Sada je: sub apr 27, 2024 12:28 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 47 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: pet jul 03, 2009 8:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 11:27 am
Postovi: 50
Lokacija: zagreb
Hellboy je napisao/la:
teh_zoh je napisao/la:
zna li netko , itko , bilo tko ?


Pozdrav teh_zoh,

probaj ovako pa mi javi. :)

http://www.simoniff.com/lam/lam_contact.html

http://user.cyberlink.ch/~koenig/lam-stat.htm

http://www.bibliotecapleyades.net/cienc ... real01.htm


zahvaljujem hellboy

UrosZlo je napisao/la:
Ubedljivo najsmesnija tema na forumu #-o ](*,) hh :lol: :lol: :lol:
Mogu ti samo doci oni mali sivi kako Jack kaze "opaki" momci hh :lol: :D
Ja bih ti preporucio prvo da procitas osnovne stvari na forumu, prvenstveno metefiziku. Pozdrav :wink:


pretpostavljam da moje znanje o metafizici i razumjevanju svijeta osuđuješ po količini mojih postova , uostalom bit će mi drago ponoviti neke stvari

_________________
jhva elohim meth
Egoism is the very essence of a noble soul


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: pet jul 03, 2009 9:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 01, 2009 12:05 pm
Postovi: 31
FORMICA je napisao/la:
Ljudi pa vi nijeste normalni.
Što će ti, da ih nećeš svrnuti na kafu i rakiju, pa da se siti ispričate?
Goni ih u p***u m******u, koji će ti k***c ta vanzemaljska g***a. Oni ne smiju biti ovđe. Opučismo se da ih oćeramo a ovi hoće da se snjima druže [-o<
Ni u normalnim okolnostima nam nijesu potrebni a naročito ne sad. :evil:


Ne razumijes ti nista komsinice #-o

Treba da ih zove pa kad dodju na kafu ili :occasion5:

Tu upada ekipa i odvalimo ih od zivota :blob:

E onda ih izvedemo pred Vladu ili pred hotel Crna Gora da im oprostimo sto smo ih tukli i da nam fino sve kazu :thumbup:

Evo obecavam ti da cu ti licno poklonit jednoga da se igras s njim cim ih nafatamo, moze li?

:love12:

_________________
Visita Interiora Terra Rectificando Invenies Occultum Lapidem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: pet jul 03, 2009 9:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
teh_zoh je napisao/la:
nije problem strah od "loših" momaka

bolje živjeti jedan dan kao vuk nego sto godina kao ovca

znači čak i ako će doč loši momci bar ću imati novo iskustvo , uostalom nemora značiti da samo zato što su loši misle raditi loše na pojedincu poput mene


Nekako imam osječaj da je ova tema već negdje bila , ok , nema veze , deja vu , šta je tu je.

Ajmo ovako , ovaj put , drugu logiku.

Tebe je netko rodio , netko napravio , vjerovatno a možda i ne imaš brata il sestru , il više njih , pa uža rodbina , daljnja rodbina , prijatelji , možda imaš i curu itd itd.

Ako misliš da se to tiče samo tebe , malo razmisli koliko ljudi oni imaju na pladnju ako im se ti ponudiš.

Nije tu stvar samo u tebi , već u "puno toga".

Dont be stupid.

Oni koji će ti se prije ukazati sto posto nego bilo koji pozitivni su ti sivi i ostala gamad.

Ne diraj u go*no.

Go*no šta više diraš , više smrdi.

Ako već tribaš dirat u go*no , onda ga bar pošteno NAGAZI. :evil:

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: pet jul 03, 2009 9:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 11:27 am
Postovi: 50
Lokacija: zagreb
spyro je napisao/la:
teh_zoh je napisao/la:
nije problem strah od "loših" momaka

bolje živjeti jedan dan kao vuk nego sto godina kao ovca

znači čak i ako će doč loši momci bar ću imati novo iskustvo , uostalom nemora značiti da samo zato što su loši misle raditi loše na pojedincu poput mene


Nekako imam osječaj da je ova tema već negdje bila , ok , nema veze , deja vu , šta je tu je.

Ajmo ovako , ovaj put , drugu logiku.

Tebe je netko rodio , netko napravio , vjerovatno a možda i ne imaš brata il sestru , il više njih , pa uža rodbina , daljnja rodbina , prijatelji , možda imaš i curu itd itd.

Ako misliš da se to tiče samo tebe , malo razmisli koliko ljudi oni imaju na pladnju ako im se ti ponudiš.

Nije tu stvar samo u tebi , već u "puno toga".

Dont be stupid.

Oni koji će ti se prije ukazati sto posto nego bilo koji pozitivni su ti sivi i ostala gamad.

Ne diraj u go*no.

Go*no šta više diraš , više smrdi.

Ako već tribaš dirat u go*no , onda ga bar pošteno NAGAZI. :evil:


jako mi je ugodno kada ima toliko inteligentnih ljudi na ovom forumu i čak se potpuno slažem sa tobom , samo što da postoji taj netko drugi . roditelje nemam , imam majku ali nije to ponašanje roditelja tako da se ne računa, jedinac sam i nekomuniciram sa rodbinom uopče tako da to nije isto problem, prave prijatelje nisam imao nikad, kao ni curu .

Nadam se da sada vidiš da nemam osobe koju bi mogao povrijediti , pogotovo ne duboko i zato jednostavno nemam što izgubiti

_________________
jhva elohim meth
Egoism is the very essence of a noble soul


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: sub jul 04, 2009 9:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Hellboy je napisao/la:
FORMICA je napisao/la:
Ljudi pa vi nijeste normalni.
Što će ti, da ih nećeš svrnuti na kafu i rakiju, pa da se siti ispričate?
Goni ih u p***u m******u, koji će ti k***c ta vanzemaljska g***a. Oni ne smiju biti ovđe. Opučismo se da ih oćeramo a ovi hoće da se snjima druže [-o<
Ni u normalnim okolnostima nam nijesu potrebni a naročito ne sad. :evil:


Ne razumijes ti nista komsinice #-o

Treba da ih zove pa kad dodju na kafu ili :occasion5:

Tu upada ekipa i odvalimo ih od zivota :blob:

E onda ih izvedemo pred Vladu ili pred hotel Crna Gora da im oprostimo sto smo ih tukli i da nam fino sve kazu :thumbup:

Evo obecavam ti da cu ti licno poklonit jednoga da se igras s njim cim ih nafatamo, moze li?

:love12:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ja sam on, a Formica je mrav na latinskom :hello2:
Nemaju oni nama što reći što već ne znamo, a svo njihovo znanje nam ne treba ništa. Strah me da im mi trebamo za nešto drugo. Njihove priče o tobožnjoj pomoći su priče za malu đecu. Niko ništa ne daje džabe (čak ni baba :wink: )a što očekuju od nas posebno je pitanje. Ja bi im dao onu stvar pa nek se igraju sa njom na opštu radost i zadovoljstvo.
Niko se ne smije miješati u naše stvari naročito ne kad je promjena u pitanju. To moraju ljudi sami odraditi inače nećemo odraditi posao kako treba i ko zna kakve nas muke poslije čekaju. U svakom slučaju proći će kao žuti (ne mravi :rofl ).

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: sub jul 04, 2009 10:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 01, 2009 12:05 pm
Postovi: 31
LOL, LMAO, itd.

E zemo zemo nasmija me dobro danas.
Pa dje za ime uzimas zenskog mrava jadan ne bio. :rofl :rofl :rofl
Salim se nemoj zamjerit.

Nego da se vratimo na temu.Fakat je sledece;

-duze su od nas ovdje, i proizvod smo njihove genetske manipulacije u cilju robovskog sluzenja i koriscenja resursa planete na kojoj bi oni rmbacili da nije nas ( iskljuci Montenegro, tu su se zaj****i).-izvor:Zaharia Sitchin

-poslednjih 100g intenzivirana je saradnja svjetskih mocnika ( tajna vlada ) sa njima i od tada krece intenzivni napredak u svim naucnim pravcima.Postoje i u funkciji su zajednicke baze ( Dulce base npr. ) u tu i druge svrhe.-izvor: googleuj malo i naces brdo izvora.( Philadelphija Experiment, Montouk , Vril itd. )

-nisu svi NLO iskljucivo njihovi, dobar deo koristimo i mi jos od 30-ih godina 20-og vjeka.
izvor:
http://discaircraft.greyfalcon.us/The%2 ... 0Discs.htm

http://battleofearth.wordpress.com/2009 ... l-society/

http://video.google.com/videoplay?docid ... 5480311871

http://video.google.com/videoplay?docid ... 7096&hl=en

I tako, vidis zemo neki drugi su odlucili ( ako su ista smjeli i da odluce drugacije ) umjesto nas treba li nam sto od njih ili ne, mozemo se samo nadat da jos ima sanse da se izvadimo iz govana u kojima smo jos od Vavilona i Sumera, ako ne i ranije.

Djedovu tandzaru pored uzglavlja i ne brini. :wink:

_________________
Visita Interiora Terra Rectificando Invenies Occultum Lapidem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: ned jul 05, 2009 12:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 01, 2009 12:05 pm
Postovi: 31
:-#


http://video.aol.com/video-detail/this- ... 4204350041

_________________
Visita Interiora Terra Rectificando Invenies Occultum Lapidem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: ned jul 05, 2009 11:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Hellboy je napisao/la:
Arja je napisao/la:
Citat:
zna li netko , itko , bilo tko ?


mislim da uopšte nema potrebe razmišljati kako ostvariti kontakt, jer ta ekipica već uveliko ima kontakt sa nama.

A pogotovo jedva čeka primenu magijskih tehnika za svoje prizivanje.

Mnogo mi se suvislijim čini raditi na autonomiji od tog kontakta. :wink:



Možda mu sledeća destinacija bude Dulce base. :roll:


LOL, a posle ce se pogozbiti cepavima od teg_zoha :lol: :lol: :lol: mali sivi i zeleni veliki :rotfl: :rotfl: :rotfl: ](*,)

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: pon jul 06, 2009 12:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
teh_zoh želim ti sve najbolje u tvom naumu. Nek ti je sa srećom, i zbilja se nadam da ćeš pronaći bar malo veselja sa "njima" kada već to nisi mogao učiniti sa "nama". Čuvaj se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: pon jul 06, 2009 2:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Hellboy je napisao/la:
LOL, LMAO, itd.

E zemo zemo nasmija me dobro danas.
Pa dje za ime uzimas zenskog mrava jadan ne bio. :rofl :rofl :rofl
Salim se nemoj zamjerit.


Ne zamjeram nego znaš ono "sitnom mravu ko gordome lafu, razvedri mi iznad Gore Crne", a i mrav je bez pola (maticu i trutove ne brojim)

Hellboy je napisao/la:
Nego da se vratimo na temu.Fakat je sledece;

-duze su od nas ovdje, i proizvod smo njihove genetske manipulacije u cilju robovskog sluzenja i koriscenja resursa planete na kojoj bi oni rmbacili da nije nas ( iskljuci Montenegro, tu su se zaj****i).-izvor:Zaharia Sitchin

-poslednjih 100g intenzivirana je saradnja svjetskih mocnika ( tajna vlada ) sa njima i od tada krece intenzivni napredak u svim naucnim pravcima.Postoje i u funkciji su zajednicke baze ( Dulce base npr. ) u tu i druge svrhe.-izvor: googleuj malo i naces brdo izvora.( Philadelphija Experiment, Montouk , Vril itd. )

-nisu svi NLO iskljucivo njihovi, dobar deo koristimo i mi jos od 30-ih godina 20-og vjeka.
izvor:
http://discaircraft.greyfalcon.us/The%2 ... 0Discs.htm

http://battleofearth.wordpress.com/2009 ... l-society/

http://video.google.com/videoplay?docid ... 5480311871

http://video.google.com/videoplay?docid ... 7096&hl=en


Ne mori me briga što su duže ovđe. I crvi su duže i od njih. Istina kad krepamo damo im tijelo da ga iźedu ama ih ne slušamo ništa.Pa nećemo ni tu gamad guštersku. Malo što nam mogu učiniti no neka śede đe su i da im je dobro. O domaćim izdajnicima neću ni da zborim za njih imamo vrlo ljucke metode.

Hellboy je napisao/la:
I tako, vidis zemo neki drugi su odlucili ( ako su ista smjeli i da odluce drugacije ) umjesto nas treba li nam sto od njih ili ne, mozemo se samo nadat da jos ima sanse da se izvadimo iz govana u kojima smo jos od Vavilona i Sumera, ako ne i ranije.

Djedovu tandzaru pored uzglavlja i ne brini. :wink:


Ne mogu oni ništa odlučiti u tome je stvar. Mogu nam učinjeti štetu ali nas ne mogu zaustaviti. Ne treba nam tandžara :mrgreen: mada i ona umije biti efikasna pravilno upotrijebljena.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: pon jul 06, 2009 2:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Pa dje za ime uzimas zenskog mrava jadan ne bio.


I na italijanskom jeziku se mrav kaze 'formica', i ne odnosi se na polove.

Citat:
Djedovu tandzaru pored uzglavlja i ne brini.


Mislim da nikakva tandzara tu nece biti od pomoci, a narocito ne materijalna manifestacija privucena takvim misaonim konceptom.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: pon jul 06, 2009 2:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 01, 2009 12:05 pm
Postovi: 31
1. U vezi imena ( Formica ), komentar je bio šala, vratite se na post i vidite ispod što sam dodao.Trebalo je da ispadne kao vic da nije shvaćeno ozbiljno.

2.Tandžara je i te kako od pomoći kod vrsta kao na slikama dolje, a što se astralnih, eteričnih itd. tiče i za njih ima metoda.Ne nego ću ih zvat na kafu, ma nemoj.


Ja sam za malčice radikalnije metode kad su oni u pitanju, jer ni oni nisu baš nježni, tako da ih najradije vidim ovako.

http://www.12vn.net/alien-pictures.html

_________________
Visita Interiora Terra Rectificando Invenies Occultum Lapidem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: pon jul 06, 2009 5:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
2.Tandžara je i te kako od pomoći kod vrsta kao na slikama dolje, a što se astralnih, eteričnih itd. tiče i za njih ima metoda.Ne nego ću ih zvat na kafu, ma nemoj.

Ja sam za malčice radikalnije metode kad su oni u pitanju, jer ni oni nisu baš nježni, tako da ih najradije vidim ovako.


Naravno da ih neces zvati na kafu, mada vidim da neki imaju i tih zelja, ali oni se ionako pozivaju sami. Slazem se da i oni nisu bas "nezni", ali mogucnosti za primenu radikalne metode su nama neuporedivo manje nego njima. To bi bilo kao da kopljem jurisas na tenk. Stvar je u tome da oni na nas ne "jurisaju" oruzijem kakvim mi zamisljamo nego se sluze manipulacijama nase svesti i duse, i mislim da se od toga moze odbraniti samo znanjem i svesnoscu. Mislim da svaka druga metoda, radikalna ili ne, pogotovu "oruzana" predstavlja "slepu ulicu" i znacila bi da "igramo kako oni sviraju".


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: pon jul 06, 2009 6:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 01, 2009 12:05 pm
Postovi: 31
Aragorn je napisao/la:
Citat:
2.Tandžara je i te kako od pomoći kod vrsta kao na slikama dolje, a što se astralnih, eteričnih itd. tiče i za njih ima metoda.Ne nego ću ih zvat na kafu, ma nemoj.

Ja sam za malčice radikalnije metode kad su oni u pitanju, jer ni oni nisu baš nježni, tako da ih najradije vidim ovako.


Naravno da ih neces zvati na kafu, mada vidim da neki imaju i tih zelja, ali oni se ionako pozivaju sami. Slazem se da i oni nisu bas "nezni", ali mogucnosti za primenu radikalne metode su nama neuporedivo manje nego njima. To bi bilo kao da kopljem jurisas na tenk. Stvar je u tome da oni na nas ne "jurisaju" oruzijem kakvim mi zamisljamo nego se sluze manipulacijama nase svesti i duse, i mislim da se od toga moze odbraniti samo znanjem i svesnoscu. Mislim da svaka druga metoda, radikalna ili ne, pogotovu "oruzana" predstavlja "slepu ulicu" i znacila bi da "igramo kako oni sviraju".


Pozdrav


Zdravo Aragorn,

Sticajem čudnih okolnosti jako mi je dobro poznata većina načina koji se upotrebljavaju nad našom rasom ( što opet ne znači da okolo šetam sa folijom na glavi ), u cilju kontrole i manipulacije.

Moje je skromno mišljenje da probuđeni pojedinci koji koriste više od prosječnih 3-5% uma mogu i te kako da utiču na trenutnu situaciju, i što ih je više tim bolje.

Ne podržavam taktiku čekanja spasilaca i reagovanja "kad za to dođe vrjeme", jer to čekanje traje evo koliko hiljada godina.Sistem nije nepobediv, niti je u svojoj projektovanoj iluziji savršen.

Mi u sebi nosimo okean svjetla koji je jači od bilo koje tame.Mi sami smo odgovor.Mi smo jedini oslobodioci sebe i jedino oružje koje nam treba.Kada to shvatimo borba je nepotrebna jer smo već pobjedili.

Tandžara je pominjana u kontekstu samoodbrane pojedinaca koji su neprobuđeni i samim time upućeni na samo takav vid odgovora u datom trenu kada je to neophodno, i i dalje je podržavam kao argument prilikom susreta sa "lošim momcima".Tigar koji je biće nižeg densiteta od nas može nas ubiti, i u samoodbrani i radi gladi, tako i mi bića višeg densiteta, mada ih ja baš ne bi jeo.

Love & Light

http://www.youtube.com/watch?v=hwhcMbavJAs&eurl

http://www.youtube.com/watch?v=0eYDA8qL ... re=related

slika

_________________
Visita Interiora Terra Rectificando Invenies Occultum Lapidem


Zadnja izmjena: Hellboy; pon jul 06, 2009 7:09 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: pon jul 06, 2009 6:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
Zar te ne bi bilo strah prizivati NLO, jer kako mi se cini, oni jos ne znaju da lete bas najbolje, pa se cesto sruse?! :mrgreen:

A mozda ti je to i ideja?! :shock: :rofl Zovnes ih, a oni se zalete, sruse i eto te, konkurencija hAmericKoj vladi. :love6:

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: pon jul 06, 2009 8:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 01, 2009 12:05 pm
Postovi: 31
SuperFrog je napisao/la:
Zar te ne bi bilo strah prizivati NLO, jer kako mi se cini, oni jos ne znaju da lete bas najbolje, pa se cesto sruse?! :mrgreen:

A mozda ti je to i ideja?! :shock: :rofl Zovnes ih, a oni se zalete, sruse i eto te, konkurencija hAmericKoj vladi. :love6:


Ja ne zovem nikoga, niti sam postavio temu.

_________________
Visita Interiora Terra Rectificando Invenies Occultum Lapidem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: pon jul 06, 2009 8:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
Hellboy je napisao/la:
SuperFrog je napisao/la:
Zar te ne bi bilo strah prizivati NLO, jer kako mi se cini, oni jos ne znaju da lete bas najbolje, pa se cesto sruse?! :mrgreen:

A mozda ti je to i ideja?! :shock: :rofl Zovnes ih, a oni se zalete, sruse i eto te, konkurencija hAmericKoj vladi. :love6:


Ja ne zovem nikoga, niti sam postavio temu.


Pa ocigledno je pitanje namjenjeno onome tko zeli da priziva NLO. :wink:

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: pon jul 06, 2009 8:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 01, 2009 12:05 pm
Postovi: 31
SuperFrog je napisao/la:
Hellboy je napisao/la:
SuperFrog je napisao/la:
Zar te ne bi bilo strah prizivati NLO, jer kako mi se cini, oni jos ne znaju da lete bas najbolje, pa se cesto sruse?! :mrgreen:

A mozda ti je to i ideja?! :shock: :rofl Zovnes ih, a oni se zalete, sruse i eto te, konkurencija hAmericKoj vladi. :love6:


Ja ne zovem nikoga, niti sam postavio temu.


Pa ocigledno je pitanje namjenjeno onome tko zeli da priziva NLO. :wink:


Nije očigledno jer ide poslije mog posta a ne navodiš da nekog drugog pitaš.

Ako si već htio pitati nekog drugog postavi mu ime na početak svog posta, jer ćeš ovako dobijati odgovore od ljudi koji su postavili post prije tvog pametnjakoviću. :thumbup:

_________________
Visita Interiora Terra Rectificando Invenies Occultum Lapidem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: uto jul 07, 2009 12:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
Pa samo je potrebno procitati, i znati na koga se odnosi...

Al' eto, covjek uci dok je ziv... pa da samo kazem da se ovo odnosi na tebe, hellboy :mrgreen: :hello2: :glasses7:

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kako prizvati nlo ?
PostPostano: čet jul 09, 2009 12:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Dakle ono što znam. Uspostavljen je posebni slijed događaja koji nema nijednu jedinu zajedničku tačku sa postojećim slijedom događaja u svemiru. To se može učiniti. Jedina zajednička tačka tog slijeda događaja sa ovim svemirom u svim dimenzijama je pokušaj manipulacije ljudima. Tog trenutka sve počinje da se odvija po novom slijedu događaja koji obezbijeđuje potpuno uništenje vanzemaljaca bez mogućnosti njihove odbrane. Naravno da oni znaju za to naravno da pokušavaju naći mogućnosti da izbjegnu uništenje i naravno da neće uspjeti u tome. Jedina mogućnost koja im se pruža je da nas prođu ove rede. Mreža je načinjena tako da u trenutku njihove odluke počne da djeluje i od toga nema spasa. Možda je smiješno da će njihovu fantastičnu tehnologiju uništiti primitivna ljucka tehnologija ali to ide tako. Tehnološki razvoj zapravo i ne znači mnogo. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 47 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 31 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz