Sada je: sub apr 27, 2024 8:49 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet apr 30, 2009 12:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
Ma da, :lol: dok je nama super-zapca , niko nam nista ne moze ... jos kad bi dosla i super-baka - eeej , pusti snoviiii...

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 30, 2009 3:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
A sta bi tek rekao da me vidis u akciji...

Nego, kakvi bi mogli biti razlozi da bilo koja vlada odluci da objelodanji vezu sa vanzemaljcima, naravno ako ona postoji??

Sta bi time dobili?

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 30, 2009 5:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Citat:
Nego, kakvi bi mogli biti razlozi da bilo koja vlada odluci da objelodanji vezu sa vanzemaljcima, naravno ako ona postoji??

Sta bi time dobili?

Ako se slažeš s time da je naš strah i slične emocije njihova hrana,odgovor je jasan.
Vidiš čega su se ljudi odrekli povjerovavši u terorizam.Čujem da radi svinjske gripe policija ima pravo ulaziti u bilo čiji stan(kod tebe u americi ili u mexiku,ne sjećam se) da bi provjerila ako imaš virus??!??
Što misliš,na što će ljudi pristati ako se objavi da prijeti opasnost od vanzemaljskih insajdera.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 30, 2009 10:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Citat:
A sta bi tek rekao da me vidis u akciji...


Tebe sam igrao jos 95' na amigi 1200 i to na dve diskete =D>

I ako objave to ce biti razvodnjeno do besvesti, druga vest ce biti svetska e.k. , pa onda mehikanski grip itd.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 01, 2009 1:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
Top_Secret je napisao/la:
Po mom mišljenju ako do otkrivanja "istine" i dođe, to bi moglo izgledati ovako:
"Ušli smo u kritičan period vremena kada više ne možemo igronirirati NLO femomen zbog povečanog broja incidenata u zadnjih par godina. Naše agencije su u periodu od 50-tak godina, a posebno zadnjih godina, prikupile dovoljno informacja koje ukazuju da je jedan određen broj NLO-a gotovo sigurno vanzemaljske prirode i više ne možemo ignorirati prisutnost vanzemaljske inteligencije koja posječuje ovaj planet. Međutim, ne možemo sa sigurnošću utvrditi koja je namjera posjetitelja, da li je prijateljska ili neprijateljska. U svakom slučaju, mi kao stanovnici ove planete moramo preći preko nesuglasica i ujedinti se pod jednu zastavu, jednu banku i jednu religiju. Dame i gospodo u ovom povijesnom trenutaku moramo stati ujedinjeni. Dobro došli u Novi Svjetski Poredak!"

I još ako budu htjeli malo lajtšoua blue beam im je na raspolaganju
:D


slazem se.
kako i mnogi teoreticari zavjere tvrde: uskoro mozemo ocekivati sceniranu vanzemaljsku invaziju kako bi ljudi sami od sebe zatrazili vojnu zastitu, policijske drzave i prihvatili mikrocipiranje. Za sada su nam plasirali svinjsku gripu pa eto kao sto se nesto suska mogu i invaziju. pa zasto ne. ionako smo se vec prikazali odvec idiotima koji puše sve sto nam ponude na mamac.

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 01, 2009 11:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
SuperFrog je napisao/la:

Nego, kakvi bi mogli biti razlozi da bilo koja vlada odluci da objelodanji vezu sa vanzemaljcima, naravno ako ona postoji??

Sta bi time dobili?


Evo sta bi dobili... Globalizacija je u svojoj zavrsnoj fazi. Treba je tek malo pogurati da se iz nekog razloga ubrza, a to je moguce samo ako narodi uvide da ne mogu bez jedne ozbiljne svetske vlade koja ce braniti "interese covecanstva"... Zato imamo "SVETSKU ekonomsku krizu", "SVETSKI (pandemijski) glip" i neymenjive instrukcije "SVETSKE zdravstvene organizacije" koja svakoj nacionalnoj ydravstvenoj sluybi daje jasne direktive povodom toga.... Treba nametnuti utisak da je vladavina i uprava na GLOBALNOM nivou neophodna....

Do sad smo imali situaciju (sport i ratovi) MI protiv NJIH na nacionalnom ili gradskom nivou... Sa pojavom vanzemaljaca svi ljudi bi postali MI a vanzemaljci ONI... To bi nas nagnalo da se ujedinimo pod jednu Upravu i jednu Zastavu - odnosno JEDNOG OBOŽAVANOG I POŠTOVANOG GOSPODARA - koji drži sve naše sudbine u svojim rukama i "reprezentuje nase interese"... Eto, to je po meni, takav vid gurke ka svetskoj Upravi... :?

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 01, 2009 3:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri feb 04, 2009 9:39 am
Postovi: 50
Lokacija: Treći kamenčić do Sunca
Ako je ovo sve stvarno istina, onda bi za neko vrijeme, kad se scenarij počne rasplitati, mogli zabraniti i ovaj forum, i internet slobodu kompletno. Ljudi, imamo malo vremena, informirajte se, učite...

_________________
Čovjekova najveća zadaća u životu je roditi samog sebe. (E. Fromm)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 01, 2009 4:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
glock je napisao/la:
Citat:
A sta bi tek rekao da me vidis u akciji...


Tebe sam igrao jos 95' na amigi 1200 i to na dve diskete =D>

I ako objave to ce biti razvodnjeno do besvesti, druga vest ce biti svetska e.k. , pa onda mehikanski grip itd.


Igra je bila na 3 diskete (orginal) te na 4 diskete (hack). Jedna od mojih omiljenih. :) (I sad je ponakead znam upaliti :))

Sto se tice objave, ne vidim zasto svi ovo gledaju tako crno.

Mozda i vanzemaljci traze da se javnost obavjesti o njima, te mozda nece da samo sa jednom ili par odabranih nacija imaju kontakt?!

Ukoliko ih zele pokazati kao moguceg neprijatelja, to samo moze pomoci zemlji sa ujedinjavanjem i brzim razvojom, jer samo kad smo pod pritiskom (WW1, WW2, Cold War) nas razvoj je ekstremno velik.

Ono sto iskreno vidim kao najveci minus kod nas (covjecanstvo) i pitam se kakve bi razloge bilo kakvi vanzemaljci mogli imati da nas kontaktiraju je to da smo mi primarno militantna planeta. Sve se rijesava oruzjem i oruzje odredjuje moc, bas kao sto je to bilo i prije recimo 2-3 hiljade godina.

Iskreno, ja sumljam u bilo kakvu objavu, no ako se desi ne vjerujem da ce se puno sta izmjeniti. Pa vatikan je vec napravio izmjene u zvojoj politici u kojima se jasno kaze da mozda nismo jedini zivot u svemiru, no i dalje je bog samo jedan. :mrgreen:

Za kraj da kvoritam Bill Mahera kad sam se vec dirnuo religije i boga (obozavam njegov sov):

“Let's face it; God has a big ego problem. Why do we always have to worship him?”

:mrgreen:

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 02, 2009 2:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
ptolomeus je napisao/la:
Ako je ovo sve stvarno istina, onda bi za neko vrijeme, kad se scenarij počne rasplitati, mogli zabraniti i ovaj forum, i internet slobodu kompletno. Ljudi, imamo malo vremena, informirajte se, učite...


navodno ce usljediti opca cenzura interneta pod izlikom da postoji previse neinforiranih korisnika koji su stalno izlozeni dezinformacijama koje ih mogu odvesti na krive putove. Ah, sada CIA cak toliko i mari za nas ljude...

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 02, 2009 7:02 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
navodno ce usljediti opca cenzura interneta pod izlikom da postoji previse neinforiranih korisnika koji su stalno izlozeni dezinformacijama koje ih mogu odvesti na krive putove. Ah, sada CIA cak toliko i mari za nas ljude...


Ja negde od početka godine osećam nešto što bih opisala kao „pojačan pritisak“.

Od događaja: ona kreirana ekonomska kriza, pandemija svinjskog gripa, ... rekla bih da događaji u poslednje vreme zaista pokazuju znatno pojačan trend ka širenju vibracija straha, zabrinutosti, uznemirenosti.

Držite kako svesnost tako i frekvenciju i setite se da su misli kreativne :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 02, 2009 7:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
SuperFrog
Citat:
Ukoliko ih zele pokazati kao moguceg neprijatelja, to samo moze pomoci zemlji sa ujedinjavanjem i brzim razvojom, jer samo kad smo pod pritiskom (WW1, WW2, Cold War) nas razvoj je ekstremno velik.

Malo idem u of topic ali da ti skrenem pozornost na podcrtano.Misliš li na razvoj tehničke prirode?Kakvi su to proizvodi izmišljeni da bi bili čisto na dobrobit čovječanstva,za vrijeme rata.Velika većina je izmišljena vjerojatno prije ratova pa tad pod njihovom izlikom financirana.
Hladni rat?
Jasno mi je da misliš na svemirske letove,atomsku energiju,kompjutere ali zar time ti ili ja možemo mjeriti svoj duhovni razvoj.Sva ta tehnika nas je porobila jer se duhovno ne razvijamo brzinom kakvom raste tehnologija.
Mi ni ne shvaćamo svu tu tehniku ali je prihvaćamo.
Jasno mi je da bi život bio puno drugačiji da nema sve te tehnike,ali zar je moralo toliko ljudi umrijeti u ratovima da bi mi mogli ....pucati iz kalašnjikova(htio sam napisati letjeti u avionu,ali i to je izmišljeno prije 1.sv. rata)
Kad smo pod pritiskom tad smo i najlakše prihvaćamo raznorazne sugestije a da ne razmišljamo previše(svinjska gripa),a velika većina niti ne voli razmišljati nego čeka gotova riješenja.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 03, 2009 7:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
kolos je napisao/la:
SuperFrog
Citat:
Ukoliko ih zele pokazati kao moguceg neprijatelja, to samo moze pomoci zemlji sa ujedinjavanjem i brzim razvojom, jer samo kad smo pod pritiskom (WW1, WW2, Cold War) nas razvoj je ekstremno velik.

Malo idem u of topic ali da ti skrenem pozornost na podcrtano.Misliš li na razvoj tehničke prirode?Kakvi su to proizvodi izmišljeni da bi bili čisto na dobrobit čovječanstva,za vrijeme rata.Velika većina je izmišljena vjerojatno prije ratova pa tad pod njihovom izlikom financirana.
Hladni rat?
Jasno mi je da misliš na svemirske letove,atomsku energiju,kompjutere ali zar time ti ili ja možemo mjeriti svoj duhovni razvoj.Sva ta tehnika nas je porobila jer se duhovno ne razvijamo brzinom kakvom raste tehnologija.
Mi ni ne shvaćamo svu tu tehniku ali je prihvaćamo.
Jasno mi je da bi život bio puno drugačiji da nema sve te tehnike,ali zar je moralo toliko ljudi umrijeti u ratovima da bi mi mogli ....pucati iz kalašnjikova(htio sam napisati letjeti u avionu,ali i to je izmišljeno prije 1.sv. rata)
Kad smo pod pritiskom tad smo i najlakše prihvaćamo raznorazne sugestije a da ne razmišljamo previše(svinjska gripa),a velika većina niti ne voli razmišljati nego čeka gotova riješenja.


mišljenja sam da niti jedan rat nikada nije donio nikakav razvoj i bilo kakvu humanu dobrobit za i jednog čovjeka. Tako ni tehnologija nije došla do svog razvoja putem rata - razvili bi ju ljudi na mnoge druge načine samo što bi ju tada razvijali u svrhu našeg napretka i olakšanja svakodnevnog života a ne s ciljem kako štetiti jedni drugima.

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 04, 2009 2:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
Kolos, naravno da mislim na tehnicki napredak.

Medjutim vidno je da polako, ali u pozitivnom pravcu idu i drugi napretci. Racizam se unistava poslije toliko vjekova, a nadati se da ce jednog dana doci do gasenja i nacionalizama. Dosta ljudi uvidja da religije vise djele covjecanstvo nego sto nas ujedinjuju...

Je li vidno da sam optimista, sto se tice ljudskog roda. :mrgreen:

I za kraj jedna Klarkova izreka: 'It has yet to be proven that intelligence has any survival value. ' :D

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 01, 2009 2:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet maj 15, 2009 8:34 am
Postovi: 11
prodje maj.......

buva do buve


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 01, 2009 5:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Objava o prisustvu vanzemaljaca ne samo u svemiru nego i na Zemlji se čuva za posebni trenutak koji će omogućiti maksimalnu manipulaciju ljuckom vrstom. Moguće da će to biti usaglašeno sa trenutkom promjena. Moguće neposrijedno prije njih. U svakom slučaju ljudi budte se i ne dozvolite zemaljskom ološu i svemirskim protuvama da manipulišu vama. Moćniji smo od svih njih.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 01, 2009 7:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
FORMICA je napisao/la:
Moćniji smo od svih njih.


Ha, ha, - ovo mu dodje kao ona autohipnoza u Sećas li se Doli Bel ... svakog dana u svakom pogledu sve više napredujem... svakog dana... u svakom pogledu... a ono se sve oko njega raspada i sve je bliže dnu...

Tako smo u Srbiji pričali i za NATO bombardere - ono kao razbićemo ih...
Ali treba biti svestan njihovog prisustva i prikupiti što više znanja, koje neće biti nikako na odmet...

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 01, 2009 8:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
:D :D :D
Ipak se radi o ljuckoj vrsti a ne o NATO-u (koji je njihov). Trebao bi znati "boj ne bije svijetlo oružje, no boj bije srce u junaka" što je živa istina (valjda ne treba prijevod ;) ). Ljucka vrsta raspolaže sa fantastičnim izvorima energije. Vrhunska manipulacija je da nas ćeraju da se bijemo oko smrdljive nafte i oko gluposti u obliku teritorija i dominacije. Kad dođe vrijeme otkrićemo svoju snagu. Ćukovi će i dalje ostanuti da se njima manipuliše. Tehnološki napredak ne daje nikakvu prijednost. Samo "junačko srce" je dovoljno za suprotstavljanje svim tehnologijama svemira. To ne treba nikako zaboraviti. Probudi se. :)

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 01, 2009 9:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
FerdinandTheBull je napisao/la:
FORMICA je napisao/la:
Moćniji smo od svih njih.


Ha, ha, - ovo mu dodje kao ona autohipnoza u Sećas li se Doli Bel ... svakog dana u svakom pogledu sve više napredujem... svakog dana... u svakom pogledu... a ono se sve oko njega raspada i sve je bliže dnu...

ne,ne dodje mu tako ni zere [-X
ali mu dodje ko kec na desetku ovo tvoje vidjenje "kako mu dodje" ,jer itekako potvrdjuje da ugao gledanja i coshak iz kog se gleda utiche i na sadrzaj vidjenog a josh vishe na tumachenje istog

primer koji si upotrebio da vidjenje iz tvog coshka argumentujesh:
Citat:
Tako smo u Srbiji pričali i za NATO bombardere - ono kao razbićemo ih...

jasno ukazuje tehnichko-tehnoloshku obojenost prizme,gledano iz tvog coshka
shto dalja nema ni potrebe objashnjavati ,
jer ova je tema i bez toga dovoljno
i glupa,i besmislena,i tabloidno-dnevnopolitichka,i sve ostalo shto se obichno ko epidemija shiri forumom kad god krene turistichka sezona ispunjena metafizichkim ekskurzijama,uzduz i popreko po forumu

ma raspust :blob: :love6: :blob:

a evo sad videh da ti je Formica vec odgovorio :D ,pa da skratim:
FORMICA je napisao/la:
Ćukovi će i dalje ostanuti da se njima manipuliše. Tehnološki napredak ne daje nikakvu prijednost. Samo "junačko srce" je dovoljno za suprotstavljanje svim tehnologijama svemira. To ne treba nikako zaboraviti. Probudi se. :)

=D> =D> =D>

POzdrav
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 01, 2009 11:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Sjedinjene Američke Države ne postoje.

To je od početka Iluminatski projekt i njihova centralna "država" i centar moći i globalne kontrole.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 02, 2009 9:27 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
Citat:

Vlada SAD-a će otkriti istinu o prisutnosti vanzemaljaca???


Ne.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 38 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz