Sada je: pet maj 31, 2024 2:24 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 166 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet maj 22, 2009 11:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Vec sam negde pomenu na forumu ali da ponovim jopet, mislim da smo mi ljudi zapravo rodjeni u telu (ljusturi) primata i da poticemo sa raznih svetova. Ovde smo radi skolovanja i prozivljavanja raznih situacija (iskustava) koje smo sami? izabrali (ovo zadnje je plagijat ali ne vidim nista lose u tome).
Dakle vanzemaljci su u nama (mi smo ti), nemojmo ih traziti spolja. Ako se neko ne slaze sa ovom izjavom odmah cu naglasiti da se ja ne osecam pripadnikom primata, ne uklapam se bas najbolje u celu pricu, tako da mozda mogu biti i sam sotona :twisted:

Autograme cu deliti kasnije :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 23, 2009 6:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 31, 2006 5:14 pm
Postovi: 37
Glock

To što govoriš je pogled na situaciju iz višeg denziteta , ja sam govorio konkretnije o nama i zemlji sada i ovdje ,dok smo u 3 denzitetu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 23, 2009 6:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
I.O.R. je napisao/la:

Ne vidim zašto bi oni nešto tu mijenjali, ovaj generator patnje (zemlja) im savršeno funkcionira.


Vanzemaljske Prijetnje

1) Svemir je neizmjeran i pun života. Inteligentan život se nalazi na nekim mjestima više nego na ostalim. Postoji velika različitost života u galaksiji. Naš svijet postoji u području okupljanja s mnogim naseljenim svjetovima. Naš svijet pomno je ispitan od mnogih moćnih snaga.

2) Društva postoje u svemiru na svakoj zamislivoj razini društvenog i duhovnog razvoja i u nebrojenim izrazima. Postoje ogromna područja koja su neistražena i rijetko naseljena gdje mnoga društva žive tajno. Mnoga nikad nisu bila otkrivena.

3) Svemir je rigorozno mjesto za opstanak. To je težak i konkurentski okoliš. Nije božanstveno stanje. Svi se u svemiru moraju baviti strogim uvjetima fizičkog života, opstanka, nevoljama, natjecanjima, i pokvarenosti.

4) Postoje mnoge civilizacije i carstva koja su daleko starija nego ljudi. Ratovi i veliki sukobi se dogode u svemiru, ali su vrlo rijetki. Resursi vrijede i zato, uništenje resursa se općenito smatralo prednošću. Ustanci i unutarnji sporovi su mnogo češći. Bolje je nagovoriti rasu da uđe u savez s vama nego je pokušati preuzeti silom. Tako, napredne nacije su postale moćne utjecanjem u mentalnim okolišima.

5) Kako su društva postajala sve više tehnološki napredna, potreba za sredstvima je postala veća i čuvanje prirodnih bogatstava je naglašeno. U mnogim slučajevima, domaći svjetovi su premašili svoja sredstva koja su se izjalovila i postala neproduktivna. Zato je Zemlja je viđena s takvim velikim interesom. Ono obiluje mineralima i biološkim sredstvima, strateški je locirana, i pristupačna mnogim civilizacijama.

6) Nasreću za nas, naš svijet ne može biti pobijeđen, jer mi živimo u regiji koja je rukovođena pravilima ponašanja. To znači da naš svijet ne može postati izdvojen iz velike udruge osim ako čovječnost vidljivo ne pokaže da mi pristajemo na to i pozdravimo to. Jer postoje mnoga društva u našoj regiji svemira, oni imaju tendenciju držati se međusobno po kontrolom i pokrenit će akciju protiv drugih ukoliko bi pravila ponašanja bila prekršena.

7) Postoje drugi dijelovi svemira gdje velika carstva postoje s vlastitim propisima i nekoliko konkurenata. Mnoge nacije također su se udružile u asocijacije gospodarske, političke, i vojne, ili sve tri za obostranu trgovinu i zaštita. Ovo je prilično često. Regija gdje živimo sadržava oko 5,000 zvijezda. To je mali dio galaksije s važnim pravilima ponašanja. Postoje također mala carstva ovdje, i diktatorska i demokratska.

8 ) Glavni prolazi su upravljani od vijeća radi sigurnosti i osiguranja. Vijeća postoje kako bi dali osiguranje protiv nasilja koje bi moglo buknuti i prerasti u rat. Sporovi se dogode često i rješavani su kroz pregovore ili kroz pravne postupke. U našoj regiji svemira, društvima nije omogućeno imati vojne sile, jedino snage sigurnosti za vlastitu zaštitu.

9) Prava demokracija postoji u svemiru, ali je vrlo rijetka. Oni moraju biti vrlo jaki u njihovom odnosima s drugim društvima u svemiru. Nijedno carstvo nije dominantno jer postoji previše različitosti života ovdje. Postoje mnoga sjajna i divna stvaranja i postoje mnoga društva koja su postigla vrlo visoko stanje svjesnosti. Ali, oni ostaju u manjini.

10) Kolektivi se razlikuju od Carstava u tome da nemaju za izvor domaći planet. Oni imaju grupu planeta koja su različita. Oni su se udružili, obično kroz osvajanje i uvjeravanje, i tako su postali moćna sila. Carstva su obično centrirana oko jednog svijeta ili regije od jedne rase. Kolektivi se sastoje od mnogih rasa. Kolektivi mogu obuhvatiti stotine svjetova i postojati izvan ogromnih dosega svemira. Uvijek su zainteresirani za dobivanje nove podrške i novih članova. Visoko su organizirani i imaju hijerarhijsku strukturu.

11) Kolektivi su sadržani od niza rasa funkcionirajući na različitim razinama nadležnog tijela i vladanja. Radnička klasa je uzgajana prema servisu u određenim funkcijama. Oni imaju vrlo malo individualnosti ili individualne sposobnosti zaključivanja i razabiranja. Oni imaju mentalitet košnice i strogo su nadzirani bez osobne slobode. Oni su impresivno učinkoviti u vrlo određenim područjima, ali oni nemaju uvid i nisu kreativni u svojim pristupima. Oni se oslonjaju na strukturu, kodekse ponašanja, i svoju sposobnost manipuliranja mislima ostalih.

12) Kolektivi nisu vojne snage. To su gospodarske snage. Njihov fokus je na trgovini, stjecanju sredstava, i izgradnji saveza. Postoje mnoge Kolektivi koji funkcioniraju u našoj regiji. Druge nacije su utvrdile zaštite protiv intervencije Kolektiva u njihovoj trgovini, poslovima, i unutarnjim stvarima. Kolektivi se moraju pridržavati poslovnika ili se suočiti sa posljedicama. Oni moraju koristiti pregovore, diplomaciju, i utjecaj.

13) Kolektivi nemaju umjetničko zamjećivanje Zemlje. Oni trebaju naša sredstva i vide Zemlju kao nagradu, najbolju među mnogima. Nuklearna oružja su pokrenula njihovu intervenciju na ovaj planet. Oni su shvatili da ako smo mi očvrsnuli i imamo veću tehnološku snagu, njihova intervencija ovdje je postala teža za postići. Oni vjeruju da ne mogu čekati. Oni nastoje da čovječnost vjeruje da će nas oni spasiti od vlastitog uništenja.

14) Budući da su spriječeni od vojne aktivnosti, oni moraju raditi na duže vrijeme i biti vrlo suptilni u svom utjecaju sa ljudima. Oni žele našu pomoć jer ne mogu disati naš zrak i uzimati naša sredstva sami. Oni žele dodati ljude u njihovu zajedničku zajednicu i mentalitet. Oni žele da mi postanemo dio njih. To je dodatak njihovoj snazi i minimaliziranje otpora.

15) Zato postoji takvo ulaganje u vrijeme i energiju za osvajanje naše vjernosti, u vezivanju sa čovječnosti kroz križanje, i u utemeljivanje dubokih i prevladavajućih udruga. Kako bi dobili nadzor nad nama, oni moraju imati našu dobrodošlicu, moramo željeti što oni imaju ponuditi, tražiti njihovu pomoć, i vjerovati da mi trebamo njihovu pomoć kako bi zadovoljili ograničenja što s stavljena nad nama, u skladu s propisima koji su utemeljeni.

16) Izvor za ne-ljudska bića potječu od različitih sektore svemira, na planetima i planetoidima ili mjesecima, i u različitim harmoničnim frekvencijskim pojasima i dimenzijama koja su izvan opažajnog raspona ljudi kao i izvan linearnr materije, energije, prostora i vremena. Postoje preko 70 izvanzemaljskih vrsta komunicirajući s ovim planetom u ovo vrijeme. Postoje 9 koji su najaktivniji. Oni mogu biti svrstane na tri opće kategorije od: (1) Ljudskog izgleda, (2) Humanoidi Glatke Kože, i (3) Reptili Ljuskavo Grube Kože.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 24, 2009 11:24 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
Na koji način mogu ja kontaktirati s vanzemaljcima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 24, 2009 4:52 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned sep 21, 2008 12:12 am
Postovi: 16
Lokacija: Northrend
Citat:
Na koji način mogu ja kontaktirati s vanzemaljcima?


Mogao bi na sopstvenu odgovornost da pokušaš sa "rečima moći" iz staroegipatske knjige mrtvih, za postizanje astralne projekcije i dospevanje (tvog astralnog tela) "pred Ozirisov presto", pa ga lepo pitas šta god ti volja :)
Ali pitanje ostaje šta će ti to u životu :?:
Lično, kada sam skontao da tu "ima nešto" ne usudih se da nastavim... :?

_________________
Death is not end for UNDEAD :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 24, 2009 7:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 04, 2009 3:38 pm
Postovi: 104
Mind of Scourge je napisao/la:
Citat:
Na koji način mogu ja kontaktirati s vanzemaljcima?


Mogao bi na sopstvenu odgovornost da pokušaš sa "rečima moći" iz staroegipatske knjige mrtvih, za postizanje astralne projekcije i dospevanje (tvog astralnog tela) "pred Ozirisov presto", pa ga lepo pitas šta god ti volja :)
Ali pitanje ostaje šta će ti to u životu :?:
Lično, kada sam skontao da tu "ima nešto" ne usudih se da nastavim... :?


Gdje si nabavio knjigu ?Šta se dogodilo da nisi nastavio ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 24, 2009 8:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Hanter je napisao/la:
Mind of Scourge je napisao/la:
Citat:
Na koji način mogu ja kontaktirati s vanzemaljcima?


Mogao bi na sopstvenu odgovornost da pokušaš sa "rečima moći" iz staroegipatske knjige mrtvih, za postizanje astralne projekcije i dospevanje (tvog astralnog tela) "pred Ozirisov presto", pa ga lepo pitas šta god ti volja :)
Ali pitanje ostaje šta će ti to u životu :?:
Lično, kada sam skontao da tu "ima nešto" ne usudih se da nastavim... :?


Gdje si nabavio knjigu ?Šta se dogodilo da nisi nastavio ?

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 25, 2009 12:28 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned sep 21, 2008 12:12 am
Postovi: 16
Lokacija: Northrend
Knjigu mrtvih (engleski prevod) skinuh sa neta (torrent, a ako nekog intertesuje postavih na share http://www.4shared.com/file/107537994/55fd1dd8/The_Egyptian_Book_of_the_Dead_-_Translated_from_The_Papyrus_of_ANI_240_BC.html), ali nisam to sve čitao (sve u stihovima i mnogo zamorno za čitanje i otkud znam da je prevod korektan), nego zapravo sam još ranije naleteo na knjigu od Aleksandra Milinkovića "Večnost i svetlo piramida", gde je na kraju dat kratak izvod iz prevoda "smaragdnih tablca" kako autor kaže, a pomenuto praktično uputstvo nađoh u izvodu iz XV tablice pod naslovom "Sile tame i svetla". Da ne ispadne da samo reklamiram knjige evo dela tog izvoda, pa prosudite sami:

"...Na Zemlji, čovek je sputan, prostorom i vremenom za nivo Zemlje. Kao omotač oko svake planete, talas vibracija drži ga okovanim za Zemlju. Ipak, u čoveku se krije ključ oslobađanja od zemaljskih okova.
Kada se oslobodiš od sopstvenog tela [astralna projekcija - opis tehnike ću staviti na kraju], podigni se do spoljne granice Zemljinog nivoa. Kaži reči Dor-E-Lil-La [pravilan izgovor, akcenti, značenje ovih reči je viša (meta)fizika za mene ]. Za neko vreme postaćeš lak, slobodno ćeš proći kroz granice prostora. Za vreme od pola sunševog dana (šest sati) slobodno ćeš proći granicu zemaljskog prostora, i videćeš i upoznaćeš one koji su van tvog sveta. Da, moći ćeš da dosegneš do najdaljih svetova...
...Neka miruje tvoj um. Neka odmara tvoje telo: budi svestan svoje slobode od tela. Stalno razmišljaj o tome da ćeš biti slobodan. Stalno
ponavljaj ovu reč: La-Um-I-L-Gan i neka odzvanja u tvom umu. Neka te taj zvuk ponese ka mestu kome žudiš. Svojom voljom slobodan od okova tela.
...Tvoj um i tvoja namera moraju biti čisti, jer inače, nećeš uspeti.
Zamišljaj Amenti kao što sam govorio u svojim tablicama [tog dela nažalost nema, mada trebalo bi da se opis može naći u knjizi mrtvih, ko ima strpljenja da čita]. Trudi se da ti srce bude ispunjeno. U mislima stani pred Bogove [starim Egipćanima je ovo verovatno bilo lako zamisliti]. Izgovaraj reči moći koje ti dajem (mentalno): Mekut-El-Šab-El Hale-Sur-Ben-El-Zabrut Zin-Efrim-Kuar-El. Opusti um i telo. Budi siguran da će tvoja duša biti pozvana."

Sad tehnika astralne projekcije (čiji izvor mi je nepozant ali je neverovatno efikasna!). Što je interesantno kao što se u ovom spisu i navodi najpre treba mnogo relaksacije ("opustiti um i telo"), npr. odgovarajućim vežbama disanja kojima se ujedno i stiče potrebna energija, zatim kreirati mentalnu sliku dugačkog užeta, koje se nalazi u potpunom mraku i zamišljati kako se penješ uz to uže (nikakve druge slike - samo ova!). Naravno, ništa se ne dogodi posle par noći, ALI ukoliko se nastavi (nedelju do dve) sa važbanjem dolazi do prave astralne projekcije, koja se (bar u mom slučaju) manifestuje tako što me u sred noći probudi najpre neverovatan (prilično nelagodan) osećaj "izvlačenja" iz fizičkog tela, a odmah potom i bučno zujanje u ušima. Što je interesantno u ovoj početnoj fazi mogu da odlučim da li da se jednostavno prepustim i poletim ili sve prekinem i potuno se "osvestim". Ako se odlučim za ovo prvo onda treba savladati veliki strah koji je analogan strahu koji se javlja kada čovek pada, a zapravo poleće u potpuno nepoznato i NIKADA se ne može imati ni približna predstava šta će nas dočekati kada "izronimo" u astral, ali ovi termini iz fizičkog sveta su jednostavno neadkvatni za astralni... Uspeo sam par puta, ali samo delimično, jer uvek me nešto omete da se uopšte setim "reči moći" ili što je još gore imam osećaj da nisam na odgovarajućem nivou astrala (neki niži nivo blizak fizičkom, jer iako imam utisak neverovatno brzog lentenja, dospem samo do plafona svoje sobe ili eventualno nešto iznad kuće, sa skroz imešanim stranama i rasporedom, a ni govora o "prolasku granice zemaljskog prostora"), a tu je i STALNA sumanja - koliko je bezbedno igrati se sa ovim i kakav je to "entitet" ili "entiteti" pred koje bi ovako izašili, jer svi zanamo da je Oziris na staroegipatskim crtežima UVEK predstavljen zelenom bojom, a otkud ja znam da nije imao i reptilske krljušti... :?

Fenomenalno je lično uveriti se da tu definitivno "ima nečeg" ali odmah posle tog iskustva jednostavno shvatih da sam što se kaže "još mali" za sve to i da treba još mnogo stvari da se nauči i praktično uvežba da bi čovek dosegao ono što je staroegipatskim sveštenicima bilo "rutinska operacija", po svemu sudeći, mada na njihvom nebu nije bilo chemtrails_a kao na našem danas... :-k

Srećom postoje ljudi koji su uspeli i to baš u astralnim kontaktima sa tim vanzemaljskim entitetima. Jedan od njih bio je i Emanuel Svedenborg, koji u knjizi "Nebo i pakao" (čini mi se da se ovako nekako zove, a tako ju je nazvao zbog srednjovekovne cenzure crkve) opisuje upravo svoje astralne susrete, mada ne direktno naravno, nego odgovarajuće upakovano u što kakve priče, da bi izbegao najgoru moguću optužbu tog doba - saradnju sa nečastivim #-o

Eto toliko od mene, pa ko je dovoljno radoznao da proba ima sve potrebne podatke, pri čemu je najvažnija tehnika za astralnu projekciju, a same "reči moći" dolaze tek posle i ako sam dobro sve razumeo treba da nas "lansiraju" dalje na više nivoe astrala tj. baš na "presto Ozirisov", ALI tek kad se savladaju osnovne stvari astrala i pre svega kad se savlada STRAH (dovoljno je pomenuti npr. astralnu prirodu otmica). Mada iz sopstvenog skromnog iskustva mogu reći da je to bio jednostavno "iskonski" srah od nepoznatog - teško za objašnjavanje i prepričavanje, ali ko iskusi najbolje će znati. :angel4:

_________________
Death is not end for UNDEAD :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 25, 2009 12:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 10:46 am
Postovi: 51
Mind of Scourge je napisao/la:
Naravno, ništa se ne dogodi posle par noći, ALI ukoliko se nastavi (nedelju do dve) sa važbanjem dolazi do prave astralne projekcije, koja se (bar u mom slučaju) manifestuje tako što me u sred noći probudi najpre neverovatan (prilično nelagodan) osećaj "izvlačenja" iz fizičkog tela, a odmah potom i bučno zujanje u ušima. Što je interesantno u ovoj početnoj fazi mogu da odlučim da li da se jednostavno prepustim i poletim ili sve prekinem i potuno se "osvestim". Ako se odlučim za ovo prvo onda treba savladati veliki strah koji je analogan strahu koji se javlja kada čovek pada, a zapravo poleće u potpuno nepoznato i NIKADA se ne može imati ni približna predstava šta će nas dočekati kada "izronimo" u astral


Već duže vreme se zanimam za ap, i u skorije vreme su mi se počele dešavati češće, a da sam ih svestan, e sad, imam jedan problem:
Pošto vidim da ti imaš iskustva sa tim, kako da prevazidjem taj svoj strah, odnosno, da preformulišem pitanje, da li da se prepustim svemu tome ili da se vratim nazad kao i uvek što radim kad mi se ukaže prilika za svesnu ap?

Mind of Scourge je napisao/la:
Eto toliko od mene, pa ko je dovoljno radoznao da proba ima sve potrebne podatke, pri čemu je najvažnija tehnika za astralnu projekciju, a same "reči moći" dolaze tek posle i ako sam dobro sve razumeo treba da nas "lansiraju" dalje na više nivoe astrala tj. baš na "presto Ozirisov", ALI tek kad se savladaju osnovne stvari astrala i pre svega kad se savlada STRAH (dovoljno je pomenuti npr. astralnu prirodu otmica). Mada iz sopstvenog skromnog iskustva mogu reći da je to bio jednostavno "iskonski" srah od nepoznatog - teško za objašnjavanje i prepričavanje, ali ko iskusi najbolje će znati. :angel4:


Ista je situacija i kod mene.
Zaista bih želeo da probam, ovako kad razmislim, ja i ne znam zašto se plašim, medjutim, kad dodje vreme da se pokažem na delu, ja se srozam, pa rekoh da te pitam, pošto vidim da si ti imao iste probleme kao što ih sad ja imam, da li se trebam prepustiti svemu tome, pošto ja nemam m**a da sam isprobam, pa sve hoću da mi drugi sažvaka, mada nisam siguran koliko je to dobro za mene ako ne iskusim iz prve ruke.
Sve u svemu, zanima me tvoje mišljenje.

E da, da ne zaboravim, jel bi mogo malo da mi pojasniš taj termin "astralna otmica", šta to ustvari predstavlja i šta se tačno tad dešava?
Hvala unapred
Pozdrav :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 25, 2009 11:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Moram to pokusati u skorije vreme :love6:

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 25, 2009 9:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Apollo je napisao/la:
Na koji način mogu ja kontaktirati s vanzemaljcima?


A što će ti ta gadčad. Goni ih u p**** m*******, ne trebaju ti ništa a i veliki su prevaranti.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 25, 2009 10:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Apollo je napisao/la:
Na koji način mogu ja kontaktirati s vanzemaljcima?


Radi na sebi.

Usput rečeno , ovo šta ti je Formica napisao , dobro ti je napisao , uglavnom su ti Sivi okolo tako da se mani ćorava posla.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 25, 2009 11:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned sep 21, 2008 12:12 am
Postovi: 16
Lokacija: Northrend
Nemesis je napisao/la:
Pošto vidim da ti imaš iskustva sa tim, kako da prevazidjem taj svoj strah, odnosno, da preformulišem pitanje, da li da se prepustim svemu tome ili da se vratim nazad kao i uvek što radim kad mi se ukaže prilika za svesnu ap?

Ta odluka treba da bude 100% tvoja lična, a kod prevazilaženja straha nema mnogo filozofiranja, nego jednostavno ako si već doneo odluku tipa: "prvu sledeću priliku koja mi se ukaže za AP ću da iskoristim!", onda to i ispoštuješ, pa nek košta šta košta! (a košta samo nešto malo živaca, bar po mom dosadašnjem iskustvu). Naravno, moraju biti ispunjeni i neki preduslovi, kao npr. da se obrati pažnja na to da kad god se radi ova tehnika što sam opisao (ili neka druga) za postzanje AP, da su nam misli ISKLJUČIVO POZITIVNE i konstruktivne, jer za razliku od ove fizičke ravni, gde postoji efekat kašnjenja, na astralnoj se sve odvija "brzinom misli", tako da se nikom ne bi svideo ishod negativnih misli i lošeg raspoloženja na astralnom nivou. :shock:

Nemesis je napisao/la:
Ista je situacija i kod mene.

Znači i ti inhaliraš otrov od crvene žabe sa crnim tufnama :rotfl: Malo šale u ovim ozbiljnim stvarima...

Nemesis je napisao/la:
Zaista bih želeo da probam, ovako kad razmislim, ja i ne znam zašto se plašim, medjutim, kad dodje vreme da se pokažem na delu, ja se srozam, pa rekoh da te pitam, pošto vidim da si ti imao iste probleme kao što ih sad ja imam, da li se trebam prepustiti svemu tome, pošto ja nemam m**a da sam isprobam, pa sve hoću da mi drugi sažvaka, mada nisam siguran koliko je to dobro za mene ako ne iskusim iz prve ruke.
Sve u svemu, zanima me tvoje mišljenje.

Ova tehnika što sam opisao jednostavno ima takav efekat i prvi, a ujedno i najviši stepenik koji treba da se pređe je naravno strah... Mislim da NIKO ovo ne savlada iz prve (osim onih retkih kojima se astralna projekcija dogodi spontano bez ikakvog prethodnog vežbanja), tako da sam i ja prvih jedno 5-6 puta "eskivirao" poletanje, iako sam jednom imao osecaj da već lebdim tik iznad svog fizičkog tela, ali sam se brzo vratio u "sigurnost" istog :) Potom sam prekinuo sa vežbanjem, ali nešto mi nje dalo mira, pa sam posle nekog vremena ponovo počeo, rešen da konačno zavirim "iza ogledala", jer nisam valjda vežbao samo da bih se isprepadao :roll:
I konačno kada sam istrajao do kraja i "preživeo" jezivo ubrzanje koje je trajalo destak "dugih" sekundi, odjedno se sve završilo i bio sam prvi put (svesno) slobodan od "zemaljskih okova", a strah je zamenilo ushićenje - drastična i trenutna promena. Ono što je interesantno tek tada sam shvatio da zapravo NEMAM POJMA kako se kretati na astralu, a pritom mi upošte nije bilo od pomoći to što je sve bilo nekako drugačije i deformisano, tako da jedva prepoznah sopstvenu sobu i nekako se kao balon na toplom vazduhu isterurah lebdeći uz plafon napolje. Odmah primetih da je je napolju noć i znajući "teoriju" da misli kreiraju astral poželeh da bude dan LOL i naravno ništa se nije promenilo. Nema veze, makar sam otkrio kako da kontrolišem visinu na kojoj lebdim i tako iz dvorišta (tj. onog što je ličilo na moje dvorište) "podešavajući" visinu pošeh da razgledam okolinu i tako primetih neke ljude preko puta, ulično svetlo itd. Međutim, čim sam počeo da se prisećam "reči moći" i da razmišljam šta bi bilo kada bi sada počeo da ih izgovaram odjenom se među onim ljudima preko puta pojavio OGROMAN crni pas i krenuo prema mojoj kapiji, a s obzirom na njegovu veličinu bio sam siguran da će kapiju kao "od šale" preskočiti i potom se najpre "prizemljih" da me ne vidi, a potom odmah počeh da ponavljam "buđenje!" pri tom sam donekle osećao strah, ali sam nekako znao da sve držim pod kontrolom i da mi se ništa zaista loše neće desiti. I zaista vrlo ubrzo samo ostetio onaj standardni opis u literaturi, povratka astralnog tela u fizičko, ali odmah potom i nekakvu mučninu i blagu nesvesticu, a neko vreme sam bio neprijatno paralizovan, tako da nisam mogao da napravim ni najmanji pokret, ali sve ovo je vrlo brzo prošlo i bio sam sasvim budan u ovom starom dobrom fizičkom svetu :mrgreen:
Posle ovog opet prekinuh sa vežbanjem jer i ovo mi je bilo "puna kapa", a posle dužeg vremena kada sam opet nastavio onaj početni strah bio je nešto manji, ali opet neizbežan...

Tako da na kraju, na osnovu ovog primera mogu reći da je po svemu sudeći nema baš nikave opasnosti od samog vežbanja ove tehnike (ako se izvodi kako treba), niti od vrtoglavog "letenja", a kad se već jednom iziđe na astral tada treba stalno biti svestan da se čovek može vratiti nazad u svoje fizičko telo KAD GOD TO POŽELI, tako se lako mogu izbeći eventualne opasnosti.

Evo ovi podaci bi trebalo da ti pomognu u donošenju sopstvene odluke "da li se treba prepustiti svemu tome". A moje mišljenje je da je ovo najverovatnije najniži astralni nivo (prsten) i kao što sam već rekao, nemam pojma kako dostići veći nivo, osim primenom "reči moći" za prolazak kroz "granicu zemaljskog prostora", a iskren da budem posle ovog prvog iskustva (između ostalog), jednostavno više ne želim da imam posla sa "rečima moći" nego za sada mi je dovoljna i "obična" AP.
Inače sve ovo spada pod strogo individualni domen i kod svakoga se vrlo razlikuje, osim prve faze projekcije, tako da neko moža odmah postigne neki viši nivo i ima totalno drugačije iskustvo. Uglavnom kada i ako ostvariš pravu AP, znaćeš više nego da pročitaš bilo koju knjigu o toj tematicili ili bilo koji komentar na forumu :wink:

Nemesis je napisao/la:
E da, da ne zaboravim, jel bi mogo malo da mi pojasniš taj termin "astralna otmica", šta to ustvari predstavlja i šta se tačno tad dešava?
Hvala unapred
Pozdrav :lol:


Prvo ako su otmice tako česte i uopšte ralana pojava, vrlo mi je teško da ih zamislim recimo kao što su prikazane u Dosijeu X (osim sakaćenja krava), nego mislim da se ustvari, sve što je neko preživeo tokom otmice dešava zapravo njegovom astralnom telu, dok se promene na fizičkom manifestuju tek kasnije posle nekog vremena od vraćanja astralnog tela (zavisno od "tretmana" - implanti ili šta već). Čuveni reptili mora biti da imaju tehnologiju koja ovo omogućava.
Upravo ova (mada mislim, potupuno neosnovana) pretpostavka je bila moj najveći "generator" straha oko AP, jer kad god mi se javi početna faza "poletanja" meni neizostavno (između ostalih), prostruji i misao a šta ako idem "mečki na rupu", što se kaže :(
Hoću reći šta vredi nekom da pita vanzemaljce za njihove planove, ako se pritom njegovo astralno telo nalazi na stolu za obdukciju #-o ali ko zna možada mu i kažu, jer znaju da će kada se vrati, ostatak života provesti vegetirajući kao biljka ili u lokalnoj ludari ](*,)
Crne nijanse na kraju komentara mi polako postaju uža specijalnost :mrgreen:

Pozdrav svima!

_________________
Death is not end for UNDEAD :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 25, 2009 11:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 10:46 am
Postovi: 51
Mind of Scourge je napisao/la:
Ta odluka treba da bude 100% tvoja lična, a kod prevazilaženja straha nema mnogo filozofiranja, nego jednostavno ako si već doneo odluku tipa: "prvu sledeću priliku koja mi se ukaže za AP ću da iskoristim!", onda to i ispoštuješ, pa nek košta šta košta! (a košta samo nešto malo živaca, bar po mom dosadašnjem iskustvu).


Upravo sam to i hteo, samo sam hteo da vidim da li su i drugi, koji su pre mene to isprobali, isto postupili-Hvala ti enormno, nemaš pojma koliko mi je pomoglo! =D> :thumbup: =D>

Mind of Scourge je napisao/la:
Ova tehnika što sam opisao jednostavno ima takav efekat i prvi, a ujedno i najviši stepenik koji treba da se pređe je naravno strah... Mislim da NIKO ovo ne savlada iz prve (osim onih retkih kojima se astralna projekcija dogodi spontano bez ikakvog prethodnog vežbanja), tako da sam i ja prvih jedno 5-6 puta "eskivirao" poletanje, iako sam jednom imao osecaj da već lebdim tik iznad svog fizičkog tela, ali sam se brzo vratio u "sigurnost" istog :) Potom sam prekinuo sa vežbanjem, ali nešto mi nje dalo mira, pa sam posle nekog vremena ponovo počeo, rešen da konačno zavirim "iza ogledala", jer nisam valjda vežbao samo da bih se isprepadao :roll:


Na isti način se i ja upravljam, i moram da ti kažem da, ovo što si mi napisao, mi je dosta pomoglo u donošenju odluka vezano za ap-i ohrabrilo me da učinim već jednom taj prelaz preko straha koji me je ograničavao već duže vreme, osećam se dosta lagodnije i slobodnije da krenem u nove poduhvate zahvaljujui tebi i drugim ljudima na forumu koji su mi dosta pomogli(ne bih da ih imenujem, da ne zvuči kao reklama, ali oni koji su će se sami pronaći:mrgreen: )


Mind of Scourge je napisao/la:
Evo ovi podaci bi trebalo da ti pomognu u donošenju sopstvene odluke "da li se treba prepustiti svemu tome". A moje mišljenje je da je ovo najverovatnije najniži astralni nivo (prsten) i kao što sam već rekao, nemam pojma kako dostići veći nivo, osim primenom "reči moći" za prolazak kroz "granicu zemaljskog prostora", a iskren da budem posle ovog prvog iskustva (između ostalog), jednostavno više ne želim da imam posla sa "rečima moći" nego za sada mi je dovoljna i "obična" AP.


Za početak je sasvim dovoljna i najobičnija ap, čisto da se upoznam sa najosnovnijim stvarima u astralnom svetu, a za ostalo ću da se pobrinem kad dodje vreme za to, ne bih da forsiram stvari :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 26, 2009 12:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
"Strah je dobar."

"U strahu su velike oči."

Pogotovo je dobro ako su ti te oči iza leđa.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 26, 2009 1:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
FORMICA je napisao/la:
Apollo je napisao/la:
Na koji način mogu ja kontaktirati s vanzemaljcima?


A što će ti ta gadčad. Goni ih u p**** m*******, ne trebaju ti ništa a i veliki su prevaranti.


Ne želim toliko kontaktirati s njima koliko ih želim pronaći. Onda bolje pitanje - gdje ih mogu naći?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 26, 2009 10:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Ma ima njih svukuda. Obično su tamo đe nema ljudi. Mada sam ih nalazio i među ljudima istina vrlo rijetko. Oni se klone mene a i ja njih. Po pravilu ne bi smjeli da se miješaju s nama niti da utiču na nas ali sam primjetio da na nekim mjestima rade zajedno sa ljudima. Ta mjesta nijesam namjerno obilazio a i ne interesuje me što to tamo čine. Ima njih raznih ali najviše je onih sivih govanaca.Ma svima njima j**** m**** usmrđeli gadovi.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 26, 2009 10:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
FORMICA je napisao/la:
Ma ima njih svukuda. Obično su tamo đe nema ljudi. Mada sam ih nalazio i među ljudima istina vrlo rijetko. Oni se klone mene a i ja njih. Po pravilu ne bi smjeli da se miješaju s nama niti da utiču na nas ali sam primjetio da na nekim mjestima rade zajedno sa ljudima. Ta mjesta nijesam namjerno obilazio a i ne interesuje me što to tamo čine. Ima njih raznih ali najviše je onih sivih govanaca.Ma svima njima j**** m**** usmrđeli gadovi.


Jel ih ima ovde na forumu? Ako ima kazuj koji su da spremamo vile i motike :twisted:

Doduse znamo koji su ovi njihovi "poklonici" sto nam navracaju povremeno :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 26, 2009 11:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Nema ih na forumu.Ne smiju privirit :mrgreen: :mrgreen:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 26, 2009 11:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
Odkud znas da ih nema na forumu? 8)

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 166 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz