Sada je: čet mar 28, 2024 1:12 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 939 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Slike i snimke NLO-a
PostPostano: sub apr 23, 2005 7:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Evo jedne slike, kada sam jedne večeri u 2mj ove godine,,.,....sasvim slučajno izabrao poziciju na nebu i uslikao nebo nadajući se jackpotu, iako je to na taj način gotovo nemoguće.
Ovo je uslikao fotoaparatom starim 20 g.


[img][img]http://croarmy.gamer.hr/sanjarica/Nevjerojatno_UFO.jpg[/img][/img]

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 23, 2005 10:53 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Lijepo. Može biti svašta, ali nije ni bitno jel NLO ili nije, jer ima ionako već na tone dokaza. Možda to nije NLO, već nečija misaona forma ( ako me razumijete )... recimo možda iz 6. denziteta. Ali definitivno je nešto vezano uz hiperdimenzionalnu prirodu...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 25, 2005 9:54 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Ja narucio teleskop, fakat mislim da je krajnje vrijeme da se malo vise angazujem u vezi NLO.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 27, 2005 11:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo jedne zanimljive što ju je Grunfer već stavio prije:

slika

Interesantno...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 06, 2005 4:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Vijest od 24.08.2005.

TIJARICA Sudeći prema tragovima elipse u vrtači pokraj Tijarice, izvanzemaljci koji su od početka osamdesetih do devedesetih godina prošlog stoljeća opsjedali vrtače oko širokobriješkog sela Izbično preselili su se iz Hercegovine u Dalmaciju.
Čovik ne bi bio čovik da ne sumlja. Ali, ovo što sam vidio u vrtači su najvjerojatnije tragovi izvanzemaljaca jer ljudsko biće ovako nešto ne može napraviti svojom rukom tvrde Tijarčani prezimenjaci Filip Pile, Josip i Ante Voloder koji su nas odveli do vrtače s elipsama.

Čudo s ledine
Tijarčani se čudom čude onome što su otkrili u Jelovića docu, mjestu koje je udaljeno dva kilometra od središta mjesta. Na mjestu gdje su nastali elipsasti krugovi ne mogu se zamijetiti nikakvi tragovi, osim onih iscrtanih u ledini, a najvjerojatnije ih je, po pričanju mještana, mogao napraviti nepoznat leteći objekt. Nitko ga nije vidio, ni čuo, jedino se mještani sjećaju priča susjeda koji su govorili kako su prije dva mjeseca baš iz smjera Jelovića doca vidjeli čudnu svjetlost. Njoj nitko nije pridavao pozornost sve do trenutka kad je 67-godišnji Slavko Voloder primijetio neobične krugove.
Pozivam sve stručnjake, ufologe, da ispitaju cijelu stvar kaže vidjelac krugova.

Turistička atrakcija?
A baš bi oni mogli napraviti kartu pojavljivanja neobičnih krugova, drugih znakova i viđenja NLO-a iznad Hrvatske. Čini nam se da bi to bilo zanimljivo i turistima, koji bi mogli obići ta mjesta. Slični krugovi kakvi su se pojavili u Tijarici, osim u Izbičnom kod Širokog Brijega, viđeni su nekoliko godina zaredom u okolici Vrgorca, pa na Pagu gdje je pronađen neobičan "paški trokut".
S izvanzemaljcima su se suočavali i stanovnici Slavonije i drugih hrvatskih krajeva, ali njihov posljednji posjet Tijarici, mjestu koje zbog mnogo gastarbajtera zovu Mali Berlin, dignuo je na noge taj dio Dalmacije.



slika



www.vecernji-list.hr/home/inventura/360103/index.do


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Evo saljem sokantne snimke NLO.a sami protumacite !!!
PostPostano: ned okt 09, 2005 10:25 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 09, 2005 10:22 am
Postovi: 2
Lokacija: Sarajevo
Film od nekih 30 sekundi mozete preuzeti Ovdje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 09, 2005 11:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
Jel ovo ono na Messu? Pa izrezirano ba ljudi sta vam je ...

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=19448

:shock: :D

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 09, 2005 12:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
UFO vide - Bulgaria

File size 5 MB

http://rapidshare.com/files/63444901/UF ... garia.mpeg


Zadnja izmjena: Grunfer; čet okt 18, 2007 4:11 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 09, 2005 1:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 09, 2005 10:22 am
Postovi: 2
Lokacija: Sarajevo
Svaka cast dobro su odradili ako je to sto ti tvrdis, ali prema svemu sudeci gledajuci one slike na sarajevo-x izgleda da je montaza, ofirna pravo hehehe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 09, 2005 1:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Po meni je 100% fejk a za takav zakljucak postoji nekoliko dokaza.

Klip pocinje i traje toliko da su se iznjele relevantne informacije o tom festivalu, nakon toga slijedi pojava UFO koji je najklimavija stvar u cijeloj prici. Ovakove UFO letjelice su davno imali NAZI.
Reakcije reportera su ocigledne i poprilicno neuvjerljive.
Kamerman je prebrzo skrenuo "pogled" s reportera na dogadaj.
Cijela atmosfera je nekako prenapeta i djeluje neprirodno. Pogledajte ljude kako se namjestaju. Ljudi se nekako neprirodno nabijaju pred kameru, premalo je automobila i tako dalje i tako blize.

U svakom slucaju, dobro me nasmijala ova šala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 10, 2005 6:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
ovog ljeta iznad trgovačkog centra u mom gradu, tek se spustio mrak, vidjeli smo nešto na nebu, nije bilo jako visoko. U nizu koji je bio prilično dugačak, dulji nego bilo koji avion koji bi bio na toj visini, recimo, kao niz od stotinu velikih aviona, pojavile su se svjetleće lopte, slične okrugloj žarulji, koje su se naizmjence palile, trnule pa opet bljesnule, ili bi se iznutra pojavila svjetlost koja se pojačavala. Neko vrijeme, oko dvije minute, lebdjele su iznad nas a zatim se velikom brzinom udaljile prema zapadu. Oko mene je bilo pet-šest ljudi , a na parkiralištu još toliko. Zbunjeno smo buljili u tu "stvar", previše iznenađeni za bilo kakvu reakciju. Pogledali smo se i slegnuli ramenima. Jedan otac je požurivao svoju obitelj da uđu i obave kupovinu. Nitko ništa nije komentrirao, svi smo vidjeli. Nije bilo u novinama. Nikakva euforija nas nije zahvatila. Oni koji su bili sa mnom nisu to kasnije spominjali. Nije da smo bili ravnodušni, a niti prestrašeni, ni sretni ni išta..
više puta sam bila svjedokom da su ljudi vidjeli nešto neobično na nebu, i o tome nisu nikome govorili niti to pokušavali protumačiti.
Nitko nije snimao. Usred grada. Iznad najvećeg prodajnog centra s ogromnim parkingom. I nikom ništa.
??????

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 10, 2005 9:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 03, 2005 11:31 am
Postovi: 69
Lokacija: Bez zemlje
Po meni, ove 2 snimke su namjestene. Arwen, to je to dio matrixa. Kad vidimo nesto tako, potisnemo to sjecanje ili nadjemo jedno od ponudjenih rjesenja (programerovih) kao objasnjenje za takve dogadjaje i nastavimo po zakonima matrixa (recimo nazad u shoping).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 10, 2005 10:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
. Kad vidimo nesto tako, potisnemo to sjecanje ili nadjemo jedno od ponudjenih rjesenja (programerovih) kao objasnjenje za takve dogadjaje i nastavimo po zakonima matrixa (recimo nazad u shoping).


Da. Clear CMOS ili Format C:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 11, 2005 6:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
evo, kao tragovi sljetanja, bas ispred pozorista :D

http://www.sarajevo-x.com/galerije/051008004/5

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 11, 2005 4:01 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 07, 2005 2:15 am
Postovi: 5
Ja sam na skoro odrzanom sarajevo film festivalu vidio nesto nevjerovatno,posto je projektor bio vani nesto me je natjeralo da pogledam ka nebu i vidio sam ogromnu svjetlecu kuglu (nesto kao sjevernjaca zvijezda) kako puno vecom brzinom prelijece nebo iznad sarajeva,znaci u poredjenju s avionom isao je sigurno jedno 5 puta brze...jos je par ljudi to primjetilo(oko mene jedno bar 5 ljudi) i moja djevojka pored ali isto kao kod momka sto je napisao svoj dozivljaj ono samo su se vratili filmu i bez komentara ikakvih nastavili gledati kao ovce... dok sam ja zacudjeno gledao ka nebu dok ta kugla nije nestala,pitao sam djevojku jesi vidjela ono,a dobio odgovor,ma ko zna sta je sigurno je avion...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: NLO u Sarajevo
PostPostano: čet okt 13, 2005 9:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2005 10:12 pm
Postovi: 121
Sta mislite,jeli ovo samo reklama o MESS ili.....

http://www.sarajevo-x.com/video/ufo/ufo_1_Small.wmv (826 kb)

Galerija:
http://www.sarajevo-x.com/galerije/051008004/1


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 17, 2005 9:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
arwen dor je napisao/la:
ovog ljeta iznad trgovačkog centra u mom gradu, tek se spustio mrak, vidjeli smo nešto na nebu, nije bilo jako visoko. U nizu koji je bio prilično dugačak, dulji nego bilo koji avion koji bi bio na toj visini, recimo, kao niz od stotinu velikih aviona, pojavile su se svjetleće lopte, slične okrugloj žarulji, koje su se naizmjence palile, trnule pa opet bljesnule, ili bi se iznutra pojavila svjetlost koja se pojačavala. Neko vrijeme, oko dvije minute, lebdjele su iznad nas a zatim se velikom brzinom udaljile prema zapadu. Oko mene je bilo pet-šest ljudi , a na parkiralištu još toliko. Zbunjeno smo buljili u tu "stvar", previše iznenađeni za bilo kakvu reakciju. Pogledali smo se i slegnuli ramenima. Jedan otac je požurivao svoju obitelj da uđu i obave kupovinu. Nitko ništa nije komentrirao, svi smo vidjeli. Nije bilo u novinama. Nikakva euforija nas nije zahvatila. Oni koji su bili sa mnom nisu to kasnije spominjali. Nije da smo bili ravnodušni, a niti prestrašeni, ni sretni ni išta..
više puta sam bila svjedokom da su ljudi vidjeli nešto neobično na nebu, i o tome nisu nikome govorili niti to pokušavali protumačiti.
Nitko nije snimao. Usred grada. Iznad najvećeg prodajnog centra s ogromnim parkingom. I nikom ništa.
??????


Ja sam jednom,kad sam imao 5/6 godina video nekakav objekat crne boje kako leti oko meseca.Mada,ja i moj drug to nikom nismo rekli jer nam niko ne bi verovao.Tad smo bili samo klinci. A ko veruje klincima da su videli takve stvari!?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 02, 2006 1:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2004 4:54 pm
Postovi: 187
Lokacija: Tuzla
Prijatelj moga prijatelja je svojim mobitelom k700i nesto snimio.
Slika
Video clip (moze se gledati u real player-u)
Zanima me vase misljenje o tome sta bi ovo moglo biti.

_________________
"When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you are awaking, when you become aware of the real world around you. But you are still dreaming."
http://ufos.tk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 02, 2006 6:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa definitivno ono što je naslov teme. Neznamo što je. A "leti".

Sad, koji je to oblik prostorno/vremenske manipulacije i u kojem se denzitetu/realitetu dešava, možemo samo nagađati... ima opcija i više nego što ima ljudi...

Hehe!

Dobra slika, ali i dobar filmić. Nije loše, s obzirom da je s mobitela.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 02, 2006 7:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
Prvo, jako je lijepo. Podsjetilo me na film Doktor Živago, a zatim na Bal vampira :? Možda i ne leti, jer izgleda kao da stoji. A meni izgleda kao pomrčina sunca. Baš tako. Jedino me iznenađuje da se ona može tako dobro snimiti. Osim toga i ja imam takav mobitel i teško snimi film te kvalitete. A zar prijatelj tvog prijatelja ne zna više o tome, s obzirom da je bio tamo?
Kada je to snimljeno? Takva pomrčina iz ovih krajeva nije bila baš tako nedavno, i mislim da k700 tad još nije izdan. Nisam sumnjičav, ali postoje i mnogi izvrsni programi za obradu videa, iako tad ne vjerujem da bi ostao u .3gp formatu, pa eto recimo da je to stvarno nešto u zraku :roll: :wink: u svakom slučaju, malo zavidim na vožnji konjima kroz onaj predivan krajolik. Zaista prekrasno. pozdrav

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 939 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz