Sada je: sub apr 27, 2024 6:45 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: sri aug 12, 2009 6:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 07, 2008 7:57 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Najprije da se malo predstavim. Pripadnik sam malo starije generacije (+40), te sam kao takav pomalo skeptičan, ali opet dovoljno otvoren, da sam uopće tu. Stoga mi ne zamjerite, sa 'početničkim' upadicama...

Ne znam, jeli bila već ova tema? Ali, na osnovu onoga što sam 'saznao' preko raznih izvora, radi se o tome da postoji manipulacija i zavjera! U to sam duboko uvjeren, iako to mnogi ne prihvaćaju i smatraju da je netko 'zabrijao' kada se 'time opterećuje', umjesto da 'živi svoj život'...

Radi se o tome da netko govori da je cilj potpuna tiranija, NWO, u kojem ćemo biti totalno porobljeni kao ljudska bića i čovječanstvo, od strane Matrixa, reptila, ili koga već?

Smatram da je to jako drastično i gotovo nemoguće... jer valjada postoji neka pravda? A što je sa slobodnom voljom uopće? Kako to netko može ostvariti ili smije provoditi silom? (npr. prisilno cijepljenje, o kojem se govori, a to vidim kao lagani početak)

U tom slučaju, nemamo nikakve šanse, pogovoto ako su oni u svemu 'iznad nas'. Na višem stupnju razvoja, svijesti, inteligencije itd.

Ako je to tako... i ako postoje takvi planovi, ciljevi i djelovanje, iza kulisa, sada, u ovom 3D svijetu, jeli moguće da se to nastavi i dalje, s obzirom na prijelaz o kojem se govori?

Kažu da im je cilj, kada dođe 'val' i prijelaz u 4D, da nas i dalje imaju 'pod kontrolom'? Pa kako je to moguće? Jer taj 4D valjda znači i više svijesti, više mogućnosti u smislu 'obrane' od takvih utjecaja, porobljavanja...

Pa kažu da je tako bilo i s Greysima... da su oni bili kao mi... a sada su postali nešto kao roboti u službi reptilima... I, jeli moguć takav scenarij i ishod i s nama?

Kako se to moglo dogoditi? Nisu li oni napravili time nasilje nad slobodnom voljom? Ili svatko može ovdje raditi što hoće, bez ikakvih posljedica...

Pa, ako uopće postoji neka pravda, slobodna volja i sl. zašto nam se to sve uopće događa? Zašto je to sve ipak dozvoljeno? Osim toga, ako su oni tako nadmoćniji od nas... zašto nam nitko ne pomaže? Ne može ili ne smije se uplitati u ovo?

A ako je ovo istina "jer su nas reptili jednim djelom stvorili." (citat iz teme kontrola 4D), pa onda mogu s nama raditi što hoće... ili ipak ne? Jesmo mi doslovno njihova 'stoka za uzgoj'(ofce)? Jeli to moguće?

Eto to su neka moja razmišljanja i pitanja. Posebno me muči to da velika većina ljudi toga uopće nije svjesna, a opet 'OPS' je, ako bi se o tome htjelo govoriti drugima... Nego, što netko kaže, da je OPD način, govoriti samo kada netko pita. Međutim, naravno je da o takvim stvarima većina (pogotovo starije generacije) ne pita, jer živi u nekom drugom svijetu lažne sigurnosti i uspavanosti. Pa kako ih probuditi?

Puno pitanja, pa ću to postaviti na novi post... radi pojašnjenja početnicima, kao što sam ja i drugim potencijalnim čitateljima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: pet aug 14, 2009 6:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
Maximilian je napisao/la:
U tom slučaju, nemamo nikakve šanse, pogovoto ako su oni u svemu 'iznad nas'. Na višem stupnju razvoja, svijesti, inteligencije itd.


Oni nisu u prednosti glede inteligencije niti necega slicnog. Njihova jedina prednost je znanje (informacije). Od samog pocetka su se informacije blokirale i ljudi su se zatupljivali, zato je znanje (naše) nas spas. Kada bi ljudi znali (ucili, citali, gledali, djelovali) doslo bi do promjena.

Maximilian je napisao/la:
-Kako se to moglo dogoditi?
-Nisu li oni napravili time nasilje nad slobodnom voljom?
-Ili svatko može ovdje raditi što hoće, bez ikakvih posljedica...
-ako uopće postoji neka pravda, slobodna volja i sl. zašto nam se to sve uopće događa? -Zašto je to sve ipak dozvoljeno?


ova knjiga (po mom misljenju) ima odgovore na ova pitanja. Ovo je link za download. U knjiznicama je nema.

politička ponerologija (download)

Maximilian je napisao/la:
Eto to su neka moja razmišljanja i pitanja. Posebno me muči to da velika većina ljudi toga uopće nije svjesna, a opet 'OPS' je, ako bi se o tome htjelo govoriti drugima... Nego, što netko kaže, da je OPD način, govoriti samo kada netko pita. Međutim, naravno je da o takvim stvarima većina (pogotovo starije generacije) ne pita, jer živi u nekom drugom svijetu lažne sigurnosti i uspavanosti. Pa kako ih probuditi?


1:Poceti od samog sebe. Aktiviranjem i odbacivanjem sistema sto je to vise moguce. Pri tome ne mislim da se treba dat otkaz na poslu, spalit osobnu i otic u sumu , po meni je to kukavicluk jer tada ne radis nista niti ista mjenjas, samo se u neku ruku tjesis sebe da si se spasio.
2:citanje, gledalje filmova, preporucivanje istih ostalim ljudima, poznanicima, biti u zaru zbivanja, pratit alternativne vjesti i ljudima trubiti o tome.

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: pet aug 14, 2009 8:05 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
A sta ovce i krave treba da rade, da bi se spasle? Trebalo bi da i za njih postoji resenje-delovanje, jer mi im ugrozavamo slobodnu volju.

Citat:
2:citanje, gledalje filmova, preporucivanje istih ostalim ljudima, poznanicima, biti u zaru zbivanja, pratit alternativne vjesti i ljudima trubiti o tome.


To rade lazne mesije, koje zbog problema sa svojim egom mislie da znaju.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: pet aug 14, 2009 8:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Rudar je napisao/la:
To rade lazne mesije, koje zbog problema sa svojim egom mislie da znaju.

Kad bi ljudi pricali samo ono sto znaju, bila bi jebena tisina.
:rofl

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: pet aug 14, 2009 8:33 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
metuzalem je napisao/la:
Rudar je napisao/la:
To rade lazne mesije, koje zbog problema sa svojim egom mislie da znaju.

Kad bi ljudi pricali samo ono sto znaju, bila bi jebena tisina.
:rofl


Slazem se. :thumbup:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: pet aug 14, 2009 8:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 07, 2008 7:57 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
@chiril, kako to misliš, da nisu u prednosti u odnosu prema nama, ako su oni 'predatori', a mi 'ovce'? Kao da mi nismo u prednosti prema ovcama, na primjer!

Osim toga, jel oni nisu bića višeg denziteta od nas? Ako jesu, već time su u prednosti... Druga je stvar što se koriste pijunima, poput psihopata ili tzv. organskih portala...

Mi smo to manje više razotkrili, ali ostali nisu i dalje ih pokorno služe sistemu.

I nije mi jasno što nam samo znanje može pomoći? Ja već imam neko određeno znanje o tome i o puno stvari, međutim često se osjećam nemoćan da bilo što promijenim. Kad bi svi ili većina stekli to znanje - onda bi šansa bila daleko veća! Jer sam ili manjina tu ne može promijeniti ništa...

Drugo je pitanje da mi i dalje uzgajamo stoku, jedemo meso itd. Što bi to trebalo značiti? Da mi trebamo prestati s tim, pa bi onda i naši predatori prestali s iskorištavanjem nas, na razne načine ili što?

Toga isto mnogi nisu svjesni. Ja npr. ne preferiram mesnu hranu i najradije bih je prestao konzumirati, ali jedem meso i dalje samo radi običaja... (jel to matrix?), jer onaj tko ne jede meso je u društvu čudak i sl. (crna ovca). To se, osim običaja, pripisuje i utjecaju Istoka i njihovih običaja, da ne jedu meso...

A ipak vidim veliku razliku između nas i spomenutih životinja (barem što se tiče svjesnosti, inteligencije, ako ništa drugo...). Osim toga i neke životinje isključivo se hrane drugima - prema tome to je prirodno uvjetovano.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: sub aug 15, 2009 12:03 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
Rudar je napisao/la:
Citat:
2:citanje, gledalje filmova, preporucivanje istih ostalim ljudima, poznanicima, biti u zaru zbivanja, pratit alternativne vjesti i ljudima trubiti o tome.


To rade lazne mesije, koje zbog problema sa svojim egom mislie da znaju.


Odakle si ti ispao ovako nabrijan? Cemu upadanje usred necega s ovakvim osudama?

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Zadnja izmjena: chiril stipsa; sub aug 15, 2009 1:16 am; ukupno mijenjano 3 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: sub aug 15, 2009 12:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
Maximilian je napisao/la:
Drugo je pitanje da mi i dalje uzgajamo stoku, jedemo meso itd. Što bi to trebalo značiti? Da mi trebamo prestati s tim, pa bi onda i naši predatori prestali s iskorištavanjem nas, na razne načine ili što?

Toga isto mnogi nisu svjesni. Ja npr. ne preferiram mesnu hranu i najradije bih je prestao konzumirati, ali jedem meso i dalje samo radi običaja... (jel to matrix?), jer onaj tko ne jede meso je u društvu čudak i sl. (crna ovca). To se, osim običaja, pripisuje i utjecaju Istoka i njihovih običaja, da ne jedu meso...


TEma koja se s tim bavi; viewtopic.php?f=6&t=42

A na ostale upite nek ti odgovre ovi lokalni filozofi koji su nadisli ovu dimenziju i svoj ego.

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: ned aug 16, 2009 12:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
Rudar je napisao/la:
Citat:
2:citanje, gledalje filmova, preporucivanje istih ostalim ljudima, poznanicima, biti u zaru zbivanja, pratit alternativne vjesti i ljudima trubiti o tome.


To rade lazne mesije, koje zbog problema sa svojim egom mislie da znaju.


Lažni mesije navode ljude da ih "slijede" kao "ovce" o kojima često govorite i pričaju im različite budalaštine u VLASTITU korist. Lažni mesije ne razgovaraju s prijateljima i ne posuđuju im filmove ili knjige ili razgovaraju s njima o različitim stvarima da bi proširili njihovo znanje ili ih uputili na neke nove, nepoznate stvari. Oni to rade jer njima tako odgovara i time hrane svoj ego. Po toj rečenici cijeli sajt Galaksija i svi njezini članovi su "mesije" koje nemaju pametnijeg posla nego "nagovještavat" napredno znanje svojim "sljedbenicima" odnosno "članovima". Ja nisam mesija, samo imam svoje mišljenje.

Dobro si mislio, ali je krivo ispalo.

Citat:
Radi se o tome da netko govori da je cilj potpuna tiranija, NWO, u kojem ćemo biti totalno porobljeni kao ljudska bića i čovječanstvo, od strane Matrixa, reptila, ili koga već?

Smatram da je to jako drastično i gotovo nemoguće... jer valjada postoji neka pravda? A što je sa slobodnom voljom uopće? Kako to netko može ostvariti ili smije provoditi silom? (npr. prisilno cijepljenje, o kojem se govori, a to vidim kao lagani početak)


Njihov cilj je kontrola uma i hranjenje našom energijom, ali um nemožeš u potpunosti kontrolirati ako se ne predaš svojom vlastitom voljom. Nažalost, ljudski um se može izmanipulirati na način da se preda bez borbe.

Srećom, u zadnje vrijeme se budi dovoljan broj ljudi da ta manipulacija ne dobi drastične razmjere. Svinjska gripa je još jedan "epic fail" svjetske elite.

Citat:
U tom slučaju, nemamo nikakve šanse, pogovoto ako su oni u svemu 'iznad nas'. Na višem stupnju razvoja, svijesti, inteligencije itd.


Njih je nekolicina. Mi smo biljarde ljudi. Ali treba tu biljardu probuditi.

Citat:
Kažu da im je cilj, kada dođe 'val' i prijelaz u 4D, da nas i dalje imaju 'pod kontrolom'? Pa kako je to moguće? Jer taj 4D valjda znači i više svijesti, više mogućnosti u smislu 'obrane' od takvih utjecaja, porobljavanja...


Ovaj "Val" vjerojatno predstavlja kozmičku energiju (životnu energiju) kojom ćemo biti izrazito bombardirani 2012. godine kada se Zemlja poravna sa središtem naše Galaksije. U središtu ili epicentru je kozmička energija (kozmički valovi???) najjača pa će i "bombardiranje" Zemlje u tom trenutku biti vrlo snažno. Što to znači za nas? Samo će vrijeme reći.

Citat:
A ako je ovo istina "jer su nas reptili jednim djelom stvorili." (citat iz teme kontrola 4D), pa onda mogu s nama raditi što hoće... ili ipak ne? Jesmo mi doslovno njihova 'stoka za uzgoj'(ofce)? Jeli to moguće?


Prijatelju, ima jedna cijela knjiga samo o tome.

Citat:
Međutim, naravno je da o takvim stvarima većina (pogotovo starije generacije) ne pita, jer živi u nekom drugom svijetu lažne sigurnosti i uspavanosti. Pa kako ih probuditi?


Ne možeš nikoga prisiliti da se probudi. Možeš im samo natuknuti neke stvari, a oni sami moraju odlučiti da li će ili neće ustati iz kreveta i pogledati van kroz prozor. Samo je problem, obično kad ljudi naprave upravo to, preuzima neka druga emocija - strah. Tada postoji odabir. Ili lijevo ili desno. Ili plava ili crvena pilula :) .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: ned aug 16, 2009 1:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
Apollo je napisao/la:
Rudar je napisao/la:

To rade lazne mesije, koje zbog problema sa svojim egom mislie da znaju.


Lažni mesije navode ljude da ih "slijede" kao "ovce" o kojima često govorite i pričaju im različite budalaštine u VLASTITU korist. Lažni mesije ne razgovaraju s prijateljima i ne posuđuju im filmove ili knjige ili razgovaraju s njima o različitim stvarima da bi proširili njihovo znanje ili ih uputili na neke nove, nepoznate stvari. Oni to rade jer njima tako odgovara i time hrane svoj ego. Po toj rečenici cijeli sajt Galaksija i svi njezini članovi su "mesije" koje nemaju pametnijeg posla nego "nagovještavat" napredno znanje svojim "sljedbenicima" odnosno "članovima". Ja nisam mesija, samo imam svoje mišljenje.

Dobro si mislio, ali je krivo ispalo.


Slazem se.

Apollo je napisao/la:
Srećom, u zadnje vrijeme se budi dovoljan broj ljudi da ta manipulacija ne dobi drastične razmjere. Svinjska gripa je još jedan "epic fail" svjetske elite.


Zasto tvrdis da je svinjska gripa ˝epic fail˝? mislim, ja bi isto htio tako misliti :shock:

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: ned aug 16, 2009 1:33 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Citat:
Ja nisam mesija, samo imam svoje mišljenje.


Mozda nije tvoje. A ako vec kazes da je misljenje, onda nemoj ocekivati potvrdu drugih tako sto ce i oni misliti kao ti. E to je hrana za ego. Misljenje i cinjenica nisu isto, a ti svoje misljenje mozes sutra promeniti. Sta onda sa onima koji su poceli misliti kao ti? :wink:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: ned aug 16, 2009 2:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
Rudar je napisao/la:
Citat:
Ja nisam mesija, samo imam svoje mišljenje.


Citat:
Mozda nije tvoje. A ako vec kazes da je misljenje, onda nemoj ocekivati potvrdu drugih tako sto ce i oni misliti kao ti. E to je hrana za ego. Misljenje i cinjenica nisu isto, a ti svoje misljenje mozes sutra promeniti.


Prilično sam siguran da jest moje. Ne očekujem nikakve potvrde da sam u pravu, dapače, drago mi je kad me netko tko zna bolje od mene nadopuni ili ispravi. Svoj ego hranim jedino u lokalnoj birtiji par puta na tjedan, to mu je dosta.

Citat:
Sta onda sa onima koji su poceli misliti kao ti?


Zašto te moje mišljenje toliko plaši?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: ned aug 16, 2009 4:27 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Citat:
Zašto te moje mišljenje toliko plaši?


Ne plasi me ni malo.
I ja sam mnogo puta mislio, pa menjao misljenje. Pa se zapitam, koga uopste zanima misljenje, ako je tako lako promenjivo?
Nekada su mislili da je zemlja ravna ploca. :wink:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: ned aug 16, 2009 5:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
Rudar je napisao/la:
Citat:
Zašto te moje mišljenje toliko plaši?


Ne plasi me ni malo.
I ja sam mnogo puta mislio, pa menjao misljenje. Pa se zapitam, koga uopste zanima misljenje, ako je tako lako promenjivo?
Nekada su mislili da je zemlja ravna ploca. :wink:


Ako smijem znati, koji je onda tvoj nacin aktiviranja? ako se uopce aktiviras?
ili ucenja ako uopce ucis? posto to sve ima veze s egom mozda nista od toga ne radis?
jer i sam onaj tko je napisao knjigu iznosi svoje znanje koje po tvojoj teoriji nije uvazavajuce jer on nista nezna ili je vec promjenio ili nadopunio misljenje u medjuvremenu.

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: ned aug 16, 2009 6:26 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Citat:
Ako smijem znati, koji je onda tvoj nacin aktiviranja? ako se uopce aktiviras?
ili ucenja ako uopce ucis? posto to sve ima veze s egom mozda nista od toga ne radis?
jer i sam onaj tko je napisao knjigu iznosi svoje znanje koje po tvojoj teoriji nije uvazavajuce jer on nista nezna ili je vec promjenio ili nadopunio misljenje u medjuvremenu.


Moj nacin je, da kada nesto procitam ili nesto "shvatim", pomislim da mozda nije tako. Ne prihvatam sve sto pronadjem, pa jos uz to branim to kao svoje znanje i razumevanje. Ako je neko napisao knjigu i zna, to ne daje meni za pravo da branim taj stav, jer sigurno je neko napisao i knjigu koja ima suprotan stav. Koji onda braniti?
Ne razumem sta smatras pod aktiviranje.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: ned aug 16, 2009 7:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
Aktivizam u najsirem smislu. Od toga da s nekim polemiziras uzivo o temama kakve se nalaze npr na siteu,il o slicnoj literaturi pa do prosvjeda za razno razna prava.

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: ned aug 16, 2009 8:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Maksimilijane ja na sve to gledam ovako. Ne postoji u suštini nikakva prijednost nekih u odnosu na druge ako pripadaju istom denzitetu (3D). To se na kraju poravnava. Tačno je da stvorenja (ili bića ili entiteti) iz višeg denziteta (4D) imaju širi uvid i veće znanje. Međutim niko ti ne brani da i ti isti imaš takav uvid i tako znanje. Istina moraš se malo pomučiti oko toga. E sad su tu ovi iz 4D malo bistriji pa nas zafrkavaju i čine sve kako bi mi ostali u svojim zatvorenim svjetovima ne razumijevajući prave stvari. Ali ni tu nijesmo bespomoćni jer dobijamo pomoć od nas samih kad smo u višim D-ovima a izgleda da postoji i jedna opšta pravda možemo je nazvati i karma koja djeluje u cijelom univerzumu pa se svi moramo povinovati njezinim pravilima šćeli ne šćeli. Postoji tu još jedna začkoljica niko nije kriv što si ti pogriješio ako si sam to htio pa ti iz 4D umiju prevariti nas iz 3D da činimo razne gluposti. I tu ima lijeka ako čovjek postane svjestan sebe tad ova gamad iz 4D ne mogu ništa da mu učine. Zato je važno raditi na sebi i potruditi se shvatiti svoju pravu prirodu. Da bo se došlo do tih saznanja nije ni malo lako ali na mreži postoje djelotvorne tehnike koje to omogućavaju ljudima. Svako mora sam za sebe to učiniti a pričanje i prepričavanje nema nikakvog efekta. Vjeruj mi kad postaneš svjestan sebe ta smrdljiva gamad se razbježe ka paščad sa stočne pjace a istog momenta se promjeni odnos svih drugih prema tebi. I to je ono što je važno da nas ima što više koji znamo, čini mi se da smo kao vrsta već dostigli "kritičnu masu". Za potpuni uspijeh prelaza dobro je da svaki čovjek ima znanje. Mnogi ga nijesu svjesni zbog ovog zaboravljanja koje nam je uključeno no zbog toga se ne bih brinuo. I pored svih mana nije ljucka vrsta "mačiji kašalj" a izgleda da smo zainteresovali popriličan broj vanzemaljaca. U suštini hrabar čovjek koji zna je izuzetna pojava u univerzumu. Njegoš je to slikovito rekao kao "Boj se onog što je sviko, bez golemog mrijeti jada". :)

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: ned aug 16, 2009 11:24 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
chiril stipsa je napisao/la:
Aktivizam u najsirem smislu. Od toga da s nekim polemiziras uzivo o temama kakve se nalaze npr na siteu,il o slicnoj literaturi pa do prosvjeda za razno razna prava.


Moja aktivizam na sajtu ili forumu mozes da vidis i sam, a javni prosvjedi za mene ne dolaze u obzir. Nikada. masa je samo rulja. Jednom sam bio na demonstracijama 5. oktobra, i nikada vise u zivotu. Ni na izbore, a kamoli nesto vise. To je za ovce.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: pon aug 17, 2009 12:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
Citat:
Zasto tvrdis da je svinjska gripa ˝epic fail˝? mislim, ja bi isto htio tako misliti :shock:


Prvenstveno zbog toga jer su htjeli prodat svinjsku gripu kao nadolazeću opasnost koje se svi trebamo bojati i poduzeti bilo kakve mjere da se od nje obranimo (cijepljenja i sl.). Koliko ja to pratim mislim da su se na vrijeme počele otkrivati mutnje radnje iza te gripe, doduše postepeno ali dovoljno brzo, neki mediji su čak i pisali o tome, pa su neki ljudi počeli razmišljati drugačije. Razgovarao sam sa nekim Slovencima, Englezima, Dancima, Makedoncima itd. da ne nabrajam i svi se oni slažu da u tom cijelom biznisu oko svinjske gripe nešto strašno jako smrdi. Zbog toga već nekoliko dana imaš kronični nedostatak svinjske gripe u bilo kojim medijima. Nadam se da će tako i ostati.

:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kakvi su nam izgledi u budućnosti
PostPostano: pon aug 17, 2009 2:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
Rudar je napisao/la:
To je za ovce.


Bilo bi ti dobro da cjenis trud drugih ljudi i da uzmes u obzir da nije tvoj sud univerzalan. Tako sto ako je tebi nesto bezvrjedno i za ovce neznaci da je tako. Malo lakse decko.

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 39 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz