Sada je: pet mar 29, 2024 12:19 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Moram da podelim sa vama jer sam sad ubedjen da postoje !
PostPostano: sub feb 20, 2016 11:47 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 20, 2016 11:09 pm
Postovi: 4
Pre tipa 4 dana u ranim jutarnjim satima ulazim u kucu, kao po obicaju burazer spava kao zaklan ja mu uzimam pljugu i izlazim na terasu da je popusim, cekam da mi se skine 4 sezona serije posto je ostalo jos 10%. U trenutku kada sam izasao na terasu nisam obracao paznju sve dok nisam pogledao u Mesec i shvatio da sa leve strane vidim nesto sto ne moze da se opise recima ali ja cu da probam, to nije bio leteci tanjir, niti avion, niti nesto nalik tome. To je bila kugla nalik mesecu samo sto je svetlela nekom neobicno crveno, belo, zutom bojom.. Menjala je pravac cas levo pa desno , pa je stajala. Ja u cudu gledam i neverujem reko ma nisam bre toliko puko znam sta vidim. To se zadrzalo 3-4 minuta i video sam kako napusta Atmosferu kao raketa neka kada se lansira, mislim najvise me podseca na to. Ja sve to pomno pratim i neverujem. U jednom trenutku svetlost nestaje. Ujutru pricam burazeru i kevi oni se smeju. Strasno. Napravise me u kuci ludim, jos mi samo papir fali.. :mad:

Послато са Optimus 4X HD уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moram da podelim sa vama jer sam sad ubedjen da postoje
PostPostano: pet feb 26, 2016 11:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 22, 2015 10:27 pm
Postovi: 34
Trebao si to slikati mobilnim... valjda bi se vidjelo.

Sent from my SM-G350 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moram da podelim sa vama jer sam sad ubedjen da postoje
PostPostano: ned feb 28, 2016 6:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 08, 2011 1:36 pm
Postovi: 43
Vidjela sam puno puta nesto slicno opisanome cak sam i usnimila foticem na moru. Crn ekran skroz ne vide se nista osim dvije male tockice kako se igraju po ekranu skacu kao buhe nekakve gore dolje izuzetnom brzinom. E sad sta to bijase zbilja neznam, ali da je cudno i zanimljivo je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moram da podelim sa vama jer sam sad ubedjen da postoje
PostPostano: ned aug 14, 2016 12:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 23, 2015 9:09 pm
Postovi: 50
Ima nekih ljudi, ustvari večina njih, koji kažu da su astronomi, profesionalni ili amateri u slobodno vrijeme i da oni gledajući tako u nebo profesionalno ili amaterski nisu vidjeli nikakav NLO u karijeri svojoj....i onda još jedan od njih lijepo kaže da je on 100% siguran da NLO-i i vanzemaljci ne postoje ZATO JER ON NE VJERUJE U NLO-e I VANZEMALJCE.

Eto lijepog odgovora na pitanje zašto večina ljudi nikada nije vidjela NLO- jer NE VJERUJU U NLO-e.
Koliko puta sam ovo samo ponovio,dosadio sam sam sebi : ČOVJEK VIDI SAMO ONO U ŠTA VJERUJE, A NE OBRATNO.
Ljudi kažu NEKA PRVO VIDIM PA ĆU ONDA VJEROVATI U TO ŠTO VIDIM što je najveća glupost i samoobmana.

Ako u nešto ne vjeruješ to ne možeš ni vidjeti jer ti UM to neće registrirati... UM TI NEĆE DOPUSTITI DA VIDIŠ....smislit će stotinu drugih potpuno lažnih i nelogičnih imena i izraza za tu pojavu jer to nije u NJEGOVIM PARAMETRIMA KONCEPTUALIZACIJE ILI PERCEPCIJE...pošto njegova DUBOKA PODSVJESNA VJEROVANJA kažu da je to nemoguće i da takvo nešto ne postoji onda je to za njega AMEN....to ne može vidjeti.

Evo ja sam ih u zadnjih dva i pol mjeseca vidio najmanje 9-10...kad sam bio u jednom mjestašcu gdje je nebo čisto ,svaku drugu treću noč sam ih vidio i poslje u gradu gdje živim....zadnjeg sam vidio prije 7-8dana hodajući ulicom blizu mog bloka oko 21sat uvečer....intuitivno sam pomaknuo glavu gore lijevo i eto ti njega 100metara poviše jednog stambenog bloka...lijepo stoji na mjestu s jakim crvenim svijetlom i žuto-zelenim ,manjim svijetlima sa strane...vjerovatno je imitirao helikopter ali nije bilo nikakve buke, tišina uz malu buku automobila u pozadini....tada se pokrenuo polako ,prešao 100metara i stao točno poviše mene....bez ikakve buke u tišini....crveno se svijetlo ugasilo a upalilo se nekoliko zelenih sa strane.....i ja mu mašem....i smijem se jer ljudi su tu okolo, tu je cesta,zgrade i nitko ništa ne vidi.....čak im je teško podignut glavu u zrak.....ljudi na balkonima gledaju uokolo i ništa ne vide.....umirao sam od smijeha....i onda se sjetih....to je izgleda bio isti NLO koji sam vidio u 11mjesecu prošle godine...na istom je mjestu bio....i onda sam im mahao poslije čega su polako otplovili.....ali poanta je ta da su oba dva puta bili u gusto naseljenom području, tu su i zgrade po 14katova....i tu su stajali na mjestu ,prvi put i 5minuta bez ikakve buke,jer je noć bila...i nitko ništa ne vidi.....meni je to zbilja smiješno, ali to je bit svega-

U ŠTO NE VJERUJEŠ TO NE MOŽEŠ NI VIDJETI, ODNOSNO PERCIPIRATI.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moram da podelim sa vama jer sam sad ubedjen da postoje
PostPostano: ned aug 21, 2016 1:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Citat:
U ŠTO NE VJERUJEŠ TO NE MOŽEŠ NI VIDJETI, ODNOSNO PERCIPIRATI.


Ne slažem se. I ne samo da se ne slažem, iznad rečeno je - recimo, tek: neistina.
Masu puta sam vidjela štošta i kojekoga u što nisam vjerovala. Budući da sve viđeno unutar sebe sadrži informaciju / istinu o sebi samome, svojoj prirodi i svojoj suštini... ono samo otkriva onome tko dostatno čistog ili djetinjeg uma ili srca pita, i ne ustručava se vidjeti i čuti, čak osjetiti (empatijski, i time podijeliti, sensati unutarnje unutarnjim) što to zaista jest.

Da ne odem dalje od teme:

Bez ikakvih mitoloških i legendarnih jednako kao i suvremenih PRIMJESA, NLO su jednostavno nekakvi leteći objekti koje onaj koji ih gleda ne može identificirati.

I oni koji vjeruju (u šta vjeruju) i oni koji ne vjeruju (u to u šta oni prvi vjeruju, jer vjeruju u nešto posve drugo treće ili deseto) jednako VIDE i u stanju su vidjeti kad na svoje gledanje obrate pažnju ili ime gledano privuče pažnju, ili nešto pored, i ne odignoriraju nešto u njihovom vidnom polju (preko mase toga čovjek "prelazi" kao ne primjećujući ionako).

Ali reći da ljudsko biće (bez nekakvih većih mana očinjeg vida) nije u stanju registrirati ikakav objekt ako nema ime za njega (kojim bi ga odmah etiketirao), poput one bedastoće da indijanci nisu mogli vidjeti brod jer nisu imali koncept broda (nisu vjerovali da je tamo išta ako je nekom lakše za uključiti vijuge) još je veća žalost. I malo dijete koje još ne zna ni govoriti niti imenovati išta što vidi sasvim dobro VIDI nešto (iako nit zna šta je to nit vjeruje išta o tome) i nema nikakav problem čak niti prst uperiti u to.

Bilo koji leteći objekt koji gledatelj ne može ili ne zna identificirati za njega je NLO - NEIDENTIFICIRANI OBJEKT KOJI LETI PO / U ZRAKU. Vjerovanja i sve ostale ideje, spekulacije, argumentacije i protuargumentacije o uočenom, baška.

LP


DODATAK:
Žalosno je da se čovjeka dovodi do toga da više nit ne zna da ima sposobnost vidjeti bilo što, čuti bilo što i proučiti i istražiti bilo što i bilo koju tematiku - bez da o njoj prethodno ima već nekakvo stvoreno vjerovanje, mišljenje ili koncepciju u glavi (pred-rasudu) kao i da o ama baš svemu mora donijeti i iznijeti nekakav svoj stav, mišljenje ili vjerovanje utemeljene na činjenici postojanja neutemeljenosti. Šalim se... na faktu njegovog vlastitog postojanja. Koje ignorira i zanemaruje istog časa kad se preobrazi u glavnog glumca ili ne daj bože režisera, žrtvu ili sil(ov)nika, jadnika ili napasnika...
Ovo je nevezano za ikoga i išta konkretno... Samo mi došla ideja pa ju ueditiravam...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moram da podelim sa vama jer sam sad ubedjen da postoje
PostPostano: ned aug 21, 2016 11:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 23, 2015 9:09 pm
Postovi: 50
sen-sei je napisao/la:
Citat:
U ŠTO NE VJERUJEŠ TO NE MOŽEŠ NI VIDJETI, ODNOSNO PERCIPIRATI.


Ne slažem se. I ne samo da se ne slažem, iznad rečeno je - recimo, tek: neistina.
Masu puta sam vidjela štošta i kojekoga u što nisam vjerovala. Budući da sve viđeno unutar sebe sadrži informaciju / istinu o sebi samome, svojoj prirodi i svojoj suštini... ono samo otkriva onome tko dostatno čistog ili djetinjeg uma ili srca pita, i ne ustručava se vidjeti i čuti, čak osjetiti (empatijski, i time podijeliti, sensati unutarnje unutarnjim) što to zaista jest.

Da ne odem dalje od teme:

Bez ikakvih mitoloških i legendarnih jednako kao i suvremenih PRIMJESA, NLO su jednostavno nekakvi leteći objekti koje onaj koji ih gleda ne može identificirati.

I oni koji vjeruju (u šta vjeruju) i oni koji ne vjeruju (u to u šta oni prvi vjeruju, jer vjeruju u nešto posve drugo treće ili deseto) jednako VIDE i u stanju su vidjeti kad na svoje gledanje obrate pažnju ili ime gledano privuče pažnju, ili nešto pored, i ne odignoriraju nešto u njihovom vidnom polju (preko mase toga čovjek "prelazi" kao ne primjećujući ionako).

Ali reći da ljudsko biće (bez nekakvih većih mana očinjeg vida) nije u stanju registrirati ikakav objekt ako nema ime za njega (kojim bi ga odmah etiketirao), poput one bedastoće da indijanci nisu mogli vidjeti brod jer nisu imali koncept broda (nisu vjerovali da je tamo išta ako je nekom lakše za uključiti vijuge) još je veća žalost. I malo dijete koje još ne zna ni govoriti niti imenovati išta što vidi sasvim dobro VIDI nešto (iako nit zna šta je to nit vjeruje išta o tome) i nema nikakav problem čak niti prst uperiti u to.

Bilo koji leteći objekt koji gledatelj ne može ili ne zna identificirati za njega je NLO - NEIDENTIFICIRANI OBJEKT KOJI LETI PO / U ZRAKU. Vjerovanja i sve ostale ideje, spekulacije, argumentacije i protuargumentacije o uočenom, baška.

LP


DODATAK:
Žalosno je da se čovjeka dovodi do toga da više nit ne zna da ima sposobnost vidjeti bilo što, čuti bilo što i proučiti i istražiti bilo što i bilo koju tematiku - bez da o njoj prethodno ima već nekakvo stvoreno vjerovanje, mišljenje ili koncepciju u glavi (pred-rasudu) kao i da o ama baš svemu mora donijeti i iznijeti nekakav svoj stav, mišljenje ili vjerovanje utemeljene na činjenici postojanja neutemeljenosti. Šalim se... na faktu njegovog vlastitog postojanja. Koje ignorira i zanemaruje istog časa kad se preobrazi u glavnog glumca ili ne daj bože režisera, žrtvu ili sil(ov)nika, jadnika ili napasnika...
Ovo je nevezano za ikoga i išta konkretno... Samo mi došla ideja pa ju ueditiravam...


Drago mi je da mogu vidjeti kako drugi ljudi to vide, u ovom slučaju tvoje viđenje stvari.
Izgleda da si potpuno krivo shvatila o čemu sam ja ovdje pričao i da nisi shvatila bit svega, pokušat ću pojasnit.

Ti kažeš ili pišeš:

"poput one bedastoće da indijanci nisu mogli vidjeti brod jer nisu imali koncept broda (nisu vjerovali da je tamo išta ako je nekom lakše za uključiti vijuge) još je veća žalost."

Evo da u kratko ispričam tu istinitu priču s Kolumbom i Indijancima-domorodcima , za druge ljude ,pošto si je ti več pročitala.

Kada je Kolumbo doplovio u Južnu Ameriku i iskrcao se na kopno, prišao je domorodcima koji su tamo živjeli a ovi su bili zapanjeni jer nisu znali odakle su ovaj bijelac i njegova ekipa došli. Kad im je Kolumbo pokazao na veliki jedrenjak usidren u luci, domorodci NISU MOGLI VIDJETI jedrenjak ,ONI SU VIDJELI OTOK.
To je bilo izvan parametara njihove konceptualizacije. Za njih je nešto tako veliko mogao biti samo OTOK.

A ti kažeš : "nisu vjerovali da je tamo išta"
Oni su vjerovali da je tamo otok i nije im prvo bilo jasno odakle se samo taj otok tu stvorio i nisu znali da li su ovi bijelci došli s otokom u paketu ili odvojeno odnekud drugdje.

Kasnije je njihov plemenski šaman koji je bio napredniji od svih domorodaca ,čuvši od bijelaca priču, shvatio da je i nešto takvo moguće, počeo je sve više vjerovati u to ,promjenio je svoju percepciju samim vjerovanjem i na kraju je ugledao veliki prekooceanski brod ispred sebe a ne otok. Kasnije je to objasnio svojima i malo po malo ovi su izlazili iz svojih starih ,ustaljenih vjerovanja, proširili su svoju svijest, prihvatili su nova vjerovanja koja su im direktno promjenila percepciju ili viđenje onoga ispred sebe pa su konačno svi vidjeli brod a ne otok.

E sad, usporedo s ovom istinitom pričom ,zamisli što će prosječni zapadnjak koji ne vjeruje u NLO-e i vanzemaljce vidjeti kad se 200m poviše njega na nebu pojavi bešuman crven-žut-narančast objekt i stoji par minuta na mjestu...možda će ga registrirati ali kao nešto poznato i prihvačeno u kolektivnoj svijesti i odobreno od večine ljudi zato jer ljudski um-ego i jeste proizvod kolektivne svijesti koja je potpuno hipnotizirana....i tada će sasvim sigurno taj ego-um to označiti kao nešto poznato-već provjereno od strane kolektiva kao npr. satelit ili nova vrsta bešumnog helikoptera koji vojska upotrebljava....domorodac vidi- otok, zapadnjak- satelit....i onda će nakon vrlo kratkog vremena taj isti čovjek spustiti glavu i reči sam sebi u bradu "a kojim se ja samo pizdarijama zamaram, imam i važnijeg posla" i ići će svojim ustaljenim hipnotiziranim putem i vrlo brzo zaboraviti da je išta i vidio....dok će oni koji vjeruju u NLO-e to tako i registrirati s tim da će im sama vjerovanja koja postaju sve dublja i dublja pomoći da vide sve više i više NLO-a i to na način da će ih sama intuicija ili inteligencija duše u tome voditi tako da će u pravom trenutku kao "sasvim slučajno" podignuti glavu i viđati će ih sve češće i češće.

Slažem se s ovim što kažeš u dodatku i za to postoji riješenje, izbaciš sve ili večinu iz svoje glave, nepotrebno filozofiranje(naravno,ne mislim na tebe nego opčenito) komplicirane sisteme razmišljanja koja su tako zamršena da ti isišu svu vitalnu energiju, prebaciš se na jednostavnost koja može čak graničiti s nevinošću ponekad i budeš sve svijesniji ili svijesnija iz trenutka u trenutak...

Lijepi pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moram da podelim sa vama jer sam sad ubedjen da postoje
PostPostano: pon aug 22, 2016 2:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Eh-hoj, pozdrav Suris!

Ako smatraš da nisam shvatila bit tvojih pisanja ovdje - lijepo od tebe što si se vratio pojasniti. Da si vidio da ja to jesam shvatila - ne bi se vratio. Ovako, drago mi je opet te vidjeti. :-) Sve ima svoje, jel'. I u svakom slučaju je ok. Bilo bi ok i u onom: čini se da nisam dobro pojasnio prvi puta, pa ću probati ponovo. :wink:

Citat:
A ti kažeš : "nisu vjerovali da je tamo išta"
Oni su vjerovali da je tamo otok


ispravka lapsusnog navoda samo:
"bedastoće da (...) nisu vjerovali da je tamo išta" ... : bedasto bi bilo smatrati da pored zdravog vida nisu vidjeli ama baš ništa (ne zamjeri prijevodu).

Ono što su vidjeli nisu nazvali "brod" jer su njihova plovila ("brodovi") koje su poznavali bila puno manja. Jedino što su znali - znali, poznavali, ne vjerovali, te veličine je pa mora da je to otok (istina, koji plovi - što im je vjerojatno jednako tako izgledalo i samo kao čudna ideja)... Da čamac, plovilo bude tolike veličine da u njega stane toliko ljudi. Čovjek koji nije vidio avion, mogao bi pomisliti da to grudva planine leti i da ju je bacio neki div skupa s ljudima nakon što ih je nekako ugurao u tu grudvu.... Vidi, sve je to jasno kao dan i logika je jasna, ono što nije korektno je izvlačiti princip koji ne stoji. A princip koji ne stoji je:

Citat:
U ŠTO NE VJERUJEŠ TO NE MOŽEŠ NI VIDJETI, ODNOSNO PERCIPIRATI.


To ti je kao da kažeš: netko ne vjeruje u mogućnost ili fakat da čovjek može vidjeti hipnagogičke scene, ili da ne može lucidno sanjati ... to onda mora značiti da, s obzirom da u to ne vjeruje, ne može niti vidjeti te scene niti doživjeti lucidan san. Ista stvar je s NEIDENTIFICIRANIM LETEĆIM OBJEKTIMA (NLO - što je fraza koja je toliko mistificirana i na nju nakačeno toliko VJEROVANJA i ideja o tome - ne šta to jest što se vidi, već pravi romani budnog sanjanja na javi; a svak odsanja nešto drugo; dok netko ne odsanja ništa već samo vidi, kao što kažeš:).

Citat:
što će prosječni zapadnjak koji ne vjeruje u NLO-e i vanzemaljce vidjeti kad se 200m poviše njega na nebu pojavi bešuman crven-žut-narančast objekt i stoji par minuta na mjestu...možda će ga registrirati ali kao nešto poznato i prihvačeno


"bešuman crven-žut-narančast objekt". Kad se pojavi u zraku nešto što čovjek ne zna šta je, naravno da će on to I VIDJETI I PERCIPIRATI, vjerovao on pri tome u šta god hoće. Pričao kakve god priče hoće šta bi taj predmet mogao biti, otkud dolazi, ima li u njemu živih, zašto je tu, tko ga je poslao... zašto sam baš ja to vidio, zašto je nestao kad sam mu okrenuvši leđa ponovno zirnuo... itd itd... Predmet koji leti, a kojeg se ne može identificirati: NLO. Time što vidi taj objekt, ne znači da je isti objekt doletio sa Plejada i da u njemu čeče Nordici, Grejsi i ini vanzemaljci, znani ili neznani. Ili da tajne vojno-znanstvene službe izvode novi eksperiment nikome još obznanjenih letjelica... Netko će vjerovati da vidi anđele u njima. Možda su kerubi...
Sigurno ima još "vjerovanja" tko/što/kako/zašto kojih se pojedinac može domisliti... Sva sreća pa oči ne vide vjerovanja, već samo "bešuman crven-žut-narančast objekt" i nije odraz niti neznanja, niti gluposti, niti nerazumijevanja, niti nesvjesnosti imati tri čiste i reći: vidio sam "bešuman crven-žut-narančast objekt" i nemam blagog pojma šta je. Verbalna komunikacija ima svoja pravila. I širenje konceptualnog horizonta je u svakom slučaju ok.

Što će, pak, "prosječni zapadnjak" ... vidjeti, ne zamjeri - neću niti zamišljati, jer nemam običaj baviti se hipotetičkim aktivnostima statističkog entiteta--. Zaista, ne poznajem niti jednog jedinog "prosječnog zapadnjaka". Čak i svi oni koji bi na prvu mogli biti svrstani u tu statističku kategoriju, nakon par riječi otkriju svoje "neortodoksno" i zaista individualno postojanje i mnijenje, nevezano bilo za zapadnjaštvo, istočnjaštvo ili ikakve "izme". Barem su moja iskustva s ljudima takva. Ne treba ljude oblačiti u oklope (imaju dovoljno i svojih vlastitih), jer isti često nisu njihovo trunje u njihovim očima, već brvna u našima... Ili tek buka u komunikacijskom kanalu :-) Ljudi podignu obrambeni mehanizam, oklop, ako se gard nema namjeru spustiti u komunikaciji - džaba komunikacije. Jer taj obrambeni mehanizam je (pred-rasuda i time nerasuda) "prosječni zapadnjak" ili maska istoga (bilo njihova bilo u očima druge strane). To je otprilike ovo:

Citat:
ljudski um-ego i jeste proizvod kolektivne svijesti koja je potpuno hipnotizirana


Oklop, i ništa drugo...

Da, katkad je istina da se neke pojave mogu početi ponavljati sve učestalije i učestalije, i isto tako u određenom momentu jednostavno (pre)stati. Šta su donijele i šta su odnijele... drugo je pitanje...

Katkad čovjek može nešto vidjeti jedino ako u to vjeruje.
Katkad čovjek može u nešto povjerovati jedino nakon što nešto vidi.
Ima ljudi koji uvijek prvo nešto žele vidjeti, uvjeriti se i tek onda povjerovati.
Ima ljudi koji samo kad su neke stvari u pitanju prvo žele vidjeti, doživjeti, osjetiti, čuti (svojim ušim)... i tek onda će si dozvoliti da povjeruju.
Ima ljudi koji vjeruju ama baš svemu i svima. Jedni jedno vrijeme. Jedni katkad, tu i tamo, u fazama. ... ...
A svi...
Svi su ljudi... nekakvi, i svak je jedinstven ispod okloplja. Jedinstven izražaj Života i Ljubavi...

:love12:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moram da podelim sa vama jer sam sad ubedjen da postoje
PostPostano: pon aug 22, 2016 9:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 23, 2015 9:09 pm
Postovi: 50
Moram priznat da sam umoran od ovakvih rasprava, koliko se samo energije potroši uzalud, tko je razumio što sam napisao -razumio je ,tko nije nije ni važno


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moram da podelim sa vama jer sam sad ubedjen da postoje
PostPostano: sri aug 24, 2016 11:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Govorništvo je izlučivanje.
Komunikacija je razvoj kroz interakciju i intraakciju.
Rasprava je bijeg od razvitka i zatvor.

I ovo je razina na kojoj ono što pojedinac vjeruje to i manifestira viđenjem.
"O, vi malovjerni, koliko vas još moram trpjeti..."

Oftopičarim ;-). Neću više...

Nego, šta mislite, da li su NLOi svjesni ljudi, vide li oni nas?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz