Sada je: sub apr 27, 2024 6:58 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Inuaki, reptiloidni vanzemaljac u tijelu sedmogodišnjeg
PostPostano: sub jul 09, 2011 3:57 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja ne vidim tu nikakvo rješenje kao konačan čin u sanjanju, u sanjanju je dalekometna izvidnica.
Dokle god ti je dupe koja spava u sobi za koju moraš ispoštivati tekovine civilizacije (platiti režije, ovo-ono) možeš sanjati kakav god skok pa nikom ništa osim što je to možda bila simulacija za isto napraviti sa fizičkim tijelom na javi.
Probaj se transformirati na javi, ide i to, samo teško je povjerovati u to. Ti pokušaji na javi će rezultirati pokušajima istog u snu, a u snu će ići lakše i dalje, pa onda opet ostanu u pamćenju tijela osjećaji koje treba primjeniti na javi... i tako u krug.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Inuaki, reptiloidni vanzemaljac u tijelu sedmogodišnjeg
PostPostano: ned jul 10, 2011 9:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Citat:
Nisam celo pročitao, ali mislim da on pod Matriksom podrazumeva ono što se u sistemu Sankhye naziva Prakrti, ili Priroda.


Točno tako, Matrix je Prakrti a iznad je ili njen gospodar ili idejni tvorac Bog ili jednota kako god.
U jednom djelu knjige se navodi da Matrix nije isto što i Bog (sam tvorac matrixa) ali je neodvojivi dio njega samoga, On može utjecati na matrix ali Matrix ne može utjecati na Tvorca jer je Tvorac čist duh dok je Prakrti niža vrsta energije (stvaralačka).
Govori se i to da u svakom univerzumu postoji vrhovno biće koje vede Nazivaju Brahma (prvo stvoreno biće u univerzumu) koje je jedan ili Bog sa velikim B emanirao iz sebe da bi se pokrenula kreacija.
Eto čista vedska filozofija, hm. zanimljivo.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Inuaki, reptiloidni vanzemaljac u tijelu sedmogodišnjeg
PostPostano: čet jul 28, 2011 1:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
oni znaju šta mi znamo.
sigurno neće hvalit anunakije jer automatski znači naše dizanje na noge, masovna ekspanzija znanja. ovako, moguće, nastaje novo manipuliranje, kao evo, mi jesmo reptili, ali mi smo oni dobri, naši bičevi su od mekšeg materijala.
zbog previše mogućnosti oko istinitosti i dobronamjernosti teksta, isto tako kao i o beskorisnosti informacija, jer ako i dolazilo do kontakata sa vanzemaljcima zar cemo mi odlucivati i o cemu????

zato predlazem, preskoci štivo bolje je satak meditirat.
al nekazem nista, fin je romančić za mozak na pašu na plaži ako se mene pita.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Inuaki, reptiloidni vanzemaljac u tijelu sedmogodišnjeg
PostPostano: ned aug 28, 2011 1:41 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Dobro je štivo, prepoznao sam svašta što sam doživio, ali eto treba uzeti u obzir da su imena pobrkana ko zna kako i da su tu svakakvi začini laži upakirani u neki viši relativni nivo istine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Inuaki, reptiloidni vanzemaljac u tijelu sedmogodišnjeg
PostPostano: ned aug 28, 2011 10:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
skriveno je napisao/la:
Rumunjska psihoterapeutkinja za djecu Aryana Havah jednog je sparnoga ljetnoga jutra imala zakazan termin sa sedmogodišnjim dječakom kojeg jednostavno naziva David, a majka ga je dovela na razgovor zabrinuta jer dječak tvrdi da čuje nadnaravni unutarnji glas koji mu se obraća «kao da je telefonom spojen na njegov um». Dječak joj je rekao da se taj entitet s kojim svakodnevno komunicira zove Aghton i da dolazi iz drugog dijela svemira, sasvim druge zvjezdane konstelacije, preciznije, blizu sazviježđa Orion odakle je na Zemlju reinkarnacijom došao i David na način da se uselio u tijelo dječaka u dobi od šest mjeseci života .....
Više na Skriveno.com
http://www.skriveno.com/index.php/2011/ ... 12-godina/


Da se u cijelom svijetu odvoje ljudi koji su potpuno svjesno, polusvjesno ili potpuo nesvjesno imali channeling kontakt, distorziran bilo religijskim paradigmama bilo sekularnim uvjerenjima bilo aktivnom imaginacijom baziranom na metafizickim uvjerenjima, vjerujem da bi postotak bio prilican. Nema tu gore niceg senzacionalnog niti ce to na bilo koji nacin utjecati na "javno mnijenje", tim vise sto dirigentsku palicu drzi psiholog (a ako se prisjetimo Joshue Stonea ili Michaela Newtona sa svojim djelovanjima koja su postala vise djelom new age nego li metafizicke ili sa druge strane znanstvene bastine), pa ce sve ostati na "da li je istina ili ne, ko ce ga znat..a mi smo dosli do kraja ovotjedne emisije Na Rubu Znanosti" :occasion5:

Brijem da su ti Anunakiji Hatonci (nedemonizirani reptili) koji su dosli pomesti zemaljske i galakticke reptile (one demonizirane) :read: A ako nisu, neka barem posume Afriku i nahrane bantu crnce.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Inuaki, reptiloidni vanzemaljac u tijelu sedmogodišnjeg
PostPostano: uto sep 20, 2011 6:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
promatrač je napisao/la:
Dobro je štivo, prepoznao sam svašta što sam doživio, ali eto treba uzeti u obzir da su imena pobrkana ko zna kako i da su tu svakakvi začini laži upakirani u neki viši relativni nivo istine.


I pozitivni i negativni kažu neke dijelove istine.Naravno da će nam ,,zvoniti,, oni dijelovi koje smo sami upoznali i prepoznali kroz svoja lična iskustva...
------

Meni, dobar text iznad ... bez puno filozofiranja... :occasion5:
http://www.val-znanje.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1336:inuaki-anunaki-ljudski-rod-i-2012-godina&catid=31:tekstovi&Itemid=55


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz