Sada je: pet mar 29, 2024 12:28 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 939 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet jun 28, 2013 7:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 4:02 am
Postovi: 86
http://www.youtube.com/results?search_q ... 347OLQqsqE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: ned aug 04, 2013 12:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
NLOi iznad Pelješca. Nije neki spektakl od snimke, ali se lijepo vidi kako se pojavljuju i nestaju iza brda :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: ned aug 04, 2013 1:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
a sam oblak je ovalnog oblika i stoji ko straza iznad vrha

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet aug 23, 2013 9:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto mar 13, 2012 7:44 pm
Postovi: 26
Jahra Stafari ,ovo je odlican snimak .

Veceras iz pravca zapada ka istoku, oko 20h , veliki svjetli objekat je lagano klizio nebom. Utrcao sam u kucu da uzmem kameru ,ali kao za inat nijesam je mogao naci ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: pet aug 30, 2013 1:38 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet aug 30, 2013 1:06 am
Postovi: 1
arwen dor je napisao/la:
ovog ljeta iznad trgovačkog centra u mom gradu, tek se spustio mrak, vidjeli smo nešto na nebu, nije bilo jako visoko. U nizu koji je bio prilično dugačak, dulji nego bilo koji avion koji bi bio na toj visini, recimo, kao niz od stotinu velikih aviona, pojavile su se svjetleće lopte, slične okrugloj žarulji, koje su se naizmjence palile, trnule pa opet bljesnule, ili bi se iznutra pojavila svjetlost koja se pojačavala. Neko vrijeme, oko dvije minute, lebdjele su iznad nas a zatim se velikom brzinom udaljile prema zapadu. Oko mene je bilo pet-šest ljudi , a na parkiralištu još toliko. Zbunjeno smo buljili u tu "stvar", previše iznenađeni za bilo kakvu reakciju. Pogledali smo se i slegnuli ramenima. Jedan otac je požurivao svoju obitelj da uđu i obave kupovinu. Nitko ništa nije komentrirao, svi smo vidjeli. Nije bilo u novinama. Nikakva euforija nas nije zahvatila. Oni koji su bili sa mnom nisu to kasnije spominjali. Nije da smo bili ravnodušni, a niti prestrašeni, ni sretni ni išta..
više puta sam bila svjedokom da su ljudi vidjeli nešto neobično na nebu, i o tome nisu nikome govorili niti to pokušavali protumačiti.
Nitko nije snimao. Usred grada. Iznad najvećeg prodajnog centra s ogromnim parkingom. I nikom ništa.
??????


Pozdrav svima! Eto,dosta ljudi ovdje vidjelo je nešto na nebu,začudili ste se i pretpostavljate da su to neki vanzemaljci. Moram priznati da sam dva puta u životu vidio nešto na nebu što ne mogu identificirati. Prvi put kad sam bio dječak,10 god.,a drugi put prošle godine,slično kao u mladosti. Rekao sam nekima,nitko mi nije vjerovao. Čak me i velečasni na neki pristojan način izrugao. Odlučio sam pokušati saznati što je to,i toliko daleko sam išao da sam završio školu za zrakoplovnog tehničara ZIM. Ono što sam lani vidio nije niti jedan tip zrakoplova 100%, a definitivno sam jako dobro vidio,bilo je nevjerovatno. Imam samo jednog svjedoka,a ništa nije snimljeno. Ovo je ujedno i prvi put da o tome govorim na internetu,i volio bih znati. Iskreno,ne bojim se toga što leti i ne slutim da će doći vanzemaljci i napravit invaziju. Ipak,moze biti nešto puno drukčije i bilo bi dobro kada bismo bili informirani. Jasno da se o tome ne govori na televiziji jer se možda ne želi izazvati panika i strah. A i ljudi su takvi da samo čekaju nešto da se mogu žaliti i paničariti. Zato bih volio razgovarati ovdje s nekim tko nije poput ostalih i zaista je nešto vidio te pokušava otkriti što je to. Zajedno bismo možda i uspjeli,zar ne?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet aug 30, 2013 7:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
99% tih letjelica su domaće, experimentalne.
E onih 1% mijenja sve što poznajemo i znamo

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: pet sep 06, 2013 1:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Jesus je napisao/la:
arwen dor je napisao/la:
ovog ljeta iznad trgovačkog centra u mom gradu, tek se spustio mrak, vidjeli smo nešto na nebu, nije bilo jako visoko. U nizu koji je bio prilično dugačak, dulji nego bilo koji avion koji bi bio na toj visini, recimo, kao niz od stotinu velikih aviona, pojavile su se svjetleće lopte, slične okrugloj žarulji, koje su se naizmjence palile, trnule pa opet bljesnule, ili bi se iznutra pojavila svjetlost koja se pojačavala. Neko vrijeme, oko dvije minute, lebdjele su iznad nas a zatim se velikom brzinom udaljile prema zapadu. Oko mene je bilo pet-šest ljudi , a na parkiralištu još toliko. Zbunjeno smo buljili u tu "stvar", previše iznenađeni za bilo kakvu reakciju. Pogledali smo se i slegnuli ramenima. Jedan otac je požurivao svoju obitelj da uđu i obave kupovinu. Nitko ništa nije komentrirao, svi smo vidjeli. Nije bilo u novinama. Nikakva euforija nas nije zahvatila. Oni koji su bili sa mnom nisu to kasnije spominjali. Nije da smo bili ravnodušni, a niti prestrašeni, ni sretni ni išta..
više puta sam bila svjedokom da su ljudi vidjeli nešto neobično na nebu, i o tome nisu nikome govorili niti to pokušavali protumačiti.
Nitko nije snimao. Usred grada. Iznad najvećeg prodajnog centra s ogromnim parkingom. I nikom ništa.
??????


Pozdrav svima! Eto,dosta ljudi ovdje vidjelo je nešto na nebu,začudili ste se i pretpostavljate da su to neki vanzemaljci. Moram priznati da sam dva puta u životu vidio nešto na nebu što ne mogu identificirati. Prvi put kad sam bio dječak,10 god.,a drugi put prošle godine,slično kao u mladosti. Rekao sam nekima,nitko mi nije vjerovao. Čak me i velečasni na neki pristojan način izrugao. Odlučio sam pokušati saznati što je to,i toliko daleko sam išao da sam završio školu za zrakoplovnog tehničara ZIM. Ono što sam lani vidio nije niti jedan tip zrakoplova 100%, a definitivno sam jako dobro vidio,bilo je nevjerovatno. Imam samo jednog svjedoka,a ništa nije snimljeno. Ovo je ujedno i prvi put da o tome govorim na internetu,i volio bih znati. Iskreno,ne bojim se toga što leti i ne slutim da će doći vanzemaljci i napravit invaziju. Ipak,moze biti nešto puno drukčije i bilo bi dobro kada bismo bili informirani. Jasno da se o tome ne govori na televiziji jer se možda ne želi izazvati panika i strah. A i ljudi su takvi da samo čekaju nešto da se mogu žaliti i paničariti. Zato bih volio razgovarati ovdje s nekim tko nije poput ostalih i zaista je nešto vidio te pokušava otkriti što je to. Zajedno bismo možda i uspjeli,zar ne?

Pozdrav i tebi.Eto uz svo duzno postovanje tebi i tvome zanimanju moram konstatovati jednu stvar.Ja sam laik sto se tice tehnickog znanja ali kada vidim nesto neobicno da leti ili lebdi zapitam se sta li ono radi i koji mu je cilj i kakve ima namjere.Ij ja sam svjedok vise puta zajedno sa jos par ljudi koji su vidjeli ono sto se naziva NLO.Nemoj me pogresno shvatiti ali ja ne pokusavam otkriti sta je to jer je za mene cinjenica da su vecina NLO-a vanzemaljske letjelice.

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet sep 06, 2013 10:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
Bespilotne američke i ruske letjelice i sateliti svakodnevno nadlijeću ili kruže oko čitave planete, a tamo gdje ne smiju, zbog povrede vazdušnoga prostora, letjeti avionskim putanjama koriste više, radarima nedostupne ili generalno slobodno-upotrebne, zone.
Isto važi i u vezi raznih tragova nebeskih koje ostavljaju što putnički što borbeni avioni ili letjelice koje sasvim transparentno i javno djeluju na klimatske prilike u dijelovima svijeta pogođenima ekstremnim uvjetima.
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sub sep 07, 2013 10:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 27, 2005 11:53 pm
Postovi: 99
Lokacija: nemam pojma gdje sam
Prije mjesec dana na Cresu sam vidio trokutastu letjelicu koja liči na onu za koju kažu da je američke proizvodnje: Aurora ili nešto slično.
Zanimljivo je što je oko mene bilo jedno 50-tak ljudi koji su isprva pogledali kamo i u što gledam, a onda se opet posvetili svojim mobitelima ili šetnji.

Ljudi spavaju,,,

_________________
Ja sam još mali!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: ned nov 17, 2013 6:24 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto mar 13, 2012 7:44 pm
Postovi: 26
Molio bih Vas , da ako imate neki snimak satelita na nocnom nebu , isti postavite kako bih to uporedio sa onim sto sam ja snimio.
Prestao sam vise snimati jer sam gotovo svako vece vidjao svijetla na nebu , i u razgovoru sa nekim prijateljima saznao da su to sateliti. Isto mi je i neko od vas na forumu objasnio , ali mene interesuje jos neka snimka staelita radi uporedjivanja.

Nadam se da ce te imati koju da postavite ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: ned nov 17, 2013 10:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
loon je napisao/la:
Molio bih Vas , da ako imate neki snimak satelita na nocnom nebu , isti postavite kako bih to uporedio sa onim sto sam ja snimio.
Prestao sam vise snimati jer sam gotovo svako vece vidjao svijetla na nebu , i u razgovoru sa nekim prijateljima saznao da su to sateliti. Isto mi je i neko od vas na forumu objasnio , ali mene interesuje jos neka snimka staelita radi uporedjivanja.

Nadam se da ce te imati koju da postavite ...


Sateliti se obično vide između 22 i 23 h, izgledaju kao zvijezde, kreću se pravocrtno, i često, prije nego što nestanu iz vidnog polja, naglo jače zasjaju, radi efekta Sunca.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: ned nov 17, 2013 10:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
MOONLIGHT je napisao/la:
loon je napisao/la:
Molio bih Vas , da ako imate neki snimak satelita na nocnom nebu , isti postavite kako bih to uporedio sa onim sto sam ja snimio.
Prestao sam vise snimati jer sam gotovo svako vece vidjao svijetla na nebu , i u razgovoru sa nekim prijateljima saznao da su to sateliti. Isto mi je i neko od vas na forumu objasnio , ali mene interesuje jos neka snimka staelita radi uporedjivanja.

Nadam se da ce te imati koju da postavite ...


Sateliti se obično vide između 22 i 23 h, izgledaju kao zvijezde, kreću se pravocrtno, i često, prije nego što nestanu iz vidnog polja, naglo jače zasjaju, radi efekta Sunca.

Mogu se oni vidjeti i prije 22 i poslije 23 h. Sjecam se za vrijeme rata u BiH bilo ih je puno nebo.Tada sam mislila da se radi o avionima, ali ne, nisu bili avioni vec sateliti...

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: uto dec 10, 2013 10:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Evo novog snimka NLO-a koji se pojavio na youtube i izazavao burne reakcije.Meni izgleda da je ovo stvarni snimak a ne namjesteni....a sem toga izgleda mi kao da je snimljeno negdje na Balkanu

http://www.pressonline.rs/plus/zanimlji ... ivadu.html


_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sri dec 11, 2013 10:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Moraš biti naivan da pomisliš da je ovo stvarno :shock:
Ne trebaš se previše kužiti u komp i stvari oko njega da skužiš kak je to CGI.

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet dec 12, 2013 5:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Mike20 je napisao/la:
Moraš biti naivan da pomisliš da je ovo stvarno :shock:
Ne trebaš se previše kužiti u komp i stvari oko njega da skužiš kak je to CGI.


ovaj snimak je u zadnje vrijeme najgledaniji. izgleda stvarno. bez obzira da li je istinit ili ne, dobro je uradjen. saznala sam i gdje je nacinjen..u selu Nezuk opcina Zvornik.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: čet dec 12, 2013 8:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Mike20 je napisao/la:
Moraš biti naivan da pomisliš da je ovo stvarno :shock:
Ne trebaš se previše kužiti u komp i stvari oko njega da skužiš kak je to CGI.


ovaj snimak je u zadnje vrijeme najgledaniji. izgleda stvarno. bez obzira da li je istinit ili ne, dobro je uradjen. saznala sam i gdje je nacinjen..u selu Nezuk opcina Zvornik.


Hm, što je sve na YT jako puno gledano [-X
Možda se previše bavim kompjuterima, al snimak stvarno izgleda nerelano.
Pogledaj na YT kako snimaju filmove uz blue screen.
"Znamo" na alieni komuniciraju mislima, a ova dva mašu rukama ko da su pijani.
Osim toga nisu mislima "osjetili" prisutnost snimatelja koji je jako blizu njih.
Značu blizu su "sletili" :mrgreen:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sub dec 14, 2013 6:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 4:02 am
Postovi: 86
http://www.youtube.com/watch?v=ymCmI-MvIeU
http://skeptoid.com/episodes/4041

da se podsetimo :o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pon jun 02, 2014 9:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Nakon prepolavljanja cijena i ugradnje sofisticiranih senzora za letenje (6-eroosi žiro senzori, gps itd) privatni "NLO-i" su sve dostupniji, jako lako zavaraju na noćnom nebu jer su bešumni vać na par desetaka metara:

https://www.youtube.com/watch?v=ZV5EuT0Zh6k

:evil3:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet jun 20, 2014 7:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
http://www.ekskluziva.ba/Nepoznati-lete ... 52533.html

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: pet jun 20, 2014 8:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Lampioni =D>


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 939 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz