Sada je: pet mar 29, 2024 3:43 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon maj 07, 2012 10:49 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4204
nastavak:

(Prijevod: Lampa)

Dio 14

...nakon priprema koje su trajale 5 mjeseci, a i tada smo bili sposobni razumjeti samo 5% cijele priče. Sada...u stanju smo razumjeti sve čak i bez primjene hipnoze.
A zašto?
Zato jer potrebno osobi vrlo pažljivo objasniti što on/ona trebaju napraviti, primjenom SIMBAD vježbe. SIMBAD je akronim koji znači: sustav kojim se riješava vanzemaljaca jednom zauvijek. („Samoinducirana metoda za trajno blokiranje otmica“.)

0.28
Upotrijebio sam slučaj sa 105 e-mailova da bih vam omogućio da razumijete ovu stvar. Jer ćete čitati ovu priču i bit ćete izvan sebe zbog toga! (and you are going to be bummed out about it!)
Jer ćete reći: „Jebi ga! Ona se oslobodila sama od sebe!“ Ona se zaista „ubila od posla“... i u procesu samo-oslobađanja oslobodila se vanzemaljaca ali i otuđenja...djelomično od svog supruga. Jer kad se pojavi ovakva vrsta veze...čitaj...postoji e-mail koji kaže: „ ...Moja kćer je čitala poruke s mobitela mog supruga i saznala da on ima ljubavnicu.“
E, sad, ako kažemo na ovaj način, to je nešto normalno. Ali u situaciji u kojoj trebaš podršku, pomoć i neku vrstu...u toj situaciji se osjećaš da su te zajebali!

Osjećaš se kao da ne možeš nastaviti više! Upravo u tom trenutku, prema ovome što ova žena kaže, je priča o putovanju tijekom kojeg ona povećava razinu svoje svijesti, a ovo je za CIJELI svemir! Vanzemaljci na jednoj strani, a otuđenje na drugoj.

1.47
Da, zato jer postajete više svjesni o ovom specifičnom problemu, cijeli svemir vam izgleda drugačije! I tako, na kraju, sada je sretna! Našla je novi posao. Radi izvan kuće. I ima novi pogled na svijet...odmah je promijenila svoj imidž, onaj kojeg koristi na društvenim mrežama, a to je znak koji nam omogućava razumijevanje da ona sada ima drugačiju sliku o sebi, u odnosu na onu koju je imala prije!

2.10
I ima dvije kćeri. I sada radimo s njima, da ih oslobodimo na isti način. Prva je 14 godina stara, a druga 2,5 godine. I ova (mlađa, op.prev.) kaže: „Mama, prošle noći je onaj s repom dolazio opet! Kakva mora! Možemo li ih zaustaviti? Mamice!“

I sada, kada bilo koja od njih shvati da im se vraćaju, odmah će se probuditi! A tu je i pitanje unutrašnje borbe. Jer majku više ne mogu uhvatiti. Starija sestra savršeno razumije što se događa i radi na tome. A malena...- također...Jer je svaka pojedina riječ u tim pismima puna značenja! Ako možete shvatiti, u onih 105 e-mailova, postoji trenutak kada komponenta duše govori i kaže da ne želi biti više uhvaćena. I bit će potrebno dugo vrijeme da se oslobodi njezina (starija, op.prev.) kćer.

3.23
Dok će mlađa biti svaki put uhvaćena!
Ali, kako smo napredovali s radom, u vježbi s 14-godišnjom kćeri, njezina komponenta duše kaže: „Oslobodit ćeš se prije svoje mame. A potrajat će neko vrijeme da se oslobodi i tvoja sestrica.“ Budućnost se već promijenila!
Promijenila se jer se nešto napravljeno u tom pravcu, kako bi se promijenila! Tako da sada, ako stvari ostanu ovakve kakve jesu, obje njezine kćeri će se same osloboditi! A uskoro, ne samo da mlađa kćer neće sebe osloboditi za puno vremena, nego će to učiniti vrlo skoro!
Jer je budućnost promijenjena. Kad sam radio, prije nekoliko dana...postoje neke epizide koje su uistinu zadivljujuće...Tijekom zadnje hipnoze s tim djevojčicama, došli smo do dijela gdje se spajaju skupa duša, um i duh, u kojem se trebaju zaista STOPITI zajedno u jednom trenutku u kojem se izlazi iz hipnoze...

4.33
Jer, stapanje zajedno znači spajanje 3 svijesti tako da postajete Monada (op.prev: nedjeljiva, neprobojna jedinica tvari koja čini osnovni sastavni element fizičke stvarnosti u metafizici Leibniza ili prema Pitagorejcima, to je bio izraz za božanstvo ili Prvo biće, odnosno, ukupnost svih bića, kao izvor ili Jedno bez podjele). Dakle, samo jedna stvar i nema više prostora za vanzemaljce...to im uvijek kažem: „Trebat ćete...sada ću brojati do 10 i sve će se dogoditi u isto vrijeme...i vi ćete postati jedno sa svojom dušom, umom i duhom.“

4,53
A duša mi kaže: „Ne, još ne...uskoro...kad um bude dovoljno zreo...sada još nije vrijeme.“ A ja trebam to pustiti tako jer ovo znači da vrijeme još nije došlo za ovu osobu da ujedini sve svoje sile i učini tu stvar.

Ne mogu prisiljavati osobu da to napravi, jer tako stvari ne fukcioniraju. Uzevši ovo u obzir, otkrio sam nešto JAKO lijepo, imao sam jebenu sreću, kao i obično... Dakle, dogodio se ovaj slučaj, radi se o gospođi iz Ankone koja nije u potpunosti shvaćala što joj se događa.
Da...znala je...ali nije bila potpuno svjesna u vezi činjenica. I svaki put je bilo jako teško uvesti je u stanje hipnoze. Da, na kraju se dogodilo, ali nisam bio zadovoljan. Dolazila je k meni 3 do 4 puta...tijekom godine. Tako, nastavila je dolaziti sve snažnija i snažnija.

5,53
Vanzemaljci je više nisu mogli dohvatiti...ali su i dalje pokušavali...i vojni lik se stalno vraćao..a onda i kopija i tako dalje... A ja sam znao što se u stvari događa.
Ona nije bila svjesna ničega, tako da je hipnotičko „poboljšanje“ (razumijevanja, op.prev.) uvijek potrebno. A ona nije bila u stanju provesti vježbu SIMBAD jer je snažni kinestetički tip osobe koja ne može u svom umu VIDJETI trodimenzionalnu sliku. To je normalno, ovisi o vrsti mozga kakvog imate.

6,21
Slušni, vizualni ili kinestetički. Obično, kinestetički nisu u stanju to napraviti. Ne može uspjeti to napraviti! Osoba koja je potpuno kinestetički tip ne može to napraviti.

6.31
U tom slučaju trebate drugačiji sustav. Tako da, budući sam bio već očajan, pokušao sam nešto...(smije se) što mi je pomoglo shvatiti nešto što nisam razumio prije.
Prije nego što sam je izveo iz hipnotičkog stanja, budući da nisam imao odgovarajuću podlogu i dobro je da mi se ovo dogodilo samo jednom u 20 godina...
Rekao sam njezinoj komponenti duše da zamisli SIMBAD prostoriju i radio sam s njom SIMBAD dok je bila u dubokom transu, tijekom ove vježbe njezine komponente duše, uma i duha se trebaju spojiti skupa. I to se dogodilo.

7,08
I upravo u tom trenutku je postala poput osobe koja je u dubokoj komi.

7,16
Nema više kontakta s tijelom. I počinje hrkati. I ne možete s njom više razgovarati. Ništa ne možete napraviti. Znao sam što se dogodilo! Duša, um i duh su se spojili...Trijada...Tap!...odvojili se i izašli van! Kad je Trijada odvojena, tijelo je mrtvo!

7,37
Postoji oduvijek ta veza, daleko, ova traka, kao što su je Tibetanci nazivali...i Trijada je tu, gore, uopće je nije briga! Ova osoba mi je kasnije rekla nakon što je izašla iz hipnoze što se dogodilo s njezine točke gledišta. „Bila sam tamo gore. I nisam se željela vratiti u fizičko tijelo/kontejner tamo dolje! Što me briga za fizičko tijelo/kontejner! Gore je baš lijepo! A ti si me nervirao sa svojim riječima.“ A ja sam joj govorio „Sada ćeš se vratiti natrag u svoje fizičko tijelo/kontejner.“

8,05
Razgovarao sam s njom tako dugo da je ona pomislila: „Kakva mora! Ne vraćam se tamo više!“ A ovo se dogodilo jer je komponenta duše ili vaša Trijada predstavnik onoga tko u stvari Vi jeste!

8,16
Ako ste netko tko ne želi živjeti, tko nije prihvatio patnju koju život donosi DNEVNO, a ona je bila ova
vrsta osobe, tako da se nije željela vratiti u svoj kontejner!

8,27
A ona mora iskusiti fizičko tijelo/kontejner! Zato je tu!
Dakle, tada sam shvatio nešto sasvim tehničko: osoba je bila u istom stanju kao i osoba na umjetnom disanju! Baš poput biljke!

8,44
Tijelo bez svijesti. Nije reagiralo, što god učinili. Nije odgovarala na podražaje.

8,53
Ništa. Nula.
Tada sam se zapitao: to je upravo bilo vrijeme kada su svi govorili o eutanaziji, o ljudima koji su u takvoj situaciji kojima je zaustavljen život: što napraviti? Ubiti ih ili ne? Trijada je odvojena ili nije? Jer ona je bila upravo kao osoba u komatoznom stanju.

9,14
Da sam je ostavio tako, ona bi bila u tom komatoznom stanju do kraja života! Tada sam shvatio nešto, što nisam mogao prije razumjeti, dok nisam doživjeo ovo iskustvo!
Kad sam to spoznao, obratio sam se Trijadi i rekao joj:“ Sada se vrati natrag u svoje fizičko vozilo/kontejner!“

9,30
I upravo u tom trentuku se fizičko tijelo/kontejner počelo micati opet.
Kad se Trijada vratila natrag! Izveo sam ženu iz hipnoze i poslao kući. U to vrijeme nisam bio svjestan još jednog čudesnog rezultata kojeg smo postigli! Jer je u međuvremenu, Trijada, njih troje, međusobno razgovaralo, prepoznali su se i došli su podsvjesno, do osposobljavanja nevjerojatne osviještenosti!

Ovoj ženi se više nije događalo da su je otimali. Jer je zbog informacija koje sam joj dao, tijelo slušalo moj glas...

Dio 15

Ona je slušala i razumjela je!

Dok je osoba nekad bila definitivno šizofrenična, što znači da desna i lijeva hemisfera nisu međusobno komunicirale uopće, kao odrezane, ja sam ih prisilio da ostanu unutra zajedno. I to je bio trenutak dosizanja svijesti. Ova me žena nazvala prije nekih mjesec dana i rekla: „Ah! Osjećam se tako dobro! Nisu se više vraćali. U stvari, neku večer, nakon 4 ili 5 mjeseci, pile se vratilo! Znate, onaj s tom stvari...s kljunom...jebi ga! Udarila sam ga. Otišao je. Sad sam dobro. Sad se više ne vraćaju!“

0,30
A ja sam bio u stanju postići ovaj rezultat jer sam imao jebenu sreću. Jer je to bila opasna operacija, što da se Trijada odvojila i odlučila da se neće vratiti? To je to! Meni je dosta. Ne! Ne možete to raditi! Ja bih bio odgovoran za ovo! Hoću reći, netko bi bio mrtav kao kamen tamo! Mislim...i onda, kako bih trebao objasniti policiji kad bi me vodili u zatvor? (Ljudi se smiju u pozadini.) „Znate, to je Trijada tako odlučila! To nije moja pogreška!“

1,04
Zato vam ovo sve govorim „Spremite slatkiše da mi ih donesete kad budem u zatvoru, prije ili kasnije..“ i zato vam govorim, prestajem u petom mjesecu. Ovo je što se dogodilo, manje ili više. Sada (gleda na svoj sat)...

1,17
...ako imate kakvih pitanja, dat ću vam prostora za pitanja, ja sam završio za sada. Hvala vam.

***

1,22
Da?
Pitanje: „Na što ste mislili kada ste rekli „mreža“ kada ste govorili o toj ženi?“
Odgovor: „Na primjer, Facebook je mreža“.
Pitanje: „Daa, ali...“
Odgovor: „Zašto sam rekao mreža, a ne Facebook? Tome mora biti razlog! Upamtite, sve što radim nije slučajno! Ako sam rekao „mreža“ znači da nisam htio reći „Facebook“.

2,09
Postoji više od toga, da (odgovara na nečiji drugi komentar) zašto? Zato jer mi je stalo da ova osoba ostane anonimna.
Pitanje iste osobe: „Da, ali ja sam mislio/la da se to odnosi na mrežu duša.“
Odgovor: „Ne, ne, ne, ne, ne.“
Pitanje: „ Hoću reći, kad...“
Odgovor: „Ja sam upravo mislio na internet. Da, da, da.“

2,31
Pitanje: „ Što je s ljudima koji izgledaju mrtvi?“ Gdje je njihova Trijada? Što se događa?“ Odgovor: Da, i ja sam se također upitao u toj situaciji. Tako da, čak i ako sam se s tim pitanjem nosio olako i da sam običavao reći: „Da, svakako bismo trebali eliminirati, hoću reći, trebamo izvesti eutanaziju“, sada, nisam tako siguran u to...“

2,54
Jer se radi o zaustavljenom životu, o zaustavljenoj živosti, o živom životu...o življenom životu... osoba nije svjesna sebe, samo zato jer tijelo nije svjesno sebe.

3,09
Jedina stvar koje smo svjesni su um, duh i komponeneta duše. Mora biti da vam jedno od njih daje svjesnost. Ako nemate bilo koje od ovih troje, ne možete biti osviješteni. Drugim riječima, koja je definicija, koju možemo stvoriti sada, vrlo jasna definicija živog bića: Živo biće je nešto/netko što/tko posjeduje svijest.

3,30
Ova olovka, posjeduje li svijest? Ne. Onda nije živo biće.
Stablo: posjeduje li svijest? Da, onda je živo biće.

3,37
Možda ima samo mrvicu svijesti, poput stanice. Ali je ima, nešto. Tada je živo biće. To je to. Kompjuter, ima li svijest? NE! Kompjuter, kako je predstavljen u filmovima znanstvene fantastike, nikad neće biti živ!
Čak i da se nosimo s hipnotičkim seansama s vrlo složenim situacijama, pričama ljudi iz budućnosti, koji su zaglavljeni u strojevima, a njihov mozak je tamo, sa svojom svjesti i koju oni daju stroju. Nešto što je užasno i strašno.

4,11
I ova vrsta pitanja se ponovo vraća: „Što nam je dalje činiti?“ Osoba koja ima prestanak svjesnih funkcija (suspended animation) je potpuno odvojena od Trijade, tada je čak možemo i ubiti, jer je ona mrtva u stvarnom smislu te riječi!

4,26
Ali, ako ipak postoji povezani dio, koji je vani i ne želi se vratiti u fizičko tijelo/kontejner?

4,33
Tu imamo problem kojeg ne znam kako sad riješiti.
Pitanje: „Profesore, razgovarali smo o ... (ne razumijem o čemu govori, op.tal.prev.), o velikim zmijama, o malim zmijama... ali, koliko ih je? Odakle dolaze? Isto tako, kako se pokazuju? Mislim, na molekularnoj razini, vibracije su takve da mogu prolaziti kroz zid i td."
Odgovor: „U redu, da, shvatio sam pitanje. U redu, prije svega, njih nema tako puno. Što znači da je bestijarij (kolekcija zvijeri) malen. Odmah ćemo vidjeti:

5,11
Postoje vanzemaljci s tijelom i bestjelesni vanzemaljci. Oni s tijelom izgledaju ovako:

Postoje bića „plavušani“ koji su 7'3” visoki (cca 2,25 m op.prev.), ženka je niža. Ovo je jedina vanzemaljska vrsta koja ima ženku, koja je približno 6'7” visoka (cca 2,05 m op.prev.), narančaste kose, od tamno crvene do svijetlo narančaste, svih nijansi između toga, koja nosi tamno ili svijetlo plavi kombinezon,

5,32
S trokutastim znakom, ovdje, s pet prstiju, koža im je nešto poput...kvarcana... kako to zovete?
Poput onih osoba koje su opsjednute mrkvama, jedu mrkve i poslije nekog vremena postanu žute kao mrkve. Da, upravo tako! Zovemo ih Narančasti. Imao sam studenticu, završne godine, bila je anoreksična i imala je poput svih anoreksičara ovu opsesiju.
6.00
... i ona je jela mrkve po cijeli dan...postala je ružičasta. Narančasto-ružičasta, poput mrkve! Govorio sam joj: „Čuj, moraš poduzeti nešto u vezi s time, ili ćete proglasiti za vanzemaljca!“ To je bilo 1881, 1982.

6,12
Lubanja im je spljoštena sa strana i izdužena prema natrag, na vrhu su zjenice, vrlo svijetle, vertikalne, poput mačjih, različitog oblika.

6,24
Zatim, tu je još jedan lik, koji izgleda poput zmije, u stvari reći da je poput zmije je pogrešno, jer je on amfibijan (vodozemac). On je vjerojatno visok oko 7'10” (cca 2,15 m op.prev.), sa zdepastim repom.

6,38
Kad stoji uspravno, oslanja se na svoj rep kao da je tripod (tronožac). Dok hoda, rep je malo podignut od tla, samo nekoliko milimetara, ne vuče ga po tlu, nego je iznad njega.
On je vrlo masivan! Ima 5 debelih kanži, a ovdje ima nešto poput nokta, baš poput mačjeg šestog prsta.

7,04
Ruke mu imaju kožice. Ima 3 ispupčenja, jedno u sredini i dva sa strana...

7,10
Što u stvari predstavljaju produžetak trepavica, to je, gotovo vertikalno, i ovaj na vrhu se podiže kao krijesta kad je iziritiran ili ljut.
Nema ženki, ili, u svakom slučaju, nikad nitko nije zamijetio razliku između mužjaka i ženki kod ove rase (vrste op.prev.).
Zatim tu je nešto što izgleda kao insekt. To je manta (bogomoljka), nije skakavac, ok? Postoji razlika u strukturi. Glava je vjerojatno ovakva (pokazuje rukama), s dva oka velika poput ovog (pokazuje), trokutastog oblika.

7,48
Ima mala uspza poput insekta, i uvijek drži svoje male troprste ruke ovdje, nešto poput ovog (pokazuje rukama), u ovom položaju. Svako nekog vremena, on također drži nešto u svojim rukama, a kad hoda proizvodi buku, kao da se nešto čudno miče (ne razumijem što kaže – op.tal.prev.)

8,09
Ženka? Mužjak? U ovom slučaju, tko zna! Teško je to razaznati.
Tu je još jedno biće, koje je vjerojatno visoko oko 9'2” (cca 2,80 m op.prev.), JAKO visoko! Masivno. Zamislite jako velikog čovjeka: ogroman. On, ili nosi bijeli kaput ili, u svakom slučaju, ispod njega nosi uniformu nalik na nacističku. Poput lika iz starih filmova, nosi velike čizme, ima... (ne razumijem što kaže – „...mjesec,nešto...“ – op.tal.prev.) ili nešto nalik tome, upravo ovdje.

8,43
Oči su mu okruglaste, okrugle. Nema kose na glavi, ali ima male kvržice. Ima četiri prsta na rukama, a vrhovi prstiju su mu poput žabljih: okruglasti. A između prstiju se nalazi, također, mrežasta struktura.
Zatim, tu je jedan kojeg zove srcoglavi. On je malen, visine oko 5'3”(cca 1,6 m op.prev.), izgleda kao slatki mali majmunčić. Nosi neku vrstu tunike, ili je možemo tako nazvati, a ima vrlo naboranu kožu koja ga karakterizira.

9,13
Ima dva vratna mišića, koji su vrlo napeti, oči okrugle, svijetle boje. Glava mu je oblika srca, tako da se u sredini nalazi mala šupljina, mogli bi se čak nekako reći da je bilobat (dvodijelan).
Ovaj mali, koji uvijek stoji mirno, je visok približno oko 4'11” (cca 1,25 m op.prev.) i ima te ručice...

9,36
Čiji su prsti svi iste dužine, ovako (pokazuje svojim rukama). Nisu poput naših, koji su različitih dužina, jer svaki prst radi nešto drugo. To je taj koji upucava slike u vašu glavu. Često puta su oteti ispričali da ovaj dolazi i stavlja svoju glavu nasuprot njihove i puca slike u nju, u vas.


nastaviće se...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: uto maj 08, 2012 10:31 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4204
nastavak:

(Prijevod: galaksija)

Dio 16

Onda, postoje tri entiteta koji nemaju tijelo:

Lux, mi ga zovemo Luks, dok su ga naši pretci nazivali Luciferom, donosiocem svjetlosti, onaj koji donosi svjetlost, neka vrsta Sotone za drevne narode; to je jedan demon koji želi Dušu, isto kao i oni drevni demoni. On je biće bez tijela. S obzirom da ga nema, da bi sprovodio svoje planove, njemu treba neko tijelo. A zašto? Zato što komponenta Duše, uzimajući u obzir kako je ona struktuirana, može da se zakači samo za tjelesnu DNA: za jedno tijelo.
Tako, s obzirom na to da on nema tijelo, njemu je potrebno jedno unutar kojeg će zakačiti DNA, što znači da će za tu DNA onda zakačiti komponentu Duše. To znači da on ne može dobiti komponentu Duše jer se ona može zakačiti samo za stvarnu DNA, onu čvrstu.

Tako, Lux uvijek koristi nas, ljudska bića, mada on takođe koristi i druge entitete; međutim, jasno je to kako Lux ulazi unutra, penetrira...
...postoje dva načina na koje on to radi: žrtva otmica se obično sjeća jednog čudnog i dražesnog djeteta, koje blista od svjetlosti, s tamnijim očima a takođe i noktima na prstima, ako se uopšte radi o tome, oni su nešto tamniji, ali to u stvari nije tijelo, nego nešto kao jedan mali plamen koji se kreće i koji noću prilazi sve bliže, i bliže… a onda… (proizvodi zvuk kao ‘thad’), udara u solarni pleksus… i ulazi unutra.
A vi se osjećate kao da morate da povraćate, samo zato što je vas parasimpatički nervni sistem bio izložen jednom posebnom podražaju; kao da imate ‘kamen’ u stomaku koji vam uzrokuje taj osjećaj... a unutar sebe osjećate da nešto nije u redu; kao neka vrsta tereta, neka vrsta osjećaja odvratne težine!

1.30
I ovaj se onda smjesti između komponenti Duha i Uma, što znači u lijevoj polutci mozga, corpus striatum. Na neki način možemo reći da vas on navodi da vjerujete da su sve misli koje vam šalje vaš Duh, - vaše! Umjesto toga, on ih filtrira, modifikuje i navodi vas da vjerujete u dvije osnovne stvari koje su nekako njegove osnovne osobine a to su: on je kreator religije i kreator instikta krivnje (griže savjesti?, prim. prev.), a on je upravo taj koji ih je stvorio.

1,58
On vas navodi i na to da se osjećate kao govno!... ...a sve zbog nekih trivijalnosti!... ...jer sve dok ste živi... on vas drži “pod kontrolom” na taj način. I on govori iz vaše unutrašnjosti svojim tananim glasom.
On vam priča iznutra i govori vam razne stvari. Na primjer: “Vidiš! Izgubio si dugme!
Rekao sam ti već da moraš priznati to da sam bio u pravu! Rekao sam ti da moraš pojačati to dugme! Svaki put kad ne želiš priznati da sam ja u pravu ili kad ne uradiš ono što ja želim, osjećaćeš se neprijatno!” Ili, “Vidiš! Danas nisi izgubio nijedno dugme!
Uradio si dobro što si ga čvršće prišio kako sam ti juče to savjetovao! Svaki put kad budeš poslušao ono što ti ja kažem, napredovaćeš u svom životu! Ti ne možeš ništa uraditi bez mene!”

2,41
Čak i zbog jednog dugmeta, ako ne obratite pažnju na to, osjećati ćete se kao govno! U svakom slučaju, bez njega, zato što on stvara taj odnos gdje vam je on potreban. Taj nema tijelo. Ono što se tu dešava je to da on uzima energiju Duše i prebacuje je na njegovo mjesto, gdje se nalazi jedan ogroman Lux, jedan jedini veliki Lux,... slično kao neka kanta koja zahvata vodu (energiju) iz jednog bunara a onda je usipa tamo. Uzme je sa izvora a onda je uspe tamo. To je samo jedno stvorenje koje je u stanju da se razdijeli na mnogo različitih stvorenja i pod-stvorenja.

3,16
Onda, postoji i jedan kojeg smo mi nazvali “šestoprti plavušan”, dok njega ufolozi koji u suštini nisu razumjeli o čemu se radi, nazivaju Nordik-om. Kako stvarno stvari stoje, to je takođe jedno biće koje je visoko oko 8 stopa, a oni su svi isti! Ako vidite deset njih, jednog do drugog, oni su svi isti! Oni imaju 6 prstiju koji su iste dužine, malo kose koja je slična kosi one dječije lutke ‘Barbie’, to je ono što mi je rekla jedna djevojčica jednom prilikom... a ja ću se sjećati toga sve dok budem živ... I on ima jedno svijetlo/bijelo oko! Oni takođe nose i jedan veliki medaljon sa nacrtanim trokutovima. U stvari, to tijelo je lažno, kao plastika! Onaj lutkar koji pokreće tu marionetu nalazi se unutra!
Unutar tog tijela nalazi se jedno biće koje nema tijelo. A ono dolazi iz jedne druge dimenzije. A da bi bio u stanju da se kreće u ovoj dimenziji, on je napravio to tijelo, koje pravi uz pomoć jedne mašine.

A onda, imamo i “kokoš”. Onoga kojeg mi zovemo “kokoš”.

4,16
Kokoš je jedna vrsta bića koje je povezano s našom istorijom. I sa antičkom Egipatskom istorijom. Kokoš... mi smo počeli da viđamo tu individuu, koja je poslednja koju smo otkrili a takođe i najpodmuklija! Najpametnija! Najstarija! To je onaj koji je oduvijek ovdje, koji je bio prvi koji je došao ovamo, na neki način… a dok smo sklopili sliku o identitetu te kokoške, potrošili smo mnogo vremena! Zato što je to nešto veoma neobično! Čovjek nije čak to u stanju ni da nacrta nakon što se povrati iz hipnotičkog stanja, iako se dobro sjeća kako je to stvarno izgledalo.

Onda, nakon što to nacrtaš prvi put, onda ga se dobro sjećaš i kad si budan i tako kad dođe… ne može te više prevariti!

Tako, vaša svijest je toliko visoka da možete da ga vidite svojim vlastitim očima. To je neka vrsta skalamerija koja je visoka oko 13 stopa i koja ne dodiruje tlo nego levitira, njegove lopatice su veoma naglašene, a tokom istorije mnogi su ih pogrešno smatrali anđeoskim krilima: zamislite kako se možete prevariti, sve sami sebe! A on takođe ima i te prste koji su isti kao kod kokoške! To je kokoš! A on ima i ovdje gore jedan dugačak kljun, koji se transformiše u ‘pantljiku’, samo kod mužjaka, čini se da ženke to nemaju,

5,39
ta vrsta ima i polove. Ovdje, na sredini lobanje, imaju nešto za šta još uvijek nisam siguran o čemu se radi. Neka vrsta jednog malog sjajnog uređaja. Zamislite neku vrstu trećeg oka... kako mogu to znati! Odozada ima neko malo perje, koje se pokreće na vjetru, i to je promjenljivog oblika, i to se može otvarati i zatvarati, jer kad vas ta kokoš uplaši i reagujete sa “OH!”, ona to izbaci napolje na leđima, ko zna! Šta je to?... Nešto što mijenja oblik i kada je to otvoreno izgleda ovako (pokazuje oblik uz pomoć svojih ruku). Oko u sredini... kratka brada... (neko iz publike kaže - “faraon”) Da, to je tačno! A mi ga zovemo Hor(us).


6,24
A Horus je kokoš, ptica, koja je u jednoj posebnoj vremensko-prostornoj dimenziji, on je iza zvijezde koja se zove Alnitak a ovdje mogu da ispričam i jednu priču...
Šta je to Alnitak? To je jedna od glavnih zvijezda u Orionskom pojasu, Alnitak na arapskom znači pojas.

A on [Horus] je jedno živo biće. Međutim, unutar njega postoji nešto drugo što predstavlja lutkara (u smislu – “onoga koji vuče konce”; prim. prev.), još jednom, to je biće bez vlastitog tijela koje je stvorilo simbiozu s tom individuom koja ima tijelo, tako da oni mogu zajednički ispuniti uslove za sisanje naših Dusa. Jedan od njih ima potrebnu tehnologiju dok drugi posjeduje tijelo. I razmislite malo o tome!

Postoje 3 različite vrste tih simbiotskih odnosa:

Lux, koji koristi jedno fizičko tijelo koje je slično zmijskom; oni su takođe napravili dogovor kako bi mogli obavljati određene poslove.

Šestoprsti plavušan, koji ima jedno lažno tijelo dok se iza scene nalazi stvarni lutkar, koji nema tijelo. Taj ima nešto drugačiju simbiozu, mislim na ovoga bez tijela.

I ovaj što ima stvarni kontejner (Horus; prim. prev.) koji nije napravljen od plastike. Sve tri mogućnosti. Jedna nevjerovatna uzajamna simbioza! Na osnovu ovoga bi se zasigurno mogao napraviti jedan divan naučno-fantastični film. Nesumnjivo. A kako je došlo do ove situacije? Zašto sam pominjao onu zvijezdu po imenu Alnitak?

8,02
Zato što jednog dana, za vrijeme jedne hipnotičke seanse… u stvari, nas jednostavno nije ni bilo briga odakle oni dolaze!... Zato što je ovdje najvažnije to što oni dolaze i što nas tuku po dupetu! Tako, nas nije uopšte briga odakle oni dolaze! Nama to stvarno nije važno. Ali bi to mogao biti jedan važan detalj.

8,18
Dakle, tog dana, ta osoba je pod hipnozom, ona se regresira unatrag… ali se regresira na pogresan način… i vraća se unatrag sve do vremena antičkog Egipta. A onda počinje da priča na arapskom jeziku. I tako, on priča na arapskom dva sata. Međutim, slušajući njegov arapski, uspjeli smo razumjeti neke stvari, pogotovo u vezi s nekim specifičnim pitanjima kao što je – “Ko si ti?” itd…
Jednostavno rečeno, on je rekao 3 do 4 važne stvari, imajte na umu to da je taj “on” u stvari “ona”, žena koja radi kao učiteljica, mada je trenutno nezaposlena. Međutim, ne vjerujem da ona ima toliko visok kulturni nivo, osim onoga što je stekla za vrijeme svoje evolucije. Hoću da kažem, ona je pohađala obične škole a ne tamo neke prvoklasne. Ona je kćerka jednog doktora iz Napulja. Njena sestra je takodje žrtva otmica. Kćerka njene sestre je žrtva otmica. Njena majka je žrtva otmica… itd.

9,26
Cijela ženska strana te porodice se nalazi u jednoj komplikovanoj situaciji. Međutim, mi smo riješili njene probleme. Sada je više niko ne posjećuje, ništa joj se više ne dešava, ona se odlično osjeća i nije je briga za bilo koga ili bilo šta. Hoću da kažem, da ima mnogo slučajeva
gdje smo ostvarili dobre rezultate.

Ta žena priča pod hipnozom i kaže da se zove… sada se ne mogu sjetiti tog imena… ali se radilo o jednom muškom arapskom imenu. Ona je pričala na arapskom, sjećam se, a ubacivala je i pokoju riječ na italijanskom, međutim, koristila je uglavnom arapski. A kad joj je bilo postavljeno pitanje, -


nastaviće se...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet maj 10, 2012 9:58 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4204
nastavak:

(Prijevod: Lampa)


Dio 17

Zašto se tamo vratila? Vratila se jer smo već razgovarali o vanzemaljcima, razgovarali smo o poznatim kokošjim vanzemaljcima i njezina komponenta duše ih je počela prepoznavati.Tako da ovdje počinje niz informacija o drugom životu za vrijeme starog Egipta, kad ovaj glas reče: „ Horus Ra“. Horus Ra... i čovjek pomisli „OK, vjerojatno ga je vidjela na TV-u...“ „Horus Ra, tko je tvoj gospodar?“
„ Moj gospodar je Horus Ra.“
„Odakle dolazi?“
„S Alnitaka!“

0,37
Alnitak? Što sam dovraga znao o Alnitaku? Kad sam provjerio na wikipediji i vidio da je to jedna od glavnih zvijezda u Orionu, u središnjem pojasu, Alnitak. A ona dodaje „Akuut kufoo!” Akuut kufoo?... a što je to?...

Pokušavao sam razumjeti i saznao da je Kufu naziv jedne od egipatskih piramida, koji odgovara, prema Bauvalu (Robert Bauval je uočio sličnost rasporeda piramida u Gizi s rasporedom triju zvijezda u Orionovom pojasu, op.prev.) Alnitaku! Kufu, pri čemu Kufu znači Petar, ili bolje, znači stijena! I ustvari Egipćani pogrešno nazivaju da je ovo piramida faraona Kufua. Keops, također poznat kao Kufu.

Usput rečeno, imamo ovdje jednu priču hebrejskog naroda, koja je lažna, jer ne postoji takva stvar kako što je hebrejski narod. Jer Petar, u priči „...na ovoj ću stijeni izgraditi svoju lažnu crkvu“ je samo prijepis faraona Kufua, poznatog kao Petar, koji, jadni sirotan, je samo obnovio piramidu, nije je izgradio.

Ali, ona dodaje, dok smo je pitali za “Akuut Kufu?”, ono što nam je danas poznato kao Akkat-Kufu, što znači akadijski kamen. To je ime kojeg su Akađani svojedobno dali piramidi! Prije Egipćana! I on to izgovara “Akuut”, a ne kao što žele da vjerujemo danas. A ja više vjerujem njegovom izgovoru, zato jer jadničak, ne zna ni hebrejski, ni arapski, ne zna ništa o Orionu ili Alnitaku i ...Orion Ra, Horus Ra, je, jer je isto rekao, Orion
“Orion akuut ku”... tako vam daje komadić informacije...
“Horus Ra. Tko je to?”
“Horus Ra je moj gospodar.“ „Da li je to onaj što dolazi s Alnitaka?” “I kako izgleda?”
“Visok je 13'2” stopa (oko 4 m, op.prev.), ima kljun, ovdje u sredini, izgleda k'o kokoš.“ „ I, što on radi?“ „Pa, ja dovodim ljude k njemu.“ „Dovodiš ljude k njemu?“ „Da, a oni ih stave u posudu i sišu energiju iz njih.“

3,17
“Stvarno? Sišu energiju iz njih?”
“Da.”
“I koliko ih je? Horus Ra?”
“Puno!”
“A odakle dolaze?”
“Dolaze s Oriona! Alnitak! Akuut Kufu!”

“I što je s ovom energijom? Jesu li oni jedini koji je dobivaju?” “Ne!” “A tko su drugi?”
“Pa, zmije, isto” kaže.
“A onda , nakon zmija? Tko je dobiva?”
“Ne, to je sve. Ne preostane više ništa!”

A to vas vodi da razumijete, idući unatrag i čitajući povijest i trudeći se da razumijete koliko god je više moguće, povijest faraona i njihovu genealogiju. Prva tri faraona, pred-faraonskog podrijetla, što znači najraniji, gdje je bio jedan nazvan Horus Ra. Ovo su tri važna faraona, ali Horus Ra je baš kao i druga dvojica, a on je poznat kao drugi faraon. On je bog koji je postao faraonom. A bog, ...on je faraon! On je došao „izvana“. I on je taj koji je izgradio piramide! Nisu to bili Egipćani, bio je to ovaj prokleti Horus Ra, s kokošjim licem.

Tako da je evidentno, jasno evidentno, da imamo istu mitologiju. Vidite što se dogodilo u Babilonu: Enki i Enlil, dva boga: jedan je zmija, a drugi je orao.

4.57
Pođite u Egipat i nađite Seta, životinju koja izgleda kao krokodil ili bolje rečeno kao bog Khnum koji ima karakteristike krokodila i sokola...

5,19
Horus i njegov opis..
Faraoni su se trudili da izgledaju kao pravi bogovi, nosil su male bradice i čudna pokrivala za glave i radili su te rupe u glavi (trepanacija lubanje, op.prev.) tako da bi izgledalo kao da ima treće oko ili nešto, tko zna što! U svakom slučaju, radili su nešto čega tamo nije bilo! Onda pođite u Latinsku Ameriku i nađite Quetzalcoatl i njegovu braću, pernate zmije i kondore. Uvijek ista vrsta mitologije! Umjesto toga da su ova dva lika vanzemaljci koje mi sada nazivamo velika zmija i kokoš.

6,05
Jer mi sada koristimo nazive koji više zvuče kao da su iz McDonalda! Jer u 21.stoljeću mi smo više na McDonald način. Dakle, pogledajmo sada, umjesto da kažemo:“ Ti si bog” ne, recimo, “Ti si kokoš!” (ljudi se smiju) vidite?! To je to! Različita je međusobna veza u ovim stvarima...Ako pođete vidjeti te male figurice Quetzalcoatlove braće, one su...pronašao sam jednu koja je potpuno identična s onom faraona Tutankamona. Stavite ih jednu uz drugu, imaju neku vrstu krilca ovdje sa svim tim malim urezima...ovdje je rupa iz koje izlazi zmija.

6,47
I lažna mala brada... baš ista! Zatim, tu je i otkriće posljednjih godina o kojem nitko ne govori, ali ga se može pronaći na internetu. U Australiji je pronađena špilja stara nekoliko tisuća godina koja sadrži priču o faraonu, napisanu u hijeroglifima. Ne sjećam se o kojem se faraonu radilo...mislim, Amenohotep III... koji je došao nekim poslom čak tamo dolje sa svojim malim brodićem (radi se o Tutankamovom unuku Djes-ebu koji je nastradao u Australiji i tamo je sahranjen u toj špilji, op.prev.)

7,19
U Australiji?! Faraon?! A tu su i mali hijeroglifi koji su vrlo dobro napravljeni. Nitko ne govori o tome, ali... Da, faraon je išao čak do Australije! Moglo bi čak biti i istinito, ali onda u povijesti postoji nešto što nema smisla ako je ovo točno!

7,34
Toliko o tome, za vrijeme hipnoze, a još uvijek se sjećam toga, a to je nešto što sam već rekao, kad osobu pod hipnozom povežemo s njezinom AAM, to je dio vanzemaljca koji je u vama i nema tijelo i usisava vašu energiju, dok čeka da se novo tijelo formira za njega.

AAM. U jednom trenutku sam osobu upitao nešto što nema nikakve veze s glavnim predmetom, samo da bih mu preusmjerio fokus, to je nešto što inače radim kako bih dobio spontanije odgovore.

Iznenada, niti se ne sjećam o čemu smo razgovarali upitah: „Tko je izgradio piramide?“, a odgovor je bio „ Pa, ne znam, kad smo ovdje stigli prije 12.000 godina, već su tu bile.“ Pitao sam za Veliku piramidu. „Kako misliš, bile su već tamo?“
Očito je da su već bile tamo! Jer, ako uzmemo u obzir radove Zecharia Sitchina, koji je prikupio podatke, on govori o 64.000 ploča. Govori o jednoj od njih tamo gdje je božja planina. A božja planina je piramida, koja je sad Velika piramide u Gizi. To je bila božja planina. Babilonci su je već opisali prije 12.000 godina!

8,55
Sad ulazimo u povijesna pitanja o piramidama koje su trebale biti 3.400 godina stare. I kako ćemo se nositi s time?! Ovo je na neki način ista priča s piramidom u Chichen Itzi, imamo te velike piramide koje imaju velike stepenice. Ove piramide, za koje kažu da su stare 34 ili 36 stotina godina. I postoje pitanja u vezi ovoga: jedna strana piramide je pod naslagom lave, od vulkana koji je udaljen 300 km, ali zadnja erupcija vulkana je bila prije 12.000 godina!

9,25
Dakle, ako je lava prekrila dio piramide, to znači da je piramida već tamo bila!
Pa sad, dajte vi pođite i objasnite im ovo! Nije li trivijalno?... Što to znači? To znači da, ne znam sad za sfingu, jer ovo je stvarno prilično teško pitanje, imamo samo podatke o eroziji izazvanoj vjetrom i vodom, vrlo kontroverzna stvar! Ali, kako da ovo kažem... Prema mojem iskustvu, kad sam s osobom koja govori pod hipnozom i govori nešto... to nešto je istinito!


DIO 18

Ili, kad mi je čovjek rekao da, s namjerom da „poveže“ dušu s DNK treba vam nešto što se zove TT. I tada sam shvatio da je to Terminalna Transferaza. A taj čovjek je običan radnik u tvornici koji proizvodi plastične posude. Hoću reći... TT...Nisam imao pojma! A ja predajem organsku kemiju i predavao sam čak o saharozi, dok sam bio na fakultetu bioloških znanosti.

0,28
Tada, neki drugi predavač predaje o dijelovima DNK, ja predajem organsku kemiju, ali nisam biokemičar. Ja doista kvragu nisam znao što je TT. Ali ona postoji. Terminalna transferaza je nešto sasvim tehničko, a ja nisam imao pojma da ona postoji! Ali mi je on rekao za vrijeme hipnotičke seanse i kada sam išao provjeriti i zaista postoji! Tako da imam blagu sumnju da ...siroti službeni egiptolozi su potpuno u krivu. Ili možda žele biti u krivu...

1,03
(Glas u pozadini postavlja pitanje, ne čuje se jasno).
Teško je to, ali smo primijetili sljedeće: kad pokušavamo, kad smo izbacivali Luxa van tijekom hipnoze, a isto se događalo i za vrijeme SIMBAD-a, osoba bi počela osjećati glavobolju ili bi patila od drhtavice ili lupanja srca, noga bi je boljela, drugim riječima, saznali smo da se radi o lažnim bolovima koje stvara Lux djelovanjem na cerebralni korteks. Ali oni su lažni!

Njihova jedina svrha je da skrenu osobu s puta, jer ako nastavi, sa svime što znamo o ovome sustavu, na kraju će eliminirati Luxa.

2,03
Ali, jednom kad je trik otkiven..gotovo je. Jasno je da ove kemikalije utječu na kemijske receptore.

“Ispričavam se Corrado, ali 7 je sati navečer...”

“Ali Lux, možemo tako reći, kemijski pilotira osobu da ide u određenom pravcu, može povećati temperaturu... i dovodi do toga da osoba radi ili ne radi određene stvari. Da, da.

Da, da, moguće je, ne,ne, ovo nije moguće. Ovo je moguće i prilično je jednostavno pitanje: postoji nešto što se zove psihosomatici: psiha i tijelo su povezani. Tako da bilo što što djeluje na psihu, tijelo jasno pokazuje posljedice po njega. Nažalost, da!
Ali, samo trebate shvatiti da je prva stvar koju vaša volja treba napravit je da razluči vaš istinski unutarnji glas od sitnog glasa Luxa koji je u vama. Jednom kad ste toga svjesni i da taj momak samo priča, a vi ga pustite da priča jer na kraju napravite ono što VI želite napraviti!

3,11
„Da, ali što ako ne čujete taj sitni glas? A čovjek misli da sluša svoj unutarnji glas, tada ste „nasađeni“. Prevarite ga! Jer komponenta duše mora učiniti da se čuje! Mora izaći van. To je uvijek ista priča: nikad ne možete nekoga osloboditi tko ne želi biti slobodan!

3,24
Nikad ne možete nekoga osloboditi tko nije dovoljno osviješten da to može učiniti. Posljednje pitanje: Da, molim?
„Htjeo bih upitati kako oni odabiru svoje žrtve? Hoću reći, da li postoje neka određena obilježja? ” Ne, u stvari, da, da, naravno! Postoji određena karatkeristika. Vrlo posebna. Vjerujemo da postoje sekvence baza purina i pririmidina u DNK. To znači poznatu sekvencu. To je razlog zašto majka, kćer, nećakinja, baka, na primjer, sve su bile otete. Jedini uzrok je u njihovoj DNK koja je dobra. DNK koja omogućava duši da se smjesti tamo. Nisu sve DNK kompatibilne s komponentom duše.

4,03
Što se tada događa? Što ovo znači? Znači da nemaju svi ljudi dušu.

Tamo iza, da, izvolite!...
“Želim upitati da SIMBAD , za kinestetičku osobu: prvo, kako izbjegnete početne poteškoće prilikom početka rada s tehnikom i onda...“ (ne čuje se jasno pitanje do kraja, op.tal.prev.)
Da, naravno.

4,50
To je razlog zašto je bilo potrebno 105 mailova da bi se oslobodila ova osoba. Jer, svakog nekog vremena, pojave se pitanja koja je potrebno rješavati i ja joj kažem: „ Gledaj, to ćeš riješti na taj način, tada trebaš napraviti to...“ itd. Dakle, morate slijediti osobu. Tu je kreiran SIMBAD baš za kinestetičare. A to je ovo , vrlo kratko rečeno. Objavljeno je na... eksperimentalni dio možete naći u članku Mentalne simulacije, imate ga na internetu. Možete ga pročitati cijelog i na kraju ćete naći eksperimentalni dio, za kinestetične ljude.

5,17
U osnovi, vi ste u sobi, u kojoj ne možete ništa vidjeti... gotovo da nema svjetla, a vi sjedite dolje. Znate da je tu vaša fotelja, znate da li je vruće ili hladno. Možete osjetiti, namirisati miris tekstila s fotelje.

5,31
I imate u ustima taj okus, znate, okus modernog drveta koje koriste da bi napravili ove nove vrste stolova...to je ispred vas, baš kao da ste u jednoj od onih tvornica u kojima se proizvode, možete osjetiti taj miris.

5,44
Imate tri telefona ispred vas, ali ih jedva nazirete jer je mračno. Ali znate da su tri telefona. Jedan je povezan s vašim umom, jedan s dušom i zadnji s duhom. I svaki je drugačije boje. I izrađeni su od različitih mateijala. I kad ih uzmeš u ruku, možeš recimo osjetiti , na primjer, da je ovaj napravljen od tkanine, jedan od drveta a zadnji od stakla.

6,04
Zato što možete birati materijal i kada ga stavite na uho osjetite njegovu toplinu ili možda škripi pod rukom kao stirenska pjena itd. Na ovaj način ste sve doveli do kinestetičkog viđenja.

6,18
Vrlo je malo vizualan, a onda opet malo auditivan, jer ne možeš vidjeti s kime razgovaraš, ali možeš čutu glas u prijemniku! U ovom trenutku, ukoliko ste zaista kinestetičko-auditorni tip osobe, SIMBAD započinje i što se tada događa?

Događa se da otkrivaš da je tvoj telefon u stvari videofon, tako da ukoliko želiš pritisneš dugme i možeš također vidjeti što je s druge strane. I kroz ovu SIMBAD vježbu nastojiš izbjeći probleme koje imaš u vezi s ovim prostorom.

6,45
Kako tada nastaviti? Napraviš to i ako se pojavi bilo kakva poteškoća kažeš mi „Zaglavio sam ovdje zbog toga i toga.“ Ja interveniram i kažem ti: „Tada to napravi na drugačiji način“, kao na primjer trik! Završni trik i svi idemo kući. Završni trik. Ne možeš razgovarati sa svojom komponetnom duše jer je u SIMBAD sobi bučno.

7,08
Uzimaš svoju komponentu duše i ulaziš u ogledalo. Tamo je ogledalo u kojem se trebaju vidjeti osobe koje ulaze u prostoriju. Ogledalo je povezano se arhetipovima i realitetom prisutnosti duše i svijesti.

Bilo što što nema svoj odraz u ogledalu ili ima drugačiji odraz od onog kojeg u stvari vidiš, su one stvari koje nisu ono za što se predstavljaju!

7,32
To si samo ti! I samo tvoja duša može ući u ogledalo i možeš razgovarati koliko god želiš s njom dok ste na drugoj strani! Nitko vas ne može uznemiriti. Tada, kad doneseš svoje odluke, vratiš se na ovu stranu i napraviš nered!



Kraj

P.S. PDF verzija prijepisa ovog predavanja Dr Malange, može se naći - OVDJE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet maj 11, 2012 8:43 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Hvala ti Lampa!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet maj 11, 2012 9:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Hvala! :thumbup:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet maj 11, 2012 10:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
:thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sub maj 12, 2012 4:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Thanx!

:occasion5: :thumbup:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: ned maj 13, 2012 7:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Malangini textovi su super, hvala prevodiocima i svima onima koji se trude da što više spoznamo i shvatimo igru ,,nevidljivih,, :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet jun 01, 2012 10:56 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4204
Linkovi za do sada prevedene materijale od Dr Corrada Malange:

Dr Corrado Malanga - Najnovije o vanzemaljskim otmicama

Opšta slika vanzemaljskog uplitanja

Fizika vanzemaljskih otmica

Kopiranje/kloniranje

SIMBAD

Flaš-mentalna simulacija

Test svijesti uz pomoć boja

Geneza, prvi dio

Primjer SIMBAD seanse

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pet jun 29, 2012 9:54 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4204
Vanzemaljci kao Transdimenzionalni paraziti

Izvor: http://evelorgen.com

Nastavak Intervjua sa Maarit, Prije i Poslije SIMBAD seansi

EVE LORGEN

Za nove čitaoce ove serije članaka, Maarit je žena koja je MILAB (žrtva vanzemaljskih i vojnih otmica) i koja je bila dva puta intevjuisana, u aprilu 2011. godine (http://evelorgen.com/wp/articles/milita ... ian-milab/) i decembru 2011. godine (http://evelorgen.com/wp/articles/milita ... /horus-ra/) u vezi s njenim kompleksnim vanzemaljsko-vojnim otmicama, genetičkom manipulacijom i okultno-ritualim mentalnim programiranjem. U poslednjem intervjuu bili su diskutovani njeni doživljaji sa arhonskim entitetom “Horus-Ra”, gdje je opisano to kako taj transdimenzionalni entitet pokušava da se useli u jedno ljudsko biće, uz pomoć jednog niza kompleksnih vanzemaljskih manipulacija, prevara, rituala i crne meta-tehnologije.

U jednom značajnijem dijelu ovog intervjua, predstavljeni su rad i teorije Dr Corrada Malange iz Italije. Dr Malanga je profesor organske hemije na Univerzitetu u Pizi. Njegovo poznavanje fizike, hemije, ljudskog mozga, neurolingvističnih i hipnotičkih metoda kao što su SIMBAD (http://www.galaksija.com/metafizika/simbad.htm) i FMS (http://www.galaksija.com/metafizika/fla ... lacija.htm) pomoglo mu je da dođe do jednog efikasnog rješenja za problem vanzemaljskih otmica.

Kako bi pomogli čitaocu da razumije pitanja i odgovore u ovom intervjuu, od pomoći će biti jedan kratak pregled rada Dr Malange.

Osnovne teorije Dr Malange o vanzemaljskim otmicama i uplitanju
Od 1992. Godine, Dr Malanga sprovodi istraživanja na stotinama ljudi koji su uključeni u fenomen vanzemaljskih otmica. Metode koje on koristi su grafologija, (nauka o rukopisu), regresivna hipnoza, neuro-lingvistično programiranje (NLP) i specifične vježbe mentalnih simulacija (SIMBAD, FMS) i TSB (Test svijesti uz pomoć boja koje je proistekao iz Lusher-ovog testa boja s tim sto je on dalje modifikovana i bolje predstavljen). (Pogledaj: http://galaksija.com/tsb/test_svijesti.htm) S ciljem razumijevanja fizike koja stoji iza abdukcija, on je zajedno sa Alfredom Magentom (ECE) predložio tzv. “Super Spin” hipotezu gdje je predstavljena kvantizovana priroda vremena.

(http://flashmentalsimulation.wordpress. ... domalanga/)

U svojoj prvoj knjizi, NLO-i unutar uma, (Bompiante, 2000) on je otkrio kako vanzemaljci/”tuđinci” implantiraju njihove vlastite memorije unutar uma žrtava otmica. To je stvorilo jednu veliku kontroverzu i kako Malanga kaže: “tada se otvorio cijeli pakao”. Njegova druga knjiga se zove Vanzemaljci ili Demoni: Bitka za vječni život (2007) takođe je napravila pometnju, jer se njegove teorije nisu uklapale sa savremenom literaturom na temu vanzemaljskih otmica, koja je uglavnom uredno ograničena na medicinske preglede i istraživanja žrtava otmica, vanzemaljce tipa “greys” i njihov program hibridizacije. Iako njegovo istraživanje uključuje i te aspekte scenarija vanzemaljskih otmica, njegovo naglašavanje zarobljavanja ili zaposijedanja ljudske duše od strane vanzemaljaca i njeno korištenje kao “baterije”, je ujedno i ono što on smatra najvažnijim razlogom za vanzemaljsku interferenciju sa čovječanstvom. SVE se vrti oko naših duša.

Prije nego što je Dr Malanga mogao da potpuno razumije to kako vanzemaljci izvode njihove aktivnosti vampiriziranja duše, prvo je shvatio važnost razumijevanja toga kakvi smo mi kao ljudska bića. Istinska čovjekova priroda može se predstaviti kao četiri glavna aspekta bića, fizičko tijelo/kontejner, um, duh i duša.

Uz pomoć hipnotičkih i neuro-lingvističnih metoda, Dr Malanga je otkrio da kod žrtava vanzemaljskih otmica komponente uma, duha i duše ne komuniciraju jedna s drugom. (Nasuprot onih koji nisu žrtve otmica i koji nisu traumatizirani ili disocirani). Drugim riječima, žrtve otmica se nalaze u jednom stanju prekida veze duša-duh-um koje omogućava vanzemaljcima da crpe energiju njihove duše dok istovremeno drže žrtvu nesvjesnom u vezi s tom operacijom krađe energije njene duše. Dr Malanga je takođe otkrio dosta toga u vezi sa metodama kojima se koriste vanzemaljci, njihovim motivima za uplitanje s nama i kako oni parazitiraju unutar ljudskog uma-duha. To je slično onome što mnogi šamani i terapeuti koji se bave “oslobađanjem od duhovnih priljepaka” kao što je pokojni Dr William Baldwin, nazivaju “zakačenim entitetima”.

Ukratko rečeno, naučni radovi Dr Malange opisuju problem vanzemaljskog uplitanja, vanzemaljske rase koje su odgovorne za to a takođe i analiziraju mnoge nivoe tog vanzemaljskog uplitanja. Neki nivoi su očigledno fizičke prirode, dok su drugi više unutarnji i oni se odnose na uticanje na energetsko tijelo čovjeka. Njegovi radovi rasvjetljavaju međusobne odnose između različitih vanzemaljskih rasa i grupa, koje rade na agendi uspostavljanja Novog svjetskog poretka (NWO – New World Order). I što je najvažnije, on opisuje metodologiju koja se koristi za potčinjavanje žrtve otmica od strane obe strane, vanzemaljaca i ljudske vojske [Dr Malanga tvrdi da profesionalni vojnici uglavnom nemaju dušu; prim. prev.] koja sarađuje s vanzemaljcima s ciljem ostvarivanja svojih vlastitih ciljeva. On predlaže nekoliko nivoa interferencije:

1. Nivo: Fizički medicinski zahvati/operacije na žrtvama otmica

2. Nivo: Impantiranje vanzemaljske memorije u mozak žrtve otmica

3. Nivo: Kloniranje (kopiranje) žrtve otmica

4. Nivo: Pokušavanje izmiještanja matriksa svjetlosnih-tačaka (svijesti duše) iz žrtve otmica i njegovog prebacivanja u tijelo vanzemaljca/tuđinca (u smislu da se svijest duše prisili da se trajno zadrži u tijelu vanzemaljca; prim. prev.)

5. Nivo: Različite vrste bestjelesnih vanzemaljaca stvorenih od svjestlosti, kao što je svjetlosno biće LUX i drugi koji dolaze iz druge dimenzije,- transdimenzionalni paraziti kao što je Horus-Ra, Šestoprsti ili “Grinch” (Growl; - “Režalo”; prim. prev.) To su oni koji kontrolišu sve ostale vanzemaljce.

6. Nivo: Još uvijek se istražuje i trenutno nije potpuno shvaćen – u vezi je sa PM-om (Primordijalnim čovjekom) i hijerarhijom bića iznad njega, kao i njihovoj međusobnoj interakciji.

Dobra slika ove teorije Dr Malange, može se steći uz pomoć čitanja članka “Opšta slika vanzemaljskog uplitanja”. (http://www.galaksija.com/metafizika/ops ... itanja.htm)

Nakon što je Maarit sprovela na sebi seansu SIMBAD, postavila sam joj nekoliko pitanja u vezi s njenim iskustvima tokom oporavka od vanzenaljske interferencije.

1. Možeš li opisati šta si otkrila u vezi sa Drakonskom Aktivnom Vanzemaljskom Memorijom (AAM – Active Alien Memory) i Pasivnom vanzemaljskom memorijom (PAM)?

Kako sam već pomenula u prošlom intervjuu, ja sam se smatrala hibridom, zato što sam imala u sebi vanzemaljsku svijest, - što znači da sam imala drakonsku AAM – što je jedna operativna jedinka uma i duha kao neki kompjuterski program (koji sadrži informacije o tom entitetu/društvu itd.) sa jakom snagom volje. (EL—Ta snaga volje AAM-a podrazumijeva komponente uma i duha jednog vanzemaljca ali joj nedostaje duša. Vanzemaljac koristi ljudsku dušu kao bateriju za aktivaciju svog vlastitog bića.)

Kad je moja AAM – Drakonska komponenta svijesti bila uništena uz pomoć volje moje vlastite duše za vrijeme SIMBAD seanse, snaga volje tog stvorenja je bila eliminisana ali je u svijesti mog mozga ili umu, još uvijek ostala pasivna vanzemaljska memorija (PAM), zato što je AAM bila tu uskladištena. Ta pasivna vanzemaljska memorija nema više nikakvu snagu volje uz pomoć koje može uticati na moj um. Prema Dr Malangi, svaka žrtva otmica ima AAM, kao i neke druge parazite kao što je LUX. Ja vjerujem da je to istina zato što je glavni razlog ovog vanzemaljskog uplitanja sticanje njihove kontrole nad našom dušom kao i njeno integrisanje sa vanzemaljskim sistemom/fizičkim tijelom.

(Ovdje se može naći skica Maaritinog inicialnog stola za konferencije u okviru SIMBADA i raznih vanzemaljaca i bestjelesnih entiteta koje je tu vidjela: http://evelorgen.com/wp/wp-content/gall ... mgmsmb.jpg)

To znači i da bestjelesni vanzemaljci takođe pokušavaju da trajno uđu u ljudski biološki sistem. Taj njihov proces “fuzije” sprovode kroz jedno aktivno manipulisanje DNA i moduliranje ljudskog imunog sistema uz pomoć procedura i frekvencija koje sam pomenula u mom prošlom intervjuu. Drugim riječima rečeno, mi ovdje govorimo o jednom procesu metamorfoze između vanzemaljskih i ljudskih bića. A rezultat tog procesa bi trebala biti besmrtnost vazemaljaca. Primordijalni čovjek (PM), takođe poznat i kao Adam Kadmon u hebrejskoj literaturi, (Pogledaj: http://www.galaksija.com/planeta/geneza_1.htm) i drugi stvoritelji, žele takođe to isto, međutim, to je već druga tema. Kao PM i prevara ortodoksnog Hrišćanstva.

slika

2. Kakvi su simptomi posjedovanja jednog AAM-a/PAM-a?

Iz moje perspektive, vjerujem da žrtve otmica u nekim momentima svog života imaju neka sjećanja kao da su nekada bili vanzemaljci ili jedan osjećaj kao da ne pripadaju ovdje. Doduše, u mom slučaju, ja sam bila potpuno svjesna mog AAM-a kao jednog ženskog Drakonskog stvorenja. Na osnovu onoga što sam do sada čula i vidjela, mnogo ljudi ima ove vanzemaljske memorije.

Čini se da “new-age” način razmišljanja pothranjuje takve impresije koje treba da nevedu žrtve otmica da se brčkaju u iluziji da oni istinski JESU dobroćudne/duhovno napredne vanzemaljske individue i da su došli na ovu planetu kako bi pomogli da se ona preseli na neke više frekvencije, što u stvari uopšte nije slučaj.

AAM može da prouzrokuje ozbiljnu disocijaciju, promjene raspoloženja i halucinacije; on može da blokira pamćenje, izazove promjene kod ličnosti itd., slično onim simptomima koji se mogu opisati uz pomoć psihijatrijske terminologije kao šizofrenični; manijakalna depresija, sindrom udvajanja ličnosti (MPD/DID – Multiple Personality Disorder - multiosobnost, prim. prev.) itd., iako im je etiologija potpuno drugačija. U mom slučaju, imala sam poteškoće s pamćenjem.

Procedure kontrole uma i kloniranja takođe su uticale na moju memoriju. S moje tačke gledišta, AAM je igrao glavnu ulogu u periodima moje amnezije. Ja se još uvijek ne sjećam mog djetinjstva kao što ga se normalno sjeća većina ljudi. Taj intezivni period mog života bio je pun programiranja mog uma od strane Drakonijanaca/reptilijanaca, Ra i vojske. Vojska je bila takođe zainteresovana za sadržaj mog AAM-a. Tako, u tim vremenima je bilo dosta razaranja. Međutim, s obzirom da sam već bila upražnjavala jogu i meditaciju, uspijevala sam da kontrolišem mog AAM-a jer je moja volja bila jača od volje tog stvorenja, tako da sam bila u stanju da kontrolišem svoje emocije i reakcije u svakodnevnom životu.

Prije SIMBAD-a nisam znala kako da se oslobodim od svega toga jer moje komponente uma, duha i duše nisu radile zajednički. Za vrijeme i nakon SIMBAD-a, otkrila sam da je moja duša bila ljuta zbog načina na kojeg sam koristila moj um i moj duh, tako da oni rade protiv moje duše. Moja duša je takođe bila i rascijepljena. Njena druga polovina (pod dušom se podrazumijeva ženski arhetipski aspekt našeg bića) bila je držana u disociranom stanju u "kvantnom prostoru" kao i unutar moje psihe. Nakon što se prvi dio moje duše složio s tim da se ujedini s mojim drugim komponentama, umom i duhom, za vrijeme SIMBAD seanse kao jedna kombinovana frekvencija bijele svjetlosti, postigla sam dovoljno snažnu rezonanciju na tom nivou da sam bila u stanju da pronađem kasnije i drugi dio moje duše, nakon SIMBADA, u mojim meditacijama, - i da je dovedem natrag i ujedinim sa bijelom svjetlošću. To se desilo oko tri mjeseca nakon SIMBADA, tokom moje meditacije i obavila sam to za vrijeme jednog stanja "sna", ukoliko se to može tako opisati. Taj događaj je bio arhetipske prirode: Drugi dio moje duše pojavio se iz sjene kvantne svijesti prostora kao jedno uplašeno dijete zato što ono/ona nije imala priliku da postane svjesna sebe. (EL- Zaglavljena u vremenu u dobu je došlo do rascijepa). To dijete - odvojeni dio moje duše, bilo je čuvano od strane jednog potpuno mračnog entiteta. To mjesto je bilo prikazano drugom dijelu moje duše kao neki podrum ispunjen velikim ribama u stanju raspada i crnim barama od prljave vode. Za to vrijeme ja sam bila u stanju da se održim u svjesnosti moje Duše, povezana s njenom snagom. Uništila sam to mračno biće uz pomoć moje volje, izvela sam drugi dio moje duše napolje iz tog podruma i povela ga sa sobom. Taj spašeni dio moje Duše se onda transformirao u jednog psa čuvara i ujedinio samnom. Drugim riječima, uvela sam odcijepljeni dio svijesti moje duše u moju punu svijest, moje Sebstvo, koristeći se Jangovom terminologijom. Tako je Duša postala ponovo cjelovita isijavajući iz sebe frekvenciju bijele svjetlosti nakon što su komponente trijade ujedinile. (Više detalja na tu temu možete naći ovdje: http://galaksija.com/tsb/test_svijesti.htm)
Rascjepljenje moje Duše je bilo obavljeno uz pomoć crne meta-tehnologije. Na pitanje kada se to tačno desilo u ovoj našoj vremenskoj liniji, ne mogu dati odgovor. Ta otcijepljena komponenta Duše bila je korištena protiv mene. [EL—To je slično korištenju "altera" (kod slučajeva udvojenih ili rascijepljenih ličnosti, prim. prev.) da sabotiraju vanjsku ili prednju ličnost kad ova pokušava da se oslobodi kontrole.] Kroz ovu komponentu, vanzemaljci i iluminati su bili u stanju da vraćaju moju svijest natrag u ovu oblast, nakon smrti. Tako su mogli da me neprestano koriste.

Taj otcijepljeni dio moje duše bio je povezan sa jednom kloniranom kopijom mene koje nisam bila svjesna za vrijeme SIMBADA-a. Uništila sam tu kloniranu kopiju uz pomoć moje namijere i snage duše. Taj klon, kojeg sam otkrila, bio je korišten za ritualne aktivnosti od strane bestjelesnih entiteta kao što su Horus-Ra, Growl ("Režalo") i LUX, koji rade pod okriljem 2.-og Kreatora i takvih. Crteži LUX-a, ustupljeni od Dorice Manu:
slika

slika

Većina religija opusuju ova bestjelesna bića kao demone a oni u stvari nisu ništa drugo do stvorenja iz "mračnog univerzuma" koja se upliću u ovaj naš univerzum preko drugih vanzemaljskih entiteta i kvantnog prostora naše psihe. To su prazna stvorenja koja imaju dovoljno energije da egzistiraju sve dok im mi dajemo tu energiju uz pomoć religioznog razmišljanja, svjesnih i nesvjesnih strahova.

slika

...

nastaviće se...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: pon jul 02, 2012 11:11 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4204
nastavak:

SIMBAD pomaže oslobađanju Svijesti na nekoliko nivoa

SIMBAD je poslužio kao upaljač za taj proces kojeg mogu opisati kao krajnje oslobađanje svijesti. To se desilo kod mene na tri različita nivoa: na nivou oslobađanja od tjelesnih i bestjelesnih parazitskih entiteta, na nivou oslobađanja od svijesti PM-a i na kraju, na nivou svjesnosti tzv. aktivnih principa, Prvog kreatora i Drugog kreatora. Neki aspekti tog iskustva mogli bi se opisati terminologijom C. G. Janga, kao individualizacija. Razlika je u tome što ovaj proces kojeg sam ja doživjela predstavlja jedan proces individualizacije originalne svijesti ili Božanskog. To se odigrava na svim nivoima individualne i “kosmičke” svjesnosti. To čini nekoga spremnim pridruženju onoj bijeloj originalnoj svjetlosti, nakon smrti. To takođe i integriše originalnu svijest zato što su naš univerzum i naša svijest holografske prirode. Bez neke religijske mistifikacije, čini se da to, nakon svega, podrazumijeva jedno normalno stanje. To se odnosi na svakoga ko ima Dušu – ukoliko nema umiješanosti vanzemaljaca.

Taj proces oslobađanja je pratio jedan arhetipni uzor zato što Duša komunicira uz pomoć korištenja jezika arhetipa. Neko vrijeme nakon ujedinjenja mojih odvojenih komponenti duše ja sam se kao jedna svijest bijele svjetlosti otkačila i od Primordijalnog čovjeka (PM-a). To je bilo kao da su moji doživljaji pratili uzorak kreacije opisan od strane Dr Malange u prvom dijelu članka Geneza. Jednom prilikom, za vrijeme lucidnog sna, PM mi se prikazao kao jedno ljupko biće plavog lica koje mi je govorilo koliko mnogo me voli. U stvari, on me je podsjetio na Krišnu/Isusa/Budu. Međutim, na sličan način kao i u SIMBAD-u, moja duša je obrisala tu manifestaciju sa scene. M. L. Von Frantz pominje taj PM/Isus/Buda aspekt velikog čovjeka kao jednu arhetipsku manifestaciju Prvog čovjeka, u njegovoj knjizi, Čovjek i Njegovi Simboli, gdje je C.G. Jung bio editor (st. 210-116) ukoliko je neko zainteresovan za jedno dublje istraživanje psihologije i jezika arhetipa. Tako, kao što Dr Malanga tvrdi u Prvom dijelu članka Geneza, mi nosimo te imidže, taj jezik unutar nas i ti događaji ne trebaju biti uzimani bukvalno, nego kao jedan izraz sadržaja originalne svijesti koja je zastupljena u ovom holografskom univezumu i cijelom našem biću.

slika

Treći nivo oslobađanja se dogodio nekih četiri mjeseca nakon SIMBAD-a. (EL- prvi nivo je predstavljalo oslobađanje od vanzemaljskih parazita a drugi nivo, oslobađanje od PM-a). Moja svijest frekvencije bijele svjetlosti, susrela se sa Prvim i Drugim kreatorom, njihovim nivoom svjesnosti kao jedne dualnosti a opet jednote. U mom snu, vidjela sam (“boginju”) Hathor, majku od RA kako dolazi kao jedno biseksualno, androgeno biće. Jin i Jang, Bafomet, Astarot—kakvo god ime hoćete da koristite. To biće se preobratilo u oblik moje majke i govorilo mi je koliko mnogo me voli, koliko sam joj potrebna i ispunilo me je jednim osjećajem hladne ljubavi. U toj tački mog sna, vidjela sam sebe kako sjedim u kupatilu zabrinuta u vezi s tim da li mogu živjeti bez ljubavi moje majke i da li mogu opstati bez nje kao jedna nezavisna jedinka. Moja svijest od bijele svjetlosti donjela je jasnu odluku da će ona biti sasvim u redu bez tog entiteta ili nivoa kosmičke svijesti. Iznenada, vidjela sam jedno uže koje dolazi iz svijesti moje Duše i ona ga je onda otkačila od te prikaze uz jedan osjećaj velikog olakšanja. Nakon toga, postala sam slobodna od tih entiteta/inteligencija.

Tako, najvažnija stvar u našem životu je da oslobodimo što je moguće više žrtava otmica. Kroz morfogenetsko polje možemo uticati na cjelokupnu svjesnost duše kao jedne cjeline. Kada se dosegne jedna kritična masa svjesnosti i dovoljno duša postanu samosvjesne i osposobljene, to će postati temeljni status svake duše i neće više biti moguće to da se bilo koga više otima. To je najvažnija stvar koju vanzemaljci i drugi zloćudni entiteti pokušavaju da sakriju. Jednostavno tako. Informacije o polju morfične rezonancije mogu se dobiti od Rupert-a Sheldrake. (http://www.sheldrake.org/homepage.html)

Kod nekih žrtava otmica taj proces će ići lakše. U svakom slučaju, prva SIMBAD seansa je zaustavila otmice. Proces unutrašnjeg iscjeljenja se nastavio i on još uvijek traje.
AAM se preobratila u PAM, koja je sada zatvorena u mom mozgu-umu kao neka baza podataka. Ja mogu da joj pristupim na jednom određenom nivou moje svijesti. Što znači, mogu da se sjetim nekih stvari koje je taj posebni drakonski entitet imao na njegovom umu. Ta sjećanja će biti tu zauvijek bez obzira na to željela ja to ili ne. Prije SIMBAD-a, vjerovala sam da sam u prethodnom životu bila drakonska ženska individua.

3. Šta misliš zašto vanzemaljci obavljaju to instaliranje njihove memorije–da li je to način na kojeg se oni održavaju u životu kad nemaju dostupno neko vanzemaljsko tijelo u koje bi se mogli inkarnirati?

Vanzemaljcima je potrebno to da instaliraju njihov duh i memoriju u ljudske mozgove. Iz razloga što njima nedostaje komponenta Duše, oni ne mogu egzistirati nakon smrti. Njihov duh i um jednostavno nestanu. Vanzemaljci prestanu da egzistiraju. Sve bude svršeno. Zauvijek.
Svijest je vibracija, frekvencije (kao RIJEČ u Bibliji gdje je rečeno kako je na početku bila - riječ). Vanzemaljci mogu izvući i uskladištiti njihovu cjelokupnu vibraciju pamćenja i ‘daunlodirati’ je u ljudski mozak preko nervnog sistema, koji služi kao kabel za prenos. Na primjer, Reptilijanci koriste optički nerv za te svrhe. Ljudski nervni sistem se ponaša kao jedno kompjutersko strujno kolo kroz kojeg se mogu kretati energija i informacije. Ljudsko biće je jedan bio-tehnološki produkat kao što sam još prije pomenula. Vanzemaljci se ne mogu reprodukovati kao ljudska bića zato što ih je nedostatak duše usmjerio na jedan degenerativni put. Oni proizvode svoja tijela uz pomoć jednog procesa kloniranja i kopiranja, koji je za njih u neku ruku spor zbog nedostatka esencije duše. Esencija duše “oživljava” tkiva i podstiće ćelijske procese. To je ono kako oni sebe održavaju u životu.

Ja sam saznala da su dva drakonska tijela bila pripremana da preuzmu mog AAM-a. Tako, ukoliko već nemaju pripremljeno neko pogodno vanzemaljsko tijelo, oni onda uskladište njihove ‘glavešine’ u mozgove žrtava otmica. Neka parazitska bića mogu živjeti i u ljudskom tijelu, takođe. Neki reptilijanci takođe skladište njihovu semi-bestjelesnu svijest i u kičmenu moždinu. Međutim, i ona takođe predstavlja dio nervnog sistema.

Takozvano, “demonsko polaganje” nije ništa drugo do jedna procedura gdje se te frekvencije bestjelesnih vanzemaljskih parazita namijerno priključuju na ljudsku energiju/tijelo/mozak prije ili nakon rođenja zavisno od slučaja, misije, porodične loze ili vrste programiranja određene žrtve. Ti paraziti mogu biti prizvani uz pomoc određenih tonova i frekvencija. To je razlog zašto su neki muzički tonovi i mantranje važni kod rituala. Na primjer, te frekvencije prizivaju svijest bestjelesnih vanzemaljaca. Neki MILAB-i su posebno programirani da skladište u sebe i otpuštaju iz svoje unutrašnjosti ta bestjelesna bića i prebacuju ih na druge. Neki aspekti programiranja te vrste mogu se predstaviti pod onim što se naziva Programom Majke Boginje. Svrha programa te vrste nije samo ritualne prirode, kao što se to diskutuje na mnogim forumima. Žene koje se odabiru za te procedure često su iz Rh-negativnih porodičnih loza i njihove porodice su povezane sa Iluminatima/Reptiliancima/Drahomonidima kroz mnoge generacije. Krajnji cilj je da te osobe postanu potpuno zaposjednute od strane reptilijanskih stvorenja. Ti programi se odigravaju pod pokroviteljstvom iluminatske upravne strukture.

Esencija Duše-Boga ima svoju vlastitu frekvenciju. To znanje se može koristiti na mnogo načina - za pozitivne svrhe, ukoliko bi istinske informacije postale dostupne. Sada, NWO/ Iluminati i vanzemaljci to veoma dobro znaju. To je i razlog zašto danas postoji mnogo tehnologija koje emituju frekvencije koje ometaju i sprječavaju taj proces samo-spoznaje duše.

4. Da li možeš opisati svoje iskustvo kloniranja? Šta misliš zašto si ti bila klonirana?

slika

Iz moje perspektive, taj proces kloniranja se dešava prilično slično onome kako je to Dr Malanga opisao. Postavili su me na neku mašinu sličnu onoj ‘MRI’ (mašini za snimanje uz pomoć magnetne rezonancije; prim. prev.). Ležala sam na leđima i vidjela jedno pulsirajuće crveno svjetlo. Onda sam počela da ulazim u rezonanciju s njim. Druge žrtve otmica su rekle Dr Malangi da ta mašina navodi njihova tijela na to da vibriraju na jednoj tako visokoj frekvenciji da svijest napusti tijelo. To se takođe i meni dešava kad god idem na snimanje uz pomoć ljudske procedure magnetne rezonancije zbog mog neurološkog stanja. Čini se da je moja duša bila isisana iz tijela toliko mnogo puta da da moja svijest reaguje čak i na mala magnetna polja. Logično. To su uglavnom moja svjesna sjećanja koja imam u vezi s tom procedurom. Nešto od toga sam već pomenula u jednom prošlom intevjuu.

Vanzemaljci koriste klonove kako bi zamijenili žrtvu kad im je on/ona potrebna na duže vremenske periode, nakon čega vraćaju natrag original. Klonovi mogu biti korišteni kao sigurne kopije memorije ličnosti i AAM-a. Međutim, dosta toga zavisi od rase [koja to radi].

Reptilijanci/Drako/Ra-klan prave klonove zajedno sa vojskom, bilo da su ovi u vezi s Masonima ili Nacistima. Ti klonovi se koriste za razne vrste operacija: vojne, obavještajne ili medicinske. Medicinska istraživanja se takođe sprovode na klonovima prilikom pokušavanja stvaranja DNA koja bi bila kompatibilna s dušom; tj. DNA koja bi bila pogodna da zakači ljudsku dušu za neko tijelo sa vanzemaljskom DNA frekvencijom (tj. vanzemaljcima) koja normalno nije u stanju da ulazi u rezonanciju sa frekvencijom duše. (EL- Drugim riječima, pokušavaju da genetički stvore vanzemaljsko-ljudska hibridna tijela sa DNA koja bi bila kompatibilna sa frekvencijom ljudske duše.) To je jedna prljava i ružna slika. Neki od programa unutar tih medicinskih istraživanja odvijaju se kao maskirani projekti unutar naših društvenih medicinskih programa na polju vakcinacije i imunoloških istraživanja, zatim, istraživanja sna kod novorođenčadi itd. Naučnici i doktori koji rade na tim projektima pod okriljem zvanične vlade, istovremeno rade i za tzv. “tajnu vladu” (“vladu u sijenci”, prim. prev.). Mnogi od tih istraživača i univerziteta/bolnica su povezani i sa Naci i Masonskim mrežama. To znači da oni mogu reciklirati novac od poreskih obveznika, velikih farmaceutskih kuća i privatnih asocijacija unutar tih programa, kako god žele.

NWO/vojska, iluminati (većina njih) ne posjeduju duše i to je razlog zašto njihove porodične loze degenerišu uprkos činjenici što su oni u stanju da se lociraju u različitim vremenskim linijama. Kad pričamo o ‘tajnoj vladi’ onda ne govorimo samo o jednoj jedinici, nego o jedinicama unutar jedinica koje takođe mogu imati različite perspektive i lične ambicije i ciljeve. Tu ni u kom slučaju ne govorimo samo o onom površinskom nivou obavještajnih službi i armije.
Tako, i ljudi koji nemaju dušu takođe pokušavaju da dođu do tog skupocjenog dragulja. Mnogi od tih zajedničkih operacija i programa tajne vlade i vanzemaljaca sada se međusobno sudaraju zato što tu ima mnogo učesnika i igrača koji imaju zajedničke ciljeve a koji jedni s drugima ne stoje u najboljim odnosima.

Može se činiti da neke frakcije tajne vlade žestoko guraju preuzimanje kontrole nad čovječanstvom u okviru Novog svjetskog poretka, zato što i one takođe raspolažu s klonovima. Da li te kopije predstavljaju njihovu buduću armiju, to ćemo još vidjeti.

Ja sam bila klonirana kako bih služila kao zamijena za medicinska istraživanja a takođe i za obavljanje nekih zadataka za tajnu vladu.

5. Neke žrtve otmica—posebno MILAB-i, opisuju opisuju različite vrste vojnih operacija i aktivnosti koje rade za vanzemaljce. Međutim, oni kao da ih se samo sjećaju kao nekih snova a u tim snovima, njihova tjela im se čine mlađim. Da li oni, u stvari, izvode te aktivnosti i operacije u kloniranim tijelima?

Po mom mišljenju: da, a kvantna realnost duše često sačuva ta sjećanja. Ta sjećanja bivaju sačuvana u mozgu i tako svjesni um često može da se sjeti onih događaja koje je kopija proživjela.

Kloniranim tijelima je potrebna energija duše za jedan kraći vremenski period da ih probudi ili ili ponovo “oživi”. Moji vojni klonovi su likvidirani ili stavljeni u jedno stanje usporenog kretanja uz pomoć korištenja vodenih bazena i elektriciteta. Otkucaji srca prestanu. Na primjer, jedan moj klon je bio korišten kao prikriveni član porodice jedne osobe koja je bila pripadnik iluminata. Takođe sam bila korištena kao kurir između Vatikana, Belgije i USA. Ponekad su moji klonovi bili korišteni za vrijeme reptilijanskih rituala. Ponekad su koristili i mene lično ukoliko je to bilo moguće unutar stvarnih vremenskih okvira. Manipulisanje parametara vremena-prostora je lako za tajnu vladu. Ti eksperimenti su počeli još za vrijeme nacističke ere u Cirihu kad je jedan od poznatih nacista otišao tamo da to proučava. Za vrijeme tih eksperimentata oni su došli u dodir sa tim bestjelesnim bićima. Nacisti i ti entiteti su tada sklopili jedan ugovor o međusobnoj saradnji tako da su nacisti uskoro postali u stanju da prate porodične loze žrtava otmica kroz vrijeme, da ih označavaju i koriste. Moja porodična loza je samo jedna od mnogih. Taj projekat je nastavljen u USA 1945.-te godine, nakon što su nacisti pobjegli tamo. (Operacija Paperclip, itd.) Ti eksperimenti koji su započeti u Cirihu, bili su uglavnom u vezi s vremenom i putovanjem kroz vrijeme. Sin od tog posebnog naciste ima sina koji se sada zove “B. Brownie” i on zauzima jednu uticajnu poziciju unutar američkog društva i u vazduhoplovnim programima. On je takođe jedan od koordinatora programa koji su vezani sa vojnim operacijama, eugenikom i milab-om. Ti događaji i priroda bestjelesnih entiteta su takođe i razlog za raznovrsne programe kontrole uma koje sprovodi tajna vlada. To je često poduzimano u vidu psihijatrijskih istraživanja od strane vojske ili drugih organizacija. Povremeni radnici i istraživači rijetko kada saznaju za ovu vezu ili razloge za ova naučna istraživanja.

Vjerujem da muški ‘milab-i’ imaju više iskustva iz borbenih zona, fizičkih borbenih vježbi, itd. Međutim, klonovi ne mogu raditi psi-op. [psi-operacije (‘vidovnjačke’ i sl.)]. Potrebno je imati dušu da bi se povezalo sa kvantnim prostorom.

Klonovi su takođe uskladišteni i u nekim postrojenjima na Mjesecu i Marsu. Moj klon je u bazi na Mjesecu bio upotrebljavan za čišćenje prostorija koje su korištene za smještaj. Besplatna radna snaga. Utišani kao roboti i sigurni za korištenje.

Baza podataka sa informacijama o grupnim mutacijama antigena:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/gv/mhc/xslc ... &system=rh

6. Kakva je ta vanzemaljska hijerhija u smislu onih koji otimaju ljude, razlika između njihovih različitih vrsta, Aktivnih Vanzemaljskih Memorija i transdimenzionalnih parazita; i ko je Primordijalni čovjek?

Mislim da oni ne mogu i ne trebaju da se posmatraju kroz neku hijerarhijsku strukturu zato što sva ta stvorenja koja nemaju dušu “otimaju” ljudska bića, fizički ili mentalno. Ta situacija je individualna za svaku žrtvu otmica, tako da ja mogu pričati samo o samoj sebi. Milab-pozadina je često poveazana sa Rh negativnim faktorom krvi i Drako/Reptilianskom/Ra koalicijom. Po mom mišljenju, rad Dr Malange, Geneza, Prvi dio, opisuje prilično dobro ono što se upravo sada dešava. Preporučujem da se to pročita. (EL- u sljedećem članku/intervjuu će biti diskutovana Malangina hijerarhija vanzemaljaca i kako oni ulaze u interakciju s nama.)

AAM i transdimenzionalni paraziti su energija. AAM je uskladišten u mozgu. Neki transdimenzionalni paraziti mogu dolaziti i odlaziti kako im se sviđa, kao npr. RA i LUX. Primordijalni čovjek je nivo semi-materijalne svijesti ukoliko neko to uopšte može riječima opisati.

U religijama i mitovima postoji mnogo informacija o toj figuri Adama Kadmona, tako da neću sada ulaziti dublje u to.

Mislim da su moja iskustva sa Ra i mrtvačkim kovčegom, (koja sam navela u članku/intervjuu Horus-Ra) predstavljala u stvari jedan događaj gdje su oni zatvorili mene ili moju kloniranu kopiju u jedan vertikalni kontejner kako bi crpili energiju moje duše. Dr Malanga opisuje Ra-ove vertikalne kontejnere u članku FMS, u modulu na temu odstranjivanja implanata i klonova.

Tako, kad se stvari stave u pravilan kontekst, onda je slika zaista logična. (EL - Bilo mi je potrebno nekoliko mjeseci da bih proučila rad Dr Malange i razumjela ono što on tu govori, kao i kako sve to stvarno radi na metalnom, duhovnom, duševnom i arhetipskom nivou.)

Tokom jednog doživljaja kojeg sam pomenula u jednom od prethodnih intervjua, osjetila sam kako ogromne zmije ližu moje energetsko tijelo. To je bio način kako je moj vlastiti um simbolički izražavao to kako sam doživljavala te aktivnosti parazitskih entiteta unutar sebe. Moj sin je takođe opisao kako ga je pojela jedna ogromna zmija a u stomaku te zmije nalazilo se još više manjih, sličnih zmija koje su ga lizale na sličan način. Čak iako to zvuči strašno i uznemiravajuće, mi se ne smijemo bojati suočavanja s realnošću. Posebno kad postoje efikasna sredstva za oslobađanje. (EL - druge žrtve otmica su takođe opisivale slične parazite nalik zmijama unutar svojih energetskih tijela, u simboličnim oblicima zmije-serpenta-gliste.)

Primordijalni čovjek (PM) egzistira u jednom stanju skoro semi-materijalne svijesti. On je takođe poznat i kao prvi čovjek (Adam Kadmon), kao što je to navedeno u raznim mitovima i religijama. On se nalazi na jednoj stepenici niže od Prvog kreatora. To sve egzistira kao trojstvo, npr. ta ne-dualistička svijest je izražena kao Otac - (originalna svijest), Sveti Duh – 1.-vi Kreator; i sin, kojeg predstavlja PM. Ta trijada je dobro poznata u većini mitova i religija. Taj proces odvajanja može biti takođe posmatran i kao jedan arhetipski izraz nivoa kreacije jer se to može vidjeti i na subatomskom nivou kao i unutar strukture ljudske trijadične svijesti (tj, duša, um, duh). PM je glava vanzemaljaca jer ih je on stvorio. On ne želi da se pripoji originalnoj ne-dualnoj svijesti i tako izgubi svoj vlastiti identitet ili funkciju na ovom nivou egzistencije. (EL- pad/grijeh?) Tako, mnogi od ovih aspekata ne mogu se posmatrati odvojeno ili se uzimati bukvalno.



nastaviće se…


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: uto jul 03, 2012 11:17 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4204
nastavak:

7. Da li se sjećaš da li si bila otimana u drugim životima i da li smatraš da je to uobičajeno i za ostale žrtve otmica – da nas ta situacija prati u vremenu/prostoru?

Po mom mišljenju, jedna žrtva otmica je uvijek žrtva otmica zato š to dusa ne razumije vrijeme kao takvo, pogotovo ako ona nije svjesna prirode vanzemaljskog uplitanja. Čovjek može da se oslobodi tek nakon što se duša probudi.

Ja lično se ne sjećam prošlih života kao takvih. Međutim, vjerujem da ta interferencija prati žrtve u različitim vremenskim linijama. Vanzemaljci zarobljavaju nesvjesnu svijest žrtve a onda je prebacuju u novo tijelo. To je ono što se vjerovatno i meni desilo zato što moje komponente nisu međusobno komunicirale.

Jedan od primjera za ovu vrstu kondicioniranja predstavljaju staroegipatski rituali za mrtve ili one ljude koji umiru. Jednostavno rečeno, ti rituali programiraju podsvijest ili dušu da se izmjesti i zakači za RA. Prevara najveće vrste. Kad čitamo ili interpretiramo te drevne mitove i rituale/obrede na temu putovanja duše, moramo ih posmatrati s jednim otvorenim i kritičkim umom i u ispravnom kontekstu. To je ljudima teško. Religije nas pretvaraju u ovce. Ne postoji niko drugi ko nas može spasiti do Bog-unutar-nas. Mi se moramo sami spašavati. I mi svi možemo to učiniti ukoliko to želimo. Ništa se ne može porediti sa našim unutrašnjim božanstvom. Ništa.

8. Zašto smatraš da mnoge žrtve otmica imaju vidovnjačke sposobnosti? Da li je to zbog njihove posebne DNA ili se te osobine mogu pojačati na neki način kroz tretman kojem nas vanzemaljci podvrgavaju za vrijeme otmica?

Mnoge žrtve otmica imaju vidovnjačke osobine zato što su njihove duše izvučene iz njihovih tijela toliko mnogo puta i impresije kvantne egzistencije koju duša živi počinju onda da izviru u svjesnom umu. Neke Rh-negativne reptilijanske loze kao što je moja imaju vidovnjačke sposobnosti zbog genetičkih faktora koje su reptilijanci stvorili kako bi još više pojačali svijest ili snagu duše u našem sistemu, tako da oni to onda mogu koristiti.

Procedure kontrole uma koje izvode vanzemaljci mogu navesti neke žrtve otmica da postanu “svjesne”, tako što one probude komponentu duše ali još više fragmentiraju um i duh. Tako da te komponente ne mogu više da dejstvuju kao posrednici dok se istovremeno kroz aspekt duše povlače jake slike iz matriksa.

9. Šta misliš zašto su vanzemaljci toliko zainteresovani za praćenje majčinske linije porodičnih loza? Šta je to toliko važno u vezi sa mitohondrijalnom DNA (MtDNA)?

Dr Malanga je naveo (Geneza, prvi dio) da se duša može povezati sa DNA preko određenih purinsko-pirimidinskih baza koje vjerovatno dolaze preko majčinske MtDNA. Sigurno je to da je ljudska evolucija mnogo kompleksnija nego što mislimo. Sasvim je moguće da je MtDNA namijerno ubačena u naš sistem? (EL— prema nekim teorijama MtDNA ima endosimbiotsko prijeklo. Pogledaj: http://users.rcn.com/jkimball.ma.ultran ... iosis.html) i http://thebrain.mcgill.ca/flash/a/a_05/ ... l_her.html)

Uz pomoć korištenja MtDNA, vanzemaljci su vjerovatno uspjeli da naprave nešto kao duplikat PM-ove DNA, prema onome što kaže Dr Malanga u članku Geneza, Prvi dio. Bilo bi interesantno kad bi čuli nešto više na tu temu od strane profesora Malange i drugih istraživača na tom polju. Moja svesna sjećanja medicinskih istraživanja sprovođenih od strane tajne vlade, u vezi su sa istraživanjima ATP-sintetaze, koja je snimljena i pohranjena u kompjuter. Tako, ti encimi koji kontrolišu produkciju energije i mutaciju DNA, prilično su važni u ovom scenariju. (EL—Dr Malanga takođe tvrdi da se generacijska linija otmica/žrtava otmica uglavnom prati preko materinskih linija.)

Više o ATP-sintetazi i TdT:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2937062
http://en.wikipedia.org/wiki/ATP_synthase

9. Da li možeš reći nešto o bestjelesnim parazitima?

Pa dosta toga sam već prije rekla. Oni su energija bez tijela. Mislim da ti bestjelesni pokušavaju da naprave jednu fuziju između sebe i ljudskih tijela tako da ih na kraju mogu preuzeti. To podrazumijeva za njih doživljavanje vremena–trodimenzionalnu egzistenciju. Ti bestjelesni entiteti kao što je Ra, veoma su zloćudni i podmukli i žele da posjeduju, zaposjednu i zagospodare svim aspektima žrtve, tako da žrtve otmica mogu tada da funkcionišu za njih kao jedan virtuelni svijet. (EL- i izvor energije ljudske duše)

10. Možeš li nam opisati kako prebacuju dušu iz žrtve otmica i “sputavaju” je u jednom vanzemaljskom tijelu? Zašto oni to rade? Pomenula si da ti se to prije dešavalo i da je taj doživljaj bio praćen i s nekim elementima rituala. Čega se možeš sjetiti u vezi s tim?

Po mom mišljenju, to je slično onome što je Malanga opisao u članku na temu kloniranja (http://www.galaksija.com/metafizika/kloniranje.htm)

U mom slučaju, Drako/Reptilianska/Ra koalicija je odvojila moju dušu nakon što su ubili moje originalno tijelo. Postoji određena diskusija u vezi s tim da li se duša može pripojiti za klonirano tijelo na jedan duži vremenski period. To je vjerovatno bio slučaj kod Teda Rice-a (Dr Karla Turner – Anđeoska Maskarada: http://www.galaksija.com/literatura/and ... karada.pdf) a čini mi se, takođe i kod mene. Druga mogućnost bi bila da imam pomiješana sjećanja u vezi s tim koje tijelo je bilo moja kopija a koje je bilo original. Lično za mene, u ovom trenutku, to ionako nije bitno.

Mnogi crni magovi poznaju načine za zarobljavanje ljudskih duša. Pa dobro, te užasne procedure i potiču od onih stvorenja. To se može činiti uz pomoć rituala i bez njih. Međutim, kad to rade Reptilianci/Ra, onda su tu često uključeni ritualni elementi. S obzirom da su ta iskustva previše bolna, ja jednostavno ne mogu da dublje zalazim u to. Ukoliko nekoga interesuje ta tema, postoji dosta dostupnih informacija o tome.

Dušu drze unutar jednog magnetnog polja (u crnoj kutiji) a onda je prebacuju u klona kao u slučaju Teda Ricea u knjizi Dr Karle Turner, Anđeoska Maskarada. Međutim, zbog učešća i vojske, ta slika postaje dosta složenija i ona dosta zavisi od učesnika koji se pojavljuju na sceni.

11. Šta podrazumijevas pod 6-tim nivoom vanzemaljskog uplitanja koji još uvijek nije jasno shvaćen? Da li postoje neke radne teorije u vezi s tim nivoom interferencije?

Po mom mišljenju, tu se radi o vanzemaljskim procedurama uz pomoć kojih se obavlja sveukupna metamorfoza ljudsko-vanzemaljskih rasa koja ide u korist PM-ove agende. (EL—kako bi se ovo razumjelo, preporučujem da se pogleda članak Geneza, Prvi dio)

12. Sada, nakon što si obavila SIMBAD simulaciju, kako je to promijenilo nivo tvog doživljavanja posjeta vanzemaljaca?

Prva SIMBAD seansa koju su sprovele na meni Dorica Manu i Eve zaustavila je otmice. Vanzemaljci su pokušavali da dolaze po mene mnogo puta. Prvi pokušaj je bio samo par dana nakon te seanse simulacije. Pokušaj je počeo iz fizičke realnosti. Ta stvorenja su se manifestovala u našoj spavaćoj sobi i ja sam se probudila. Ti entiteti su onda nestali. Moja duša me je probudila. Nakon toga su nam pregorile grijalica i lampe. Drugi i treći put, pokušali su da se upletu i upadnu iz mog mentalnog prostora. Kao kod one FMS simulacije vidjela sam jedan prozor koji podsjeća na ogledalo kroz kojeg su ulazili grejsi obavijeni nekom izmaglicom. Opet, moja duša je bila budna i uništila ih je nečim što je ličilo na jedan svjetlosni snop koji je dolazio iz dubine mog bića. Treći pokušaj je bio sličan. Počelo je u snu. Bila sam u prizemlju. Moj muž je spavao na sofi. Vidjela sam kako se opet pojavljuje izmaglica i probudila sam muža govoreći mu da je naš sin u opasnosti. Svi smo se istovremeno probudili. Prije tog incidenta, za vrijeme večeri, čuli smo u našoj kući jedan čudan ptičji glas. Tako, Horus-RA je bio prilično nervozan u to vrijeme. (EL- Horus-Ra se često javlja u obliku neke ptice, jastreb, on liči na kokoš) Čak sam unutrašnjim očima mog uma vidjela jedno prazno mjesto gdje je bila AAM (aktivna vanzemaljska memorija). To je ličilo na jednu prozirnu bijelu vrpcu uništenih infomacija koje se nisu više mogle očitati. (EL-u ovom slučaju, AAM je postao Pasivna vanzemaljska memorija, PAM)

Odmah nakon moje SIMBAD seanse, uradila sam istu proceduru na mom mužu. On je imao takođe vezu sa Reptilijancima/Ra. Onda sam izvela i jednu SIMBAD seansu sa svojim sinom koju sam prilagodila za njega. To je bilo prilično lako zbog njegovog fleksibilnog uma i njegovih svjesnih doživljaja sa tim stvorenjima kojih se on bojao. Njegova duša je bila odlučna u vezi s tim da ih se otarasi i on je od tada oslobođen. Sada, mi sasvim otvoreno pričamo o svjetlosti duše i on se ponaša u vezi s tim kao da je to najprirodnija stvar u životu. Što ona u stvari i jeste.

Nakon tih SIMBAD-a, povezivala sam se sa dušama mog sina i muža svake pojedine večeri tokom nekih mjesec dana. Uz pomoš untrasnjeg vida mog uma, provjeravala sam njihov mozak, tijelo i da li imaju implante. Činila sam to iz predostrožnosti; da se uvjerim da vanzemaljci nisu to opet vratili natrag u nas. SIMBAD je bio jedan važan događaj za mog muža. Prirodno, on je bio svjestan te interferencije ali je ta simulacija pomogla njegov vlastiti emocionalni i psihološki rast. Počeli smo da dolazimo u dodir sa svojim vlastitim emotivnim aspektima na jednom dubljem nivou. Čak i taj proces čišćenja sebe može biti emocionalno težak ali sam sretna što sam dobila jednu takvu priliku za svoj lični razvoj.

Moj sin je jedna poslastica. On jednostavno uživa u ovom životu. Osjećam jedno olakšanje kad vidim da on sada može kreirati svoju vlastitu budućnost bez one manipulacije kojoj smo bili izloženi. On je u stanju da donosi svoje vlastite odluke. To je bio najljepši poklon za njega i ja sam veoma zahvalna za to.

13. Da li tu ima još nekih novih dešavanja i kako oni sada “prilagođavaju njihovu strategiju” nakon oporavka tvoje vlastite duše?

S obzirom da mi ti vanzemaljci ne mogu više prići, oni pokušavaju da utiču na ljude oko mene. Čak i na one koji sami nisu žrtve otmica. Oni to nekako čine utičući na ponašanje tih ljudi, pokušavaju da ih navedu da mi unište život, da slome moju dušu. Ta situacija je prilično tužna jer čak ni oni ljudi koji nisu žrtve otmica, nisu slobodni od ove manipulacije. Tako se oni u svojim životima uvlače u raznorazne drame,—prekovremeni rad, prijatelji kojima je stalno potrebna pomoć ili pažnja, “obojene istine” koje treba da im naruše sposobnost rasuđivanja itd. Međutim, neću dozvoliti da to djeluje na mene. Ja se odnosim prema svakome s istim poštovanjem.

Vojska pokušava da mi jasno da na znanje da sam pod njihovim nadzorom što za mene ionako nije ništa novo. Moj e-mail korisnički račun je zatvoren. Moji mejlovi se uništavaju ili mi se vraćaju natrag; pokušali su da ‘hakiraju’ moj bankovni račun itd. Prekidaju moje telefonske razgovore sa jednom drugom žrtvom otmica (koja je takođe prošla kroz SIMBAD). Isti kombi kojeg sam viđala i prije sa lažnim registarskim tablicama trači nečiji novac kružeći “bogu iza nogu”, gdje ga samo jeleni mogu vidjeti. (Ja živim u jednoj šumi gdje nema mnogo ljudi u blizini.)

Mi trebamo razumjeti to da se ova kriminalna aktivnost zloupotrebljavanja duše odvija upravo sada. To se odvija u našim životima, u našem društvu a naučna osnova te interferencije se uveliko drži u tajnosti.

Rupert Sheldrake o Morfogenetskom polju: http://en.wikipedia.org/wiki/Rupert_Sheldrake

Malangin video na temu Sheldrake-ove teorije:
(http://flashmentalsimulation.wordpress. ... -universe/)

SIMBAD je očistio moju percepciju u vezi s tim kako vanzemaljci koriste taj arhetipski jezik protiv nas. (EL- podsvijest isto kao i Duša razumije i komunicira preko arhetipa.) Veoma je važna stvar da svaka individua shvati da su te arhetipne slike stvarne i da nauči kako da ih interpretira dok se povezuje sa bazom podataka njenog ličnog jezika simbola.

Mogu vam dati jedan primjer kako nas vanzemaljci varaju: kad su primjetili da sam blizu toga da se oslobodim od njih, oni (vanzemaljci/NWO) su pokušali da me regrutuju. Uradili su to uz pomoć VRE (virtual reality environment; - sredina virtualne realnosti; prim. prev.). U toj VRE, bio je jedan muškarac i on mi je pokazao broj 44, a onda mi je rekao da moram da potražim šta on znači i da onda mogu da im se pridružim. Samo za primjer, taj broj 44 je bio Obamin izborni broj. Broj 4 predstavlja takođe i četvorostruku strukturu jezgra psihe. (Čovjek i njegovi simboli; M. L. Von Frantz, st.195). Tako da je to nešto drugo. Nakon tog incidenta, desila se jedna čudna novčana transkacija gdje je 44000 eura bilo uplaćeno na moj bankovni račun.

Srećom, bila sam u stanju da vratim te pare osobi koja mi ih je poslala. Na osnovu ovoga sasvim je jasno to da su prostor, materija i psi-realiteti: hologram, koji se može manipulisati od strane onih sila koji znaju kako. A mi možemo odgovoriti na to ukoliko smo svjesni. A uz pomoć jednog svjesnog dejsvovanja bićemo u stanju da zaštitimo čistoću našeg vlastitog bića.
Ljudska priroda zahtijeva odgovore. I ja. Tako, odlučila sam da uradim jedan eksperiment sa SIMBAD-om. Stvorila sam jednu scenu, kao što je to opisao Dr Malanga i pozvala tu neke od glavnih individualnih učesnika kako bih diskutovala s njima bol koju su mi nanjeli.

Pogledaj SIMBAD video primjer ispod:


I, kako sam pretpostavljala, pojavili su se vanzemaljski posjetioci. Ta seansa kao i jedna kasnija, bile su veoma informativne i pokazale su koliko je jak taj savez između Horusa-RA, Drahomonida, Reptiliajanaca i Vojske. Uništila sam sva ta stvorenja u mojoj simulaciji. A pošto se to odvijalo na jednoj drugoj tački vremenske ose, uništila sam i sve klonove i implante koji su se pojavili u tom vremenu kada su se dešavali ti događaji. Tako, svako može vidjeti koliko fleksibilno se mogu koristiti simulacije ove vrste.

Mi kao porodica sada proživljavamo naše prvo ljeto bez otmica. Mi sada imamo ispred nas nove živote. One obične stvari iz našeg svakodnevnog života nisu se drastično promijenile ali sada smo u stanju da se suočavamo sa životnim izazovima kao slobodne indiviudue. Ono što želim da kažem svim žrtvama otmica na njihovom putu ka slobodi je to da je oslobođenje moguće i ono se događa. Nemojte se plašiti da zakoračite.

Želim da se zahvalim Evi za njeno toplo prijateljstvo kao i za ogroman posao kojeg je uradila na polju vanzemaljskih manipulacija i međuljudskih odnosa. Mi kao osjećajna bića treba da budemo povezani jedni s drugima. Kad smo svjesni vanzemaljske manipulacije, to nam daje snagu da održimo i jedno zdravo ponašanje u našim međusobnim vezama.

Nakon prvog SIMBAD-a, moja duša je počela da se pokazuje kao jedan kran koji je imao jasan pregled cijele scene. Moj um je došao kao jedan teretni kamion koji je razvozio unaokolo sav mentalni materijal. Moj duh se manifestovao kao jedan bager-kopač koji je obavljao sav fizički rad. Kakav veličanstven tim imam u sebi. Imate ga i vi, takođe. Božanski građevinari. Koristite ih. Koristite!



******

Eve: Želim da se zahvalim Maarit što se odlučila da podijeli s nama ovo svoje svjedočanstvo. Ona je jedna hrabra duša koja me inspiriše da izdržim u mom radu koji je u vezi sa pružanjem pomoći drugima, prilikom njihovog oslobađanja od vanzemaljske manipulacije i uplitanja. Moj naredni članak ili intervju odnosiće se na hijerarhijske nivoe vanzemaljaca i bestjelesnih bića, uključujući i Primordijalnog čovjeka.

Na kraju bih željela da obavijestim čitaoce da bi moja nova knjiga, “The Dark Side of Cupid: Love Affairs, The Supernatural and Energy Vampirism, trebala da izađe iz štampe prije septembra 2012. godine. E-knjiga bi trebala postati dostupna već u julu. (Kindle, Nook, etc). Za ostale novosti, molim da posjetite moj vebsajt: http://www.evelorgen.com

Naslovnu stranicu knjige i kratak pregled, možete naći ovdje: http://evelorgen.com/wp/books/
...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sri jul 04, 2012 10:48 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4204
Ovdje ispod slijedi scenario jedne modifikovane SIMBAD seanse (uključeni su neki moduli iz Flaš mentalne simulacije) koji se sastoji od 12 koraka i kojeg dosta uspješno koriste neki vodiči ili terapeuti:

SIMBAD

1. Zamišljanje TV studija

Sjedite koliko je moguće udobnije gdje vas ništa ne može uznemiravati; zatvorite oči i zamislite da ste voditelj jedne TV emisije. U vašem umu napravite sliku studija i stola oko kojeg će sjediti gosti koje ćete pozvati.

Uzmite malo vremena kako bi zamislili materijale i boje koje će te koristiti za opremanje studija, stolice i ostali namještaj. Osjećajte stvarno pažljivo toplinu koju šire oko sebe ti materijali i boje koje ste koristili da opremite cijeli studio. Zamislite njihovu strukturu i temperaturu koju zrače: ako ste koristili mramor, onda ćete ga osjećati hladnijim nego što su drvene površine. Plastika će se činiti više glatka u odnosu na zidove, i tako dalje. Posvetite neko vrijeme stvaranju slike svjetala i zvukova koji su prisutni u toj prostoriji koja je u stvari jedan TV studio.

Tu ćete postaviti i kamere a na plafonu može biti montiran i jedan veliki monitor kojeg možete koristiti po potrebi.

Pripazite kako hodate po toj prostoriji kako ne bi zapeli za kablove od kamera koje će vas uskoro početi snimati.

Postavite takođe i jedno ogledalo u tom TV studiju na jedno određeno mjesto tako da svi gosti koji će se pojaviti u vašoj emisiji moraju da prođu ispred njega.

2. Početak emisije uživo

Čim postanete spremni, emisija može da počne uživo: pogledajte pravo u kameru br. 1, koja je sada upaljena i recite nešto u ovom smislu:

“Dame i gospodo, večeras imamo na programu jednu veoma interesantnu temu o kojoj ćemo diskutovati. Tema večerašnjeg šou-programa je: Vanzemaljci i ja! Da bi mogli razgovarati o tome, pozvali smo i nekoliko gostiju od kojih ćemo sada zatražiti da izađu na scenu. Pružimo dobrodošlicu mojoj Duši, mom Umu i mom Duhu.”

Sada zamolite prvo svoju Dušu, da udje u studio i da se ogleda u ogledalu (trebala bi se okrenuti ispred njega nekoliko puta).

(Duša predstavlja Istinsku Svijest!)

Onda ...Um... ogledalo. Pa... Duh... ogledalo;

Budite svjesni toga da slika koja se odražava u ogledalu mora biti ista kao ona koju vi direktno percipirate! Ukoliko ona nije ista, to znači da se taj vaš gost lažno predstavio tj. da nije onaj za kojeg se pretvara!

Zamolite ih da sjednu. Posvetite pažnju tome kako vaša Duša, Um i Duh izgledaju, a onda pogledajte na koji način oni sjede i da li svako od njih sjedi na onoj stolici koju ste pripremili za njega. Nije uopšte bitno to kakav oblik oni imaju, samo nastavite sa simulacijom.

3. Obraćanje Duši, Umu i Duhu*

Počnite tako što ćete zamoliti svoju Dušu da se predstavi a onda će te je pitati da li ona poznaje druga dva gosta.

Ponovite isto to sa svojim Umom i na posljetku sa svojim Duhom.

Na toj tački, obratite se ponovo svojoj Duši i upitajte je - da li joj je poznato bilo šta u vezi sa pitanjem vanzemaljaca a onda postavite isto to pitanje i ostaloj dvojici gostiju.

Sada može početi debata. Ukoliko se sve tri komponente ne slažu u vezi nečega, onda možete pritisnuti jedno dugme na stolu, nakon čega će se uključiti onaj veliki monitor ili ekran i video snimak će početi od momenta kad su se pojavili vanzemaljci.

4. Pozivanje gostiju u studio**

Nakon diskusije ovog videa, pozovite onoliko vanzemaljaca koliko hoćete da gostuje u vašoj emisiji kao i druge za koje želite da takođe učestvuju u njoj i ponudite im da sjednu za sto kako bi diskutovali s vama o toj tematici.

Takođe, možete imati i vanjske učesnike, koji nisu bili u stanju doći ali će učestvovati u diskusiji uz pomoć telefona ili video veze, kao kod jedne video-konferencije.
Vaši gosti će ulaziti kroz vrata studija onim redom kojim ćete ih prozivati pod njihovim imenom ili nadimkom, ukoliko ih ne poznajete; i pustićete ih da sjednu tamo gdje im odgovara.

Opet, posvetite malo vremena posmatranju rasporeda svjetala u TV studiju. Kad svi od gostiju udobno sjednu, posvetite pažnju tome kako vi njih vidite: kakav im je oblik, kako su obučeni, u kakvoj su vezi jedan s drugim i kako vam se čine kad ih posmatrate. Obratite pažnju na ponašanje svakog od njih. Naravno, tu može biti i praznih stolica a može se ukazati i potreba da se doda još nekoliko stolica. Posmatrajte raspored gostiju oko stola i samo u vašem umu, zapamtite gdje svaki od njih sjedi, zato što će se od vas kasnije tražiti da napravite jednu skicu gdje ćete morati navesti mjesta gdje je ko sjedio zajedno s opisom svakoga od njih.

Kad svi budu tamo, zatražite od svakoga da se nakratko predstavi. Zapamtite, vi ste voditelj i svi oni moraju da vas slušaju: ukoliko nekoga prekinete, oni će se morati pomiriti s tim.
Nakon njihovog predstavljanja, možete započeti s vašim pitanjima: možete pitati šta god poželite ali vaša duša treba biti prva koja će dati odgovor.

5. Prvo pitanje i diskusija

Prvo pitanje treba biti postavljeno Duši i ono je sljedeće:

“Da li ti je poznat bilo ko od vanzemaljskih gostiju koji sjede za ovim stolom? Da li znaš ko su oni i šta žele?

Iza ovog obaveznog pitanja možete započeti diskusiju koja se može odvijati tokom nekoliko seansi (samo si nemojte dozvoliti da se previše zamarate).

Nakon ovog prvog pitanja, upitajte svakog od različitih sudionika šta on misli o problemu vanzemaljaca i pitajte svakog pojedinog vanzemaljca šta oni ovdje rade i šta ih to stvarno interesuje.

Pitajte ih da li im neko pomaže, da li su oni svi prijatelji ili neprijatelji u odnosu jednih na druge, da li znaju kad će njihov posao biti završen, itd:

(Cilj debate je da se utvrdi zašto su oni ovdje i u kakvoj su oni vazi s vašom dušom, umom i duhom).

Vi možete pomoći samim sebi uz pomoć gledanja virtuelnih video snimaka. Možete prikazati bilo koji snimak koji vam je potreban. Na primjer, ukoliko se vaša Duša ne složi s nekim od drugih gostiju, prikažite "stvarni" snimak određenog događaja i dajte prvo svoj kometar, prije nego što ga prokometariše bilo koji drugi gost a zatim pustite svoje posjetioce da i oni kažu svoje mišljenje. Te video materijale je snimio vaš mozak i svi podaci biće ispostavljeni s njegove strane: oni će govoriti o onome što ste vi doživjeli i od sada, pa nadalje, oni se mogu vidjeti na velikom ekranu a snimljeni su kamerom koja je uvijek bila postavljena na najbolje moguće mjesto tako da se sve može vidjeti. Nemojte se plašiti toga da će se prikazati stvari koje se nikada nisu dogodile: vaš um je snimio sve što ste proživjeli i on vrlo dobro zna koje će snimke prikazati gostima na vašoj konferenciji.

6. Eliminacija vanzemaljaca

Pred sami kraj emisije, upitajte svoju dušu da li se ona slaže s prihvatanjem prisustva vanzemaljaca: ukoliko se ona ne slaže, recite joj da riješi taj problem, na primjer, na takav način što će eliminisati taj problem.

Ukoliko se ona složi, recite joj da uradi to sada, uživo na sceni. Zamislite svoju Dušu kako to radi (ali, nemojte samo žuriti!), - ili je pustite da sama riješi taj problem kasnije, u onom momentu za kojeg bude smatrala da je najpogodniji.

Ukoliko vaša Duša odluči da razriješi to sada, posmatrajte pažljivo kako ona izgleda dok dejstvuje kroz njenu "Volju da to radi”.

7. Nikad više!

Sada tražite od Duše da se jasno izjasni u vezi s tim da NIKAD VIŠE neće dozvoliti vanzemaljcima da otimaju njeno fizičko tijelo/kontejner.

(Ovdje se može napraviti i jedan pregled ili provjeru “vremenske linije” tj. pogledati da li se ovi još pojavljuju u prošlosti i budućnosti a onda ih “izbrisati gumicom” ukoliko su bilo gdje primjećeni.)

8. Eliminacija implanata/čipova/uređaja.

Zamolite Dušu da pažljivo ‘skenira’ cijelo tijelo, pronađe sve implante (i sve ostalo što mu prirodno ne pripada) i uništi ih.

9. Eliminacija klonova

Zamolite Dušu da potraži u vremenu/prostoru sve kopije/klonove njenog sadašnjeg fizičkog tijela/kontejnera i da ih uništi.

10. ‘PM’

Tražite od Duše da se vrati unatrag do ‘početka vremena’ i da pogleda kako je izgledalo prvo tijelo u kojem se inkarnirala. Ukoliko ga ona percipira kao jednog “džina”, onda treba da vizualizira svoju sadašnju vezu s njim a onda da tu vezu presiječe, spali, istopi ili uništi na neki drugi način.

11. Vrijeme za pitanja

Pitajte Dušu i Duh šta god hoćete***

12. Integracija ili fuzija Duše, Uma i Duha

Ovdje tražimo od Duše, Uma i Duha da se integrišu ili da naprave međusobnu “fuziju”.
[Ukoliko Duša odbije da se integriše s Umom, (smatra ga “stranim”, “previše izvitoperenim”, “nezrelim” itd.) onda komponente treba navesti na to da se bar “uhvate za ruke” i drže zajedno koliko god je to moguće...]

***

Na kraju, na osnovu svog sjećanja, napravite jednu skicu i kratak rezime cijelog tog doživljaja u pisanoj formi.

***

Dodatak:

*Ukoliko se na tački 3 uspostavi da čovjek nije žrtva otmica, još uvijek postoji mogućnost da je infestiran i kontrolisan od strane PM-a i bestjelesnih vanzemaljaca i implantiran s njihove strane, tako da se onda to treba rasčistiti. Takođe, treba ispitati i to da li su neki bliski članovi porodice (suprug/a, djeca, brat/sestra, roditelji...) žrtve otmica.
Kasnije se može nastaviti sa tačkom 10, - pitanjima (Duši i Duhu) u smislu istraživanja i sagledavanja situacije na terenu i mogućnosti nekog razumnog dejstvovanja; i na kraju, prešlo bi se na tačku 11.

**Gosti (uobičajeni)

1. Saurus/Reptilijanac: Da/Ne

2. Insektoid/Mantid: Da/Ne

3. Srcolika glava (jedna vrsta grejsa, nešto veće visine s kožom sličnom slonovskoj koji su visoko telepatični): Da/Ne

4. Peto-prsti plavušan/Orange (naranđasti) – često u plavom kombinezonu i obično u društvu sa vanzemaljskom ženom: Da/Ne

5. Amfibijski vanzemaljac sa žabljim prstima: Da/Ne

6. Lux/Orb: Da/Ne

7. Vojnik ljudskog izgleda (pojavljuje se u ‘MILAB slučajevima’ – kad je čovjek istovremeno žrtva i vanzemaljskih i vojnih otmica): Da/Ne

8. Šesto-prsti plavušan (‘Režalo’) ili Nordik: Da/Ne

9. Horus Ra/Draco (vanzemaljac koji izgleda kao kokoš ili krilati antropomorfid i koji je povezan sa egipatskom civilizacijom): Da/Ne

10. EBE (klasični grejs sa svim svojim verzijama): Da/Ne

11. Crna Tačka (sadržaj trans-dimenzionalnih parazita: Horusa ili Režala): Da/Ne

12. bilo ko drugi koga duša prepozna: Da/Ne

***Pitanja Duši i Duhu:

Ova tačka ili korak se može iskoristiti za dobijanje informacija o bilo čemu (uključujući i zdravstveno stanje fizičkog tijela/kontejnera) iz perspektive Duše i Duha s ciljem proširenja svjesnosti na nivou cijelog bića.

...

I na kraju, iz nekih postova na forumu jasno je vidljivo da se neki upuštaju u “praktikovanje SIMBADA” bez prethodnog RAZUMIJEVANJA te simulacije, tako da se cijela stvar na kraju izvitoperi (a onda se još komentarišu i rezultati!?) To ne bi trebalo biti uopšte čudno jer kako je pomenuto u prethodnom članku, kod žrtava otmica prednja/glavna ličnost obično biva sabotirana od strane AAM-a (koji je takođe “ličnost”), tako da dolazi do krivljenja percepcije i razumijevanja ove dinamike.

Na primjer, ukoliko čovjek izvodi SIMBAD s ciljem potvrđivanja “svojih” predubjeđenja, on će ih sigurno “potvrditi” ali će i dalje ostati razveden od realnosti i žrtva otmica. (U praksi, Duša rijetko kada potvrđuje predubjeđenja Uma.) Nadalje, između uloga “hebača” (pa, makar i ‘astralnog’) i nečije prostitutke, um/ličnost će se iz petnih žila truditi da održi iluziju kako igra onu prvu ulogu, dok će u realnosti igrati onu drugu.

Dakle, svako praktično dejstvovanje bez prethodnog razumijevanja obično ne
može dati pozitivne rezultate. Uostalom, kad uzmemo u obzir i uticaje ostalih ‘parazita’ na čovjekov um, onda bi trebalo biti jasno koliko je situacija kompleksna jer ovi će činiti sve što je u njihovoj moći kako bi zadržali “status quo”.

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sri aug 15, 2012 4:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Pripremam se za SIMBAD i iskreno probao bih ga i na 11-ogodisnjem sinu .Ima li kakvih ogranicenja u vezi godina ? Nisam primetio taj podatak .

Poz

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: sri aug 15, 2012 10:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Dobro pitanje, jer u svim dosadašnjim izlaganjima ni ja nisam primjetila da je nešto navedeno u vezi donje granice starosti kada bi se Simbad mogao koristiti. Jednoj porodici sam predložila rad sa Simbadom i uporan rad je donio korist. Imali su 6-togodišnjaka koji je imao baš pretjeran strah da zaspi i jako dobro sjećanje na ,,čudne,, i ne baš lijepe snove.Nakon njihovog rada i simptomi straha kod malog su prestali.

Ne znam koliko djeci možeš objasniti neke pojmove koji se koriste u Simbadu i koliko će ih oni doista moći razumjeti. Tek kada sam 100% sigurna da je doista riječ o manipulaciji tipa abdukcije onda barem ja pristupam na neki drugi način i to je rad bez njihovog svjesnog znanja i učešća, ali svakako uspostavljanje komunikacije sa tom dušom od koje tražim odobrenje i dozvolu dali mogu i smijem početi djelovati, bez obzira što to roditelji znaju tražiti od mene smatrajući da je to dovoljno. Ovaj dio koristim u svim slučajevima u kojima nemogu dobiti svesno odobrenje za rad (kao u radu sa Simbadom), a recimo riječ je o osobama kojima je u većini slučajeva očigledno i ponovo 100 % prijeko potrebna pomoć.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 16, 2012 10:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Moj klinac je upoznat sa gomilom stvari ,trudim se svim silama,tako da mislim da cemo zajedno moci da ga odradimo.

Drugo pitanje je :

Prilikom rada SIMBADa sa drugom osobom ,pitanja koja dajemo kao smernicu treba i to lice da postavlja ili samo ja naglas? Mislim da se pitanja postavljaju u sebi ali opet da pitam

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 16, 2012 12:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Ako vi radite nekoga, postavljate mu naglas pitanja i zapisujete odgovore ili lakše jednostavno snimate (diktafon, mobitel itd), a sebi pri tom radite skraćene bilješke.Naravno poslije ide zaključak...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 16, 2012 12:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Imam iskustva u radu s djecom, na način da ima djece koja to mogu odraditi i razumijeti. Naime, ličnost ima 6 godina, a unutar Simbada "razgovara" se s Dušom koja može biti starija od Duše primjerice roditelja. Pa se vrlo brzo ustanovi - hoće li se raditi ili ne!

Doduše, pričam o Simbadu u hipnozi....Naravno, Znak je već spomenula da sama želja roditelja ne smije btii dovoljna za poduzimanje bilo kakvog rada.

Isto tako ima djece koja su u "lošem" stanju - prvenstveno ovdje mislim na strah - pa to može otežati posao. Tako je najvažnije imati dobar i dug razgovor prije rada, te kroz "igru" djetetu objasniti najvažniju stvar: detekciju komponenti! Ako se to ne napravi kako treba - rad neće biti relevantan!

Uglavnom, rad s djecom nije jednostavan, ali ovisi i s kojim djetetom! Ako roditelj radi - nužno je da u radu ne bude roditelj!!!! Mislim na emotivan način. Inače ćete dodatno otvoriti mogućnost da je ekipa "prisutna".

Što se tiče pitanja, na glas ili u sebi - to ovisi o ćovjeku, obzirom da je riječ o djetetu - možda je bolje da imaš "pod kontrolom" šta i kako pita. Isto tako imaj pod kontrolom što vidi i radi - često osobe rade i ono što ne govore, niti odaju dojam da to rade....ponekad iz zantiželje, a ponekad jer ih tako ekipa navodi...

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 16, 2012 12:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Vi se trebate držati stroge procedure i redoslijeda, a naravno da neki sugovorničevi odgovori sigurno da neće biti apsolutno rečeni kao što je to u par primjera opisano u Simbadu, a na vama je da skidate slojeve luka sve dok ne dođete upravo o opisanim likovima i bićima o kojima se govori u Simbadu. Veće poznavanje same tematike abdukcija, tj. lažljivosti i perfidne igre ovih entiteta itd,itd naravno da će olakšati i smanjiti vrijeme osvješćivanja manipulacije koja je ovdje navedena i opisana, a samim tim i skraćivanje vašeg vremena zaključka i potom naravno samog iscjeljenja ili oslobađanja te duše.
Ps: Potrebna je izvjesna doza kreativnosti, jer svaka duša je specifikum, ali kao što rekoh ne izlaziti iz zadatog redoslijeda i procedure, bar ja tako radim, jer sam tako i shvatila, i ide..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Abdukcije
PostPostano: čet aug 16, 2012 12:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Eto Znak je sve lijepo objasnila! Svakako raditi bilješke, velika su pomoć u održavanju redoslijeda, a bilo bi dobro imati taj redoslijed kao šalabahter!! I točno, svaki je čovjek priča za sebe, ali je ekipa uvijek ista!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz