Sada je: pet mar 29, 2024 12:10 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 64 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Da li se NLO ikad srusio u SFRJ ?
VERUJEM 71%  71%  [ 45 ]
NE VERUJEM 29%  29%  [ 18 ]
Ukupno glasova : 63
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned aug 05, 2007 4:02 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 24, 2007 12:05 am
Postovi: 6
Citat:
Čitao sam davno o ovom slučaju, koliko se sjećam YU radarska kontrola je pratila vazdušni prostor nad mađarskom granicom: pratili su odraz letjelice a ubrzo su se pojavila još 2 odraza i krenula prema letjelici (oni su pretpostavljali da se radi o presretačkim avionima). Letjelice su se približile a onda sve tri u jednom trenutku nestale s radara... Iznjeta pretpostavka je da su Mađari oborili letjelicu ali da je eksplozija letjelice možda uništila i njihove avione. Čini mi se da je ovo bilo u jednom starom broju magazina "Tajne".

Zanimljivo.Moj prijatelj ima neke brojeve Arke i Tajni u podrumu, pa cu pokusati da iskopam nesto.Imam komsiju koji je pilot u JAT-u. Doduse malo mladji, ali mozda je nesto i on cuo, posto zna neke radnike iz kontrole leta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jugoslovenski NLO Crash
PostPostano: uto dec 07, 2010 12:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
znaci jos nista o tome?

http://zeljava-lybi.com/forum/viewtopic ... o&start=15
http://zeljava-lybi.com/forum/viewtopic ... &hilit=nlo

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ne treba .... Nasao sam fotke ....
PostPostano: ned feb 10, 2013 2:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
ik je napisao/la:
Ne treba .... Nasao sam fotke ....
Citat:
Treci se bas potrudio,ali uzalud.Prica im covek da su lobanje tako izduzenog oblika pronalazene po svetu u razlicitim vremenima,u J.Americi(Maje), Egiptu,da je cak i jedan od faraona,ne mogu se setiti imena,imao takvu lobanju,da je zvanicna nauka to objasnjavala(zataskavala) kao veoma retke genetske mutacije,bolesti i sl.
Cak im je i sliku postao jedne takve lobanje,da bi ljudi videli i uporedili.

Priznajem, lobanja lici na lobanju mumije .... Ali ... Jeste li zaboravili da ljudi nisu izgradili piramide, barem ne sami .... Pre nekoliko godina sam gledao emisiju na Discovery-u da je i Tutankamon imao isto tako izduženu lobanju i prste ... Tako da je moguce da su Tutankamon i ovaj alien sto se kod nas srusio bili iste vrste ...
Citat:
Eh... neznam... ionako nije ni bitno... materijalizirana projekcija 4D bića koja je "prestala funkcionirati" u 3D. Ostalo je smrdljivo tijelo, vjerojatno smrad kao neki sumporovi spojevi... klasika. Možda je fake, možda nije. Ionako oni mogu napraviti tijelo kakvo žele "gore" u 4D. I poslati ga nama ovdje u 3D. I mi ga ispitujemo, ali drugi takav uopće ne mora tako izgledati.

A zasto si siguran da su to bili alieni iz 4D, ima ih dosta i u nasem 3D univerzumu .... Pozdrav!



OT, ali ne znam gdje da pitam. Prije par mjeseci imao sam channeling u meditaciji, da su se prije 2 godine na Phobosu (Marsov Mjesec) potukli zli alijeni iz 4D i zli Alijeni iz 3D. Ovi iz 4D nastanjuju neku zvijezdu na pola puta između zemlje i DRACO sistema, a ovi iz 3D Unutrašnjost Zemlje. Sukobile su se manje grupe obiju strana. do svađe je došlo jer obadvije grupe svojataju bazu koja se nalazi u Phobosu, a koja sadrži neke veoma stare primjerke jako napredne tehnologije. Ovi iz 4D imaju izdužene lubanje. "Unutarzemaljci" izgledaju skoro kao mi, samo što su - Reptili.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Jugoslovenski NLO Crash
PostPostano: čet apr 11, 2013 7:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 23, 2005 9:07 pm
Postovi: 40
ik, jesi li ziv? ne vidjam te nigdje...

inace da se vratim na temu, vidio sam na TV-u da vrte serijal NLO u Europi, pa mozda vidimo i o Jugoslavenskom NLO padu

_________________
još jedne Zemaljske kronike http://x-kronike.com


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 64 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz