Sada je: čet mar 28, 2024 10:13 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: čet dec 10, 2015 1:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
U jednoj meditaciji vidio sam žen(k)u humanoidnog reptila koja je proživljavala teške trenutke donoseći svoje male reptiliće na svijet.

Kao što inače znamo, pošto žen(k)e-reptilke donose djecu na svijet tako što nesu jaja; čin donošenja djece na svijet njma ne predstavlja ni izhbliza takav problem kao našim ženama koje ih donose porođajem.

Međutim, ona je proživljavala teške trenutke donoseći svoje reptiliće na svijet zato što među tim žen(k)ama postoji statistička vjerojatnost po kojoj će jedna od 60 žena doživjeti fenomen poznat kao ""navala jaja"" (egg rushing). Što znači da one žen(k)e kojima se dogodi taj fenomen, moraju snesti mnogo jaja; a sva ta jaja žele odmah i odjedanput iziči iz mame. Tako blokiraju izlaz iz mame jedni drugima; otežavaju joj donošenje reptilića na svijet, a i sebi ugrožavaju život.

Unatoč svemu tome, svatko od njih želi prvi izači van, zato što zna da po tamošnjem kastinskom sistemu najstarije dijete ima prednosti nasljeđivanja nad ostalom bračom i sestrama.

Dok sam to gledao došao je neki reptilski ginekolog i skoro me žžžžžk. A kasnie sam saznao da je ta žen(k)a snjela 27 jaja. Inače je rekord 45 jaja.

Budući da se navala jaja događa jer mali reptilići već onda znaju za ovo o nasljeđivanju; kada se dogodi taj fenomen ginekolog ima zadatak da onesvijesti reptiliće davanjem nečega poput injekcije majci. Ne kažem injekcija u smislu da joj ulije neku kemikaliju... hormon... whatever... nego se više radi da joj na tijelo zabode dugačku žicu kroz koju teče neka meni nepozhnata energija, koja privremeno onesposobi reptiliće, ali i uspori sam proces donošenja reptilića na svijet.

U reptilskom se sruštvu ""navala jaja"" smatra kao jedan veoma sramotan događaj. Prvi razlog za takvo razmišljanje je što žen(k)a koja je snijela tolika jaja, ne može odjednom sjediti na mnogim jajima, pa onda neka druga žen(k)a mora preuzeti brigu nad inkubacijom tolikih jaja. Drugi razlog je taj što onai njen partner ne mogu financjski uzdržavati toliko djece, a kod njih je dogma da se svako snjeto i oplođeno jaje mora inkubirati i mra mu se dati šansa da postane mali reptilić. Aborts i razbijanje jaja su striktno zabranjeni.

Tako s jedne strane moraš biti sposoban za brigu o svima njima, a ako nisi, s druge strane nije ti dozvoljeno da ih pobiješ. Vrlo nezgodna stvar! U reptilskom društvu ruži mišljenje da onoj žen(k)i kojoj se dogodila ""navala jaja"" da je to kazna jer je u nekom od prošlih života ili u sadašnjem životu počinila preljub sa čovjekom-sisavcem. A preljubništvo među tako različtim hunanoidnim rasama Reptili smatraju za sodomiju.

Što veći broj snjetih jaja - to je kazna veća. Nadalje, kazna se smatra posebno teškom, ako je žen(k)u u tim teškim satima vidio neki humanoid koji ne pripada njihovoj rasi, a pogotovo ako je humanoid - sisavac.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: pet dec 11, 2015 12:30 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Mislim da bi ovdje bilo bitno naglasiti i to da reptili fenomen „navale jaja“ često koriste i za strateške svrhe kad se o osvajanju novih planeta radi. Oni jednostavno pošalju trudne reptilke da lete kao oni bombarderi B-52 iznad određene planete i bombarduju je friško snešenim jajima iz kojih se, nakon što udare u zemlju i puknu, odmah izlegu krvoločni i za borbu spremni reptilčići a hrana im je ljudski mozak... i jetra.

Dokazni materijal se može naći ovdje, crno na bijelo:



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: pet dec 11, 2015 1:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
galaksija je napisao/la:
Mislim da bi ovdje bilo bitno naglasiti i to da reptili fenomen „navale jaja“ često koriste i za strateške svrhe kad se o osvajanju novih planeta radi. Oni jednostavno pošalju trudne reptilke da lete kao oni bombarderi B-52 iznad određene planete i bombarduju je friško snešenim jajima iz kojih se, nakon što udare u zemlju i puknu, odmah izlegu krvoločni i za borbu spremni reptilčići a hrana im je ljudski mozak... i jetra.

Dokazni materijal se može naći ovdje, crno na bijelo:



Je... ma ja sam čuo da im je ipak mozak, a ne jetraq naslađa hrana. Jetra jedu oni na nižem stupnju hrandibenog lanca.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: sub dec 26, 2015 10:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Na kojim ste vi drogama ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: sub dec 26, 2015 10:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
fischers je napisao/la:
Na kojim ste vi drogama ?


Nikad nisam probao ništa žešče osim alkohola i duhana. A i ovo dvoje ne znam kad sam zadnji put taknuo.

--------------------------------------

I da nadodam, neposredno prije nego što će se u humanoidnoj reptilki razviti mnoga jaja, ona osjeti orgazamn koji je čak nešto snažniji i dugotrajniji od onog kakav dožive muški humanoidni sisavci. Što više jaja nastane, duži i snažniji orgazam.

A inače sekx Reptilima ne predstavlja toliko zadovoljstvo koliko izlazak na toplo sunce. Sunčeve zrake daju im blaženi osjećaj.


Zadnja izmjena: piskavac; sub dec 26, 2015 12:53 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: sub dec 26, 2015 11:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
A kako ti sve to znaš i sa tolikom sigurnošću nama ovdje prezentiraš ako nisi na drogama ? Bujna mašta , ludilo , alkohol ... itd ?!!?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: sub dec 26, 2015 12:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
fischers je napisao/la:
A kako ti sve to znaš i sa tolikom sigurnošću nama ovdje prezentiraš ako nisi na drogama ? Bujna mašta , ludilo , alkohol ... itd ?!!?


Ovo o navali jaja ""znam"" kroz meditacije. Obrati pažnju da sam ovdje riječ ""znam"" stavio pod navodnike. što znači da ne tvrdim da je to što sam izneo sigurno.

Ovo da sunčeve zrake daju Reptilima-hominidima osjećaj blaženstva pročitao sam iz lacerta file 1 i lacerta file 2.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: sub dec 26, 2015 2:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Aha sad mi je jasno znači sve što sam naveo , hvala na odgovoru a baš si me poplašio prvo sam pomislio da si ti to stvarno vidio i doživio =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: sub dec 26, 2015 6:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
fischers je napisao/la:
Aha sad mi je jasno znači sve što sam naveo , hvala na odgovoru a baš si me poplašio prvo sam pomislio da si ti to stvarno vidio i doživio =D>


Paaa recimo kruži dosta glasina da se reptiloidni humanoidi vole igrati našom seksualnom energijom. Ili da se ""lijepe"" za nju.

Istina jest da, kad sam prvi put u meditaciji vidio to što sam opisao, da jesam tražio neke informacije o njihovom društvu i da je jedan djelić mogas tadašnjeg istraživanja bio kako poodižu djecu. Jer sam otprije pročitao da se oni navodno, stalno nalaze u modu preživljavanja, i da puštaju djecu odmalena da se snalaze kako znaju. Pa su neki čitatelji ostavili komentare da rasa koja ne voli vlastitu djecu ne može poreživjeti. Nisam tražio informacije o njihovoj reprodutivnoj fiziologiji a kamoli detalje o istoj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: sub dec 26, 2015 6:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
Sad ću malo otić u off topic... Ako je još netko čitao Lacerta file 1 i 2... da li se još u nekim dokumentima osim ovih spominje da je nekim vanzemaljcima trebao bakar sa zemlje i da bakar ima čudna fizička svojstva ako se njime operira kroz kompliciranu fiziku, matematiku i 4D?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: sub dec 26, 2015 8:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
piskavac je napisao/la:
Sad ću malo otić u off topic... Ako je još netko čitao Lacerta file 1 i 2... da li se još u nekim dokumentima osim ovih spominje da je nekim vanzemaljcima trebao bakar sa zemlje i da bakar ima čudna fizička svojstva ako se njime operira kroz kompliciranu fiziku, matematiku i 4D?


https://youtu.be/E97CYWlALEs

Ne znam hoće li ti ovo pomoći,ali djeluje zanimljivo.
Inače negdje sam pročitao da mesing ima frekvenciju sličnu frekvenciji ljudskog srca,odnosno da je navodno dobar za otvaranje srčane čakre.
Mesing je legura bakra i cinka,pa možda ima nekakve veze sve to.

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: sub dec 26, 2015 10:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 448
Lokacija: Zagreb
branman je napisao/la:
piskavac je napisao/la:
Sad ću malo otić u off topic... Ako je još netko čitao Lacerta file 1 i 2... da li se još u nekim dokumentima osim ovih spominje da je nekim vanzemaljcima trebao bakar sa zemlje i da bakar ima čudna fizička svojstva ako se njime operira kroz kompliciranu fiziku, matematiku i 4D?


https://youtu.be/E97CYWlALEs

Ne znam hoće li ti ovo pomoći,ali djeluje zanimljivo.
Inače negdje sam pročitao da mesing ima frekvenciju sličnu frekvenciji ljudskog srca,odnosno da je navodno dobar za otvaranje srčane čakre.
Mesing je legura bakra i cinka,pa možda ima nekakve veze sve to.

THX.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: čet jan 28, 2016 2:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
piskavac je napisao/la:
fischers je napisao/la:
Aha sad mi je jasno znači sve što sam naveo , hvala na odgovoru a baš si me poplašio prvo sam pomislio da si ti to stvarno vidio i doživio =D>


Paaa recimo kruži dosta glasina da se reptiloidni humanoidi vole igrati našom seksualnom energijom. Ili da se ""lijepe"" za nju.

Istina jest da, kad sam prvi put u meditaciji vidio to što sam opisao, da jesam tražio neke informacije o njihovom društvu i da je jedan djelić mogas tadašnjeg istraživanja bio kako poodižu djecu. Jer sam otprije pročitao da se oni navodno, stalno nalaze u modu preživljavanja, i da puštaju djecu odmalena da se snalaze kako znaju. Pa su neki čitatelji ostavili komentare da rasa koja ne voli vlastitu djecu ne može poreživjeti. Nisam tražio informacije o njihovoj reprodutivnoj fiziologiji a kamoli detalje o istoj.


Ako se reptili hrane nasom sexualnom energijom, onda je resenje da im uskratimo izvor hrane celibat?
p.s. koju vrstu meditacije si radio kad si video reptila


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: sub jan 30, 2016 5:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Lacerta file ima dosta korisnih informacija u sebi, samo je sustinski manipulativnog karaktera. Reptilski mind pattern u niti jednom slucaju ne moze se solidarizirati sa ljudskim jer reptilska rasa je programirana da gazi i pokusava vladati. Onaj "Visitors" scenario sa jajima nije daleko od istine samo sto se ne lijegu po orbitalnim stanicama nego u podzemnim bazama, gradovima u supljoj zemlji (ostacima Lemurije), na Mjesecu i na Veneri, gdje su im baze.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seksualna fiziologija ljudi-reptila i običaji
PostPostano: sub jan 30, 2016 7:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Evo ja im udario spačku tim reptilima :) sad više ništa ne seksam nego drkam sve u šesnaest i zbunjeni su do bola ništa im nije jasno ;) . Predlažem i ostalima šlajfajte malog do besvesti i oni će popizditi i napustiti Lemuriju Mjesec i Veneru i da konačno krenemo bolje živjeti :) [-o<


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz