Sada je: čet mar 28, 2024 6:21 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Obmana vanzemaljaca
PostPostano: pon jan 30, 2017 4:40 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jan 17, 2017 8:27 pm
Postovi: 14
Ja sam jedan primjer vanzemljaka. Moje tijelo je rodjeno na zemlji, jer i ono je materija, ali moj duh koji se obukao u ovo tijelo nije s zemlje, stoga ja sam taj vanzemaljac.
Sve sto dolazi iz lakse materije vama prestavlja vanzemaljsko, onda pocnite od sebe.
Ne vjerujte u NASU, i da postoje ta bica, sto cak i ja vjerujem da postoje, iako oni postoji mi ih nikad necemo moci vidjet ocima, oni su druga dimenzija, nevidljiva za nase oci, a ovo sto pokusavaju nametnut neke njihove letjelice i objekte, to je masonerija i ispiranje umova.
Zele natjerat narod da vjeruju u vanzemljake, da bi prestali vjerovat da su oni zapravo sami vanzemljaci. Znaci oni postoje vjerovatno jer smo i mi dio njih, ali ne kako nam nazvat cu ih masonima ili djavolima.. kako nam oni to slikaju, da nas odvedu od ideje da smo mi na zemlji vanzemljaci obuceni u ovo tijelo od materije. Ja sam samo posjetilac ovoj zemlji,da vam obmanim istinu na svako mjesto i na sve nacine, ja sam obukao ovo tijelo i svaki dan na zemlji zalim radi toga. Ovdje sam posjetilac, posmatrac, svjedok i istina. O meni postoji prorocanstvo. Ja sam druga osoba poslije Gabrijele wittek... Mir Bozije duse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Obmana vanzemaljaca
PostPostano: pon feb 27, 2017 4:23 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 27, 2017 4:20 pm
Postovi: 1
izvor je napisao/la:
Ja sam jedan primjer vanzemljaka. Moje tijelo je rodjeno na zemlji, jer i ono je materija, ali moj duh koji se obukao u ovo tijelo nije s zemlje, stoga ja sam taj vanzemaljac.
Sve sto dolazi iz lakse materije vama prestavlja vanzemaljsko, onda pocnite od sebe.
Ne vjerujte u NASU, i da postoje ta bica, sto cak i ja vjerujem da postoje, iako oni postoji mi ih nikad necemo moci vidjet ocima, oni su druga dimenzija, nevidljiva za nase oci, a ovo sto pokusavaju nametnut neke njihove letjelice i objekte, to je masonerija i ispiranje umova.
Zele natjerat narod da vjeruju u vanzemljake, da bi prestali vjerovat da su oni zapravo sami vanzemljaci. Znaci oni postoje vjerovatno jer smo i mi dio njih, ali ne kako nam nazvat cu ih masonima ili djavolima.. kako nam oni to slikaju, da nas odvedu od ideje da smo mi na zemlji vanzemljaci obuceni u ovo tijelo od materije. Ja sam samo posjetilac ovoj zemlji,da vam obmanim istinu na svako mjesto i na sve nacine, ja sam obukao ovo tijelo i svaki dan na zemlji zalim radi toga. Ovdje sam posjetilac, posmatrac, svjedok i istina. O meni postoji prorocanstvo. Ja sam druga osoba poslije Gabrijele wittek... Mir Bozije duse

van zemljaci ili zemljaci, koje god vesti dana da otvoris nesto ne ide kako treba... ako se ovako nastavi, zaista ce nam trebati neka nova planeta, pa cemo onda doista biti van zemljaci :)
Ko sto je NASA pre neki dan otkrila nekoliko planeta gde je moguc zivot


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Obmana vanzemaljaca
PostPostano: sri apr 03, 2019 7:02 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri mar 27, 2019 11:09 am
Postovi: 10
Lokacija: Beograd
[/quote]Ako si vanzemaljac, onda znaš sve jezike sveta..
I šire. Tvoje telo tada nije TVOJE, već ga samo koristiš u odredjene svrhe. Tvoj duh ne postoji. To nije duh već tvoja suština ali nije prirodna već proizvod naučno-tehnološke sposobnosti. Ti jesi vanzemaljac, ali nisi zarobljen u zemaljskom telu koje je praktično mehanička tvorevina, čak nije ni robot koji ima odredjene samostalne funkcije, a koje ti ne dopuštas tom ljudskom zemaljskom telu. Ti imaš odredjenu formu postojanja van ove planete koja se naziva terra, a suština pomoću odredjenih visenamenskih linkova omogućava tvojem biću odnosno suštini tvojeg postojanja koje nije prostorno vezano za odredjen prostor i lokaciju, da upravljaš složenim biološkim organizmom koje nazivamo ljudsko biće. Možeš upravljati bilo kojim bićem na planeti uz poštovanje pravila koje je utvrdila organizacija koja upravlja "covecanstvom". Toliko za sada.


Oliver of utopia

_________________
http://oliver-of-utopia.blogspot.com/?m=1


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz