Sada je: sub apr 27, 2024 6:09 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: UFO i Chemtrails
PostPostano: sub apr 01, 2006 5:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 06, 2004 7:34 pm
Postovi: 91
Lokacija: Matrica
U zadnje vrijeme sve češće nailazim na tekstove koji povezuju NLO-e i chemtrails-e. Tako da nisam bio baš sasvim siguran gdje da objavim ovaj post.

Na jednoj stranici naletio sam na jedno istraživanje (nažalost nisam je stavio u favorites-e). Bili su zamoljeni članovi jednog foruma o chemtrails-ima da u određeno vrijeme izbroje sve anomalije iznad sebe i pošalju rezultate (kako već gotove trails-e, tako i avione koji su spray-ali). Istraživanju su se odazvali ljudi sa svih kontinenata. Na kraju, po računici, ispada da bi to trebala biti flota aviona od cca 10 000 zrakoplova!!! Pitanje je sada, tko, i po kojoj cijeni može pokrenuti takav jedan veliki globalni event. Uz to da se naravno praši svakodnevno, 24/7.

Vjerujem da čak ni Amerika, kao jedna od najmoćnijih zemalja nema toliku raspoloživu masu aviona toga tip-a. To bi u krajnjoj računici uplelo cca. 100 000 ljudi od kojih do dana danas ni jedan nije ni zucnuo o ničemu.

Povezanost NLO-a i chemtrails-a?

Ako nisu Ameri, ako nije UN, tko je onda iznad naših glava u bijelim letjelicama? Ili mi to samo vidimo kao bijele letjelice? Hologrami? Plazma?

Naletio sam na podatak da ti avioni u velikom broju slučaja lete brzinama većim od brzine zvuka. Hm? Probajte zamisliti neprekidno probijanje zvučnog zida od strane 10 000 aviona. Ne bi to bila mala buka. Druga stvar, kažu očevici da ti bijeli avioni ne stvaraju nikakav zvuk. Mlazni avioni na toj visini i te kako ostavljaju zvuk „iza sebe“, ali ne i ovi.

Postoje slike slikane iznad Mexica i Venezuele, gdje cijele eskadrile ORB-olikih NLO-a putuje nebom. Da li je moguće da ti isti mogu promijeniti svoj oblik u neke nama poznate oblike aviona i tako nas zaprašivati, a da ni ne obratimo pozornost na iste?

slika

LINK:
http://www.noexoticwarfarezone.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 5:51 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da. Zanimljivo. Pa 4 D tehnologija zasigurno ima uvelike mogućnosti mijenjati oblike i izgled. Mislim da je to tamo i osnova realiteta.

Ali ja bih sad pitao jedno drugo pitanje i mogućnost:

Da li je ovo možda MANIFESTACIJA ovdje, u 3. denzitetu, neke tehnološke naprave ( nlo-a, "letjelice", ili bilo čeg sličnog ), koja obavlja neki određeni proces u 4. denzitetu, a ovako mi to vidimo i doživljavamo?!?

Ili samo kroz "prozor" ubacuju određenu kemikaliju u našu realnost, radi već nekih nama možda i poznatih razloga ( pokušaj smanjivanja vibracijskih frekvencija Zemlje, pokušaj sprečavanja utjecaja vala, pokušaj povećanja manipulacije nad ljudima, pokušaj sprečavanja svoje "stoke" da napreduje... )

Nešto kao kad mi špricamo biljke da ne dobe uši ili da nemaju nametnika na sebi, tako da bi imali bolji urod. Tko zna kako to biljke percipiraju. Kao "njihov avion" koji "baca neki sprej" po njima...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 7:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 06, 2004 7:34 pm
Postovi: 91
Lokacija: Matrica
Zašto ne? Ljudi uglavnom vide ono što žele vidjeti (ili su "naučeni" vidjeti). Ako žele vidjeti avion, vidjet će avion (UFO? Yeah, right, pa to ne postoji, dakle, ne mogu to ni vidjeti).

Htjeli mi to ili ne, zavjesa nam je još pred očima. Još uvijek vidimo stvari koje uzimamo zdravo za gotovo. Doduše, neke nove tehnologije snimanja (fotografiranja) nedvojbeno nam daju dokaze da ipak nije sve onako kako nam se čini (orb-ovi koji lete uokolo prilikom rušenja Twins-a, oko chemtrails-a, za vrijeme Černobilske katastrofe, prilikom tsunamija 2004. itd., itd…)

Bilo bi glupo misliti da samo reptoidni pomagači naše elite imaju moć shapeshifting-a. Vjerujem da čak nije ni potrebno zagrabiti u 4D da bi se stvorio neki hologram. Navodno to već dobro ide i američkoj vojsci (stealth tehnologija sa malim dodatkom plazme, kako sam negdje pročitao).

:shock:

_________________
http://illuminati.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 8:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 27, 2005 11:53 pm
Postovi: 99
Lokacija: nemam pojma gdje sam
notorious je napisao/la:
Doduše, neke nove tehnologije snimanja (fotografiranja) nedvojbeno nam daju dokaze da ipak nije sve onako kako nam se čini (orb-ovi koji lete uokolo prilikom rušenja Twins-a, oko chemtrails-a, za vrijeme Černobilske katastrofe, prilikom tsunamija 2004. itd., itd…)

B


Može li malo više o tome? Link?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 9:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 06, 2004 7:34 pm
Postovi: 91
Lokacija: Matrica
Pod time sam mislio na digitalne, sada već 5-6 megapixelne fotoaparate sa jako dobrim caiss-ovim objektivima. Uz to i mogućnost manipuliranja slika uz pomoć nekog od dobrih programa za obradu slika (Photoshop npr.).

Sa tom današnjom tehnologijom (skoro svima na dohvat ruke), moguće je slikati i analizirati pojave možda ne baš vidljive golim okom. Usporedi fotografske materijale nastale prije i poslije ere digitalnih fotoaparata.

Jedna od čudnih pojava koja se pojavila u doba digitalne fotografije su tzv. orb-ovi. No o njima možda u nekom drugom topic-u.

slika

_________________
http://illuminati.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 11:57 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Činjenica jeste da se “kemtrejliranje” dijelom izvodi uz pomoć 4D tehnologije.

Prije neke dvije godine postojao je vebsajt (realsightings) koji se bavio upravo tom tematikom, međutim, nije dugo trajao. S obzirom da nisam očekivao da će ga tako brzo skinuti nisam uspjeo spasiti sav materijal, međutim, evo nešto od onoga što jesam:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 11:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 18, 2006 10:36 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 18, 2006 12:21 am
Postovi: 16
Citat:
slika


Helikopter.

Citat:
slika


Zrakoplov.




Neke od ovih ostalih stvarno ne bi znao objasniti.
:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 1:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
Pratim ove chemtrailse iznad Pule već skoro mjesec dana - i danas sam slikao neke intrigantne fotografije... Nisu ni pre-jasne, niti je uvećanje veliko - objasnit ću zašto...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 2:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
Evo - 6.09. sam slikao chemtrail formaciju - i na malom ekranu digitalca mi je izgledalo kao WHAT-THE-FUCK...!?! ALI onda kada sam uvećao sliku - naravno - MUHA mi je ušla u kadar... To je ova fotka...



slika


Zadnja izmjena: Cowboy Bebop; pon sep 11, 2006 2:24 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 2:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
ALi danas - 11.09. - sam okinuo jedno 60ak fotki jer nas chemtrail-bombardiraju ovdje u PU - fotke iz te serije sam post-ao na Chemtrails-topicu... One koje nisam post-ao tamo su par fotki koje su mi tot. nejasne... Pazite objekt na prvoj fotki...

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 2:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
Ovaj objekt ili bilo što na tom dijelu neba ja nisam vidio golim okom, niti je na drugim fotkama - a slikao sam ih u seriji... Pa evo - prošao sam sliku jednim jednostavnim filter-efektom Auto-contrast u Photoshopu ( za kojeg sam btw - teška truba... ). Kada sam uvećeavao dio fotke sve ukazuje da je riječ o oblom objektu...

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 2:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
Onda sam našao JOŠ JEDNU fotku iz serije na kojoj je nešto što uopće nisam vidio... Nije riječ ni o chemtrail avionu, ni o chemtrails sjeni jer sam već jedno dvaput uhvatio te sjene...

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 2:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
Evo je kroz filter još jednom - zanimljivo je i vidjeti kako se u biti dobar dio izbačenih chemtrailsa teško vidi sa zemlje - golim okom...

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 2:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
I ova zadnja - treća fotka - vidite dolje na dnu - nije nešto fantastično - ali kako rekoh - nisam uopće vidio objekte... Provjerio sam opet to mjesto s kojeg sam slikao - i nije moguće da je to dolje dio neke antene ili ne znam šta... Opet - kad se uveća izgleda kao obli objekt... ???

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 12, 2006 9:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
NLO, Split, 12-09-2006, 10:10 h

Full size fotka:
http://img170.imageshack.us/img170/1975/dsc01983of5.jpg

slika

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 12, 2006 9:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Ha neznam, izgleda mi sumnjivo previse.

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 12, 2006 7:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
Vidim MiTo da smo počeli hvatati stvarno čudne stvari... Ova ''lopta'' koju si ti uhvatio je ono što je uglavnom prikazano na Youtube-u pod snimkama UFO i Chemtrailsa...

Ovi moji objekti mogu - možda biti neki avioni slikani s boka - samo što ih - kao i ti s ovom kuglom - nisam vidio na nebu... Mislim - američki stealth bombarder B2 stvarno izgleda kao ALIEN technology... Trokut koji leti... :)

Mada meni predmeti na slici - ponavljam - kod uvecanja izgledaju posve obli...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 14, 2006 4:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Jel ovo NLO? Jesu li 2, jedan naprid jedan iza? Neznam, ja ne proglasavam NLO nista osim ako jasno ne vidim registraciju. Prosudite sami.

slika


Full size fotka:
http://img130.imageshack.us/img130/7081/dsc02231fu7.jpg

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 18, 2006 8:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 13, 2006 8:37 pm
Postovi: 147
Pozdrav za sve.
Zanimljiva mi je tema o chemtrailovima i sama ih pratim gotovo svakodnevno (kao i moj muz) i zelim napisati svoja zapazanja.
Prvo sto smo primetili je da prave oblake. Gotovo da pogadjamo bolje od vremenske prognoze kakvo ce biti vreme :). Ta supstanca, sta je god, sto ispustaju stvara oko sebe oblake i oni se sve vise gomilaju a rezultata je oblacno vreme ili kisa ovisno o kolicini chemtraliova. Tako da smo mi prvo mislili da je sve to u svrhu kontrolisanja vremena tj. stvaranja oblaka i/ili kise. Gazda kompanije u kojoj moj muz radi primetio je da njegov sin ima teske napade astme (inace je astmaticar) kad kod ima chemtrailova. On je cak nosio uzorke kise u laboratoriju na ispitivanje.

Inace nisam nikad primetila nekakve druge objekte u blizini tih aviona. Takodjer nikad se ne cuju i moje objasnjenje je bilo da lete jako visoko sto objasnjava i sto su mali tj. ne vide se. Takodjer sam pretpostavljala da ih ima mnogo vise kad jer oblacno vreme jer se onda ne vide i nece nikom biti sumnjivo. Kad je vedro nebo najvise ih je 2, 3.

Pre oko pola godine letela sam avionom iznad Amerike. Bilo je oblacno i avion je probio sloj poblaka i izronio iznad gde je bilo predivno suncano a oblaci su bili tik ispod njega kao snezni pokrivac. I tada sam primetila avione sto prave chemtrailove. Prvo sam se iznenadila da ih vidim uopste na toj visini jer sam mislila da lete mnogo vise. Drugo iznenadjenje je bilo da su opet bili MALI i iako su bili blizu nisam mogla razaznati oblik aviona, niti videti prozore. Video se kao beli kljun i od pola je sve bilo u peni koju su ostavljali za sobom (chemtrail). Bilo ih oko 5,6, uranjali su u oblake i izranjali napolje za sekund pa opet nestajali u sloju oblaka ispod nas - sto je potvrdilo moju teoriju da su aktivniji kad je oblacno vreme tj. kad se ne vide sa zemlje. Cudno je bilo da nisu odavali nikakav zvuk.
Pokusala sam da ih slikam fotoaparatom ali su mi bas tad baterije zakazale !!! i aparat nije radio. Posle je nekim cudom sam od sebe proradio.

Eto nakon ovog mislim da je moguce da su to i bezpilotne letelice.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 47 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz