Sada je: sub apr 27, 2024 3:55 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 77 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon maj 22, 2006 8:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Valjda je tvoj burazer posle toga shvatio da se psi a narocito nepoznati "ne odbijaju" pogledom, nego intonacijom, odsecnog glasa i stavom da ne osecas "strah".

Jeste.Sad se redovno bilduje u teretani i dere se na druge ko nenormalan.On je vec otisao u drugu krajnost. :mrgreen:
Citat:
"Opasni" izgled je iskljucivo u stavu i moj savet je u stvari, da sa "opasnim" ljudima se treba "prilagoditi" na odredjen nacin tj. pokazati im da si ti "kao" jedan od njih (da cenis iste vrednosti). Promena gestikulacije,nacina pricanja i zargona bi bila pozeljna, jer sve su to samo "programi", to na primer rade pametniji glumci.
Uvek treba imati na umu da su tzv. opasni ljudi negde ipak kao polu-zivotinje (mozda sam pregrub), i njima nemas sta objasniti jedino sto mozes jeste da ih izbegavas na pravi nacin.

E sa ovim se potpuno slazem.Mada znam mnoge ljude za koje bih rekao da ne bi nikoga povredili ali kada dodje do sukoba interesa,koliko god to banalno bilo oni jednostavno izgube kontrolu nad sobom.Tako da kao sto kazes treba imati "osecaj" gde mozes nesto da uradis a gde ne.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 22, 2006 10:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Ima opasnih i ludih ljudi...al uvijek ima opasnijih i ludjih i zato pogled usmjeri naprijed i suti...

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 04, 2006 2:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 06, 2004 7:34 pm
Postovi: 91
Lokacija: Matrica
Citat:
Remote Viewing at The Farsight Institute

A. Moving toward earth a celestial object four times the size of earth tracking right behind comet Hale Bopp; a ringed sphere, self-emitting light source, surface uniformly smooth and luminescent All of the pixels are identical in brightness.

B. This object and event are verified by legitimate astronomers worldwide, but I thought to include remote viewing interpretations below:

C. Courtney Brown's remote viewers have made the following statements.


1. The approaching celestial object is built from borrowed technology, including human-assisted perhaps dating back to Atlantis.

2. Not a weapon.

3. Constructed with materials not currently known.

4. Composite of technological and organic materials within a matrix of thought.

5. Object recently appeared from subspace: has been MOVED into position within the last 24 hours.

6. It is under artificial control and will interact with human DNA.

7. The object is acting to awaken us, but is being misunderstood by our world leaders. The decoding process must be made within the notion of sub-space reality and universal thought form.

8. Keywords: consciousness, enlightenment.

9. Government began removing Hale Bopp photographs last May.

10. The object is sentient, self-aware.

11. It is sending us a message but decoding processes are not going smoothly by government intelligence sources.

12. Target object is involved with awakening and unfolding. Object has telepathic, recording and transpirational elements within it.

13. The subspace elements are not being understood.

14. Sub-space grid is the unlocking key.

15. More of similar objects will be coming this way.

16. Object was a joint project of many groups of beings, greys, humans Andomedans.

17. Greys were instrumental in technology because they possessed it. Purpose is galactic evolution. Humans living now have retarded the project, but the fulcrum of space-time is immediate and forthcoming events will be powerful.

18. Object may have function as symbolized by the obelisk in 2001 Space Odyssey.

19. Object could be a transformed planet.

20. The object is a sentient object with no emotion as we understand.

21. The object has multiple parts. Involved in process of uncovering secrets.

22. Object fulfills destiny. Mission will not be stopped.




D. Additional comments and reports.


1. Everything that happened in the past is still going on.

2. It is possible to change a timeline.

3. Energies and phenomena represented by object are not limited to physical realm.


http://www.v-j-enterprises.com/brown.html

_________________
http://illuminati.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 04, 2006 2:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
A još možda sa još skupinom kometa i sličnih objekata koji su možda i iskonstruirani tehnologijom koja je nama još "predaleko"...

:mrgreen:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 13, 2008 6:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 06, 2008 9:29 pm
Postovi: 53
evo ga dobar kratak video (moja omiljena kombinacija) o toj temi
http://www.youtube.com/watch?v=N4b5a4hxAu8


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Aligatori
PostPostano: ned jan 27, 2008 8:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 21, 2008 10:34 pm
Postovi: 15
Lokacija: hantići
Zašto Kasiopejci tvrde da su lizzardi izgledom slični aligatorima?
Kako Kasiopejci znaju da su Jetiji sa raznesenog planeta između Marsa i Venere?
Je li Isus Krist bio pod utjecajem reptila?
Što je to Makro-kozmički Kvantni Valni kolaps ?
Što ako 2012 se ništa ne desi?
Od kuda potječu kassiopejske transkripte, tko ih je prvi obznanio javnosti?
Ako su kasiopejci mi iz budućnosti, kako smo onda mi ovdje i tamo u budućnosti na Makro-kozmičkom Kvantnom Valnom kolapsu?
Mogu li ja bit reptil ili hibrid bez da sam toga svjestan?
Kako znamo da postoji samo 7 denzititeta?
Kako znamo da su sivi neka vrsta droida?
Što to znači da se zemljina frekvencija ubrzava i kako je mjerimo?
Zar neće dolazak Nibirua poremetiti gravitacijsko polje u Sunčevu sustAvu?
Kako znamo da su kipovi na uskršnjim otocima nefili?

Plz ako mi netko može odgovorit neka mi odgovori, nemojte mi davat linkove na stranice unutar ovog sitea, jer ova pitanja sam dobio čitajuć ovaj site.
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 29, 2008 7:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 25, 2007 2:43 am
Postovi: 217
Teska pitanja. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Aligatori
PostPostano: uto jan 29, 2008 8:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Skeptik je napisao/la:
Zašto Kasiopejci tvrde da su lizzardi izgledom slični aligatorima?
Kako Kasiopejci znaju da su Jetiji sa raznesenog planeta između Marsa i Venere?
Je li Isus Krist bio pod utjecajem reptila?
Što je to Makro-kozmički Kvantni Valni kolaps ?
Što ako 2012 se ništa ne desi?
Od kuda potječu kassiopejske transkripte, tko ih je prvi obznanio javnosti?
Ako su kasiopejci mi iz budućnosti, kako smo onda mi ovdje i tamo u budućnosti na Makro-kozmičkom Kvantnom Valnom kolapsu?
Mogu li ja bit reptil ili hibrid bez da sam toga svjestan?
Kako znamo da postoji samo 7 denzititeta?
Kako znamo da su sivi neka vrsta droida?
Što to znači da se zemljina frekvencija ubrzava i kako je mjerimo?
Zar neće dolazak Nibirua poremetiti gravitacijsko polje u Sunčevu sustAvu?
Kako znamo da su kipovi na uskršnjim otocima nefili?

Plz ako mi netko može odgovorit neka mi odgovori, nemojte mi davat linkove na stranice unutar ovog sitea, jer ova pitanja sam dobio čitajuć ovaj site.
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Hvala!


da vidimo :D

1- Ne tvrde, kazu da ih mi tako percipiramo.

2-Taj podatak mi je sasvim nepoznat.

3-Ko bi to znao? Mozda jeste, mozda nije, a opet gledajuci siru sliku ko nije ko se rodio ovde? Ali nije ni vazno, vazno je ko si i sta vidis, ne sta si, gde si i pod cijim si uticajem.

4-Energetski talas, prirodna pojava, kao komete ili zvezde. Ponegde se zove i "fotonski pojas" pa mozes i tako da trazis.

5-Nista.

6-Kasiopejski transkripti su kanalisan materijal, prvi put ih je devedesetih godina objavila zena koja ih je i kanalizirala, a koja se zove Laura Najt Jadzik.

7-Zato sto vreme nije linearno, ne ide od tacke A do tacke B, radi po drugom sistemu. A i ne mora da se shvati doslovno.

8-Mozes, ali i ne moras.

9-Svejedno je da li 7 da li 8 (tako opet tvrdi kanalisani materijal "Ra" imas ga na sajtu) ili 24, vazno je kako i sta vidimo i shvatamo, a sto je uslovljeno nasom percepcijom odnosno nasim nivoom svesti, odnosno sirinom frekvencije naseg dela svesne energije.

10-Ne znamo sa sigurnoscu ni da postoje, a ako verujemo kanalisanim materijalima (a ne moramo, kako ko voli) onda jesu.

11-To je neka Sumanova frekvenca, i to je cista zemaljska nauka i ima toga po internetu.

12-Hoce

13-Ne znamo, ali ako verujemo kanalisanim materijalima, jesu.

Ovi kratki odgovori ti ne znace nista i ne odgovaraju na tvoja pitanja, zar ne?

Zato je ustvari pametno i najvise ce da ti znaci da ti na ta pitanja koja te interesuju sam nadjes odgovore, u tome bas i jeste stos. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 29, 2008 10:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 21, 2008 10:34 pm
Postovi: 15
Lokacija: hantići
Hvala ti Arbitrium Liberum na odgovorima, ali opet mi se javljaju nejasnoce i zelim nesto pitati :?: :D

"4-Energetski talas, prirodna pojava, kao komete ili zvezde. Ponegde se zove i "fotonski pojas" pa mozes i tako da trazis. "

Ovdje me u početku mučila jedna "sitnica" točnije riječi Makro i
Kvantni . Naime prefiks Makro nije moguće spojiti sa Kvantni, jer kvantna fizika barata sa elementarnim česticama i malenim "paketićima" energije tzv kvantima. Od tuda naziv i kvantna, međutim kvantne zakone ili zakone koji opisuju prirode tih čestica ne možemo koristit na nama, na svijet iz naše svakodnevne percepcije (za takve stvare imamo Newtonovu mehaniku), odnosno npr relacija neodređenosti vrijedi za elektron koji juri kroz vakuum, ali ne vrijedi za mene dok hodam. Neznam kako se može baratat sa nekim kvantnim zakonitostima pogotovo nad izrazima makro-kozmički.
Energetski val, to je i svjetlost, zapravo se kaže elektromagnetski val, ali ima određenu energiju ovisnu o amplitudi. tako da to i je neka vrsta energ. vala.
Jako je bitan i foton jer foton je "čestica svjetlost", pa me zanima da li je možda fotonski pojas svjetlost? :?:
Foton ima masu 0, odnosno ima masu ali u nasem vremenu njegov poluzivot traje 0 vremena odnosno "rađa" se mrtav za nas, pa me zanima kako je moguće da nešto bez mase bude prirodna pojava kao što je kometa ili zvjezda, koje kao i sva materija imaju masu? :?:


Muči me još nešto :?: , a to je Nibiru, pročitao sam Sitchinovu Reviziju postanka i Dvanaesti planet, tamo sam najprije došao do Nibirua, odnosno nekad stavljaju u isti koš njega i PlanetX, pa sam našao materijale koji dovode Nibiru u neku vezu sa Sednom, Sitchin tvrdi da je Nibiru planet koji kruži oko Sunca s periodom od 3600 godina, navodno je veličine Jupitera, neki autori tvrde da kruži oko mrtve zvijezde (sad da li misle na smeđeg patuljka ili zvjezdu koja nije nikada pokrenula fuziju to neznam), te da mu se putanja križe sa putanjama planeta koje se vrte oko Sunca (Inače mrtva zvjezda navodno se nalazi oko 70 Astronomskih jedinica van Kuiperova pojasa i i van je velikog Oortovog oblaka te čini sa Suncem neku vrstu binarnog zvjezdanog sustava). Sad moje je pitanje ako Nibiru uzrokuje poremećaj gravitacijskog polja Sunčeva sustava,a veličine je Jupitera, u svim izvorima se križa sa Jupiterovom putanjom, kako onda Jupiter ne uzrokuje poremećaj njegovog Grav. polja? :?:

Ako je Nibiru uništio Tiamat, (planet od kojeg je nastao Asteroidni pojas), on se kasnije vraćao opet i prolazio je kroz taj pojas, onda je on doživljavao strašne kiše meteora i kako to da nije napravio veči kaos u Sunčevu sustavu? Ili bolje rečeno kako je on sam preživio taj rat svijetova?

:?:


Ali ipak od svega toga najviše me muči aligator.
Zašto baš aligator? I zašto se spominje prženje gena u transkriptima kasiopejaca u kontekstne biblije (istočni grijeh).
Da Kasiopejci tvrde da mi percipiramo reptile kao guštere ogrličare ili gavijale mislim da se ne bi tim transkriptima pridodala neka važnost, zato jer većina civilizacije nezna kako izgledaju gušter ogrličar ili gavijal, pogotovo zapadne civilizacije.
A da ne spominjem bibliju i istočni grijeh, ta pričica je više manje poznata zapadnjacima kao i aligator za kojeg koliko toliko znaju kako izgleda. Mislim da neke stvari idu kod tih transkripata preočito kako bi ih što bolje razumjela zapadna civilizacija, kao kad bebi majke guguću misleći da će ih beba bolje razumjeti. Tako spominju kasiopejci jetije i bigfootove, a ne spominju alme. Neke tvrdnje su preočito zapadnjačkog karaktera, to me čini skeptičnim.

Ako mi netko može pomoći odgovoriti na pitanja puno mu hvala.

Arbitrium Liberum vec sam nasao puno odgovora i cesto su mnoga medusobno kontradiktorna a cak se i pozivaju na iste izvore, ovo je jedna od mojih stanica na kojoj ih trazim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 29, 2008 10:43 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
9-Svejedno je da li 7 da li 8 (tako opet tvrdi kanalisani materijal "Ra" imas ga na sajtu)


Samo da napomenem da je po Ra denziteta kao nivoa svesti takodje 7. Tzv. osmi denzitet je DO, nota kojom pocinje sledeca lestvica (i koja se za sve sa nase oktave gubi u nepoznatom) :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 29, 2008 10:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Treba uzeti u obzir da je komunikacija dvosmerna i da jesu pricali sa zapadnjacima, i da verovatno neke stvari jesu takve kakve su zato da bi ih oni razumeli. A takve su i zbog udela tih "zapadnjaka" u toj komunikaciji.

Skeptik, naprimer, sta bi ti znacilo ako bih ti rekao da ja imam neobicne usi na moga deda Stevu, kad ti uopste ne znas kakve usi je imao moj deda Steva, a da je naprimer zbog necega u nasem razgovoru vazno da ti znas kakve ja imam usi? Kako bih mogao da ti opisem deda Stevine usi, osim da nadjem nesto najblize i opstepoznato sto znas i sa cime ces moci da uporedis?

Zbog takvih stvari ta zena Laura koja je to i kanalisala kaze da i ne treba citati kasiopejske transkripte bez naprimer wave serije, koje objasnjavaju mnogo toga.

Evo:

http://www.cassiopaea.org/cass/waveindex.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Povratak aligatora
PostPostano: sri jan 30, 2008 9:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 21, 2008 10:34 pm
Postovi: 15
Lokacija: hantići
Reptoidi su inače najsličniji uspravljenim aligatorima, s humanoidnim karakteristikama lica, i visoki su između 170 i 220 cm.

Tako piše u transkriptu, evo link

http://www.val.hr/php/index.php?option= ... &Itemid=66

Uspravljeni aligator s humanoidnim karakteristikama lica, ne čini mi se da znam išta slično, i to su mu opisali visinu u metričkom sustavu. E da na ovom linku ti piše i za bigfoote (tvrde da su sa Marsa a ne sa Tiamat, moja greška). Imaš pravo što se tiče načina opisivanja.

Nego što misliš da li Nibiru kruži oko Sunca ili mrtve zvjezde (naravno ako misliš da postoji), te da li misliš da možda onda lice na Marsu predstavlja narod Jetija ili su ga oni samo izgradili? Ili su ipak Nefili u pitanju? :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Povratak aligatora
PostPostano: sri jan 30, 2008 11:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Skeptik je napisao/la:
Nego što misliš da li Nibiru kruži oko Sunca ili mrtve zvjezde (naravno ako misliš da postoji), te da li misliš da možda onda lice na Marsu predstavlja narod Jetija ili su ga oni samo izgradili? Ili su ipak Nefili u pitanju? :?:


Ako se dobro secam kasiopejaca, rekli su da navodno na svakih 3600 godina tzv sunceva dvojna zvezda(smedji patuljak?) prolazi kroz Ortov oblak i Kuperov asteroidni pojas i uzrokuje izbacivanje nekih asteroida iz njihove orbite koji onda krecu ka unutrasnjosti suncevog sistema. I ta skupina kometa se navodno u nekom trenutku moze videti sa zemlje i to kao da je jedno telo koje su, prema kasiopejcima, vavilonci nazivali planetom Nibiru.

Isto tako, ako se dobro secam a moguce je da gresim, za "lice" i piramide na Marsu, kasiopejci su rekli da su ih izgradili Atlantidjani kao deo nekog postrojenja za "proizvodnju" energije.

Mislim da ovakve informacije traba shvatiti kao moguce objasnjenje ali ne mozemo biti sigurni u njihovu istinitost.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Smedji patuljak
PostPostano: pet feb 01, 2008 3:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 21, 2008 10:34 pm
Postovi: 15
Lokacija: hantići
Ima dosta tih pobornika te teorije sa smedjim patuljkom, i katapultriranjem kometa, mislim da cak nije ni toliko ne realna, samo je sad pitanje na kojoj se udaljenosti nalazi patuljak i njegova masa, pa da se odredi i period katapultiranja kometa (mozda 3600 god nekako cujem Sumerane da to sapucu :-)). Ta teorija po meni ima samo jednu manu, a to je ta sto jos taj patuljak nije viden u IR spektru /bilo kojem spektru), on je sigurno topliji od svoje okoline. Dolazak i odlazak Kometa može isto tako biti izazvan samo sa gravitacijom Sunca.

Sto su onda Jetiji Atlantidani? Usput ja mislim da je to lice igra sjene i ljudke mašte, kao kad gledaš stijene ili oblake.
A što se tiče piramida, nisam ih nikad ni vidio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 01, 2008 10:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Ima dosta tih pobornika te teorije sa smedjim patuljkom


Da budem iskren, u prilog toj teoriji meni je bilo najintrigantnije što sam pročitao na nekom od Nasinih sajtova kako su utvrdili da oko nekih zvezda kruži tzv "smeđi patuljak". Naravno, nigde se ne spominje ništa u vezi našeg Sunca, ali ako je već utvrđeno da neke zvezde imaju tog "patuljka", postoji mogućnost da ga i Sunce ima.
Zašto u našoj javnosti ne postoji takva informacija, to je već drugo pitanje.

Citat:
Sto su onda Jetiji Atlantidani?


Koliko sam ja shvatio kasiopejce - nisu. Jetiji su bica koja su valjda neko vreme živela na Marsu dok je na njemu postojala atmosfera pogodna za život, a Atlantidjani su zemljani koji su tamo imali, da kažemo, 'bazu'.

Problem sa ovakvim i sličnim informacijama je taj što ih jednostavno ne možemo proveriti. Možemo ih samo uzeti u obzir i pokušati uklopiti sa nekim drugim informacijama, ali ipak ostaviti svoj "um" otvoren i za neke druge opcije.

Citat:
Usput ja mislim da je to lice igra sjene i ljudke mašte, kao kad gledaš stijene ili oblake.


Može biti ali i ne mora. Lično, polazim od stava da slučajnosti ne postoje, a taj "kompleks" na Marsu previše liči na piramide i 'lice' da bi bilo slučajno, bar za moj subjektivni doživljaj.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Smeđi Gimli
PostPostano: ned feb 03, 2008 9:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 21, 2008 10:34 pm
Postovi: 15
Lokacija: hantići
Da smeđi patuljci žive već dugo u teoriji (kao i demokracija), njih su čak ako se ja ne varam otkrili po prvi puta sredinom 90 (što dan danas za demokraciju nisu, ali nas uvjeravaju da postoji). Ja mislim da su svi stadiji zvijezda čak i opažački potvrđeni. Zašto se ne priča toliko o mogućem pratitelju našeg Sunca, e pa ja mislim da je to zato što je vjerojatnost za to mala. Postoji mogućnost da sutra eksplodira megavulkan ispod Yellowstona, ali ne priča se o tome u javnosti jer je ta mogućnost jako mala. Smeđi gimli nije pronađen u IR spektru i to ga za sad čini nepostojećim i trenutno se slažem s tim. No možda promatranja nisu obavljena pozorno, pa je ipak tamo i samo čeka da ga potvrdimo.

Što se tiče Jetija i Atlantiđana totalno su me zbunili, ali više neću mislit o njima i neka slobodno rade agentske poslove za reptile ako postoje jedni i drugi.

Slučajnosti postoje u nekim količinama, jer ako ne postoje onda u priču ulazi onaj jadni determinizam, koji već dugo koči razvoj vrste i bla, bla blaa neda mi se dalje pričat još onda o uzročno - posljedičnim vezama itd.

Ja one slike što sam vidio koje predstavljaju cydoniu i ostala područja sa "licima" i slikama sam vidio dosta puta. Meni te "piramide" liče na na planine, a opet ja nisam stručnjak da mogu čitat fotografiju marsa napravljenu sa par desetaka tisuća kilometara i reć : "Da da ovdje vidimo ješčane pustinje i ostake kratera vjerojatno nastalih od prije par milijona godina što zaključujemo zbog nanosa pjeska uz rub ... čekaj malo pa ovo su piramide, vidi vidi, još se vide i dvije male."
Ukratko ja te piramide na slikama ne bi skužio da mi autori u knjigama nisu upućivali na njih, a kako su oni došli do zaključka da su to piramide, to nezna ja mislim nitko.

Usput na jednoj plaži u stijenama možeš vidit Eddia Cruncha i to Eddia sa Powerslavea, toliko o subjektivnosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 05, 2008 8:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Skeptik je napisao/la:
Ovdje me u početku mučila jedna "sitnica" točnije riječi Makro i
Kvantni . Naime prefiks Makro nije moguće spojiti sa Kvantni, jer kvantna fizika barata sa elementarnim česticama i malenim "paketićima" energije tzv kvantima. Od tuda naziv i kvantna, međutim kvantne zakone ili zakone koji opisuju prirode tih čestica ne možemo koristit na nama, na svijet iz naše svakodnevne percepcije (za takve stvare imamo Newtonovu mehaniku), odnosno npr relacija neodređenosti vrijedi za elektron koji juri kroz vakuum, ali ne vrijedi za mene dok hodam. Neznam kako se može baratat sa nekim kvantnim zakonitostima pogotovo nad izrazima makro-kozmički.


Ako te stvarno zanimaju detalji u vezi tzv Vala i kvantne fizike odnosno kako sta funkcionise, mozda je ipak najbolje da se uclanis na SOTT forum i da tamo postavis takvo pitanje nekome od administratora, sigurno ce ti pruziti neki odgovor koji ce zadovoljiti tvoj skepticizam.

http://www.sott.net/signs/forum/index.php


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 05, 2008 8:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
MOONLIGHT je napisao/la:
Po nekim izvorima planet Nibiru je uništen tako da više ne postoji. Čak se navodno ta eksplozija dogodila nedavno. Tko zna, možda su ti asteroidi zapravo njegovi ostaci.



Pa, kakva bi to morala sila bit da planet promjera Urana razrska u niz asteroida???

Ajde da uzmemo, da su Anunakiji bili unutra i da se dogodila neka nuklearna katastrofa, pa to još uvijek ne znači da bi sve atomske bombe odreda proradili i svi reaktori odjednom popucali. Pa čak i mi, koji smo tek pioniri uz razvoju atomske tehnike, čak i kod nas na Zemlji kad je ruknuo Černobil, nije ošlo svih osam reaktora, nego samo jedan.

Tako da, ne znam baš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 05, 2008 9:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
galaksija je napisao/la:
Predlažem svima se malo opustite uz ovu romantičnu pjesmu (4.3 mb):


www.galaksija.com/ubij_reptila.wma


Pozdrav! :wink:




Downloadao sam ju i preslušao nekoliko puta, od kad sam je downloadao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 05, 2008 9:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Pantelija je napisao/la:
angelspring je napisao/la:
andjela :thumbup: \:D/ upravo je to i moja posljednja informacija :D


Ako ti je informacija od Ashtar Sheran-a onda da znaš da je to laž koju podmeću Iluminati i Greysi.


Kako možeš biti siguran u to.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 77 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 54 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz