Sada je: čet mar 28, 2024 11:49 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 939 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 43, 44, 45, 46, 47  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sri jun 25, 2014 12:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
http://www.24sata.rs/vesti/beograd/vest ... 0997.phtml

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet jul 25, 2014 4:30 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet aug 21, 2014 6:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79
Ne znam da li postavljam ovo na pravom mestu ali evo linka...

http://www.kurir-info.rs/zabava/ludi-svet/snimljen-vanzemaljac-pogledajte-kako-je-otrgao-siromaha-od-kandze-smrti-video-clanak-1517815


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sri sep 24, 2014 11:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 21, 2012 5:35 pm
Postovi: 39
slika

slika

slika

Podgorica, nocas
sto je ovo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet sep 25, 2014 8:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 4:15 pm
Postovi: 96



o podgroičkom viđenju neobične pojave:
slika

Iznad Podgorice je u petak uveče oko 21 sat uočena neobična svetleća pojava jarko narandžaste boje. Za nepoznato telo koje je u minut-dva naglo menjalo oblik i veličinu, pravce i brzinu kretanja i čitavo isijavalo jakom svetlošću, što je sve posmatralo nekoliko kolega ispred redakcije “Vijesti”, stručnjaci za astronomiju i metereologiju nemaju objašnjenje.


Astronom Igor Dajković kaže da je siguran da se ne može raditi o čvrstom telu, makar ne o onome što su saznanja današnje nauke.

“Sa pozicije moje struke odgovorno mogu da tvrdim da ovo nije astronomska pojava. Ima nepravilno kretanje, a nijedno astronomsko telo na nebu, zvezda koja je fiksna, planeta koja je fiksna ne može da ima ovakvo kretanje. Ni meteor nema takvo kretanje i kad krene, on više ne može tako menjati pravac kretanja. Ovakve pojave meteorolozi obično opisuju pojmom kuglastih munja. Opet i taj pojam je prilično nedefinisan”, tvrdi Dajković za "Vijesti" nakon što je analizirao fotografije.

Ovo nije prvi put da je iznad ovih prostora uočena neobična leteća pojava. Prema tvrdnjama penzionisanog generala avijacije Blagoja Grahovca, piloti JNA 1975. nedjeljama su jurili ”vanzemaljce” iznad obale Jadrana, a te neidentifikovane pojave su dostizale brzinu od 2.000 kilometara na sat.

_________________
k8št8


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet nov 27, 2014 11:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Inace skuzim lazne NLO-e ali ovaj mi izgleda pravi,mada mi je sumnjivo kako se ponasa i da bude na pravom mjestu u pravo vrijeme.Ne bih rekao da je cgi animacija ali opet....

https://www.youtube.com/watch?v=ykwvjMbZOG8

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet nov 28, 2014 9:43 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Eto vidiš kako snimka može biti jasna i čista, a ne one neke mutne točkice na nebu.
Ovaj je očito autobahn patrola i skenira aute koji se tamo voze, vjerojatno ili mjeri brzinu ili razmak između vozila.

Jedino se teško na snimci kuži dal je bržio od auta ili se jedno vrijeme kreće istom brzinom

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: ned nov 30, 2014 6:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Mike20 je napisao/la:
Eto vidiš kako snimka može biti jasna i čista, a ne one neke mutne točkice na nebu.
Ovaj je očito autobahn patrola i skenira aute koji se tamo voze, vjerojatno ili mjeri brzinu ili razmak između vozila.

Jedino se teško na snimci kuži dal je bržio od auta ili se jedno vrijeme kreće istom brzinom

LOL =D>

Salu na stranu ali primjetio sam da na jutjubu ima dosta cgi animacija u cilju sto zarade na klipovima,sto u cilju obmana.Zapela su mi za oko klipovi koji prikazuju rat amerikanaca i NLo-a koji su svi naravno fejk.Da li je to pokusaj da se uvede na mala vrata opasnost iz svemira,(tj da se ispere mozak time) o kojoj je govorio Regan ili prikrivanje da ameri na Bliskom istoku koriste one trouglaste TR 3B letjelice sto je na jednom videu prikazano a ne lici na cgi.

https://www.youtube.com/watch?v=AOUKvqsesTk

https://www.youtube.com/watch?v=YQWqiI0jlQc

https://www.youtube.com/watch?v=qzuzuwsBXos

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pon feb 23, 2015 6:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 22, 2015 10:27 pm
Postovi: 34
Ove sam fotografije ,,izrezao,, iz videa koji sam vec objavio u ovoj temi .
Ako je neko vican tome, bilo bi lijepo da ih obradi i filtrira , mozda ce tada biti jasnije o cemu se radi ...


slika

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pon dec 14, 2015 8:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 4:15 pm
Postovi: 96
Članovi porodice Zorić, koji žive u mestu Prijakovci kod Banja Luke medijima su predstavili fotografije na kojima se vidi neobična pojava na nebu, za koju oni tvrde da je NLO.

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti ... EOCEKIVANO

_________________
k8št8


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sri dec 16, 2015 3:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
https://www.youtube.com/watch?v=Wvjx66RYE18


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: uto mar 15, 2016 6:07 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto mar 15, 2016 6:00 pm
Postovi: 1
Stavljam sliku, neznam šta je na nebu crna mrlja?

Možda je i ptica ili nešto drugo ali dosta mi je mutno.

Šta vi mislite? Svakako može biti da je neka greška ali meni je dosta sumnjiva slika.


http://www.galaksija.info/forum/download/file.php?mode=view&id=1670

EDIT: Još par informacija, ako bolje pogledate ja sam snimao avion koji se dosta slabo vidi a nalazi se iznad i između ove dvije vikendice. I još mi je čudno što imam još dvije slike, svaka u razmaku od 2 sekunde u odnosu na ovu, gdje na nebu nema ništa, niti ptica...


Attachment/i:
Opaska: Crna mrlja
IMG_20160314_145317.jpg
IMG_20160314_145317.jpg [ 717.69 KiB | Pogledano 7072 put/a. ]
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet mar 18, 2016 12:03 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
pa mola bi biti buba

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet apr 21, 2016 8:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 22, 2015 10:27 pm
Postovi: 34
https://vimeo.com/163740947
Prije neko veče u Podgorici. Šetao sam gradom sa suprugom i djecom i na nebu je zasjao NLO. Mnogo ljudi ga je vidjelo i snimilo... Svi smo gledali to veliko svijetlo koje se u 20:29h kretalo smjerom zapad - istok. Na ovom mom snimku ( ne znam zašto ) svijetleći objekat treperi, ali u stvari on je samo jako sijao bijelom - srebrnom svjetlošću i bešumno se kretao.
Na snimku se vide mjesec i danica, a to je dobro kako bi se uopšte i moglo vidjeti kretanje objekta.

Sent from my SM-G350 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pon maj 30, 2016 10:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
.





..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sub jun 04, 2016 1:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
zagorski je napisao/la:
Članovi porodice Zorić, koji žive u mestu Prijakovci kod Banja Luke medijima su predstavili fotografije na kojima se vidi neobična pojava na nebu, za koju oni tvrde da je NLO.

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti ... EOCEKIVANO


Uzas.I jos objavljeno na televiziji sto samo govori sta je televizija danas postala i oko kakvih sranja se sve vrti.

Pogledaj samo komentare videa ispod pa ce ti sve biti jasno da ja ne bih pisao ovdje.
Ali evo klkini ovdje : http://postimg.org/image/ip9lg0eqr/

Ovi ljudi su samo zeznuli stvar i kod javnosti su stvorili sliku o NLO kao cistoj izmisljotini sto nije tacno hocu reci diskreditovali su cijeli slucaj gde su ljudi stvarno vidjeli stvari koje se ne mogu objasniti.

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet jun 16, 2016 3:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Sinoc sam vidjela NLO na podrucju srednje Bosne. Ima li neki kontakt e-mail kome bi se mogla obratiti da ispricam ? Ali kontakt Ufologa sa podrucja Balkana?

Evo edit cu da i vi procitate sta je bilo: Sinoc u 21.30 (dakle 15.6.2016) krenula sam u trgovinu da kupim nesto i kad sam izasla iz zgrade uocim na nebu svjetlosnu kuglu koja se lagano kretala. Stala sam na stepenicama i posmatrala. Svjetslosna kugla je stala i stojala u mjestu. Nije se cula. Pomislila sam da je dron neko pustio. No i ako je to stvarno bio dron onda bi ta ajmo rec malo ozbiljnija igracka bila poveca i dosta skupa jer je bila na udaljenosti povis zgrada. Necujna. Otprilike par metara povis najvise zgrade...svjetlost jako uocljiva,jer nije bila velicine zvijezde vec mnogo veca....ajmo rec na toj udaljenosti kako sam gledala iz svoje perspektive velicine jedne lopte...e sad ako je taj nepoznati objekat bio par metara iznad solitera, molicu nekoga neka procjeni njegovu stvarnu velicinu. Mozebit da nije bio toliko velik. Obzirom da mi je kroz glavu proslo da su vanzemaljci shvatila sam vodjena ranijim pricama ocevidaca da ne trebam ispustat iz vida kako bih vidjela "ponasanje" te svjetlosne kugle. Ona je isla linijom, ali je i zastala dok sam je posmatrala. Odjednom je pocrvenila pa opet vratila svoju bijelu svjetlost....ja sam krenula dalje i na moje iznenadjenje vidjela jos dvije kugle koje su se kretale. Iste. Odjednom je jedna od te dvije pocrvenila kao da je davala znak onim dvjema da ih je neko primjetio na zemlji. Oko mene nigdje nikoga. Jedan covjek je prolazio i vidio me kako gledam ka nebu ali ko za inat nije gore pogledo..gledao je u mene i ja sam mu bila cudo sto gledam ka nebu...i da naastavim...taj objekat kad je pocrvenio i vratio svoju svjetlost opet je pocrvenio i nestao u svemir. E tad sam shvatila da je NLO. Ili nesto, stagod sinoc ja sam NESTO vidjela ma kako TO zvali. :)

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sub jun 18, 2016 4:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Sinoc sam vidjela NLO na podrucju srednje Bosne. Ima li neki kontakt e-mail kome bi se mogla obratiti da ispricam ? Ali kontakt Ufologa sa podrucja Balkana?

Evo edit cu da i vi procitate sta je bilo: Sinoc u 21.30 (dakle 15.6.2016) krenula sam u trgovinu da kupim nesto i kad sam izasla iz zgrade uocim na nebu svjetlosnu kuglu koja se lagano kretala. Stala sam na stepenicama i posmatrala. Svjetslosna kugla je stala i stojala u mjestu. Nije se cula. Pomislila sam da je dron neko pustio. No i ako je to stvarno bio dron onda bi ta ajmo rec malo ozbiljnija igracka bila poveca i dosta skupa jer je bila na udaljenosti povis zgrada. Necujna. Otprilike par metara povis najvise zgrade...svjetlost jako uocljiva,jer nije bila velicine zvijezde vec mnogo veca....ajmo rec na toj udaljenosti kako sam gledala iz svoje perspektive velicine jedne lopte...e sad ako je taj nepoznati objekat bio par metara iznad solitera, molicu nekoga neka procjeni njegovu stvarnu velicinu. Mozebit da nije bio toliko velik. Obzirom da mi je kroz glavu proslo da su vanzemaljci shvatila sam vodjena ranijim pricama ocevidaca da ne trebam ispustat iz vida kako bih vidjela "ponasanje" te svjetlosne kugle. Ona je isla linijom, ali je i zastala dok sam je posmatrala. Odjednom je pocrvenila pa opet vratila svoju bijelu svjetlost....ja sam krenula dalje i na moje iznenadjenje vidjela jos dvije kugle koje su se kretale. Iste. Odjednom je jedna od te dvije pocrvenila kao da je davala znak onim dvjema da ih je neko primjetio na zemlji. Oko mene nigdje nikoga. Jedan covjek je prolazio i vidio me kako gledam ka nebu ali ko za inat nije gore pogledo..gledao je u mene i ja sam mu bila cudo sto gledam ka nebu...i da naastavim...taj objekat kad je pocrvenio i vratio svoju svjetlost opet je pocrvenio i nestao u svemir. E tad sam shvatila da je NLO. Ili nesto, stagod sinoc ja sam NESTO vidjela ma kako TO zvali. :)


Prije dosta godina, možda desetak, vidjela sam slično. Pisala sam o tome tu negdje na forumu . Kugle pojedinačno su bile ne baš prevelike ali je bio dugačak "konvoj", dosta nisko na nebu iznad parkirališta šoping centra, stajale i mijenjale boje, ali ne ovako kao što si ti vidjela nego niz kugli, sličile su na velike lopte ili one loptaste lustere, pet ili šest, stajale su kao da su povezane po jednoj nevidljivoj liniji, također mi se činilo da možda međusobno komuniciraju mijenjaući boje, ili šalju neke signale nekom s tim bojama, ali mijenjale su više boja, plavo, crveno, bijelo, srebrno. Boje nisu bile ravnomjerne po kugli nego jedan dio jače obojan jedan dio kugle manje obojan pa zatim cijela zasja jače, pa se postpeno gasi, pa se pali kao iznutra i pojačava... Stajale su nepomično dosta dugo, ja sam ih gledala valjda dvadesetak sekundi možda i više, a onda su prvo plako krenule pa zatim naglo šmugnule, nevjerojatnom brzinom, bešumno.....Mnogo ljudi je vidjelo, neki su pogledali i nisu zastali nego krenuli dalje, a nekolicina se zaustavila i gledala u nebo, ali nitko nije komentirao ni riječ. Nismo se međusobno ni pogledali, kao da smo vidjeli nešto nepristojno pa nam je neugodno što to vidimo. Neka djeca su pitala: šta je ovo. Jedan tata je rekao: Ma pusti, ništa, idemo. Svatko je pošao svojim putem...Nitko nije o tome izvijestio novine ni portale..kao da se nije dogodilo.

Mislim da je to ista pojava samo neka druga varijanta priče

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sub jun 18, 2016 5:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Hvala ti arwen sto si to podjelila samnom. Ove kugle koje sam vidjela nisu bile bas u liniji, svaka za sebe se kretala. Nedavno sam pozeljela da vidim vanzemaljce i dosli su mi pred kucu :)

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: uto okt 25, 2016 9:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 22, 2015 10:27 pm
Postovi: 34
Tema je zamrla...

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 939 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 43, 44, 45, 46, 47  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz