Sada je: sub apr 27, 2024 2:20 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned feb 25, 2007 12:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 11, 2007 2:05 pm
Postovi: 73
Lokacija: Cakovec
Mazanje ociju mi se cinilo dobrim naslovom za razloge postavljanja "raketnog stita"
Citat:
Rusija ima rakete koje mogu uništit bilo koji laserski satelit jer su prvo tri puta brže od satelita a drugo imaju mamce sa kojima prave lažne mete u orbiti i satelit gada te balone,u to vrijeme on postaje meta ruske bojeve glave ti sustavi su instalirani na sve topol m sisteme koji imaju domet 7000km a 1ruska podmornica klase tajfun ima nuklearni arsenal sa kojim može uništiti pola svijeta tako da je taj štit samo fikcija i mazanje očiju naivnim ljudima.Nema štita od ruskih nuklearnih sistema i još nešto rusija ima nuklearne satelite koji mogu uništiti ameriku iz orbite.

Ako imaju rusi imaju Jos neki.Zasto postavljaju "raketni stit"?Hm,protiv koga?
Mislim ne pere mene pranoja,nego bas mi je zanimljivo...ono mjesto u Rusiji nest poput pradavnog "raketnog stita"....ma ne :twisted: :evil:

_________________
ima koga doma?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 26, 2007 11:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2004 4:54 pm
Postovi: 187
Lokacija: Tuzla
T-1000 je napisao/la:
Zasto bi taj NLO bio u vidljivom dijelu spektra( znaci vidljiv golim okom? ).


I to je tacno. Npr. poznati NLO-i u Mexicu 2004. godine nisi bili vidljivi golim okom, ali ih je snimila kamera u infracrvenom spektru.
Osim toga, NLO-i se ne pojavljuju svugdje i ne bas svaki dan ili noc. Kolika je vjerovatnoca da navece vidis NLO i pri tome imas kameru? Ako si takav sretnik, opet je vrlo tesko snimiti objekt koji se krece ogromnom brzinom, narocito po noci. Fotoaparatom i ne pomisljaj (ja sa svojim ne mogu kvalitetno snimiti ni Mjesec koji, uslovno receno, miruje). Kada je u pitanju kamera koja snima video, da objekt ne bi bio mutan, potrebno je primijeniti opticki zoom, ali tada je vrlo tesko pratiti objekt.

Isto tako, moguce je da su ti objekti bespilotne letjelice upravljane iz nekog drugog dijela svemira, jer i mi ljudi prvo posaljemo letjelicu na neki planet, pa tek onda razmisljamo o vlastitom putovanju. Postavlja se pitanje kako je moguce ostvariti komunikaciju u realnom vremenu sa veoma udaljenim dijelom svemira? Za nas je to nemoguce, jer nas ogranicava brzina svjetlosti od "samo" 3*10^8 m/s. Mozda je neko uspio ovladati poljem nulte tacke, cije se promjene osjecaju trenutno u svim dijelovima svemira. Naucnici su na pragu tog otkrica.

_________________
"When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you are awaking, when you become aware of the real world around you. But you are still dreaming."
http://ufos.tk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 27, 2007 12:34 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Naucnici su na pragu tog otkrica.


Da.

A neki to već znaju ( neko vrijeme )... možda i tisućama godina... i više...

Dobro. Ljudi ponovo otkrivaju neke stvari. To je bar pozitivnije nego da ne otkrivaju ponovo ništa...

Teško je kvalitetno snimiti NLO, pogotovo noću. Ima mnogo snimci na netu, a većina nije "čista"... što se i nemože očekivati, jer se obično pojavljuju vrlo kratko, a ponekad se i kreću vrlo brzo.
No, ima i "lijepih" snimaka... recimo onaj iz Njemačke... svjetleće točke... kao da su "zakočene" u vremenu/prostoru... tj. polako se gibaju po nebu kako se Zemlja okreće... u biti, zakočeni su u točki vremena/prostora, a mi se okrećemo sa Zemljom i prividno vidimo kako se polako NLO miče... Svjetla se pale, malo premještavaju, pa isčeznu...

Bitno je da shvatmo da su NLO-i HIPERDIMENZIONALNE "letjelice" = prostorno/vremenska transportna sredstva.

:mrgreen: :wink:

Ali - svaka čast ljudima koji ih snimaju i žele drugima pokazati te "neobične" pojave. U biti - već su vrlo - poznate... hehe!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 06, 2008 7:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
http://www.indianpad.com/story/167698
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 07, 2008 4:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Jack987 je napisao/la:
Citat:

Bitno je da shvatmo da su NLO-i HIPERDIMENZIONALNE "letjelice" = prostorno/vremenska transportna sredstva.



Ako to HIPERDIMENZIONALE "letjelice" znaći da imaju tehničku sposobnost da se brzo gibaju kroz prostor itd itd onda je to ok itd itd , al isto kad ih uspiješ roknit raketnim bacaćem di triba ... ... ... padaju.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 41 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz