Sada je: čet mar 28, 2024 11:01 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 64 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Da li se NLO ikad srusio u SFRJ ?
VERUJEM 71%  71%  [ 45 ]
NE VERUJEM 29%  29%  [ 18 ]
Ukupno glasova : 63
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet dec 07, 2006 6:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
Citat:
Andrej Zobol and the two pathologists Nikola Jullic and
Zoran Frederic


ako mislis na ova imena - po cemu si zakljucio da nisu jugoslavenska

Prvo je tipicno slovensko, drugo je srpsko pretpostavljam da se radi o stamparskoj gresci sa duplim l dok jer Frederic hrvatsko prezime (ne zaboravi radi se o slovu ch a ne c, ).

Na osnovu cega si zakljucio da nisu poznati na VMA?
Bas me zanima posto me cijeli slucaj jako zainteresirao i pokusavao samdoci do podataka o zaposlenim na VMA u tom periodu, nazalost bez uspjeha

tako da bih ti bio zahvalan ako mi otkrijes tvoj izvor informacija...

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 07, 2006 7:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 07, 2006 11:24 am
Postovi: 53
Lokacija: Belgrade, Serbia
Zobol je ok, medjutim Jullic i Frederic se u svim, pa i srpskim prevodima pisu doslovce tako. Ni u jednoj verziji te greske nisu izmenjene, a dosta je prevodjeno....Koliko vidim, ovaj clanak je dosao sa zapada, a oni imaju obicaj da nasa prezimena pisu sa ch, dakle Frederich.

Moji izvori nisu 100% pouzdani, i radi se o lekarima koji tamo rade (i koji su radili ranije). Oni se ne secaju tih imena, a i ne mogu da se secaju jer su oni tih godina imali 18 godina...Imena im nisu ni poznata...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 07, 2006 8:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
chobanadze je napisao/la:
Zobol je ok, medjutim Jullic i Frederic se u svim, pa i srpskim prevodima pisu doslovce tako. Ni u jednoj verziji te greske nisu izmenjene, a dosta je prevodjeno....Koliko vidim, ovaj clanak je dosao sa zapada, a oni imaju obicaj da nasa prezimena pisu sa ch, dakle Frederich.


daj linkove na sve te strane i srpske prijevode, ja i pored najbolje volje nisam uspio pronaci ni jedan tekst na nekom od jugoslavenskih jezika u vezi ovoga

Iako vecina sudi po imenima nasih imigranata x generacije poput Petera Bogdanovich-a npr. ili mile jovovich
radi se o fonetskom pisanju imena, medjutim svaki ce ti sudski tumac prevesti takvo prezime sa c a ne sa ch jer je to jedini ispravan nacin

chobanadze je napisao/la:
Moji izvori nisu 100% pouzdani, i radi se o lekarima koji tamo rade (i koji su radili ranije). Oni se ne secaju tih imena, a i ne mogu da se secaju jer su oni tih godina imali 18 godina...Imena im nisu ni poznata...


:shock: :shock: :shock:

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 07, 2006 10:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 07, 2006 11:24 am
Postovi: 53
Lokacija: Belgrade, Serbia
kud mi se dede poruka...


video sam linkove na 2. strani....ima ih po netu dosta...
sto se tice onih lekara, i sam sam reka da nisam 100% siguran...

_________________
Budi skroman jer si stvoren od zemlje.
Budi plemenit jer si stvoren od zvezda.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 10, 2006 11:00 pm 
Offline
pod moderacijom

Pridružen/a: ned dec 10, 2006 10:27 pm
Postovi: 26
Navodno su dokumenti i slike došli od rođaka jednog od doktora koji je poslao nekome mailom. Ne radi se o NLO-u ni o izvanzemaljcima nego o srušenom vojnom avionu i izgorenom pilotu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 11, 2006 1:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 07, 2006 11:24 am
Postovi: 53
Lokacija: Belgrade, Serbia
ponavljam da se od niko ne seca tih doktora koji su navodno analizirali ostatke...ni na VMC ni na VMA.....

_________________
Budi skroman jer si stvoren od zemlje.
Budi plemenit jer si stvoren od zvezda.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 11, 2006 3:03 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
A ja opet ponavljam da se prošlost može promijeniti u određenom kontinuitetu realiteta.

OPS-i sa 4 D to vole puno raditi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dakle, stvore alternativni realitet, premjeste svijesti ( možda kompletan otisak matrice 3 D ) u neku drugu svijest i onda lijepo mi svi zajedno imamo novi alternativni realitet, a da toga uopće nismo svjesni. Naravno, u tom alternativnom je već izmjenjeno ono što bi njima odgovaralo.

Budimo i toga svjesni. Hiperdimenzionalnosti naše prirodne okoline. Mi ŽIVIMO u hiperdimenzionalnom svemiru i kao takvom nismo svjesni svih "igrica" koje igraju određeni entiteti.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 11, 2006 1:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 07, 2006 11:24 am
Postovi: 53
Lokacija: Belgrade, Serbia
moguce, ali su zaboravili na jednu sitnicu...na fotografije, i na secanje te vrste...
malo je to nelogicno...setili su se da uklone celokupno secanje na te ljude, a prevideli su fotografije.....

_________________
Budi skroman jer si stvoren od zemlje.
Budi plemenit jer si stvoren od zvezda.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 11, 2006 1:04 pm 
Offline
pod moderacijom

Pridružen/a: ned dec 10, 2006 10:27 pm
Postovi: 26
Vama ono izgoreno biće izgleda kao vanzemaljac? Malo veliki vanzemaljac...a i da su ono prava imena ljudi neće vam nitko reći ništa o njima pogotovo ako se stvarno radi o tijelu nekog drugog bića i ako su radili kao vojni doktori..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 11, 2006 2:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
chobanadze je napisao/la:
ponavljam da se od niko ne seca tih doktora koji su navodno analizirali ostatke...ni na VMC ni na VMA.....


kada mi navedes izvore sa VMA koji su ti ovo potvrdili povjerovat cu ti,

jos bolje bi bilo ako mi mozes dati kontakt adresu institucije sa VMA koja bi mi ovo mogla potvrditi, ja to pokusavam vec tjednima i dosad nisam imao uspjeha

dotad molim te da na ovom i na ostalim topicima prestanes prosipati kategoricne tvrdnje koje nisu argumentirane

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 11, 2006 3:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 07, 2006 11:24 am
Postovi: 53
Lokacija: Belgrade, Serbia
ukoliko se te osobe sloze - navescu njihova imena.

sto se tice komentara o ostalim temama....
-sve moje tvrdnje su argumentovane.
Ako bilo ko misli da nisu, moze slobodno da pokusa da ih pobije.

_________________
Budi skroman jer si stvoren od zemlje.
Budi plemenit jer si stvoren od zvezda.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 11, 2006 3:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
aha u roku od par dana si uspio pronaci izvore informacija sa VMA, neki dan si tvrdio da je prica neistinita zato sto ti imena doktora ne zvuce jugoslavenski, sad vec imas i inside information

petpostavljam da tvoj "deep throat" nece htjeti da mu ime bude objavljeno u javnosti. pa cak i da hoce mozes ovdje napisati bilo kakvo ime

umjesto toga ja bih te molio da me uputis na odgovarajucu adresu na VMA ( sto ti ne bi trebao biti porblem s obzirom da tvrdis da osobno poznajes osoblje sa VMA ) na kojoj bih mogao samostalno potvrditi da li su navedeni patolozi i kirurg uistinu bili zaposleni na VMA 1966. Siguran sam da mora postojati nekakav arhivar koji bi ovo lako mogao utvrditi.

chobanaze moram ti reci , sudeci po tvom dosadasnjem predstavljanju na forumu, ne samo na ovom topicu nego i drugima zvucis mi prilicno neiskreno i cini mi se da je jedina funkcija tvojih postova dokazivanje da si u pravu - u internet slengu postoji i naziv za to - ali obzirom da nastojimo ovdje promovirati civiliziranu komunikaciju necemo ga upotrijebiti

Ipak nadam se da ces me uvjeriti u suprotno

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 11, 2006 5:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 07, 2006 11:24 am
Postovi: 53
Lokacija: Belgrade, Serbia
Vitez od Nevera je napisao/la:
aha u roku od par dana si uspio pronaci izvore informacija sa VMA, neki dan si tvrdio da je prica neistinita zato sto ti imena doktora ne zvuce jugoslavenski, sad vec imas i inside information


cim sam saznao za ovaj slucaj pre nekih mesec-dva sam se raspitao o njima...komentar o imenima nije dokaz da to nije tacno, vec konstantacija koja eventualno moze da uputi na fabrikaciju ovog dogadjaja....


Vitez od Nevera je napisao/la:
petpostavljam da tvoj "deep throat" nece htjeti da mu ime bude objavljeno u javnosti. pa cak i da hoce mozes ovdje napisati bilo kakvo ime


izgleda da ces morati da mi verujes :) uostalom rekao sam da te izvore ne mogu da oznacim kao 100% tacne...tako da....

Vitez od Nevera je napisao/la:
umjesto toga ja bih te molio da me uputis na odgovarajucu adresu na VMA ( sto ti ne bi trebao biti porblem s obzirom da tvrdis da osobno poznajes osoblje sa VMA ) na kojoj bih mogao samostalno potvrditi da li su navedeni patolozi i kirurg uistinu bili zaposleni na VMA 1966. Siguran sam da mora postojati nekakav arhivar koji bi ovo lako mogao utvrditi.


za ovo ces sam morati da se potrudis, posto je u pitanju licno poznanstvo...
mozes probati na http://www.vma.mod.gov.yu/

Vitez od Nevera je napisao/la:
chobanaze moram ti reci , sudeci po tvom dosadasnjem predstavljanju na forumu, ne samo na ovom topicu nego i drugima zvucis mi prilicno neiskreno i cini mi se da je jedina funkcija tvojih postova dokazivanje da si u pravu - u internet slengu postoji i naziv za to - ali obzirom da nastojimo ovdje promovirati civiliziranu komunikaciju necemo ga upotrijebiti

Ipak nadam se da ces me uvjeriti u suprotno


pa sad....normalno da cu da dokazujem da sam u pravu :), ali to svakako nije jedina svrha....kao sto sam rekao - zanima me gomila stvari, volim da raspravljam o njima, kad nisam siguran cutim i slusam sta ljudi imaju da kazu, a kad sam siguran pisem i pricam....

_________________
Budi skroman jer si stvoren od zemlje.
Budi plemenit jer si stvoren od zvezda.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 11, 2006 7:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
chobanadze je napisao/la:
izgleda da ces morati da mi verujes :) uostalom rekao sam da te izvore ne mogu da oznacim kao 100% tacne...tako da....

u tom slucaju besmisleno je da ih navodis jer nemaju nikakvu vrijednost




chobanadze je napisao/la:
za ovo ces sam morati da se potrudis, posto je u pitanju licno poznanstvo...
mozes probati na http://www.vma.mod.gov.yu/

hmm da, nisam ni ocekivao drukciji odgovor , email sa te adrese ne funkcionira, tocnije svaki email koji se posalje na tu adresu se vrati , isporuka nemoguca


chobanadze je napisao/la:
pa sad....normalno da cu da dokazujem da sam u pravu :)


je u pravu si, dzizus

a sad back on topic

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 24, 2007 2:03 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 24, 2007 12:05 am
Postovi: 6
Pozdrav svima.Nadam se da ova tema nije zamrla.
Fotografije po meni izgledaju realno, ali ne po meri ovog fenomena. Smatram da je to telo jednog od poginulih pilota te godine. Cini mi se da je avion pao negde u Sloveniji i delim misljenje jednog od clanova ovog foruma koji je izneo isto misljenje.
Ne znam da li je medicinsko osoblje identifikovano, ali jedan detalj mi je zapao za oko. Najpre nacin na koji hirurg drzi makaze u ruci. Nisam medicinar, ali slusajuci poznatog beogradskog hirurga dr.Mome Jakovljevića kada je analizirao toboznji snimak autopsije vanzemaljca iz Rozwella, naveo je da se hiruske makaze prilikom operacije ili obdukcije drze sa palcem i srednjim prstom, dok kaziprst sluzi za usmeravanje i precizno secenje.To bi trebalo svaki hirurg da zna. Na tom snimku i ovde na fotografijama to nije slucaj. Pa ako ima medicinara ovde mogli bi da daju neko misljenje o tome.
Mene interesuje drugi slucaj koji se desio 70-tih godina proslog veka kada je nepoznata letelica preletela nas tada zajednicki prostor.
Naime ono sto je krenulo kao prozivka kontrole leta zavrsilo se tragedijom.
Nepoznata letelica je dosla iz pravca Bugarske. Nasa kontrola leta ju je uocila i pratila. Cak smo i lovce podigli , medjutim, brzina je bila kljucni faktor i jedino sto je moglo je bilo da se dojavi Madjarskoj kontroli leta za penetraciju njihovog vazdusnog prostora. Madjari su takodje podigli dva svoja lovca i krenuli u presretanje, nedugo nakon toga prijavljen je pad oba Mig-a.
Eto to je prica. Cuo sam je kao klinac 80 i neke. Doduse po sistemu "rekla-kazala".Zanima me da li je neko dosao do ovih podataka, pa ako moze blize da nam pojasni sta se desilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 24, 2007 10:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
alexa74 je napisao/la:
Pozdrav svima.Nadam se da ova tema nije zamrla.
Fotografije po meni izgledaju realno, ali ne po meri ovog fenomena. Smatram da je to telo jednog od poginulih pilota te godine. Cini mi se da je avion pao negde u Sloveniji i delim misljenje jednog od clanova ovog foruma koji je izneo isto misljenje.
Ne znam da li je medicinsko osoblje identifikovano, ali jedan detalj mi je zapao za oko. Najpre nacin na koji hirurg drzi makaze u ruci. Nisam medicinar, ali slusajuci poznatog beogradskog hirurga dr.Mome Jakovljevića kada je analizirao toboznji snimak autopsije vanzemaljca iz Rozwella, naveo je da se hiruske makaze prilikom operacije ili obdukcije drze sa palcem i srednjim prstom, dok kaziprst sluzi za usmeravanje i precizno secenje.To bi trebalo svaki hirurg da zna. Na tom snimku i ovde na fotografijama to nije slucaj. Pa ako ima medicinara ovde mogli bi da daju neko misljenje o tome...
.

mene zanima dali si slushajuci dr.Momu chuo mozda neko objashnjenje u vezi oblika lobanje dotichnog "pilota" :mrgreen:
slika
slika
:love3:

P.S.umalo da zaboravim,pozdravi chobancheta,nema ga neshto :mrgreen:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 25, 2007 8:26 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 24, 2007 12:05 am
Postovi: 6
Dr Momu sam cuo u vezi famoznog snimka autopsije aliena iz Roswell-a, a ne u vezi ovog slucaja.Posto vidim da si informisan i dobro potkrepljen fotografijama, onda objasni ceo slucaj.
Nemoj sve nas ovde da drzis u neznanju kad te molim :mrgreen: .[/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 25, 2007 9:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 30, 2007 5:15 pm
Postovi: 70
Lokacija: Banjaluka
Citat:
Nepoznata letelica je dosla iz pravca Bugarske. Nasa kontrola leta ju je uocila i pratila. Cak smo i lovce podigli , medjutim, brzina je bila kljucni faktor i jedino sto je moglo je bilo da se dojavi Madjarskoj kontroli leta za penetraciju njihovog vazdusnog prostora. Madjari su takodje podigli dva svoja lovca i krenuli u presretanje, nedugo nakon toga prijavljen je pad oba Mig-a.
Eto to je prica. Cuo sam je kao klinac 80 i neke. Doduse po sistemu "rekla-kazala".Zanima me da li je neko dosao do ovih podataka, pa ako moze blize da nam pojasni sta se desilo.


Čitao sam davno o ovom slučaju, koliko se sjećam YU radarska kontrola je pratila vazdušni prostor nad mađarskom granicom: pratili su odraz letjelice a ubrzo su se pojavila još 2 odraza i krenula prema letjelici (oni su pretpostavljali da se radi o presretačkim avionima). Letjelice su se približile a onda sve tri u jednom trenutku nestale s radara... Iznjeta pretpostavka je da su Mađari oborili letjelicu ali da je eksplozija letjelice možda uništila i njihove avione. Čini mi se da je ovo bilo u jednom starom broju magazina "Tajne".

_________________
Eros and Thanatos are branches on the same old Tree, rooted in the soil of Shadow and Light;
If God was separated from the dark twin, the Devil, could he ever know the Soul of Mankind?


http://www.inner-sunrise.co.nr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 25, 2007 5:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
alexa74 je napisao/la:
Dr Momu sam cuo u vezi famoznog snimka autopsije aliena iz Roswell-a, a ne u vezi ovog slucaja.Posto vidim da si informisan i dobro potkrepljen fotografijama, onda objasni ceo slucaj.
Nemoj sve nas ovde da drzis u neznanju kad te molim :mrgreen: .

cccc.....
sinovac,nikoga ja ne drzim u neznanju,drzish ti sam sebe,i to vrlo grchevito...
ako si u ovu temu uleteo da uspeshno provocirash,trebao si da dodjesh potkovaniji,bahatost tu ne pomaze,
prethodni post si pocheo sa nadom da ova tema nije zamrla,a ispade da ni temu nisi prochitao
da jesi,
"video" bi:
-da sam od 11.2005 do danas u ovoj temi napisao to shto sam imao da kazem u vezi ovog sluchaja
-da bi i ti bio informisan i potkrepljen fotografijama,bash kao i ja,da si temu prochitao,na prvoj strani u jednom od Jackovih postova imash link sa 5-6 fotografija obdukcije,ali chekaj malo,pa ti si jednu od fotki komentarisao u vezi drzanja makaza,shuplja ti je nekako cela ova pricha sinovac,delujesh kao EPP blok u okviru EPP bloka :mrgreen: ,kao da ti ni provokacija nije cilj vec prosto samoreklamiranje,zelish da se pravish pametan ili da sharmirash nekog mozda?
- da sam josh tada napisao da je ova tema zanimljiva ljudima samo ako se pomene Rozvel(krsna slava vecini UFO/koka-kola pomodarnih manijaka),shto si i ti potvrdio prichom o komentaru dr.Mome o sluchaju Rozvel,a ne o sluchaju o kome je ova tema

Ako smatrash da je to telo pilota palog aviona,odgovori na pitanje,kad te molim,kako sebi objashnjavash oblik lobanje?

Citat:
Nemoj sve nas ovde da drzis u neznanju kad te molim

Par pitanja u vezi ovoga;
poshto bi za utisak koji ochigledno zelish ostaviti na ovom forumu bilo isuvishe bedno da posle nepuna 24h chlanovanja na forumu vec govorish u ime "svih nas ovde",
a josh bednije da prepostavljash da,kao ti, ni ostalih 1000 i kusur chlanova nije prochitalo ovu temu
dozvolicu sebi da te pitam:
Koji ste to "svi Vi"?
Koliko vas je to "sve"?
Gde vam je to "ovde"?
Ima li medju vama i cura,ili ste "svi Vi" redom "veseli momci"? :mrgreen:
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 05, 2007 3:51 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 24, 2007 12:05 am
Postovi: 6
Au Zemljace sta ti naprica. Kratak ti je fitilj.
Moram da ti cestitam=D> jer si uspeo iz dva posta i u roku od 24h da me okarakterises.To dosta govori koliko si napredan.Ma pogresio si. Ja sam ti kontraverzna perverzija.
Probaj malo da ne lecis frustracije ovde kad neko ko ne misli kao ti, nego da budes malo konstruktivniji kao napr. Sneni. A cekaj malo. We've got a glimps here. Mozda sto sam otvorio slucajno drugu temu pa te malo boli?Zajedno sa cobancetom rusim tvoja dvogodisnja istrazivanja?
Svejedno, ako te nerviram, pa zali se adminu.U protivnom. Moj ti je savet.Mazni devojcicu za rucicu,podji na Adu uvece ako si u Beogradu izvali se na koju lezaljku i popi koje pivo (mob.kameru na stand by .Ko zna...).Ovde si potreban bistre glave.
Da ne zaboravim.Ti dokazi koje si ti izneo mi ne govore jedno jednostavno nista.Da li je lobanja sa slike lobanja izgorelog lesa?Pa meni bas nesto ne lici...Objasnjenje odakle ta slika potice. Lici na eksponat.Ako nisi razumeo trazim da se javi neko od medicinara da opovrgne dr.Momu sportskog TV doktora.
Ako je to telo gde je olupina?Sve su to informacije koje su vazne ali nedostaju.Cak ni Jack ne izgleda sigurno u vezi ovih fotki
"Eh... neznam... ionako nije ni bitno... materijalizirana projekcija 4D bića koja je "prestala funkcionirati" u 3D. Ostalo je smrdljivo tijelo, vjerojatno smrad kao neki sumporovi spojevi... klasika. Možda je fake, možda nije."
Ako se to sve desilo u Beogradu na VMA, saznalo bi se sigurno nesto vise o tome veruj mi. Bar znam da bi u Beogradu na dupe propevali svi oni koji znaju nesto o tome.Bar u zadnjih 15-tak godina.Takvi smo mi Srbi. Ne znamo da cuvamo tajnu i mnogo blebecemo.Zato smo i bombardovani.
Back on topic.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 64 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz