Sada je: sub apr 27, 2024 1:34 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Phil Schneider
PostPostano: sub jan 09, 2010 2:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
jeste čuli za njega? navodno bivši strukturalni inžinjer i geolog za američku vladu koji je sudjelovao u proširivanju Dulce baze i imao okršaj sa sivim alienima (u kojem su sudjelovali ljudi koji su radili na bazi i specijalne vojne jedinice iz SAD-a i europe) zbog kojih je ostao bez tri prsta na lijevoj ruci, bio rasporen na trbuhu i zaradio rak u kasnijim godinama (tako on tvrdi, na videu se vidi da nema tri prsta, palac, kažiprst i srednji prst). rođen je 1947 (tad je roswell incident bio) a umro je navodno 1996, po teoretičarima zavjere je bio ubijen sa klavirskom žicom oko vrata, a mrtvozornik je navodno napisao da je počinio suicid (makar ne znam di se točno mogu te informacije provjeriti).

u svojim predavanjima tvrdi da su ga jedanaest puta pokušali ubiti, da je čak i sam jednom ubio specijalnog agenta koji ga je trebao ubiti (za što mu navodno nitko od policije nije povjerovao), da su mu prijetili bivšoj ženi i pokušali oteti kćer. tvrdi da anzemaljci namjeravaju do 2029 ubiti više od polovine stanovništva, da su na zamlji dulje vrijeme, da ima jedanaest vanzemaljskih rasa na zemlji, da su neke dobre. spominje i reptile (ali kao loše, zajedno sa sivima). tvrdi da je čak upoznao jenog vanzemaljca sa plejada koji je bio na zemlji. tvrdi da su sivi rasa koja koristi naša tijela kao izvor hrane iako im je naše meso beskorisno; navodno koriste vitamine, minerale i slične stvari (čak je rekao da ih naši adrenalinski hormoni drogiraju, da ih koriste kao i mi droge). tvrdi da je ubio dva visoka sivca u okršaju itd. itd.

nije baš da ima nekih novinskih članaka i drugih izvora osim nekih ufo internet stranica koje manje više kopi/pejstaju i navodne priče drugih ljudi, tako da su njegova predavanja manje-više najjači izvor informacija, bile one istina ili laž. ima i članak na wikipediji, bilo ga je i prije ali je bio izbrisan pa vam ga evo sad dok još nije izbrisan

http://en.wikipedia.org/wiki/Phil_Schneider


evo i predavanja (ima ih još na jutubu). pogledajte i izrecite mišljenje.















Zadnja izmjena: demiurge; sub jan 09, 2010 5:13 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Phil Schneider
PostPostano: sub jan 09, 2010 5:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 04, 2009 3:38 pm
Postovi: 104
Gledao sam već prije njegova predavanja i mogu reć da su prilično zanimljiva.E sad, koliko tu ima istine, ako je uopće ima, opet bi se dalo raspravljati.Ali u svakom slučaju jako zanimljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 46 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz