Sada je: čet mar 28, 2024 1:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Reptoidi
PostPostano: čet jun 13, 2013 8:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reptoidi
PostPostano: pon aug 19, 2013 1:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177


Na 14:30 vidimo i Davida Icke-a.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reptoidi
PostPostano: pon aug 19, 2013 9:31 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 06, 2012 5:35 pm
Postovi: 27
Vjerujem u njihovo postojanje, ali ovak ispada da je svaka druga javna osoba reptil. Osobito glumci, novinari i pjevači.

_________________
„Razum me ničemu nije naučio, sve što znam otkrilo mi je srce.” (Lav N. Tolstoj)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reptoidi
PostPostano: uto aug 20, 2013 6:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Da tako "ispada", a to bi "išlo na ruku" onim pričama da je ovdje na svijetu trenutno oko 25% ljudi s Dušom :mrgreen: , a to svakako nije baš informacija koja lagano "legne"....mislim da je onda mudrije razmišljati o tome kako nastaviti postojati pored njih...No, ovdje se otvara pitanje zašto sve to tako očito izlazi u javnost? Da li je to dio Plana ili je to neki pričuvni Plan B ili C?

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reptoidi
PostPostano: uto aug 20, 2013 1:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177


Pogledajte njenu saku od 00:33 do 00:40 Menja se boja, u jednom trenutku, kaziprst se povecava za nekih 20 %, i vidi se mnogo veci nokat. Zanimljivo, iako je ovaj dogadjaj sto se tice gledanosti najveci ove godine, nigde nisam mogao da nadjem pravi HD snimak, iako su snimci direktno od tv kuca , kanal 4, bbc...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reptoidi
PostPostano: uto aug 20, 2013 2:41 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 06, 2012 5:35 pm
Postovi: 27
alf je napisao/la:
Da tako "ispada", a to bi "išlo na ruku" onim pričama da je ovdje na svijetu trenutno oko 25% ljudi s Dušom :mrgreen: , a to svakako nije baš informacija koja lagano "legne"....mislim da je onda mudrije razmišljati o tome kako nastaviti postojati pored njih...No, ovdje se otvara pitanje zašto sve to tako očito izlazi u javnost? Da li je to dio Plana ili je to neki pričuvni Plan B ili C?

Alf :blob:


Kako biti sigurna da nisam jedna "od njih"!?

_________________
„Razum me ničemu nije naučio, sve što znam otkrilo mi je srce.” (Lav N. Tolstoj)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reptoidi
PostPostano: uto aug 20, 2013 4:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Citat:
No, ovdje se otvara pitanje zašto sve to tako očito izlazi u javnost? Da li je to dio Plana ili je to neki pričuvni Plan B ili C?


Koliko sam primetio, od kada postoji fotografija a i posle televizija, ljudi su belezili i pronalazili shapeshifting .
Tako da ne verujem da je to sa namerom,stavise, sa digitalnom televizijom sve ce se svesti na minimum , jer su razvijali i dalje razvijaju sve bolje holograme i prekrivanja .

Inace, da napisem i jedno svoje iskustvo. Bio sam poslom u Becu, na jednom skupu u elitnom hotelu,jedan covek mi je od pocetka bio "cudan". Ne mogu da kazem fizicki cudan, vec na neki nacin na koji ne bi mogao ukratko da objasnim. Imali smo jedan kraci razgovor, i sve je bilo tada ok. Posle, kada sam poceo da prebiram po secanju, setio sam se da sam video cudne zenice kod doticnog. Znaci u toku razgovora, a i posle, sve je bilo ok. Takodje , samo po secanju, secam se da kada sam ga pogledao u oci, i video to, da sam spustio pogled i izbegavao kontakt ocima , i gledao ga po licu do kraja razgovora.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reptoidi
PostPostano: uto aug 20, 2013 5:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 06, 2012 5:35 pm
Postovi: 27
I ja sam nešto slično doživjela prije kojih godinu dana. Uđem u poluprazni tramvaj i ispred mene muškarac tridesetih godina, obrijane glave. Upadne mi u oči čudan ožiljak na glavi, kao od operacije i par sekundi se zagledam (nije pristojno, znam, ali to je onaj trenutak kad piljiš nesvjesno). I kao da je osjetio pogled okrene se i zagleda mi se ravno u oči. U tom trenutku promijene mu se zjenice postanu izdužene i žućkaste, tipično reptilske. S obzirom da ne znam glumit i prikrivat reakcije , bila sam svjesna da mi se odražava šok na licu. Tip se samo samozadovoljno nasmijao i izašao van iz tramvaja. Imala sam osjećaj da mu je bilo baš gušt mene šokirat. :shock:

_________________
„Razum me ničemu nije naučio, sve što znam otkrilo mi je srce.” (Lav N. Tolstoj)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reptoidi
PostPostano: sri aug 21, 2013 8:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
luna je napisao/la:
alf je napisao/la:
Da tako "ispada", a to bi "išlo na ruku" onim pričama da je ovdje na svijetu trenutno oko 25% ljudi s Dušom :mrgreen: , a to svakako nije baš informacija koja lagano "legne"....mislim da je onda mudrije razmišljati o tome kako nastaviti postojati pored njih...No, ovdje se otvara pitanje zašto sve to tako očito izlazi u javnost? Da li je to dio Plana ili je to neki pričuvni Plan B ili C?

Alf :blob:


Kako biti sigurna da nisam jedna "od njih"!?


Misliš da bi postavila ovo pitanje da jesi?

Iako, na određene načine mnogi ljudi su jedni od "njih" ako u to ubrojiš "opsjednuće", kao i što smo svi mi na određeni način Oni - dok god po sebi i u sebi imamo implantate...jer živimo za Njih. I djeluju kroz nas - bili mi toga svijesni ili ne. Uzmi primjerice agresiju - reklo bi se da je netko tko je agresivan, napadač ili čak i ubojica Njihov - a moguće je da je riječ o normalnom čovjeku koji je samo opsjednut ili programiran da za njih izvodi određen "posao"...

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reptoidi
PostPostano: čet aug 29, 2013 2:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
Take heed of the ancient warnings and prophecies about the Belialians: “Lizard-like are they - not in apparent physical description, but in spirit form, in the heart - in the soul. Beware even now of your lizard kin, for they rule the world, with greed, and without compassion, while maintaining ‘appear- ance’ of good and righteous. As MEN (& Women) do these Sons of Belial walk the Earth. Model citizens. Successful leaders who are the envy of the uninitiated. While some appear dis- gusting and strange to the eye, look not to see the ugliness of the Belialians with your eye, for some are handsome to the eye. SEE you will NOT, their TRUE lizard-like appearance with your earthly eyes. See their TRUE nature, you will, only with the inner-eye, or in glimpses from the corner of the eye.”. :evil3:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reptoidi
PostPostano: pon nov 10, 2014 7:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Evo jedan zanimljiv uradak na ovu temu :)



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reptoidi
PostPostano: sri nov 12, 2014 9:32 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon sep 15, 2014 3:05 pm
Postovi: 19
Zanimljiva tema. Da li ste gledali onaj klip sa za tjelohraniteljem Obame?


_________________
http://ricinusovoulje.blogspot.com
http://peppapigonlinegames.blogspot.com/
http://zgibovi.blogspot.com
http://sklekovi.blogspot.com
http://staznacisanjati.xyz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reptoidi
PostPostano: uto mar 24, 2015 1:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 22, 2014 4:03 pm
Postovi: 48
https://m.facebook.com/profile.php?id=144783362251511 - Reptilijanci Srbije

https://m.facebook.com/ReptilijanciHrvatske

Ne znam jel neka zajebancija, il se ljudi stvarno tripuju da su lizardi... ko kad bih ja blejao okolo da sam andromeđanin il jupiterijanac hahaha

EDIT

I ovo : http://webtribune.rs/dosije-lacerta-u-u ... ilizacija/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz