i Duh da se uđu u studio i da se pogledaju u ogledalu; budite svjesni toga da slika koja se odražava u ogledalu mora biti ista kao ona koju vi direktno percipirate. Ukoliko na nije ista, to znači da se taj vaš gost lažno predstavio tj. da nije onaj za kojeg se pretvara. Zamolite ih da sjednu. Posvetite pažnju tome kako vaša duša, um i duh izgledaju, a onda pogledajte na koji način oni sjede i da li svako od njih sjedi na onoj stolici koju ste pripremili za njega. Nije uopšte bitno to kakav oblik oni imaju, samo nastavite sa simulacijom i počnite tako što ćete zamoliti svoju da se predstavi a onda će te je pitati da li poznaje da li ona poznaje druga dva gosta. Ponovite isto to sa svojim umom i na posljetku sa svojim duhom. Na toj tački, obratite se ponovo svojoj duši i upitajte je da li joj je poznato bilo šta u vezi sa pitanjem vanzemaljaca a onda postavite isto to pitanje i ostaloj dvojici gostiju. Sada može početi debata. Ukoliko se sva tri dijela ne slažu u vezi nečega, onda možete pritisnuti jedno dugme na stolu, nakon čega će se s plafona spustiti jedan veliki ekran, ukoliko on već nije tu i video snimak će početi od momenta kad su se pojavili vanzemaljci.

Nakon diskusije ovog videa, pozovite onoliko vanzemaljaca koliko hoćete da gostuje u vašoj emisiji kao i druge za koje želite da takođe učestvuju u njoj i ponudite im da sjednu za sto kako bi diskutovali s vama o toj tematici. Takođe, možete imati i vanjske učesnike, koji nisu bili u stanju doći ali će učestvovati u diskusiji uz pomoć telefona ili video veze, kao kod jedne video-konferencije. Vaši gosti će ulaziti kroz vrata studija onim redom po kojem ćete ih prozivati pod njihovim imenom ili nadimkom, ukoliko ih ne poznajete; i pustićete ih da sjednu tamo gdje im odgovara. Zamislite jedan hodnik; mikrofoni i stolice su posvuda unutar njega. Opet, posvetite malo vremena posmatranju rasporeda svjetala u TV studiju. Kad svi od gostiju udobno sjednu, posvetite pažnju tome kako vi njih vidite: kakav im je oblik, kako su obučeni, u kakvoj su vezi jedan s drugim i kako vam se čine kad ih posmatrate. Obratite pažnju na ponašanje svakog od njih. Naravno, tu može biti i praznih stolica a može se ukazati i potreba da se doda još nekoliko stolica. Posmatrajte raspored gostiju oko stola i samo u vašem umu, zapamtite gdje svaki od njih sjedi, zato što će se od vas kasnije tražiti da napravite jedan skeč gdje ćete morati navesti mjesta gdje je ko sjedio zajedno s opisom svakoga od njih. Kad svi budu tamo, zatražite od svakoga da se nakratko predstavi. Zapamtite, vi ste voditelj i svi oni moraju da vas slušaju: ukoliko nekoga prekinete, oni će se morati pomiriti s tim. Nakon predstavljanja, možete započeti s vašim pitanjima: možete pitati šta god poželite ali vaša duša treba biti prva koja će dati odgovor.

Prvo pitanje koje treba biti postavljeno je sljedeće:

“Da li ti je poznat bilo ko od vanzemaljskih gostiju su sjede za ovim stolom? Da li znaš ko su oni i šta žele?

Iza ovog obaveznog pitanja možete započeti diskusiju koja se može odvijati tokom nekoliko seansi (samo si nemojte dozvoliti da se previše zamarate).

Nakon ovog prvog pitanja, upitajte svakog od različitih sudionika šta on misli o problemu vanzemaljaca i pitajte svakog pojedinog vanzemaljca šta oni ovdje rade i šta ih to stvarno interesuje. Pitajte ih da li im neko pomaže, da li su oni svi prijatelji ili neprijatelji u odnosu jednih na druge, da li znaju kad će njihov posao biti završen, itd: cilj debate je da se utvrdi zašto su oni ovdje i u kakvoj su oni vazi s vašom dušom, umom i duhom. Vi možete pomoći samim sebi uz pomoć gledanja virtuelnih video snimaka. Možete prikazati bilo koji snimak koji vam je potreban. Na primjer, ukoliko se vaša duša ne složi s nekim od drugih gostiju, prikažite "stvarni" snimak određenog događaja i dajte prvo svoj kometar, prije nego što ga prokometariše bilo koji drugi gost a zatim pustite svoje posjetioce da i oni kažu svoje mišljenje. Te video materijale je snimio vaš mozak i svi podaci biće ispostavljeni s njegove strane: oni će govoriti o onome što ste vi doživjeli i od sada pa nadalje, oni se mogu vidjeti na velikom ekranu a snimljeni su kamerom koja je uvijek bila postavljena na najbolje moguće mjesto tako da se sve može vidjeti. Nemojte se plašiti toga da ćete prikazati stvari koje se nikada nisu dogodile: vaš um je snimio sve što ste proživjeli i on vrlo dobro zna koje će snimke prikazati gostima na vašoj konforenciji.

Pred sami kraj emisije, upitajte svoju dušu da li se ona slaže s prihvatanjem prisustva vanzemaljaca: ukoliko se ona ne slaže, recite joj da riješi taj problem, na primjer, na takav način što će eliminisati taj problem. Ukoliko se ona složi, recite joj da uradi to sada, uživo na sceni. Zamislite svoju dušu kako to radi (ali, nemojte samo žuriti!), ili je pustite da je da sama riješi taj problem kasnije, u onom momentu za kojeg bude smatrala da je najpogodniji.

Ukoliko vaša Duša odlučii da razriješi to sada, posmatrajte pažljivo kako ona izgleda dok dejstvuje kroz njenu "Volju da to radi”.

Opišite kasnije tu scenu u jednoj kraćoj priči koju ćete napisati. Samo, budite svjesni toga kako ste se osjećali tokom cijelog ovog šou-programa i pustite da vaše emocije slobodno teku unutar vas. Pažljivo posmatrajte sve učesnike, kao da želite da ih uslikate sa svojom kamerom za vrijeme njihove intarakcije s vama.

Kad završite, važno je da se kao kod svake konferencije oprostite od posjetilaca; ukoliko tu konferenciju još ne smatrate završenom, njen nastavak se može i odložiti do sljedeće seanse, za vrijeme koje će isti ili drugi učesnici razgovarati o statusu quo. Na kraju, napravite jednu skicu i kratak rezime cijelog tog doživljaja u pisanoj formi.

Imajte na umu to da je ova vježba napravljena za stvarne žrtve otmica; međutim, oni koji nisu žrtve otmica, mogu takođe da je preduzmu kako bi odredili jednom za uvijek da li su sasvim isključeni iz tog fenomena.


...


Nisam znala da je Barbara Bartholic pokojna ?!?

- Samo-inducirana metoda za stalno zaustavljanje vanzemaljskih otmica
Dr Corrado Malanga

Nešto SLIČNO ovome sam i sama koristila u jednom periodu (meditacija+ vizuelizacija), tj. prije nekog mog ozbiljnijeg interesovanja za razrješavanje ovih smetnji energetskim djelovanjem. Uglavnom davalo je dobre rezultate.

Prednost ovih pristupa je doista taj što to osobe mogu raditi same (sam svoj majstor)…Potom još jedna dobra stvar je da si siguran da niko ne prčka po tvom umu, jer to uvijek u konačnom ostavlja trag sumnje (date sugestije od strane nekog drugog itd, itd)…

Ono što sam primjetila kroz početni prolazak mene i nekih drugih ovim ili sličnim pristupom je:

-u slučajevima ne dobijanja trenutno adekvatnih odgovora iz prvog ili drugog pokušaja, a potom i razrješavanja, odgovori i razrješavanja su se kroz jedno kraće vrijeme počeli pojavljivati kroz snove…
-da bi ovakva djelovanja (meditacija+vizuelizacija) učinili uspješnijim prije svega bilo je potrebno skloniti svoj strah (SKLONI SE- skloni tu priču uma)tj. strah od samog sebe kroz često pitanje (da li ti to možeš, mislim djelovati,odbraniti se itd,itd)…tako da smo ovaj dio ipak stavili na prvo mjesto i podvukli crvenom olovkom…Sa upotrebom ovog dijela(sklanjanje straha) mislim da se automatski smanjuje potreba za nekim velikim ,,predznanjima,,…Ovo tek poslije obično, i u većini slučajeva samo po sebi počinje voditi u potragu za spoznajama-znanjem…

U tom interesovanju-radu bilo je jako zanimljivih dešavanja tipa nekih odgovora ili individualnih otkrića, prvo kroz nekakve spoznaje o sebi koje su potom već kao po nekom pravilu većini postali neki uvodni dio potrage za nekim drugim odgovorima.

Poslije, nekolicinu nas takvi pristupi su vodili dalje, u neke još interesantnije stvari.
Uglavnom nakon izvjesnog vremena ove stvari nam nisu više bile potrebne, jer većini su se ,,čula,,- da tako kažem nekako izoštrila i percepcije povećale, tako da je veći broj nekih nakana tipa: prisustva, pokušaje nakačenja,sisanja, implantiranja, programiranja,čudnih vođenja i u konačnom otimanja … bila uočavana čak i prije početka njihovog starta tako da si samim tim dobijao šansu da ideš u neko djelovanje…

U biti ovakav pristup može biti jedan od početaka (jedna stepenica), ali treba biti svjestan da se priča nastavlja, bez obzira na tehnike i pristupe kod NEKIH osoba… Zašto? Zato... uostalom nek sad zasad to ostane samo moje mišljenje…
Uglavnom treba probati i naravno upornost se kad tad isplati...nisu ljubičasti baloni, a ni regresoterapija koju treba voditi neko drugi...hehehe


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet dec 09, 2011 9:09 am 
znak je napisao/la:
Prednost ovih pristupa je doista taj što to osobe mogu raditi same (sam svoj majstor)…Potom još jedna dobra stvar je da si siguran da niko ne prčka po tvom umu, jer to uvijek u konačnom ostavlja trag sumnje (date sugestije od strane nekog drugog itd, itd)…

Možeš li možda navesti koji su to pristupi koji ostavljaju trag sumnje? Hvala.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet dec 09, 2011 10:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Mislim da te odgovore već znaš sam, pa mi se istinski neda presipati iz šupljeg u prazno... :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet dec 09, 2011 11:29 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
nastavak prevedenog materijala iz istog izvora:

FLAŠ - MENTALNA SIMULACIJA
Dr. Corrado Malanga

UVOD

U prošlom članku pod nazivom Simulazioni Mentali (Mentalna Simulacija, prim. prev.), pokušali smo da opišemo operativnu proceduru kojom se Duša povezuje sa Umom i Duhom uz pomoć vježbe SIMBAD. Želimo da vas podsjetimo na to da je vježba SIMBAD napravljena tako da prevaziđe nemogućnost hipnotisanja stotina hiljada ljudi koji pate kao žrtve vanzemaljskih otmica.

Kao što smo vidjeli tom prilikom i nakon što smo to naširoko opisali u literaturi, mentalna simulacija je jedan validan sistem za rješavanje praktičnih problema. Mi držimo da pored toga što je ona korisna u tome što pomaže mozgu da rješava virtualne probleme, i tako ga osposobljava da rješava stvari koje su vanjske u odnosu na našu mentalnu simulaciju, uz pomoć nje bi takođe bilo moguće da se modifikuje budućnost kroz stvaranje uslova koji su potrebni za poništavanje samog problema.

Čini se i da NLP (Neuro Lingvistično Programiranje) radi s ovim parametrima koji bi takođe bili i oni opisani kod nekih eksperimenata iz subatomske i kvantne fizike (kao Einstein, Rosen, Podovsky paradoks).

Sve od gorenavedenog je direktno potvrđeno uz pomoć podataka dobijenih od strane regresivne hipnoze što je omogućilo žrtvama otmica da se oslobode prisustva vanzemaljaca, u sadašnjosti, u prošlosti i u budućnosti, što je opet bilo “modifikovano” uz pomoć volje i svijesti žrtava otmica.

Ovakve radne hipoteze su bile i očigledno potvrđene preko nekih epizoda u kojima su zabilježene neke varijacije virtuelne realnosti koja nas okružuje (izlječenja bolesti, eliminacija mikročipova koji su bili implantirani u žrtve otmica bez njihovog odstranjivanja hirurškim putem, značajni paranormalni fenomeni itd.) U tom kontekstu, čini se da je opet potvrđeno to da je duša subjekta koja je bila uključena u seansama regresivne hipnoze mogla, da tako kažemo, da “čini čuda” gdje se pod čudima podrazumijeva promjena parametara prostora, energije i vremena u Bohm-ovom Univerzumu. (U vezi s lakšim razumijevanjem ovih postavki, od pomoći može biti tekst – Univerzum kao hologram, prim. prev.)

Tako smo planirali jednu proceduru koja će biti u stanju da samo kroz jednu seansu hipnoze ostvari cilj razrješavanja problema kod žrtava koji su nastali kao rezultat vanzemaljskih otmica. Duša je trebala da se re-programira svojom vlastitom voljom; ona bi trebala da dejstvuje na osnovu svoje vlastite svjesnosti, onog božanskog i stvarnog dijela njenog bića, mijenjajući parametre virtualnosti i odbijajući da nastavi doživljavanje onoga što smatra štetnim.

Čini se da je ova procedura, koja je bila aplicirana na mnoge različite osobe, dala odlične rezultate a u slučajevima gdje se neki vanzemaljac vraćao natrag da bi joj smetao, on nije bio u stanju da učini ništa drugo osim da je pokuša uznemiravati iz daljine jer ta osoba više nije bila žrtva vanzemaljskih otmica.

Ova procedura je bila jedna složena hipnotička seansa koja je trajala otprilike oko dva sata. Nakon nje, osoba je bila praćena od strane terapeuta mjesec dana da bi se nadzirao njen odnos sa vanjskim svijetom, uključujući i neke vrste vanzemaljaca koje su pokušavale da vrate natrag ono što su prije smatrali njihovom imovinom.

Ukoliko je ova procedure bila ispravno sprovedena, onda bivša žrtva otmica neće nikada više biti opet uhvaćena, čak i u slučajevima u kojima će često doživljavati psihološke traume usljed pokušavanja da se odbrani od interferencije nekog vanzemaljca koji neće da se “preda”, da tako kažemo.

Bitno je podvući i to da su neke osobe bile u stanju da se oslobode koristeći samo jednu vježbu SIMBAD koja je napravljena za tu svrhu, a u tom kontekstu smo primjetili i to da je u slučajevima gdje je SIMBAD bio potpomognut vođenjem od strane jedne vanjske osobe, (navođeni SIMBAD), bilo mnogo lakše za žrtvu otmica da uđe u njenu virtuelnu realnost i to je davalo bolje rezultate.

Uzrok tome je, prema nama, bila činjenica da je kod SIMBAD mentalne simulacije osoba trebala da simultano igra dvije uloge: ulogu osobe koja postavlja pitanja i jednu od onih osoba sa drugačijom sviješću koje odgovaraju na pitanja.

Jednostavno rečeno, radi se o rascjepljivanju ličnosti i ta njena dvostruka uloga može dovesti do usporavanja moždanih funkcija koje bi prema Pribram-ovim teorijama bile proporcionalne s brojem operacija koje sam mozak mora da obavi u jednom “mašinskom krugu”, ukoliko mozak smatramo jednim “biološkim kompjuterom”.

Na primjer, kada se nalazi u stanju SIMBAD-a, osoba razgovara sa svojom dušom, ona je sama podsvjesno “duša”, ali se mora razdvojiti na dvije uloge od kojih je jedna uloga osobe koja postavlja pitanja a druga, uloga osobe koja odgovara i čineći to tako ona mora alternativno upotrijebljavati dva različita stanja svijesti: jedno od duše koja odgovara a drugo od trijade (duša, um, duh) koja postavlja pitanja.

Međutim, kod vježbe mentalne simulacije koja je inducirana izvana, bili smo u stanju da dobijemo iste rezultate koje smo dobijali uz pomoć duboke hipnoze. Tako smo mogli izgraditi metodu mentalne simulacije koja će nam obezbjeđivati iste rezultate bez korištenja hipnotičkih seansi.

U ovom slučaju, izgrađujemo jednu novu vrstu SIMBAD-a, koja je odgovarajuće modifikovana i čiji je jedini cilj da oslobodi žrtvu otmica tog problema, dajući joj sposobnost da se odbranih od sličnih vanzemaljskih intervencija i u budućnosti.

Nadalje, ukoliko hipnotičke tehnike ili neke informacije dobijene uz pomoć NLP-a nisu potrebne, onda će svako, uz pravilnu pripremu, biti u stanju da vodi vježbu za bilo koga drugog. Prednost ovakve jedne procedure biće vrlo velika zato što ćemo tu imati:

• Efektivnu brzinu
• Neće biti potrebni neki specifični preduslovi za vođu seanse (pogledaj ostatak ovog materijala)
• Ova metoda je manje invazivna od duboke hipnoze
• Nemiješanje vanzemaljaca za vrijeme simulacije
• Mogućnost dosezanja velikog broja žrtava otmica za kratko vrijeme
• Mogućnost korištenja telekomunikacionih sredstava bez potrebe putovanja (skype, telefon... prim. prev.)
• Nema troškova
• Mogućnost prevazilaženja problema koji dolaze od strane tužbi za ilegalan rad kod korištenja hipnotičkih tehnika koje često dolaze od strane naših protivnika.

NOVA TEHNIKA

Mentalna vježba koju vam ovdje nudimo naširoko je testirana na desetinama i desetinama novih žrtava vanzemaljskih otmica i kreirana je sa različitim modulima primjene koji mogu biti tehnički primjenjivani i bez posebnog redoslijeda, pa tako i odvojeno jedni od drugih kod žrtava otmica koje su djelomično slobodne. S druge strane, kod novih žrtava otmica, ti moduli se moraju primjenjivati uz precizno praćenje redoslijeda operacija koji je predstavljen ispod.

Flaš Mentalna Simulacija (FMS)


Ova mentalna simulacija mora biti vođena od strane jedne vanjske osobe koja ne mora imati neko posebno znanje o neuro-lingvističnom programiranju (NLP) i hipnotičkim tehnikama, ali koja treba veoma dobro da poznaje fenomen abdukcije i čije je poznavanje tog fenomena zasnovano na rezultatima njegovog vlastitog proučavanja. Moramo podvuči to da ova simulacija, bez obzira na to što ona može podsjećati na neku igru, obuhvata i aktivira četiri arhetipna kanala ljudskog bića, tako da ona mora biti vođena uz pomoć korištenja jedne velike vještine i iskustva kako bi se izbjeglo da osoba zapadne u jedno duboko hipnotičko stanje protiv svoje volje, što osoba koja vodi seansu ne bi bila u stanju razriješiti ukoliko ona nije ekspert u tim tehnikama. Kad kažemo da neki posebni preduslovi nisu potrebni za korištenje ove tehnike, to ne potrazumijeva da je svako može koristi bez ikakvog opreza.

Kod ove mentalne simulacije, od osobe se traži da stvori jedno posebno mjesto koje će morati biti prethodno opisano i u kome će ona percipirati sebe kako leti.

Taj prvi korak, koji predstavlja prvi modu, ili uvodni modul, će kroz mentalnu simulaciju, nesvjesno privući blizu moćne arhetipe, te tako skrenuti pažnju na različite komponente bića osobe: dušu, duh, um i tijelo, čak i bez njihovog otvorenog pozivanja na scenu.

Koristeći jednostavne riječi, čovjek može prizvati, na primjer, komponentu svoje duše bez davanja mogućnosti unutrašnjim parazitima ili aktivnoj vanzemaljskoj memoriji (MMA) da budu svjesni onoga šta se dešava.

[Uz pomoć određenih tehnika kao što je npr. regresivna terapija, otkriveno je da postoji velika mogućnost da su mnoga naša sjećanja iz ovog i drugih života, ‘upload-irana’ u nas od strane vanzemaljaca (tzv. “paravan memorija” se ne mora obavezno odnositi samo na lažna ili instalirana sjećanja za vrijeme otmica, nego i na naša sjećanja iz prošlih života i perioda između njih!?), te kao takva predstavljaju MAA ili “aktivnu vanzemaljsku memoriju”. Nadalje, virtuelni scenariji koje neki od nas dožive kao “nirvanu” ili “prosvjetljenje” nakon prakticiranja meditiranja, jogiranja, tantriranja, mantriranja itd. mogu takođe biti inducirani izvana s ciljem pravljenja dimne zavjese, odnosno, sakrivanja objektivne realnosti. I na kraju, naravno, u ovom kontekstu možda postoji i mogućnost da naše ‘re-inkarnacije’ u ovoj realnosti nisu svjesne, nego da smo programirani tako da stalno uskačemo u isti lonac i krčkamo se u njemu ispod praga istinske svjesnosti služeći kao nečija hrana, genetski materijal a bogami i sredstvo za zabavu?!; prim. prev.]

U stvari, primjetili smo da neke osobe nisu bile u stanju da ostvare dobre rezultate prilikom korištenja same SIMBAD tehnike, zbog jake vanzemaljske interferencije u virtuelnoj prostoriji. Tu se uglavnom radilo o uticajima tri komponente: Lux, MAA i van-tjelesnih parazita: što je nešto o čemu smo dosta pričali u našim prethodnim radovima. Kod ove nove procedure ne događaju se slučajevi da vanzemaljski parazit preuzme situaciju pod svoju kontrolu i bude u mogućnosti da spriječi pravilan tok procedure.

To je bio bar jedan od ciljeva koje sada možemo postići.

U početnom modulu, mi povezujemo tijelo osobe s pojmovima vazduh, voda, zemlja i vatra, na taj način nesvjesno aktivirajući čovjekove četiri komponente. Dok je osoba zbunjena i dok je njena pažnja privučena opisom četiri sile koje ju okružuju a koje osoba koja vodi simulaciju stalno priziva, osobu koja se tretira istovremeno se uvjerava da se ništa loše ili opasno ne događa. Ova vrsta pristupa duboko opušta osobu i nakon što se to desi, drugi modul navodi komponentu duše da se odvoji tako da osoba može razgovatati s njom o čemu god želi kroz jedan proces koji se naziva “jednostavna disocijacija” (vidim svoju dušu kao da je ona izvan mene.)

Ovaj modul, pod imenom - Modul prepoznavanja, odigrava se u jednom prostorno-vremenskom području gdje samo duša i osoba mogu da uđu u međusobnu interakciju. U tom momentu, ne može doći do bilo čijeg drugog upetljavanja, kao npr. intervencije vanzemaljaca ili vojske (misli se na određene vojne frakcije koje takođe otimaju žrtve vazemaljskih otmica – tzv. MILAB, prim. prev.), unutrašnje ili vanjske u odnosu na tijelo subjekta.

U ovoj situaciji će nam pomoći arhetip ogledala. On je već bio obilno korišten u SIMBAD-u kao jedna alatka za provjeru stvarnog identiteta entiteta koji se pojavljuju u onoj unutrašnjoj virtuelnoj prostoriji i oni su morali da se pogledaju u ogledalo kako bi verifikovali svoju istinsku prirodu.

Sada su na redu operativni moduli kod kojih se uz pomoć preciznog praćenja redoslijeda i korištenja tehnike “dvostruke disocijacije,“ duša kao dio osobe podvrgnute seansi, stavlja u poziciju da očita tijelo, odnosno, kontejner osobe koja je žrtva otmica, kako bi provjerila da li su tu prisutni razni mikročipovi i da bi ih eliminisala. Nakon toga, duša kao njen dio, biće zamoljena da potraži kopije svog kontejnera koje su kontrolisane od strane vanzemaljaca ili vojske a onda da ih uništi ili ih eliminiše iz vremena-prostora.

[Mnoge žrtve otmica su primjetile postojanje svojih i tuđih klonova. Da li je pravljenje klonova standardna operativna procedura vanzemaljaca i kakav je stvarni razlog tome, to je teško znati ali postoje neke naznake koje ukazuju na mogućnost da svijest/dušu neke osobe (nekih od nas, većine nas, svih nas...?!?) povremeno prebacuju iz klona u klona, dok ona tijela ‘natopljena’ energijom duše(?!) vjerovatno konzumiraju ili koriste za neke druge svrhe!? Na primjer, nešto slično onome što je opisano na primjeru Ted-a Rice-a u knjizi Dr Karle Turner, Anđeoska Maskarada. prim. prev.]

Sljedeći modul se naziva – foto album. Sada ćemo zatražiti od duše da nam pokaže slike svih onih koji su dolazili i iskorištavali taj kontejner, tako da ih duša može vidjeti i prepoznati da bi ih postala svjesna. Nakon što se to učini, još uvijek unutar ovog modula, zatražićemo od duše da eliminiše iz budućnosti kontejnera sve te likove iz foto albuma. Onda ćemo zatražiti od nje da provjeri ponovo da li se neko od njih vratio natrag u budućnosti i insistiraćemo na tome sve dok ih subjekt “ne vidi” više u svojoj budućnosti, dakle, vazemaljce koji se miješaju u njegov život.

Veoma je važno da se to pravilno uradi jer se to usklađuje sa korakom reprogramiranja u budućnosti što je važno kod klasičnog NLP-a. Na ovoj tački tražićemo od duše da se sjeti njenog prvog kontejnera a ako je to bio kontejner Primordijalnog Čovjeka (Primordial Man (PM) – donekle sličan Adamu Kadmonu), onda ćemo morati preći na jedan pod-modul koji će biti opisan kasnije u ovom dokumentu. Međutim, ukoliko se duša ne sjeća toga, onda ćemo zatražiti od nje da se spoji s njenim umom i njenim duhom, i da osjeti tu fuziju. Na kraju ćemo navesti subjekta da izađe iz ogledala, tako da se on sada vraća natrag u naš virtuelni univerzum.

U ovoj tački, subjekt je potencijalno slobodan od svih problema u vezi s vanzemaljcima. Čak i u slučaju da se vanzemaljci vrate natrag, oni neće biti u stanju da ga ponovo koriste. U tom kontekstu, mi moramo precizirati to kakav će morati biti stav žrtve otmica prema vanzemaljcima, od sada pa nadalje, da bi se izbjegle neželjene situacije gdje bi se fenomen ponovo vratio a to ćemo detaljnije opisati odmah nakon predstavljanja sljedećeg modula.

(...)

nastavak slijedi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sub dec 10, 2011 2:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Flaš Mentalna Simulacija, nastavak:

OPERATIVNA METODA

1 – Preliminarni modul

Tražićemo od subjekta da stvori jedan unutrašnji svijet u kome će on letjeti.

Taj svijet mora sadržavati u sebi more, koje blijedi na horizontu u svim pravcima, nebo sa suncem koje grije zrak i jedno ostrvo na mjestu koje subjektu najviše odgovara. U tom kontekstu moramo tražiti od subjekta da leti i dok on leti, reći ćemo mu da stalno opisuje taj svoj let. Onda ćemo pomoći subjektu i da vizualizira cijeli kontekst koristeći neke fraze kao npr:
...kad letiš prema dole, do vode, osjećaš veliku buku koju proizvode voda i talasi, imaš onu vrstu osjećaja ljepljivosti koja je karakteristična za so i takođe osjećaš kako te zasipaju sitne kapljice vode a kad letiš visoko osjećaš toplinu jer si sada bliže suncu; kad malo usporiš ili se zaustaviš, osjećaš zvuk i strujanje zraka po svom licu i ušima. Tih i sjetan šum kad samo lebdiš u zraku a jak kad ideš brzo, kao kad gurneš glavu napolje kroz prozor voza…

Dok je subjekt zaposlen opisivanjem situacije i osjećaja koje doživljava kroz svoje VAK kanale, mi ćemo ga u određenom momentu upitati (otprilike nakon nekih 60 sekundi od početka njegovog opisivanja svog leta):

…kako si obučen? Da li ti je toplo ili hladno! Da li jako puše vjetar?…

A onda, tek nakon što je subjekt fokusirao ova kinestetička sidra, mi ćemo mu reći da:

…u zraku visi jedna mala tačka, veoma daleko, ona visi usred zraka, pa kad on odleti do nje, kad joj se primakne blizu, primjetiće da je ta mala tačka u stvari jedno ogledalo koje visi usred zraka.

Onda ćemo mu reći da se zaustavi ispred tog ogledala i da se pogleda u njemu i opiše kako je obučen. (prva prosta disocijacija)

Nakon što je subjekt pogledao u sebe i disocirao se (to znači da je predao kontrolu simuliranih imiđa desnoj polutci mozga, te se tako sada nalazimo unutar područja kontrole od strane duše), reći ćemo mu da uleti u to ogledalo, odjednom, (u jednom pokušaju, prim. prev.) jer se na drugoj strani nalazi jedno drugačije mjesto gdje samo on i njegova duša mogu da borave.
Subjekt ulijeće na drugu stranu ogledala. (kraj 1.-og dijela)

Napomene:

U nekim slučajevima, subjekt vidi ogledalo kao potpuno crno. U tom slučaju, moramo reći subjektu da postoji jedno drugo ogledalo koje je svijetlo i da mora da uđe u to a neka slobodno ignoriše ovo crno.

Crno ogledalo predstavlja jedan pokušaj vanzemaljskih parazita koji su se odomaćili unutar kontejnera (tijela, prim. prev.) žrtve otmica, da prevare subjekta.

Druga tehnika koja se uspješno koristi, primjenjuje se u slučaju da subjekt greškom uleti u crno ogledalo. Tada mu se kaže da unutar tog ogledala postoji jedno drugo svijetlo ogledalo.
Onda ćemo ga pozvati da uđe u njega.

Arhetip ogledala je veoma moćan i nesvjesno priziva mjesto u kojem duša živi izvan vremena.
To uvijek nesvjesno priziva geometriju Bohm-ovog virtuelnog univerzuma koji ne dozvoljava onima koji nisu atemporalni da završe na jednom atemporalnom mjestu kao što je to. Drugim riječima, s ideično-mitološkog aspekta a takođe i simbolično-arhetipskog, neko prelazi prag jednog mjesta gdje niko drugi ko nije duša, ne može egzistirati.

Takođe i u pričama, đavoli, vampiri, zombiji ili živi mrtvaci, nemaju odraz u ogledalu a nemaju ni sijenku.Oni ne mogu preći na drugu stranu, mjesto mita duše a nemaju odraz u ogledalu zato što njihova slika, znači njihova suština sačinjena od fotona koji se odbijaju od materije i tako ulaze u interakciju sa virtuelnim svijetom, biva "izbačena natrag na ovu stranu” i kao takva ne može ići dalje.

Pored toga moramo podvući i to da u ovom virtelnom arhetipskom svijetu stvorenom od strane uma subjekta, postoje arhetipi zemlja, vazduh, vatra i voda, koji su moćni i preporučuje se brzo kretanje prema krajnjoj viziji ogledala. Ovaj modul ne bi trebao trajati više od 3 minute a mogu reći da može postati opasno ako se prekorači 5 minuta. Za vrijeme ovog vremenskog okvira, dobro je da se subjektova pažnja fiksira na ogledalo, koje se mora staviti usred zraka, na nebu, (mi ćemo podržavti tu viziju uz pomoć jedne odgovarajuće vizuelne indukcije.) Posmatranje ostrva previše dugo može navesti subjekta da vidi u svom tijelu veze s različitim parazitima, a predugo fokusiranje na more može navesti subjektov um da "povrati" sve metalne probleme osobe koja je moguće žrtva otmica. U tom dijelu, more bi bilo opisano kao crno i olujno, a na ostrvu se može materijalizirati nekoliko vanzemaljskih figura koje su vezane s prisustvom Aktivne Vanzemaljske Memorije (AVM), koja je inače vezana s prisustvom vanzemaljskih parazita kao što je "šestoprstni plavušan" (six fingered Blonde,prim. prev.) ili vanzemaljac koji je konvencionalno identifikovan kao Horus.


(...)

nastaviće se...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: ned dec 11, 2011 11:40 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Flaš - mentalna simulacija; nastavak:

2 – Identifikacioni modul

Odmah nakon što se to desi (nakon otprilike 3 sekunde) od subjekta će se zatražiti da opiše mjesto na drugoj strani ogledala. A onda mu brzo kažemo da potraži svoju dušu sljedećim riječima:

…sada je potraži, ona je tu negdje, ona je jedino što se nalazi tu unutra…

Ukoliko subjekt nije u stanju ništa da vidi, onda ćemo pričekati par sekundi, pa ćemo izreći jednu prostu vizuelnu, kinestetičku i auditornu sugestiju:

…vidi, evo je dolazi, možeš li je osjetiti?…to je to!

Kad je subjektova pažnja usmjerena na njegov dio koji je duša, on onda treba da je opiše.
Ovaj dio opisa duše predstavlja temeljni korak u identifikacionom modulu, gdje svijest postaje svjesna nesvjesnosti, ali ovdje drugi dio identifikacionog modula još uvijek nedostaje.

…upitaj svoju dušu da li joj je poznato ko ona stvarno jeste i da si ti njen kontejner?…

Od ovog momenta, stvoren je kognitivni kontakt. Duša može pričati riječima, gestovima ili na neki drugi način, bitno je to da se ona razumljivo izražava. Ukoliko u ovoj situaciji postoje neke nejasnoće u vezi s komuniciranjem s dušom, onda treba da tražimo od subjekta da on bude posrednik između nas i njegove duše, tako da se ona može bolje razumjeti ili da bi se izbjegli bilo kakvi nesporazumi.

U ovoj tački navešćemo subjekta da upita svoju dušu da li ona poznaje “gospodina koji dolazi da preuzima nju i njen kontejner ”…

Duša može odgovoriti sa da, ne, nema pojma! U ovom kontekstu, pitaćemo dušu da li ona zna zašto taj "gospodin" dolazi. Ukoliko zna, mi ćemo je upitati da li želi da joj mi to kažemo. (U engleskom prijevodu s italijanskog, stoji "ukoliko zna" a ne "ukoliko ne zna"?!? prim. prev.)

U ovom kontekstu osoba koja vodi ovu seansu će reći duši koristeći jednostavne riječi i arhetipske koncepte da ta gospoda dolaze zbog nje a da oni žele njenu energiju i da je dobro da se to ne događa zato što to dovodi u opasnost nju i egzistenciju njenog kontejnera.

Ukoliko duša odgovori kroz žrtvu otmica da "te stvari nju ne brinu", mi ćemo je pozvati da pogleda u svoju budućnost i pogleda šta se događa ukoliko ona ne interveniše, sugerirajući joj da će biti blokirana i preobraćena u roba, i da neće više biti u stanju da doživljava. Mi ovdje moramo obavezno koristiti riječi: zarobljen, blokiran, zatvorenik, nedostatak iskustva/doživljaja, natjerana, protiv volje, zatvor.

Mi ne koristimo ili izbjegavamo vremenske pojmove kao: prije, poslije; ukoliko možemo koristiti pojmove kao: moment, uvijek, nikad više (umjesto samo "nikad”,) trenutak, sadašnjost, sada. Duša brzo shvata, što znači da ona postaje svjesna situacije i na toj tački mi je pitamo da li ona želi da ta "gospoda" nikad više ne dođu natrag! (nikad-više.)

Ukoliko se duša složi, mi je pitamo da li ona zna kako se može doći do tog rezultata. Duša skoro uvijek kaže ne.

Onda ćemo je upitati da li ona želi da joj mi kažemo kako to da učini. Duša uvijek kaže da.

Nakon toga počinje 3-ći modul (kraj 2-og modula.)

Napomene :

Mjesto iza ogledala je često puta tamno ili svijetlo ili jednako onom s ove strane strane ogledala, ali tamo nema nikoga. Statistički, čini se da je najvjerovatniji odgovor taj da je to mjesto tamno, gdje se fotoni ne mogu kretati, kao da se hoće ukazati na to da ukoliko bi se oni kretali, onda bi stvarali vrijeme a pošto na tom mjestu vrijeme ne postoji, mi sam horizont događaja možemo porediti s crnom rupom.

Često, na kraju mentalne simulacije to mjesto postaje sve više i više svijetlo, sve dok ne postane bijelo kao da se hoće ukazati na to da je duša promijenila svoj položaj i sada je ponovo ujedinjena sa sviješću ili je ona sada postala svjesna same sebe.


(...)

nastaviće se...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon dec 12, 2011 9:35 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
3 – Modul za dekontaminaciju kontejnera

Sada tražimo od duše da napravi jednu opservaciju (ne da “gleda” jer je to pojam za vizuelne ljude) lobanje njenog kontejnera i da verifikuje da li se tamo nalaze beživotni objekti koji nisu njeni.

Cilj ovog dijela je taj da duša postane svjesna svih mikročipova koji se nalaze unutar kontejnera a onda nakon te nove svjesnosti, da eliminiše te stvari svojom vlastitom voljom.

Sada ćemo proizvesti duplu disocijaciju, što znači u momentu kad duša preuzme kontrolu nad situacijom i od tog momenta nadalje, ona može direktno da učestvuje u konverzaciji s mentalnom simulacijom, bez korištenja svijesti kao posrednika.

Mi tražimo od duše da pregleda lobanju subjekta uz pomoć fraza kao:

…odatle, ti možeš dobro da pogledaš... da li tu postoji nešto što ne pripada kontejneru, što ima različite boje…

Neće trebati dugo vremena da duša odgovori. Kretanje subjektove glave i očiju podudarati će se sa dušinim skeniranjem kao da je on taj koji osmatra tu scenu.

Duša treba da bude vođena tako da verifikuje prisustvo 3 mikročipa a to su epifizni, čeoni (takođe nazivan i emocionalni ili pozicioni) i oni iza ušnih školjki, obično iza jedne ušne školjke.

Duša sada obično vidi sve njih jasno čak i kad nije informisana u vezi s njihovom lokacijom, niti u vezi sa samim tipom tih uređaja. Ponekad ona vidi i druge uređaje (mada rijetko) koji su više subjektivne vrste tj. nisu uobičajeni kao oni što se koriste kod svih žrtava otmica, nego su prilagođeni za rješavanje nekih stvari koje su specifične za pojedine žrtve otmica.

Ukoliko duša pokaže nesigurnost, onda ćemo mi biti ti, što znači, vanjski operator, koji mora pokazati duši gdje da gleda.

Ovaj dio pitanja ne bi trebao da liči na neko naređivanje da se nađu stvari koje u stvarnosti nisu tamo, nego se samo odnosi na činjenicu da ukoliko duša nije svjesna tih stvari koje mora potražiti, onda ih nikada neće ni naći.

Kad duša spazi ova prva tri mikročipa, tražićemo od nje da analizira različite lokacije iza očiju i u ustima, na nepcu.

Duša odmah nalazi pravu lokaciju tih objekata i na toj tački mi je pitamo da li ona želi da ih eliminiše.

Duša uvijek odgovara sa da.

Sada je pitamo da li ona zna kako to da učini i da li želi da joj mi kažemo šta da radi kako bi ih eliminisala.

Duša obično želi da zna kako to da učini…i na toj tački mi joj kažemo da koristi svoju volju sljedećim riječima:

…ti samo treba to da poželiš to da učiniš…a to njeno podsjećanje ćemo pratiti sa jednim vizuelnim sidrom kao:

…to je kao jedan svjetlosni snop koji se proizvede i on uništava sve te stvari… ti ćeš ga proizvesti i pogodićeš njime onu tačku gdje se ta stvar nalazi i ta stvar onda nestane, zato što ona nije nikada (nikad više) ni postojala…

Ti je uništavaš sada i zauvijek (iz prošlosti, sadašnjosti i budućnosti)… hajde da počnemo od one u glavi…

A onda to povremeno ponavljamo sve dok duša radi na fizičkoj eliminaciji mikročipova, uz pomoć fraza kao:

…nikad više, tvoja volja je ta koja to želi, jedan snop blještave svjetlosti koji eliminiše te stvari iz tvoje egzistencije…

Sada ćemo podstaknuti dušu da primjeni ovaj tretman ravnomijerno na sve druge mikročipove i da ne zaboravi nijedan od njih.

A onda ćemo zatražiti od duše da nam kaže kad je gotova, nakon što je eliminisala svaki pojedini mikročip.

Nakon toga ćemo zatražiti od duše da sprovede jednu opservaciju i pogleda u stomak, u jednu ruku, u genitalije, u jedno stopalo.

Duša neizbježno pronalazi jedan čip u stomaku, između dva prsta koji odgovara lokaciji jednog ‘mikro-ožiljka’ i jedan u jednom stopalu, obično ispod nožnog palca.

Mikročip u genitalijama je vjerovatno kontraceptivne prirode (mi to moramo reći duši.)
U nekim slučajevima, duša će sama pregledati genitalije i okriti da postoji i mogućnost posmatranja vanzemaljskog fetusa (to se dogodilo već nekoliko puta.)
U tom slučaju, kod žena se može pojaviti jedna duboka emocionalna kriza.

Moramo pomenuti i to da bi trebalo izbjegavati sprovođenje mentalne simulacije kad žena koja je žrtva otmica nosi u sebi vanzemaljski fetus, zato što će duša odbiti da ga eliminiše i to će neminovno, nakon tretmana, dovesti do naredne otmice žene koja je žrtva jer će vlasnici samog fetusa pokušati da ga povrate u svakom slučaju.

To će onda biti i poslednja otmica.

Drugim riječima, duša će dozvoliti vanzemaljcima da uzmu nazad njihov fetus i nakon toga, nije potrebno da duša dalje interveniše jer vanzemaljac neće više biti u stanju da priđe blizu kontejneru žrtve otmica.

(...)

nastaviće se...

P.S. Mislim da u nekim segmentima, engleski prijevod teksta kojeg koristim nije baš najprecizniji, dok opet orginalne članke na italijanskom jeziku ne mogu razumjeti. S obzirom da se usko držim formata i pojmova koje je koristio prevodioc na engleski, može se desiti da neki navodi ili pojmovi na kraju završe krivo prevedeni. S tim u vezi, prije bilo kakvog upuštanja u praktikovanje ove simulacije, trebalo bi pažljivo proučiti i kontemplirati stvar, odnosno, razumjeti suštinu. Nadalje, ovdje nisam podebljavao pojedine dijelove teksta koje je podebljavao prevodilac kako bi ukazao na njihovu veću važnost s obzirom da to može biti uveliko subjektivno; prim. prev.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon dec 12, 2011 10:01 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
4 - modul

Odstranjivanje AAM/APM-a, Lux-a i Trans-dimenzionalnih parazita

Tek nakon eliminacije elektronske interferencije tražićemo od duše da opet ispita subjektovu lobanju - obratićemo joj se sljedećim riječima:

…u tvom fizičkom tijelu/kontejneru, postoji nešto živo što nije tvoje …… ti to možeš sasvim jasno vidjeti otamo … to izgleda kao nešto drugačije boje od tvog mozga … Pogledaj pažljivo…

Duša to pokušava i nakon otprilike 20 sekundi ona pronalazi Luks-a i AAM-a, bilo koga od njih prvog. Luks uvijek izgleda kao jedna mala blistava lopta koja se stalno kreće kako ne bi bila uhvaćena od strane Dušinog svjetlosnog snopa, i povremeno pokušava da izađe iz lobanje, prelazeći u solarni pleksus. Duši ovdje treba pomoći riječima i ona treba da bude ohrabrena da to eliminiše. Duša to može učiniti u jednoj sekundi, međutim, u dosta slučajeva ona se boji te stvari, koja se stalno kreće kako poželi: međutim, mi moramo insistirati na tome i moramo naći neki način da navedemo dušu da to konzumira, eliminiše ili konventrira. Duši moramo dati na znanje to da ukoliko ona ne eliminiše Luksa, on će se ponovo vratiti natrag. Uspješnost u eliminaciji Luksa uveliko zavisi od od umješnosti vanjskog operatora (vođe seanse, prim. prev.) u radu sa žrtvom otmica. Luks može često i pobjeći napolje iz fizičkog tijela/kontejnera, prije nego što ga se eliminiše. U tom slučaju trebamo reći duši da ga uhvati i likvidira, jer je to jedini način da ga se stvarno oslobodi. Ponekad se desi da duša ne želi da se oslobodi od Luksa, ali ga otjera daleko od svog fizičkog tijela/kontejnera. Međutim, tada je ona bar naučila da ga prepozna i otjera od sebe.

Sada ćemo se pozabaviti sa AAM-om.

Želimo da pokažemo duši određenu moždanu polutku; duša će ju sama pronaći, koja ide zajedno sa ljevorukosti subjekta, ukoliko je on ljevoruk. (Ona ovdje nikada ne griješi i uvijek locira AAM-a u lijevoj moždanoj polutci ukoliko je neko desnoruk.) Tražićemo od duše da pogleda unutar tog područja mozga njenog fizičkog tijela/kontejnera, koji je drugačije boje i da uoči oblik ili tijelo, nešto što nastanjuje to područje.

Duša sada vidi obličje AAM-ovog tijela i ona shvata kakvu vrstu AAM-a je osoba stalno nosila unutar sebe.

Sada ćemo tražiti od nje da eliminiše i AAM-a, takođe, koristeći riječi kao:

...tvoja volja je kao jedna sjajna spužva koja odlazi na to područje mozga da ga očisti... očišćavaš ga od svega što nije tvoje… upravo kao da to nije nikad-više bilo tu. (Ovdje treba izbjegavati otvorene ili trajne glagole kao “čistiti”, “neka ide da čisti” jer sa stanovišta bezvremenosti duše, njeno čišćenje može trajati npr. 50 godina u “3D-vremenu ličnosti”; dakle, mora se ići na to da se posao završi sada, da se mozak očisti sada.)

Ova operacija treba da traje u prosjeku između dvije i pet minuta.

Kad duša završi sa svojim poslom, tražićemo od nje da pokuša da odredi i verifikuje kako se ona sada osjeća u njenom fizičkom tijelu/kontejneru, bez svih onih drugih stvari.

Duša odgovara da se osjeća kao da ima više prostora a njeno fizičko tijelo/kontejner odgovara na taj način što se opušta, pa čak i izraz lica subjekta postaje mnogo opušteniji. (Kraj 4.-og modula.)

Napomene:

U nekim slučajevim na ovom nivou, subjekt ili preciznije rečeno, duša kao njegova komponenta, percipira jednog Trans-dimenzionalnog parazita koji spada u okvire ‘Režala’ (the Growl; prim. prev.) i ‘Šesto-prstog’. Taj parazit se percipira kao neka vrsta crnog obličja bez ikakve tro-dimenzionalnosti što je arhetipski povezano sa malim mozgom (cerebellum, prim. prev.) ili uostalom, iza žrtve otmica.

Ukoliko se to desi, onda je to pravi trenutak da ga se osoba oslobodi koristeći svoju volju. Taj događaj liči na jedno nasilno razdvajanje koje ponekad može biti i veoma silovito ali Dušina volja uvijek pobjeđuje. Uvijek! Ovaj posebni parazit se ne pokazuje stalno a za to ima nekoliko razloga; prvi je taj što je ova vrsta parazita stalno prisutna i zakačena na tijelo žrtve otmica. Oni žive u jednom drugom univerzumu i oni su “tamo preko”. Često puta, oni su zakačeni za fizičko tijelo/kontejner koje ih ne vidi u ovoj fazi procedure ali će ih vidjeti kasnije, kad dođe na red Modul - foto album (pročitaj ostatak ovog dokumenta). Prema drugoj hipotezi, ovaj parazit ima tendenciju da se skriva. U svakom slučaju, on će biti eliminisan u narednim modulama.


(...)

nastaviće se...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz