Sada je: sub apr 27, 2024 8:16 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 166 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet maj 29, 2009 10:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Apollo je napisao/la:
Gdje ih mogu pronaći na Zemlji? Ako su maskirani u ljude, da li ih mogu prepoznati po nekakvim vanjskim znakovima?


Ima njih i po gradovima. Pazi oni se ne maskiraju nego ih ne možeš viđeti. Kako to izvode ne bih ti znao reći. Prvo oni utiču na psihu tako da ih ti ne vidiš i ako ih zaista vidiš, to je nešto sa opažanjem. Drugo malo se "pomjere" tako da našim čulima budu nedostupni. Treće izazivaju zaborav tako da se ne sjećaš da si ih vidio. Kad izađeš iz tijela nijedan od tih načina ne može djelovati na tebe i lako ih možeš viđeti.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 02, 2009 9:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
Istina je nešto što se treba tražiti na različitim mjestima, pa zašto ne tražiti i kod njih?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 02, 2009 10:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Možeš i kod njih tražiti istinu. Ma mi se čini da oni očekuju nešto za uzvrat. Zaista među njima ima izvanrednih momaka ali po pravilu se povode svojim interesima. Da ti pravo kažem više puta su me htljeli prevariti nego što su iskreno i pošteno htjeli pomoći. Mada je pitanje veliko može li se očekivati od njih da se ponašaju kao mi i da imaju ista mjerila kao i ljudi. Pa ni svi ljudi nemaju isto ponašanja i neke stvari koje su neđe poželjne u drugim krajevima se smatraju smrtnim grijehom. Dosta je teško sa njima biti na istom. A ljudi ovako blesavi i neznaveni (naivni) lakoupadaju u prevare i zamke.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 05, 2009 12:33 am 
FORMICA je napisao/la:
Možeš i kod njih tražiti istinu. Ma mi se èini da oni oèekuju nešto za uzvrat. Zaista meðu njima ima izvanrednih momaka ali po pravilu se povode svojim interesima. Da ti pravo kažem više puta su me htljeli prevariti nego što su iskreno i pošteno htjeli pomoæi. Mada je pitanje veliko može li se oèekivati od njih da se ponašaju kao mi i da imaju ista mjerila kao i ljudi. Pa ni svi ljudi nemaju isto ponašanja i neke stvari koje su neðe poželjne u drugim krajevima se smatraju smrtnim grijehom. Dosta je teško sa njima biti na istom. A ljudi ovako blesavi i neznaveni (naivni) lakoupadaju u prevare i zamke.


Zato ja imam jedno pravilo bas iz ovog gore sto si ti napisala a glasi ovako:

Milion puta, rekao sam, OPD ili kako god da vise se vi zvali, no da vi koji ste spremni dati informacije i ne trazit nista za uzvrat a ne dezinformacije i da trazite nesto za uzvrat pozvani ste. Slobodno se pojavite, recite nesto i idemo u traganje i evoluciju kako se kaze.

I stao sam. Kad se pojave pojave. Ako se pojave. Zapravo mi je ne bitno.

Mislim da te ovo preveliko kopanje opcenito moze previse unazadit i usijat ti totalno krive percepcije o necemu jer zadnji puta kad sam imao takve stvari ubilo me u pojam i mjesecima sam se morao lomit da ispravim samo par stvari koje sam shvatio na stariji nacin a imao sam dakle noviji.

No da, uzevsi po svemu sudeci, oni NAS cekaju a ne mi njih s toga, kad mi budemo spremni oni ce doc a posto ne postoji 'pravilo' kako doc do njih smatram da je istinska zelja + znanje da ce se desit + strpljivost vrlo mudar potez.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 05, 2009 6:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Ovo je lijepo rečeno i tačno.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: sub jul 18, 2009 10:16 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jul 15, 2009 12:50 pm
Postovi: 9
Citat:
Istina je nešto što se treba tražiti na različitim mjestima, pa zašto ne tražiti i kod njih?


Kao što je Formica napisao možeš tražiti znanje od njih to je tvoja slobodna volja ali ja bih ti savjetovao da ne tražiš jer ga nećeš dobit, jedino što ti se može dogodit da dobiješ dezinformacije i širiš ih, budeš otet, implantiran, obrađen ili u najgorm slučaju postaneš hrana!
Uvijek bi iblo mudrije istražit malo šta literatura kaže o njima, a većina kaže da ne rade u našem najboljem interesu, negativni su ovdje da nas porobe a ostali da nam pomognu i spoje se s nama kada dođe val, odnosno oni su ustvari mi u budućnosti! :D


Citat:
No da, uzevsi po svemu sudeci, oni NAS cekaju a ne mi njih s toga, kad mi budemo spremni oni ce doc a posto ne postoji 'pravilo' kako doc do njih smatram da je istinska zelja + znanje da ce se desit + strpljivost vrlo mudar potez.


Mislim da možeš ostvarit komunikaciju s njima meditacijom, kanaliziranjem, preko quija ploče ali ne bih to opet preporučio neiskusnima jer najčešće su tamo negativni eniteti koji čekaju da se zakvače za tebe ili te opsjednu. Iako bih bilo najbolje ostvarit komunikaciju s višim ja, koji će znat najbolje pomoć, a to se ostvaruje tako da se rješavaš karme, ličnosti putem svijesti, svijesnosti, znanja i tehnika disanja. Mislim da mi čekamo val koji će doći u roku od 5 godina i koji će neke prebacit na 4D, i vremena je sve manje pa bi trebalo ubrzat rad na sebi kako se kaže u Kasiop. transkriptama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: sub mar 05, 2011 7:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Pa planiraju svakako da ostanu skriveni jer da nije tako ne bi se pokupili s Mjeseca da ih ljudi ne snime.

Manje gradnje za bazu: Indijci otkrili špilju na Mjesecu

Znanstvenici kažu da u pećini nema svemirske prašine (kombinacije leda i metala). Gradnja baze za boravak u njoj bila bi jeftinija od baze na samoj površini Mjeseca

Indijska svemirska agencija ISRO tvrdi da je njihova sonda Chandrayaan-1 na Mjesecu na području Oceanus Procellarum blizu ekvatora pronašla veliku špilju. Dugačka je 1,7 kilometara i široka 120 metara. Nastavak je to istraživanja koje je 2009. godine pokrenula japanska svemirska agencija Jaxa. Njihova sonda tada je pronašla rupu duboku 88 i široku 65 metara te su govorili u mogućnosti da u nju smjeste manju bazu za astronaute. Indijci tvrde kako je njihova špilja dovoljno velika da u njoj sagrade čitav manji lunarni grad. Temperatura na površini Mjeseca varira između 130 danju i -180 Celzijevih stupnjeva noću. Kako je podzemna špilja blizu lavi, ondje je temperatura uvijek ista i iznosi oko -20 Celzijevih stupnjeva.

Znanstvenici objašnjavaju kako bi za bazu na površini morali osigurati štit ili kupolu kako bi naselje zaštitili od štetnog svemirskog zračenja, udara mikrometeora, svemirske prašine i ekstremnih promjena temperature, no dvojbeno je koliko bi bili uspješni u gradnji. Stanovnici podzemne baze mogli bi biti zaštićeni uz štit bitno manje površine.

Još raspravljaju bi li takvo naselje trebala biti baza za nove astronaute ili ljudski grad na budućoj koloniji Mjesecu.

http://www.24sata.hr/znanost/manje-grad ... ecu-211981

slika

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: pet apr 08, 2011 8:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-it/mi ... oziju.html

zanimljiva slika rupe na linku.
Izgleda kao prolaz

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: pet apr 08, 2011 9:27 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
To mi se čini jako znakovito, ali ne u vezi vanzemaljaca nego moguće zbog stanjivanja granica realiteta.

Crne rupe, zvijezde, sunca bi po nekoj logici trebale biti jednosmjerni prolazi u druge realitete, a kako se granice stanjuju, možda nekome uspijeva da ide u suprotnom smjeru od onog normalnog, znači van iz crne rupe iz svijeta koji je s druge strane.
Ići van iz crne rupe bi možda bio neki uspon u viši denzitet ili viši sloj, ili makar izvidnica... ko zna kud mi pokušavamo izaći iz naše crne rupe. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: pet apr 08, 2011 11:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Pročitaj ovo promatrač, pozdrav


Iz Kasiopejskog materijala

10.12.1994.
možete li nam reći koja je priroda crne rupe ( u svemiru )?
O: Velika skala OPS-a.
P: To je kao biće koje je postiglo toliki nivo OPS-a da je literalno implodiralo ( uvuklo se
samo u sebe ) na neki način?
O: Bliska analogija.
P: Verovatno čitava civilizacija OPS-a?
O: Ne.
P: Pa, možda čitava civilizacija to ne može jer to povlači da rade skupa. To mora biti
individualno biće.
O: Crne rupe su prirodne sile koje su refleksije uzoraka svesti Slobodne Volje OPS-a.
Primetite da su crne rupe locirane u centru spiralnih energetskih sila, sve ostalo isijava
prema van.
P: Sad, rekli ste "spiralne" energetske sile, i još ste također rekli da je ovaj val u obliku
spirale. Da li je centralna tačka tog vala koji se spiralno kreće, crna rupa?
O: Ne.
P: On je isijavajući val?
O: Sve u kreaciji je samo to: isijani val.
P: Kuda ide ta energija koja biva usisana u crnu rupu?
O: Unutra prema totalnoj neegzistenciji.
P: Pa, ako crna rupa nastavlja usisavati stvari unutra, da li je moguće da bi mogla
eventualno usisati celokupnu kreaciju?
O: Ne.
P: Zašto?
O: Univerzum sadrži sve. Crne rupe su krajnja destinacija svih OPS energija.
P: Dakle, da li to znači da mi, ili bilo ko drugi ko je klasifikovan kao OPS, ostaju na
rečenom putu, da bi eventualno završili u crnoj rupi?
O: Blizu.
P: Pa, to je ugodno. I šta se dešava s energijom koja je "totalno ne-postojeća"?
O: Totalno ne-postojeće balansira totalno postojanje. Pogađate šta je totalno postojanje?
P: Pa, to je kao balansirajuća sila?
O: "Bog".
P: Da li govorimo o bogu kreatoru kao što su rekli Pledijci?
O: Ne Pledijci. Primarni Kreator.
P: Koja je razlika između Primarnog Kreatora i "Boga"?
O: Nema je. Sve dok postojite, vi ste od Primarnog Kreatora.
P: Sad, te stvari koje idu u crne rupe, koje idu u ne-postojanje, to nije onda, deo
Primarnog Kreatora?
O: Tačno.
P: Kako može Primarni Kreator izgubiti neki svoj deo, ili sebe?
O: Primarni Kreator ne "gubi" ništa.
P: Pa, tada, kako bi opisali tu energiju koja je bila u postojanju ( egzistenciji ) i tada više
ne egzistira jer se izgubila u crnoj rupi?
O: Refleksija je regenerisana na nivou 1.
P: Dakle, ta energija ulazi u crnu rupu i ... da li izlazi van na drugoj strani?
O: Ne.
P: Da li postaje kao primarni atom?
O: Ne.
P: da li se vraća natrag u ciklus?
O: Ne. Refleksija se regeneriše kao primarni atomi.
P: Dakle, ta energija koja je usisana u crne rupe... što... T: Kad mi izbacujemo energiju
kao pozitivnu ili negativnu energiji, imamo i bića na drugim nivoima koja se hrane tom
energijom, tačno?
O: Da.
P: Dobro, rekli ste da se Lizziji hrane tom negativnom energijom?
O: Da.

7.5.1995.
P: L: Dobro, prolazila sam kroz transkripte nedavno i kažu da je Crna Rupa totalno nepostojanje
što se regeneriše na nivou br. 1. Ili, da je regeneracija na 1. nivou refleksija Crne rupe. Da li je crna rupa fenomen 1. nivoa, ili 7. nivoa?
O: Samo od 1 - 4.
P: Ima li nekog predstavljanja fenomena Crne rupe, koja je totalna ne-egzistencija, na
višim nivoima, što su 5 - 7?
O: "VPO".
P: T: Pa, ako je crna rupa čisti OPS na nivoima 1 - 4, na nivoima 5 - 7 je samo čisti OPD.
SV: Rekli su ranije da je bilo OPS-a na nivou 5 i 6. T: Ali to je samo refleksija. L:
Misaona forma.
O: Zatvorena u 5.

11.7.1998
Q: (J) To je smeđa zvezda. (T) Jedan ili dva koraka od postanka crne rupe koja kolapsira u sebe. (L) Onda, to zvuči prijateljski, naročito posle gledanja "Event Horizon" prošle noći!
A: Ne. Crne rupe se formiraju samo od zvezda prvostepenih magnituda.

1.08.1998
P: L: Nedavno smo gledali par filmova, "Sfera" i "Horizont", o svemirskim brodovima
koji idu u crne rupe i onda ponovo izranjaju sa vrlo čudnim stvarima koje se dešavaju.
Čitava ideja o svemirskom brodu koji ide u crnu rupu nekako bode moj um. Želela bih
znati šta bi iskusila osoba ili svemirski brod koji ode u crnu rupu? Kako bi to bilo?
O: Dezintegracija, koja bi usledila radi pretvaranja u anti-materijalnu energiju.
P: Dakle, on nebi izašao na drugoj strani u drugom univerzumu? A: Bi.
O: Da, ali ne kao materija.
P: Nakon što nešto ode u crnu rupu, može li to ponovo izaći u materijalan univerzum
netaknuto?
O: Ne.
P: Dakle, jednom kad uđe u crnu rupu, sayonara, hasta la vista? ( ajd' bok, zdravo )
O: Zvezde su također portali takve prirode.
P: Dakle, ono što mi percipiramo kao zvezde, u anti-materijalnom univerzumu bi bile
crne rupe?
O: Ne, prozori.
P: Ali, ako vi živite u tom drugom univerzumu, na drugoj strani naših crnih rupa, kako bi
za njih izgledale crne rupe?
O: Prekomplikovano za objasniti.
P: Pa dajte mi neku referencu...
O: U tom je upravo stvar! Vi nemate referencu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: sub apr 09, 2011 11:11 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Hvala, nemam što puno sad reći, uvrnuto je, ali zanimljivo i povezano sa svim velikim stvarima. :)
Imam dojam da mi jesmo u crnoj rupi koja ponire iz 4D (ko zna kako to tamo izgleda i kako se klasificira!? možda jedna od onih njihovih varijabilnih fizikalnosti?).
Mi jesmo u ljevku galaksije čije je dno na sredini u onom što zovemo crna rupa.
Sam taj gravitacijski stisak crne rupe je vjerovatno preslika/analogija sabijanja energije u materiju po nekoj spiralnoj shemi, otud matrix i materija na ovim OPS denzitetima koje poznajemo + 4D (manje ili više zarobljene forme matriksa).
Po svemu izgleda da je gravitacija koja je u biti tkivo crne rupe sama esencija matriksa i svijesti kakva je tu gdje živimo (OPS). Gravitacija je naš kalup svjesnosti i svjesnost nižih centara je gravitacija? :roll:
Moram još puno papati da bi mogao pričati o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Black Knight Satellite: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: sub apr 09, 2011 11:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: sub apr 09, 2011 11:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
Eeee moj villy, villy, villy......

Dokle misliš plasirati nam stalno informacije na engleskom jeziku. Ti kao da nisi naš, već kao da si neki strani špijun, pa plasiraš njima a ne NAMA iz bivše SFRJ koji ne znamo engleski. Ti kao da si neprijatelj među nama tj. kao da si Hari VEINSTEIN alijas tzv. Gari Kasparov koji daje intervjue isključivo na engleskom jeziku tj. ne obraća se ruskom narodu nego stranim poslodavcima.

Znam da imaš toga dosta dobrih informacija na engleskom jeziku, ali se BAR POTRUDI da nam i prevedeš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: sub apr 09, 2011 9:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Pozdrav Promatrač, možda i ovo pomogne za razmatranje sveukupne situacije...

Mislim da nisam van teme sa ovim tekstom, jer je Gravitacija vrlo bitna i Tuđincima, i oni o tome više znaju, pogotovu kako da je možda, zloupotrebe....


Iz Kasiopejskog materijala

15.6.1996
P: Možemo li slobodno imati asocijacije oko tih gravitacijskih valova budući da knjižare
nisu sada otvorene, ovako kasno navečer? Izgleda da je gravitacija svojstvo materije. Da
li je to tačno?
O: I...
P: I hmmmm...
O: I antimaterije!
P: Da li je gravitacija koja je svojstvo antimaterije "antigravitacija"? Ili samo gravitacija na drugoj strani, takoreći?
O: Vezivo.
P: Dobro. Gravitacija je vezivo. Da li gravitacija veže materiju?
O: I...
P: Da li je gravitacija svojstvo svjetlosti?
O: Nije bit.
P: Što je bit? Možeš li mi pomoći ovde, Frank?
O: Gravitacija povezuje sve što je fizikalno sa svime što je eteričko kroz nestabilne
gravitacijske valove!!!
P: Da li je antimaterija eteričko postojanje?
O: Prelaz k eteričkom postojanju.
P: Dobro.
O: Otvor k njemu.
P: Da li su nestabilni gravitacijski valovi... ne, čekajte... da li nestabilni gravitacijski valovi potiču iz 7. denziteta?
O: S kraja na kraj ( skroz naskroz ).
P: Da li proizlaze iz bilo kojeg specifičnog denziteta?
O: To je samo smisao, nema takvog.
P: Nema nestabilnih gravitacijskih valova?
O: Pogrešno...
P: Nema tačke iz koje proizlaze?
O: Da.
P: Dakle, oni su svojstva ili atributi egzistencije materije i veza materije prema eteričkom
planu?
O: Poput toga, ali oni su svojstvo antimaterije, također!
P: Dakle, kroz nestabilne gravitacijske valove vi možete pristupiti drugim denzitetima?
O: Svemu.
P: Možete li ih generisati mehanički?
O: Generisanje je u stvari prikupljanje i širenje ( disperzija ).
P: Dobro, koja vrsta naprave bi sakupljala i širila gravitacijske valove? Da li to spirale
rade?
O: Na neki način prema tome.
P: Dakle, ako se fokusira na sakupljanje nestabilnih gravitacijskih valova...
O: Kad napišete "Noah", gde ste smestili gravitaciju?
P: Mislila sam da je gravitacija indikator potrošnje elektriciteta; da je gravitacija
nusprodukt neprestanog toka električne energije...
O: Gravitacija nije nusprodukt! Ona je centralni sastavni deo svih egzistencija!
P: Procjenjivala sam električni tok i potrošnju... i mislila sam da je elektricitet dokaz
neke vrste svesti i da je gravitacija dokaz da je planeta ima, da je živa...
O: Rekli smo ti pre da su planete i zvezde prozori. I gde ona ide?
P: Prozori?
O: Gravitacija.
P: Oh. Gravitacija mora ići u eteričke dimenzije ili denzitete. Mislim, naterali ste moju
glavu da ide u toliko različitih smerova da osećam da u njoj imam kokice.
O: Dobro!
P: Pa, gde ide gravitacija. Sunce je prozor. Čak i naša planeta mora biti prozor!
O: Ti ga imaš, također!!
P: Dakle, gravitacija je ujedinjeni princip... stvar koja drži stvari skupa, kao na način da
svu masnoću skupi zajedno u loncu supe.
O: Gravitacija je sve što postoji.
P: Da li svetlo proističe iz gravitacije?
O: Ne.
P: Šta je svetlo?
O: Gravitacija.
P: Da li je gravitacija isto što i slabe i jake nuklearne sile?
O: Gravitacija je "Bog".
P: Ali, mislila sam da je Bog svetlost.
O: Ako je gravitacija sve, nije li onda to? Svetlo je energetski izraz generisan od strane
gravitacije?
P: Da li je gravitacija "svetlo koje se ne može videti", kao što su ga Sufi-ji nazvali:
Izvor.
O: Molimo imenuj nešto što nije gravitacija.
P: Pa, ako je gravitacija sve, nema ničeg što nije gravitacija. Fino. Šta je apsolutno ništavilo?
O: Samo misao.
P: Dakle, nema takve stvari kao što je ne-postojanje?
O: Ima.
P: Da li misli stvaraju gravitaciju?
O: Da.
P: Da li zvuk stvara gravitaciju?
O: Da.
P: Može li zvuk manipulisati gravitacijom?
O: Može.
P: Može li se to postići ljudskim glasom?
O: Da.
P: Može li se to izvesti tonovima, ili pomoću snage kroz misli?
O: Oboje.
P: Onda, ima li kod toga također i specifičnih konfiguracija koje se koriste?
O: Gravitacijom se manipulira zvukom kad misao manipulirana gravitacijom izabere
proizvesti zvuk koji manipuliše gravitacijom.
P: Sad, da li se momak koji je sagradio Koralni dvorac ( Coral Castle, prim. prev. )
okretao u svojem sedalu iz aviona dok je razmišljao i stavljao svoju manipulaciju na
mesto?
O: Ne. On se okretao kad je gravitacija izabrala da manipuliše njime da se okreće da bi
manipulisao gravitacijom.
P: Da li gravitacija ima svest?
O: Da.
P: Da li je ikad moguće za pojedinca da i napravi izbor, ili JE gravitacija ta koju on
izabire?
O: Gravitacija koja je bila unutar njega bila je sva gravitacija koja postoji.
P: Pa, mislila sam da su Sufi-ji bili čvrsti! F: Pa to je verovatno radi tvojih istraživanja
koja su otvorila ta vrata. L: Jako dobro! Šta sam napravila! Dobro. Zbunjena sam.
O: Ne, nisi.
P: Onda, recimo jednostavno to ovako: ja sam opijena i preopteretila se.
O: Opijenost je zabavna!
P: Pa nagađam da ako će išta od ovog biti nama značajno, onda ćemo zasigurno saznati
detalje kako ćemo i trebati usput.
O: Koliko puta ti to moramo reći?!?
P: Učenje je zabavno! Tačno!
O: Celokupna suma svih egzistencija postoji unutar svakog od vas i obratno.
P: Onda šta je objašnjenje za "mnogobrojnost" koju mi vidimo?
O: Percepcija 3. denziteta.
P: Dakle, celokupni univerzum je unutar mene... dobro, to je... razumem. Dovoljno čudno, ali razumem. Problem je pristupa tome, kidanju velova.
O: To je zabavan deo.
P: Dakle, momak koji je sagradio Koralni Dvorac bio je sposoban da pristupi ovome. Neprestano ili sa prekidima?
O: Delimično.
P: Prema onome kako ja to razumem, kod brzine svetla nema mase, niti vremena i nema gravitacije. Kako to može biti?
O: Nema mase, nema vremena, ali da, ima gravitacije.
P: Foton ima gravitaciju?
O: Gravitacija premašuje brzinu svetlosti.
P: Gravitacijski valovi su brži od svetlosti?
O: Da.
P: Šta bi moglo učiniti gravitacijski val nestabilnim?
O: Korištenje.
P: Osećam se da zbilja promašujem glavnu smisao ovde...
O: Promašuješ, ali ti ju jedino možeš naći svojim vlastitim tempom.
P: Pa, mislim da trebam nešto pročitati i istražiti da bi mogla vratiti se natrag na to.
O: I na to, laku noć.

29.6.1996.
Prva stvar je u vezi sesije sa Santilli-jem: da li je svest isto što i gravitacija?
O: To je unutarnji deo.
P: Da li akumulacija znanja i svesti odgovara povećanju gravitacije?
O: Ne.
P: Rekli ste da se energija može menjati denzitete. Nivo denziteta ide ili u plus ili u
minus, kako ja to razumem. Da li to znači da ubacivanje energije u 3. denzitet iz drugog
realiteta vremena/prostora može intenzivirati gravitaciju u takvo stanje da ona menja
svoje delove i postaje antimaterija?
O: Ne.
P: Rekli ste da je EM isto što i gravitacija. Da li povećanje u EM, sakupljanju EM ili izrada EM vala, da li se povećava gravitacija na stvari ili objekte ili osobe koje su izložene tome?
O: Gravitacija se nikad ne povećava ili smanjuje; ona se samo sakuplja i disperzuje.
P: Ako se gravitacija sakuplja i disperzuje ( širi ) i planete i zvezde su prozori, a rekli ste da ljudska bića "imaju" gravitaciju, da li to znači da su, ljudska bića ili životni oblici na određenim planetama ili solarnom sistemu, sakupljači te gravitacije?
O: Ne. Gravitacija je sakupljač ljudskih bića i svega ostalog! Stavite "sakupljač" u jedninu.
P: Da li je OPD ekvivalent za širenje ( disperziju ) gravitacije?
O: Ne, OPD je REFLEKSIJA egzistencije disperzije gravitacije.
P: Da li je OPS također širenje gravitacije?
O: Ne. Sakupljanje se reflektuje. OPS je refleksija ili se reflektuje pomoću sakupljanja
gravitacije.
P: Rekli ste da promena jedinice uključuje pomak u drugi denzitet. Također ste rekli da
je realitet antimaterije - vrata ili put koji vode ka eteričkoj egzistenciji. Da li je zato, 4.
denzitet, univerzum antimaterije?
O: Ne.
P: Da li se ta bića sa 4. denziteta manifestuju u antimaterijalnom stanju?
O: U oba.
P: Da li je 4. denzitet nivo na kojemu materije i antimaterije ima isto?
O: Ne isto, već su očigledni.
P: Dakle, materija i antimaterija su oboje dostupni za korištenje individualcima prema volji i svesti?
O: Blizu. Antimaterija i materija su balansirani posvuda.
P: Koji efekt radi sakupljanje gravitacije - rekli ste da gravitacija sakuplja ljudska bića -
koji efekt...
O: Ne, mi nismo to rekli. Ne učiš kad "preskačeš preko" materijala.
P: Šta sam preskočila? Rekli ste da je "gravitacija sakupljač ljudskih bića"?
O: Da, ali ključ je "svega ostalog". Kad netko to kaže tako, tu nema razlike.
P: Da, pa ja postavljam pitanja sa NAŠEG nivoa ovde. Koje efekte ima gravitacija na telo?
O: Prekomplikovano. Probaj raščlaniti pitanje.
P: Rekli ste da povećavanje svesti "unutarnji deo" gravitacije. Dakle, ako osoba povećava svest, da li također povećava gravitaciju?
O: Ne.
O: To ima?
P: Pa...
O: Ako drvo padne u šumi i nema nikog da to čuje, da li to drvo napravi neki zvuk?
P: Kažete da je gravitacija svugde u balansu i statična i onda kažete da primena
uzrokuje nestabilne gravitacijske valove. I onda ste rekli da je gravitacija Bog i da je Bog
svih kreacija i da smo mi svi deo sve kreacije i zato, mi smo Bog i gravitacija. Dakle, ono
na što pokušavam doći ovde je: koja stvar ili događaj, manifestacija, način primene koji
uzima gravitaciju iz savršenog statičkog stanja u nestabilno stanje, jer ste rekli da je ona
uvek savršeno balansirana. To mi nema smisla.
O: Nestabilnost ne znači automatski ne-statičko. Nestabilni valovi mogu biti statički u
svojoj nestabilnosti.
P: Ništa od ovog nema mnogo smisla. Mislila sam da počinjem razumeti to sve, a očito,
nemam pojma. Pokušajmo drugim smerom. Rekli ste da se univerzum sastoji od jednakih iznosa materije i antimaterije. Da li su prva tri denziteta - denziteti materije?
O: I antimaterije.
P: Da li su jednaki iznosi materije i antimaterije u svim denzitetima?
O: Da. Zapamtite, denzitet se odnosi samo na nečiju svest. Jednom kad je neko svesan,
sve ( mnogo spirala plancete ) se podesi prema toj svesti.
P: Šta je s tim nadolazećim valom koji će osvestiti određene osobe?
O: Ne još... Prvo: vaši proroci su uvek koristili simboliku 3. denziteta da bi pokušali
objasniti realitete 4. denziteta. Vi pokušavate dobiti odgovore na nivou 3. denziteta da bi
objasnili principe 4 - 7. denziteta. Zato vi postanete isfrustrirani, jer se to ne "uklapa".
P: Da li su manifestacije u 3. denzitetu mesta sakupljanja gravitacije?
O: Delimično. Ali, tako se manifestuju i u svim ostalim denzitetima.
P: Dobro. Dakle ako...
O: Šta mislite, šta je suprotno od gravitacije?
P: Antigravitacija?

21.12.1996
P: Jednom sam vas pitala da li je vreme gravitacija?
O: Da li je ograda tlo?
P: Da li je gravitacija Bog?
O: Ne.
P: Da li je gravitacija 7. denzitet?
O: Ne.
P: Od kuda gravitacija proizlazi?
O: Misaonog centra.
P: Spomenuli ste misaone centre u više navrata. Ima li ih više nego samo jedan?
O: Svi su jedan i jedan su svi.
P: Ako imate misaoni centar, kako su misaoni centri povezani sa 7. denzitetom, Jednim?
O: Upravo tako!
P: Da li su misaoni centri 7. denzitet?
O: Sve jest.
P: Sve su misaoni centri?
O: Ne. Sve je 7. denzitet.

4.1.1997.
P: Rekli ste da je gravitacija veza svih realiteta.
O: Da.
P: I sad govorite o vezanju percepcija.
O: Da. Sad, pokušajte zamisliti kako gravitacija veže sve realitete!!!
P: Ako je gravitacija vezivo, da li je gravitacija svesna?
O: Ne baš. Da li ste znali da od 4. pa do 7. denziteta nema "levo" ili "desno"? Ako
tačno tako to možete zamisliti onda bi mogli biti u mogućnosti razumeti odgovore na ta
sva pitanja koja postavljate. Ako ne, najbolje je "odmoriti". Jer jedino će to biti
produktivno učenje ako na to dođete "kasnije", nakon posmatranja i ponovnog
čitanja/refleksije.

22.2.1997.
P: L: Da li je gravitacija nešto što ide iz centra prozora prema reflektivnoj suprotnoj strani u eterički realitet, ili samo privlačenje između objekata u ovom materijalnom realitetu?
O: Gravitacija je "vezivo" zajedničko svoj zamislivoj egzistenciji. To je sve što vi zbilja
trebate znati.
P: Dobro, vezivo. Da li gravitacija veže na isti način kao što slabe vodonikove veze vežu
DNA lestve?
O: Ne.
P: Dobro, onda, da li gravitacija veže na način fosfatne veze s atomom ugljenika?
O: Te su materijalne. Veza koja nedostaje za sve vas, prijatelji, je ta da je gravitacija
antimaterijalna isto kao i materijalna!!!
P: A: Želio bih pitati, ne sada, ali možda kasnije, u vezi... da li je ovaj koncept da je naše
vreme/prostor granica domene? Da li je to korektna slika?
O: Da.
P: Dobro, onda, u vezi ove gravitacije, i antimaterije, da li je korektna slika da imamo 2
takve domene; pozitivnu i negativnu, i da gravitacija ima nešto s izmenama između
pozitivne i negativne?
O: Gravitacija je "gorivo", ili "krv života" apsolutno svega što postoji!!!

31.5.1997
Prvo pitanje: vi kažete da je EM (elektromagnetizam) isprepleten sa gravitacijom. Santilli kaže da su EM i gravitacija jedno te isto. Ali, tu još ima i svetla. Svetlost je EM / elektromagnetsko
zračenje. Ako je tome tako, kako je moguce da gravitacija, ako je isprepletena sa EM,
putuje brže nego EM, tj. ona zauzima mesto (zamenjuje) brzinu svetlosti?
O: Gravitacija ne "putuje".
P: Ok, kad vi kažete da gravitacija "zauzima mesto" brzine svetlosti, šta vi tačno s tim
podrazumevate?
O: Gravitacija je jednako locirana u svim područjima odjednom, u vremenu/prostoru.
P: Sada, mogući odgovor je da gravitacija putuje kao faza, dok svetlo putuje kao "snop"
valova. Da li je ovo korektno razumevanje?
O: Gravitacijski val je tek "mreškanje" u sveprisutnoj strukturi, bazno energetsko podupiranje.
P: Šta je strukturno bazno podupiranje?
O: Gravitacija je struktura, kao i podupiranje energije.
P: Ako je gravitacija struktura, baza i podupiranje, šta se podupire?
O: Vi to krivo čitate. Radi se o bazi/ temelju, kao u "temeljnom" energetskom podupiranju.
P: Kako gravitacija podupire... (A) Šta podupire?
O: Mi smo vam već rekli da je gravitacija temeljna snaga od apsolutno svega!!! To znači
svih nivoa denziteta, svih dimnezija... To je "materijal" kompletne egzistencije. Bez
toga, ništa ne bi postojalo. Vaše misli su bazirane na gravitaciji, također!!
P: Ok, vi ste rekli da je svetlo energetski izraz gravitacije. Kako se svetlost manifestuje
u sedmom denzitetu?
O: Svetlost jest sedmi denzitet.
P: Ok, svetlost jest sedmi denzitet. I vi ste rekli da je svetlo energetski izraz gravitacije.
I vi ste rekli da je gravitacija Bog, da li to također znači da je svetlost gravitacija?
O: Ne.
P: Ok, šta je razlika između gravitacije i svetlosti?
O: Šta je razlika između betona i cementa?
P: Pa, nisam baš sigurna. Mislim da je cement koncentrisani materijal, a da beton ima
peska, kamenja itd., pomešanog, tako da ima bolji učinak. A ima i vodu...

18.7.1998.
O: Gravitacija je životna sila koja veže sve realitete kao jedan.

22.8.1998.
P: Da li bi gravitacija trebala biti kvantizovana kao i druga polja?
O: Ona može biti.
P: Ali, ako se ona kvantizuje, to će biti gravitoni, a vi ste rekli da ne postoje gravitoni...
O: Gravitoni su zapravo elektroni unutar vremenskog vakuuma.

12.9.1998.
O: Šta je gravitacija zapravo, Arkadiusze?
P: To je neka vrsta strukture koja gradi prostor i vreme.
O: Blizu, al nema cigare.
P: L: Ovo je malo dirljiva stvar koju ste rekli, momci!
O: Mi smo bezvremenski, pa zato i pravodobni također!!! Gravitacija je osnova svih
materijalnih egzistencija. Zato, gravitacijski valovi su trenutni otisak, jer oni vladaju celo vreme u svemu što postoji, prirodno.
P: Ali, zbunjen sam jer ako su gravitacijski valovi trenutni, onda kako to da mi čekamo
gravitacijski val koji dolazi...
O: Priroda trenutnosti gravitacije je ono što se percipira ukoliko neko ima neophodnu opremu. Posle svega, znate već dosad da gravitacija ima sposobnost "zakrivljenja" vremena, prostora, svetla, itd.
P: Dakle val koji bi trebao navodno stići NIJE trenutan. L: Ti govoriš o valu? A: Da, o valu. L: Mislim da nikad nisu rekli da je to gravitacijski val.
O: Tačno, Laura.
P: Ako se tačno sećam, rekli su da je to val "hiperkinetičke senzacije".
O: Da.
P: Šta to znači?
O: Vaše biće se spaja s hiper-prostornom energijom.
P: Super!
O: Materija/antimaterija. Jedno karakterizuje materiju baziranu na atomskim česticama,
drugo čistu energiju u svesnoj formi. Gravitacija je balansirano vezivo svega toga.
P: C: Uvek sam videla energiju kao atomsku.
O: To je materijalna energija.
P: A: Želim se vratiti na ruski eksperiment. Pitao sam koja je priroda efekta koji su oni
posmatrali i odgovor je bio taj da je to bio gravitacijski val koji su oni očekivali. I to je bio rezultat udara komete u Jupiter. Sad, šta je toliko posebno u vezi tog udara? Da li svaki udar kreira gravitacijski val?
O: Tamo nije bilo ničega toliko posebnog, osim što su se testirali njihovi instrumenti za vreme tog događaja.
P: Da li to znači da svaki sudar kreira gravitacijski val?
O: Svako oslobađanje energije.
P: C: Kreira gravitacijski val?
O: Da.
P: L: Odakle se energija oslobađa?
O: Sudara.
P: Sudara čega i čega? C: Fizičkih tela?
O: I/ili atomskih čestica. Sećate se vaše mikrodinamičke/makrodinamičke matrice?
Laura se približavala konceptu "Noah-ovog sindroma".
P: L: Približavanje te ne donosi uvek tamo! Dakle, kad imamo približavanje tela, postoji interakcija ili izmena, i ta izmena stvara gravitacijski val?
O: Šta se dešava kad udarite kamen o kamen?
P: Vibracija. Podrhtavanje. Zavisno o kamenju, jedan može podrobiti drugi. Postoji zagrevanje. Mogu biti iskre, zavisno o kamenju. C: Otkineš ili otrgneš neke delove. L: Pa da, elektrone.
O: Hmmm... magnetizacija... hmmmm...
P: C: Muka im je od nas! L: Naravno. A: Pa, kad udaramo kamen o kamen, neki atomi dolaze prilično blizu jedni drugima i oni pokušavaju penetrirati među one druge i verovatno... C: Pa, da li to proizvodi gravitacijski val? Zvuči poput sudara, barem meni. Oni su rekli bilo koji sudar.
O: Supersudar...
P: Kažu li oni da ako mi sastavimo dva mala objekta zajedno, da to proizvodi gravitaciju ili da bi trebali imati supersudar da se proizvede gravitacija?
L: Dakle, ako ih stavimo u poziciju supersudara i oni se sudare, da li kreiramo gravitacijski val, pa makar i mali? Ili da li kreiramo gravitaciju kad iskre lete?
O: Savetovali bi da malo to prožvačete za večeras.
P: A: Dobro, ne žele nastaviti s tim problemom.

19.9.1998.
O: Prvo, morate imati tačnu sliku o tome šta je gravitacija. Gravitacija je vezivo između
materije i antimaterije.
P: Vi koristite reč "gravitacija". Znanstvenici također koriste reč "gravitacija". Očito, to su dve različite stvari?
O: Kako to?
P: Jer, prema znanosti, gravitacija je sila, poput drugih sila, polje, poput drugih polja, i kad ste u polju...
O: Ali to je izvorno polje iz kojeg proizlaze sva ostala polja.

28.11.1998
P: Kako spojiti fizičke i eteričke svetove?
O: Gravitacija je ključ. Neko treba formulisati hipotezu baziranu na kvantnom opsegu valnih čestica u prelazu. Drugim rečima, gdje odu valovi kad se čini da nestaju u jezgru objekta sa jakim gravitacijskim poljem? Pentagon, heksagon, znaš već?!?
P: Razumem da proučavanje gravitacije postaje najvažnije istraživanje i da bi, u biti, trebao koncentrisati svoju energiju na to i ponovo početi sa formulacijom gravitacije...
O: Najbolje je, za nekog ko ima otvoren um i znanstvenik po prirodi, da se drži fokusiran na magnetizmu/gravitaciji. Koristi svoje urođeno razumevanje na polju fizike kod istraživanja.

10.7.1999.
Prvo, rečeno nam je da je gravitacija u osnovi najopširnija sila i da proističe iz onog iz čega sve proističe...
O: Gravitacija je vezivo.
P: Ali, moje pitanje jest: gravitacija je izraz koja je definisana u rečnicima i
enciklopedijama i izraz koji ima vrlo precizno značenje za fizičare i matematičare. Želim
znati da li vi govorite o istoj stvari ili koristite izraz "gravitacija" da bi opisali nešto kompletno drugačije nego kako mi to znamo? Da li govorimo o istome?
O: Pa, jeste li sigurni da te "definicije" o kojima govorite, nisu ograničene?
P: Da, siguran sam da su one ograničene. Svejedno, to su precizno definisani koncepti, a
vi koristite isti izraz "gravitacija", pa pitam da li govorimo o istoj stvari ili je to kompletno različito?
O: Kako bi mogli reći, veliko proširenje istog koncepta?
P: U redu. To je odgovor na moje pitanje. Dakle, koristimo izraze za istu stvar, ali za vas
je to adekvatnije ili tako nekako. Sad, želim pitati u vezi matematičkog modelisanja
gravitacije. Gravitacija koju mi poznajemo, modelisana je u geometriji kao zakrivljeni prostor. Da li je gravitaciju, o kojoj vi govorite, koja je proširenje ovog koncepta, moguće modelisati na sličan način, pomoću geometrije?
O: Geometrija je korektan model.
P: Dakle, geometrija je tačan model i razumem da trebamo samo ispisati generalizaciju ili proširenje Einsteinove UTP i to će onda biti korektan model gravitacije. Da li je to
tačno?
O: Blizu.
P: Sad, pitanje jest: ako se gravitacija može modelisati na taj način - geometrija je tačan
model - ono što bi mi trebali nadodati je još i svesnost? Da li bi se to uklapalo u takav
model gravitacije, ili je to još nešto posebno?
O: Svesnost je sadržana unutar proširene realizacije modela gravitacije. UTP, ako se
kompletira, daje nekome uvid u sinhronizovanu vezu između gravitacije i svesnosti.
P: Ako se gravitacija modeliše pomoću zakrivljenja ili zakretanja geometrije, matematički, kako bi se prikazala svesnost u toj geometriji?
O: Ovo je razlomljeno pitanje. Ono što možemo reći je ovo: ako bi neko mogao vizualizovati inverznu reprezentaciju gravitacijskog geometrijskog modela, taj bi bio podešen za put razumevanja geometrijskog modela svesnosti.
P: Sad, postoje tvrdnje, više-manje, poznate među mnogim znanstvenicima koje u kvantnoj teoriji neophodno modeliraju ili podrazumevaju svesnost. Iz onog što je pre rečeno, izgleda da kvantna teorija nema neophodni ili dovoljan geometrijski model za sveobuhvatnu gravitaciju.
O: Ne, ne sveobuhvatnu, već proširenu.

23.10.1999.
P: U redu, ako to može biti korak napred, glavno pitanje na koje neznamo odgovor je: šta je klasični deo? Gravitacija ili svest, ili nešto drugo? Šta? Ili možda, sve je klasičan deo?
O: Klasična fizika negira svest, gleda na misli kao na prostu funkciju hemijskih funkcija i elektrčnih impulsa koja se zbiva u vakumu, umesto da se na svest gleda kao na nešto što je međusobno povezano sa ostatkom kreacije na svim nivoima kreacije, denziteta i svih dimenzija, što u biti i jest slučaj. Gravitacija je “lepilo koje spaja sve aspekte realiteta, fizičkih i eteričkih. Ništa nebi postojalo bez svesnosti koja to percipira. Klasični fizičari pretpostavljaju, između ostalog, da su svest i “mozak” jedno te isto, ili da jedno isključivo omogućava drugo. U stvarnosti, mozak je samo vodič koji potpomaže izraz svesti u fizičkom stanju čoveka 3D stanja i sličnih manifestacija.

30.3.2002.
P: (V) Ok, šta je energija? Znam za atom i jezgru i u osnovi razumem fiziku u vezi energije, ali da li je to ono o čemu vi pričate?
O: Uzmite jedan primer: svetlost je energetski izraz gravitacije. Korištenje gravitacije
"generiše" svetlost.
P: (A) Stvar je u tome da mi ne možemo definisati koncepte. Možemo samo pokazati kako oni rade u određenim… kako to reći… (B) Sistemima. (A) Ok, sistem koji ih povezuje sa ostalim konceptima, ukazivanje na to da je nešto pravilna upotreba ove reči ili nepravilna upotreba te reči. I ovo nije matematika, u matematici je sve definisano u pojmovima osnovnih načela. Ovde neznamo koja su opšta načela. Pa kažemo: "ovo je svetlost i to je izraz energije". Sad, što je toliko interesantno u vezi svetlosti? Možeš znati ono što si učio u fizici. Iz fizike znaš da svetlost nema masu, to je čista količina energije. Šta to u biti znači, mi uistinu neznamo. Mi znamo da kad je svetlost apsorbovana, da to ima fizički efekt, ali u međuvremenu gde ona ide? To nije masa. To je nešto što te može pogoditi kao energija, ali nije komad nečeg tvrdog; to je čista energija. I znamo još nešto iz Teorije relativnosti, da kada svetlost putuje od jedne tačke do druge tačke u 4-dimenzionalnom Einsteinovom prostoru, veličina udaljenosti u 4.dimenziji je
nula, tj., ti sedneš na zrak svetla i ti si trenutno svugde. Vreme ne teče za svetlost koja putuje. To je energija. Za masu, vreme ide. Masa razume šta je vreme. Za svetlost - sve je trenutno. Tako da mi učimo vrlo malo o tome šta je energija čak iako je nemožemo definisati, tačno?
O: I kao što vi već pretpostavljate, svesnost "prethodi" svetlosti, kao izraz energije. Pitanje je: Kako se primenjuje vaša kvantifikacija?
P: (A) Imam jedno test pitanje za Kasiopejce. Šta je istina od ove dve mogućnosti:
a) u izvesnim okolnostima energija može kreirati svesnost
b) u izvjesnim okolnostima svesnost može kreirati energiju?
O: B, svesnost može kreirati energiju.
P: (V) Nije li svetlost također informacija?
O: Svetlost je primena.
P: Ok, svetlost je primena. Kako se to radi? Da li je to proces? Možda bih ja to razumela bolje ako bi bilo rečeno "upotreba svetlosti"?
O: Za što bi ti koristila svetlost?
P: (V) Pa, recimo za povećanje svesti. Da poveća svesnost.
O: Kako bi svetlost mogla povećati svesnost?
P: (V) Pa, ako je svetlost energija, mislim, ako je svetlost informacija... (A) Svetlost nije informacija. To nije ono što si ti učila u fizici. Ti možeš iskoristiti svetlost da pošalješ informaciju. (V) Zašto to mora biti vezano za fiziku? (L) A što bi to drugo moglo biti? Fizika se bavi većinom fundamantalnih pitanja realiteta. (A) Šta je svetlost? Šta ti znaš o svetlosti? Ono što je za tebe svetlost, može biti neka druga definicija svetlosti? (L) Ovo je ono što su oni rekli pre: da je svetlost proizvedena primenom znanja. Da je svetlost energetski izraz gravitacije. Također su rekli da je svetlost izraz primene znanja. Pa smo mi tako došli na ideju da je znanje gravitacija u izvesnom smislu. Drugim rečima, znanje sadrži sve stvari koje mogu ili ne moraju biti u svim
kontekstima, u svim područjima, u svim dimenzijama, u svim univerzumima, to je totalna suma svega, ova ne-egzistirajuća, ne-dimenzionalna tačka svega što može postojati. To je skoro kao nulta tačka iz koje mogu eruptirati svi potencijali pod odgovarajućim uvetima. Mi smo ušli u nešto za što nema puno reči da bi se opisalo. Postoji ogromno ograničenje u ovom slučaju i ako ne poznaješ dobro matematiku, reči te mogu odvući daleko, jer preciznost koju možeš postići rečima, nije takva kao preciznost koju možeš postići brojevima. Brojevi govore stvari koje reči ne mogu i oni to kažu na način u kojem komunikacija ide direktno do određenog dela mozga koji
preskače organ za obradu reči. Ne želim reći preskače, mislim da to ide do mesta koje je više od organa za obradu reči, takoreći. Druga interesantna stvar je da svo znanje koje možemo sakupiti je kao gravitacija i to sakupljanje gravitacije je kao da postaješ teži. Ali onda kada to upotrebljavaš, ti to podeliš i onda je to kao eksplozija svetlosti i to je primena. Drugim rečima, upotreba tvoga znanja je kada nešto napraviš s tim i to nas vraća natrag stvarima koje je Gurdjieff rekao, za one u ezoteričnom krugu, u tom unutarnjem krugu, nivo njihovog razumevanja je odmah izražen kao delovanje. Razumjevanje i delovanje su dve strane jedne kovanice. Naravno, postoje drugi nivoi, gde ljudi razumeju, ali nemaju delovanje. Svi smo to videli kod guru-a koji sede unaokolo i posmatraju svoj pupak i govore da su razumeli sve, ali ne rade ništa. Oni samo sede promatrajući pupak. Dok neko ne radi i deluje, bazirano na njegovom
razumevanju - to nije primenjeno i ne proizvodi svetlost u ovom svetu. Jednostavan primer je ovaj - mi možemo sedeti ovde i stvoriti 700 stranica sa informacijama o gravitaciji ili znanjem, ali dok to ne upotrebimo, dok ne napravimo nešto s tim, dok mi to ne podelimo, to nije svetlost. Mi smo samo to prikupili i to je gravitacija. Ali kad to počnemo pisati, kad počnemo to prerađivati kroz nas u naš realitet na neki način, mi pišemo web-stranice ili delujemo ili radimo kao što Kasiopejci kažu: "Vi ćete raditi ono što ćete raditi" i to je u potpunosti funkcija vašeg razumevanja. (V) Funkcija primene svetlosti. (A) Kad svetlost prestane teći, postaje materija. Možda je to tako na drugom nivou, kada svest pogodi nešto, to postaje svetlost. (V) Šta pogađa? (A) Na primer, svest pogađa drugu svest. Znači, postoji reakcija. I kao rezultat reakcije, je stvorena svetlost koja nosi nekakvu informaciju, znanje o toj interakciji. (L) Dakle, vrtimo se u krug. (V) Dakle ono što vi hoćete reći, da svetlost nije na početku. (A) Ne, već znamo da svest kreira svetlost. Mi smo dobili takav odgovor, svest je osnovnija. Postoje
nivoi materije / realiteta, rekao bih, ok? (V) Ok. Pomešala sam to u glavi.
Mislila sam da je svetlost osnovnija.
(A) Svetlost je jako bliska materiji, zaustavi svetlost i dobijaš materiju. (L) Materija nije ništa nego očvrsnuta svetlost. Druga stvar: svetlost je energetski izraz gravitacije. To je izraz energije. To nagoveštava da je gravitacija neizražena energija. I kada se ona izrazi, to je svetlost. I kada se ona izrazi ovde i kada se to izrazi tamo, imamo ove jedinke svesti koje su neizražene energije pre svetlosti. Kad je gravitacija izražena, to je svest - možda manifestovana kao neko drugo područje EM spektra - i posle, sledeći nivo izraza je kad jedna energija svesti i druga energija svesti međusobno utiču jedna na drugu i tako se stvara svetlost. Moguće. (A) Druga mogućnost je ta da je svest princip organizovanja. Svetlost je nešto što je već
organizovano. (L) Šta ako je svest nestabilan gravitacijski val? (A) Mi neznamo šta je to. Mi čak neznamo ni šta je gravitacijski val. (L) Krajnja linija je ta da smo ispitivali unutar područja koja smo ispitivali, ispitivali, ispitivali godinama bez definitivnih rezultata. (A) Oh, mi ćemo otkriti. (B) Tužna stvar u vezi ovog je ta, da je celi proces vrlo zakomplikovan mnogim krivim putokazima i semantikom. (L) Da, tu je i faktor borbe.

6.8.2005.
O: Gravitacija je „izražena“ svest. ( Ark nije zadovoljan sa odgovorom jer mu nije od pomoći. Grupa diskutuje o tome šta bi „izražena“ moglo značiti )


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: sub apr 09, 2011 10:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
halo je napisao/la:
Eeee moj villy, villy, villy......

Dokle misliš plasirati nam stalno informacije na engleskom jeziku. Ti kao da nisi naš, već kao da si neki strani špijun, pa plasiraš njima a ne NAMA iz bivše SFRJ koji ne znamo engleski. Ti kao da si neprijatelj među nama tj. kao da si Hari VEINSTEIN alijas tzv. Gari Kasparov koji daje intervjue isključivo na engleskom jeziku tj. ne obraća se ruskom narodu nego stranim poslodavcima.

Znam da imaš toga dosta dobrih informacija na engleskom jeziku, ali se BAR POTRUDI da nam i prevedeš.


JEDVA I STIGNEM PREGLEDATI SVE TE VIDEO PREZENTACIJE. Uz To sve i ne umijem za sada to prevoditi s tittlovima. Sretan sam sto stignem i s vama podijeliti.
Molim sve da me vise to ne pitaju jer to nemogu uciniti.
P.S. Nisam ni ja znao engleski najbolje ranije ali s vremenom covjek uz volju otvarja use polja i bez prijevoda. Volja i Trud cinie cuda.
Hvala Na Razumjevanju.

slika

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: sub apr 09, 2011 11:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
villy je napisao/la:
JEDVA I STIGNEM PREGLEDATI SVE TE VIDEO PREZENTACIJE. Uz To sve i ne umijem za sada to prevoditi s tittlovima. Sretan sam sto stignem i s vama podijeliti.
Molim sve da me vise to ne pitaju jer to nemogu uciniti.
P.S. Nisam ni ja znao engleski najbolje ranije ali s vremenom covjek uz volju otvarja use polja i bez prijevoda. Volja i Trud cinie cuda.
Hvala Na Razumjevanju.

OK! Then we`ll speak English in future. It will be exercise and developing of know language.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: čet apr 14, 2011 10:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: uto jun 28, 2011 4:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 16, 2011 5:36 pm
Postovi: 131
Volio bi samo reci da ce uskoro prvi javni kontakt se desit. Osjecam tu vibraciju koja se krece ka nama. Smatram da cemo kroz maksimalno godinu dana dozivjet javni kontakt.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: čet jun 30, 2011 2:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:46 pm
Postovi: 36
Lokacija: Zemun,Srbjia
waax je napisao/la:
Volio bi samo reci da ce uskoro prvi javni kontakt se desit. Osjecam tu vibraciju koja se krece ka nama. Smatram da cemo kroz maksimalno godinu dana dozivjet javni kontakt.


I ja isto osecam vibraciju njihove prisutnosti na planeti Zemlji.To je zato sto oni zive ovde.Ovo nije nasa planeta.Mi smo samo podstanari.Tako mi je receno...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta vanzemaljci planiraju i kada
PostPostano: čet jun 30, 2011 2:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2011 11:53 am
Postovi: 147
Lokacija: Rujan
Ne samo sto zive ovde, vec nas otimaju i vrse opite na nama!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 166 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 34 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz