Sada je: sub apr 27, 2024 9:42 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Vlada SAD-a će otkriti istinu o prisutnosti vanzemaljaca???
PostPostano: sri apr 22, 2009 9:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Pogledajte ovaj video sa 5. godišnje X konferencije održane u Washingtonu. Stephen Bassett kaže da ima informacije da bi Obamina vlada do kraja Svibnja/Maja ove godine mogla objaviti istinu o prisutnosti vanzemaljaca.

http://www.youtube.com/watch?v=yTr6PDtgytw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 23, 2009 8:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon apr 20, 2009 8:33 pm
Postovi: 30
Ja sam na godlikeproductionsu pogledao svih 6 videa i čini se da će se otkriti, ako neće oni, otkrit će druga vlada tako da če ih sj**at. =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 23, 2009 1:11 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Samo uključivanje CNN-a u igru ukazuje na mogućnost da je stvar ušla u završnu fazu.

Jedini je problem to što CNN (kao i većina zvaničnih/kontrolisanih medija) istovremeno podrazumijeva i jednu dezinformativnu kampanju kad se bude radilo o predstavljanju istinske pozadine njihove interakcije s nama.

Mislim da se ova dinamika lijepo uklapa s onim scenarijem koji je naveden u članku Prepoznavanje Vanzemaljskih Dezinformacija.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 23, 2009 2:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 17, 2006 4:10 pm
Postovi: 106
Lokacija: Zgb
Hmm, vrlo zanimljivo, iako sam malo skeptičan. Prije svega, uvijek se sjetim navodnog upozorenja Wernera von Brauna prije smrti da će u budućnosti opravdanje za trku naoružanja i smještanje oružja u svemir (orbitu) opravdavati izvanzemaljskom prijetnjom. Također, u nizu bailoutova i trenutnoj ekonomskoj depresiji, ne mogu se oteti dojmu da je to sve kako bi se fokus javnosti prebacio na neke druge stvari. Ali 2 mjeseca čekanja nije puno, a u međuvremenu pogledajte slijedeću vijest, možda je to prekretnica koja najavljuje novo doba:

http://www.sott.net/articles/show/18135 ... en-embassy

Lijep pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 23, 2009 3:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Uh, i sad sta raditi? Ako je kraj tako blizu. A ja se bas spremam da krecim, dal se isplati #-o

Zanimljivo, u Kazahstanu je Bajkonur. Ruski kosmodrom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 23, 2009 6:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
ma neće otkrit istinu nego "istinu" :evil:

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 23, 2009 7:18 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Arbitrium Liberum je napisao/la:
Uh, i sad sta raditi? Ako je kraj tako blizu. A ja se bas spremam da krecim, dal se isplati #-o



Idi stani pred ambasadu, cekaj vizu. Ne mislis valjda da cemo moci bez vize sa zemlje? :mrgreen: :mrgreen:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 23, 2009 8:32 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Kazahstan: Vlada za izgradnju UFO bazu i stranih ambasada

Michael Cohen
09 travanj 2009 - 21:04

Republika Kazahstan u Centralnoj Aziji, prema nekim izvješćima lokalnih medija, je u procesu izgradnje prvih svjetskih stranih ambasada. Ako je vjerovati tim izvješćima, vlasti su već označile veliku parcelu zemljišta u gradu Almaty za ovaj ambiciozni projekt. Sadržaji koji će biti izgrađeni u sklopu kompleksa su: motel, kazališta i usluga prevođenja. Svrha je izgradfiti imjesto za NLO slijetanje a uz taj projekat će biti priključene i ambasade.

Kazahstan vlada vjeruje da otvoreni kontakt sa svemircima je blizak kao i da će ovakav objekat žeti ogroman financijske i ekonomske nagrade. U Kazahstanu Vlada također to vidi kao priliku da se unaprijed pokažu svome narode sa novim političkim razmišljanjem.

Trenutno je općenito prihvaćeno da stranci koriste podvodnu UFO bazu u Kaspijskom moru koje je Kazahstanska granica. Fuad Gasimov, voditelj susjedne Azerbajdžan nacionalne Zrakoplovne Agencija je potvrdio je ovaj slučaj te je otišao na snimanje navodeći da se još u starom SSSR-u stalno pratile izvanzemaljske letilise koje su redovito ulazile u vodu, ali se ovo držalo kao vojna tajna. Gasimov je i sam bio uključen u ova tajna praćenja UFO-a kada je radio u termičkom odjelu na Akademiji nauka SSSR-a.

Osim toga, brojna UFO viđenja javljala su se Kazahstanu, gdje je su vjerovatno svemirci preuzeli u njihovom interesu masivne prirodne resurse. Nedavno, bolje reći prije godinu dana prijavljen je pad NLO-a u jednu rijeku u Kazahstanu.

Šef Kazahstanske svemirske agencije, Talgat Musabayev, je rekao da se intenzivno uključio u “ambasada projekt”. Musabayev je ex-astronaut koji je proveo mnoge sate u kosmičkom prostoru te je ex-kolega sa Gasimovim. Vjeruje se da posjeduje veliku količinu informacija o vanzemaljskim bićima koji trenutačno posjećuje zemlju.

Kazakhstansko prihvaćanje realnosti u vezi stranih posjetitelja na zemlji dobilo je divljenje mnogih ufologistsa, pogotovo onih na zapadu, koji se u svojim zemljama pitaju kad će se slijediti ovaj primjer.

Izvor: Express K, NLO dokazi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 23, 2009 9:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
extranoize je napisao/la:
ma neće otkrit istinu nego "istinu" :evil:


Naravno.
Nekako mi se ovo vrijeme čini baš pogodno za neku vrstu objave iliti obmane. S obzirom da su poduzeli velike korake prema novom svjetkom poretku u zadnjih par mjeseci i objavom svojih planova za svjetsku budučnost preko medija, neke teorije zavjere su postale činjenice. Po mom mišljenju ako do otkrivanja "istine" i dođe, to bi moglo izgledati ovako:
"Ušli smo u kritičan period vremena kada više ne možemo igronirirati NLO femomen zbog povečanog broja incidenata u zadnjih par godina. Naše agencije su u periodu od 50-tak godina, a posebno zadnjih godina, prikupile dovoljno informacja koje ukazuju da je jedan određen broj NLO-a gotovo sigurno vanzemaljske prirode i više ne možemo ignorirati prisutnost vanzemaljske inteligencije koja posječuje ovaj planet. Međutim, ne možemo sa sigurnošću utvrditi koja je namjera posjetitelja, da li je prijateljska ili neprijateljska. U svakom slučaju, mi kao stanovnici ove planete moramo preći preko nesuglasica i ujedinti se pod jednu zastavu, jednu banku i jednu religiju. Dame i gospodo u ovom povijesnom trenutaku moramo stati ujedinjeni. Dobro došli u Novi Svjetski Poredak!"

I još ako budu htjeli malo lajtšoua blue beam im je na raspolaganju
:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 23, 2009 9:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 15, 2008 12:36 am
Postovi: 62
Lokacija: negdje
Top_Secret je napisao/la:
extranoize je napisao/la:
ma neće otkrit istinu nego "istinu" :evil:


Naravno.
Nekako mi se ovo vrijeme čini baš pogodno za neku vrstu objave iliti obmane. S obzirom da su poduzeli velike korake prema novom svjetkom poretku u zadnjih par mjeseci i objavom svojih planova za svjetsku budučnost preko medija, neke teorije zavjere su postale činjenice. Po mom mišljenju ako do otkrivanja "istine" i dođe, to bi moglo izgledati ovako:
"Ušli smo u kritičan period vremena kada više ne možemo igronirirati NLO femomen zbog povečanog broja incidenata u zadnjih par godina. Naše agencije su u periodu od 50-tak godina, a posebno zadnjih godina, prikupile dovoljno informacja koje ukazuju da je jedan određen broj NLO-a gotovo sigurno vanzemaljske prirode i više ne možemo ignorirati prisutnost vanzemaljske inteligencije koja posječuje ovaj planet. Međutim, ne možemo sa sigurnošću utvrditi koja je namjera posjetitelja, da li je prijateljska ili neprijateljska. U svakom slučaju, mi kao stanovnici ove planete moramo preći preko nesuglasica i ujedinti se pod jednu zastavu, jednu banku i jednu religiju. Dame i gospodo u ovom povijesnom trenutaku moramo stati ujedinjeni. Dobro došli u Novi Svjetski Poredak!"

I još ako budu htjeli malo lajtšoua blue beam im je na raspolaganju
:D


=D> =D> =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 24, 2009 1:31 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned sep 16, 2007 2:43 am
Postovi: 28
Lokacija: Kotor
jedva cekam da se javno objavi da postoje, pa onda da vidim sve one sto mi se smiju kad vanzemaljce spomenem, da se ja njima sgustom smijem u facu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 24, 2009 6:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon apr 20, 2009 8:33 pm
Postovi: 30
Predator27 je napisao/la:
jedva cekam da se javno objavi da postoje, pa onda da vidim sve one sto mi se smiju kad vanzemaljce spomenem, da se ja njima sgustom smijem u facu


+1 =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 24, 2009 6:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Predator27

Citat:
jedva cekam da se javno objavi da postoje, pa onda da vidim sve one sto mi se smiju kad vanzemaljce spomenem, da se ja njima sgustom smijem u facu


He he he,od toga objavljivanja je ista korist kao kad bi neka vlada objavila da postoje duhovi ili slon sa 5 nogu :wink: (ona peta noga na koju ste pomislili se ne računa 8) )
A time što bi recimo NASA objavila stvarno postojanje ET-a,ti ćeš vjerojatno postati ko neki prorok u svom kraju???

Top_Secret svaka čast na tekstu.Slobodno pošaljem e-mail Obami? :lol: =D>

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 25, 2009 3:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
kolos je napisao/la:
Top_Secret svaka čast na tekstu.Slobodno pošaljem e-mail Obami? :lol: =D>

haha.. Slobodno, ako znaš njegov mejl :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 25, 2009 4:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Kud god da krenem tražiti, kakva je to konferencija bila, a da se i CNN zainteresovao - naidjem na ovo:

http://www.paradigmresearchgroup.org/Ro ... uments.htm

Laurence Rockefeller.
Kažu - filantrop!

Na neki način su uključeni u organizaciju i to preko organizatora:

http://www.paradigmresearchgroup.org/

Jeli to jedno te isto, ili jedno radi za drugo?(ili drugo za prvo?)

Zna li neko, nešto više, o toj Rokfelerovoj ekipi?

Pozdrav
F.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 26, 2009 1:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
hehe... :mrgreen:
programi rade ko podmazani
sve se odvija po planu
mishevi su zadovoljni
ljudi pojma nemaju
bice velikih naslova napretek :twisted:

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 26, 2009 9:47 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Kud god da krenem tražiti, kakva je to konferencija bila, a da se i CNN zainteresovao - naidjem na ovo:

http://www.paradigmresearchgroup.org/Ro ... uments.htm

Laurence Rockefeller.
Kažu - filantrop!


Interesantno. Sad sam se setila da sam naišla na kratko pominjanje neke NLO-konferencije, koju je podržao Rokfeler, u onoj biografiji Barbare Bartolik koju je napisala Pegi Filding (uzgredna napomena ako vas knjiga zainteresuje: mogu se naći neki interesantni delovi - za mene posebno izvodi iz regresivnih seansi - ali bi im bilo dobro pristupiti sa određenom rezervom, imajući u vidu i da: James Bartley, Barbarin veoma blizak saradnik, tvrdi da ona nije autorizovala tu knjigu na bilo koji način).

Moguće da je reč o istom događaju.

“UFO reports continue and interest in the subject remains widespread. Recently a panel of nine scientists from France, Germany and the United States, all affiliated with universities, laboratories and observatories, examined present and past reports of UFO investigators. The panel, funded by Laurance S. Rockefeller, looked at cases where physical evidence of some sort existed, such as radar trackings, damage to plants or injuries to witnesses. They found no proof that UFOs were extraterrestrial. But they didn’t rule out the possibility either.”

Ništa više, nema godine, nema učesnika, samo još jedan pasus sa citatom Džejmsa Valija i to je to.

Takođe, pogledajte ovaj video:

http://www.youtube.com/watch?v=RUki-07sp2E

Sam po sebi ne bi bio neobičan (mada nimalo po mom ukusu), no, ono što je zanimljivo je da je intervju radio Vitli Striber, koji je poznat po svom zagovaranju koncepta “naših kosmičkih spasilaca”. Dobra Toperova analiza Striberovog pristupa na ovom linku.
http://www.galaksija.com/metafizika/eko ... ergije.htm

No, ovde tog "pozitivnog" pristupa nema, već je Striber odjednom zabrinut za budućnost čovečanstva.

Tako, možda bi ovi 3D događaji mogli da ukažu na blagu promenu strategije u odnosu na doskorašnje pokušaje da se vanzemaljske aktivnosti predstave kao benevolentne i usmerene ka našem napretku i to u vidu uvođenja još jednog veoma verovatnog elementa završnog scenarija, a to je podmetanje “žrtvenih jaraca” – vidljivog dela zemaljskih vlada i kompromitovanog dela vanzemaljskih frakcija, dok se ne pojave “naši pravi spasioci”.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 27, 2009 11:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
Citat:
U svakom slučaju, mi kao stanovnici ove planete moramo preći preko nesuglasica i ujedinti se pod jednu zastavu, jednu banku i jednu religiju. Dame i gospodo u ovom povijesnom trenutaku moramo stati ujedinjeni. Dobro došli u Novi Svjetski Poredak!"


Dodao bih i - Na celu sa nasom, dragom nam, US of America, koja ce nas jedino moci zastititi od pogubnih uticaja strane inteligencije... Zatim dolazi na red Deklaracija Zemaljske Nezavisnosti... Jer, naravno, ne smemo ni od koga drugog zavisiti, no samo od onih od kojih smo i do sad zavisili... (u protivnom ce pozeleneti od muke)... I tako cemo svi na Referendum i izrazavanje "Slobodne Volje" u skladu sa Univerzalnim Kosmičkim Zakonom...

U, je, bas sam se uživeo ... #-o

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 28, 2009 10:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
Ako nam objave "istinu", odnosno otvore naštelovane arhive, to će biti samo iz razloga koji su dobro opisani u potonjem citatu Topper-a :

"Ovaj planetarni entitet je fokusna tačka jedne specifične gustine interakcije uma/tijela. U određenim kosmičkim momentima, ili na “raskrsnicama”, takav jedan planetarni entitet može biti na redu za polarizaciju u jedan viši denzitet. Negativna hijerarhija to vidi kao jedan “zreli momenat” za intervenciju tako što će pokušati uticati na takav način da se ta polarizacija negativno odigra, kako bi taj planetarni entitet prešao na Negativnu stranu, odnosno, OPS realnost 4-og denziteta – u ‘Jednotu’ – umjesto u Pozitivnu realnost raznovrsnosti i kreativne ekspanzije. Negativno polarizovana bića zahtijevaju jednu negativno polarizovanu planetarnu osnovu sa koje će funkcionisati, isto kao što pozitivna bića viših denziteta trebaju pozitivno polarizovane planetarne osnove.

Opet ona hermetička maksima: Ekonomija svjetlosne energije gore, i ekonomija kontrole svijesti i volje dole. Oni žele da koriste vlastitu kreativnu energiju čovječanstva kako bi uz pomoć nje “zaključali” našu planetu pod njihovom dominacijom. "

Uostalom, i ova "Ekonomska kriza" i ptičiji-svinjski grip i sve ostale indukovane fobije sa globalnim karakterom ... sluge su samo u ovoj istoj priči... Strah i panika je ono na šta oni računaju u bojenju "realnosti" sveta. Ne dopustite nikada da vas OBOJE STRAHOM... mada će 99% populacije debelo nasesti na nove i "epohalne istine"... jb-ga... i uskoro će biti "experti par exelans" za medjukosmička zbivanja, politiku i "miroljubivu aktivnu koegzistenciju" svih naših aliena i alienosti i organskih portalnosti...

Ne može iz USA Kongresa izaći istina, to je i logički i matematički dokazivo. Saopštenje može izaći u javnost samo kao ineresno usmeravanje svetske populacije u željenom pravcu mišljenja - odnosno VEROVANJA... amin.

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 28, 2009 4:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
Ncccc, sve nesto protiv USA?!

A mi se borimo protiv venzamaljaca vec preko 10 godina (Stargate SG-1 :))

:mrgreen:

Par malo starijih zanimljivih linkova:

http://www.youtube.com/watch?v=a7X8HK-3iWM

http://www.youtube.com/watch?v=R2Sz-MgoFos

I posto su UFO demokrate, mozda i saznamo o njima....

http://www.youtube.com/watch?v=hmJnFZy-PtU

I malo starije...

http://www.youtube.com/watch?v=JYkZX5ridZE

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 29 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz