Sada je: sub apr 27, 2024 11:45 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: ned sep 13, 2009 1:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Pa ti mi nisi odgovorio upšte na pitanje. Svestan sam ja svega toga, i naravno da ne verujem da postoje samo dve vrste ljudskog oblika u celom univerzumu, čitao sam ne brini se :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: ned sep 13, 2009 4:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 05, 2009 3:15 pm
Postovi: 55
HAL 9000 je napisao/la:
Pa ti mi nisi odgovorio upšte na pitanje. Svestan sam ja svega toga, i naravno da ne verujem da postoje samo dve vrste ljudskog oblika u celom univerzumu, čitao sam ne brini se :)



Uopće me nisi doživo u zadnjem postu, da jesi proučio bi materijale i našao bi sam odgovore na svoja pitanja kao i na ona što slijede. Iako je na jedno pitanje odgovor više nego očigledan, a drugo mi trenutno uopće nije relevantno i nemam namjeru trošiti vrijeme istragu, ne razumijem zašto imaš potrebu da te se uvjeri u nešto kada si sposoban sam se informirati. Ukoliko te stvarno zanima istinitost neke tvrdnje na tebi je da provjeriš, ja sam ti dao samo smjernice, ti odluči što ćeš s njima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: ned sep 13, 2009 6:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Tražim odgovore kao i ti, ali ne mogu da ne vidim rupe u nečijim teorijama, a posebno da ne pitam osobu kao što si ti koja mi možda može pomoći oko odgovora. Ajde da zanemarimo pitanja koja su po tebi glupa, ali moram da čujem tvoje mišljenje o tome kako smo mi uspeli da napravimo takve hibride koji mogu da komuniciraju telepatski a mi ne ? I sa kim su radili brojni očevidci sa navodnih rušenja letelica po svetu, mislim na Grejse sada ne na druge rase naše forme koju su takođe bili prisutni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: čet dec 17, 2009 9:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Baš sam gledao video clip poznatog "Daly Show" iz davne 2001. u kojoj priča o dr. Stephenu Greeru. Jon Stewart (voditelj "Daly Showa") ga ismijava kao luđaka i ono što je vrlo interesanto je kako iskrivljava stvari. Recimo govori kao to je običan doktor iz hitne službe iako je on bio šef odjela i još zanimljivije spominje kako je njihov glavni dokaz [Disclosure Projecta] bio neki "ušljivi NLO video" što je totalna neistina, jer ja sam gledao cijeli taj Disclosure Project video na googlu i ne samo da nema taj video već nije bio niti jedan video. Njihov glavni dokaz su bila svjedočenja visokih vojnih dužnosnika koje Jon Stewart uopće ne spominje.

Evo link za taj video iz "Daly Showa"
http://www.thedailyshow.com/watch/thu-m ... uter-space

Baš nevjerovatno koje zataškavanje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: čet dec 17, 2009 10:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Nisi ništa novo otkrio, čak šta više izbegavaj takve stvari.

Nego nešto sam razmišljao o Greeru u poslednje vreme. Verujem da zna o prisustvu zle sile niskih denziteta ali ne priča o tome jer je to možda previše za većinu ljudi koji ga podržavaju. Deluje mi nemoguće da nije dotakao polje reptila.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: čet dec 17, 2009 11:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
HAL 9000 je napisao/la:
Nego nešto sam razmišljao o Greeru u poslednje vreme. Verujem da zna o prisustvu zle sile niskih denziteta ali ne priča o tome jer je to možda previše za većinu ljudi koji ga podržavaju. Deluje mi nemoguće da nije dotakao polje reptila.


Dr. Greer ne vjeruje u zle vanzemaljce. On smatra da se ljudima u medijima podmeću te priče o otmicama i reptilima da bi usadile strah u ljude tako da oni ne bi ušli u stanje svijesti u kojemu se čovjek povezuje sa tzv. kozmičkom svjesti, pa tako i vanzemaljcima.
Recimo ljudi vole ići u MCDonald's i jesti hamburgere, a vlada u svojim crnim helikopterima sakati krave i lansira priče kako vanzemaljci muče krave koje ljudi tako vole u Meku ili da ne pričam o reznim drugim filmovima. Također da otmice organizira ta glavna vlada svijeta iz istog razloga i da su "vanzemaljci" u njima zapravo umjetno stvorena bića na našoj Zemlji da prestraše ljude.
On jednostavno objašnjava da su vanzemaljci toliko moćni i da nas žele uništiti nas odavno već ne bi bilo.

Nedavno je netko u sekciji litarature stavio njegovu knjigu i to prevedenu tako da bi bilo dobro da ju pročitaš ako te baš zanima što dr. Greer misli.

Ne kažem ja da je ta filozofija o reptilima potpuno kriva. Alieni reptili kao i inače mitovi o zmajevima bi mogli biti metafora za nas same i naš reptilski dio mozga koji je nasilan i kojem se nikada ne bi smjeli priklonjavati, ali mnogi ljudi to čine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: pet dec 18, 2009 10:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Uopšte nisi skapirao šta sam hteo da kažem, uzeo sam u obzir mogućnost da on namerno zaobilazi reptile jer mi je nemoguće da ne zna za njih.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: pet dec 18, 2009 12:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Možda ih namjerno izbjegava, jer i sam zna kako to bizarno zvuči, pogotovo širim masama, koje vjerojatno takvo šta ne bi mogle pojmiti u svojoj glavi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: pet dec 18, 2009 1:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
ima stvari (ili čak samo teorija) koje u određenim vremenima i krugovima predstavljaju takvu herezu da se i samim spominjanjem istog čovjek osuđuje na ostracizam i ismijavanje a u bitnim stvarima čak i terminaciju... pa zato to izaziva autocenzuru.
Sjetimo se samo hereze "Ipak se okreće" Giordana Bruna koja ga je koštala roštiljanja...
Pogledajmo samo što su reptili učinili Davidu Ickeu, bilo koja rasprava o njegovim temama i porukama svrši na reptilima i ismijavanju...

Greer se zakačio s Projest Camelot pravo zbog pitanja da li su svi E.T. benevolentni i dobronamjerni prema ljudima ili ne...
Za mene sama činjenica da do sada nisu intervenirali znači da nisu baš tako dobri ili da im je stalo...prije mi se čini da su indiferentni...

Svatko si može vizualizirat dva klinca koja se potuku do krvi a prijeti i nešto više i gore i da li bi on kao odrasli spriječio daljnju eskalaciju.. ili bi samo promatrao...
Na ovom svijetu ima toliko boli i patnje da je pričica o slobodnoj volji i učenju kroz patnju jednako smislena ideji da je Krist svojom mukom izbavio nas od grijeha (naročito istočnog :rofl ) ...zapravo svakoj malo inteligentnijoj osobi je to uvreda te iste inteligencije.

Meni je zanimljivo da se je Greer-ova Disclosure Project konferencija vremenski poklopila s 9/11 i zapravo je van alternativnih krugova ostala prilično nezapažena.... čini se da je 9/11 imao više ciljeva nego što se misli...

Kako bilo da bilo Greer je prikupio poprilično uvjerljivu količinu svjedočanstava i to stručnih autentičnih ljudi i ima svoju čvrstu "poziciju" u alternativi..
Orion project kao spin-off projekt mi se čini dosta neuvjerljivim i mislim da su Greera jednostavno navukli da se bavi nečim što nije njegov "core business" i da će tu bezveze potrošiti energiju i resurse...

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: čet maj 27, 2010 9:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 05, 2009 3:15 pm
Postovi: 55
metuzalem je napisao/la:

Greer se zakačio s Projest Camelot pravo zbog pitanja da li su svi E.T. benevolentni i dobronamjerni prema ljudima ili ne...
Za mene sama činjenica da do sada nisu intervenirali znači da nisu baš tako dobri ili da im je stalo...prije mi se čini da su indiferentni...



Situacija je zamršenija nego što se čini, sve na što se odnosi van ovoga svijeta, teško je uvrstiti u činjenično stanje, a pogotovo nešto što se tiče samih vanzemaljaca.
Ono na što se isti pozivaju pri upitu tvojeg tipa jest da postoji univerzalni zakon koji im ne dopušta interferenciju sa nama, bez našeg odobrenja. Tek nakon što zatražimo njihovu pomoć spremni su i tek onda nam mogu pomoći. Zašto, zato jer inače ne prolazimo školu, nema uplifta svijesti, nakon što dostignemo određeni stupanj svijesti, spremni smo na stvari koje nam predstoje. Za nešto takvo potrebno imati kritičnu masu osviještenih pojedinaca da bi se stvar obavila na globalnoj ljestvici, upravo zato Greer radi na tome sa tolikim zanosom. Inače će se kontakti i dalje ostvarivati samo u manjim grupama i susretima kakve Greer detaljno opisuje u novoj knjizi.

Napominjem samo da je vrlo važno ostati otvorenog uma čitavo vrijeme, jer ukoliko ćemo samo slijepo vjerovati u određene stvari koje nam leže, nismo ništa bolji od vjerskih fanatika. Upravo ta moć slobodne volje nam dopušta da percipiramo stvarnost kakvu želimo, no u trenu kada prestanemo propitkivati i prihvaćati nove informacije, zatvaramo se u kutiju sa informacijama koje samo rezultiraju podjelom između ljudi, a upravo to je što vladajuća klasa želi,nije slučajno da postoje religije, jezici, države, rase, klase, titule itd...sva je ta podjela stvorena sa namjerom, jer tako se lakše vlada i upravlja ljudima, sučeljavanjem i huškanjem jednih protiv drugih. Zato ne dopustite da vas informacije koje vam nisu sjele ukalupe u dogmu.Govorim ovo zato da se izbjegnu konfrontacije među forumašima koji iznose drugačije informacije,tj one koje se ne uklapaju sa već prije prikupljenima,jer gubite dragocjeno vrijeme. Važno je podastrijeti iste, ne uvjeravati da nešto jest ili nije.Svi posjedujemo matematički/logički gen, kod koga je nešto jače izražen kod nekoga manje, tako da ćemo prije ili kasnije doći svi do istoga zaključka, bitnije je pitanje,tj odgovor na "Koliko će nam vremena zato biti potrebno?".Zato radite na jačanju dotičnog gena, manje ćete ovisiti o drugim mišljenjima, principijelno biti ćete slobodniji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: čet maj 27, 2010 10:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Prošlo je dosta vremena od kada sam se posvetio njegovom radu da vidim šta se tu krije, ako ima išta iza svega toga. Zaključak:

Veliki dezinformator, svesni. Odlična new age manipulacija. Sumnja se da je CIA agent.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: pet maj 28, 2010 7:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 9:39 am
Postovi: 50
Lokacija: Treći kamenčić do Sunca
HAL 9000 je napisao/la:
Prošlo je dosta vremena od kada sam se posvetio njegovom radu da vidim šta se tu krije, ako ima išta iza svega toga. Zaključak:

Veliki dezinformator, svesni. Odlična new age manipulacija. Sumnja se da je CIA agent.


Zgodno je vidjeti kak se ljudima promjeni mišljenje čim malo odluče zagrebati ispod površine i sami istražiti. Samo tako, Hal!
=D>

_________________
Čovjekova najveća zadaća u životu je roditi samog sebe. (E. Fromm)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: sri okt 20, 2010 9:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 05, 2009 3:15 pm
Postovi: 55
HAL je napisao/la:
Prošlo je dosta vremena od kada sam se posvetio njegovom radu da vidim šta se tu krije, ako ima išta iza svega toga. Zaključak:

Veliki dezinformator, svesni. Odlična new age manipulacija. Sumnja se da je CIA agent.



Stvarno?

Par natuknica? Ili još bolje izvadi mi nešto svog viđenja iz ovog intervijua...možeš doslovno iz konteksta...

http://newparadigm.no/web/guest/steven-m-greer


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: pon okt 25, 2010 11:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 29, 2007 9:24 am
Postovi: 174
Lokacija: Nibiru
Čujte pa i mi ljudi smo neka vrsta reptila. Današnja teorija evolucije govori da su prvo bile neke vrste riba koje su izašle na kopno i onda se razvile u reptile. Nekada davno su na zemlji postojali samo reptili i onda su se iz tih reptila razvili toplokrvni reptili iliti sisavci i onda mi. Razlika između reptila i sisavaca je što sisavci imaju svoju temperaturu tijela a reptili ne. Šak se i neki sisavci lijegu iz jajeta kao čudnovati kljunaš.
A kako uopće sisavci mogu imati vlastitu temperaturu a reptili ne? Do samo-održive temperature tijela dolazi zbog konstantnog stezanja i opuštanja mišića u našem tijelu. Mi toga nismo ni svijesni ali naši mišići se konstantno stežu i opuštaju i zato mi za razliku od reptila i insekata imamo vlastitu temperaturu i nemoramo ovisiti o temperaturi okoliša. Zato recimo zmija kada snese jaja riba o njih svojim tijelom da ih održi toplim.
No imati svoju temperaturu ima neke nedostatke kao što je da tijela sisavaca trebaju mnogo više energije što znači hrane. Bar pet puta više. Zato je recimo velika debata oko toga jesu li dinosauri bili toplokrvni ili hladnokrvni jer da su bili toplokrvni kao sisavci pitanje je kako je uopće bilo šuma u to vrijeme pored divovskih dinosaura kao što su sauropodi koji bi požderali svo drveće.

Dakle mi i smo potomci reptila. Čak i dio ljudskog mozga se naziva reptilski mozak i zato kada Icke spominje kako reptili vladaju svjetom ja to tumačim kako ljudi vladaju svjetom ali oni koji se koriste reptilskim dijelom mozga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: čet jun 07, 2018 1:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145


Vanzemaljci se plase ljudi :rofl

Navodno zagovara teoriju da su svi vanzemaljci pozitivni i da ne postoji dokaz da postoje negativni vanzemaljci lol ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Steven Greer
PostPostano: uto jan 16, 2024 11:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 15, 2024 8:06 am
Postovi: 111


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 43 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz