Sada je: čet mar 28, 2024 11:59 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: sex sa nekim hibridom
PostPostano: pon maj 19, 2014 8:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
Pozdrav dobri ljudi.
Ja sam za vas nov ali vi za mene niste,
vec par godina citam sve teme i forume sa ovom tematikom a samu Galaksiju neke 2 godine, procitao sam pa smem slobodno reci sigurno 80% forumskih tekstova + kasiopejce cele, delove Ra i ostalih kanaliziranih materijala a sve u svrsi potrage za istinom koja me je pocela zestoko udarati kad sam imao 7-8 god i traje do danas a sada mi je 36..

Zivot mi se u zadnjih nekoliko godina ( a to se nekako poklapa sa pocetkom intezivnie potrage) postao pa malo je reci pakao, krvava borba sa zivotom na svim oblastima, krvava, dugacka i teska borba koja traje jos uvek i ja ne vidim kraj...

Pocecu od slucaja koji mi se desio nedavno a kasnije cu kroz nove postove pricati i razne druge dozivljaje koji me prate od malih nogu

Elem, legao sam da spavam, ne secam se ni dali sam zaspao ni kad, nista...
nalazim se ispred moje kuce (to je jako bitno jer su se svi dogadjaji kroz ceo zivot desavali na bukvalno istom mestu ) na poljani koja je tacno preko puta moje kuce,
to je travnata povrsina 30mx30m,
na sredini poljane se nalazi neki kao da kazem trosed, tu sedim ja i pored mene bice koje je u crnoj uskoj odeci i odma pored tod bica neka zena.

Nas troje,
bice/hibrid (koje je u sredini)je jako mrsavo za nas pojam mogu slobodno reci anoreksicno, nije ni decak ni devojcica, nema nikakvih oblina, ni grudi ni kukovi, nista. Glava je blago veca u odnosu na telo, ima odvratnu deformisanu gornju vilicu i jako,jako je ruzno, zena koja je do nje je visoka mrsava i ima crnu krutu neocesljanu kosu, crte lica su joj ljucke ali izgleda jako strogo i pomno prati sta se desava izmedju mene i tog stvora, cak toliko pomno prati da bi se moglo reci da ne trepce, moram reci da ima takve crte lica da na njemu nema ama bas nikakve emocije, jako cudno.

Ja sedim sa njima i neverovatno sam sexualno uzbudjen, toliko jako da osecam da cu explodirati, osecam da me to deformisano anoreksicno bice jako uzbudjuje, pogledam zenu sa crnom kosom ona ne mrda, pogled joj je uperen u nas dvoje.

Nisam uplasen, sexualno uzbudjenje me je toliko obuzelo da nista drugo nisam osetio, gledam sa strane i primecujem da oko nas, oko tog troseda na udaljenosti od par metara stoje jos neka bica ali nemogu da ih razaznam, ima ih svuda oko nas ali vidim ih bukvalno kao senke, crne senke.

proslo je neko kratko vreme i to ogavno bice me je samo dotaklo svojom rukom po mom mladjem PEdjosu :) i ja sam tako obilno ejakulirao da to nije normalno, istog casa sam se probudio i seme je jos izlazilo iz mene neko vreme dok sam se ja grcio, celo telo mi je bilo u grcu oko 20 sec od siline orgazma. Ja imam 36 god i imam dovoljno sexualnog iskustva za svoje godine i tvrdim da takav orgazam i toliku kolicinu izbacenog semena nikada nisam doziveo.

Ovo je samo jedan od dogadjaja a ima ih jos.
Izvinjavam se zbog loseg pisanja,pisem preko telefona, komp odavno nemam.
Ako budem imao snage pisacu vam i druge dogadjaje ako bude zainteresovanih.

Dobro bi mi dosao neki komentar, topla rec razumevanja jer ja ovo nisam i nemam sa kim da podelim a zaista imam bogato iskustvo sa ovakvim i slicnim susretima.

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: sex sa nekim hibridom
PostPostano: pon maj 19, 2014 10:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Pozdrav pedjos i dobrodošao. Takođe, čestitke za hrabrost, mada ti je trebalo malo vremena, ali svi mi na Forumu smo prošli kroz to da na neki način sazri situacija da bi smo se izrazili i razmenili iskustva...

Pošto si već manje više prošao skoro sve teme, onda ti je poznata tema o seksualnoj energiji, tu ima vrlo dobrih informacija i sugestija...

Sad, kako skupljaš znanje, tako i jačaš svesno i psihički, pogotovu kada primetiš i uvidiš da se neki koncepti i vide u stvarnom svetu i okruženju u kome bivstvuješ...

Sad, ima jedna kvaka koju preporučujem iz ličnog iskustva, ostavi prošlost i to neznanje iza sebe! Sada ti je važan ovaj trenutak i stanje svesti koja treba da se širi a ne da se skuplja. Znaš da se entiteti sa 4d ops realiteta hrane tom energijom, seksualnom energijom. Ja ću postaviti izvode na temu Seksualna energija pod tim menom u podforum u delu gde je metafizika. Tako da će tema biti obuhvaćena iz više uglova, a ti ako želiš možeš nastaviti da izlažeš svoja iskustva u ovom delu foruma gde si otvorio temu, tako da bude preglednije. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: sex sa nekim hibridom
PostPostano: uto maj 20, 2014 6:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
Hvala Bojane!

Naravno da su mi poznata ta uzimanja/hranjenja nasom sex energijim kao i ostalim emocijama, vrlo rado cu procitati i tvoje izlaganje na tu temu.

Hteo bi da dodam da se celog dogadjaja odlicno secam, u nekoliko navrata sam pokusavao da se skoncentrisem i da probam da uocim jos neke detalje.
Prvo sto mi je zapalo za oko je to da je sve crno-belo i sivo, nema drugih boja , sve je kao crno beli film, pokusavao sam i da se setim/vidim onih entiteta sto su stajali oko nas a bilo ih je desetak.

Njih sam video samo kao crne senke ili guste oblke ali su stojali na zemlji.
kad se skoncentrisem primecujem da to nije njihov pravi izgled vec kao neka maska, tacnije , kao da su zamuceni kako ih nebi video u pravom obliku, kao ako bi oko nekog humanoida koji stoji stavili crni oblak, dole prema zemlji je suzen u predelu trupa se prosiruje da bi pri vrhu gde je glava opet suzen.

Zatim zena koja je sedela sa nama, imala je sve crte zenskog lica, ali joj faca nije pravila ni jedan jedini pokret, kao glava od lutke ili opet neka maska? Bila je jako jako visoka, to zakljucujem po tome jer dok je sedela glava joj je bila visoko iznad moje a ja sam visok 193cm.
Ona je bila extremno zainteresovana za dogadjaj koji treba da usledi izmedju mene i onog stvora, bukvalno nije ni jedan jedini mommenat nije skrenula pogled.
Cudno je da sam primetio da pored crne rascupane kose koja je izgledala samo kao neuredna imala i sede pramenove, ne puno ali ih ima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz