Sada je: čet mar 28, 2024 4:29 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Popisi Plejadanaca, novosti, želje, čestitke, pozdravi...
PostPostano: sub aug 11, 2012 3:07 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2012 9:25 pm
Postovi: 7
Za one koji slušaju stanice s Astralusa - fizička nadopuna

U ovom sveopćem kaosu procurili su raznorazni popisi utjelovljenih Plejadanaca i njihovih fizičkih identiteta. Naputak je da se s tim ne ide u širu javnost zbog strategije mišolovke koja se trenutno igra. Svim rezigniranima koji jašu osvetničkim valovima prijateljsko upozorenje da ih mi ne možemo pokrivati ukoliko se na svoju ruku budu obračunavali s Plejadanstvom. Nitko tko djeluje van naše fizičke infrastrukture ne može biti pokriven zbog nemogućnosti tehničke izvedbe da se pokrije prostor na kojem je ispisano cca. 200 raznih zakonodavstava koji pravno ne poznaju energetski parazitizam.

Sasvim je nepotrebno takve popise dostavljati obavještajnim službama jer i naši i njihovi su infiltrirani u obavještajni sektor. Nitko nema apsolutnu kontrolu nad tim sektorom. Prednost naših je ta što oni ne smiju pričati u fizičkom svijetu i moraju glumiti normalne ljude dok naši u agentskim kafićima slobodno pričaju i dogovaraju se kontra Plejadanaca. Možda je predaja takvih popisa čin građanske savjesti ali našima je jako nezgodno izbijati te popise posebno ako su predani kakvom njihovom. Mnogi su riskirali posao da bi popise Plejadanaca predali našoj Koordinaciji tog sektora.

Zasada toliko u vezi tih famoznih popisa. Realno teško da će kritična masa shvatiti ali ipak je bolje ne ugrožavati mišolovku. Ukoliko HQ odluči da se s tim ide javno onda će se ti popisi čitati na udarnim TV stanicama, onda će se pružiti materijalni dokazi svega i svačega i njih će se javno optužiti za otmice, parazitizam i suradnju sa Z. koji će biti materijalno dokazani. Trenutno je u toku reorganizacija fizičke infrastrukture sistema a stručnih kadrova uvijek manjka. Mišolovka se igra zbog njihove brojnosti jer se želi spriječiti Total Chaos. Kad se bude otvarala sezona lova svi će biti obavješteni putem TV-a, novina i ostalih masmedija. Naravno da će tada naši momci biti u generalštabovima svih značajnih vojski a dotle ih čeka 7 toplotnih udara koji su usmjereni na njihovu prijemčivost. Solar Kolektori imaju za 7 udara ali skupit će se još koji.

Nije da se ništa ne radi. Radi se punom parom. Želje su jedno, tehničke mogućnosti nešto sasvim drugo. Za one koji još nisu shvatili Arhimelek nema ni D od kenjkave Duhovnosti niti je to išta Duhovno. To su Ratnici, Čuvari Zakona s maksimalnim ovlastima na svim ravnima da uvedu Red i dotuku Nakot Pakleni od Sedam Sestara, Sedam Droljetina Sotone. Probuđenici koji žele primiti ovlasti neka se probiju na Omegu i tamo će dobiti uputsva za regrutacijske centre i kako se stupa u kontakt s Instruktorima. Nažalost trenutno je više zahtjeva za aktivaciju nego tehničke mogućnosti dopuštaju ali svi će doći na red. Septička jama je dublja od najdubljih Danteovih putešestvija, Nakota na izvoz, posla ko u priči, samo Tehnika malo zapinje. Tehnički problem bi mogao riješiti Dan Delfina. Strpljivost je majka svih mudrosti koju nalaže naša Arhimelečka lucidnost. Histerija i nemiri su njihovi otrovi.

Do slušanja! (i povremenog pisanja)

_________________
ČAST I MAČ


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Popisi Plejadanaca, novosti, želje, čestitke, pozdravi..
PostPostano: sub aug 11, 2012 3:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
Arhimelek HQ je napisao/la:
.... prijateljsko upozorenje da ih mi ne možemo pokrivati ukoliko se na svoju ruku budu obračunavali s Plejadanstvom.


ok , Plejadani su dakle kao neki dvolični okupatori-infiltratori , ali koji ste to ''vi'' koji ne možete pokrivati one koji se krenu obračunavati sa infiltriranim Plejadanima van dometa ''vašeg pokrivanja'' ?

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Popisi Plejadanaca, novosti, želje, čestitke, pozdravi..
PostPostano: sub aug 11, 2012 4:08 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2012 9:25 pm
Postovi: 7
Gledaš previše ukočeno na stvar. Evo ti Plejadanska Verzija da se prosvijetliš: Plejadanci su svjetlosni energetski kolektiv i dobre tatine pikice. Arhimelek je u anale Plejada upisan kao zločinačka organizacija što svakom Ratniku služi na ponos i čast. Kad bi Plejade rekle da je Arhimelek dobar po njihovim kriterijima mislim da bi cijela postava napustila momčad. Ako oni kažu da si dobar to je zaista razlog za zabrinutost. Međutim Plejade su odale najveću počast Arhimeleku tuživši ga pred prosvjetljenom ličnošću koju oni zovu Prastvaratelj. Arhimelek je optužen za rasturanje Plejada i naravno da taj "Prastvaratelj" sviješću podržava tu kampanju jer vidio je sve i svašta ali Žderače Duša, ovisnike o tuđoj životnoj energiji to zaista nije vidio koliko god star bio.

Arhimelek je u stručnim krugovima poznat pod drugim imenom. Ja sam samo Special Guest Star u momčadi kao Instruktor. Inače sam od Čuvara ali kod nas to tako ide malo ovdje malo tamo; važno je biti tamo gdje je vatra. Čuvari nemaju fizičku sekciju pa je Arhimelek sasvim logičan izbor. Svi oni koji su mislili da je Arhimelek neko duhovno sranje bit će jako razočarani. Arhimelek je u ovom trenutku jedina tampon zona između Pozemljara i Zvijeri koje su se otele kontroli dobrih tatinih pikica sa Plejada. Samom tom činjenicom vrlo uvažen u stručnim krugovima jer ovi "obični soldati" nisu vidjeli tako nešto, križaju se lijevom i desnom, rukama i nogama, zazivlju svoje bogove i djevice majke. Vjerovatno bih i ja tako reagirao da sam prošao njihov trening. Ovako je doživljaj više sportski.

_________________
ČAST I MAČ


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Popisi Plejadanaca, novosti, želje, čestitke, pozdravi..
PostPostano: sub maj 26, 2018 10:11 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub maj 19, 2018 5:28 am
Postovi: 9
Lokacija: Republika Peščenica
Catandy je napisao/la:
Arhimelek HQ je napisao/la:
.... prijateljsko upozorenje da ih mi ne možemo pokrivati ukoliko se na svoju ruku budu obračunavali s Plejadanstvom.


ok , Plejadani su dakle kao neki dvolični okupatori-infiltratori , ali koji ste to ''vi'' koji ne možete pokrivati one koji se krenu obračunavati sa infiltriranim Plejadanima van dometa ''vašeg pokrivanja'' ?



Ma pusti Antišu zvanog Brazilac, bio je na litri žestokog kad je pisao. Mislim da je on htio reći da su zaštićeni od država kao državljani tj. zaštićeni su fizičkom realnošću iliti iluzijom. I sad neki slobodni strijelac pun alkohola, rezigniran, zamračenog uma i bijesan ko ris što su ga "izlodavali" kako oni to vole reći krene u osvetnički pohod i normalno da će zaglaviti malo duže. U astralu ih možeš gaziti do mile volje jer ne mogu ništa dokazati i ne smiju pričati u fizičkom svijetu šta su im rekle shizofrenije. Bilo je takvih incidentnih solo akcija pa tko će ih vaditi iz ustanova u koje ih smjeste? Mogu te oni pokriti ako si profesionalac, ozbiljan i znaš posao i proceduru kako to ide.

Ali kad podivljali osvetnici kojima još nije bistro u glavi zbog brainwashinga počnu raditi sranja onda to ide malo teže jer niti su se s kim savjetovali niti su trenirani za takve operacije niti ih je briga za kolateralu. Srećom nije čest slučaj ali takvi sad odmaraju na duži period po kojekakvim ustanovama. Nema te sile koja može kontrolirati ljudstvo i što će kome puknuti u glavu. Nije to sekta pa svi ko jedan nego pojedinci sa svojim osobnostima koje se gazilo i sad bi oni osvetu a nije si osigurao da bude "pokriven". Npr. Lik zna da je nekakav ratnik, vratio svoju energiju, popio nešto pića i sad je glavni šerif u svom selu, gradiću ili kvartu. Pa nije to Divlji Zapad. Igru treba lukavo odigrati kao Odisej u Trojanskom Ratu. Usijanih prolupalih glava uvijek ima, rezignacije su gadna stvar ali s takvim incidentima najviše štete rade sebi. U tome je poanta.

Da se razumijemo: ja sam prenatalno izbačen zbog brutalnosti i prekoračenja ovlasti i po kazni sam rođen kao civilna ličnost. Poznajem problematiku i slaba mi je utjeha što se pokazalo da sam u "životu prije života" bio u pravu. Pa kad sam već civil imam pravo kritizirati neke pojave jer ovi novi momci skupljeni zbrda-zdola nisu baš na visini zadatka i s takvima je najviše problema. Ne može se tek tako zamijeniti prekaljene, iskusne i elitne profesionalce koji su eto u prenatalnom periodu prekoračili ovlasti i malo previše mlatili kršitelje Zakona naše nekadašnje Zone. Srećom da je struka preuzela mjesto koje joj pripada i detronizirala onog bradatog birokratskog idiota koji nije bio u stanju riješiti problem obične bande koja je umislila da su "Svjetlonosci" i da zbog toga smiju baš sve. Naravno sve se to reflektira na Zemlju i zato smo tu gdje jesmo, ne rješava se to preko noći.

Oni koji su trebali rušiti projekt "Matrix" također snose odgovornost jer im se to doslovno radilo pred nosom u njihovom operativnom sektoru. A mi koji smo bili revniji dobili nogu. I zato me baš briga, civil sam, pijem i zezam se sasvim neopterećen. OK, prijateljstvo je uvijek prijateljstvo ali moram malo zawebavati one koji su ostali na poslu. Isto su prekršili ovlasti ali bili dovoljno pametni da nađu lažnog svjedoka iz Sekte da je sve bilo u okvirima Zakona tj. eto spriječavali su međusobni sukob sektaških frakcija. Debiloidni birokrat je popušio priču ali mi lucidni kakvi već jesmo to ne pušimo nego se divimo genijalnosti druga S. Moje srce je uvijek s njima ali ako me hoće nazad vrhunski igrači skupo se plaćaju i tamo gdje novac ne postoji. Draga moja bivša braćo eto vam ga sad pa vadite kestenje iz vatre što je zakuhala obična sekta i bivši nam "šerif" u obliku bjelobrade birokratske kretenčine koji je bio onaj koji jest ali više na moju radost nije. Sad je nitko i ništa a ja sam barem civil i građanin. Pijem viski, mnogo pušim i neću da Matrix rušim jer sam nezaposlen. Ali eto malo navijam i puno kritiziram. Pozz Antiši i dečkima iz Brazila kao i ostatka svijeta od Civila :occasion5:

_________________
Hoću, majko, hoću u gradsku čistoću


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Popisi Plejadanaca, novosti, želje, čestitke, pozdravi..
PostPostano: sub maj 26, 2018 10:46 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub maj 19, 2018 5:28 am
Postovi: 9
Lokacija: Republika Peščenica
Arhimelek HQ je napisao/la:
Gledaš previše ukočeno na stvar. Evo ti Plejadanska Verzija da se prosvijetliš: Plejadanci su svjetlosni energetski kolektiv i dobre tatine pikice. Arhimelek je u anale Plejada upisan kao zločinačka organizacija što svakom Ratniku služi na ponos i čast. Kad bi Plejade rekle da je Arhimelek dobar po njihovim kriterijima mislim da bi cijela postava napustila momčad. Ako oni kažu da si dobar to je zaista razlog za zabrinutost. Međutim Plejade su odale najveću počast Arhimeleku tuživši ga pred prosvjetljenom ličnošću koju oni zovu Prastvaratelj. Arhimelek je optužen za rasturanje Plejada i naravno da taj "Prastvaratelj" sviješću podržava tu kampanju jer vidio je sve i svašta ali Žderače Duša, ovisnike o tuđoj životnoj energiji to zaista nije vidio koliko god star bio.

Arhimelek je u stručnim krugovima poznat pod drugim imenom. Ja sam samo Special Guest Star u momčadi kao Instruktor. Inače sam od Čuvara ali kod nas to tako ide malo ovdje malo tamo; važno je biti tamo gdje je vatra. Čuvari nemaju fizičku sekciju pa je Arhimelek sasvim logičan izbor. Svi oni koji su mislili da je Arhimelek neko duhovno sranje bit će jako razočarani. Arhimelek je u ovom trenutku jedina tampon zona između Pozemljara i Zvijeri koje su se otele kontroli dobrih tatinih pikica sa Plejada. Samom tom činjenicom vrlo uvažen u stručnim krugovima jer ovi "obični soldati" nisu vidjeli tako nešto, križaju se lijevom i desnom, rukama i nogama, zazivlju svoje bogove i djevice majke. Vjerovatno bih i ja tako reagirao da sam prošao njihov trening. Ovako je doživljaj više sportski.


Što ih plašiš, moj stari druže. Crvići će dobiti shizz infarkt od straha. Lako je tebi kad si Big Boy. Ali dao si mi dobru ideju. U Čuvarima nemam kaznenih mjera pa mogu kod njih se zaposliti samo problem je što nemaju fizičku sekciju pa opet moram raditi s AM odakle sam izbačen. Daj tko god da je zadužen da čita neka se riješi naš status jer nisam ja jedini. Čisto da vas podsjetim B grupa iz ilegalne akcije na Njih u Zoni. Ima nas preko stotinu hiljada i svi smo izbačeni. Kao komandant B grupe još uvijek osjećam odgovornost za svoje ljude. Sargy je obećao, znam da neće slagati ali stavite se u našu kožu. Civili u teškoj letargiji. Znam ja da ima puno posla i sve razumijem ali čisto da nas ne zaboravite. Da Čuvari imaju fizičku sekciju ne bi imali problem ali kad je ovako bolje da se riješi što prije. Svaki sekund kao minut, svaki minut kao sat, samo prašina u glavi mi lagano koči vrat.

P.S. Daj dobaci koju Brazilku, ovdje sve trulo, cmizdre čim uđeš pa ostaje alkohol kao glavna zabava. Ako ovako nastavim mislim da ću trebati transplataciju jetre. Puno toga se promjenilo između 2 Mundiala. Možda skočim do Rusije na koju utakmicu, javim preko Sambyja iz VG.

_________________
Hoću, majko, hoću u gradsku čistoću


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Popisi Plejadanaca, novosti, želje, čestitke, pozdravi..
PostPostano: čet jul 26, 2018 8:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Ljudi ko ste vi?Nista mi nije jasno moze li malo pojasnjenje u kakvoj ste to organizaciji clanovi i koje su vasa zaduzenja?Ako moze malo detaljnije a jasnije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Popisi Plejadanaca, novosti, želje, čestitke, pozdravi..
PostPostano: ned aug 12, 2018 12:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
nema "nas",,.forum ko forum...ko i ti što si tu došo i napisao to čudno pitanje

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz