Sada je: čet mar 28, 2024 9:22 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: ned aug 08, 2010 9:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 08, 2010 9:19 pm
Postovi: 8
pozdrav svima..

vanzemaljci sigurno postje u to vise verujem nego u postojanje boga.
Ceo svemir se sastoji od iste materije pa je velika verovatnoca da se u nekom dalekom delu svemira isto tako formirao suncev sistem kao sto je nas, ali problem je razdaljina koju nemeremo preci ni mi ni oni, zato sto ne :thumbup: :thumbup: mozemo putovati brzinom svetlosti bar ne za sad. vanzemaljci i ako ih ima nisu nista napredniji od nas jer je sve u svemiru slucajnost, zivot je moguc i pitanje je dali i koliko su ti organizmi inteligentni da koriste elektroniku i tako to.
pogledajte koliko na zemlji ima zivotinja i jedino covek uspeva da izigrava nekakvog boga.
kada bi vanzemaljci dosli do nas, neverujem da bi se krili jer nevidim razlog tome, treba da se zapitamo sta bi nasi uradili kada bi naisli na planetu gde ima zivota??
moje misljenje je da smo mi jedina napredna civilizacija u svemiru i niko vise...
ljudi vole da izmisljalju stvari jer se neki hrane dusevno i beze iz stvarnoga sveta na taj nacin.
za one koji neznaju, leteci tanjir je nastao tako sto je neko bacio tanjir i uslikao ga.
sve letelice koje su letele nebom su experimentalne letelice i napravljene su rukom coveka.
mi smo sebi bogovi,djavoli,andjeli,vanzemaljci... sve je to plod ljudskog mozga.


Zadnja izmjena: pedja1; čet aug 12, 2010 8:51 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: ned aug 08, 2010 10:11 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 08, 2010 9:19 pm
Postovi: 8
Inace da se prestavim..
ja sam iz Subotice imam 30god, Bavim se gipsanim enterijerima vec 14god.
volim zanimljive teme :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: ned aug 08, 2010 10:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Peđa možeš talo reći, mada je stvarnost nešto drugačije. Zaista život buja po svemiru i gotovo da nema ovećeg kamena koji nije živ. E sad đe smo mi to je pitanje. I što znači biti ispred ili iza nekog i u čemu. Ta poređenje nemaju veze. Svi na jednom stepenu su jednaki s jedne do druge strane svemira bez obzira na stepen razvoja u tehnici, tehnologiji, duhovnosti ili nečem četvrtom i petom. Svako radi svoj posao i to je to. :toothy2:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: ned aug 08, 2010 11:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
pedja1 je napisao/la:
pozdrav svima..

vanzemaljci sigurno postje u to vise verujem nego u postojanje boga.
Ceo svemir se sastoji od iste materije pa je velika verovatnoca da se u nekom dalekom delu svemira isto tako formirao suncev sistem kao sto je nas,



Hmmm , nema desetak dana nekakvi zemaljski teleskop je otkrio ni manje ni više nego najmanje 140 planeta slićnih Zemlji i tako to.

pedja1 je napisao/la:
ali problem je razdaljina koju nemeremo preci ni mi ni oni, zato sto ne :thumbup:



Jel li je ?

Očito nisi nikad ćuo za dimenzonalna vrata.

Drugim riječima možda njihov planet i je po crti od točke A do točke B jako prostorno daleko al ako ima prećica oni su ti u osnovi poviše glave. Ko sijamski blizanci.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: ned aug 08, 2010 11:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 08, 2010 9:19 pm
Postovi: 8
naravno da sam cuo za druge dimenzije ali nama to jos uvek nije poznato ali je moguce i to..
svemir je veliko cudo i malo znamo o njemu.. kada otkrijemo trikove mozda cemo i mi putovati kroz nekakva vrata... :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: sri aug 11, 2010 8:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
To već radimo... samo što šaljemo za sada ( koliko je poznato ) relativno malene čestice... i one se čine kao da "putuju" kroz vrijeme.

Samo pogledaj neki malo bolji dokumentarac o raznim eksperimentima u kvantnoj fizici...

"Trikovi" ne postoje, samo neznanje i znanje...

Da li je "trik" voziti se u automobilu? Nije. Ali iz percepcije nekih, npr. životinja, to se može činiti dobrim "trikom" - jer njihova svijest i znanje nije na tom stupnju razumijevanja da bi razumjeli kako funkcionira automobil ( doduše, ima i puno ljudi koji to ne razumiju, hehe... ). Zato se i nama međudimenzonalno i hiperdimenzionalno putovanje čini "magijom" ili "trikom", ali to je samo jedno znanje kako se to radi. Neki to znaju, a neki ne.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: čet aug 12, 2010 6:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 08, 2010 9:19 pm
Postovi: 8
u pravu si, ja se slabo razumem u sve te stvari ali me jako sve zanima. ni morske dubini ne poznajemo bas najbolje a svemir jos manje.. doce vreme kada ce neke stvari biti normalne koje su sada samo naucna fantastika. =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: sub sep 04, 2010 6:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
pedja1 je napisao/la:
... ja se slabo razumem u sve te stvari ali me jako sve zanima...


Ma, prijatelju, ista, indentična stvar je sa svima nama ovdje - ne na ovome forumu, nego na ovoj Planeti!!!

al, opet, uvijek ima nešto toliko misteriozno i čudno u cijeloj ovoj priči da čovjek jednostavno poželi vidjeti SMISAO SVEGA i kraj Priče, zar ne!?!?

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: uto sep 08, 2015 3:24 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 08, 2015 2:54 pm
Postovi: 1
Da ubedjen sam da postoje zive uglavnom u napustenim podrumima ili vodenicama u selima u kojima gotovo nema ljudi.Koriste fotosintezu radi snabdevanja organizma materijama potrebnim i piju dosta vode kao i hrane se hlorofilom znaci jedu sve sto je zeleno poput trave lisca.Lokalni mestani koji znaju za njih to cuvaju kao tajnu i neodaju je nikome.Poznate su glasine da su ti vanzemaljci veliki pomocnici ljudima koji zive tamo popravljaju traktore "magijskim" vestinama sto bi se reklo ubrzavaju sazrevanje psenice i ostalih biljaka lece ljude od raznoraznih oboljenja koja mogu zahvatiti ljude u tom mestu ali starenje i prirodnu smrt nemogu zaustaviti.Postoji i legenda da su odlicni i ratnici jednom jedan seljak koji je tamo u tom selu jedan od vrhunskih boksera kaze da se toliko brzo krecu i imaju takve munjevite reflekse da nije mogo da ga dotakne dok bi ovaj nokautirao istog laganim udarcem nakon toga je doveo pet ljudi naoruzanih nozevima kako bi izazvao ovog ali ni pet ljudi nisu bili nikakva teskoca ovome da ih nadjaca i pobedi.Mogu takodje i nekim metalnim predmetom poput stangle odbijati metke u letu ali samo u slucaju da jedan covek puca pistoljem ili puskom koja nije automatska i nekoristi sacmu kao municiju.Ukoliko bi neki od njih bio pogodjen jednim metkom on bi to sa lakocom preziveo i zalecio sebe.Imaju toliki jak udarac da punom snagom pesnicom mogu oboriti drvo koje ima precnik 1m u podnozju ali i sa lakocom mogu nositi automobil poput golf-a 2 iznad glave kao mi kofer napunjen stvarima i pomazu dosta u pribavljanju ogreva za zimu stanovnistvu u mestu u kome su nastanjeni.Imaju jednu mracnu stranu a to je da vole seksualno napastvovati sve mladje zene koje se same krecu u blizini njihove teritorije bez bojazni da ce zena zatrudneti i vesto prikrivaju trag tome a zene koje su dozivele takvo napasvovanje mogu reci da je orgazam koji su dozivele tad neuporedivo jaci od bilo kog.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: uto okt 20, 2015 1:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
serpent6 je napisao/la:
Da ubedjen sam da postoje zive uglavnom u napustenim podrumima ili vodenicama u selima u kojima gotovo nema ljudi.Koriste fotosintezu radi snabdevanja organizma materijama potrebnim i piju dosta vode kao i hrane se hlorofilom znaci jedu sve sto je zeleno poput trave lisca.Lokalni mestani koji znaju za njih to cuvaju kao tajnu i neodaju je nikome.Poznate su glasine da su ti vanzemaljci veliki pomocnici ljudima koji zive tamo popravljaju traktore "magijskim" vestinama sto bi se reklo ubrzavaju sazrevanje psenice i ostalih biljaka lece ljude od raznoraznih oboljenja koja mogu zahvatiti ljude u tom mestu ali starenje i prirodnu smrt nemogu zaustaviti.Postoji i legenda da su odlicni i ratnici jednom jedan seljak koji je tamo u tom selu jedan od vrhunskih boksera kaze da se toliko brzo krecu i imaju takve munjevite reflekse da nije mogo da ga dotakne dok bi ovaj nokautirao istog laganim udarcem nakon toga je doveo pet ljudi naoruzanih nozevima kako bi izazvao ovog ali ni pet ljudi nisu bili nikakva teskoca ovome da ih nadjaca i pobedi.Mogu takodje i nekim metalnim predmetom poput stangle odbijati metke u letu ali samo u slucaju da jedan covek puca pistoljem ili puskom koja nije automatska i nekoristi sacmu kao municiju.Ukoliko bi neki od njih bio pogodjen jednim metkom on bi to sa lakocom preziveo i zalecio sebe.Imaju toliki jak udarac da punom snagom pesnicom mogu oboriti drvo koje ima precnik 1m u podnozju ali i sa lakocom mogu nositi automobil poput golf-a 2 iznad glave kao mi kofer napunjen stvarima i pomazu dosta u pribavljanju ogreva za zimu stanovnistvu u mestu u kome su nastanjeni.Imaju jednu mracnu stranu a to je da vole seksualno napastvovati sve mladje zene koje se same krecu u blizini njihove teritorije bez bojazni da ce zena zatrudneti i vesto prikrivaju trag tome a zene koje su dozivele takvo napasvovanje mogu reci da je orgazam koji su dozivele tad neuporedivo jaci od bilo kog.


Bravo =D> :rotfl:

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: uto dec 01, 2015 10:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Pa ako su letjelice nastale od ruke čovjeka zašto su ljudi bacali tanjir pa ga slikali. Šta je problem?

Da se razumijemo, ja vjerujem u NLO-e koji su nastale od ruke čovjeka a valjda i ti isto misliš.

Malo mi je krivo (ne da mi baš ide na živac) kada na kraju daš zaključak da smo mi ovo i ono i peto i deseto a sam sebi si u postu otvorio masu pitanja gdje govoriš otprilike "možda je i ovo ili ono" ili ja vjerujem da je to i to ali nisam siguran u ono.

Na kraju krajeva, i evolucionisti svoje mišljenje baziraju na vjerovanju a hoće cijeli svijet uvjeriti da su dokazali postanak života suprostavljajući se nečemu na osnovu čega su i sami izarazili svoju teoriju. E nekako si mi i ti kao oni.

Enivej, ne mogu da postam sliku koju mi je prijatelj prebacio na mobitel na kojoj je uhvaćeno nekoliko čudnih stvari (letjelica?). Inače, slikao je zalazak sunca i usput da kažem da je veliki skeptik po pitanjima NLO-a ali ovaj put je i njemu sve čudno ispalo. On to pravda takozvanim bagovima ali kad postam vidjećete i sami.

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: pet dec 04, 2015 9:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 3:22 pm
Postovi: 76
Pitanje je ako postoje kako bi došli do nas budući da bi trebali putovati jako dugo brzinom svjetlosti pod uslovom da imaju brodove koji to mogu podnijeti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: pon dec 14, 2015 11:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Bianconero1983 je napisao/la:
Pitanje je ako postoje kako bi došli do nas budući da bi trebali putovati jako dugo brzinom svjetlosti pod uslovom da imaju brodove koji to mogu podnijeti.


Bjankonego zapravo ta tehnologija nije problem, čak je i čovjek u stanju napraviti takve letjelčice sa postojećom tehnologijom, stvar je u misaonim matricama koje nam ne omogućavaju da ih konstruišemo. Prostor i vrijeme su samo ograničenja svijeta u kojem boravimo, a to se može prevazići i na taj način prevaljivati neshvatljivo ogromna rastojanja za trenutak. Dok sam jednom prilikom u bestjelesmom obliku boravio oko Zemlje bogodilo se nešto čudno, osjertio sam naprezanja u mreži, pa sam otišao tamo da vidim o čemu se radi. Našao sam se u jednoj napravi sa nekim bijelim vanzemaljcioma koje sam tada vidio prvi put i do sad i više nijesmo gledali, imače vrlo vin svijet, za čudo. oni su mi pokazali kako se kreću. Izaberu neko mjest, otvore neki sivi prostor i dok se pomjere kroz njega u nekoliko sekundi pređu s karaja na kraj svemira. Oni to koriste da prebacuju materijalna tijela na ogromna rastojanja. Bio sam s njima dok su obilazili ts njihova mjesta. Obilazili su razne svjetove tamo su nešto iznosili i nešto unosili u svoju letjelicu, a meni je bilo jako zanimljivo da vidim kako oni to rade. Sve mi je djelčovalo kao da zakače to mjesto na koje žele da se nađu i kao da šprivku to mjesto, a da se oni zaprvao ne kreću ni 10-ak metara. Pokazali su mi i mašine sa kojim to izvode i sve djeluje prilično prosto, mada ja nijesam ništo razumio. Zapamtio sam sve što su mi pokazali i sad je to dio ljudskog opšteg znanja, pa ko voli neka pogleda, ako išta bude razumio meka poradi na tome.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: uto dec 22, 2015 8:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Da . Ali si ti bio u bestjelesnom obliku stoga se to moze protumaciti i ovako i onako.To bice je moglo biti bilo sta a ne " ejlien ".

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: čet dec 24, 2015 3:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Ja i mi juče u firmi imali domjenak povodom Božića :) i kad sam krenuo kući nekako na pola puta ugledam neko svijetlo u magli . Priđem ja malo bliže ali oprezno jer bilo je veoma neobično poput oni lampica na borovima ali nije bilo na boru nego iznad nekog šanka . Kasnije sam skužio da se radi o birtiji a ja mislio svemirski brod a u stvari kad malo bolje razmislim ni sam nisam siguran jel brod ili birtija :/ i tako uđem ja unutra u to da vidim i u mračnoj prostoriji nazire se neki odraz kao ljudsko biće , i ja mu priđem i kažem " ja zemljak idem doma " a on meni ja vanzemaljac sjedim za šankom i pijem ajd bolan i ti " I ja šta ću priđem mu sa velikim oprezom i naručim jednu da ga privolim na komunikaciju na homo razini . I tako upoznasmo se mi on vanzemaljac iz bosne a ja hrvat domicilni iz rvacke i provozasmo se mi par krugova po galaksiji šankerskoj da su mi se sve zvijezde zaplesale oko glave ni sam ne znam kako sam se u konačnici stvorio kod kuće u krevetu . Lijepo i neobično iskustvo i sve mi neko kad se prisjećam kao u magli kao da nije bilo a bilo je , valjda je :/ jebaji ga :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: čet feb 25, 2016 6:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Ebtehal je napisao/la:
Da . Ali si ti bio u bestjelesnom obliku stoga se to moze protumaciti i ovako i onako.To bice je moglo biti bilo sta a ne " ejlien ".


Op evo me, tu sam ja oko vazada. Nema veze što sam bio u bestjelesnom obliku. Pouzdano znam da su stvorenja fizičkog svijeta i da nijesu ljudi. Bez obzira što sam u obliku astralne projekcije vrlo dobro umijem odredit6i u kom svijetu se što nalazi. Zaista postoji ta mogućnost prelaženja ogromnih razdaljina u fizičkom svijetu za trptaj oka i to je samo pitanje naših misaonih koncepata. Kad ukopčamo čidomo se kako nam takve stvari nijesu padale na um.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: pet feb 26, 2016 3:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
FORMICA je napisao/la:
Zaista postoji ta mogućnost prelaženja ogromnih razdaljina u fizičkom svijetu za trptaj oka i to je samo pitanje naših misaonih koncepata. Kad ukopčamo čidomo se kako nam takve stvari nijesu padale na um.


Formice, kako to mislis ? Jel to znaci da je moguce celo telo prebaciti za treptaj oka na drugo mesto ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: pet feb 26, 2016 6:34 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ima to napisano da se može i u Castanedinim knjigama, putem sanjačkih vratolomija.
Uostalom kako bi drugačije preživjeli svoj ritualni skok sa litice?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: sri mar 23, 2016 10:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
snoopy je napisao/la:
FORMICA je napisao/la:
Zaista postoji ta mogućnost prelaženja ogromnih razdaljina u fizičkom svijetu za trptaj oka i to je samo pitanje naših misaonih koncepata. Kad ukopčamo čidomo se kako nam takve stvari nijesu padale na um.


Formice, kako to mislis ? Jel to znaci da je moguce celo telo prebaciti za treptaj oka na drugo mesto ?


Da upravo tako. Njihova letjelica je bila oblika spljoštene kugle od neke vrste metalne legure. Imali su tu glavnu prostoriju i neke ostave okolo u kojima su se nalazli te njihove kutije. ispod te glavne prostorije se nalzila mašina u kojoj su bile dvije kugle i te dvije kugle su im davale snagu za sve što su činili. Kad žele neđe otići, oni tačno utvrde mjesto do kojeg žele ići, zatim otvode tu sivu zavjesu, zakče se za željeno mjesto i kroz nju ga privuku i nađu se tamo. Oni zapravo ne pređu 10-ak metara a pređu s kraja na klraj svemira. Meni je to bilo vrlo zanimljivo. Čudio sam se kako ne naletimop na neku od zvijezda, a oni su se smijali slatko na moja naivna pitanja. Objašnjavali su oni meni ali ih ja nijesam ništo razumio. gad bih pogleao izvan tog broda vidio buih zvijezde kako strahovitom brzinom prolaze pored nas. Ja sam ih zamolio da se zaustave tako da mi jedno oko bude na mjest polaska, a drugo na mjestu dolaska jer me je zanimalo što ću tad viđeti, ali sam vidio samo gomile zbijezda među kojima nijesam mogao viđeti nikakvu vezu. Zaista jedna fina, vaspitana i za čudio vrlo duhovita stvorenja, neobično slična ljudima. Tom njihovom tehnikom možeš fizički obići cijeli svemir, na stotine mjesta, za jedno prijepodne.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vanzemaljci postoje!!
PostPostano: čet mar 24, 2016 12:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Formice, jesi li ih pitao šta ih motivira na ta njihova putovanja s kraja na kraj (tog) svemira? Idu li radi nekog cilja, izvršenja neke zadaće? Šta potiče njihovu želju da taknu te dvije kugle i zapute se tamo ili amo...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz