Sada je: sub apr 27, 2024 6:06 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: pon aug 17, 2009 4:01 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Mislio sam na izbore, revolucije i ostala sranja, gde se masa potura za necije "vise" ciljeve. :wink:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: sub sep 05, 2009 5:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
IZgledi u bucnoisti ako se babe pita vrlo hrapavi.

Osobno ne vjerujem niti u jedni njezinu rijec...

sto vi kazete?

http://www.imoart.hr/forum/index.php?topic=643.0

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: ned sep 06, 2009 1:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
villy je napisao/la:
IZgledi u bucnoisti ako se babe pita vrlo hrapavi.

Osobno ne vjerujem niti u jedni njezinu rijec...

sto vi kazete?

http://www.imoart.hr/forum/index.php?topic=643.0


1: Kad bi znao da je sve to sto se dogodilo ona vec predvidjela, a da to nije naknadno njoj prisiveno mozda bi ju shvacao ozbiljnije.
2: sve to sto se dogodilo je isto tako predvidio i nostradamus, jedina razlika izmedju njega i nje jest to sto je on na buducnost gledao svjetlije.

A ovo za kloniranja, ljudska mutiranja, putovanja po galaksijama mogu bit trkeljanja. Svatko moze reci slicne stvari i sto god mu padne na pamet i vjerovatno ce se sve to i izdogadjati.

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: ned sep 06, 2009 8:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Ako pogledamo sve djelove the arrival http://www.youtube.com/view_play_list?p ... ivals+pt.4
jasno se vidi cije je vjera (islam i pravoslavlje) jedan od najcisci prema jednom istinskom bogu.
Ne brzajte svaka vjera od navedenig je dozvljava infiltraciju, stoga hocu reci da je quran jedan od najciscih svetih pisama najvjerodostojniji.

Lupetanja babe i nostradamusa mogu gledati i s jos jednog ugla.
Ponavljamo se.. nije iskljuceno zasto?
sjetimo se samo karti novog svjeta, zapaljena velika grcka knjiznica . unistana.
Velika znanja su dosala od nekuda. netko ih posjeduje.

Vjerujem isto u davni sumer i da ne postojimo vise od 10000g kao ovakvi danas.
Onaj koji je stvarao ruzno je reci napravio je reset.
U doba sumera ako se na varam postojale su dvije civilizacije lemurci i atlatidjani. Izbio je nuklearni rat. Sve je otislo u PM. Postoje arheoloski dokazi na tim lokalitetima.
S druge strane po jednom geologu s nasih prostora da je zemlja stara kao sto se tumaci sve bi planine dosada erodirale i more bi bilo toliko slano da u njemu nebi bilo ni jednog oblika zivota.
Stoga smatram da smo u jednu ruku u najnovije vrijeme ne vise od 5000g stavljeni ponovo na kusnju.

Izbice 3 svjetki rat mozda ne s puskam u ruci ali okrsaj izmedju jednog svemoguceg boga stvortelja svega i antikrista, laznog jedookog mesaje ocito ce biti neizbjezan.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: ned sep 06, 2009 11:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
Citat:
Ako pogledamo sve djelove the arrival http://www.youtube.com/view_play_list?p ... ivals+pt.4
jasno se vidi cije je vjera (islam i pravoslavlje) jedan od najcisci prema jednom istinskom bogu.
Ne brzajte svaka vjera od navedenig je dozvljava infiltraciju, stoga hocu reci da je quran jedan od najciscih svetih pisama najvjerodostojniji.


da, a ako pogledate bilo koji drugi filmić na youtube- u koji promiču biblijski fanatici, vidjet ćete da je biblija najsvetije, najčišće i jeste li uopće sumnjali - najvjerodostojnije pismo :roll:

Citat:
Vjerujem isto u davni sumer i da ne postojimo vise od 10000g kao ovakvi danas.
Onaj koji je stvarao ruzno je reci napravio je reset.
U doba sumera ako se na varam postojale su dvije civilizacije lemurci i atlatidjani. Izbio je nuklearni rat. Sve je otislo u PM. Postoje arheoloski dokazi na tim lokalitetima.


pa sumer je dokazana civilizacija i nemaš tu šta ne vjerovati. kao da ja kažem da ne vjerujem u egipat. a sumer je počeo kulturno i civilizacijski se uzdizati od 6. pa sve do 3. tisućljeća pr. kr. atlantida i lemurija su navodno postojali puno više godina u nazad a navodno je kataklizma započela 10 000 i neke ili 11 000 i neke (ili ko zna kada) jer danas za postojanje atlantide postoje naznake a ne čvrsti dokazi pa ako se dogodila kataklizma dogodila se puno dalje u prošlosti jer praktički su jedva vidljivi dokazi da je tu bilo nešto prije tih godina, pogotovo nešto toliko napredno. da je to bilo u doba sumera, definitivno bi bilo vidljivo.

Citat:
Izbice 3 svjetki rat mozda ne s puskam u ruci ali okrsaj izmedju jednog svemoguceg boga stvortelja svega i antikrista, laznog jedookog mesaje ocito ce biti neizbjezan.


ovo svi prognoziraju, pa tako i nostradamusi i svako malo ga odgađaju kad se ne poklopi neko vrijeme i datum. a ovo o pravom bogu i lažnom bogu mi nije jasno, ko će se tu boriti i s kojim ciljem. dojučerašnji susjedi će si doći u dvorište i međusobno poklati djecu i netko tko štuje "pravog boga" će odnjeti pobjedu dok onaj ko štuje "krivog boga - anti-krista" će odnjeti poraz. mislim, ako bude treći svjetski rat to će biti samo obićna bezlična makljaža između naroda bez ikakvog drugog razloga osim povodljivosti za panikom i strahom, i služit će istim silama s istim ciljem - smanjenjem stanovništva i zapravo svi koljači će biti i sti, štovat će isto lažno božanstvo nasilja. stoga ne znam tko želi uopće da dođe do 3. svijetskog rata osim fanatika.

Citat:
2: sve to sto se dogodilo je isto tako predvidio i nostradamus, jedina razlika izmedju njega i nje jest to sto je on na buducnost gledao svjetlije.


nostradamusova proročanstva su uglavnom svedena na nerazumljive stihove koja obično postanu proročanstva nakon što se nešto dogodi, i to obično od strane pisaca koji su od nostradamusa napravili svoju "zlatnu koku" koja svakim izdanjem štanca mnog zelenjave. kada ti isti pisci daju sebi u zadatak da nam rasvijetle ostalu nostradamusovu poeziju u vidu događaja koji nas uskoro očekuju, svodi se na to da netko od trenutno notornih svijestkih vođa postane antikrist koji će pokrenuti treći svijetski rat, a to su do sada bili: George Bush, Sadaam Hussein, pape, iranski predsjednici i kad se to nije ostvarilo obično bi izašlo novo izdanje iste knjige sa promjenjenim antikristom i datumom i događajem koji će obilježiti 3. svijetski rat. kad se nešto loše dogodi nostradamus je obično u pravu, kad ne onda se to prešuti. "mačke će mijaukati, i mlijeko će padati i z neba, svinje će lajati i šišmiši pjevati" - pa sad ti shvati što sam ja predvidio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: pet sep 11, 2009 6:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 07, 2008 7:57 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Mene najviše brine, recimo tako, to što se priča da su grejsi bili nekad kao mi, pa su ih reptili genetički modificirali i pretvorili u robote... Mislim, to mi se čini najgori scenarij... Sve drugo 'je lako'...

A opet, malo sam konfuzan, u zadnje vrijeme dvojim pomalo u sve te priče i ne znam što je uopće od svega toga stvarno istina... jer 'dokaza' za ništa nema i možemo samo 'vjerovati' da je tako. Ja baš nastojim naći dokaze za sve ove tvrdnje, za nešto se uhvatiti kao sigurno.

Mnogi ovakvo viđenje svijeta ne doživljavaju uopće, odbacuju bilo kakvu mogućnost vanzemaljskih djelovanja, ne vjeruju postojanje bilo kakve zavjere itd. Ništa od toga svega, pa i mene to ponekad zbunjuje... jer sam primijeto da je čovjek jako subjektivan i povodljiv. Ako čitam npr. Osho-a čini mi se da je njegova vizija i učenje idealno, ako čitam tekstove s ove stranice (Galaksija i sl.) čini mi se da je baš tako, ako čitam Castanedu, čini mi se da je to to itd. Dakle, želio bih biti objektivan, ali to nije lako. Ono što čovjek čita, o čemu razmišlja, u što vjeruje... za njega to postaje neka stvarnost! Ostali koji ne čitaju ovakve stvari, razmišljaju sasvim drugačije i ni na kraj pameti im nije ništa od toga.
Htio sam reći da sve na prvi pogled izgleda vjerodostojno i stvarno, ali kasnije se pojave sumnje i preispitivanje...
A i dobro je da je tako. Povjerovati u bilo što 'na prvu', mi se čini kao 'zagristi udicu'.
Proučavati neko znanje (teoretski), samo čitajući, mi se čini da nije pravi put. Iako je dobro biti širok i imati informacije sa raznih područja. No najbolje mi se čini nešto postići meditacijom, iskustvom, jer ovo sve drugo mi se čini rekla-kazala i 'papir svašta trpi'.
Malo sam skeptičan postao, ali i oprezan, a to je sigurno nužno!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 41 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz