Sada je: sub apr 27, 2024 9:52 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 57 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 8:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
Ne zam da ima veze s temom al moja trenutna djevojka ima nekih problema sa zadržavanjem tijelesne temperature pa se grije uz mene, a ima i nekoliko istetoviranih guštera.... Jel bi se trebo brinuti? :mrgreen:

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 8:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 04, 2006 12:18 am
Postovi: 30
Lokacija: Zagreb,Croatia
hehehe frende,drz se ti nje...a to o reptilima ostavi drugima...drz se cure frende... =D> :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 8:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
Al stvarno osjetim kako joj se tijelo ohladi, guzica pogotovo :mrgreen:

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 8:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 04, 2006 12:18 am
Postovi: 30
Lokacija: Zagreb,Croatia
ako ju nisi sposoban zagrijat.......nebi htio bit bezobrazan... :twisted: :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 8:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
Ma nije u tome problem jer sam ja čista suprotnost al me tokom noći zna izgurat na rub kreveta u potrazi za toplinom...

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 9:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Kupi joj grijalicu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:wink:

Ej, da... Churo... dobrodošao!

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 8:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
Pošto me zanima dosta tema - imam pitanje za Sarguela, Jacka ili bilo koga tko je imao iskustva i tko je voljan odgovoriti - sa ovim entitetima koji preuzimaju tijela, manipuliraju, implantiraju.
Postoji li mogućnost po vašim saznanjima, iskustvima da su neki ljudi označeni fizički - recimo, da im je raspored madeža na određenom dijelu tijela perfektna replika jednog od nama poznatih sazviježđa?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 10:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Misliš na samo određenom dijelu tijela? Kao skupina madeža raspoređenih kao neko sazvježđe?

Mislim da bi teško bilo na cijelom tijelu... napraviti neku "kartu" madeža... s obzirom na točku gledanja, micanje tijela...

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 08, 2006 1:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
Mislim npr. na jednom dijelu tijela. Ideja je zanimljiva - ne kažem da je moguća ili da jest - samo kažem - zanimljiva.
Recimo za primjer - ruka - i po dužini te ruke samo 8 izraženih madeža udaljenih jedan od drugog i pozicioniranih upravo onako kako su pozicionirane i udaljene jedna od druge zvijezde Malog Medvjeda, Malih Kola - kako god...
Kad već razmatramo svakakve mogućnosti...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 08, 2006 1:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
Inače - nakon što sam pročitao ovaj intervju - ideja mi nije toliko BEDASTA i LUDA kao što su neki ovdje primjetili...

Evo imam jedan dokumentarac koji se zove Put u Središte Zemlje - prodavali su DVD-e sa Jutarnjim - i jasno se pokazuje kako je čovjek sa najdubljom rupom koju je iskopao jedva okrznuo površinu Zemlje - a kamoli prodro u dubinu... Ima puno više prostora dolje za jednu civilizaciju negoli ovdje na površini...

A drugo - reptili su stvarno bili vladari ovdje stotinama milijuna godina - zašto nije moguće da se od njih razvila jedna inteligentna rasa... Zašto bi u tom pogledu reptili bili inferiorni sisavcima???

Problem je naša mentalna blokada u prihvaćanju mogućnosti koje nas LJUDE ne stavljaju u TATA-MATA poziciju. Upravo zbog takvog mentalnog sklopa smo mislili stoljećima da se Sunce okreće oko Zemlje i sada se službeno bahatimo da smo jedina inteligencija u nevjerovatno velikom rasponu galaksija...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 21, 2007 2:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 28, 2006 2:43 am
Postovi: 79
Lokacija: Svemir
Čudno mi je u ovom interviewu kako žena veli da se ne želi fotografirati zato jer bi se onda vidjelo kako ona zapravo izgleda... bla bla... kako fotoaparat fotografira ono što se nalazi u objektivnoj realnosti u kojoj ona ne izgleda tako kako trenutno izgleda za vrijeme interviewa. Isto tako veli da oni mogu upravljati nama na način da mi vidimo ono što oni žele da mi vidimo, al istu stvar ne mogu napraviti s fotoaparatom il kamerom... I isto tako veli da ih ima u našem društvu, i to ne veli samo ona nego i razni ljudi po tekstovima na ovoj stranici i sl, govore da su vanzemaljci prisutni u našem društvu samo što ih mi ne vidimo onako kako oni zapravo izgledaju... Bla... E, pa jel moguće da kad se fotografira neka masa ljudi (na trgu, na koncertu, na demonstracijama) da fotoaparat ne uslika niti jednog 3D ili 4D ekstraterijanca ili autohtonog reptila sa planete Zemlje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 21, 2007 3:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri maj 09, 2007 3:16 pm
Postovi: 9
MissLove je napisao/la:
Čudno mi je u ovom interviewu kako žena veli da se ne želi fotografirati zato jer bi se onda vidjelo kako ona zapravo izgleda... bla bla... kako fotoaparat fotografira ono što se nalazi u objektivnoj realnosti u kojoj ona ne izgleda tako kako trenutno izgleda za vrijeme interviewa. Isto tako veli da oni mogu upravljati nama na način da mi vidimo ono što oni žele da mi vidimo, al istu stvar ne mogu napraviti s fotoaparatom il kamerom... I isto tako veli da ih ima u našem društvu, i to ne veli samo ona nego i razni ljudi po tekstovima na ovoj stranici i sl, govore da su vanzemaljci prisutni u našem društvu samo što ih mi ne vidimo onako kako oni zapravo izgledaju... Bla... E, pa jel moguće da kad se fotografira neka masa ljudi (na trgu, na koncertu, na demonstracijama) da fotoaparat ne uslika niti jednog 3D ili 4D ekstraterijanca ili autohtonog reptila sa planete Zemlje?


meni je isto pomalo sumljivo. pogotovo onaj dio o tome da se skrivaju a mi "lijepo" živimo na površini. Oni tehnološki napredni, mi u kurcu ... Mi ćemo ovim zagrijavanjem zemlje uskoro i uništiti dosta toga pa me zanima da li će se prije pokazati da spase i sebe i nas:)))


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 12, 2007 9:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 12, 2007 7:11 am
Postovi: 2
Hmm.. Moj prvi post. Zanimljivo, krajnje zanimljivo.

Cela ova prica o reptilijancima, uopste kompaktnosti i jedinstvenosti rase koja vlada tajnim drustvima, manipulise i stvara ista, me je debelo opekla. To ne bi bilo tako da nisam svojim ocima video da je svet totalno poludeo - bar po nekim mojim merilima, a vrlo sam otvorena licnost - te stoga mi ne bi ni bilo tako lako poverovati u Davida Icke-a, dobronamernost Rudolfa Steinera i drugih. Ceo svet mi se izvrnuo. Ponovo :D

Zaista nemam konacan komentar na procitani clanak. Progutao sam ga ocima, za 5 minuta sam procitao oba dela, a koliko se do juce secam, citanje mi nije islo tako brzo.

Kao neka objektivna individua, ne znam sta mi drugo ostaje do da dam zapazanja sto u korist sto na stetu ovoga clanka (pa i nekih nasih ljudskih osobina, ideologija i slicno).

Pre svega, zelim da naglasim da mi nije niti najmanje tesko prihvatiti kao cinjenicu tvrdnju da smo jedna od najinferiornijih rasa u celome svemiru (a poseduju inteligenciju i odredjene mentalne sposobnosti, kao i svest naravno).

Takodje, vrlo verovatno pod uticajem nauke koja se u ovome nasemu plasticnome svetu dala prikazati kao ona koja postavlja zakone, u sebi i dalje imam izazvan sukob prirode i tehnologije. Da li je zaista svestima i inteligencijama u ovim oblicima pa i visim nivoima dozvoljeno (realno sta nije dozvoljeno?) da kazem sa neke strane moralne tacke gledista (opet, uzmimo u obzir da smo inferiorni i da nekome ko je par nivoa sto evoluciono, sto tehnoloski, sto prirodno predispozicijski iznad mene koji ovo trenutno pisem) da manipulisu necim sto priroda daje, konkretno u ovome slucaju evoluciju? Kao sto je reptilijanka izjavila, nasa je evolucija volno ubrzana. Sto bi, po tome sto mislim, dalo sliku o nama kao o potpuno nebitnim svestima, individuama itd, itd. Te nas ima pravo ko god zbrisati ko je iznad nas (*) (**), pogotovu nas stvaralac.

Da li je dozvoljeno bicima sto ovom dimenzijom hode da se igraju (kako se navodi na mnogim sajtovima, oprostite na manjku vremena da "potvrdim" to mogucim izvorom - neka od tema otvorenih i diskutovanih) sedme dimenzije (ako sam dobro shvatio, gomila stvari mi je usla u glavu za citava 24 h :D) sto bi se u "narodima" reklo - vidi budale, igra se Boga?
Da li je citava tehnologija kojom smo stvoreni mi, reptilijanski i drugo vanzemaljski geni koji su na ovaj ili onaj nacin modifikovani (genetski inzenjering) istinski u skladu sa prirodom (celokupnom, ne mislim samo na Zemlju i osobine njenog magnetnog polja), te se na taj nacin samo malo dozvoljeno voljno doteruje situacija? Ako je tako, onda bi to fundamentalno unistilo sukob koji trenutno mozda proizvodi samo moja jadna osobina generisanja predrasuda. Takodje, imajuci to u vidu, sebe bih smatrao prirodnijim bicem nego bi to bio slucaj da je nauka i tehnologija ono sto sam se do sada plasio da jeste.
--> Navescu neke doista banalne primere, ali koliko me je psiha coveka naucila, svi negde polazimo od toga.

*Dosta popularna crtana serija "Dragon Ball Z" kao neke od likova izbacuje ljudske rase sa razlicitih planeta, tipicnog reptilijanca sa planete Namek Pikola, koji bi u ovome slucaju predstavljali prirodne izdanke svesti, a sa druge strane imamo androide broj ovaj i onaj. Ko je tu zaista bice a ko tvorevina? Jesu li androidi isti Kakarotu i Pikolu? Imaju li dusu ili ne? Da li su i nasa spiritualna iskustva samo proizvod bioloskih karakteristika nametnutih i nepobitnih tim genetskim inzenjeringom? Da li reptilijanci imaju sire poimanje drugih svetova, denziteta i dimenzija? Ili, pak, najbolje resenje za nas, ipak svi delimo spiritualno isto, a fizicki razlicito? Zivim za to da je ova tvrdnja tacna, da smo svi isti potencijali, iste duse, kao sto reche Jack, samo su nam ova "kratkotrajna" (imajmo u vidu da Annunakiji putem monotematskog zlata navodno mogu postici besmrtnost; kao sto neki izvori izlazu 2012. ce nam doneti potpunu fizicku reparaciju i dovodjenje potencijala do maximuma, a zajedno s tim i besmrtnost) tela prevozno sredstvo, koje prosto mora da crkne u jednom delu puta.*

Ne mogu razumeti sledecu stvar - ako su vec reptilijanci naturalisticki i originalno poreklom sa Zemlje, akomodirani na svaku stvar sa povrsine, naterani da zive u podzemlju daleko do Sunca koje im toliko treba, na stranu sto im predstavlja zadovoljstvo (ova stvar bi trebala da je dodatni motiv u onome sto nadalje izlazem) zasto bi, sa toliko jacom inteligencijom od nase, trpeli da jedna (pritom robovska, po narudzbini napravljena rasa) uzme stvar u svoje ruke i zavladavsi planetom otera ih u podzemlje? Da to nije mozda jos jedna osobina tih visih inteligencija, mozda specificno reptilijanske kojoj pripada "Lacerta", neki mazohisticki nagon da ustupaju pred predatorima, iliti pak neka visa sila, svest o istoj, da ne smeju nauditi nikome (sto bi se u hriscanstvu reklo - ko tebe kamenom, ti njega hlebom? da, kako da ne..) pa cak ni svome neprijatelju. Imajte u vidu da je rekla da su vise puta vodili ratove... Da li mi se samo cini ili tu nastaje neka kontradiktonost? Ispravite me ako gresim.
Ili mozda, oni nas uopste nisu smatrali neprijateljima? Za sta da smatram onda nekoga ko mi oduzme slobodu da se slobodno krecem po sopstvenoj teritoriji, bez koje, u krajnjem, ne mogu ni da zivim kako valja (da ne kazem prezivim) i pritom se moram u tajnosti pojavljivati na tlu iste? Ne znam, mozda za svog prvog komsiju - da i komsiji krava bude ziva i zdrava.. Daj, molim te.

Kasnije cu navesti i njoj u prilog komentare, ali sve sto se toga tice (osim mogucnosti da zaista izgleda na nacin na koji je to opisala, a pritom da ni ona nije mutirala nekim podzemnim eksperimentom ili nesto slicno u to sto jeste, ali hajde da ovu banalnu tvrdnju koja je mozda samo produkt suspicije i skepticizma ostavim po strani) mogao je malo informisaniji covek da odradi. Necu da garantujem i za telepatske i telekineticke sposobnosti koje mu je demonstrirala - ne znam koliko je ljudsko bice u stanju da na tako lagan nacin uradi tako jaku stvar. Najjaci na tom polju koga sam poznavao bio je Uri Geler, a skoro (a pa kad bih?) iskopah negde da je bio deebelo u reptilijanskim lozama. Poslednji covek kao i mi, koga sam poznavao, mogao je umom pomeriti stolicu preko sobe duge preko 3 metra bez zastajanja i takodje levitirati objekte dosta u visinu - medjutim, on je citavog svog zivota posvecenik tome i proveo je iznad 30 godina vezbajuci se za takvo stanje. Mozda i on nije reprezantativan primer coveka sa svojim realnim mogucnostima ali je najreprezentativniji koga sam ja imao prilike da sretnem (iskreno i da cujem, blize bar da potvrdim njegovo postojanje).

Od prvog posta toliko :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri nov 28, 2007 5:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 09, 2007 3:29 pm
Postovi: 833
Lokacija: Zagreb, Vrbovec
Citat:
Postoji li mogućnost po vašim saznanjima, iskustvima da su neki ljudi označeni fizički - recimo, da im je raspored madeža na određenom dijelu tijela perfektna replika jednog od nama poznatih sazviježđa?



Ja imam madež u obliku križa na desnoj podlaktici. Istočkan. Nema ravne linije. Ne znam da li to predstavlja koje zviježđe.

Baš ovako:
slika

Oduvijek sam se osjećao kao tuđinac. Taj osjećaj je još više porastao sa godinama. U jednoj meditaciji sam vidio flash-back slike sebe na satu vjeronauka kako crtam po svojoj bilježnici. Kasnije sam se sjetio da sam stalno crtao neke prikaze razapetog Isusa.

Što je jako čudno, a tek sam se toga još kasnije sjetio, iznad raspela u nebu i oblacima, nacrtao sam svevideće oko. Ne sjećam se da li je bilo u trokutu ili ne. Nije bitno. To je bilo prije nego sam ikad svjesno znao za taj simbol.

U djetinjstvu sam bio opsjednut SF filmovima kao i sad. U vrtiću sam konstantno govorio ljudima da ću biti svećenik kad odrastem i da se nikad neću ženiti. Taj stav o celibatu nikad nisam promijenio, niti sam ikad zamišljao sebe u braku ili nekoj emocionalnoj vezi. Bio sam opsjednut crtanjem lubanja, kostiju, onostranih motiva poput, demona i nedefiniranih stvorova. Kasnije sam tu opsesiju zamijenio dinosaurima i sve što ide uz njih.

Uvijek kad bi se radilo o odnosu mene i ljudi, mislio bih: ja i "njihova vrsta". Ja i ONI. Kao da smo vrlo različiti.

Kao 8-godišnjak pokazivao sam interes za astronomiju, kemiju, fiziku, izume (imao sam ideju za vremenski stroj, LOL). Uglavnom intelektualne stvari. Moja obitelj, okolina, prijatelji me nikad nije razumijeli kao ni sad: potpuno nezinteresiran za ljubavne avanture, usmjeren samo na usamljene sate proučavanja i duge sate kontemplacije. Nikad nisam pio alkohol, iako sam bio u svakakvom društvu, čak iako su me moji starci i prijatelji nagovarali na koljenima da si popijem pivicu ili vinčeko.
Ja ništa. Neslomljiva volja.

Jedno vrijeme (pod kraj osnovne škole) sam razmišljao o "povratku svog originalnog oblika" i zainteresirao se za shape-shiftanje. Često bih sanjao sebe okruženim Grey-evima i drugim odvratnim spodobama. Sjećam se nekih snova iz djetinjstva koje se ponavljaju. Sjećam se sna (osnovna škola) gdje mi je izbrisano pamćenje o mom porijeklu. Sjećam se urbanog planeta sa divovskim zgradama, letećim vozilima, čudnih hijeroglifa poput klinastog pisma. Sjećam se nevjerojatne tehnologije.

Izriješavao sam neke kvizove vezane za inkarnirane tuđince ili Wanderer-e i Walk-In-ove. Pitanja koja su postavljena u kvizovima su praktički opisala moju cijelu osobnost. Pozitivan na vanzemaljstvo.

Da li sam Lutalica? Vjerojatno da. Ne znam.


***
Vezano za Lacertu, pročitao sam sam njezin intervju. Čini mi se autentičan. Kad sam čitao intervju osjetio sam neku hladnoću koju Lacerta gaji za ljude i druga bića. Također sam osjetio njezinu jako naglašenu analitičku znanstvenu stranu i dobio sam dojam da o duhovnosti ne zna ništa i da sve "paranormalne fenomene" gleda čisto na empirijski način.

Vjerojatno otuda tvrdnja da su reptili bezosjećajni, ali samo po našem, ljudskom načinu shvaćanja.

_________________
Moja kolekcija knjiga:

http://www.4shared.com/dir/12497247/299 ... cija_.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 29, 2007 6:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Besmrtni,

potpisujem večinu ovog o čem govoriš!

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 9:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon dec 17, 2007 10:55 pm
Postovi: 73
kakva provala nikad vecu cuo nisam ako je ona reptil ja sam zirafa puno pzz.

_________________
ako laze koza ne laze rog


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 22, 2007 5:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
pavlovic je napisao/la:
kakva provala nikad vecu cuo nisam ako je ona reptil ja sam zirafa puno pzz.



ma drito! totalna idiotarija....smece :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 26, 2007 3:47 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 19, 2007 10:21 pm
Postovi: 6
Lokacija: zg
zanimljivo za procitat.
al ja ne bi bila ja da ne uocim neke sitnice koje mi djeluju totalno nelogicno.
netko je vec napisao, ako ne mogu zavarati fotoaparat, a medu nama su, kako to da na niti jednoj fotografiji ili na live prijenosu (gdje je ipak smanjena mogucnost manipulacije snimkom) nisam uocila nekog takvog?
i jos jedna sitnica... dobro jel se oni na kraju skrivaju il ne? ako se skrivaju, zasto dopustaju pojedincima da otkrivaju neke stvari ljudima, a ako se ne skrivaju, zasto se vec odavno nisu lijepo dosli predstavit? i zasto dopustaju nama, bit cu slobodna i nazvati nas "nametnicima", da uzivamo u blagodatima njihova planeta i istovremeno ga unistavamo?
to nisam uspjela shvatit, pa ak nekome pada nesto na pamet, nek napise...

_________________
i'm so cool i shit icecubes.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 25, 2008 3:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
negdje pise da ce nam doci i pretstavit se kao dobri sa pricom da ce nas napast neki drugi i onda se mi priklonimo njima i eto ga na pao secer u vodu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 16, 2008 9:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Vrlo je zanimljiv taj intervju sa navodnom Reptilkom. Možda taj naovdni novinar ima samo bujnu maštu. Pročitao sam prvi fajl, a sutra ili prekosutra ću drugi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 57 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 35 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz