Sada je: sub apr 27, 2024 3:00 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: WingMaker...Dobrodoshli u 21 soljecu
PostPostano: sub jul 15, 2006 3:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Kao sto naslov kaze :Dobrodosli u 21 stolecu sa www.WingMaker.com

Kao prvo smo ponudili ovaj sajt u "linkovi i biblioteke"ali se dosad niko nije osvrnuo na temu pa zato idemo razraditi ovaj spektakularni naslov koji to zaista i jeste..

Kao drugo da vam kazem da je ovo drugi put da ponavljam tekst jer mi se prvi na tajanstveni nacin izgubio :roll: pa cu sad da prekidam pa u delove pa cu mozda saznati koje su reci"triger" za crveno svetlo i zatim blokade,brisanja.Morao sam da brisem viruse i td.

Znaci o cemu se radi..radi se o sklapanju celog mozaika:

Na ovom sajtu Osmanagic je vec objasnio kako nash planet funkcionishe:
Alternativna istorija i ko su strukture moci na planeti,pa kako su doneli naucnike u NASA i kako politicki i finansijski vladaju,kako je NASA napravila agenciju ACIO gde se nalazi Lavirint grupa od 200 naucnika i najpametnijeg coveka na planeti Mr. The fifteen,ili samo 15 koji je i direktor ove agencije i koji zbog velike moci znanja koja se nalazi u ovoj bazi (biblioteka svih znanih i neznanih proroka kao i sve znanje nashe mauke i josh sve tehnologije vanzemaljske i sl.,i jos tehnologije ovih supernaucnika kojima je mozak pojacan na veshtacki nacin) najmocniji covek na zemlji ili nedodirljiv..

Poshto ga moc i novac ne zanimaju samo pomaze strukturima moci da finansiski i politicki vladaju a on se bavi izradom vremenske mashine i to od svojih 20 god.kad je na fakultetu u Spanjolskoj otpisan i pokupljen od strane NASA-e..

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 15, 2006 4:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Mislis www.wingmakers.com ?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 15, 2006 4:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
E sad..

Na internetu se pojavljuje prica nekog Nerudina koji opisuje poseta u New Mexico gde se nalazi jedna od 6 kapsula na zemliji i koji su izradjeni u pecini i to tehnologijom koje nema na zemlji-znaci vanzemaljskom..
i kako se tamo nalazi spiralna galerija sa slikama opet ne poreklom sa zemlje..

U isto vreme se pojavljuje i intervjui Dr.Andersona i novinara Anne gde se kaze da je Dr.Anderson u svari criptolog koji je pobegao iz Lavirint grupe te.ACIO timu.Posto govori 30 zivih i 12 stari jezika radio je na desifrovanju slika jer tekstova nije ni bilo.Dalje se u intervju govori kako su slike delovale na njegov um nakon cega on je mogao putem telepatije da komunicira sa stvaraocima ove kapsule,koji su u stvari rase koje ja nas dovelo na planeti a ostavilo kapsulu da nam posluzi kao vremenska mashina ili WingMaker(u prevodu pravljaci krila).Ona bi trebala po Andersonu da nam posluzi kao spas u 2011 god kad ce doci do invazije iz vana..Ove intervjuje je najbolje da neko decidno prevede jer ja propushtam mnogo zbog velicine materijala..na www.WingMakers first interv Anne-anderson.htm

U isto vreme na Internetu se pojavljuje sajt www.WingMakers koji je napravljen od strane nepoznatog donatora pod imenom James,sto cete kasnije shvatiti da se radi o Mr The fifteen.
Sajt je kombinacija i jedno od najboljih dela koje sam video a sacinjen od recitala poezije o metafizici,duhovnosti,muzike i slike sa kapsule..gde se stece znanje i povecanje telesnih vibracija kao i odgovori na sve shto smo ikad diskutirali na sajtu Galaksija.. :?

Materijal je Ooooogroman..i ja se nadam da ce clanovi foruma dobro razglobiti sajt tekom ljeta...

Posto pishem po drugi put molim da se vishe clanova ukljuci u prevod jer je stvarno veliki materijal..

Namerno ne iznosim detalje jer cu pokvariti zadovoljstvo citalaca jer harikiram pricu..a u prici se krije sudbina svih nas i trka sa vremenom koju za sve nas vodi The 15...dobro vam leto..cao za sada

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 15, 2006 4:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
p.s. kapsula se zove Anicient Arrow i projekt Lyricus..cisto da biste lakse tragali po netu :wink: ..inace na ovu temu ima dosta foruma koji su isto interesantni

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 15, 2006 5:23 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Odlican je sajt. Ogroman materijal. Prvi utisak.

Slike su ... pa ne znam da li da kazem predivne ili strasne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 15, 2006 7:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Znaci nisi otvorio/la http://www.wingmakers.com/movieintro.html tu ces naci sliku Grand portal a odmah desno kliknesh za film koji downlodirash i gde se nalazi performans..tada cesh tek da vidish shto je divno i strashno..

tek onda otvori intervju i tako redom

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 15, 2006 8:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ne budite naivni.
Na netu nema ništa istinito o Anicient Arrow i Wingmakersima. Sve je to lažirano od strane onih koji sve kontrolišu. Bilo je samo nešto u početku, i odmah je počišćeno, odnosno pretvoreno u ovo što ste našli. Vrlo retki ljudi imaju pravi mateijal o njima i to sigurno nećete naći surfovanjem.
Ovaj film je new age žvaka za imbecile.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 16, 2006 2:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Slazem se da se desavaju cudne stvari oko ovog sajta i da se brishu ili izmenjuju svaki dan pa zato copy-paste celo vreme,ali mene interesuju konstruktivne analize koje sadrze neshto dok negiranje ne sadrzi nista..tako da bih zamolio clanove foruma da sesubjektivnih pogleda zadrze za sebe a da daju komentare na bazi informacije jer ne verujem da neko moze u celost da kontrolira internet jer se to postize ljudstvom a ne softverskim putem sto je shansa da se razmene informacije i neshto sazna...

Panteliji hvala na opomeni i lepim epitetima ali ja mislim da on moze biti mnogo konstruktivniji i pronicliviji i ukazati na sporedbe mnogo interesantnije za nas...da to ne bi bio ne bi ni otkrio ovo drustvo koje traga za istinom pipajuci u mraku.

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 16, 2006 9:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Is the Wingmaker's thing a
complete hoax as has been suggested by some analysts?
A: No.
Q: Is the Wingmaker's presentation a source of good clues if
one can figure out how to decipher it?
A: Yes.
Q: Are the clues in the poetry, the pages of philosophy or the
art?
A: All.
Q: Is the story about the Wingmaker's information true?
A: Some.
Q: Is the Wingmaker's material "left" from the future into the
past for someone to find in the present?
A: Close.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 21, 2006 4:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
KRITIČKA ANALIZA SITE-a...www.wingmakers.com

2 stvari u korist:
- U Disclosure Projectu - jedan od svjedoka govori o jednom sličnom artefaktu poput ''uređaja za navođenje'' kojeg su navodno pronašli u Novom Meksiku

Našao sam zanimljivo razmišljanje oko utjecaja Svijesti na materiju na kvantnoj razini

PROBLEMI SA PRIČOM/SITE-om:

- PRVO: ovdje je defektirao samo jedan čovjek - tako da to može biti takozvani one-person account - a ako čitate pripovijest o cijelom pronalasku Ancient Arrow site-a - vidjet ćete da je tvorcu teksta pobjeglo ono što se u Teoriji Književnosti ponekad zove i kao Sveprisutnost Svemogućeg Pisca - dakle, on ulazi u UNUTARNJI DIJALOG drugih sudionika tima osim NERUDE(!?!) - i prepričava situacije i događaje kojih Neruda nije svjestan - to je već dovoljno da se diskreditira čitava stvar...

- DRUGO: To što se glavni junak zove kao slavni Scotch - Jamisson - bi možda i moglo proći - a Bog sam zna da je njegov prezimenjak - PABLO Neruda - puno bolje pisao...

- TREĆE: Ljudi sa takvom tehnologijom bi znali koristiti GPS - Global Positioning System - a ne tražiti tragove u prašini kao Indijanci...
Da ne govorim o naivnostima tehnologije - koja bi na toj razini imala puno veće aplikacije i mogućnosti - jer ako već netko ima implantiran CHIP u potiljku - sa tako naprednom tehnologijom - on bi se mogao povezati i sa živčanim deblima očiju da snima sve kroz oči implantiranog čovjeka - npr.!
Da ne pričamo o augmentaciji ''INTELEKTA'' - koja je izvađena ravno iz filma - mislim da se zvao PLANET X - i glavnu ulogu je imao - vjerovali ili ne - Leslie Nielsen - njegova prva veća i ozibljna uloga u SF-u!

- ČETVRTO: Ako pogledate slikarije s tobože Ancient Arrow site-a - možete shvatiti kako se autori svega ovoga dobro smiju svaki put kad pročitaju svoje ponovljene usporedbe osobe znane kao FIFTHEEN - sa Pablom Picassom... To je i za laika što se tiče slikovne umjetnosti posve jasno.

- PETO: Dovoljno je vidjeti ono BUY DVD, BUY MUSIC - itd. da sve bude jasno... Ako je to nešto za dobrobit čovječanstva - čemu komercijala...??? Sigurno gospodinu Nerudi to ne treba pošto navodno MOŽE MATERIJALIZIRATI LOVU!!?!

- ŠESTO: Da postoji takva organizacija kao ACIO - i da su materijali na ovom site-u stvarni - ovaj site bi bio izbrisan iz postojanja - ODAVNO - IZBRISAN - kažem - NE IZMJENJEN - IZBRISAN... Vjerojatno ga njegovi tvorci izmjenjuju da bi zaintrigirali posjetitelje...

- SEDMO: Čovjek u prvom intervjuu kaže da su Dr. Stevensa prvo pokupili ljudi iz NSA - a onda poslije u 4. intervjuu kaže da su ga pokupili ovi iz ACIO-a - predstavljajući se kao NSA... Al ajde, dobro...

- OSMO: Bit će da je ta Sarah najnesposobnija novinarka na svijetu - jer tako nekoherentno postavljanje i repetitivno ponavljanje pitanja ne priliči ni studentu na prvoj godini Novinarstva... Mislim ona pita kako izgledaju RETICULI - a navodno je neznalica za SVE - i onda ne pita kako izgledaju GREYSI??? ZAŠTO? Zato jer su autori site-a pretpostavili da svi na netu već znaju kako izgledaju Greysi - pa ono - valjda zna i Sarah...

- DEVETO: Ti Animusi - osim imena - mislim dajmo, molim vas - pre-pre-više liče na BORG - i cijela ta priča sa Luciferom je baš ono - OUTLANDISH! Samo im je falilo da napišu kako putuju u KOCKAMA... Ili barem da su rekli da dolaze iz naše Galaksije - nego NE! Nema u njihovoj cijeloj Galaksiji organskog života... Moš mislit!

- DESETO: Izuzetno sam skeptičan prema svim tekstovima koji glorificiraju Ljudsku Rasu iznad svega i svačega u kontekstu SVEMIRA - smatram da jesmo Izuzetniji nego što smatramo - ali izuzetniji od drugih rasa - ZAŠTO?! Antropocentrizam na djelu!

- JEDANAESTO: Čovjek koji zna toliko jezika i koji je navodno većinu svog života posvetio samo poslu - puno bi više posvetio pažnje odnosno proširio svoj odgovor oko lingvističke podloge nekog VANZEMALJSKOG JEZIKA - i permutacijama unutar ostalih - koliko ono - 29+12 jezika - pored ENGLESKOG!!?! - u najmanju ruku... A šta on kaže - da vanzemaljski jezik nema zareze... :)) Oprostite - umro sam od smijeha na ovom dijelu jer imam iskustva, usudio bih se reći znanja što se tiče ove teme...

- DVANAESTO: Upravo je smiješno da bi ''humanista'' Neruda - koji je smatrao da ČOVJEČANSTVO treba znati za ANCIENT ARROW SITE - podržavao tamo neke Incunabule ili isticao nebitnost organizacija poput Illuminata - kad je pečat istih uočen kako na američkom dolaru, tako i na tajnim dokumentima bivše tajne službe vojske SSSR-a - u dokumentarcu BBC-a... Da ne govorimo o dokazima i službenim dokumentima istog establišmenta po kojima se propagira i provodi DEPOPULACIJA oliti MINI-GENOCIDI protiv nemoćnog stanovništva Afrike i nerazvijenih azijskih zemalja

- TRINAESTO: Dok su se u posljednjem intervjuu profesor Neruda i Sarah mu - vraški potrudili da nam objasne doborbiti Globalizacije na bilo koji način - i predviđanja o ostvarenju plana negdje između 2040 i 2060 - jel - otprilike se potpuno zaboravilo na navodnu INVAZIJU ANIMUSA od 2011 - nadalje. Jedva su spomenuli - zauzeti usred svoje NEW AGE poruke - a u prethodna tri intervjua - cijeli razlog postojanja ACIO grupe i Labyrinth grupe je stvaranje Vremenske Mašine koja bi nas spasila od SIGURNE INVAZIJE...

Mislim - SF B-filmovi, loša reciklaža Star Treka - kojeg su valjda ubacili u intervjuu jer su valjda skužili da su zabrijali - ili su htjeli testirati svoje granice... Miš-maš svega i svačega... Slažem se sa Pantelijom...

Elitisti nisu dobri, elitisti nemaju dobre namjere - mi smo za njih ''beskorisni preživači'' - kako reče Darwinov unuk u svojoj knjizi...

Site odnosno verzija Wingmakers 21. century - izgleda puno zanimljivije u svakom slučaju...

Oprostite na dužini post-a - ali uživam RAZMONTIRAT ovakve stvari... Mrzim dezinformacije... Mrzim...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 26, 2006 12:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
http://www.alternativnahistorija.com/AH3.htm Ajde ovo procitaj..mislim da ce da bude jasnije malo

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 26, 2006 12:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
http://www.alternativnahistorija.com/AH6.htm tacnuje ovo :wink:

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 26, 2006 7:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Pantelija je napisao/la:
Ovaj film je new age žvaka za imbecile.


Koliko god nevoljko izjavljivao ovakve stvari, slazem se u potpunosti :cry:

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 26, 2006 4:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Slazem se da je zvaka sada,ali shto je bilo pre nego je postala zvaka.Materijale koje sam ja citao ne mogu se sada vishe naci ali je bilo slicnosti..

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 53 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz