Sada je: sub apr 27, 2024 10:03 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ispovjest Sanni Ceto, žene hibrida sivih i čovjeka
PostPostano: pon aug 10, 2009 8:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
[google]http://video.google.com/videoplay?docid=-8085211171228914111&hl=undefined[/google]
Ukratko, Sanni Ceto je navodni Zeta/Human hibrid koja je u prošlom životu bila pilot jedne od letjelica koje su se srušile u Roswellu. Zbog karme je reinkarnirana u hibrida, jer je zbog njene pogreške došlo do pada.
Uglavnom, pogledajte video do kraja, zanimljivo je što ima za reći.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ispovjest Sanni Ceto, žene hibrida sivih i čovjeka
PostPostano: pon aug 10, 2009 10:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Sta ljudi sve nece uraditi kako bi se eksponirali i izasli u javnost... ](*,)

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ispovjest Sanni Ceto, žene hibrida sivih i čovjeka
PostPostano: pon aug 10, 2009 12:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
A si ružna bog te j*** :rofl :rofl

Slažem se sa UrosZlo-em u potpunosti


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ispovjest Sanni Ceto, žene hibrida sivih i čovjeka
PostPostano: pon aug 10, 2009 5:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 11, 2006 11:59 pm
Postovi: 8
meni ona bas djeluje kao osoba koja je bolesna,neki oblik retardacije.

_________________
Go hard,go pro or go home!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ispovjest Sanni Ceto, žene hibrida sivih i čovjeka
PostPostano: sri aug 12, 2009 8:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
meni se čini ovo jako nepošteno suditi osobu po izgledu i načinu komunikacije (mislim da to rade retardirane sirovine koji se ne bi trebale nalaziti na ovakvim forumima :mrgreen: ), po načinu izgovaranja bi se reklo da ima nekih tegoba zdravstvenih ali po priči se čini jako staložena i uvjerljiva.bog će ga znati, možda govori istinu možda ne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ispovjest Sanni Ceto, žene hibrida sivih i čovjeka
PostPostano: pon aug 17, 2009 12:03 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 11, 2006 11:59 pm
Postovi: 8
demiurge je napisao/la:
meni se čini ovo jako nepošteno suditi osobu po izgledu i načinu komunikacije (mislim da to rade retardirane sirovine koji se ne bi trebale nalaziti na ovakvim forumima :mrgreen: ), po načinu izgovaranja bi se reklo da ima nekih tegoba zdravstvenih ali po priči se čini jako staložena i uvjerljiva.bog će ga znati, možda govori istinu možda ne.

prvo koliko se secam nisam se tebi uopste obracao u prethodnom postu i mislim da si ti pokazao svojim recima ko je kakav...A mislio sam ozbiljno kad sam rekao da doticna izgleda kao da je bolesna,bez ikakvog ruganja i ismejavanja.

_________________
Go hard,go pro or go home!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ispovjest Sanni Ceto, žene hibrida sivih i čovjeka
PostPostano: pet okt 02, 2009 10:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 1:53 pm
Postovi: 66
Zar vam je tolko važno kako izgleda ili je važnije što ima za reći, a nije malo rekla.
Čini mi se da se dotakla previše tema koje su već 'prožvakane', ali zvuči i djeluje mi uvjerljivo.
U svakom slučaju - dao bih joj zagrljaj. :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ispovjest Sanni Ceto, žene hibrida sivih i čovjeka
PostPostano: uto apr 06, 2010 10:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Sve je to manje više ok.

Osim jednog malog detaljčića u cijeloj toj priči.

A word about my crew: Naylaiu was a xeno biologist, whose job was to collect alien plants and life forms on planets not native to our own solar system.

Shienyah was a linguist, trained to interpret languages into our Kebban dialect.
Lorkiah was a second-in-command, a junior commander in her training to become a pilot.
Kiayha was a navigator and second-in-rank pilot.

http://sanniceto.tripod.com/crash.html

Ona plus još četri ćlana posade.

To je pet.

A nisu bila petorica , nego četvorica.

Pa sad ono , priča ka priča je manje više ok al ne znam odakle je izvukla petog ćlana posade tako da ono , u kratko rečeno , mislim da žena malo izmišlja.

22 JULY 1947-ROSWELL NEW MEXICO-4 BODIES

http://www.dldewey.com/columns/aliencnf.htm

Contents of the Box:

"The contents, enclosed in a thick glass container, were submerged in a thick light blue liquid. At first I thought it was a dead child they were shipping somewhere, but this was no child. "It was a 4ft human-shaped figure with arms, bizarre- looking four-fingered hands - I didn't see a thumb - thin legs and feet, and an over-sized incandescent lightbulb-shaped head that looked like it was floating over a balloon gondola for a chin."

http://ufos.about.com/od/projectsign/p/corso.htm


Philip J. Corso (May 22, 1915 – July 16, 1998) was an American Army officer.


slika

He served in the United States Army from February 23, 1942, to March 1, 1963,[1] and earned the rank of Lieutenant Colonel.

Corso published The Day After Roswell, about how he was involved in the research of alleged extraterrestrial technology recovered from the 1947 Roswell UFO Incident.

http://en.wikipedia.org/wiki/Philip_J._Corso


U prevodu ženska malo izmišlja , al ono šta se prićice tiće onako više manje može proć i to al tako može svatko no laže jer nije ih bilo pet nego četri.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ispovjest Sanni Ceto, žene hibrida sivih i čovjeka
PostPostano: ned apr 11, 2010 2:26 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Sivi NEMAJU dušu - oni su "roboti", uglavnom projekcije svojih "gazda", većinom reptila. Tako da ona nije mogla biti pilot te letjelice, bar ne u smislu duše koja je navodno bila u tom sivom tijelu.

Može eventualno biti samo duša tog reptila koji je projicirao KROZ tog sivkana.

Klasično izvrtanje istine...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ispovjest Sanni Ceto, žene hibrida sivih i čovjeka
PostPostano: ned apr 11, 2010 6:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Ima različitih sivih.

Ne može se baš pričati u kontekstu nemaju dušu jer i kokoške imaju dušu samo nije konceptualna nego životinjaska.

Rasa koja se srušila u Roswellu i rasa sivih koja otima ljude radi hibridizacije su dvi različite rase.

Njena priča može proć samo nije ih bilo pet nego četri.

Nešto je ona izmišala.

Greysi su rasa isto kao i humanoidi.

Humanoida ima svakakvih pa tako je i s greysima.

Duga priča u koju mi se ne da ulazit.

Greys iz Roswella je više mesnatiji i oći su mu manje , skoro pa ljudske dok u osnovi kod ovih greysa otmičara imaš kost i koža , mršavi ko gladna djeca Afrike i velike crne oći.

Dvi različite stvari ( vrste ).

http://www.youtube.com/watch?v=QzmmlaZ9 ... re=related

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ispovjest Sanni Ceto, žene hibrida sivih i čovjeka
PostPostano: ned apr 11, 2010 6:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
spyro je napisao/la:
Greys iz Roswella je više mesnatiji i oći su mu manje , skoro pa ljudske dok u osnovi kod ovih greysa otmičara imaš kost i koža , mršavi ko gladna djeca Afrike i velike crne oći.
Dvi različite stvari ( vrste ).
http://www.youtube.com/watch?v=QzmmlaZ9 ... re=related



Zar još nisi obavešten da je ovaj film lažnjak. :roll:

Grejsi su Grejsi iako se malo razlikuju po izgledu nema ih različite vrste nego se razlikuju po kastama, neki su im nadređeni, kao nadzornici, i oni su viši, a neki podređeni, kao radnici, i oni su niži.

Grejsi nisu humanoidi nego insektoidi.

I zato nemaju dušu, pored toga što su klonovi.

Na kraju, zbog svega ovoga, ovoj jadnici, ako je zaista njihov hibrid, nema se šta verovati. Ona ne priča ništa iz svoje glave jer verovatno nije neuspeli hibrid. To pričaju Grejsi, a zna se koliko su oni iskreni.
Ako je samo neki psihopata onda je tako treba i gledati i u tom slučaju joj ne treba verovati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ispovjest Sanni Ceto, žene hibrida sivih i čovjeka
PostPostano: ned apr 11, 2010 7:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Pantelija je napisao/la:

Na kraju, zbog svega ovoga, ovoj jadnici, ako je zaista njihov hibrid, nema se šta verovati. Ona ne priča ništa iz svoje glave jer verovatno nije neuspeli hibrid. To pričaju Grejsi, a zna se koliko su oni iskreni.
Ako je samo neki psihopata onda je tako treba i gledati i u tom slučaju joj ne treba verovati.


Dobro. To je dio i od kojega bi se ja isto malo ogradio jer mi ta ženska nije baš najjasnija i tako to. Uopće mi se puno ne ulazi u njenu tematiku. Priča joj je više manje ok i može proć ka takva , al nije ih bilo pet nego četri.

Šta se tiće autentićnosti filma. Ne znam pogledaj ponovo. Procijeni sam. Imaš neko tijelo. Imaš seciranje. Imaš vađenje organa. Imaš između ostaloga i šest prstiju na ruci kod tog tijela. Ono , kako god tko hoće , njegova stvar. Nek misli svak šta oće i kako mu je najpametnije. Sve u svemu s obzirom na sve više sam za to da se misli da su greysi loši jer je tako bolje za ljude budući da uglavnom i otimaju samo ovi bad gaysi i s time tj s takvim pristupom nemaš problema da ti ga zavuću s leđa. Osobno mi nije toliko bitna priča o Roswellu u smislu oće li netko mislit da su to neki ajmo reč manje više ne bad dečki ili su oni very bad dečki. Mislim da bi takve stvari cijelokupno stanovništvo više zamarale i smetale u razvoju nego da ih idu proučavat u dubinu. Nije stvar toliko ni bitna. Tu pomeni je najbitnije da su nakon Roswella amerikanci napravili areu 51. To mi se nekako ćini najbitnije kao podatak za široke mase. Ne treba ljude svaćim zamarat. A i nema svak vrime za dublje analize. Bitnije je radit na sebi.

slika

slika

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ispovjest Sanni Ceto, žene hibrida sivih i čovjeka
PostPostano: uto apr 13, 2010 9:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Pantelija je napisao/la:
Grejsi nisu humanoidi nego insektoidi.

I zato nemaju dušu, pored toga što su klonovi.

Misliš nemaju dušu kao našu ? Valjda imaju neki oblik niže svesti, životinjske ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ispovjest Sanni Ceto, žene hibrida sivih i čovjeka
PostPostano: uto apr 13, 2010 2:14 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Isprogramirani roboti. Sastoje se od biološko GMO uzgojenog tkiva, isprogramiranog da djeluju kao "živa bića", obično u područjima gdja se Reptilima neda baš ulaziti... i rađe ovako KROZ njih rade to što rade.

Pojednostavljeno primjereno shvaćanju čovjeka 3D: sivi su isprogramirani kompjuteri koji su napravljeni od biološkog materijala, te isprogramirani da rade onako kako žele system administratori.

Kompjuteri mogu djelovati kao "živi", jer igraju šah, upravljaju robotskim nastavcima ( ruke, trake, mobilna podnožja, itd. ), ali, zapravo, nemaju svoju svijest kao dušu, jer ih "živim" čini program i energija kojom se služe za pokretanje. Kao Terminatori ( film ). Lako prepoznaš Terminatora prve generacije jer zbilja izgleda kao robot i ponaša se kao "pravi robot". A dok u novijim "verzijama" terminatori ne samo da potpuno izgledaju kao čovjek ( lijepa terminatorica iz 3. dijela ), već imaju i sofisticiranije programe koji oponašaju ljudske emocije i sve drugo što čovjeka čini čovjekom... ( Sarah Connor Cronicles serija, http://www.imdb.com/title/tt0851851/ ).

Dakle, Sive možemo promatrati kao super-terminatore. Iako su od biološkog tkiva - oni su "mašine".

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 38 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz