Sada je: sub apr 27, 2024 10:59 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 166 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: čet dec 01, 2005 7:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 14, 2005 10:36 pm
Postovi: 15
sta vanzemaljci planiraju da urade od zemlje i kada??? da`l su prijateljski ili ne prijateljski...?zna li ko iz kakih prorocanstava i ostaloga :)

_________________
ccc sve je suroovooo :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 01, 2005 8:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Ovo je vrlo opširno pitanje...

www.thewatcherfiles.com

Tu za početak malo pročitaj neke stvari pa će ti biti jasnije...

U svakom slučaju planiraju svašta!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 01, 2005 11:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Heh, neodređeno pitanje. Kao da pitaš što ljudi planiraju... Ali, koji?

Isto tako ima čitav niz vrsta vanzemaljaca. Koji? Federacija? Svatko izgleda ima svoje planove... a proročanstva se mogu, ali i ne moraju dogoditi. Jer je povijest, sadašnjost, a i budućnost vrlo varijabilna u ova "finalna" vremena....

Uglavnom, većina ih promatra samo što će se dogoditi. Neki nas hoće i dalje kontrolirati i hraniti se nama kao što se mi hranimo stokom. Dok, neki nam pomažu u smislu da nam daju znanje kako da se izvadimo iz ovoga. Ne mogu direktno ići u sukob, nije im u interesu, a i stvar je multidimenzionalna i ima više nivoa na kojima se suprotni polariteti "pljuskaju".

Uglavnom, bore se preko nas! Mi smo kao marionete koje reflektiraju njihove napore. To se vidi iz mnogih kuteva gledanja, pa nema generalne sheme što da radimo. Saznaj što više i što širu sliku, pa zaključi sam...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 02, 2005 11:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 13, 2005 11:14 am
Postovi: 130
Lokacija: Sarajevo
Pa, mislim da je vrijeme da prestanemo biti obicne marionete. Vrijeme je da zbacimo okove ruznih gustera i da se afirmisemo kao punopravna rasa zajedno sa svim ostalima! 8)

_________________
'' Odbij, jer ti si presjecen nadvoje, tvoja dusa je smezurana, tvoje prokleto ime pokopano je, zaboravom, iznad nje je sutnja i ona je pala ...''


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 02, 2005 7:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Nikada nećeš sazntai kada jer bi teoretičari zavjere izgubili na vjerodostojnosti jer se to sigurni ne bi desilo na taj daum.

A bogami bi izgubili i novaca jer nitko ne bi kupovao njihove knjige.

Zato i upotrebljavaju staru kršćansku taktiku iščekivanja koja bi se ukratko mogla sažeti ovako : "sad će, sad će, samo što nije..."

Ako se slučajno nekome omakne da spomene datum onda će ti reći da je informaciju dobio iz drugog paralelnog realiteta gdje su neke stvari drugačije.

Efikasna taktika koja duže vremena drži ovce na okupu.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 02, 2005 11:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Uskoro će........
Ovo gore..... the watcher je dosta dezinformacija.
Ona je teški kršćanski fanatik koliko sam ja uspija skužit u vrijeme koje sam promatrao šta ona radi.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 03, 2005 1:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
GameDeveloper je napisao/la:
Uskoro će........
Ovo gore..... the watcher je dosta dezinformacija.
Ona je teški kršćanski fanatik koliko sam ja uspija skužit u vrijeme koje sam promatrao šta ona radi.


Slažem se! To što si rekao je istina, nitko ne tvrdi suprotno... ali vrijedno je proučavanja, može se dosta toga dobroga zaključiti...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 03, 2005 8:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Ja se, za početak, ne bih puno bavio spekulacijama kakvi su planovi vanzemaljaca sa našom planetom i nama samima, jer, valjda bi to, svakome ko je imalo proucavao neke stvari na ovu temu, odavno trebalo biti jasno.
Ono sto mene mnogo vise brine, za sada,smo mi sami, odnosno citavo covjecanstvo koje ne cini, (cast izuzecima, o tome nesto kasnije) gotovo nista da se pripremi za moguće katastrofe koje bi se mogle dogoditi.
Ovakvi kakvi smo sada, tj. razjedinjeni, podijeljeni na razne etničke, vjerske nacionalne, političke i monge druge pripadnosti, izuzetno smo lak plijen za bilo kakvu vrstu eventualne invazije od bilo kakve civilazacije u svemiru.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 04, 2005 12:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
fingolfin je napisao/la:
Ja se, za početak, ne bih puno bavio spekulacijama kakvi su planovi vanzemaljaca sa našom planetom i nama samima, jer, valjda bi to, svakome ko je imalo proucavao neke stvari na ovu temu, odavno trebalo biti jasno.
Ono sto mene mnogo vise brine, za sada,smo mi sami, odnosno citavo covjecanstvo koje ne cini, (cast izuzecima, o tome nesto kasnije) gotovo nista da se pripremi za moguće katastrofe koje bi se mogle dogoditi.
Ovakvi kakvi smo sada, tj. razjedinjeni, podijeljeni na razne etničke, vjerske nacionalne, političke i monge druge pripadnosti, izuzetno smo lak plijen za bilo kakvu vrstu eventualne invazije od bilo kakve civilazacije u svemiru.


E pa to su i oni radili zadnjih 5 tisuća godina, i sad su im planovi pri kraju

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 04, 2005 1:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
GameDeveloper (citat):
E pa to su i oni radili zadnjih 5 tisuća godina, i sad su im planovi pri kraju


Slažem se, pa za ne povjerovati je koliko je ljudska svijest ograničena kada su ove stvari u pitanju. Na primjer, postoji na hiljade raznih fotografija, video zapisa i sl. o dugogodišnjem pojavljivanju NLO-a svugdje u svijetu, na hiljade očevidaca koji mogu realno svjedočiti o tim pojavama, pa ipak, većina ih samo ignoriše te činjenice i gotovo niko ne želi da otvoreno priča o tome, odmahujući rukom u smislu "ma to su sve obične gluposti".
SVIJEST NA NIVOU KOKOŠINJCA!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 04, 2005 2:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Je, ljudska svijest je ograničena za ovakve stvari... ali generalno gledajući spoznaja o tome da su ove stvari realne je na globalnom nivou velika...

Mislim da ko nikad prije su ljudi svijesni ovih stvari!

Nije problem toliko u tome, već u dinamičnom stilu života, onih naprednijih kultura, tj oskudnom onih manje razvijenih, toliko je umjetnih problema stvoreno, čovjek se toliko zapleo u mrežu materijalnog postojanja i teži da riješi neke životne probleme, da od stresa ni ne stigne se posebno osvrnuti na ove stvari... krenite od sebe ...

Mislim da je bolje reći da je duhovni napredak nešto ukočeniji nego ikad prije, poredo svijesti o postojanju ovih pojava, u tome i je bit, što sva moguća saznanja o ovome neće puno pridonijeti bilo kakvoj obrani od tih stvari, jer ako to stavimo u prvi plan prije duhovnog napretka ne valja, to u konačnici i je cilj tih entiteta!!!



:?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 04, 2005 5:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned dec 04, 2005 4:59 pm
Postovi: 20
fingolfin je napisao/la:
GameDeveloper (citat):
E pa to su i oni radili zadnjih 5 tisuća godina, i sad su im planovi pri kraju


Slažem se, pa za ne povjerovati je koliko je ljudska svijest ograničena kada su ove stvari u pitanju. Na primjer, postoji na hiljade raznih fotografija, video zapisa i sl. o dugogodišnjem pojavljivanju NLO-a svugdje u svijetu, na hiljade očevidaca koji mogu realno svjedočiti o tim pojavama, pa ipak, većina ih samo ignoriše te činjenice i gotovo niko ne želi da otvoreno priča o tome, odmahujući rukom u smislu "ma to su sve obične gluposti".
SVIJEST NA NIVOU KOKOŠINJCA!!!!


Krivo, svijest nije na nivou kokosinjca, ljudi vide i ajmo pretpostavit da razumiju ( ako nista drugo onda to, da nseto nije u redu).
No sto mogu uciniti i kako da reagiraju.
Sto ako sto konkretno pojedinac moze uciniti, cesto se pitam kad ovo zigoisanje stoke pocne kako izbjeci implant ?
kako ostati na zivotu.
Ljudi odmahuju rukom da im frendovi u tom trenu ne pomisle da su pukli.

--
Svima ljep pozdrav, duze vrijeme lurkam, i odlucio sam pridruziti se u razmijeni misljenja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 04, 2005 5:52 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav Got, dobrodošao!

Fingolfin također!

Citat:
SVIJEST NA NIVOU KOKOŠINJCA!!!!


Nije !!! Nego na nivou kokoši koje su u njemu!

Hehe! Ali probavamo to promjeniti... hvala svima koji dolaze na forum i pridonose takvim promjenama!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 04, 2005 7:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Previše podcjenjujete ljude!

Ja vam kažem, mi smo najčudnija sorta u svemiru... ne može nam nitko ništa... vidjet ćete... u konačnici svih vrmenskih ciklusa na Zemlji opet i opet su ljudi ti koji su u centru experimenta... :idea:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 04, 2005 8:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
u konačnici svih vrmenskih ciklusa na Zemlji opet i opet su ljudi ti koji su u centru experimenta...


Da, nekako i u meni nešto "govori" da smo dosta sposobna bića.

Ali nismo jedini, ima još mnogo eksperimenata u univerzumu. Mi smo samo najinteresantniji tu, na Zemlji. Hah, i nisu samo ljudi na Zemlji... ima nas i u drugim "kutevima" svemira. Možda ne baš ovakvih... ali... hehe... otkrit ćemo!

Uglavnom, slažem se Kalki.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 04, 2005 11:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
E ovako ljudi:
Prvo, ja neznam u kakvom vi okruženju živite al znam u kakvom ja živim. Dobro je to neko primjetio da kad bismo, na neki način počeli javno (u kafićima, restoranima i sl.) da pričamo o vanzemaljcima i ostalim "izmišljenim" pojavama odmah bi neko zvao kola za ludnicu. A kada recimo jedna ugledna TV kuća sa ovih prostora objavi u udarnom terminu snimak NLO-a kako lebdi iznad mjesta gdje su se prethodno srušili neki civilni avioni i to relativno blizu svih nas (pretpostavljam) onda niko ništa. Ne mislim ja da većina ljudi treba da bude odmah upućena u sve tajne metafizike ali ne mogu da shvatim zašto se ignorišu tako očigledne stvari. U stvari mogu da shvatim ali to je za nešto kasniju diskusiju.
Drugo, namjerno sam se na početku, u svom komentaru ograničio samo na kritiku ljudi zbog njihove nerazvijene svijesti i nisam htio odmah da širim diskusiju iz raznih razloga, ali reći ću da se slažem sa tvrdnjom jednog od učesnika ovog foruma da su ljudi, u stvari jako moćna bića, po meni, smio bih se usuditi reći ljudi su mnogo mnogo moćna bića, da ne kažem najmoćnija u svemiru (to već nebih smio tvrditi), te sam bas zbog toga i malo bijesan zbog njihovog ponašanja. Naravno da smo svi mi okupirani raznim vlastitim problemima, borbom za egzistenciju i dr. ali to nije razlog da jedno nazovi inteligentno biće kaže, primjera radi: kakvi vanzemaljci kakvi NLO -i to ništa nije naučno dokazano.
I treće, izvinjavam se što nisam odmah na početku te sada pozdravljam sve učesnike ovog foruma a posebno Jack 987, ako se ne varam čovjek je preveo i objavio jako mnogo dobrih tekstova na ovom sajtu između ostaloga kompletne skripte kasiopejaca.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 04, 2005 11:44 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 14, 2005 10:36 pm
Postovi: 15
Slazem se sa Klakijem...a zamisli sad isto na nekom vanzemaljskom forumu prichaju isto ovako vanzemaljci o nama :D

_________________
ccc sve je suroovooo :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 04, 2005 11:54 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ako se ne varam čovjek je preveo i objavio jako mnogo dobrih tekstova na ovom sajtu između ostaloga kompletne skripte kasiopejaca.


Heh, hvala na pozdravima, a prijevodi nisu još kompletno gotovi. Ima još 13 cm papira A4 formata... ali polako prevodim i nadam se da će to biti dovoljno brzo da svima koristi.

Evo, sad mi padne na pamet ideja: mi ljudi smo kao neki Ferrari na terenu gdje nema asfaltirane ceste. Moćni smo, ali ne možemo ispoljiti svoju moć u ovom okruženju. Za to bi trebali imati asfaltirane ceste ravnijih površina, da bi mogli ubrzati ili ići velikom brzinom. Tu bi se vidjele manevarske sposobnosti i sve naše moći. Ali, kad tih cesta nema, mi se "vozimo" 30 km/h po poljskim putevima, pazeći da ne ostružemo dno automobila radi rupa i grba. I što je najvažnije - lako se pokvarimo ( nije slučaj kod svih Ferrarija, ali... )!

Dakle, neiskorištene mogućnosti i potencijali.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 05, 2005 11:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Meni ljudi pre liče na izlapelu babu od 90 godiina koja je sela u Ferari da ode na pijac.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 05, 2005 2:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Joj Jack, kud baš 13!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 166 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 43 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz