Sada je: sub apr 27, 2024 7:23 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 57 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Interview sa ženom reptilkom-Lecerta file
PostPostano: sri feb 22, 2006 11:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 07, 2005 12:51 pm
Postovi: 56
Lokacija: Zg
http://www.subversiveelement.com/Alien1.html
podnaslov:LACRETA FILE PART 1 i LACRETA FILE PART 2

Ukratko:Ole K.-dotični novinar ili novinarka je vodio 1999 g. razgovor s Lacretom -ženom koja tvrdi a pripada reptilskoj rasi,da oni nisu vanzemaljci već su se tokom mnogo milijuna godina razvijali na Zemlji(prije nas koji smo genet.dizajnirani-ali ne od njihove strane već neke dr. rase),da su imali kolonije u solarnom sistemu(Mjesec,Mars,Venera,Jupiterovi i Saturnovi mjeseci),da žive unutar pećina duboko po Zemljom(pobija teoriju šuplje zemlje),da znaju rijetko izlaziti među ljude,a i onda,pošto smo podložni sugestiji,mi ih vidimo u ljudskom obliku,i kao oni su ok(u Bibliji i sl. ih nepravedno krivo prikazuju kao zle),ali postoje neki drugi "loši dečki"-vanzemljaki koji nas otimaju i žele nas popapati ili pokrpati svoj DNK,i da će biti rat između tri vrste(valjda mi + 2 vrste zločestih).Usput je novinaru demonstrirala malo telekineze i telepatije......
tko zna engleski i želi pročitati......

_________________
petra


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 22, 2006 2:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Čitao sam to odavno. Zanimljivo za pročitati.

Nisu SVI reptili "zli", niti su svi ljudi "zli", niti su svi psi "oštri"... svaka vrsta obiluje raznim entitetima raznih pogleda i sklonosti.

Opet - ovisi o pojednicu i njegovim vibracijskim frekvencijama.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 24, 2006 4:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Dobro i zlo, crno i bijelo i slične dualističke gluposti su način razmišljanja na raznini predškole...
A što se tiče ove žene, ne znam šta da kažem...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 25, 2006 5:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Pa nije da nema dobrih saveta:

My general advice if you find yourself in a for you strange underground installation: run away as fast as you can.

If you see one of that symbols on a cylindrical craft I´ve described in my previous answer or on some underground installation, this thing or place belongs definetly to us (and I would advise you to go away from there as soon as possible.)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 02, 2006 11:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 13, 2005 11:14 am
Postovi: 130
Lokacija: Sarajevo
Jack987 je napisao/la:
Čitao sam to odavno. Zanimljivo za pročitati.

Nisu SVI reptili "zli", niti su svi ljudi "zli", niti su svi psi "oštri"... svaka vrsta obiluje raznim entitetima raznih pogleda i sklonosti.

Opet - ovisi o pojednicu i njegovim vibracijskim frekvencijama.

:wink:

Nema se sta dodati. :-k

_________________
'' Odbij, jer ti si presjecen nadvoje, tvoja dusa je smezurana, tvoje prokleto ime pokopano je, zaboravom, iznad nje je sutnja i ona je pala ...''


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 03, 2006 12:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Uopšte ne ovisi sve o pojedincu već mnogo toga i od objektivnih vanjskih uticaja.
Do pojedinca je jedino da postane dovoljno zreo da može na prvi pogled da prepozna jednu programiranu gusku kao što je ova koja iznosi bljuvotine za dezinformacije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Zemljina prava priroda
PostPostano: uto mar 07, 2006 1:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 23, 2005 9:07 pm
Postovi: 40
Ne znam... ja ne bi (niti da znam) javno tvrdio da sam reptil...

Nedavnom sam slušao radijsku emisiju Kevin Smith Show, a gost je bio Peter Farley, koji je napisao knjigu Earth's True Nature.

Kevin Smith intervjuira covjeka Peter Farley (napisao je knjigu Earth's True Nature / Zemljina prava priroda), on kaze kako dosta 'ljudi' na zemlji su izvanzemaljci - raznih vrsta (reptili - Sirus, orionci, pledijanci...). Postoje ljudi koji mogu 'osjetiti' koji ljudi su koji izvanzemaljci putem njihove energije. Ti ljudi cesto ne znaju da su 'izvanzemaljci'.

Takodjer, kaze da je Zemlja ustvari veliki eksperiment 'mijesanja' raznih rasa kako bi stvorili bica koja predstavljaju ono najbolje (duhovnost...). Kaze da je ustvari nama na Zemlji jako tesko, jer nam se u zivote mijesaju izvanzemaljci, poput Anunnakiji koji kradu zlato na Zemlji,...

Kaze da ce 2012 doci do planetarnog uzasasca. Zemlja ce 'skociti' u hiperprostor. Tada cemo vidjeti sve izvanzemaljce (koji su u obliku energije), koji zive u 5. dimenziji.

Jos nesto. Kaze da izvanzemaljci vade zlato da naprave monoatomsko zlato (monoatomski element) koje oni koriste kao drogu, koja ih cini da mogu vidjeti te druge dimenzije, etc. To sam vec cuo. Navodno im ta droga daje dugovjecnost ("besmrtnost") - po koju je Gilgamesh isao u Anuov dom.

Govori jos o svemirskoj energiji, o tome da postoji 7 super-svemira, o Novom svjetskom poretku...

Sto mislite o tome?
Kako bi ti primio vijest da ti netko kaže da si izvanzemaljac? Ja na to ne mogu niti pomisliti.

_________________
još jedne Zemaljske kronike http://x-kronike.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 07, 2006 3:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
znaš, ako ne osjećaš da ne pripadaš ovamo i da nisi elijen.... onda nisi.
Kod mene sam ja taj osjećaj imao već od 7 godine, a tek sa 21 godinu sam 100 % potvrdio svoje sumlje.

odgovor je u tebi, potraži ga.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 4:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 23, 2005 9:07 pm
Postovi: 40
nisam dobro razumio GD: ti odmalena imas osjecaj da nisi odavde, i da nisi alien? kako si spoznao da jesi to sto jesi?

jos jedan primjer covjeka koji tvrdi da je vanzemaljac je Hatonn. on tvrdi da je na zemlju dosao da je istrazuje.

cini se da ima mnogo ljudi koji se osjecaju 'izvanzemaljsko'.

_________________
još jedne Zemaljske kronike http://x-kronike.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljina prava priroda
PostPostano: sri mar 08, 2006 5:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Petera Farleya znam sa jedne news grupe. Ako koga interesira, dao sam link gdje se mogu skinut njegove dvije knjige ( na Literatura i Linkovi ).

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 5:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Blue krivo si me razumio, od davno sam osjećao da nisam odavde, a kasnije se to može stavit u kontekst ta sam alien samo zato jer sam iz drugih zvjezdanih sustava došao ovdje.
Ako ćemo tako gledat, svi smo alieni, samo jedan dio je došao ovdje iz određenih razloga i skorašnjih događanja

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 6:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa kako smo mi - duše koje se reinkarniraju - vrlo je vjerojatno da smo nekad imali i iskustva iz neke "alien" rase. Snovi...

... mogu biti doživljaji koji se reflektiraju iz "života u tijelu nekog aliena", a nama se čine kao "čudni snovi".

Svatko se inkarnirao u svoje ljudsko tijelo iz nekih razloga. Da bi doživio i proživio ovo što sada proživljava.

Inače, ja sam već opisao moj doživljaj sa entitetom koji sigurno nije ovozemaljski, u obliku djedice... ali možda je to samo bila materijalizirana projekcija iz viših denziteta, nekih entiteta koji su htjeli doći u kontakt samnom ( ali vjerojatno i s drugima ). Tu je negdje na forumu... search...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 6:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Da znam o tome se i radi jack, na kraju svi smo alieni jer ko zna gdje smo sve bili.
Pa moja intuicija meni govori da je tu bila materijalizacija tvojeg višeg JA, ali nisam baš siguran.....ono ima mogućnosti.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 10:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
tvrdiš da imaš sumnje da nisi odavde..hmm...po čemu si to zaključio 100%, mislim nije mi cilj da te razuvjeravam ili tako nešto, samo da se malo uvjerim...

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 10:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
LoRd Mistrija je napisao/la:
tvrdiš da imaš sumnje da nisi odavde..hmm...po čemu si to zaključio 100%, mislim nije mi cilj da te razuvjeravam ili tako nešto, samo da se malo uvjerim...


Pa nema potrebe da ja nekoga uvjeravam u to, postoje vježbe s kojima možeš kontaktirati svoja viša postojanja i dobiti informacije koje te zanimaju.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 11:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
koje si ti koristio, mislim, ko zna, možda sam i ja neki elien... :shock:

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 11:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
LoRd Mistrija je napisao/la:
koje si ti koristio, mislim, ko zna, možda sam i ja neki elien... :shock:


Možda, ovisi, ali pomalo moraš da učiš neke stvari još prije nego to ideš raditi, upoznaj se prvo sa temama na galaksiji, pa korak po korak

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 05, 2006 6:43 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 23, 2006 7:23 pm
Postovi: 23
GameDeveloper je napisao/la:
Blue krivo si me razumio, od davno sam osjećao da nisam odavde, a kasnije se to može stavit u kontekst ta sam alien samo zato jer sam iz drugih zvjezdanih sustava došao ovdje.
Ako ćemo tako gledat, svi smo alieni, samo jedan dio je došao ovdje iz određenih razloga i skorašnjih događanja


Da nisi možda zaposjednut od strane Plejadanaca, jer koliko sam shvatio oni mijenjaju tijela ko odijela i nije im problem promijeniti nekoliko tijela u jednom danu. Ja sam ih vidjao u obliku klasičnih alienskih čudovišta koja liče na onog robota iz Star Wars, a viđao sam ih u zadnje vrijeme u ljudskim tijelima. Nisu bile maske, već plejadanska duša u ljudskom tijelu. Ali ne želim plašiti ljude, bolje da neke tajne ostanu zauvijek zakopane. Vjerovatno ima i slučajeva da je neka duša imala iskustvo na drugim planetama u prošlim životima, ali ipak njih možemo smatrati ljudima jer ipak sada su rođeni ovdje. Ja sumnjam na neke koje poznajem da su imali iskustvo na Orionu, neki na Plejadama. Uglavnom te osobe se toga ne sjećaju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 06, 2006 6:09 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Mi smo svi ionako samo duše koje trenutno imaju ljudsko iskustvo.

Budite svi svjesni toga.

:mrgreen:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 06, 2006 7:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 23, 2006 7:23 pm
Postovi: 23
Jack987 je napisao/la:
Mi smo svi ionako samo duše koje trenutno imaju ljudsko iskustvo.

Budite svi svjesni toga.

:mrgreen:

:wink:


Istinu kažeš, Jack. Neki od nas su jako vezani za planetu Zemlju pa se stalno ovdje rađaju, ali tko zna gdje smo bili i šta smo radili prije nego je Zemlja postojala. Također mnogi imaju iskustvo s drugih planeta, neki se sjećaju, neki ne, ali su malo zbunjeniji od nas s dugotrajnim stažom na ovoj planeti :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 57 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 43 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz