Sada je: pet maj 10, 2024 8:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 720 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto aug 30, 2005 10:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri maj 25, 2005 12:55 pm
Postovi: 69
Citajuci ove transkripte obratio sam paznju na datume i primjetio prelaz sa transkripta 31.12.1994 na transkript 01.01.2005 (nastavak od 31.12.2004) pa onda 02.01. 1995, pa sljedeca sesija 05.01.2005, pa sljedeca 07.01.1995. Neznam je li doslo do greske u datumima, ili je tako kao sto si napisao, pa bih zelio objasnjenje, ako moze. :D
U svakom slucaju hvala na trudu oko prevoda, bar za nas koji ne razumijemo dobro Engleski.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 10:18 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hvala na uočenim greškama!

Evo, ispravljeno, sve je ili 1994. ili 1995. godina zasad... ma kod brzog pisanja uleti mi trenutno "godina koju non-stop upisujem ove godine"... hehe znaš na što mislim.

U svakom slučaju hvala, i ako ima još kakvih grešaka, molim da mi javite jer ima ovoga puno i ne stignem još i na kraju sve prekontrolirati sve. To ćete vi kad čitate. I tada, hvala na toj pomoći. Ovako ipak ide brže...

Hehehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 10:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Da li bi mogao da okačiš ovde ili pošalješ na mejl sve ovo što si do sada preveo u jednom word fajlu, da ne skidam i prepravljam tekst odavde.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 12:20 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Planirao sam to kad prevedem sve. Ali si mi sad dao ideju da to napravim u nekoliko dijelova, pa ću ubacit u Word i poslati na mail. Ako neće file biti prevelik, probat ću uploadat na svoju stranicu i staviti direktan link download.

:wink:


Evo učinjeno, 1. dio, sve do 07.01.1995., u Word dokumentu, 401 kB:

http://www.val.hr/znanje/literatura/Kas ... 01.dio.zip

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 1:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ovaj link ti ne radi. Morao sam da odem na sajt Znanje pa odande da skinem.
Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 1:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri aug 31, 2005 1:46 pm
Postovi: 10
Lokacija: Bogu iza nogu
Redovno sakupljam sve prevode u Wordu, ali kako da ti ih zakacim osim da mi posaljes svoj e-mail. Ima nesto vise od 1.5MB.

_________________
postenlopov


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 1:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Pantelija je napisao/la:
Ovaj link ti ne radi. Morao sam da odem na sajt Znanje pa odande da skinem.
Hvala.


Meni je radio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 01, 2005 12:16 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo, ja sad provjerio... isto radi...

Probaj desni klik i Save as...

Ili dodaj samo link kojem download manageru...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 01, 2005 7:24 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
OK, skinuo sam. Bilo je zbog JavaScripti. Ja to uvek blokiram.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 02, 2005 12:44 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
21.01.1995. Frank, Laura, TR, JR, S, D, Chuck

P: Koga imamo sa nama?
O: Torrillahk.
P: I odakle si, Torillahk?
O: Kasiopeja. ( Laura: Da maknemo brazde sa ploče. )
P: Imate li kakvih poruka?
O: Hvala. ( Očito za skidanje brazdi sa ploče )
P: Nema na čemu. Imate li kakvih poruka za nas noćas, ili da samo počnemo sa našim pitanjima?
O: Neki rituali su bili napravljeni večeras?
P: Da li je netko radio kakve rituale? Zašto to pitate?
O: Osjećemo neka ograničenja.
P: D: Kupala sam se u soli za kupanje. L: To nebi učinilo ništa. Sue ima neka pitanja o njenim lječenjima. S: Ako stavim prst na određeni mišić u usnoj šupljini, da li bi mi mogli reći da li je to korektna pozicija?
O: Dobro.
P: Ok, da li je ovo teragoid?
O: Ok.
P: Dobro, nagađam da jest. To je gdje sam imala prst. Samo sam to trebala znati. Koja škola mišljenja, Upliger ili Nix... ( ? )
O: Tvoj posao je manje ovisan o fizičkim faktorima nego što misliš.
P: T: Da li bi ona trebala koristiti više intuicije u tome?
O: Frekvencija aure.
P: L: Drugim rječima, osjeti to. S: Ne trebam li još uvijek osnovno znanje o tome?
O: Osjećaj, znanje je sadržano unutar, jednostavno utključaj sve više i više, koliko je potrebno.
P: Ponekad je teško da... L: Hajde, pitaj svoja pitanja. S: Da li ponovno podešavanje sfenoidne ( ? ) kosti stvarno napravi nešto sa hipofizom?
O: Sve te procedure su napravljene pomoću vlastitih prirodnih sposobnosti lječenja, to je od svjetla, i dolazi iz vas samih kad sljedite prirodne instinkte i vjerujete u njih!
P: T: Da, to je, to je upravo onako kako su rekli! S: Da li bi moje osobno rješavanje stvari pomoglo da odblokiram neke od mojih vlastitih strahova, kolebanja...
O: Samo vjeruj svojim posebnim sposobnostima!
P: T: Ono što ti pokušavaju reći je to da ono što ti misliš je u redu jer će to biti u redu, jer to dolazi iz tebe, i nije do toga da li se takneš ovdje ili ondje, nego namjera da se trebaš taknuti. Namjera je ono što ti žele reći. S: Ali zakoni ove zemlje i države kažu da također moraš imati i taj komad papira koji kaže: da, ti se time možeš baviti.
O: Bravo, TR!
P: T: Hvala, hvala vam! L: Pa, idi dalje i dobij dozvolu i radi ono što ti se čini u redu. Ti radiš dobru stvar. Sve što radiš, radiš po svojem instinktu, ti znaš, nastavi s predavanjima ( školom ). S: To je poput 3 od 4 načina za "zapešće-tunel" sindrom, oni su totalno svi drugačiji... L: Probaj ih sve, jedan bi možda mogao raditi drugačije za svaku osobu, oni svi mogu biti u redu, to znaš.
O: Ne tiče se fizičke metodologije.
P: J: To je kao kad upadneš, jednostavno ideš jednim tokom.
O: Humor je da autoriteti, neznaju ništa bolje.
P: S: Zašto sam toliko nesklona da koristim neke stvari, da li je to zbog toga što idem na previše tečaja, previše različitih škola mišljenja, da se zbunim?
O: Izgubi strah i samo to napravi! Dobrodošao, Chuck, ti si bio "divlji" u djetinjstvu, ha? Osvajač žena. ( Veselje )
P: ( smjeh ) L: Idemo dalje s našim pitanjima i da vidimo koliko možemo strpati u ovu sesiju. D: Ponedjeljak je 23., moja kuća se navodno treba prodati. Moj posrednik za prodaju nekretnina piša krv.
O: Nismo li ti rekli?
P: Da, jeste. L: Kombi kojega sam danas gledala, ima li što značajnog, da li nešto nije u redu s njim što se ne vidi, ili što nismo vidjeli, da li je to dobra kupnja kao što izgleda?
O: Da.
P: Dobro, to je ono što sam htjela saznati. Vratimo se u 1970-te, u centralni dio SAD, tamo je bilo priličan broj mutilacija životinja. Bilo je mnogo publiciteta oko toga i onda se stišalo i zataškalo, i bilo je mnogo teorija i ideja oko njih. Ono što bi željela pitati jest, tko čini mutilacije životinja?
O: Mnogi.
P: Dobro, tko radi većinu?
O: Nije upotrebljivo.
P: Dobro. Da li je neku mutilaciju stoke napravila vlada SAD-a, ili entiteti unutar vlade?
O: Je napravila?
P: Drugim rječima, to još uvijek rade. Dobro, oni to još uvijek rade. Da li je neka od tih aktivnosti bila ( ili jest ) upravljana od vanzemaljskih individua?
O: Da.
P: T: Oni djeluju iz istih razloga?
O: Ne.
P: Zašto vlada radi mutilacije stoke?
O: Kopiraju, da bi odbacili istraživanje.
P: L: Dakle oni kopiraju tu aktivnost da bi skrenuli istrage. Da li oni djeluju kao zaštita vanzemaljcima koji to rade radi njihovih vlastitih razloga?
O: Ne.
P: Da li oni to rade da bi zaštitili sebe od javnosti da su umješani u tome zajedno s vanzemaljcima?
O: Oni to rade da bi zaštitili javnost od znanja o tome jer bi društvo eksplodiralo ako bi saznalo.
P: Koja je ta stvar koju oni štite da se nebi saznalo u javnosti? Koja je to aktivnost?
O: Ljudi jedu stoku, vanzemaljci jedu vas.
P: T: To su već rekli prije. L: Dobro, da, mi jedemo 2. nivo, oni jedu 3. Da li vanzemaljci čine mutilacije stoke?
O: Da.
P: Što vanzemaljci čine stoki?
O: Krv.
P: Oni joj izvade krv?
O: Da.
P: J: Oni ju piju? Zašto im treba krv?
O: Hranjiva tvar.
P: L: Dobro, ali ste rekli da vanzemaljci jedu ljude, i ljudi jedu stoku. Zašto se vanzemaljci hrane stokom, ako to nije njihov normalni način ishrane? J: Poslastica. T: Kravlja krv je jako slična ljudskoj.
O: Vi nikad ne konzumirate zamjensku hranu?
P: T: Hamburger. Protresi i ispeci. J: I pomaže! ( smjeh ) Oprostite!
O: Zamjena je manje kontroverzna, očito!
P: L: Dakle, drugim rječima, oni jedu stoku da nebi trebali jesti toliko ljudi, što bi izazvalo uznemirenost ljudi, ha? O, bože.
O: Da.
P: T: Dakle, budući da oni jedu stoku umjesto ljudi, da li to znači da će prestati jesti ljude? L: TR, ti znaš i bolje od tog! T: Pa, to je iduće logičko pitanje.
O: Nešto od njihove ljudske "hrane" su jedva emocije, pomisao na meso je isto kao "filet mignon".
P: T: Nešto od njihove hrane su samo emocije. Dobro, kad govorimo o tim vanzemaljcima, govorimo o Sivima?
O: Ne.
P: T: Mi govorimo o Lizzardima.
O: Da.
P: Dobro, čime se hrane Sivi?
O: Plazma.
P: Dobro, Sivi se hrane plazmom, krvnom plazmom ono što želite reći?
O: Da.
P: Dobro, dakle zato oni žele krv; a da li se Sivi hrane emocijama?
O: Ne.
P: Dobro.
O: To šalju Lizzardima.
P: Sivi šalju emocije Lizzardima? Oni su predajnici?
O: Transfer energije kroz tehnologiju.
P: L: Da pitam ovo... T: Da li stoka daje dovoljno emocija za Sive da se prenese time i prehrane i Lizzardi?
O: Ne. To je samo fizički, vidite, Lizzardi i Sivi jedino trebaju fizičku ishranu dok "posjećuju" 3. nivo, ne kad su u prirodnom realitetu, 4. denzitetu, tamo se isključivo hrane emocijama.
P: Sivi nisu striktno u 3. denzitetu? Jer su kreirani od Lizzarda?
O: Da. Korektno, oni su također 4. nivo.
P: L: Dobro da pitam, dok smo na ovoj temi, nabrzinu, tiče se ove teme. Aktualno, to postaje rasprava, budući da mi znamo njihove tehničke mogućnosti. Koju tehnologiju oni koriste da bi kirurški odstranili određene dijelove anatomije stoke, da li je to učinjeno laserom...
O: Poput lasera.
P: Dobro, budući da je bilo zapaženo kod mnogih mutilacija da je odstranjen vrlo specifični dio tijela, kao očne jabučice, genitalije, oni su izvadili analni kružni stezni mišić sve do debelog crijeva; koja bi bila namjena tih dijelova tijela? Mislim, da li oni izvade rektuum i stave tamo pumpu i izvuku svu krv od tamo, mislim... T: Zato služi rep! On je pumpa! L: Zašto? Zašto to oni čine?
O: Blizu.
P: L: Blizu? Ja sam blizu?
O: Da. Ne dio s repom, ha, ha!
P: Dobro, mislim da imamo neku vrstu odgovora na ovo pitanje, ali imamo čestu povezanost s fenomenom mutilacije stoke, pojavljivanja crnih neobilježenih helikoptera, tko ili što su ti helikopteri?
O: Varira.
P: Da li su neki od njih prerušeni vanzemaljski brodovi? Da li su neki od njih vlasništvo vlade SAD-a?
O: Da, oboje.
P: T: Da li su neki od njih privatno vlasništvo?
O: Da.
P: L: Oh, TR, morao si to pitati! Čitava nova "kanta sa crvima"!
O: Sve je međusobno povezano.
P: Dobro, pitala bih ovo, jer to nismo već dugo. Wendelle Stevens koji je povezan s Billy Meierom i također Genesis 2 ili 3, iznio je knjigu Billy Meiera kao svjedočenja...
O: Također neki su projekcije, taj fenomen ima više strana.
P: Očekujem da to vraća na crne helikoptere. Željela bi znati o Wendelle Stevensu i njegovoj povezanosti s Billy Meierom...
O: Zašto? To je bačena energija.
P: Pa, želim znati koliko je pouzdan. Recite mi jednom rječju da li je ta osoba netko u koga se može pouzdati za stvarne informacije, da ili ne?
O: Ne.
P: Dobro, to je dovoljno. Tko su pojave orijentalnog izgleda osoblja koje se pojavljuju uz helikoptere i u bijelim kombijima koji su viđeni u čitavoj zemlji?
O: Ljudi u crnom.
P: T: Kad smo već kod otvaranja druge "kante s crvima"! L: Nisam čak niti dotaknula ovu prethodnu!
O: I vladini robovi koji oponašaju.
P: L: Dobro, sad, imam listu imena i željela bih odgovor kao da ili ne, na pitanje da li oni još postoje ili ne, jer vjerujem da su mnogi od njih već nestali dosad; to je samo mala provjera za neke druge stvari u generalnom pogledu, da li su te individue umješane u prikrivanje NLO aktivnosti i fenomena u SAD-u? : Roscoe Hillencotter ( Da ) Dr.Vannebar Bush ( Da ) sekretar James Forrestal ( Da ) general Nathan Twining ( Da ) general Hoyt F.Vandenberg ( Da ) Dr. Detlev Rock ( Da ) Jerome Hudson ( Da ) Mr. Sydney Sauers ( Da ) Donald Menzel ( Da ) Robert Montague ( Da ) Dr. Lloyd B. Berger ( Da )
P: Tko je u MJ12 sada?
O: Nećemo dati, jer bi bili terminirani ako bi ta informacija bila puštena, dakle zaboravite to sada!
P: Da li MJ12 još uvijek egzistira?
O: U drugačijoj formi.
P: Željela bi znati tko je poslao MJ12 dokumente Jamie Shandera-i? Tko mu ih je poslao?
O: Bill Cooper.
P: T: Tko ih je poslao Cooper-u?
O: On ih je otkrio u pregledu dokumenata.
P: L: On je taj koji je otkrio MJ12 dokumente? Da li tvrdi da ih je on poslao? T: Da. L: Kako to znaš i to ja nisam znala? T: Pročitao sam Cooper-ovu knjigu, raniju verziju.
O: Cooper je bio propust u osiguranju, a onda "preokret".
P: Dobro, dakle on je iznio to sve van kad je radio za vladu...
O: Da.
P: ... što je odgovor na kako je to izvadio van?
O: Da.
P: Pa dobro, dok smo na temi... ne želim imena onih koji su umješani u MJ12, nego pitanje bi bilo, ako bi dali imena, koliko od tih ljudi bi mi mogli znati? Ne osobno, ali koliko bi ih mogli znati? Za koliko njih smo čuli?
O: Jedan ili dva možda.
P: Što je ono što sam shvatio. Kao u 1940-tima, vi nebiste znali tko su ti ljudi. Hillencotter i Forrestal, možda, jer su bili ljudi 2. svj. rata, njihova imena su na papiru. Jedino da ste bili među znanstvenicima, znali biste njihova imena. L: Koliko je vanzemaljskih letjelica, stvarnih vanzemaljskih letjelica, u rukama vlade ili ovog konzorcija?
O: 36.
P: I to su sve "uhvaćeni" brodovi? Ili dani?
O: I obnovljeni.
P: T: Ok, bili su sve to troje. Da li je neki od njih kupljen?
O: Nije korektan koncept, Sivi nemaju financije.
P: Nisam mislio novcem, mislio sam nekom vrstom trgovine. Poklon je nešto što se daje i ništa ne dobiva zauzvrat. J: Mi im damo nešto zauzvrat. T: Gdje su pokloni ono što inače nebi smatrali poklonima, ali što nam je dano zauzvrat za nešto drugo, neku drugu vrstu plaćanja? Trampa?
O: Ne. Jer su već sve tražene usluge bile postignute.
P: L: Dakle, to je bila sve samo farsa. T: Dakle bilo je plaćeno kao suprotnost poklonima.
O: Nekorektan koncept.
P: L: A ovo: nisu bili pokloni, nisu bili darovi, to su bile razonode?
O: Bliže.
P: T: Dobro, imamo uhvaćene brodove, reparirane brodove, nešto kao poklonjene brodove, koji nisu u stvari poklonjeni, i koncept da su neki od njih kupljeni, ali nisu bili kupljeni u smislu da bi bili normalno kupljene stvari, trampane za nešto, i da su ti brodovi dani vladi da bi ih se držalo podalje od drugih stvari koje ta bića rade. Da li je to nešto bliže, o tome o čemu pričamo?
O: Blizu.
P: Ok, dakle tu ima mnogo drugačijih kategorija kako su ti brodovi došli u ruke federalne vlade?
O: Da. Multidimenzionalnih.
P: L: Ok, dajte mi da ili ne na ovo: Dr. Paul Bennewitz - povjerljiv ili ne?
O: Ne.
P: Da li je njegova izjava, kao što je zapisano u Krillovim dokumentima, lažirana?
O: Ne.
P: Da li je ta izjava istinita?
O: Djelomično.
P: Da li je ranije bio povjerljiv? Za vrijeme dok je činio taj posao?
O: U neku ruku.
P: Tko je O.H. Krill?
O: Nitko.
P: Da li je O.H. Krill grupa?
O: Simbolizam.
P: Simbolizam čega? Što znači prevedeno O.H. Krill?
O: Iz razloga dokumentiranja samo, vaša vlada voli kodna imena.
P: Da li implicirate da je taj rad dan u javnost od strane vlade da se rasipa bit? J: Da li je to dezinformacija?
O: Kompleksno.
P: L: Dajte nam postotak od točnih informacija u tom dokumentu.
O: 43%
P: Kažete da je 43% istina?
O: Blizu dovoljno.
P: Dobro, dakle drugim rječima, to je bilo posijano od strane vlade. Da li je to dano van s namjerom da se daju neke istinite informacije...
O: Ne. Posijano? Ne.
P: Rekao si da je bilo posijano? T: Bilo je namjerno dano?
O: Vaša vlada djeluje iz mnogo unakrsnih-razloga, vrlo komplicirano!
P: T: Čak i najjednostavnije stvari su vrlo komplicirane za njih. Dobro, pitanje: Vlada SAD...
O: Ima razlog!
P: Vrlo istinito. Pitanje: Vlada, naša vlada, vlada SAD-a, drži 36 letjelica jedne ili druge vrste koje su dobili na ovaj ili onaj način. Koliko letjelica imaju ostale vlade?
O: Sve su jedna.
P: L: Mi već imamo jednu svjetsku vladu i to pokušavaju reći. T: Da, oni samo čekaju da to oficijalno objave nekako. L: Da pitam. Što je...
O: Bila je dugo vremena, onako kako vi mjerite vrijeme.
P: Da pitam ovo prije nego što nestane trake i odemo na pauzu. Što je "ultimativna istina" koja je bila zaštićena od Konzorcija?
O: Vi nemate kontrolu vas samih, vi ste eksperiment.
pauza
P: Imate li još nešto za reći u vezi ove teme?
O: Ovisi o vama.
P: T: Kad ste rekli da je ovo ultimativna tajna, da smo bili "zaštićeni" od strane vlade, da li govorimo o ultimativnoj tajni ljudi koji su samo ovdje?
O: U načelu.
P: Ultimativna tajna ljudske rase je ta da smo eksperiment koji ostali ljudi provode na nama?
O: Dio.
P: Dobro, ima li drugi dio veze s Lizzardima?
O: Da.
P: L: Drugim vanzemaljcima, također?
O: Da.
P: T: Dobro, dakle, da li ljudi koji provode ovaj eksperiment znaju da su i oni dio tog eksperimenta, također?
O: Da.
P: I to oni rade dobrovoljno?
O: Nemaju izbora.
P: L: Zašto nemaju izbora?
O: Već je bio u progresu.
P: O čemu je eksperiment?
O: Prekomplicirano za vas da razumijete.
P: J: Mrzim kad se ovo dogodi! T: Dobro, da li je i to dio eksperimenta, da Lizziji imaju dominaciju nad nama i da nas isisavaju?
O: Da, ali tu ima puno više od ovoga, razumjet ćete na 4. nivou.
P: Dobro, neću to više pitati. L: U Krillovim dokumentima bila je izjava da Sivi i drugi vanzemaljci koriste supstance žlijezdi koje nastaju za vrijeme fizičkih ispitivanja ljudi, što bi zvali ginekološkim i ispitivanjima sperme, koje oni koriste da bi se "napušili" ili nahranili, koje oni dodavaju ovima, da li je to korektna tvrdnja?
O: Ne.
P: Da li koriste supstance žlijezdi uopće?
O: Da.
P: Zašto ih oni koriste?
O: Lijekovi.
P: I za koga ili što koriste te ljekove?
O: Za sebe.
P: I što rade ti ljekovi za njih?
O: Pomažu im da se uhvate u koštac sa 3. denzitetom.
P: T: To je nešto što im pomaže da ostaju u 3. denzitetu?
O: Blizu.
P: Da li im to pomaže da se manifestiraju u čvršćem fizičkom stanju?
O: Da.
P: L: Dakle, drugim rječima, oni izvlače supstance žlijezdi. Da li također koriste seksualnu energiju danu nekim individuama da zadrže svoj status u 3 dimenzije?
O: Ne. To ih hrani u 4 D, kao što smo vam rekli prije.
P: Da. Dobro. Koliko "dugo", i to sam stavila pod navodnike, jer znamo kao što ste rekli da ne postoji vrijeme, ali koliko dugo, kao što mi mjerimo vrijeme, su Sivi bili u interakciji s našom rasom? Sivi, ne Lizzardi, Sivi, kibernetičke sonde?
O: Ne.
P: Što mislite pod "Ne"?
O: Vremenski putnici, i zato, "Vrijeme je u toku".
P: Dobro, nedavno sam pročitala nekoliko knjiga koje mi je JR dao, "Vitezovi u sjajećem oklopu" i "Odgovor". Obje od tih knjiga opisuju putovanja kroz vrijeme.
O: Ne, nismo završili s odgovorom. Da li razumijete privlačnost zadnjeg odgovora?
P: Oni su putnici kroz vrijeme, mogu ići naprijed i natrag kroz vrijeme, mogu igrati igre sa našim glavama... T: Oni mogu namjestiti prošlost da bi kreirali budućnost koju oni žele. D: Oni mogu organizirati stvari da bi mogli kreirati energiju koju trebaju... L: Oni također mogu napraviti da stvari izgledaju lijepo, napraviti ih da se osjećate dobro s njima, da izgledaju dobre, mogu napraviti da u jednoj minuti imate jednu ideju i tada u drugoj kreirati neku situaciju u kojoj se ta ideja potvrđuje...
O: Kad ste pitali koliko dugo, naravno da je to totalno neograničeno, zar ne?
P: L: To nije dobro. Ako oni mogu ići natrag kroz vrijeme/prostor i promjeniti događaj u našoj proščosti, da li bi ta promjena u prošlosti trenutno izmjenila našu sadašnjost također?
O: Kao što već je i to radi opet i opet i opet.
P: D: Dakle to oni rade opet i opet i opet, konstantno? L: Dakle, na svakom...
O: Vi jednostavno još niste svjesni, i nemate ideje o posljedicama!!!
P: Mi pomalo tinjamo sve više i više! Pa da, ja da, malo! T: Posljedice sposobnosti da se krećete u i izvan vremena i da manipulirate na način na koji želite ( JR/Laura ). I posljedice onoga što nam rade; što su nam radili i što će nam raditi, opet i opet. ( Frank ) Što su rekli pod opet i opet? L: Dakle, drugim rječima, naša jedina nada jest da izađemo iz ove mrkle situacije, da izađemo iz ovog nivoa denziteta. To je ono što nam govore, tako bar to meni zvuči.
O: Blizu.
P: Jer, ako to ne napravimo, mi ćemo doslovce, kao što je opisano u toj knjizi, zaglaviti i ponavljati opet i opet iz početka, i holokast se može dogoditi opet i opet, i mi bi jedino mogli... Ghengis Khan, Atilla the Hun... opet i opet ponovo. T: Mi smo zaglavljeni u vremenskoj petlji, oni su nas stavili u vremensku petlju. J: Da li smo mi u vremenskoj petlji?
O: Da.
P: D: Imam pitanje o... tu je... ( pauza ) Čovječanstvo je iz nekog razloga odlučilo određivati vrijeme za neke potrebe. Jedini razlog kojeg mogu vidjeti je da imamo značaj govora, kao verbalna ili pisana komunikacija...
O: Kontrolni mehanizam.
P: T: Ima li načina za nas da prekinemo taj kontrolni mehanizam? Osim pomicanja u 4. denzitet? D: To je bio dio...
O: Ne.
P: Kad bića 4. denziteta komuniciraju, to je telepatski, točmo?
O: Da.
P: Dobro, budući da vrijeme ne postoji, kako vi komunicirate o događanjima?
O: Ponovo iznesi frazu, molimo, pojasni.
P: L: Ono što ona misli je, ako vi komunicirate telepatski... D: Na 4. denzitetu... L: I vrijeme ne postoji, kako komunicirate o događajima koji se dogode sada, kao suprotno od onih koji se dese kasnije i onog što se iduće dogodi, i iduće... J: Kako je to sekvencijalno?
O: Prevedite.
P: D: Prevedimo? Dobro, da objasnim ono što mislim. Mislim to, da recimo kad govorimo da se nešto desilo 1907...
O: To je kako se to desilo.
P: T: Prevedite ovo kako se desilo. Vi prevodite doživljaj?
O: Iz 4. u 3. I obratno.
P: L: Dakle drugim rječima, to je kao snimanje filmova. J: Da li je linearno razmišljanje dio toga? To je biti linearno i nelinearno?
O: Dio iluzije 3. denziteta samo.
P: L: Dakle drugim rječima, ako ste biće 4. denziteta, sve se manje-više dešava, oprostite na terminu dešava, sve je simultano ( istovremeno ), i ako želite diskutirati ili komunicirati ili imati neki fokus na neki specifični aspekt ove sjedinjene dimenzije, tada ono što radite je da u neku ruku razvijete, istaknete ju i projicirate u 3. ...
O: Blizu.
P: ... kao u filmu.
O: Ali vi to nećete potpuno razumjeti sve dok ne stignete tamo.
P: T: Dobro, dakle to je koncept koji mi ne možemo potpuno shvatiti u 3. denzitetu u ovoj točki.
O: Mogu li psi shvatiti algebru? Da, shvatili ste ovo.
P: L: Drugim rječima, mi smo u lošem stanju! I ti momci igraju igre sa nama, takoreći...
O: Subjektivno.
P: T: Subjektivno, bilo da smo u lošoj formi ili ne.
O: Da.
P: Htio sam reći da nisam neophodno mislio da smo u lošoj formi... L: Pa situacija u kojoj smo se našli, i jedini način da izađemo iz ove vremenske petlje, takoreći, je da pređemo u drugi denzitet, ili ima li i tamo vremenska petlja također?
O: Ne.
P: Nema vremenske petlje u drugim denzitetima?
O: Yogi to mogu učiniti.
P: Yogiji to mogu učiniti... T: Prekoračiti vrijeme. L: Dobro, da pitam prije nego što odemo...
O: Kako oni kontroliraju svoju vlastitu materijalnost.
P: Da pitam nekoliko pitanja prije nego prekinemo. Prvo, bilo je na tv-u jedne noći o...
O: Što je "prekinuti"?
P: Mislim da to znači kad svi izgube svoju koncentraciju i umore se. Pitanje koje sam željela pitati je o tome...
O: Ti jesi, ali ne i svi drugi.
P: Pa, da pitam to moje pitanje, i vi momci ako želite sjediti cijele noći, dobro, zašutit ću.
O: Laura ima "grešku" u svojem sistemu.
P: Dobro, imam gršku u sistemu. Želim znati o tom podmuklom zvuku koji ljudi čuju u svim dijelovima ove zemlje? Mislim, ljudi su izvještavali o tome da čuju to intenzivno podmuklo mumljanje i zvuk koji ih doslovce izluđuje. Bilo je o tome na tv-u prošle noći. Što je to mumljanje i odakle dolazi?
O: Pojačani EM valovi za pripremu nadolazećeg vala.
P: Što je izvor tog zvuka, mislim, gdje specijalno, lokacijski, odakle?
O: Kozmički.
P: Dobro, on je kozmički, ne dolazi iz same planete. Dobro, što je najveća slabost Lizzarda ili Sivih u 4. denzitetu?
O: OPS.
P: T: Da, to je njihova najveća slabost; opredjeljenje prema sebi. L: Da li je to u oba denziteta?
O: Da.
P: T: Ima li načina... možemo li to koristiti protiv njih?
O: Nije korektna filozofija.
P: T: Vlo istinito, vrlo. L: Želim pitati o Chucku, koji je nedavno došao u grupu, imamo li mi u našoj grupi...
O: Neka Chuck pita sam.
P: C: Da li je netko prodro u ovu grupu tko je kontroliran od strane vanzemaljaca?
O: Ne, ne baš.
P: L: Možemo li dobiti razjašnjenje?
O: Bilo je pokušaja da se ometa komunikacija, ali zapamtite, mi smo također "vanzemaljci".
P: D: Bilo je jednom kad su se drugi vanzemaljci pokušavali ubaciti, ali nisu uspjeli. L: Pa da, to je bilo u jednom od transkripti. Mislim da ono što Chuck misli, specijalno je i nešto drugo, kao komunikacija s 3 D osobom, da li smo ikad imali takvu osobu koja je pohađala ove sesije?
O: Ne još, ali "ostanite sa nama". ( stay tuned, prim. prev. )
P: Pa ja sam gotova s mojim pitanjima, pokrili smo moja područja. Sad ste vi momci na redu.
O: Pitaj Chuck.
P: C: To je bilo jedino moje pitanje i oni su mi odgovorili.
O: Netočno.
P: L: Da li skrivaš nešto? Pitaj. C: Koliko je istinit izvor?
O: Na tebi je da odlučiš.
P: T: Oni samo daju informacije. Oni žele da mi napravimo odluke što ćemo s time, da mi to objasnimo, što će se desiti s njima. Siguran sam da mi to gledamo malo drugačije. Svi mi imamo drugačije načine na koje percipiramo stvari, pa ih i percipiramo drugačije. D: Da li se te informacije dobivaju iz kolektivne svijesti? Kolekcija svih naučenih lekcija od svih ljudi?
O: Da, i od drugih izvora također.
P: Da li to uključuje i Lizzije?
O: Da.
P: To uključuje i vas, također?
O: Da.
P: Dobro, možemo li se spojiti s kolektivnom svijesti?
O: Naravno.
P: Dobro, tada, da li su potrebne izvjesne sposobnosti koje bi to omogućile, da se spojimo s kolektivnom sviješću?
O: Vi svi imate ono što je potrebno.
P: Pa tada, ako to... T: Sjedeći ovdje, mi upadamo u nju i ona upada u nas. D: Ako je ta kolektivna svijest kolekcija, nisu li sve lekcije bile naučene od nekoga nekada?
O: Da.
P: Tada, možemo li mi pristupiti kolektivnoj svijesti da bi saznali naše lekcije koje su već prije bile rješene?
O: Da. Ali što je "prije"?
P: Prije? Ne, nisam pitala... J: Prije, za vrijeme, poslije, to su sve vremenski koncepti. D: O, pa da.
O: Da.
P: Pa moje ozbiljno pitanje je, ako su svi odgovori tamo, i mi tamo možemo pristupiti, zašto opet idemo kroz te lekcije ponovo? Mislim, zašto moramo proći kroz sve to i te lekcije, ako su već tamo?
O: Sve su to samo lekcije.
P: Znam, to me je natjeralo pitati... samo sam... ne razumijem to... mi već imamo odgovore, a idemo kroz te lekcije ponovo... T: Nisu svi od nas naučili sve lekcije, zato mi svi idemo kroz te lekcije ponovo... D: Ali, vidite, svi su odgovori tu...
O: Tko je rekao "ponovo"?
P: J: To je više kao "još uvijek"? D: Ali ako su odgovori tamo...
O: Vi još uvijek razmišljate na 3. nivou.
P: Da, ali još uvijek pokušavam shvatiti. Oprostite momci.
O: Ne "pokušavaj" toliko, samo pođi s time.
P: To je kao kad je Master Yoda rekao u Ratovima Zvijezda: " Ne pokušavaj, samo to napravi" ( just do it, prim.prev. )
O: Da.
P: T: Vidite, znao sam da Ratovi Zvijezda imaju iskupljujuću društvenu vrijednost. J: Pa i Veze. Kako je - tako je. D: Ali ako su odgovori tamo, i mi možemo naći odgovore, na naše lekcije... T: Mi ne trebamo naći odgovore, mi imamo odgovore. Oni su unutar nas svih. D: To izgleda tako obilno... T: Većina lekcija su da se nađu pravi odgovori... D: ... da bi se u stvari išlo i činilo kroz te lekcije...
O: Ne. Nije korektna ideja.
P: T: Kuda idemo s ovime? D: Oh, samo sam se čudila tome, zašto je jednostavno tako, ako imamo odgovore, ne razumijem zašto mi to činimo. J: Pretpostavljam da ni ne trebamo to znati. T: Pa, ako imamo sve odgovore, oni su svi u nama, i mi svi znamo korektna rješenja tih lekcija, mi bi uvijek trebali biti sposobni napraviti to dobro, ali mi to činimo pogrešno, što znači da to još nismo naučili.
O: Vraćanje.
P: L: Znam što ona hoće reći ovdje - u čemu je smisao? D: Pa da! L: To je čitava stvar, u čemu je smisao? I nagađam da je poanta, da su to samo...
O: Lekcije.
P: Drugim rječima, jednostavno da imamo što činiti. J: Samo malo, nešto vam želim pročitati. Corinthians 13... D: Ovo ne mogu podnijeti... J: Samo slušaj. Ovo je iz Corinthians-a 13, o ljubavi. "Kad sam bio dijete, govorio sam kao dijete, razumio kao dijete, razmišljao kao dijete, ali kad sam odrastao, odbacio sam djetinjaste stvari. Sada vidimo kroz stakla tamno, ali onda se suočavamo s činjenicama. Sad znam djelomično, ali onda ću znati, čak iako sam znan." I to je kako će izgledati prelaz iz 3. u 4. D: Da li je to dio... T: Misliš? ( čajnik počinje pištati )
O: Da.
P: J: To je to. Ne trebamo to sve znati sada. U pokretu iz 3. u 4., to je dio procesa učenja. T: Mi stječemo razumjevanje krečući se...
O: Da.
P: ... razumijevanje još nemamo, ali možemo početi raditi na tome što radimo i ne razumijemo.
O: Blizu.
P: Dakle kad ste rekli da razmišljamo u 3....
O: Prestanite s bukom.
P: L: Neko nek ugasi plin ( ispod čajnika )... T: To nas smeta, također, evo sad ćemo to srediti... ( pištanje prestaje )... to je jedna stvar 3. denziteta koju možemo učiniti! Dakle, kada ste rekli da mi razmišljamo u 3. denzitetu, ne kažete nam uvijek da ne razmišljamo korektno, jednostavno nam pokazujete da mi razmišljamo u 3. denzitetu, jer ne možemo drugačije razmišljati, na neki drugi način.
O: Blizu.
P: Dakle, ne pucaju na krivo, oni nam žele reći da je to zasad koliko možemo postići.
O: Mi ne pucamo.
P: L: Imam pitanje - imate li vi momci emocije...
O: Ne 3. nivoa.
P: Dobro, pa, tada da to ovako pitam. Koje su vaše misli prema nama, ili vaš stav ili emocije, koje imate prema nama? Individualno ili kao grupa?
O: Ljubav.
P: D: Pa, to je ono što sam trebala čuti. ( uzdah ) J: Budi strpljiva, još nismo gotovi.
O: Huraaaa!
P: T: Pa, nije nitko od nas tu sam. Oni su mi u budućnosti. J: Diana, misli o nama kao da smo ti psići tamo. Naše oči još nisu otvorene, ali će se otvoriti.
O: Da. Ali tu nema vremena pa ste vi već tamo gdje jeste, vidite, mi smo vi u "budućnosti".
P: D: Imam pitanje. Transdimenzionalna atomska remolekularizacija, da li je to teleportacija?
O: Blizu.
P: Ok, dakle to je način na koji ćemo se prebaciti iz 3. u 4. denzitet?
O: Tehnologija zbog tog razloga.
P: Pa, da li je to način na koji će se premjestiti nova tijela na drevnu Zemlju?
O: Ne. To je prirodni proces.
P: T: Oni sad kreiraju tijela s genetičkim injžinjeringom. D: Pa da, znam, ali...
O: TDARM je tehnologija.
P: T: Što je to? Da li je to riječ? J: Nemam ideju. Molimo ponovite čitavu...
O: Kratica.
P: L: Trans Dimenzionalna Atomska ReMolekularizacija! Shvatila sam. T: To je na vrhu jezika svima ovih dana! D: Dolje u crkvi, dali su mi listu molitvi i simbola za koristiti u ritualu gdje bi izrekli molitvu za vrijeme dok bi ja imala svoju ruku na simbolu i razlog tome...
O: Rituali ograničavaju.
P: D: Dakle, drugim rječima, to nije spojilo moje DNA lance. Točno?
O: Glupost!
P: Dobro, pa tako sam i mislila, ali sam prešla preko toga jer nisam željela propustiti mogućnost!
O: Stop!
P: T: Stopiraj rituale. Oni ne odobravaju bilo koje rituale, jer blokiraju tok, rituali ograničavaju. D: To je dobro, neću to više raditi. L: Čisto univerzalno znanje uključuje sve, i ako izvodiš ritual, to znači da se priključuješ jednoj liniji razmišljanja, jednom načinu razmišljanja, jednoj ideji strukture i isključujući sve ostale. D: Da li je to bilo već ovdje, da li sam to propustila? T: Drugim rječima, to je bilo ovdje nekoliko puta. L: Možda nisi vidjela, ti imaš samo dio transkripata, ti imaš samo oko 100 stranica. D: Došla sam do 3. odlomka, stranica 41. L: Nemaš mnogo toga. Vjerojatno ti nedostaju mnogi dijelovi. T: Zbilja trebaš to pročitati mnogo puta. D: Ne želim izgledati kao pseudo-intelektualka... J: Ti pokušavaš razumjeti.
O: Glupost!
P: T: Da li je u redu ako dovedemo našeg prijatelja Brad Merrill-a?
O: Ovisi o vama.
P: Da li bio dobar dodatak grupi?
O: Neodređeno.
P: Koji su njegovi osjećaji prema ovom što radimo?
O: Zbrkani.
P: Zbrkani radi razloga?
O: Ne potvrđuje njegov sistem vjerovanja.
P: J: Mogu čuti u njegovom glasu kad mu govorim, on nije bio otvoren za primanja, ali nije niti bio borben prema tome. On je bio otovren ( Frankdy ) Da li je on osoba MUFON-a? T: Da, on je znanstveno baziran. On slijedi Hoaglanda. F: Pa imam tu kazetu također, i mislim tu ima nešto... T: On je razgovarao s Hoaglandom, i u kontaktu je s njim... D: TR, da li želiš pitati o tome što će individualci iz te grupe učiniti u budućnosti?
O: Otkrijte.
P: T: Da li će stanje JR-ove majke biti stabilizirano relativno brzo i lako?
O: Da.
P: Dobitak će razveseliti svakoga?
O: Subjektivno. Neodređeno.
P: Tada govorimo o drugim ljudima, da izbacim drugo ime ovdje, Robert Dean, da li znate tko je on?
O: Da.
P: Da li govori istinu o tome što zna?
O: Neku.
P: Ima li još toga što zna, samo neće sve reći?
O: Da.
P: Da li je on pošten kao što izgleda?
O: Subjektivno.
P: Da li dezinformira za vladu?
O: Ne.
P: On je zaista dobar govornik. Da li radi dezinformacije za nekoga?
O: Ne. Sprečava.
P: On sprečava informacije ( za objavljivanje )?
O: Neke.
P: J: On suzdržava MJ12 informacije? T: Pa, moglo bi biti svašta. Napravio je nekoliko promjenjenih izjava i imao je mnoge činjenice, figure i stvari jer je imao udjela kad je bio u vojsci u NATO-u. Da li su sve informacije o "Procjeni" i svemu tome istinite?
O: Blizu.
P: Da li mu je bilo dozvoljeno da to vidi iz razloga?
O: Ne.
P: Dakle ta priča, o tome da je bilo sigurnosnog preskakanja, i radi toga što je imao pristup i zato jer je bio u mogućnosti da to vidi, i da ga je to zaintrigiralo, je točna?
O: Da.
P: Dobro. Da li će reći ostalo što zna?
O: Neodređeno.
P: Da li je on u opasnosti jer govori istinu?
O: Možda.
P: Također, mudro je reći istinu glasno koliko god možeš, i stati ispred što više ljudi koliko god možeš. On je izvanredan govornik, i stvari koje ima za reći... za mene, njegov govor tijela je takav da govori istinu. Imam pitanje u vezi prijateljice, Nova Montgomery, da li je ona otvorena za ovo?
O: Možda.
P: Rekli smo jej neke stvari o ovome, da li ona... kako se osjeća?
O: Možda.
P: Što osjeća o ovome što smo joj rekli zasad?
O: Skeptična.
P: C: Gdje je iduća dužnost moga sina ( stanica )?
O: Neodređeno. Hoće li ikad ostati u nekoj?
P: C: Ima netko ko mi duguje veliku svotu novca, da li će mi platiti unutar nekoliko idućih mjeseci?
O: Ti moraš djelovati na to.
P: T: Da li će Chuck morati ići toliko daleko da će ga tužiti?
O: Vjerojatno.
P: Ima li Chuck dobrog odvjetnika? Humor! ( veselje ) Nemojte na to odgovoriti! Svi dobri su sad u Kaliforniji! Oh, OJ. Mislim da im je čak dosadno sa OJ-em dosad! J: Da li vam je bilo dosadno s OJ-em dosada?
O: Da.
P: T: Koji se glavni događaj dešava pod krinkom suđenja OJ-u?
O: Niti jedan.
P: Vi mislite da smo samo zaglavili u ovome silnome snijegu i da se ništa ne dešava?
O: Odvraćanje pomoću mogućnosti.
P: Koje propuštanje dobrih, ako se ništa ne dešava! Ovdje je velika diverzija i oni nemaju ništa za sakriti iza toga! D: Da li ( moja kćerka ) ima neke probleme za koje mi neće ništa reći?
O: Da.
P: Imate nešto što bi mi rekli o tome?
O: Diana, komuniciraj, kao što smo ti rekli već.
P: Što sam zaboravila? T: Što si činila sama sebi? J: Da li si "prosurfala" kozmosom sama? Surfala na dasci, takoreći? T: Pa, doći će ti to; oni su ti nešto rekli i to će ti se vratiti. D: Da li bi mi to razjasnili, ne znam... T: Što ste joj rekli?
O: Komuniciraj, ne drži prodike.
P: D: Hvala na pomoći, da, u pravu ste. Ima li još nešto čime bi mogla pomoći mojoj kćeri?
O: Nauči.
P: J: Imate li kakve poruke za bilo koga od nas, večeras?
O: Ne.
P: T: Imate li nešto za komunikaciju sa grupom?
O: Ne u ovoj sesiji.
P: Predvidjeli ste potres u Japanu, blizu Osake, prije nekoliko sesija, bili ste malo promašili magnitudu i par milja, ali u načelu ste bili korektni. Što može očekivati Japan između toga i Tokyo potresa?
O: Nekorektna interpretacija. Potres kod Osake još nije bio.
P: Dakle, to nije bio potres koji ste predviđali da će biti 8.9, a bio je 7.2, već je bio par milja dalje od Osake, to nije bio potres koji ste predviđali? J: Bit će drugi koji će doći?
O: Da, još 14 u ovoj sekvenci. ( ?? još 14 u ovoj sekvenci ?? )
P: Još 14 potresa? J: Oprostite, ja se zbilja gubim večeras, neznam zašto. D: Da li prekidate? J: Ne, ja sam. Molim ponovite odgovor. T: Imamo probleme ovdje dolje u 3. denzitetu ove večeri!
O: SEKVENCA.
P: Ovo je jedan u ovom periodu ( sekvenci ) zemljotresa koji će kulminirati sa 8.9?
O: 9.6
P: U Osaki, blizu Osake?
O: Tokyo.
P: Dobro, to je onaj o kojem ste govorili, onda 9.6, koji će biti kulminacija toga. To je samo 3. ili 4. u seriji u tom periodu i onaj koji će biti 8.9 još se nije desio.
O: Sedmi.
P: To je 7. potres?
O: Da.
P: 7.2 je bio 7. potres, i bit će ih 14, to je ono što ste rekli?
O: Da.
P: J: Dakle, 7 još dolazi? T: Dakle, 14. će biti onaj veliki, u Tokyu?
O: 13.
P: Ok, 13. će biti 9.6, i da je druga prognoza bila 9.8, bili su blizu. To će biti trinaesti. Koji će biti 8,9, koji od njih će biti u Osaki 8.9?
O: Unutar idućih 4.
P: Koji će biti 14.?
O: Mali.
P: Dakle, izaći će se sa malim zadnjim. Da li će Mt. Fujiyama eksplodirati, da li će se ponovo aktivirati taj vulkan?
O: Možda.
P: Da li će ti potresi u Kini, Koreji, Filipinima i okolnom području također utjecati na te potrese, da im povećaju snagu?
O: Da.
P: Da li govorimo o oko 30% svjetske industrije koja će biti izvan pogona iduće godine i pol ili tu negdje?
O: Ne.
P: Oni se neće oporaviti od toga brzo, ok dakle, kad se to dogodi, da li će biti utjecaja na Kaliforniju radi toga, na zapadnom dijelu ove zemlje?
O: Da.
P: Ne samo Kalifornija. Da li će Los Angeles biti pogođen bilo kojim od tih velikih potresa jer se ploča na drugoj strani pomakla?
O: Da.
P: Koja magnituda ( jačina )?
O: 8.9
P: Gdje će se to dogoditi?
O: San Gabriel Mountains ( planine ).
P: Da li je to izvan Los Angelesa? San Andreas Brazda?
O: Da.
P: Da li će to biti vrlo destruktivno za LA?
O: Što vi mislite?
P: U uništenju tog područja, to će povećati potencijal za posao na Istočnoj obali, radi toga onda, to je vrlo ozbiljna stvar ovdje, jer to će imati utjecaja na ekonomiju i njen pomak...
O: Da.
P: Dakle, ona...
O: Masovni egzodus iz Kalifornije.
P: Ti glupi ljudi tamo vani gledaju na Osaku i kažu: "Oh, znaš, to se moglo dogoditi svima nama". Oh, tu se napokon pali mozak. J: Oni su bili u negiranju o tome svemu... D: Da li će to donijeti priliv ljudi u Floridu?
O: Da. 15 potresa.
P: I oni će se seliti. T: 15 potresa u oblasti Kalifornije?
O: U bližoj budućnosti.
P: Da li govorimo striktno o Zapadnoj obali ovdje?
O: Kalifornija.
P: Da li će biti potresa još negdje u SAD-u?
O: Da.
P: 15 samo u bližoj budućnosti samo u Kaliforniji... D: To je početak uništenja države Kalifornije, bit će razdvojena od Sjevernoameričkog kontinenta. T: Pa, oni su rekli da to ne uzimamo doslovce, ili će propasti, to je simbolično...
O: Neodređeno.
P: Dakle, gledajmo na to simbolički. D: Ok. J: Gdje će biti ostali potresi?
O: Stotine.
P: T: Stotine? Stotine potresa? Osim 15 u Kaliforniji?
O: Da.
P: Bit će "Rock & Roll" na ovom kontinentu! Naravno, kad pomaknete ploču, to je mnogo stvari. Da li ćemo vidjeti mnogo štete na obali ( od vode )?
O: Neodređeno.
P: Da li će Zapadna obala vidjeti podizanje nivoa vode?
O: To je nejasno.
P: Da li će biti potresa u Floridi?
O: Sezmički stabilna.
P: Da li će sezmičke aktivnosti uzrokovati podizanje nivoa vode u Floridi?
O: Ne.
P: Dakle, za vrijeme potresa, mi ćemo biti prilično sigurni, ali tu ima drugih stvari oko kojih treba brinuti, osim toga?
O: Oluje.
P: D: Da li govorimo o hurikanima?
O: Ciklonski.
P: J: Da li će biti nekih šteta od tih oluja u tom području?
O: Neodređeno.
P: C: Da li su one uzrokvane prirodno? T: Da li su sve te aktivnosti ... uzrokovane prirodno?
O: Blizu.
P: D: Ako pođem dolje, kod Hiala Dean-a, ima li što što bih mogla učiniti da mu pomognem kod lječenja?
O: Neodređeno.
P: Laura želi laku noć. Mi zatvaramo.
O: Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 02, 2005 1:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
09.02.1995. F., Laura, S.

P: Pozdrav.
O: Pozdrav. Vrlo dobro.
P: Što je vrlo dobro?
O: Sve.
P: Imam ovdje najnoviju knjigu Barbare...
O: Proizašla iz ega.
P: Ta knjiga je proizašla iz ega? Dakle to nije istinito kanaliziranje, već ego?
O: Da.
P: Da li ima kakve mogućnosti da je to bilo korumpirano i kanalizirano s Lizzijima?
O: Ne. Pod pritiskom, ograničeno.
P: Dakle, pritisak je ograničio tok. Željela bi pitati nekoliko pitanja o F. i njegovom umoru. Što možemo učiniti da pomognemo F.-u da nije toliko umoran?
O: Ništa, to je proces napretka.
P: Pitala bi nešto više o tom procesu "odvezivanja", S. je olakšavala moje tijelo. Da li ste to gledali, momci?
O: Uvijek. Upravo si pristupila i istakla kuglice energije.
P: S: To je energetska cista. L: Što je originalni razlog prisustvu te energije?
O: Bijes iz 22. godine, kad si bila u nekoliko depresija i imala planove za samoubojstvo. Negativna energija je otišla u tvoje ruke. ( da li je bilo poticaja iz prošlog života u tim godinama ? )
P: Da li je i to što nije u redu s mojim vratom?
O: Ne. To je vlaknasti tumor.
P: S: Da li će moje djelovanje pomoći da nestane?
O: Možda.
P: L: S. je imala neobična iskustva u svijesti dok je čitala transkripte...
O: Mi punom parom otvaramo njenu svijest. ( svim snagama )
P: Pa, imala je dobre uspjehe sljedeći svoje unutrašnje osjećaje. Također je čitanjem transkripti pristupila znanju, čak i prije nego ostali, izgleda. Da li je to točno?
O: Neodređeno.
P: Otišla sam razgovarati s grupom u Orlando području i sigurna sam da vi momci imate svoju skrivenu kameru i da znate što je tamo bilo. Željela bi znati koje su misli bile na pameti od J.-a i kako je on reagirao na moj govor?
O: Taj ego je seksualno fokusiran i on reagira najviše na ono što on ima za reći.
P: Dobro, taj H.B. je bio zanimljivija osoba, opazila sam nešto vrlo neobično o njemu, ali ne mogu točno odrediti što. Inicijalno sam mislila da je on pozitivan utjecaj, ili da je on onaj koji ima veliko znanje, ali kasnije pomislila sam da sam bila u krivu u tome. I još, bilo je nešto s njim što sam prepoznala. Što je prolazilo kroz njegovu glavu?
O: Neodređeno.
P: Možete li mi reći nešto o toj osobi, ili ima li smisla?
O: Ne, nema smisla.
P: Da li sam prezentirala materijal na način koji bi trebao biti prezentiran?
O: Dobro.
P: Da li je istina da kad umreš, da odeš u "Bardo"?
O: Što je to?
P: Sve što trebamo zasad znati?
O: Ne noćas. Pitajte 11-tog.
P: Pa, laku noć.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 04, 2005 3:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
11.02.1995. F., Laura, SV., DM.

O: Oooo kakva promjena!
P: Na što mislite?
O: Nova ploča.
P: Pa, drago mi je da vam se sviđa. Da krenemo na pitanja.
O: Niste pitali za ID ( identifikacija ).
P: Dobro, koga imamo večeras sa nama?
O: Sorran.
P: I odakle si?
O: Kasiopeja.
P: DM: Da li si muško ili žensko?
O: Ovdje nema spolova.
P: L: Rekli ste da ste vi - mi u budućnosti, možete li identificirati koji od vas je Frank ili ja, ili bilo tko drugi?
O: Svi smo jedno. Imena se koriste radi vaše percepcije. Mi ne mislimo da smo svi jedna "individua", već da smo svi jedno u zajedništvu.
P: Pa, imam neke osobne stvari za pitati i željela bi to pitati bez posebnog isticanja, možemo li to učiniti?
O: Što god poželite!
P: Pa, nešto se dešavalo u meni, interno, i jednostavno neznam što je to. Čak neznam tko sam trenutno. Ja sam dodatak sebi, izgleda. Što se dešava? Zašto sam toliko razdražljiva?
O: Bila si defanzivna, neka izađu te stare stvari.
P: Pa, pokušavam ne biti razdražljiva.
O: Pokušavaš previše. Prestani pokušavati i jednostavno "Učini to"! Tu nema razloga za usmjeravanje, nema potrebe da kormilariš, jednostavno vozi!
P: Pa to je vrlo teško za mene dok ta energija prijeti da me nadvlada.
O: Ti si uvijek bila vozač, to je stara stvar s koje se treba skinuti. Zašto se opirati? To je zašto postaješ razdražljiva. Tvoja super-svijest ti govori nešto.
P: Zašto je taj osjećaj počeo kad je umro Frank-ov otac? Zašto sad osjećam to da neznam kojim putem trebamo krenuti?
O: To je bila stepenica, "prekretnica" ako želiš.
P: Dobro, jednom prilikom ste mi odgovorili na pitanje, da su me John i Mike "prijavili". Očito to nije svjesno napravljeno. Tada ste rekli da su bili nesvjesni i nerazboriti agenti Lizzija. To možda povlači da su bili oteti. Koliko puta je John bio otet i kad su otmice počele?
O: On je bio "kontaktiran" ili otet 186 puta, počevši od 4. godine.
P: A Mike?
O: Da li ste spremni za ovo? 446 puta.
P: ( generalno čuđenje ) Kako kontrolni sistem radi sa ovom dvojicom, očito, oni bi bili prilično zapanjeni kad bi ovo čuli, ako nebi bili čak i u potpuno sve poricali?
O: Valovi su preneseni u njihove umove koji su stimulirali pre-kodirane implante. Oni su praćeni. Kad se izlože istini, valovi se generiraju da bi spriječili njihov prijem i da bi pojačali pre-kodirane misaone forme za otpor.
P: Također ste rekli jednom drugom prilikom da je nešto učinjeno meni psihički da bi blokiralo moju energiju i uzrokovalo fizičke probleme. Što je to?
O: Tvoja štitnjača je bila sprečavana.
P: Rekli ste jednom da je slobodna volja najvažniji zakon svijesti u kreaciji. Zašto mi ne možemo izvršiti našu slobodnu volju i odbiti da budemo otimani i da se na nama eksperimentira?
O: Oni koji otimaju izvršavaju njihovu slobodnu volju tako.
P: Zašto njihova slobodna volja ima prioritet nad našom slobodnom voljom?
O: Zašto vaša slobodna volja ima prioritet nad bićima 1. i 2. denziteta?
P: U prošlim čitanjima, rekli ste mi da je NLO koji sam vidjela nad svojim bazenom, "projekcija višebrojnih realiteta". Što je to u laičkom smislu? Da li vidimo stvaran brod, ili vidimo nešto što je projicirano?
O: Vaš um vam je dan da ga koristite, mi dajemo natuknice.
P: Višebrojni realiteti? Dobro, dakle to je točka u vremenu/prostoru gdje je bilo ili jest preklapanje realiteta 3. i 4. denziteta, i mi smo bili u 3.; a područje oko moje kuće bilo je kreirano kao stanica višebrojnih realiteta za događaj koji se dogodio, točno?
O: Bravo!
P: Još jednom želim pitati koja je bila svrha njihovog pojavljivanja i pokazivanja meni, budući da su "loši" momci?
O: Pogledaj zadnji odgovor.
P: Pa, ne volim ono što mislim kad razmislim o tome.
O: Onda misli na nešto drugo.
P: Čula sam od TR i JR da je bilo izvještaja o brojnim viđenjima NLO-a u ovome području, posebno subotom navečer kad mi radimo naše sesije. Ima li tu kakve povezanosti tih aktivnosti i onoga što mi radimo?
O: Naravno!
P: Koja je veza?
O: Vi vodite putem.
P: DM: Mi vodimo ovim putem. L: To je veza? Možemo li dobiti pojašnjenje toga? DM: Da li pogodujemo i drugim događanjima ovdje na planeti? L: Ili da li se oni pokazuju da bi pokušali zaustaviti nas jer mi vodimo ovim putem, u načelu?
O: Sve od spomenutog.
P: Dakle, to je ista stvar. Mi vodimo putem i oni nas pokušavaju spriječiti. Dobro...
O: I...
P: I to je manifestacija spajanja 3. i 4. denziteta koja je kreirana širenjem svijesti u ovome području?
O: I...
P: Aha. DM: Mi dobivamo informacije koje dajemo čovječanstvu?
O: I...
P: To će biti objavljeno?
O: I...
P: L: I da li su oni stvarno... da li su neki od tih letjelica dokaz vaše prisutnosti?
O: I...
P: DM: Sve se počinje slagati kao puzzle ( slagalica ). L: Dakle drugim rječima, naše aktivnosti su interaktivne u smislu... i mi vodimo na tom putu?
O: Da, za cijeli svijet!!!
P: SV: Za čitav svijet? DM: Bože! Da li to znači da smo od ekstremne važnosti?
O: Bingo!
P: Dobila sam krila! SV: Ja ne. L: Oduvijek si znala. SV: To ja nisam rekla! ( smjeh ) DM: Mogu li pitati osobno pitanje? Da li se zato selim u New Port Richey?
O: Neodređeno.
P: L: To ti neće reći. Znaš zašto.
O: Sada, predlažemo vam da budete skromni!!!
P: DM: Mislim da ću biti. ( smijeh ) L: Pokušavam jako... ( pjeva ) Oh, bože, teško je biti skroman, kad si savršen u svakom pogleduuu! ( smjeh )
O: Laura, to je usmjereno većinom k tebi.
P: L: Mislite na "budite skromni" dio?
O: Bingo!
P: Trudim se jako i pokušavam to, znate to momci. Teško je, ponekad kad morate biti glavni. I znam da ste mi rekli da malo popustim i dozvolim nekome drugome da "vozi" nakratko, dakle to ću i učiniti. Frank, ti voziš. Ti si sad glavni.
O: Nema potrebe za time.
P: U prijašnjem čitanju istakli ste da su Lizziji pokušali oteti moju najstariju kćerku i da sam ja to "stopirala". Trebala sam pitati tada, ali sad pitam: kako sam ja to specijalno zaustavila?
O: Mentalna blokada, tj. korištenje principa 4. denziteta.
P: DM: Da li je to bilo jednostavno njena prisutnost koja ih je vodila da vjeruju da bi trebali naći nekog drugog za oteti?
O: Obratite pažnju na samo-objašnjavajuće odgovore.
P: L: Dobro, dakle, mentalno blokiranje je princip 4. denziteta?
O: Bravo!
P: Dakle, mentalno blokiranje je naša obrana?
O: Jedna od njih.
P: I bila sam potaknuta da dignem taj oklop oko mojeg djeteta jer je ona moja beba?
O: I ti si znala što učiniti. ( Što je u stvari učinjeno, treba još biti ispitano u detalje )
P: Dakle, moramo ići globalno? To je mnogo odgovornosti. ( Diana ) Ja bi rađe korak po korak i ostala vrlo privatna. L: Ja ne mogu. F: Mi nemamo mogućnost da usmjerimo to, Diana, to bi jednostavno moglo postati... DM: To je nešto što pokušavam nadvladati... F: Ne brini o tome, pođi s tim... SV: Pa da, pođi s time... F: Kad su govorili Lauri, govorili su to svima u stvari. Ne pokušavajmo usmjerivati i vozimo. L: Što god će doći, doći će. SV: To je kao kas su mi samo rekli o porukama i radu. Više ga čak i ne planiram, samo ga počnem raditi i štogod moje ruke učine, učine. F: Ne mari za dobro poznate osobe, ako se to trebalo dogoditi, dogodit će se na taj način i to će raditi. To neće uzrokovati da tvoj život bude prekidan i da će tvoja čitava familija biti razdjeljena. DM: Pa, u najmanju ruku počela podučavati S., i drugi dan sam čak toliko daleko došla da proširim učenja u razredu. Jedno dijete je reklo nešto vrlo negativno drugome i rekla sam: "Znaš, to je kao veliki zid koji je elastičan koji je ispred tebe. Što god kažeš se samo odbije natrag tebi." Djeca u razredu su pljeskala! Osjećala sam to da moram biti vrlo pažljiva oko toga što ću reći da nebi dobila otkaz s posla. L: Ima mnogo stvari koje ne možeš reći u javnosti, koje su svima prihvatljive, bez obzira koji je njihov sistem vjerovanja. DM: Želim pitati... Da li ću eventualno izgubiti svoj posao radi svojih metafizičkih sposobnosti?
O: Neodređeno.
P: L: Neće ti reći nešto poput ovoga. Moja inicijalna reakcija je ne, ali ti možeš jedan dan otići iz toga. F: Pa da, to je isto meni došlo. Ako netko dođe i ponudi ti tvornicu za šivanje, da li bi nastavio sa pletenjem kod kuće? DM: Vidim ono što hoćeš reći. Tada, ono što radimo ovdje bi moglo voditi nečemu velikom? L: Ogromnom. SV: Mislim da već vodi. F: Trenutak je za početi. To je poput grude snijega koja se upravo počinje rolati sa vrha Mount Everesta. DM Nikad nisam to odmjeravala...
O: Ne brini, Diana. "Que sera, sera!"
P: ( Frank pjeva ) "Kako god će biti, biti će..." SV: Ponekad kad izgubite posao, uvijek otiđete na nešto bolje. DM: Trebam nešto istaknuti što će se manifestirati. L: Ti to već činiš upravo sada...
O: Nema potrebe za usmjeravanjem, jednostavno "jašite", to je ono što mi radimo, mi jašemo val!
P: SV: Pođi tokom. DM: Ja sam samo lutala bez cilja u tome. L: Želim sada nešto reći. Već dugo vremena Frank i ja smo radili na tome da dobijemo nešto kroz ovo što je vrlo velike važnosti, i vjerujemo da se to može eventualno dobiti. Znali smo da moramo poljubiti mnogo žaba da bi dobili princa. Također smo znali da moramo proći kroz mnogo činjenica da bi dobili nagradu. Dakle, to smo činili dugo vremena. Nosili smo teško breme, oboje od nas, dugo vremena. Sad sam vrlo zahvalna za svu pomoć koja je stizala iz mnogih smjerova. To mi je pomoglo da to sve prebrodim. Znala sam značaj, vozila sam se... Frank će vam reći, to sam radila dan i noć... sve sam učinila sama. Naposlijetku, drugi su došli koji su imali volju pomoći financijski, vremenski i utjecajima, jer sam virtualno to sve sama, financijski i na svaki drugi način...
O: I drugi će biti dovedeni u to.
P: I želim reći da SV., u ovoj točki, igra novu ulogu u kretanju ovoga projekta jer ja sam toliko psihički napadana dugo vremena, da bez bez njenog rada, nebih bila u mogućnosti nastaviti, ili puno manje, kao što mogu vidjeti. Frank će vam reći da me je vidio kako ležim u krevetu i literarno imala napade danima i tjednima nekada. Onda, isforsirala bi se da nastavim, da se vozim dalje. DM: Da li su ti problemi bili radi DNA promjena? L: Mislim da su to više bile sile koje su pokušavale blokirati razvoj ovog projekta, pokušavajući izolirati nas oboje od kombiniranja naših energija. DM: Da li pretpostavljaš da bi oni mogli djelovati kroz S. na mene? L: Apsolutno. F: Nitko tko je umješan u ovo neće jedriti sam dok ne preboli loše raspoloženje. Godinama i godinama su te sile pokušavale navesti me da napravim samoubojstvo jer su vidjele što dolazi. L: Kasiopejci su nam rekli ta smo oboje programirani da napravimo samoubojstva ili na neki drugi način da se uništimo. Pitala sam zašto je tako bilo i rekli su da smo mi bili vrlo važni za svijet. Inicijalno sam imala problema s tim odgovorom, ali izgleda da je ovaj projekt i njegovo značenje, u najmanju ruku dosad, to. Tko zna što to ultimativno znači? DM: Što je sa znanošću?
P:O: Druga Lizzardska točka, naravno.
P: DM: Pa, bila sam zbilja u tome. L: Dakle, u jednu ruku mi smo iskusili mnogo napada, i na drugu, bilo je mnogo nebeskih intervencija da nap momognu da stignemo do ove točke. SV: Imam sam prijateljicu iz škole koja se zove Linda, i ona je u Tampi. Koga ili što ona kanalizira?
O: Višebrojne izvore.
P: Ići ću kod nje na tečaj u orijentalnom lječenju... L: Sad, u prijašnjoj sesiji, i to je ono što izgleda da radimo u ovoj, pokrivamo neko područje i ispunjavamo neke praznine...
O: Dobro, ali zašto ne proširimo pregledavajući proces na nekoliko sesija?
P: Pa, još samo jedno pitanje: Rekli ste da su neandertalci bili uzeti od strane Lizzarda na drugu planetu, sad, želim znati na koju planetu i željela bi znati na kojem su sada stupnju evolucije, da li je isto neandertalac trenutno, onako kako mi mjerimo vrijeme?
O: Nema progresa, još uvijek isti.
P: Neke generalne informacije za nas?
O: Slušajte: Sad je točka gdje mogu svi naučiti više informacija pomoću više traženja istih, nego bez njih. Jedno ili dvoje od vas je već vrlo adaptirano tome, tim načinom vi pristupate univerzalnim istinama direktno, gdje je puno manje mogućih korupcija ako se učini korektno, vidite?
P: L: Da li to znači da želite od nas da počnemo koristiti metodu direknog kanaliziranja? DM: Da li želite da je jedan od nas "govornik"?
O: Svi.
P: Mislite simultano?
O: Ako želite.
P: L: Da li mislite da na primjer stječemo znanje kao grupa, meditiramo skupa...
O: Samo pitate vaša pitanja i primate odgovore.
P: Drugim rječima, bez hipnoze, samo sjedimo i diskutiramo i pitamo natrag i naprijed kroz sebe i pustimo neka energija grupe dođe u interakciju?
O: Ili u osobnom smislu, također. Onda mreža i razmjenite lekcije, to se često čini.
P: Dobro, vi želite od nas da radimo diskusije i želite da se međusobno pitamo? Da li to znači da želite da prekinemo koristiti ploču?
O: Ne, naravno da ne!!!
P: DM: Ne razumijem. SV: Ja da, trebali bi naći stvari sami i provjeriti izvjesne stvari da smo sigurni da smo na pravom putu.
O: Otvorite kanal, jedan ili dvoje su već otvoreni.
P: Jedan ili dva u grupi su već otvoreni?
O: Da.
P: DM: Tko su oni?
O: Neodređeno.
P: L: To nam neće reći. F: Sve što morate je da pitate pitanja i odgovori će vam dolaziti. Ja to stalno radim od svoje 5. ili 6. godine. DM: To je ono što sam počela raditi. Počela sam čuti odgovore prije nego što su izrečeni. F: To se dešava ovdje sa pločom, ali ono što govorim je odgovor na kanaliziranje sam za sebe. L: Ne moramo li biti zabrinuti zbog proširenja mogućih utjecaja?
O: Ne sa vašom grupom.
P: L: Da li to znači sada, mi smo individualno i kolektivno podešeni ( istjunirani )?
O: Da. Mi ćemo voditi proces k proširenju.
P: I kako će se grupa proširivati, drugi ljudi koji će doći i naći se familijarnim sa nama, također će im se asistirati na ovaj način, točno?
O: Na neki način.
P: DM: Morat ćemo koristiti mnogo rasuđivanja tko je tko... svaku osobu ćemo morati provjeriti...
O: Ne.
P: L: Mislim da kad će ljudi ovo vidjeti, ostat će ili otići...
O: Da.
P: Želim pitati o 2 naša bivša sudionika koji su otpali na stranu... Imam vrlo jak osjećaj da se Violette neće vratiti...
O: Neodređeno.
P: Također i ne osjećam baš da ima koja mogućnost da se Scarlett oslobodi od kontrole Lizzija, točno?
O: Neodređeno.
P: Ranije smo čitali iz Ouspensky-jevog "Tertium Organum"-a o percepcijama, da li je to bilo točno opisivanje stanja naše svijesti i stanja percepcije 2. denziteta?
O: Da.
P: Dobro, napravimo skok, kao percepciju 4. denziteta, da li je percepcija 4. denziteta...
O: Čekaj i vidi.
P: Jedne noći kad sam meditirala, osjetila sam nježnu prisutnost na neki način kao micanje malo zraka oko mojeg lica i osjećala sam mentalno plutanje, da li ste to bili vi?
O: Neodređeno. Vaš um vam je dan iz razloga.
P: Dobro, neću pitati o tome što mogu shvatiti sama, ali ću pitati o nečemu što neznam: kao što znate, Frankov otac je umro prije 2 tjedna. Od toga dana do ovoga, sve se činilo drugačije u odnosu na dinamiku i energiju, i to nije samo Frank i njegova obitelj, već također i ja. Znatiželjna sam zašto se osjećam toliko drugačije. Ne mogu objasniti kako se osjećam... definitivno je to osjećaj, u emocionalnom smislu, zašto?
O: Samo da kažemo da je to stepenica ili "odskočna daska", ako bi tako rađe željeli.
P: Dobro, to je stepenica, ali zašto bi to... željela bi da mogu prenijeti vam kako sam se strano osjećala... DM: Možeš li objasniti strano? F: Vidite, čak ni neznam... L: Da li je Frankov otac zemaljski duh?
O: Djelomično.
P: Da li on pokušava komunicirati preko mene?
O: Možda.
P: Zašto sam na taj dan, kada je Frankov otac odlučio napraviti tu tranziciju, bila preplavljena potrebama za otići spavati?
O: Konekcija.
P: Konekcija čega? DM: Vi mislite da je on konektirao Lauru?
O: Blizu.
P: SV: ona je konektirala njega?
O: Blizu.
P: DM: Da li su se mentalno zapleli? L: Ne, ti skrećeš s teme. F: Neka Laura pita pitanje. L: Da li je on jednostavno došao k meni na drugom nivou...
O: Da.
P: On je došao k meni na drugom nivou, zašto meni a ne Franku?
O: On je uvijek vjerovao drugima da su bolje kvalificirani.
P: Dakle, on mi je vjerovao da sam kvalificiranija od Franka, da mu dam savjet u njegovom novom stanju, to je?
O: Da.
P: F: Pa, to definitivno pristaje njegovoj ličnosti. L: Što on hoće od mene sada?
O: Ništa specijalno, ali otvori kanal i vidi.
P: L: Možemo li pozvati Frankovog oca direktno kroz ploču?
O: Laura može meditirati na individualnoj bazi, to je izabran način.
P: F: Zato je vjerojatno razlog zašto se osjećaš toliko čudno, što nisi otvorila kanal sama. L: Pa da, i to me izluđuje. DM: To utječe na tvoj proces razmišljanja. L: Da li me Frankov otac treba da mu pomognem osloboditi ga da ode u svjetlo?
O: Neodređeno.
P: Pa, to je definitivno bio problem, ali rješit ću to. DM: Pitam se kako će tvoja pitanja biti upućena u mikrofon. L: Dobro, još nešto na tu temu da mi se olakša ova situacija?
O: Ne.
P: Jedna od stvari koja mi se neprestano pojavljuje na umu još od tog vremena kojeg pamtimo i Frank i ja u prošlim životima, kad smo bili brat i sestra u Bavariji, i pitam se da li je tada bila kakva povezanost s Frankovim ocem u to vrijeme, i da li se zato neprestano pojavljuje pred mojim očima?
O: Zašto to ne provjeriš? Ti si dobra u tome kad to hoćeš.
P: Očito želite da to provjerim kroz svoju vlastitu glavu, točno?
O: Da.
P: Dobro, pa budući da nemamo više pitanja, ovdje ćemo prestati za danas.
O: Laku noć.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 10, 2005 3:51 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
18.02.1995. F., Laura, TR, JR, D. Sad, ovo je jedna sesija za koju vjerujem da je korumpirana. Žena, D. je bila mogući uzrok - ali tu je bilo i vrlo jakog konflikta između nje i TR-a. Bilo je tu mnogo osobnih stvari oko ove sesije, kao što ćete vidjeti. Čitava "osobnost" koja je došla kroz D., kao što ćemo kasnije saznati. Ali, također, bilo je tu ipak neke energije Kasiopejaca koja je ipak prolazila. Mislim da je prva stvar koja mi je pala na pamet, je onda kad su oni skratili riječ Kasiopeja, što je bilo staro... skoro da sam i primjetila djelomičnu povezanost.

P: L: Imamo li koga sa nama?
O: Stop.
P: T: Što da zaustavimo, našu diskusiju o svim ovim čudima?
O: Ne. I to nisu čuda.
P: Što je "stop" značilo?
O: Zatvorite vrata.
P: L: Pa, to je čudno; nikad nisu marili za buku u kući prije. ( Zatvorili smo vrata ) Koga imamo danas sa nama?
O: Teiurannea.
P: Dobro, zašto želite da zatvorimo vrata i da li ćete nam odgovoriri na naša pitanja?
O: Tu ima obično mnogo miješanja sa vanjskim utjecajima.
P: I sa nama imamo...
O: Dnevna soba sadrži previše buke i statike.
P: Pa, nikad prije se nisu žalili na to... J: Mora biti tv... ( Laura je rekla djeci da ugase televizor i budu tiho ) Zar ne volite Zvjezdane Staze?
O: Nije problem.
P: Što je problem?
O: Buka i nevino zadirkivanje.
P: J: Pa to su djeca. L: Pa, uskoro će ići u krevet...
O: Vi nemate kontrolu u ovoj sesiji, pa ne brinite o pitanju glupih pitanja, kao prije!
P: L: Pa ovo ne zvuči baš prijateljski, zar ne? T: Da li ćete saopćiti neke informacije koje želite da saslušamo i apsorbiramo?
O: Ponekad prijateljstvo mora biti bačeno sa strane da bi dobili vašu pažnju i preusmjerili valne duljine.
P: Vladate situacijom, preusmjerite.
O: Pauza... čekamo važne informacije koje će biti prenesene kroz naš kanal. Zaboravili ste ID upit.
P: L: Odakle ste?
O: Cass. Djeca ne sudjeluju. ( Laura šalje djecu u krevet. Mnogo negativnih osjećaja prouzrokovano time. ) Hvala. Vi trebate biti više otvoreni, zapamtite, mi smo vi!!!!!
P: Tko nije bio otvoren?
O: Nije u tome stvar. Vi možete zamisliti kako je gledati sebe kao što ste nekad bili, i znate da još uvijek jeste, i morate komunicirati sa sobom na najneobičnijem nivou zbog unije iz tog razloga?
P: Ne, mislim da to ne mogu zamisliti.
O: Pa, pokušaj!
P: Pokušavam. Nagađam da bi to bilo poput gledanja na sebe kao djeteta.
O: Dobro. Nastavite.
P: Pa, dolazim u misao djeteta, pronalazimo da djeca imaju vrlo malo svijesti o tome što se dešava. Njihova svijest je primarno fokusirana na njihove osobne potrebe, sebe same, hranu, komfor, i odrasli brinu o tome ako curi krov, jer vjetar raznosi prozore, hoće li vuk ući u kuću kroz otvorena vrata... da li je dovoljno blizu?
O: Progres!
P: Dakle, pronalazite nas da pokušavamo to raditi cijelo vrijeme?
O: Mi smo vi, vi ste mi, mi smo doslovce jedno te isto.
P: Pa vi nas ne pronalazite da probamo jer bilo bi teško naći sebe kako pokušava, ali je to još uvijek moguće da budete nezadovoljni s pogledom na neku ličnost? J: Ili, kao voljeti nekoga i vidjeti što bi on mogao biti i biti malo nestrpljiv jer on to nije?
O: Wow! Koji koncept!
P: L: Dobro...
O: Laura, ti još uvijek misliš da smo odvojeni entiteti od tebe. Ti ideš unaokolo govoreći ljudima: "Kasiopejci su reli ovo, Kasiopejci su rekli ono." Da li znaš da si to ti, onakva kakva ćeš biti?
P: T: Suočeni smo s činjenicom da su oni bili kao mi, i da su pokušavali imati posla s time kao što jest, i pokušavaju se sada unatrag uvjeriti da se otvore dovoljno da se slušaju tamo gore... ili nešto slično tomu. J: Pa, mislim da imaju strpljenja sa nama.
O: Blizu, TR. Zabavno nam je slušati vas kao vas!
P: T: Cool! Lijepo je znati da zabavljam sam sebe u budućnosti.
O: Kao nas!
P: Ali, to mora biti frustrirajuće jer kad ste vi bili mi u 3. denzitetu, vi niste znali dovoljno da bi bili sposobni komunicirati sa sobom u budućnosti. J: Pa, možda i jesu. To neznaš.
O: Pogršno! Što vi mislite, šta je ovo!
P: L: Ovo je budućnost, prošlost, sadašnjost... T: Ali, teško vam je to razumijeti kao nas zaglavljenima u 3. denzitetu... oni su ja, mi smo svi skupa! J: Teško je ovo za nas, a nije teško za njih. T: Oni su mi, mi smo oni.
O: Nije teško za nas u bilo kojoj točki gledišta.
P: Tada zašto je teško nama ovdje da vidimo što oni tamo razumiju? L: Možda to nama nije tako teško kao što izgleda da mislimo da jest. T: Pa, kako ćemo to proći tada? Kako ćemo doći na točku gdje percipiramo ono što trebamo percipirati? J: Pusti to sad.
O: Vi ste to prošli.
P: T: Dakle, jednostavno je činjenica da mi radimo ono što radimo, mi smo prošlost u toj točki. Sad, sve što moramo napraviti je to da budemo otvoreni da bi ovo napravili, točno?
O: Bingo zingo!
P: Očito neko drugi od nas voli reći "Bingo zingo", što ste dobili natrag od nas tada, kad ste bili ovdje, jer nisam nikad rekao "Bingo zingo". J: To je bio AL. T: Al, hologram je rekao bingo zingo...
O: Ili ste se možda promjenili i odlučili da to volite reći!
P: L: Dobro momci, mogu ja pitati pitanje. Imam nešto što me muči čitav tjedan.
O: Pitaj ako moraš, ali mi ćemo se zabavljati večeras.
P: J: Ja također želim pitati o mom prekidu u snu kojeg sam doživjela. T: Mi se uvijek zabavljamo... zašto im mi nebi dali da bace koju svoju šalu... L: Dobro, izbacite još koju stvar...
O: Ne Laura, mi nismo Lizziji; ovo Kasiopeja zove. Ne brini, kanal je sad uključen cijelo vrijeme, ali proklete ove trake!
P: Radite mi probleme ( heebie-jeebies, prim.prev ) momci.
O: Ti si preozbiljna.
P: Pa, netko i mora biti!
O: Ne!
P: T: Pa dat će te nam neke važne informacije ovdje... to je ono što ste rekli na početku ove sesije...
O: Sve u svoje vrijeme, ali prvo, mi se želimo zabaviti.
P: L: Pa, hajde. Želim to vidjeti, učinite to.
O: Razvedri se Laura. To tvoja druga ličnost govori direktno sama sebi!
P: J: Ovo nema smisla. Ne volim kad to ne razumijem...
O: Ličnost. JR, ti ti si uvijek imao probleme sa olovkama i kemijskima nakon što si/ja naučio raditi na kompjuteru!!!
P: J: Istina! Morala sam blokirati štampanje.
O: Sad sam to ja/mi, JR.
P: Dakle, to je tvoja ličnost govorila tebi, Laura.
O: Zaboravi Laura, to je samo jedna od mongih, mnogih doživljaja i učenja! Sva nas dostižu u ogromnom pogledu.
P: L: Što bi trebala zaboraviti da je to bio proces učenja?
O: Životni vjekovi "boli".
P: T: Da li je ovaj njen/tvoj životni vijek u boli?
O: Oni su svi, ako izaberemo da ih vidimo tako.
P: J: Imam komentar koji bi iznijela Kasiopejcima. T: Da li to uključuje i život u 4. denzitetu, također? J: Možda imam teško vrijeme za pisanje, ali pola vremena već sudjelujem i ono što će reći, već pišem, pa neka mi prekinu ovo mrtvilo. L: Prekinite joj malo tromosti, momci. T: Reži, reži!
O: Tromost srezana!
P: ( Smjeh ) T: Drago mi je da ima još humora kad se popnete na 6. nivo!
O: Ima ga mnogo ovdje, ali niti blizu dosta. Dragi JR, daj olovku i papir D.
P: T: Dragi JR... pismo. ( smjeh ) D: nagađam da i ja sjedim ovdje i dobivam stvari također.Osjećam se kao peti kotač, svejedno.
O: Ja, mi, čuli smo D. Usput, to mi pričamo!
P: T: Usput, možemo li skratiti na BTW ( od by the way = usput ), momci?
O: BTO.
P: L: Što to znači? Pomoću drugih? ( by the other )
O: Bachman Turner Overdrive!
P: ( Smijeh ) L: Pa, TR, ako nisi znao, to tvoje ja je u jako lošem stanju! T: Emerson, Lake i Palmer! Electric Light Orkestar! L: Pa, nešto samo želim reći...
O: Dobro Laura, pitaj ako baš moraš.
P: J: Ja bih pitala o...
O: Laura prvo, mi/ona će iskočiti iz svoje/naše kože.
P: ( Smjeh ) T: Pitaj kasnije, draga moja. L: Željela sam pitati, a sad ćete biti ljuti na mene momci jer ću dotaknuti vrlo ozbiljnu temu...
O: Mi znamo, samo pitaj, već!!!
P: LM: Da li je to New York-ski? L: Pitanje koje sam htjela pitati...
O: Ne, L., Miami židovski!
P: ( Smjeh ) LM: Mislila sam da su bili u Cornucopia-i, ne Miami-ju? J: Samo izlaj to! L: Moje pitanje je... T: Zaboravila je! L: Ne, nisam zaboravila, samo sam morala shvatiti na koji način da to izrečem. Kao što znate, čitam tu knjigu o Holokastskim žrtvama koje se reinkarniraju i pamte svoja iskustva u tom životu. Pitanje jest, jednom ste nam rekli da su Židovi, kao rasa, bili potomci Atlantiđana, točno?
O: Neki.
P: Znači ima nekih. Možete li nam reći koji?
O: Ne.
P: Ima li neki karmički element koji je ispunjen kod Holokasta?
O: Naravno.
P: L: Možete li nam reći koja je karma bila izbrisana u toj aktivnosti i koju su grupu ti Židovi predstavljali?
O: To nije Njemačka, ali su bili Atlantiđanski nadzornici "brišući" krivicu iz tih njihovih života.
P: Dakle...
O: Dakle što?
P: Prije nekoliko tjedana imala sam doživljaj gdje sam se ujutro probudila i osjećala kao da mi je netko iščupao jezik. Osjetila sam nešto vrlo neobično. Željela bi znati što je to bilo.
O: To nije važno.
P: Znam zašto kažete da nije važno, ali to je imalo vrlo ozbiljne posljedice za moje fizičko tijelo.
O: Kao i uvijek. I, nismo li savjetovali da se manje koncentrirate na fizičko?
P: Pa, ono što želim istaći jest, ako sam plijen usred noći nekim Lizzijima, ili bilo komu, i nešto mi rade, zasigurno bi željela znati nešto o tome. Znam da je fizičko...
O: Ti nisi bila plijen.
P: Dobro JR, pitaj svoje pitanje, ako se usudiš! J: Ako se usudim! Imala sam doživljaj prošli tjedan, kad sam se probudila nakon 20 minuta odkad sam zaspala, prestrašena, jer je nešto stajalo kraj kreveta. Što je to bilo?
O: Sad JR, zaista si bila oteta!
P: L: Tko ju je oteo?
O: Naši prijatelji, Sivi.
P: Što su oni učinili?
O: Nadopunili proučavanja i psihičku bazu podataka.
P: T: -
O: Veselje nebi trebalo nikada prestati!
P: ( pitanje izgubljeno )
O: Krivi koncept.
P: T: Da li je JR vrištala i bila prestrašena jer je imala osjećaj prolaska kroz prozor? ( otvor između denziteta, vremesko/prostorni )
O: Ne trebaju prozori.
P: ( pitanje izgubljeno )
O: Običan doživljaj otmice, kao što vam je poznato.
P: ( pitanje izgubljeno )
O: Dobro.
P: ( pitanje izgubljeno )
O: Da.
P: T: Događaj je izgleda trajao, u našoj iluziji vremena, 20 minuta, jer sam ja bio u dnevnoj sobi i gledao televiziju za vrijeme dok se to dešavalo. Ali, doživljaj koji se desio njoj moguće da je trajao duže ili kraće u našoj percepciji vremena, točno?
O: Da.
P: Dakle, kad je vrisnula... J: Da li sam prekinula otmicu radi vrištanja?
O: Kraj, granica nivoa svjesnosti.
P: T: Dakle, kad sam stigao u spavaću sobu, već je završila?
O: Da.
P: Ja nisam imao ništa s krajem tog događaja? Njeno vrištanje me je uzbunilo.
O: Ti si bio odvraćen.
P: Pa, to je dovoljno lako za mene. Lako me odvratiti! Dajte mi kompjuterski monitor i odvraćen sam.
O: Svi su.
P: Ja sam u dobroj kompaniji. ( Pauza )
P: J: Imam sljedeće pitanje. Poslije nego se to dogodilo, TR je komentirao da je...
O: D., molimo dođi za ploču!!!
P: Da li oni žele svo četvero vas? L: Ne. Ne želim s njima pričati večeras, bili su grozni! D: Oni me čine da se osjećam vrlo važnom!
O: Gadno je subjektivno. Mi smo ti, Laura.
P: L: Nisam baš sigurna da vjerujem u to.
O: Zašto bi bili gadni prema sami sebi? Ali mi razumijemo zatvaranje u fizičko i njegove biološke tendencije.
P: Koja vrsta podmukle primjedbe je ovo bilo? T: Oni ti samo govore da ti razumiješ. D: Mi samo pričamo s nama unatrag i unaprijed. T: Oni su mi. Mi smo mi.
O: Podmuklo je vaša, ali i također naša, percepcija. Nažalost.
P: L: Pa izvinite, ali mi izgleda da vi momci trošite mnogo vremena i energije. Mislim, mi ostajemo budni do kasno u noć da bi ovo radili i...
O: Tko određuje faktor trošenja?
P: Pa, to je samo moje mišljenje.
O: Naše, također!!!
P: T: Jer su oni ti i ti si oni... kao što su Beatlesi rekli: "Coo coo cacho, we are the Walrus!" D: Da li bi mi mogli pitati samo imaju li što važno reći ljudskoj vrsti ili nešto tako? T: Ima li nešto više u svjetlu od onoga o čemu ste već govorili?
O: U procesu je za disperziju.
P: L: I kad će se to desiti?
O: Dešava se sad.
P: D: Pa možda čitava stvar je u tome da samo shvatimo da razgovaramo sami sa sobom u prošlosti...
O: Dijelom. Zašto otpor?
P: D: Nagađam da smo to shvatili i da čekamo iduću stvar.
O: Mi nismo odvojeni od vas. Jednom kad se to prepozna, progres će biti napravljen!
P: T: Pa da. Vi ste mi, mi smo vi. L: Dobro, želim pitati što je bilo kroz što sam prolazila prošli tjedan, kad sam se osjećala razne stvari koje su umetnute u moj sistem da nisam bila sposobna prilagoditi se na način emocionalne kontrole. Što je to bilo?
O: Odgovoreno već prije jednog sata kako vi/mi mjerimo vrijeme.
P: Ne pamtim da sam pitala nešto o tome ili da sam dobila odgovor. J: Pitala si o svojem jeziku. L: Ne govorim o tome.
O: Ne.
P: Govorimo o ... poslovima u prošlom životu?
O: Da.
P: Pa, što je ubrzalo tu aktivnost?
O: Ioni nabijeni svijesću koji su otvorili prozor EM ovojnice, korišteni da bi ubrzali fizičku traumu u trenutnim okruženjima. "Korišteni" se odnosi na prošlo vrijeme.
P: Dobro, dakle u prošlosti, ta vrsta otvaranja prozora u EM ovojnici...
O: Ti si se uzdignula.
P: T: Ti si napravila vezu s doživljajima iz drugih života, i bila si u mogućnosti da ih doživiš na drugi način. L: Pa, to je imalo mnoge strane proklete efekte, to je sve što mogu reći o tome! Nisam baš sretna s time. T: Da li će ona iskusiti više toga sad kad je napravila uzvišenje ( rast )?
O: Da. Svaka epizoda će biti sve lakša i lakša.
P: L: Hvala bogu! Kad su ti momci već uživali tu posebnu... T: Nismo došli još do te točke, ili mi to možemo doživjeti na drugačiji način. Da li je tako?
O: Na neki način, svatko ima svoj vlastiti način.
P: T: Pa, mi svi radimo različite stvari kad se krećemo u napretku. J: Svi imamo različite stvari koje moramo proći.
O: Zašto željeti agoniju jednu nad drugom?
P: L: Ja ne želim jednu agoniju nad drugom, samo želim da vi momci cijenite opisanu agoniju... T: Oni cijene... J: I mi također... Oni su prošli to sa tobom. Ti nisi to prošla sama! T: Oni su ti!
O: Zašto željeti jednu nad drugom agonijom, sve imaju osobne sudove, da li bi ti/mi voljeli to podijeliti s drugima?
P: L: Drugim rječima, da budem zahvalna što nije bilo gore. D: Željela bi pitati jer vi zasigurno to razumijete, a ja ne. Ako smo mi 6., a i također 3., u budućnosti, mi ćemo biti drugi 3. i drugi 6. denzitet... F: U našoj percepciji 3. denziteta, budući da je naše vrijeme linearno i mi tražimo nas u budućnosti, da pričamo unatrag sa nama u sadašnjosti, ali sve se to dešava odjednom jer tamo nema realnog vremena. I, vjerojatno, nagađam da i to također znači da ćemo jednog dana, što je također danas, mi biti u 6., gledati ovdje dolje... D: Mi ćemo raditi istu stvar opet i opet? F: U neku ruku da i ne... Mislim da mi ne možemo shvatiti cijelu stvar... T: Problem je...
O: Vi ćete to shvatiti kad dođete na 6. nivo!!! Dakle, veselite se u "ovdje i sada"!
P: Čak i u 4. ćemo razumjeti više nego što razumijemo sada. Oni nam daju koncepte koji su nad 3. nivoom. Oni rade sa nama da nas pripreme na to kad se pomaknemo na 4. nivo, da imamao bistre glave o tome što se dešava. Oni nas iznose tamo gdje smo već jer smo mi došli iz 4. nivoa ovdje da ovo napravimo ovdje originalno, da namjestimo frekvenciju i držimo je da bi se ostali mogli pomaknuti na 4. nivo. Mi smo došli iz 4. denziteta da ovo napravimo. Oni pokušavaju nam dati dovoljno informacija da bi mogli zapamtiti... F: To je kao Hansel i Gretel ( Ivica i Marica ) koji idu u šumu i ostavljaju trag od mrvica da bi se znali vratiti van. Mi smo se vratili iz 4. u 3. da bi napravili to što ćemo napraviti i mi se vraćamo natrag u 4. ali smo ostavili trag za nas ( znakovi pored puta ? ) koji je naša veza s onim od kuda smo došli... nešto slično tome, u svakom događaju. F: Da li je tvoj um eksplodirao, D.? T: Mi, gdje smo sad, ne shvaćamo to sve jer se to ni ne očekuje od nas na ovome nivou.
O: Učenje. Laura je stekla još jednu ljestvicu i zato je to bilo toliko bolno, dobro?
P: D: Ma da! Čestitam! T: Pa da, stekla je još jednu ljestvu ( DNA ) i postala Reiki Master! L: Nisam baš raspoložena! T: Veselje! Ti u 6. uživaš u paklu sebe same ovdje. Napravit ćemo pauzu. F: Ti si stekla još jednu ljestvu DNA? ( Pauza, diskusija o Laurinoj znatiželji koja je dalekosežna i zašto su očekivanja toliko visoka )
P: L: Jeste li sa nama momci? Naravno, vi se mi!
O: Da, nešto poput toga.
P: T: Zašto Laura neće nikad biti zadovoljna?
O: Ona je nezasitna.
P: T: Ti si nezasitna? Zato sve ide k tebi, jer si nezasitna. L: Oh, pa da, mi svi imamo svoj križ za nositi. D: Ti si bolja u davanju pitanja, da li bi "nas" pitala da li moj abdominalni ( trbušni ) problem ima što sa promjenama moje DNA?
O: Oprezno vozi večeras, D.
P: L: Da li je D.-ina promjena i njeni trbušni problemi koje ima, dokaz te promjene DNA?
O: Da i ne.
P: D: Hvala vam. T: Da li ste vi momci ili djevojke? Ne, to smo već pitali...
O: Pregled danog.
P: L: Želim pitati o Reiki učenju. Mi smo diskutirali o potencijalima, SV i ja smo barem, moj osjećaj je da bi to trebalo biti dostupno ljudima puno manje nego što jest, ali istovremeno...
O: Da, ali molimo sad manje osobnih pitanja.
P: Da li je to osobno pitanje?
O: Vodilo je tome.
P: Pa, molim vas! Nije.
O: Očekujte 4,7 potres u SAD unutar tri dana. U N.E., Rochester, N.Y. području. Krivi pokreti postoje blizu tamo. Mt. Vesuvius i Etna aktivnosti unutar 1995. I Thera također. U Africi, poplave ubijaju tisuće u ljeto 1995.
P: D: Mislim da bi bilo vrlo važno da nekoga kontaktiramo i kažemo mu kako smo došli do ovih informacija... T: Da li su vulkani vezani uz stvari u Japanu?
O: Da. Vulkanske erupcije ispod arktičkog leda u 1996.
P: T: Cool! L: To bi trebalo biti zbilja temperamentno. T: To će nam tada donijeti i neke poplave onda!
O: Ne. Vrijeme uzrokuje povećanu evaporizaciju i da, NLO preleti su uzrokovani našim aktivnostima i ovim komunikacijama!
P: T: Da li smo to pitali? J: Ne, ali razmišljala sam o tome i razgovarali smo o tome ranije. T: Mi pomažemo kreirati...
O: Uzrokujete, TR.
P: T: Mi to uzrokujemo? D: Ne...
O: Da.
P: Dakle ono što kažu je to da pomažemo da se otvori područje da se to još više događa?
O: Držanje otvorenim velikog prozora. Gigantskog, najvećeg u zapisanoj povijesti!!!
P: L: I zamislite, sve je to počelo kad sam hipnotizirala P.Z. Samo zamislite, da je samo znala što je napravila!
O: Nije Z., naša "veza".
P: Pa, samo se šalim. T: Smirite se malo momci. L: Mogu li imati malo veselja jednom, za promjenu?
O: Da i trebat će ti sve veselje koje možeš imati.
P: J: Uvijek sam govorila da je jedini put kroz život - onaj kroz smjeh. F: To meni zvuči više značajno. L: Pa da, i meni. T: Što više radimo ovim kanalom, veći će prozor i biti, točno?
O: Da. I vi ćete biti zauzeti.
P: F: Zato ćemo trebati sve veselje koje možemo imati, jer ćemo biti toliko zauzeti?
O: Da.
P: D: Da li bi mi to trebali raditi češće nego jednom tjedno? L: Ne! D: Oh, oprosti.
O: Ne.
P: T: Jedna noć je više nego dovoljna. F: Što želite da radimo, da se uvučemo u totalno ne-postojanje? ( smjeh ) L: Pokušali smo više nego jednom tjedno i to nas je skoro ubilo. T: Dok mi držimo taj prozor otvorenim, da li drugi ljudi na planeti to primjećuju?
O: Vide sporedne efekte.
P: Da li će eventualno biti u mogućnosti da odrede izvor?
O: Možda.
P: Dakle, bolje da imamo što više zabave jer bi mogli imati posjetioce. D: Ima li što bi mogli napraviti da im pomognemo locirati ovo? L: Pa mi to ne želimo! D: Oh, zašto?
O: Ljudi u crnom.
P: T: MIB-ovi! Ne, D., mi ne želimo da oni znaju gdje se mi nalazimo! Svatko ko će to uzrokovati neće biti sretan radi toga! D: Oh, nisam shvatila da je to poteškoća. Mislila sam da je to dobro. T: Teško im je... D: Vidim, vidim... T: Ako ono što činimo ovdje, njima kreira više i više teškoća, sporedni efekti bi mogli uzrokovati probleme s komunikacijom, stvari koje prirodno...
O: Ali također bi i kanal mogli napraviti jačim.
P: Dobro. Mi ćemo biti u prilici da kanaliziramo jače jer nam raste snaga. Da li mi također uzrokujemo neke zemaljske promjene... jesmo li mi dio toga?
O: Simetrija.
P: L: Huh? D: Stvari se skupa dešavaju. T: Uzrok i efekt...
O: Da.
P: L: Da li izgrađujemo veliki energetski mjehur oko područja?
O: Vi ste putokaz sudbine planeta.
P: L: Ali majko! Nisam željela izrasti da bi spasila svijet! ( smjeh ) T: Da li će napraviti film na tv-u o tome kad će se ovo sve završiti? To je veselo! D: Da li ćemo biti poznati radi ovoga? T: Nadam se da ne! Ne želim da oni dolaze ovdje k nama!
O: Čekajte i vidite!
P: L: Sad imam pitanje... JR i ja smo radile vrlo teško pokušavajući iznijeti našu poštu. Da li je to preporučeni format ili bi trebali ići sa drugim formatom... više bliskim nama... T: Trebamo imati neki stil ovdje...
O: Naravno da vodite u pravom smjeru, simetrija i sinhroniziranost.
P: Da li je Reiki simbol kojeg sam izabrala da bude na pokrovu, pomoći da se ojača ova energija?
O: Možda. Zašto ne koristite simbol koji vam je dan?
P: Mislite na An nu ki?
O: Bingo!
P: Tada ćemo staviti An nu ki simbol na njega, što je piramida u tri dijela. (TR pregledava prognoze ) Ima li još predskazanja?
O: Ne.
P: T: Pa, samo sam htio biti siguran da nismo skrenuli i promašili nešto. Dobro. D: Da li sam pitala da li to trebamo obznaniti? T: Što to? D: Ove informacije i predskazanja? T: Mislim da to ovisi o nama da li ćemo to nekome reći ili ne. Da li će biti netko ozljeđen u Rochester potresu?
O: Ne.
P: J: To je samo jedan mali. T: Dovoljan samo da privuče pažnju.
O: Da.
P: Dobro, imamo li drugih pitanja? L: Pa da, želim...
O: Malo vatre u Illinois-u. Neće biti tragedija, samo neugodnost. Tko ima farmu u Illinois-u?
P: D: Ja sam iz Illinois-a. Moji roditelji imaju tamo farmu. Da li je to farma o kojoj govorite?
O: Da.
P: Kad će se to dogoditi?
O: Ubrzo.
P: Ima li načina kako bi to mogla spriječiti?
O: Ne.
P: L: Dobro, želim nešto pitati. Ovo je trik-pitanje. Ovo uključuje čitanje uma. Molim odgovorite na pitanje na koje mislim.
O: Tvoji snovi su vrijedni.
P: D: Moji snovi su vrijedni?
O: Ne.
P: T: Laurini snovi?
O: Da.
P: Koji snovi? D: Tvoji snovi su vrijedni, Laura. T: Da li je to bilo tvoje pitanje? L: Pa, na neki način. Može se primjeniti odgovor. T: Oni su odgovorili na tvoje pitanje prije nego što je bilo pitano. L: Pa da. Nisam ga namjeravala ionako pitati na glas. T: Ako bi mi mogli samo dobiti odgovore, da preskočimo pitanja i dobijamo odgovore, mogli bi bolje iskoristiti vrijeme.
O: Imate.
P: L: Drugim rječima, moje impresije o ultimativnom dobitku iz DNA promjena su...
O: Da!
P: T: Još neka pitanja?
O: Otiđite u Pensacolu.
P: L: Tko želi ići u Pensacolu?
O: Ja, ja! ( smjeh )
P: T: Da li će se nešto desiti u Pensacoli?
O: Konferencija.
P: L: Ima neka konferencija u Pensacoli? T: U Oktobru ima. J: Da li govorimo o konferenciji u Oktobru?
O: Jednoj prije te.
P: T: Tamo je druga konferencija prije one u Oktobru? Ja neznam ništa o toj konferenciji.
O: Povećena aktivnost u uskom području Floride, vrtlog. Ako odete u Pensacolu vidjet ćete NLO-e svih vrsta, uključujući i izričito vaše.
P: Oh! To je vaša konferencija! I mi smo pozvani!
O: Dobro.
P: I mi imamo karte! Da li ćete nam i platiti hotelski račun? Da li ćemo odsjesti u najbližem hotelu?
O: Bedasto. ( Kako da ne )
P: L: Mrzim se vratiti na ta obična zemaljska pitanja iz 3. denziteta, ali to se odnosi na poduzimanje nečega što zahtjeva protok energije, zvane novac. Mislim, mi si ne možemo priuštiti konferenciju svakog dana, znate. T: Kad je to kada bi trebali ići? Da li je ako krenemo bilo kada, da će tada biti konferencija?
O: Može.
P: Ima li tamo nešto u Maju? U Pensacoli? J: Projekt Awareness ( Svjesnost ) je u Maju, ali je to u Tampi. T: Da li govorite o konferenciji u Maju u grupi konferencija u Pensacoli?
O: Gledajte i vidite.
P: Vi govorite o konferenciji u Tampi koju održava Project Awareness? J: Da li želite da mi fizički odemo u Pensacolu? To počinje zvučati kao Zaljevski Rat Šest, momci koji su odplesali u Njemačku jer su radili sličnu stvar kao i mi ovdje, samo je njima netko drugi govorio da to učine. Dobro, u Maju, da li bi trebali otići u Zaljev?
O: Da.
P: T: Dobro, konferencija o Zaljevskom Ratu će biti u Maju u Tampi. L: Pa, možda bi trebali otići tamo i svi će se NLO-i pokazati dok će svi biti tamo. To bi bilo palionica! T: da li bi se trebali povezati sa Cr...-ima?
O: Da.
P: da li bi trebali ići u Maju prije konferencije?
O: Vratite se s njima. Vidite ih tamo, onda se vratite.
P: D: Što ćemo postići ako se vratimo sa njima?
O: Napravite sesiju i promatrajte u isto vrijeme. Dajte nekome tamo vani video kameru!
P: Tada ćemo biti u javnosti? T: Mi već postajemo biti u javnosti. To je kad ćemo uvjeriti naciju. Trebamo ići na konferenciju, sotavite Cr.-e po strani i...
O: Pokušajmo usmjeriti te sve "ufologe" na pravi put.
P: Spustit ću svoju ruku pa nećemo početi snimati za vrijeme dok govorim. Ne želim da počne za vrijeme dok govorim! Zar to nebi bilo dražesno? Ne samo da se moraju hrvati sa nama, već i sa VAMA. Kad napravimo ono što radimo, otvorit ćemo prozor, kao što ste nam rekli. Da li privlačimo stvari koje ne žele proći kroz to? Da li slučajno privlačimo ljude ili bića kroz to dok ovo radimo?
O: Prozori omogućuju lakši transport.
P: T: Da, ali na ono što ciljam jest, ima li tamo kakvo biće 4. denziteta koje je samo blizu linije 4. denziteta i koje bi slučajno moglo proći kroz taj prozor i kaže: "Što da ne!"
O: To je moguće. Ako će se "Izgubljeni putnik" 4. denziteta pojaviti na vašim vratima, molimo oduprite se jakim unutarnjim porivima prema odbijanju.
P: Nećemo da se osjećaju neugodno. J: Mi uvijek lijepo dočekamo goste, da. T: Oni su uvijek dobrodošli ovdje!
O: To je bio ozbiljan komentar.
P: L: Kako ćemo znati da li je "izgubljeni putnik" 4. denziteta? D: Momci, postajem vrlo, vrlo slaba.
O: Očito.
P: L: Prekinimo za danas, i ja sam iscrpljena. T: Zadnje riječi?
O: Laku noć.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 10, 2005 11:48 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
22.02.1995. F., Laura i S.

P: L: Kasiopejci, da li ste sa nama?
O: Da.
P: Koga večeras imamo sa nama?
O: Iora.
P: I odakle si?
O: Kasiopeja.
P: Željela bi pitati tko je bio sa nama prošlu subotu navečer, da li je bio jedan od Kasiopejaca ili smo imali neku korupciju?
O: Da.
P: Imali smo neku korupciju kanala prošle subote?
O: I nas.
P: Bilo je oboje?
O: Da.
P: Koji je bio izvor i razlog korupcije?
O: Tragač ( trailer, prim.prev. ).
P: Što je "tragač"?
O: Privjesak. Preusmjerivač ( diverter ) energetskog vala.
P: I kako smo mi stekli ili imali taj preusmjerivač?
O: Vi znate.
P: Drugim rječima, to je kako sam pretpostavljala, da je D. donijela sa sobom kao privjesak ( attachement ) jer je ona agent Lizzija, iako ona toga nije svjesna?
O: Hormonalno nabijeno kroz njihov utjecaj na njen um.
P: Da li bi bilo bolje da radimo sesije bez takvih osoba u prisutnosti?
O: Na vama je.
P: Pa, očito, budući da ne želimo više da se takva vrsta stvari desi, izbor je već napravljen. Dobro, željela bi znati, nedavno sam gledala video kod J.H. o psihičkoj operaciji. To je očito bilo stvarno. Da li sam korektna?
O: Ne.
P: Ne?! Što se dešavalo?
O: Lažni i "demonski" utjecaji da bi obmanuli, sad, striktno upozorenje: izbjegavaj pod svaku cijenu!!!
P: Izbjegavati što pod svaku cijenu, psihičku operaciju?
O: Da.
P: Pa ovo je bilo vrlo teška izjava. F: Oni skoro nikad nisu rekli nešto kao ovo. L: Željela bi znati za dobrobit nekoga drugoga tko je ovo pitao: Koji je bio izvor AIDS-a?
O: Majmunska mutacija.
P: Majmunski virus, drugim rječima?
O: Bio je, ali je mutirao.
P: Tko je bio individua ili koja je grupa odgovorna za tu mutaciju?
O: Nisu bili ljudi.
P: Pa onda, tko?
O: Lizzardi djelujući u vezi s određenom frekventnom putanjom.
P: I koji je bio razlog zaraze ljudske vrste s virusom AIDS-a?
O: Nije određen.
P: Željela bi znati koliko sam života proživjela kao ljudsko biće?
O: To je neodređeno za definirati.
P: Pa, na planeti Zemlji.
O: Uključujući i Neandertalske?
P: Ne, te ćemo preskočiti.
O: Dobro, tada je to 79 u prekidajućem nizu.
P: Prekidanom čime?
O: Drugim nivoima.
P: Isto pitanje za Franka?
O: Isto, točno.
P: Koliko za S.? Isto?
O: Ne. Nekorektno definiran odgovor.
P: Kakav bi bio korektan?
O: Nije točno isti broj. 72 plus 4 kao specijalni kanal za učenje "vraćen natrag" u kontemplacijski nivo, tj. 5. nivo denziteta.
P: S. je duša 5. nivoa?
O: Ne. Provela 4 sekvence odgađanja tamo.
P: Sad, ovo je zanimljivo. Zašto Frank i ja imamo tih 79 života u točno istim sekvencama? Nije li to malo čudno?
O: Ne.
P: Koliko života smo imali nas troje istovremeno, zajedno radeći?
O: Otkrijte.
P: Sad, rekli ste da su Židovi bili Atlantiđanski nasljednici, i da je Noah bio Atlantiđanin...
O: Većina njih.
P: Što je značaj toga i vezanog uz njihovu religiju i njihove doživljaje i trenutno stanje?
O: Da li su samo Židovi bili u "hokastu"?
P: Da li je židovska religija nekako slična sa Atlantiđanskom?
O: Da li ste razumjeli prethodni odgovor?
P: Da li kažete da su Židovi jedini bili u holokastu?
O: Ne.
P: Kažete da oni nisu bili jedini u holokastu?
O: Nema specijalnog karmičkog značaja biti "Židov", poseban značaj je doživljavanje holokasta radi čišćenja velikog karmičkog duga.
P: Dobro. Shvatila sam. Sad, da li je židovska religija slična sa Atlantiđanskom?
O: Ne samo jednom religijom. Mnogim "religijama".
P: Sada bi željela znati također, zadnjeg u Januaru, imali smo mnogo praskavih zvukova koji su prijavljeni lokalnom sheriff-u. Izvještaji kažu da su to bili vojni avioni na manevriranju. Da li je to točno?
O: Da.
P: Mislim da smo gotovi zasad. Da li će F. imati dosta novca da plati svoje račune?
O: Ako će mu pomoći grupa.
P: Mi bi željeli da imamo prihod od ovog projekta, tako da mu možemo posvetiti više našeg vremena. Da li će ovo postati samo-izdržavajuće? ( u smislu financiranja )
O: Eventualno, da, ali odmah ne, jer veo skepticizma kombiniran sa nemilosrdnim napadima iz 4. denziteta. Budite svjesni onih koji se javno očituju, veliki interes; agenti OPS-a pripremaju mnoge lažne vodiče, kao što ste već vidjeli.
P: Što možemo učiniti da se zaštitimo od toga?
O: Savjet: "Pritisnite i izgnjavite s pitanjima" na staromodan način one koji obećaju asistenciju ili imaju interes na bilo koji način!
P: Što to znači?
O: Dobro pitanje; kad vam netko sa funkcijom čestita i budi nadu nudeći pomoć ubuduće u ovom vašem najvažnijem poslu, zahtjevajte odmah dokaz radi njihovog kredibiliteta i iskrenosti!!!
P: I ako oni ne dokažu svoju iskrenost i kredibilitet?
O: Odmah ih isključite!!!
P: Drugim rječima, ne gubimo naše vrijeme sa iscrpljivanjima?
O: Ili agente s bolesnim namjerama, bilo svjesnim ili nesvjesnim, nemojte se bojati suočiti se direktno odmah i otvoreno.
P: F: Ako netko dođe i kaže nam: "Ja mogu napraviti to i to, ili ovo je za vas" ili "Ja sam zainteresiran" ili bilo što, mi mu moramo reći da je vrlo lijepo što je zainteresiran, ali mora razumjeti da smo pod napadom radi našeg posla, pa da želimo znati da li je ozbiljan i pošten i da ima dobre namjere. L: Dakle, kako će oni dokazati svoju iskrenost? S: Napravite knjigu gostiju! L: Da li je to?
O: Pa, to može biti na mnogo načina, ali nedavno ste pitali o financijskoj asistenciji, pa zašto nebi rekli "Stavite vaše novce gdje su vam usta", ili nešto slično tome?
P: Pa, ovo je sve za večeras. Hvala vam puno što ste bili sa nama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 17, 2005 5:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
25.02.1995. CD,BP,TM,GB,SV,TR i JR, F.,Laura, DJ (grupa je diskutirala o masovnom slijetanju NLO-a prognoziranom za 05.06.1995. upućenog od strane dnevnika zadnjeg pape, navodno nađenog od strane njegove čistačice )

P: Pozdrav, kako ste večeras?
O: Pozdrav. Dobro. Zašto se nebi pregrupirali. Koncentrirajte. Previše energije. Djeca. Oprostite. Tko smo mi?
P: ( djeca su otišla u krevet ) T: Pitaj ih da li netko drugi može sjediti za pločom večeras?
O: Naravno.
P: GB: Mogu li ja sjesti za ploču sad? T: Naravno. Da li žele svo četvero nas ili samo tri? ( GB prezima TR-ovo mjesto za pločom )
O: Nije važno.
P: J: Koga imamo sa nama večeras, nismo to pitali?
O: Koncentrirajte se. Polagani mentalni proces pada. Manje pritiska. ( GB je živnuo )
P: L: Koga imamo danas sa nama?
O: Tko smo mi?
P: Tko ste vi?
O: Kasiopejci.
P: I koga imamo sa nama?
O: Pommori.
P: J: I koga večeras imamo sa nama ovdje u 3. denzitetu?
O: Nepoznato. 3. denzitet ste vi! I mi u "prošlosti".
P: L: Počnimo s time.
O: Pitajte tko je na južnoj poziciji?
P: Tko je na južnoj poziciji? Oh, to si ti. Pa da, to je GB Brown, ako niste znali. Da li mi igramo bridž, ili što?
O: Pozdrav. Koncentrirajte se svi u prostoriji.
P: T: Na što se moramo svi koncentrirati? L: Da li netko misli na seks? ( smjeh )
O: Um.
P: GB: Pitaj TM-ovo pitanje: da li će biti masovnog slijetanja 1995.?
O: Nismo spremni za odgovor. Još uvijek pokušavamo srediti energetske valove u sobi.
P: Da te pitam F., ti si jedini koji prolaziš kroz ovo? J: Pa, to još nismo odredili. F: Ne, mi nismo odredili što se točno dešava. Izgleda da sam ja, kako bi vi to mogli zvati, primarni kanal. TM: Možeš li ti to učiniti sam bez ikoga drugoga? F: Ako bi to napravio sam bez igdje ikoga drugoga, nebih vjerovao u informacije. TM: Možeš li to učiniti u stanju meditacije? F: Pa, pokušali smo to napraviti pod hipnozom i dobili smo mnogo informacija, ali opet, mi ne vjerujemo u to jer to nema aspekt sudjelovanja. L: Na taj način nitko nezna što je u stvari rečeno. To ne dolazi kroz ničiji um. Nitko ne razmišlja te misli koje dođu kroz njega. F: Također sam bio sjedio i za kompjuterom i dobio mnogo stvari, ali opet, neznam koliko tome mogu vjerovati. L: Nikad tako ne možeš reći koliko je tu onda vlastitih stvari. F: Standardan način kanaliziranja kojeg mnogi ljudi rade, ima vrlo upitnu vrijednost. Nivo vjerodostojnosti je također nekako upitan, ali, mi smo napravili mnoge provjere i testiranja, i zasad, i više je nego zadovoljilo sve testove koje smo primjenjivali. GB: Možemo li to učiniti sa našim zatvorenim očima? ( eksperiment je pokušan da se vidi da li informacije mogu proći kad su svima oči zatvorene. Neuspješno. Pokušavanje raznih kombinacija otvorenih/zatvorenih očiju, također neuspješno. Izgleda da oči svih sudionika moraju biti otvorene odjednom da bi se kontakt mogao održavati. To se slaže s idejom da je to čisti telepatski kontakt i nije prirode 3. denziteta ili "duhovno" po prirodi ) L: Sad, znatiželjni smo u vezi procesa kanaliziranja, i obično, kad kad nemamo toliko gostju, on je nešto drugačiji, i želimo znati tko je primarni kanal ovdje?
O: To nije sporno.
P: Da li je važno za nas da koristimo naša osjetila, kao npr. naše oči, uši itd., dok ovo radimo?
O: Naravno. Kako drugačije bi mi mogli vidjeti ploču?
P: J: Oni moraju vidjeti ploču kroz naše oči. L: Može li F. raditi ovo sam?
O: Ne.
P: F: Može li kamera to sama napraviti? T: Da li želite prvobitnu trojicu za pločom?
O: Ne. Nije sporno.
P: J: Pa, što je sporno? T: Što je ovdje problem?
O: Prelomna frekvencija.
P: Zašto je ona prelomljena?
O: Odvojena energija.
P: L: Da li hoćete reći da je tu nekakva plutajuća energija oko ove sobe koja to radi?
O: Nismo sigurni.
P: J: Što možemo učiniti da pomognemo?
O: Rasčistiti će se eventualno.
P: BP: Pa upitaj. Možda će se pročistiti sa postavljanjem pitanja. L: Pa da dam prijedlog... TR, vrati se ovdje i sjedi. GB, odstupi malo na neko vrijeme malo, i da dobijemo uobičajeni tok na koji su se već navikli i onda drugi mogu uskočiti, takoreći. Mislim, nestrpljiva sam s tom metodom s kojom počinjemo, čak iako je eminentno povjerljiva, i to me izluđuje i ide na živce. BP: Pa da, moj brat ih je razljutio! ( promjene napravljene ) J: Mislim da je dio toga i to što imamo prisutne nove ljude u sobi i to je veliko pritjecanje novih energija. L: Sad, kako se osjećamo?
O: Sad, više pudera. Ispričavamo se zbog kašnjenja. Jedan u sobi je pod velikim stresom.
P: Tko je pod stresom?
O: CD.
P: Da li si pod stresom? Ne izgledaš mi tako. CD: Ne osjećam se potreseno.
O: Pod pritiskom zbog studiranja.
P: BP: To je zbog onog članka kojeg želiš napisati. CD: Možda. L: Imate li rok ili nešto? CD: Da. Ali zbilja ne mislim o tome, barem svjesno.
O: Da. Promatrana si, CD.
P: L: Od koga? BP: CD je bio nadgledana?
O: Vlada.
P: BP: Lijepo je znati te! ( smjeh ) GB: Imaju li ti momci smisao za humor? J: Da, zapravo i jako! T: Šalite se ovdje?
O: Ne, to nije šala.
P: BP: Zašto vlada promatra CD-u?
O: Zbog pisanja ili dokumenata.
P: L: Što pišeš? CD: Pišem knjige. Ima li to nešto s istraživanjima o blizancima? BP: Fenomen nestajanja blizanaca?
O: Djelomično.
P: CD: Ima li to što s izvanrednim osobama?
O: Djelomično.
P: Ima li T.C. nešto s time?
O: Neodređeno.
P: BP: Da li T.C. radi za bilo koga drugog osim za sebe?
O: Neodređeno.
P: J: Što T.C. osjeća o C.?
O: Dobro.
P: T: To je dio problema?
O: Neodređeno.
P: GB: Da li imaju novine C.-e nešto s time?
O: Da.
P: L: O čemu je to? CD: Ljudi ekstra sposobnosti, koji su u kontaktu s vanzemaljcima i postali su genijalci, i fenomen nestajanja blizanaca.
O: Opasno, to je ozbiljno!!!
P: T: Da li C. dolazi bliže nečemu?
O: Ona je na tome!!!
P: CD: Što bi trebala učiniti? T: Jesi li razmišljala o putovanju u najdublje područje Perua? ( smjeh ) Mogao bih ti preporučiti zbilja dobre hramove!
O: Ozbiljan problem, molimo uzmi to za ozbiljno.
P: GB: Da li Linda Howe ima što s tim?
O: Neodređeno.
P: CD: Što mogu učiniti? BP: Možete li savjetovati neku akciju zasad?
O: Ostani s drugima.
P: T: Ne ostaj sama. CD: Da li je incident u četvrtak navečer imao nešto s time?
O: Da.
P: Da li je to opasnost iz 4. denziteta?
O: Ne. Vlada na visokom nivou, išla si im na "živce".
P: GB: Pa, jedina stvar o kojoj si govorila su osobe posebnih mogućnosti i blizancima koji nestaju. CD: Više je od blizanaca?
O: Neodređeno.
P: Da li pretjeran posao ima kakve veze s tim?
O: Ne.
P: GB: Koga si kontaktirala? Lindu Howe...
O: Nije važno, izvori su iskreni ali jako nadgledani. Nešto od ovoga se sada prenosi vama.
P: BP: Da li je R. u opasnosti?
O: Da.
P: T: Da li je više vlada uključeno u to, a ne samo iz jedne države?
O: To je prekomplicirano.
P: Da li bi ona trebala ići na put u Englesku?
O: Neodređeno.
P: J: Oni ti neće dati savjet drugačiji nego da ostaneš sa ostalima. CD: Stvar neke noći... da li sam bila bombardirana ELF ( ekstremno niskim ) frekvencijama?
O: Svi su.
P: L: Svi u sobi?
O: Svi su.
P: BP: Da li oni koriste ELF ( ekstremno niske frekvencije ) ili mikrovalnu tehnologiju specifično da učine nešto C.-i?
O: Daju možda.
P: T: Pokrenuto to radi nas, opet.
O: Daju možda.
P: T: Dali su nam "možda". GB: Tko u vladi, koji dio vlade?
O: To je kompleksni izvor.
P: CD: Da li sam u fizičkoj opasnosti?
O: Nije u tome stvar. Može ti se naštetiti.
P: L: Ja ću dati jedan primjer. Radili smo sesiju za B. i S.K. i dobili su vrlo ozbiljno upozorenje da prestanu raditi izvjesne aktivnosti vezanim uz učenja ljudi kako da ne plate porez na plaću. Oni su nas nazvali jedno veče nedavno jer je nekoliko ljudi s kojima su bili povezani, bili opljačkani od strane IRS-a. IRS im je oduzeo kompjutere, nakit, opremu, i sve drugo što su mogli nositi svojim rukama, i jednostavno su im sve zaplijenili i ponašali se neprijateljski sve dok nisu ustanovili da li je to bili ilegalno ili ne. B. i S. su očekivali da budu ubrzo opljačkani. Kasiopejci su im rekli da nije bit u tome da li će biti opljačkani ili ne, jer su bili upozoreni. Bit je u tome, što ćeš učiniti poslije toga. Koje ćeš korake poduzeti i koje ćeš informacije prihvatiti da spriječiš daljnji napad. CD: Da li bi ja trebala prestati izdavati knjigu?
O: Neodređeno.
P: J: Oni ti to neće reći, što da radiš. CD: Da li će zaustavljanje izdavanja knjige zaustaviti i nanošenja štete i opasnost?
O: Neodređeno. MUFON ima "špijune".
P: GB: Pa što još je novo? BP: Ne može li neizmjerna ljubav i vjera to sve prevazići?
O: Neodređeno. Potrebno je više.
P: GB: Da li će vlada popustiti svoju politiku ove godine i dati više informacija javnosti? ( vjerujem da je ovaj odgovor bio za BP-ino pitanje o neizmjernoj ljubavi, ne GB-ovom umetnutom pitanju druge teme )
O: Komplicirano pitanje jer vi radite jednostavne osude bazirane na dostupnim dokazima koji mogu biti interpretirani na brojne razne načine, a ne samo jedan!
P: TM: U knjizi koju sam čitao, izričito stoji da je Stanton Friedman špijun. BP: Zbilja? T: To je ono što Cooper kaže? TM: Možda to vadim iz konteksta jer nisam pročitao cijelu knjigu. T: To sam čuo prije. L: Da to pitamo. Zašto oni trebaju špijune? Zašto bi bilo tko trebao špijune u MUFON-u budući da je sve u MUFON-u javno.
O: "Dvostruka provjera".
P: BP: Da li je C. jedina osoba u ovoj sobi koja je u opasnosti, i ako ne, tko je još?
O: Da. Ali eventualno, svi.
P: GB: Da li je BP u opasnosti?
O: Pa, to su pojednostavljena pitanja, trebate više otkriti iz tog i drugih izvora! Mi znamo da ste vi skeptični, ali to je dobro za balans, također, vi imate mnogo materijalnog znanja! Ima još o tom fenomenu nego samo "u sredinu".
P: Što je opasnost? Da li je ona mentalna, fizička...
O: Komplicirano, također GB zna više nego što on govori!
P: CD: On je špijun! ( smjeh ) BP: On je radio za NASU! F: Da li si zbilja radio u Apollo programu? GB: Pa da. Tajno, kao savjetnik. Laura i JR: Hahaha! BP: Mogu li ponuditi generalne savjete... Znam da nam neće reći što da radimo, ali to je genealno pitanje za sve koji traže uporište u svjetlosti, koji žele biti u službi svjetla, mogu li nam ponuditi kakve specifične savjete...
O: OPD, ne samo "svjetlost". ( planceta odletjela sa ploče )
P: GB: Drugim rječima, moramo učiniti nešto za druge. J: Moramo imati... BP: Vidi da li C. može sjesti umjesto... ( C. zauzima TR-ovo mjesto )
O: Bok!
P: CD: Hvala za izbacivanje smeća iz mene.
O: Znanje štiti, draga moja.
P: BP: Da li će 4. dimenzija biti eliminirana nekako, glede planetarnog uzdizanja? Ljudi govore o tome da će planeta proći kroz tu veliku promjenu i 4. dimenzija će biti eliminirana.
O: Što???
P: L: Mi dolazimo u 4. denzitet. BP: Mi nećemo preskočiti 4. denzitet i otići direktno u 5.? L: Peti je kontemplacijska zona. F: Onamo kamo tvoja duša ide kad umreš. L: Mi idemo u stanje varijabilne fizikalnosti. BP: Pročitao sam brošuru... L: Pa to su samo istaknute stvari. Tu ima preko 300 stranica materijala. J: Mi radimo da to malo posložimo skupa. L: Govorili su o činjenici da mi idemo u stanje 4. denziteta i da reptilska bića pokušavaju kao ludi to spriječiti, jer jednom dok se dovedemo u tu situaciju, ako nas ima dovoljno koji smo u OPD modu...
O: Vi ste svi kandidati za 4. denzitet.
P: L: Jednom dok dođemo u 4. denzitet, mi smo na istom nivou kao i sva druga bića i stvari će biti iste za sve. u isto vrijeme, oni koji neće doći u 4. denzitet, počet će sve iznova u idućem ciklusu. Jednostavno, oni će svi ići u primordijalnu "juhu" i doživjeti drugih 300000 godina jada i bijeda. BP: I to prebacivanje u 4. denzitet će biti promjena u percepciji, a ne promjena u lokaciji, glede vremena/prostora, točno? L: A-ha.
O: Blizu.
P: Mislim da je to najbliže koliko možemo doći. CD: Ima li još štogod što bi mi željeli reći, ili nešto drugo što mogu učiniti da budem od koristi?
O: Budi tiha.
P: L: Biti tiha oko čega?
O: Dvije stvari nedavno naučene.
P: Da li si nedavno naučila neke stvari koje nam planiraš iznijeti javno? BP: Nešto što nam još nisi rekla? GB: To je u njenoj podsvjesti? CD: Da li je to u članku?
O: Blizu.
P: Da li je u mojoj najnovijoj knjizi?
O: Zapitaj sama sebe, CD.
P: Da li je u članku?
O: Pogledaj ponovo.
P: L: Vi govorite o dvije stvari koje su večerad ovdje naučene? GB: Ne.
O: Ne.
P: BP: Da li bi jedna od tih stvari bila masovne mutilacije stoke u Oklahomi? Da li je to značajno?
O: Neodređeno.
P: CD: Ima li veze to što s Robin-om?
O: Upitaj sebe, CD, to je za tebe da znaš o sebi. Više pritiska za čistom konekcijom ( vezom ).
P: ( smjeh ) L: Pa nekome koristi puno pritiska, a nekome ne. BP: Evo sad tebe... Pa osjetljivi su! ( smjeh ) Bez uvrede!
O: Slatko, BP. ( smjeh ) Veselje!!! Znanje štiti. Sad, C., zapitaj sebe, tko su tvoji istinski prijatelji?
P: L: Dakle, veza je ovdje. Znanje o tome tko su i što su tvoji istinski prijatelji, može biti zaštita. CD: Dakle, netko tko izgleda da je prijatelj, ne mora to i biti?
O: Da.
P: Da li je to R.? L: Oni ti to neće reći. GB: Ali na to si sumnjala odavno, C. J: Zapitaj sebe, ti ZNAŠ to. L: Jesi li imala osjećaj o tome i to si ignorirala? BP: Možete li nam reći nešto o J.S.? Tko je on zaozbiljno? CD: Da li je J.S. umješan u ovo?
O: Neodređeno.
P: BP: Možete li nam reći nešto o njemu? Tko je on?
O: Više nego jedna osoba.
P: J: Interesantno. GB: Da li je umješan u kompleksnu vladu? CD: Da li je umješan u aktivnosti koje su opasne za mene?
O: Neodređeno.
P: BP: Zašto nam toliko jeb... nećete dati informacije?
O: Otkrijte.
P: L: Taj J.S., da li ste mislili da je on više osoba u fizičkom smislu, ili da je on podjeljena ( višebrojna ) ličnost, ili znan kao više osoba? BP: Višebrojni identitet?
O: Oboje.
P: L: Koje su njegove namjere?
O: Razne.
P: Što je izvor njegovih aktivnosti?
O: Nećemo odgovoriti.
P: koje su njegove misli usmjerene prema C.?
O: Pitajte to za sve.
P: J: Oooh! BP: Sve koji smo u ovoj sobi? CD: Da li T.C. radi za vladu?
O: Ne možemo reći, "slobodna volja".
P: GB: Zašto se nebi kasnije vratili na ovu temu, a sad da nešto drugo pitamo. Dajte mi definiciju duše. TM: Oni nikad ne odgovore na moje pitanje... da li će biti masovnog NLO slijetanja?
O: Previše koncepata u jednom pitanju. Trebate ponovo.
P: L: Da li će biti... TM: Masovno slijetanje NLO-a ove godine... J: Bilo gdje na svijetu...
O: Trebate ponovo proučiti.
P: L: Oni su odgovorili već na ta pitanja prije.
O: Podijelite vaše pitanje.
P: Da li će biti masovnog slijetanja reptilskih bića ove godine. BP: Da li će se manifestirati javno? L: Da li će masovno prizemljiti?
O: Podijelite detaljnije još.
P: Da li će se prezentirati svijetu kao vladari planete?
O: Vrijeme.
P: BP: Prije kraja 1995.?
O: Neznamo.
P: L: Planiraju li to?
O: Laura, što si naučila?
P: Dobro, vrijeme je da promotrim malo materijal ponovo. ( pregledava ponovo materijal da vidi što je propustila )
O: CD pod prevelikim si pritiskom da bi efikasno kanalizirala.
P: CD: Da li govorite o članku? L: Ne, mislim da su mislili generalno. Trebaš malo odmora, draga. CD: Ozbiljno. GB: Kako izgovaraš "odmor"? BP: ( smjeh )
O: Veselje!!!
P: L: Pitanje o blizancima: da li neke grupe rade s blizancima u OPD?
O: Možda.
P: CD: Da li se to događa s čudacima, kao što sam ih ja nazvala?
O: Da.
P: CD: Da li sam ja blizanka?
O: Da.
P: Da li je BP blizanac?
O: Ne.
P: L: Da li je CD-in blizanac onaj koji ju je hranio informacijama 1987.?
O: Djelomično.
P: Da li je Frank blizanac?
O: Ne.
P: Da li je tko drugi u ovoj sobi blizanac?
O: Ne.
P: Ima li još ljudi umješanih u ovaj projekt?
O: Svaku minutu dolaze.
P: I tko je, u generalnom smislu, tj. koji postotak ovog fenomena je OPD?
O: Teško pitanje.
P: Koji postotak tog fenomena nestajanja blizanaca...
O: Mali.
P: GB: Dakle, ideja o blizancima koji nestaju je djelo OPS bića? Reptila. CD: Mali postotak je pozitivno. GB: Što oni s time dobivaju? L: Oni rade tijela za sebe.
O: Sve ima iznimku.
P: L: Dakle, imamo iznimke. GB: Imao sam vrlo stran doživljaj za vrijeme meditiranja nedavno, da li je to bilo pozitivno ili negativno?
O: Ti si imao mnoge "strane" doživljaje. Da li bi bio ljubazan to podijeliti sa svima prisutnima, GB?
P: TM: Mislim da je to onaj o kojemu si pričao. L: Koja je bila priroda tog doživljaja?
O: Refleksija entiteta kroz zavjesu ( realiteta ).
P: Da li si iskusio biće ili nešto? Energiju? GB: Da li je entitet bio reptilski koji se manifestirao iza mene? Ili, da li je bila pozitivna ili negativna energija?
O: Oboje i niti jedno.
P: L: Da li je to bilo reptilsko biće?
O: Refleksiju. Projekciju.
P: Od čega je bila ta projekcija?
O: Komplicirano?
P: Što je bio izvor te projekcije?
O: OPS.
P: BP: Ja točno znam što je bilo! GB: Što su bili glasni udarci iza mojeg stolca? Što su mi htjeli reći?
O: To nije bila poruka; to je bio "prijelom" zavjese.
P: J: Kao neka vrsta dimenzionalnog probijanja zvučnog zida. GB: Pa, čuo sam veliki prolom iza mojeg stolca kad sam pitao za znak. Oko sedam velikih udaraca na pod. J: Da li je bilo entiteta koji je stajao iza njegovog stolca?
O: Da, ali opet, GB je imao najinteresantniji život, očito on to ne želi objaviti.
P: L: Pa, tri puta su to napomenuli ovo! ( smjeh ) BP: I mislio sam da vas znam! TM: Pa da, on čak niti nezna o tome! BP: Da li je GB takozvani "oteti"?
O: Na više načina nego samo jedan.
P: BP: Molim objasnite.
O: To ovisi o GB-u.
P: L: Imamo oko 6 različitih načina otimanja, rangiranih od fizičkih, pa do telepatskih kontakata i trenutnih "otmica". ( otmu vas u jednom trenu, prebace u drugi realitet/denzitet, naprave ono što hoće, i vrate vas u isti trenutak kad su vas i oteli, tako da obično ni ne primjetite )
O: I još imate i otimanje od strane ljudi, također.
P: Mislite, ima i ljudi koji otimaju ljude, također? J: Da li su ljudi oteli GB?
O: Ovisi o GB.
P: Sjećate li se djevojke, nećemo spomenuti ime, koju je navodno odvukao Sasquatch. Ona je došlala s modricama na stražnjim stranama njezinih nogu. Pod hipnozom opisala je kako je odvučena od strane vojske i umetnute su joj sugestije da bi mislila da su je oteli vanzemaljci. Ona je čak vidjela kamion koji ju je odveo kao vanzemaljski brod koji je bio iza njene kuće. Da li je GB otet sa mjesta u Stratfordu?
O: Da.
P: Tko ga je tada oteo? I što su mu učinili taj put?
O: Sivi. Ispitivali.
P: Da li mu je to bila prva otmica?
O: Ne.
P: Kad je bio prvi put otet?
O: Tri godine.
P: Koliko puta je GB bio otet?
O: 175 puta.
P: Kad je bilo zadnji put?
O: Prošli tjedan.
P: GB: Zavarali me. J: Očito te jesu. L: Oni to mogu. To je ono što i čine. GB: Koji je plan, zbog čega me otimaju?
O: Ti mnogo znaš, zar ne?
P: L: Da li GB ima implant?
O: Da.
P: GB: Gdje?
O: U mozgu.
P: L: Od čega se sastoji?
O: Silikon.
P: Tko ga je stavio?
O: Sivi.
P: BP: Što je njegova namjena?
O: Za nadgledanje od strane Lizzarda.
P: L: Pa, mi ih svi imamo, pa ne osjećaj se čudno. GB: Da li je to točno? L: Ima li netko u ovoj sobi tko nema implant?
O: Lewis.
P: Da, pa, moj muž nema implant ali to je samo zato jer je lovac na aligatore. ( smjeh ). TM: To je na neki način odgovor na pitanje koje sam htio postaviti. GB: Dakle, svi mi imamo implante.
O: To je zato jer ste svi zainteresirani za ovo područje.
P: TM: Moje iduće pitanje je: gdje je moj implant?
O: Ti imaš dva. Jedan u mozgu iza sinusa i jedan u kosti u nozi.
P: Naslućujem da znam kad sam ih dobio, prošle godine... imao sam jako curenje iz nosa. GB: Pa, tvoj mozak je iza tvojih sinusa. L: Oni su morali ići kroz tvoj nos da bi došli do mozga. J: Ti si možda svjesan penetracije, ali nisi svjesan finalnog smještaja implanta. TM: Gdje i kada sam dobio onaj u mozgu?
O: Na sekvenci putovanja, u tranzitu.
P: L: Da li si putovao prošle godine? TM: Gdje sam išao?
O: U tranzitu na neku vrstu sastanka.
P: Imam na umu to vrijeme... Nadao sam se da će mi reći nešto što bi moglo opravdati moje sumnje.
O: Ti reci nama. Mi vidimo tranzit jasno, ali nije jasno zašto toliko brzo kroz 3. nivo. Vremenski ciklus je bio prekinut i mi ne možemo jasno vidjeti radi blokiranja ciklusa.
P: L: Da li si imao "izgubljeno" vrijeme? TM: Ne, bar koliko sam svjesan. Zapravo bio sam prije nego što bi trebao imati. L: Pa, to objašnjava zašto su rekli "nejasno zašto toliko brzo kroz 3. nivo". J: Da li je TM iskusio akceleraciju vremena?
O: Možete se kladiti.
P: TM: U kojoj vrsti vozila sam putovao?
O: Ne možemo vidjeti radi blokiranja ciklusa.
P: L: Što je blokiranje ciklusa?
O: Prekompleksno, ali to uključuje kupolu frekvencija preko subjekta.
P: GB: U mjehuru?
O: Blizu.
P: BP: Dakle, ono što oni rade jest iskrivljavanje ( zakretanje ) naše percepcije vremena, oni jednostavno te istrgnu van, naprave što naprave, bace te natrag i ako je to brže, brže je, ako je sporije, sporije je. Tko mari za to. L: Traljav posao.
O: Blizu.
P: J: Kao na primjer stavljenje ljudi natrag u krive aute ili krivo okrenuti u krevetu, pidžame izvrnute naopačke, ili štogod. BP: Ljudi su se budili u krivim krevetima, drugačijim kućama, vani u šumi, svašta.
O: Da.
P: GB: Kad je zadnji put moja žena bila oteta?
O: Prošli tjedan.
P: J: Da li su bili oteti zajedno istovremeno?
O: Da.
P: L: Rekli su nam da je 94% kontejnera koje Lizzardi koriste. BP: 94% populacije planeta?! GB: Da se vratimo na moju ženu. Kad smo oboje oteti skupa, da li je to bila fizička ili neka druga vrsta otmice?
O: Otmica duše.
P: L: Da li se to desilo za vrijeme noći, kad su spavali?
O: Da.
P: GB: Što su učinili za vrijeme te duševne otmice, što je razlog?
O: Pregled znanja.
P: U čiju korist? J: Tko je pregledavao znanje?
O: Lizzardi, naravno.
P: To je bilo kao "download" ( skidanje podatka sa interneta ). L: Sad, da su otkrili da su GB i njegova žena imali znanje...tj., da li imaju neko znanje koje bi mogli naći i koje bi moglo uzrokovati sprečavanje otmice?
O: Neodređeno.
P: Ima li nekih ljudi koji, zbog svog znanja, nisu otimani?
O: Možda.
P: GB: Da li je to za podizanje našeg znanja, ili njegovog nadgledanja?
O: Oboje, ali u najvećem broju slučajeva za nadgledanje.
P: L: Kako može biće oteto od strane OPS bića povećati naše znanje?
O: Slučajno.
P: Kako bi se to moglo učiniti slučajno?
O: Samo-objašnjivo.
P: Dakle, drugim rječima, oni mogu oteti nekoga da bi nadgledali njegovo znanje, ali ako individua postigne izvjesni nivo znanja, otmica samo služi da bi oni povećali svoje znanje?
O: Da.
P: BP: Što je "Ahilova peta" Lizzarda?
O: OPS. Kao i "željno razmišljanje", koje blokira znanje.
P: J: Njihova trajna preokupacija sa opredjeljenjem prema sebi ( OPS ) blokira ih od mogućnosti da idu dalje od 4. denziteta.
O: Da.
P: TM: Da li oni žele... J: Ne, oni su tamo sretni... oni tamo žele ostati zauvijek i kontrolirati, konzumirati i dobro se provoditi. BP: To je poput pronalaženja mjesta gdje se zbilja dobro osjećaš, gdje je lijepo za živjeti, dobar seks, sve što želiš, ti bi želio ostati tamo. TM: Ne voli li mnogo nas ideju o ostajanju ovdje, na 3. nivou zauvijek?
O: Da.
P: BP: Pod kontrolom Lizzarda! F: Ali, ti jednostavno želiš ostati na 3. nivou ako si fokusiran na OPS. TM: Pa da, ali ima mnogo ljudi na ovj Zemlji koji žele fizički svijet. J: To je fizikalnost. L: Oni vole konzumirati jer to je bit ovog realiteta 3. denziteta, potrošnja. Da bi bili ovdje, morate konzumirati. GB: Da li je ova poruka koja nam je dana večeras, od strane bića 6. denziteta?
O: Da.
P: Imate li vi moć nad Lizzardima 4. denziteta?
O: To nije slučaj. Mi izabiremo OPD.
P: L: OPD bića ne šire moć nad nikim, oni jedino služe svima. Kad OPS bića pozovu, zatraže znanje i podignu frekvencijske nivoe, što se može još uvijek dok ste još OPS, jedino mjesto u univerzumu na kojem će dobiti znanje je od OPD bića, čak iako to znanje mogu koristiti da služe sebi. OPS bića ne DAJU znanje, jer to je OPD. GB: Da li Lizziji imaju duše?
O: Da.
P: BP: Da li su Maje bili OPS civilizacija?
O: Ne.
P: Zašto su se bavili ljudskim žrtvama, i slično?
O: Oni to nisu.
P: Nisu?! L: Mislim da je to arheološka obmana ( greška ). TM: Da. BP: Nije li to fascinantno! TM: Istraživat ću to idućih nekoliko mjeseci. L: Još niste čuli ništa! TM: Da li je tamo bila još neka grupa... Tolteci, da li su oni vršili ljudske žrtve?
O: U nekoj točki.
P: GB: Da li moja žena ima implant u sebi sada? L: Znaš odgovor na to, GB.
O: Da.
P: TM: Želio bi saznati svrhu mog implanta?
O: Nadgledanje.
P: J: Imam li ja implant?
O: Da.
P: Gdje je?
O: Ovo postaje suvišno.
P: BP: Da li bi bilo od pomoći u OPD da budemo sposobni osloboditi se tih implanata?
O: Da li želite dobiti ekspresnu kartu za 5. nivo?
P: ( smjeh ) BP: Da! To je točno ono o čemu sam mislio. Želim izaći iz ovog pakla ovdje. J: Mislim da bi to rješilo! GB: Zamoli i dobit ćeš!
O: Da li ti, BP, znaš što je nivo 5?
P: ( smjeh ) BP: Mislim da znam! TM: Budi oprezan! L: To je smrt. BP: Namjera iza ovog pitanja je bila postati jači u OPD. L: Što su nam rekli kod pitanja o implantima...
O: Vi ste OPD kandidati.
P: J: Ti si već na putu, pa ne moraš brinuti o tome. L: TR je imao ideju da bi mi trebali iskoristiti njihove implante protiv njih, i raznijeti njihove aparature. Rečeno nam je da jednostavno ne radimo ono što manifestira misli i osjećaje koje oni vole. To se desilo jednoj osobi ovdje. Trebala je biti na sastanku danas, ali je nazvala i ostavila poruku u kojoj kaže da dobila psihičku poruku da ne dođe i da se ne nađe danas sa nama. Nazvala sam ju kad sam se vratila kući i rekla joj da je propustila izvrstan sastanak. Deset minuta kasnije me je nazvala govoreći mi da sam imala mnogo živaca kako bi je isključila i pogazila njene osjećaje. Skoro sam pala na dupe. Lizziji zbilja rade na njoj mnogo i rade ju emocionalno nestabilnom, i da sve što ona pozitivno prima, da bude na negativan način. Sve dok ZNAŠ što se dešava u tvojoj glavi i o svojim emocijama, ako znaš da to nisi TI, i igre u glavi su izvana, tada ti to ne moraš imati. To nije tvoje. Ne moramo zagristi te negativne percepcije. F: Dio dezinformiranja nam kaže da mi totalno kontroliramo svoje vlastito ja, naše vlastite umove, da sve što nam se dogodi, kreira našu vlastitu realnost i tako dalje. Dakle, kad se dese negativne stvari ili pomislimo negativne misli, mi im vjerujemo, ili mislimo i pokušavamo uništiti same sebe. GB: Da li su svi u ovoj sobi, kandidati za 4. denzitet?
O: Neodređeno.
P: GB: Da li sam ja?
O: Da.
P: BP: Da li sam ja?
O: Da.
P: J: Da li sam ja?
O: Da.
P: GB: Da li je C.?
O: Naravno. TM ima mali problem s jetrom.
P: BP: Kako dobivamo dodatni DNA? Kako se ona razvija? L: Planeta je bombardirana efektima nadolazećeg vala. F: To nam je bilo opisano slično kao i morski val. L: Da, i rečeno nam je da kad on pogodi, da će biti kao fizička termonuklearna eksplozija. Rekla sam, pa to zvuči ugodno... svi ćemo eksplodirati! BP: Možda ste previše doslovni s njima. GB: BP, zašto ti sad ne probaš ploču? Možemo li mi primati te informacije kroz meditacije?
O: Da.
P: Da zamolimo da svjetlost dođe prvo?
O: Ok.
P: L: Ali pazite se rituala. GB: Da li meditacija povećava...
O: Rituali ograničavaju.
P: GB: Da li meditacija povećava proces promjena DNA?
O: U krajnju ruku, ako se ponavlja.
P: L: Ako je radiš regularno. GB: Koliko često? L: Svaki dan ili toliko često koliko si god možeš priuštiti. TM: Da li je D. OPD kandidat?
O: Da.
P: L: Druga je stvar što ti fizički problemi mogu doći s promjenom DNA. TM: Ja imam laganu glavobolju. Da li to dolazi radi toga što radimo ovo sada upravo?
O: Da.
P: CD: Želim znati, da li će me informacije koje sam naučila, upozoriti na to što ću morati učiniti sa C.?
O: Možda.
P: Što je sa B.?
O: Molimo otkrij, to je na tebi da naučiš.
P: GB: Zašto F. ima tu mogućnost da može ući u energiju 6. denziteta?
O: Nije korektan koncept. F.-ove sposobnosti nisu jedinstvene.
P: BP: Vi također komunicirate kroz C.L.T. u Los Angelesu?
O: Možda.
P: T: Da li je ona u kontaktu sa vama?
O: Neodređeno.
P: BP: Da li je djelo Carlosa Castenede povijesno točno u smislu onoga što kaže za Don Juan-a?
O: Da.
P: T: Cool! BP: Da li su svi članovi moje najbliže rodbine implantirani?
O: Ne.
P: Da li je moja percepcija o tome da je moj OPD smjer kao lječnik, korektna?
O: Ti si još uvijek OPS, kao i svi ljudi.
P: J: Mi smo ljudi, zato smo i OPS, ali mi smo OPD kandidati. T: Bića 3. denziteta su OPS. CD: Ima li BP specijalan dar kao lječnik?
O: Jedan od njih.
P: L: Pitaj da li će Reiki poboljšati te sposobnosti lječenja?
O: Naravno, kao i uvijek.
P: Reiki će pojačati tvoje lječničke sposobnosti 50% trenutno. GB: Možete li objasniti proces duše?
O: Duša je svijest, period.
P: BP: Tko je M.H.?
O: Istinski OPD.
P: J: Istinski OPD? Vauuuu! L: Tko je M.H.? BP: Da li je ona walk-in 5. denziteta?
O: Da.
P: J: Gdje ona živi? L: Tko je ta osoba? T: Ima li tu još nešto osim "da"?
O: Da.
P: T: Dakle, nastavite.
O: Točno!!!
P: L: Tko je M.H.? BP: K vragu! Išao sam na put sa R.T., sreo sam M. tamo i bili smo zajedno bačeni u neku vrste očiglednog celestijalnog proročanstva, u neku ruku, znate, kao kad vam nešto udari u glavu. I napravili smo tu stvar na žrtveniku u Chichen Itza, što je očito bila neka vrsta čišćenja, jer prema arheološkim pogreškama, to je mjesto gdje su ljudi bili žrtvovani. Možda nisu bili žrtvovani, možda su bili dobrovoljci. L: Možda su to bile drugačije kulture, sve skupa. BP: Da jer mi nismo znali tko je sve tamo bio. Maje su već mogle odavno otići. Sve u svemu, napravili smo neku vrstu čišćenja tamo, i poslije mi je M. rekla mnogo stvari o tome tko je ona i što je bila: 11.01.1991. je bila obična osoba, vozila se po cesti u svojem autu i osjetila je nazočnost u svojem autu, za koji se ispostavilo da je bio Isus Krist. Uzeta je iz svojeg tijela, njen život joj se "premotao" pred očima, otišla je u 5. denzitet, što je ono što mi zovemo "nebom", i poslije toga 20 minuta ili tu negdje, vratila se kao, očito, netko drugi. Postala je vrlo fizička i počela imati sve te doživljaje. Klasična walk-in priča. Među ostalim stvarima, ona kaže da je sad njeno tijelo bazirano na siliciju i da je ona ovdje da postigne određenu energiju. Moj osjećaj jest bio taj, da sam se kolebao da je to bila bezumna žena ili jeb... anđel koji je došetao na planetu. To je bila moja reakcija. Zaljubio sam se u nju, jedino me nije fizički privlačila. Napravila mi je neke stvari. Nisam osjećao niti malo. Proveli smo 6 dana zajedno. Dakle, bio sam više znatiželjan. I onda, C. je sve pokvarila usred svega. I to je bilo preočito za mene da sam sljedio svoj duh u tom smjeru i to je ono što sam i trebao napraviti. Nisam se osjećao kao OPS, ali tko zna? M. je reagirala ekstremno negativno. Nismo pokvarili vezu. Ona još uvijek živi sa svojim mužem koji ju neće ni dodirnuti, koji misli da je ona luda, on je totalno 3. denzitet. Nije bila u mogućnosti izaći iz te situacije. Ona je u nekoj vrsti čudnih događaja. L: Pa, M. može biti čisti OPD, ali ne mora biti totalno manifestirana u tijelu. BP: Pa da, ona kaže da je imala mnogo problema da dođe ovdje. L: Mislim da su mnogi od nas u stvari bića 4. denziteta koja su došla natrag ovdje "dolje" da pomognu. BP: Mi smo svi multi-dimenzionalni učitelji koji djeluju sa ograničenjima. BP: Tko je R.T.?
O: U kojem smislu?
P: Da li je on neuspjeli eksperiment Sivih?
O: Nije nešto takvo.
P: Da li je C.-ina tvrdnja o njemu korektna?
O: Blizu.
P: Da li je ono što uči o lječenju, točno?
O: Neodređeno.
P: TM: Imao sam blisku prijateljicu koja je imala bliske odnose s njim... BP: Bila je žensko? TM: Da. BP: Pa da, to se stalno dešava cijelo vrijeme... ( smjeh )
O: Zgodno.
P: L: Pitaj da li se M.H. potpuno manifestira kao biće 5. denziteta?
O: Definirajte.
P: Da li ona radi svoj posao kako je i trebala?
O: Blizu.
P: BP: Da li ona točno zna tko je ona?
O: Ne, ne još.
P: Da li će saznati na Hawaii-ma?
O: Možda.
P: CD: Da li je BP ispunjen s povezanošću s njom?
O: Neodređeno.
P: BP: Mogu li ja pomoći kako M.-i?
O: Na tebi je.
P: GB: Mogu li se oni manifestirati i pokazati nam se kao pojedinci ili kao grupa u bilo kojem denzitetu?
O: Sad, ovo je interesantno pitanje s mnogo odgovora. Vi možete vidjeti znakove bilo kad. Ali, pitanje je, kako?
P: BP: Recite nam kako.
O: Meditacija. Brod Sivih nad Land O'Lakes večeras.
P: T: Da li dolaze tada?
O: Neodređeno. Zašto nikad nemate nekoga tko bi promatrao oko ove kuće za vrijeme sesija?
P: T: To je vrlo dobro pitanje. Imali smo ideju o tome, ali nikad nitko ne želi biti taj koji bi to učinio. BP: Pa, ako bi bila samo jedna osoba tamo vani, za boga miloga, mogli bi ga svezati... L: Moji susjedi su već htjeli zapaliti križeve oko moje kuće... BP: Da li se dovodimo u fizičku opasnost kad tražimo interakciju s tim brodovima?
O: Znanje štiti.
P: GB: Koje je znanje koje štiti? J: Ti si u opasnosti ako nisi svjesan... BP: Predlažem da idemo u Land O'Lakes. LM: Kako vas znanje može zaštititi? Oni vas mogu ošinuti svjetlosnim snopom i povući u brod... J: To oni čine cijelo vrijeme, svejedno.
O: Samo ako ignorirate.
P: LM: Mislite, ako se pojavi transportirajuća zraka iz broda i ti znaš da je to transportirajuća zraka, oni te ne mogu povući? L: Ti moraš razumjeti da imaš posla sa bićima 4. denziteta. BP: Da li je razumno tražiti interakciju s tim brodom da dokažemo vjerodostojnost ovoga što nam prenosite?
O: Dobro.
P J: GB je otišao van da izvidi. T: Nisam znao da možete vidjeti Land O'Lake odavdje. LM: Ako je 5 milja visoko, lako je. F: Prvobitno nismo učinili ništa oko toga, i onda je cijela NLO lepeza počela u području. J: Pa, jedne transkripte govore da je bio brod nad kućom tog momenta. Zašto nije bilo trenutnog stampeda k vratima? L: Nisam htjela vidjeti ništa. GB: Jednostavno sam izašao van i ništa nisam vidio. BP: Neophodno je kroz meditaciju i druge metode, povisiti nečije frekvencije da bi se mogao vidjeti brod? Da li su uvijek negdje unaokolo?
O: Blizu. Ne "povisiti", promjeniti.
P: ( izgubljeno ) ( idućih nekoliko pitanja je izgubljeno, imamo samo odgovore na njih )
O: Neodređeno.
P: ( izgubljeno )
O: Zašto niste vidjeli prvu osobu?
P: ( izgubljeno )
O: Dva.
P: ( izgubljeno )
O: ( slijede odgovori na izgubljena pitanja po redu ): Glava, moždana srž i treće oko.
O: Da.
O: Smješno.
O: Ne, nije važno.
O: Ako hoćete doći na 4. nivo, to neće biti važno.
O: Pa što?
O: Ne.
O: Ne.
O: Da.
O: Vrijeme koje nedostaje.
O: Svjetlosni bljesak.
O: Michelle.
O: Da, zašto ne?
O: Ne.
O: Veselje, smjeh.
O: Da.
O: Vi se zabavljate s nama unaokolo.
O: Ne.
O: Lizzardi su uvijek prisutni na nivou 4.
O: Blizu.
O: Neodređeno.
O: Čekajte i vidite.
O: Da.
O: Ne.
O: Cimer je maknut iz zone.
O: Sivi.
O: Ne.
O: OPS.
O: Na vama je.
O: Neodređeno.
O: Subjektivno.
O: Ne.
O: Otkrijte, tj. učite. Učenje je onako kako napredujete.
O: Osjetila.
O: Da.
O: Da.
O: Blizu.
O: Neodređeno.
P: TM: Imam prijatelja koji se zove L. i pitam se da li je dobro za mene da provodim vrijeme s njim?
O: Neodređeno.
P: Tko je L.H.?
O: Neodređeno.
P: Ono što želim saznati je da li je dobro da sam oko te osobe?
O: To su osobna pitanja. Bit će teroristički napad u SAD-u kroz mjesec dana; bomba.
P: T: Bit će teroristički napad u SAD-u kroz mjesec dana?
O: Da!!! ( planceta preletjela s ploče )
P: Unutar mjesec dana?
O: Da.
P: Gdje u SAD-U?
O: Washington D.C.
P: Pa, prepuni su korupcije banaka i sad će to raznijeti i pokupiti osiguranje.
O: Proba onoga što je već u procesu.
P: BP: O.J.? TM: Oh, to je zbog suđenja teroristima? T: Da, suđenje teroristima u New Yorku. TM: Da, oni čuvaju Wall Street jako jer su im prijetili da će to sve raznijeti. J: Oh, ok. BP: Da li je CIA ili FBI umješan u taj teroristički napad?
O: Ne.
P: T: Da li će oni saznati za to?
O: Ne.
P: BP: Muslimanski teroristi?
O: Da.
P: Da li govorimo o nuklearnoj bombi?
O: Ne.
P: T: Trebali bi biti toliko sretni. J: Možete li locirati gdje će bomba biti u Washingtonu? BP: Kongres?
O: Ne.
P: Da li će biti u Capitol-u?
O: Ne.
P: Bijela Kuća?
O: Ne.
P: Da li će biti u zgradi Federal Office-a?
O: Možda.
P: Dakle, to je varijabilno kao i da li će biti uspješan ili ne kao i drugi njegovi aspekti?
O: Da.
P: T: Da li vlasti imaju kakvu ideju o tome što će se desiti, već?
O: Nekakvu.
P: Neke vlasti ili neku ideju?
O: Ideju.
P: GB: Još neka predviđanja?
O: Iskliznuće vouila iz tračnica u Long Islandu ili Chicagu. Blizu prvog ili drugog u Junu.
P: L: Da li će to biti svojevoljan akt?
O: Ne.
P: Zašto su te dvije lokacije toliko daleke i odvojene?
O: Nedefinirano.
P: Dakle, to je više nejasan događaj koji još nije utemeljen. GB: Još neka predskazanja?
O: Jedna osoba ovdje će biti u maloj automobilskoj nesreći u Aprilu. Razmisli GB ili TM. Bit će oluja u Srednjoj Americi idući mjesec; izgubljenih života 191; vjerojatno u Missouri području.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 25, 2005 8:40 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
04.03.1995. Frank, Laura, TR, JR, SV

P: T: Dobro veče.
O: Sreća.
P: L: Sreća je biti sa nama ovaj put?
O: Da.
P: Koga večeras imamo sa nama?
O: Ne još.
P: Sreća još nije sa nama?
O: Probajte nemati drugo nagađanje onoga što mislimo.
P: Što "sreća" znači?
O: Nilionna sa Kasiopeje.
P: Na što se odnosio termin "sreća"?
O: Otkrijte.
P: Da li ćemo nešto otkriti ubrzo što će biti sreća za nas kao grupu?
O: Drugo nagađanje!
P: T: Bok, Nilionna!
O: Pozdrav.
P: L: Nilionna, da li si slušao/la našu diskusiju?
O: Možda.
P: Diskutirali smo o kontrolnom sistemu naših sesija.
O: Dobro.
P: Da li kažete da su kontrolni sistemi koje želimo podesiti, ok?
O: Da. Bez vremenskog ograničenja, iako, kad je potrebno stati za vašu dobrobit, sesije će biti prekinute.
P: Drugim rječima, nebi trebali stavljati ih pod vremenska ograničenja. T: Super, može. J: Imala sam pomisao, Laura, iako D. nije prisutna, njena nazočnost se osjećala prije otvaranja kanala jer ste još uvijek u nesuglasnosti s njom. Dakle, imala je utjecaja. L: Želiš to pitati? J: Da. Da li je D. imala utjecaj na sesiju radi njenog kontakta s Frankom i radi načina na koji sam ja reagirala prema njoj?
O: Dobro zamjećuješ, JR!
P: L: Da li smo korektni u onome o čemu smo diskutirali, da njezina prisutnost korumpira i utječe na kanal?
O: Čišćenje.
P: Što to znači? T: Kanal je čist. L: Da li je kanal sad čist?
O: Nju.
P: Ona je čista?
O: Očišćena.
P: Ne razumijem? J: Očistimo ju.
O: Da.
P: J: To je ono što ćemo napraviti. Dogovorila je sastanak i on je u pripremi. T: Ona treba duhovno čišćenje. L: U vezi toga, prije nego što nastavimo, da pitam o D.
O: Dosta je rečeno, zapamtite, učili ste sporo kad ste osobnim pitanjima davali najveću važnost. TR-ov san je bio važan, ipak !!!!! SV-in također! I Franku je bila poslana ista poruka, također.
P: Imao si san ili si dobio poruku, Frank? F: To je istina. Imao sam neke smješne osjećaje. T: Imao si nešto drugo? F: Pa, primio sam izvjesne stvari. Samo istu vrstu stvari koje nam nedostaju. T: Dobro. Promašili smo ključne teme ovdje, istina.
O: OPD 4. nivoa!
P: L: To je sada naslov teme?
O: Vi jedino razmišljate kao OPS 4. nivoa.
P: Ahhh! Ono o čemu je SV govorila, trebamo pitati o dobrim momcima.
O: Oni su jedini koji vam mogu pomoći da se obranite od napada iz 4. nivoa!!!! Mi vam dajemo informacije koje su neprocjenjive vrijednosti u prirodi, ali zapamtite mi smo 6. nivo OPD, bića svjetla, i na ovom nivou denziteta jednostavno nema miješanja u slobodnu volju bez obzira kako to bilo štetno za vas!!!
P: T: OPD bića 4. denziteta mogu stvarno pomoći na doslovan način! Mi smo znali da postoje 2 strane, ali nismo nikada pitali. Mi smo se koncentrirali na Lizzarde. S: Pa da! Tu su 16 grupa na obje strane, i nitko nikad nije pitao... J: I koncentrirajući se na Lizzarde, mi smo ih hranili jeb... energijom. F: Njihovom vražjom energijom. J: Njihovom vržjom energijom. T: Tom PROKLETOM energijom! Koja su ta OPD bića 4. denziteta koje trebamo kontaktirati? Očito trebamo porazgovarati s njima jer nam oni mogu i reći. "Mi" u 6. denzitetu ne možemo.
O: Orion Federacija.
P: L: I tko su članovi Orionske Federacije?
O: Ne još.
P: Zašto nam ne možete reći? T: Orion Federacija je u 4. denzitetu?
O: Vi ste nas pitali da vas zaštitimo, važno je za vas da razumijete da smo mi iznad toga!
P: L: Mi to razumijemo. J: Ja to razumijem. T: Mi razumijemo da vi, u 6. denzitetu, ne možete se miješati u slobodnu volju na niti jednoj strani. Ali, Orionska Federacija...
O: Prvo, nekorektne misaone forme koje su postale neosnovane, moraju biti pročišćene prije nego možete ići na iduću temu.
P: J: To je kao što se i D. mora pročistiti prije nego se može natrag vratiti u ovu grupu, mora se rješiti svojih nekorektnih misaonih formi. Mi imamo nekorektne misaone forme koje također moraju biti maknute. L: Što su one, Frank? F: Ne pitaj mene. Pitaj njih. J: Pa, to nam neće reći. T: Zašto ne? Da pitamo. F: Pa da, ako nam neće reći, to će i kazati. T: Što su nekorektne misaone forme?
O: Da mi štitimo.
P: Pa, rekli ste da znanje štiti. Vi dajete znanje. J: Ne, ne. T: Ne?
O: Indirektno.
P: J: Oni nam ne daju baš, oni nam pomažu da ga izvučemo iz sebe.
O: Mi omogućavamo neprocjenjive informacije koje postaju znanje, ali vi ste pod napadom, zato, vi bi možda mogli iskoristiti neku direktnu moć iz istog denziteta od kuda i dolazi napad.
P: F: Ali dok nemate totalno znanje... L: Vi nemate tu vrstu moći o kojoj smo pričali da nam treba. F: Točno. Mi ćemo trebati 500000 stranica transkripti da bi imali takvu vrstu znanja, da bi došli na taj nivo. L: Dobro, koji je broj telefona od Orion Federacije? S: Laura! T: To je ono što sam htio pitati. ( smjeh ) L: Kako ćemo se njima pridružiti?
O: Otkačite se! ( kanite se toga )
P: T: Uh, uh! L: Oni su zauzeti? T: Primaju mnogo poziva. L: Dobro momci, što ovdje moramo učiniti?
O: Pronađite "Nordijce". Oni su na Zemlji, nastupaju kao ljudi.
P: T: Oni su 4. denzitet. Mislio sam da oni...
O: Da.
P: Mislio sam da oni iz 4. denziteta ne mogu držati frekvenciju toliko dugo i da zato Lizzardi imaju toliko nevolja s time. J: Oni su OPS.
O: Ne OPD!
P: T: Vrlo dobro, JR, pogodila si baš kao što su rekli. OPS ne mogu ostati, samo OPD.
O: Da.
P: Dakle, trebamo naći Nordijce, da li znamo kojeg?
O: Vidjeli ste ih na sastancima i slično.
P: L: Koja vrsta sastanka? J: MUFON sastanci?
O: MUFON.
P: T: Nagađam da to znači sa smo se infiltrirali tamo. L: Da li je bio koji na sastanku prošloga tjedna?
O: ?? Otkrijte, zapamtite oni su među vašim zaštitnicima i Laura i Frank znaju kakav je napad nivoa jedan, TR, JR i SV su opasno blizu da to saznaju!
P: T: I mi naporno radimo da ne budemo napadnuti. Da li dolazi Nordijac na naše sastanke? J: Da li smo sreli kojega danas? L: Dali su upitnik na to pitanje. A na veliku konferenciju u Maju?
O: Otkrijte.
P: L: Pa, da li bi trebali nositi nešto specijalno kao recimo crveni rubac da nas oni mogu naći u gomili? T: Čekajte, čekajte...
O: Uopće vam ne treba, samo budite otvoreni i budni!!!
P: L: Ima li nešto što bi mi mogli dobiti kao pomoć ili moć od dobrih momaka 4. denziteta prije toga tako da bi se mogli zaštititi tih napada prije nego nam se dese?
O: Počnite ih dozivati, možda.
P: Kako da ih pozovemo? T: Oni su rekli: "Otkrijte"! Oni obično to kažu radi sastanka "project awareness-a". L: Da. Ok.
O: Trag!
P: T: Hvala vam! L: Kako da ih pozovemo? T: Mi zovemo njih, mi izbacujemo svoje informacijske pakete van. J: Na ploču?
O: Ne.
P: L: Ne, ne na ploču. T: Oni će doći k nama?
O: Oni su 4. a ne 6.
P: Mi ne možemo kontaktirati njih kroz ploču jer su samo 4. denzitet? Da li je tu problem?
O: Nije uobičajeno. To bi bilo kao koristiti FAX da bi kontaktirali Fidu ( psića iz crtića ).
P: J: Ima li nekog značaja i činjenici da jedna od naših mačaka izgleda kao da nam zbilja nešto hoće reći?
O: Jedna od vaših mačaka, ne, dvije vaše mačke - su blizu tranzicije na 3. nivo.
P: T: Sabrina napreduje gore, dobit će promociju. J: Što će joj se dogoditi kad dostigne 3.? Ona će biti čovjek?
O: Da.
P: J: Vauuu. T: Kad se pretvori iz mačke u čovjeka, njeno mačje tijelo će umrijeti?
O: Da.
P: To će se dogoditi u bližoj budućnosti, onako kako mi to mjerimo?
O: Nije koncept, mi smo mislili na iduću inkarnaciju kad god se dogodi. Usput, tko joj je dao to ime?
P: J: Koje ime? L: Sabrina? S: To je mačje ime? T: Dvije od naših mačaka? L: Možda. T: One su kandidati za 3. denzitet. J: Što s njenim imenom?
O: Točno.
P: L: Da li to znači da kad je osoba kandidat za 4. denzitet, da će morati napustiti svoje tijelo da bi otišla u 4. denzitet?
O: Da, ali ne jedino ako je u tijelu kad val dođe.
P: J: Što s imenom? T: Mislite, tko je dao ime mački?
O: Ne.
P: T: Oh, mislite zašto sam dao ime toj specifičnoj mački? Ona nije Sabrina?
O: ? Tamo su 2 kandidata.
P: Dakle, oni nam neće dati ime. J: Ima li kakvog značaja u ponašanju te mačke, Sabrine, kakvim se ona ponaša?
O: Možda.
P: L: Pa, vratimo se na naše orion momke na nekoliko minuta. Da li ste nam dali sve što ste nam mislili dati u vezi s traženjem za pomoć i zaštitu?
O: Ponovno promotrite.
P: J: Dobro. T: Imamo preko stotinu tih brošura, ako ćemo ići na mitinge ( susrete ), oni će doći na jedan. Mi ih već zovemo. J: Da li će oni kontaktirati nas ili ćemo ih mi morati prepoznati i kontaktirati njih?
O: Oni zanju za vas i bez brošura.
P: L: Taj individualac koji mi je poslao ono pismo, taj Thor Templar...
O: Neodređeno.
P: T: Možete li mu dati dizajn oružja? L: O bože! T: Humor, veselje! L: Rekli ste nam jednom da mi možemo postići izvjesan nivo zaštite pomoću kamenja, kristala, itd., točno?
O: Da, ali kristali su "maleni krumpiri".
P: Ima li nešto što možemo učiniti s našim misaonim formama ili sa našim tijelima, ili bilo što, da ubrzamo primanje pomoći?
O: Ujedinite.
P: J: To je ono što i radimo. Drugim rječima, nastavljamo dalje i dalje.
O: Ne. Vi ste još uvijek OPS.
P: L: Što možemo učiniti da ubrzamo taj proces, to ujedinjenje, taj prijelaz iz OPS u OPD?
O: 8 pitanja odjednom.
P: Možda ću samo reći ponešto o tome što mislim da to jest.
O: Ok.
P: Dio moje percepcije toga jest da što god imam ili primim, je djeljeno s grupom na način mog vremena, moje energije, mojih misli, mojih financija, i svega što je vezano uz to, točno?
O: Procjeni intenzitet napada.
P: T: Kako je jak napad? Koji je intenzitet koji si doživjela? L: Pa, to je bilo financijski kroz razne institucije, najviše. F: Da, slažem se s time da smo bili napadnuti na način koji nikad nismo osjetili kao srednja klasa u Americi. J: Da li je to tip napada na koji se odnosi odgovor?
O: Djelomično.
P: L: Da li je drugi dio napada emocionalni prevrat kojeg sam doživjela prije nekoliko tjedana?
O: Djelomično.
P: J: Što je sa D.?
O: Dio, nesreća, itd, itd. Nije D. sama po sebi, nego kroz nju.
P: Dakle nesreća i sve ostale fizičke stvari su dio napada?
O: Da.
P: Da li molitve pomažu?
O: TR i JR su idući.
P: Pa, moj prijedlog bi bio da ne ostavite vaše vezice otpetljane! F: Oh, bože! Ne želite to proći, vjerujte mi. T: Pa, nema baš puno toga što oni mogu učiniti za nas u ovoj točki.
O: Nije istina!
P: L: Dobro momci, vi nam kažete da smo pod napadom, kažete da će biti i gore, kažete nam da će nam možda pomoći netko od tih drugih momaka, što mi možemo učiniti u međuvremenu?
O: Zamolbe pomažu ali potrebno je više.
P: T: Više je potrebno od zamolbi. Dakle, mi smo na nama samima sve dok ne stupimo u kontakt?
O: Pronađite Orionca!!!
P: J: Kako? L: Ono što možemo učiniti je izaći van na plažu i reći: "Orionci, dođite ovamo"? T: Ne, oni su u disku, Orionci vole plesati.
O: To je sve što vam možemo reći, jer smo ograničeni s informativnim područjem, sve dalje bi se umješalo u slobodnu volju, dakle otkrijte.
P: L: Jednom sam pitala o nekim stvarima koje su mi se dogodile u prošlosti i rečeno mi je da me je natprirodna intervencija spasila.
O: Da.
P: Možete li mi reći o toj natprirodnoj intervenciji?
O: Višebrojni aspekti.
P: Da li je ta intervencija odredila moju zaštitu od užasnih posljedica koje bi me spriječile da radim bilo što, što bi se formiralo oko mene u budućnosti?
O: Da.
P: Ne čini li se da kad smo pod napadom, kao što smo sada, da bi moglo spriječiti mene i moje društvo, da ne radimo naš posao?
O: Naravno.
P: Pa, nije li onda i sad prilika da iste natprirodne sile djeluju drugi puta, ili je ovaj put prijetnja manja?
O: Natprirodna intervencija se ne može ugovoriti od strane bića 3. denziteta.
P: Na kojem su nivou bića koja odlučuju o natprirodnoj intervenciji?
O: Od 4. do 7.
P: T: Dakle, mi smo samo malkice do nivoa da to možemo! Možemo napraviti neku vrstu kvazi - natprirodne intervencije!
O: Vi ne možete napraviti tu natprirodnu intervenciju. Vi možete napraviti intervenciju 3. nivoa.
P: Laura, JR: Što je intervencija 3. nivoa? ( pauza ) T: Oni pristupaju kosmičkom sistemu baze podataka.
O: Otkrijte.
P: L: Dajte nam trag!
O: Vi bi trebali znati!
P: T: Znanje štiti! Dakle, kad se nađemo kao bića 4. denziteta, stvari će se pokrenuti.
O: Vi radite intervencije 3. denziteta cijelo "vrijeme".
P: L: Mislite na duhovno čišćenje i oslobađanje?
O: I ostalo.
P: T: Pa mi radimo duhovna čišćenja i oslobađanja, što nas u neku ruku, priprema. L: Da li bi to trebali neprestano činiti, da bi konstantno bili pripremljeni?
O: Neodređeno.
P: T: Kad sam na svojoj pauzi za ručak, šećem unaokolo po kompleksu. Kako hodam, često mi se pojavi slika, ne vizualno, nego kao slika percepcije, formi i oblika koje imam kad radim to duhovno čišćenje. Mogu vidjeti te stvari kako dolaze prema meni. I kako mi dolaze, jednostavno ih pošaljem u svjetlo. Kažem: "Bok, kako si, otiđi u svjetlost!" I one bi kružile oko mene i nestale. Dakle, neznam da li je to dio stvari koje bi trebali činiti; biti pripremljeni pomoću držanja svih stvari o nama kod sebe, pomoću neprestanog podešavanja polja... F: Ti se štitiš tako od privjesaka ( attachementa ). T: Ali, to također podešava polje koje se automatski zalaže... L: Dobro, rekli ste da radiim intervenciju 3. nivoa cijelo vrijeme. Sad, očito to je djelomično posao opuštanja i oslobađanja. Da pitam, da li je S.-in posao da iznese ove stvari na način zbirke, dio te intervencije?
O: Da.
P: J: Da li je to kolektivno?
O: Pa kao što je i pisanje pisama i vikanje na ljude preko telefona!
P: S: Skinite to sa srca. J: Pa da, ne dozvolite mu... F: To su sve stvari 3. nivoa... J: Nanesete si teflon na sebe... F: Udaranje nekoga u usta je intervencija 3. nivoa. S: Pa da, oslobađanje, vikanje je jedno od najboljih oslobađanja... L: I oni kažu da to radimo? F: Mi to možemo. T: To su sve stvari koje su u našim moćima, na našem repertoaru 3. nivoa... F: Pitali ste što možemo učiniti, i mi smo bespomoćni... T: O privjescima, ono što me slijeće je to, da kako mi dobijamo snagu i moć jer podižemo svoj nivo energije, mi ih sve više i više privlačimo. L: Misliš? T: Stvari koje sam iskusio zadnjih par dana s tim privjescima su... oni dolaze nama jer mi im izgledamo kao svjetlo. S: Mogu vidjeti aure, znate. Ja to napravim sa zatvorenim očima. T: Iskušenje dijela napada je najčešće povećanje tih izgubljenih energija koje lete oko tebe. I, kao što sam shvatio, radim na tome da bi poboljšao svoj štit, da bi se on automatski podigao. Tamo gdje radim je sve puno negativne energije i grozno je mjesto za boraviti kad imaš privjeske. Prelazim parking često i slijeću me. Mogu ih osjetiti. F: Tamo gdje ja radim, naravno, dvojica od njih su alkoholičari i možete se kladiti da su "autobusi koje nitko ne vozi". S: Pa, džin udara i ide direktno kroz tijelo u energetski nivo, također. T: I, ono što mi radimo ovdje, u ovoj sobi, je to da gradimo energiju koja bi mogla privući privjeske u tvoju kuću. L: Da li ovaj posao, sa pločom, u bilo koju ruku povezan sa lokacijom u vremenu/prostoru, radi činjenice da mi ovo već dugo radimo u ovoj točki?
O: Da.
P: Da li to radimo bolje jer smo ovdje, a ne negdje drugdje?
O: Zasad.
P: J: Pa, što mislite da odemo kod Leonardovih u Subotu? L: Da li ćemo biti u mogućnosti napraviti demonstraciju na MUFON sastanku u subotu?
O: Da, jer je to predodređeno.
P: L: Ovo je teško. T: To nije slobodna volja. Da ne odemo iduću subotu i pokvarimo predodređeni plan! ( smjeh ) Moja slobodna volja hoće pokvariti predodređene planove. Ha,ha! Veselje! L: Možemo li pitati još neko pitanje o tome?
O: Dozvoljeno vam je pitati bilo što.
P: T: Ali, oni neće nužno na sve odgovoriti na bilo što što mi pitamo! S: Želim pitati nešto o aurama. Kod nekih ljudi, aure sjaje, pomoću kirliove fotografije, u bijelom području, kao aureola ( kolut svjetla ), iza ili oko njihove glave ili blizu ramena. Što to znači?
O: Neodređeno.
P: T: Nagađam da su mislili da je to drugačija stvar kod drugačijih ljudi.
O: Da.
P: L: Ima li kakve generalne sheme boja aure i što one znače kao što su prezentirale neke grupe?
O: Ne.
P: S: Da li je Edgar Cayce-ovo čitanje boja...
O: Čitanje bilo čega zahtjeva pristupanje "višim nivoima" razumijevanja koja su fluidna, a ne konkretna i apsolutna.
P: L: Dakle te promjene su nestabilne. S: Oh, da, aure se konstantno mijenjaju. L: Pa da, ali ono što kažu je da značenje boja može biti promjenjivo, ovisno o individui. T: To je kao čitanje karata... F: I dlanova, jer ako osoba ima izvjesnu vrstu crta, ne znači da će biti u nesreći tog i tog dana... T: Da, i s tim kartama, jedna karta može značiti jednu stvar jednoj osobi, a čisto nešto drugo za drugu osobu. F: Ja mogu pogledati u dva dlana koja su skoro identična, ali oni mogu značiti čisto druge stvari... T: Što zbilja očitava bukvicu materijalima koji daju direktive koje dolaze s kitovima karata i kitovima za čitanje iz dlanova! ( smjeh ) L: Mi smo u ovoj točki, na kraju ove teme o dobivanju pomoći, itd.?
O: Otkrijte, tako učite, a ne da vas "vodimo za ruke".
P: Da pitamo pitanja koja smo pripremili. S: Pitam se da li bi kazete o subliminalnoj svijesti ( podsvjesti ) mogle pomoći u zaštiti?
O: Ovisi o vama.
P: L: Da li je svo kopno na planeti bilo formirano u jedan veliki kontinent u nekoj točki povijesti Zemlje?
O: Višebrojna povijest mogućnosti realiteta.
P: U ovom realitetu kojeg mi doživljavamo, da li je svo kopno bilo ujedinjeno u jedan prostrani kontinent?
O: Nekorektna konceptualizacija.
P: Pa, neznam kako bi pitala. J: Nastavimo. L: Koji je izvor energije koje generiraju zvijezde?
O: Transferne točke uzrokuju frikciju ( trenje ) pa zato produciraju energiju.
P: Transferne točke čega; iz čega u što?
O: Dimenzija.
P: Sad, ovo će biti čudno pitanje, ali ako nam možete pomoći, nešto što je vezano uz to će biti jako od pomoći. Imamo mnogo teorija o tome koliko je star univerzum. Neke od zadnjih kažu da je on star između 8 i 25 milijardi godina. Znam da ste rekli da je vrijeme iluzija, ali gledano na to kao činjenicu o kojoj se znanstvanici svađaju... ( mnogo glasnije ) koja od tih teorija koje su izbacili, glede same iluzije vremena, je najkorektnija?
O: Nijedna.
P: F: Da li je taj odgovor zadovoljavajuć? To je kao da kažeš: "Oh, to je interesantan dućan, što je u njemu?" L: Pa, ako niti jedna znanstvena teorija nije točna, koja je korektna definicija starosti univerzuma?
O: Kvazi-kvantumske mogućnosti.
P: Što to znači? ( glasnije ) J: Netko nešto nagađa? L: Pa, mislim da će nam nešto reći ovdje.
O: Otkrijte.
P: J: Hvala puno! T: To je sigurno nešto novo za mene! S: Vjerojatno je staro mnogo gaziliona godina! T: Što znači kvazi? L: Djelomično, pola-pola... F: I što znači kvantum? L: Pa, kvant je jedinica mjerenja... T: Sve moguće jedinice mjerenja... F: Da li je to što bi... L: Hajde, pomognite nam ovdje, momci? T: Tamo vrijeme, koje nije vrijeme, postoji u svim vremenima i bez vremena, u našem vremenu, to bi bila vječnost. L: Dobro. T: Dakle, starost univerzuma je beskonačna u našem ograničenju vremena, ali na način kako ga oni percipiraju, nije... ono postoji sve dok ne postane nepostojeće... opet postoji i opet ne... L: Dobro, da pitam na drugi način... pomozite mi ovdje... J: Hajde, pitaj! F: Našla si se u šumi, nastavi tragati za mrvicama da nađeš svoj put van! L: Što podrazumjevate pod kvazi-kvantumskim mogućnostima?
O: Zatvoren krug.
P: Dobro, ako selektirate bilo koju točku na krugu, i zadržite se na toj točki, i tada mjerite oko te točke ponovo, gdje smo na tom krugu? Otprilike?
O: Nije korektan koncept.
P: Ok, pomozite mi ovdje. Ako imamo zatvoren krug, to znači da nema točke koju vi svojevoljno možete odrediti? J: Da.
O: Da.
P: L: Da li bi trebali ovdje stati ili nastaviti s time?
O: Neodređeno.
P: Dobro, tada jednostavno ostavimo to zasad. J: On jest, bio je, uvijek će biti, svijet bez kraja, amen! F: Pa, ako nema vremena kako nam je rečeno, i tu je slobodna volja koja je toliko važna, kako to može biti? Ako nema vremena i sve je povezano, prošlost, sadašnjost i budućnost, i sve je samo proizvoljna kolekcija misli i doživljaja, i sve bi trebalo biti fluidno, tada tu nikad ni nije bilo slobodne volje. Ako je ima, i nema prošlosti, sadašnjosti i budućnosti, i sve je uvijek u istoj točki u prostorno-vremenskom doživljaju, ključ je slobodna volja, tada nemamo odgovora. L: Da li će planeta Zemlja, kao što mnogi predviđaju, dobiti dodatno sunce?
O: Možda.
P: T: Dodatno sunce, kao ako Jupiter eksplodira? Da li je Jupiter nerođeno sunce?
O: Jupiter je već zvijezda.
P: L: Zašto ga mi ne doživljavamo kao zvijezdu?
O: Vi još uvijek učite. Zemlja će tek postati zvijezda.
P: F: K vragu, kako to može biti? L: Ako planeta...
O: Svaka stvar kruži kompletno.
P: L: Ako je zvijezda tranzicijska točka iz jedne dimenzije u drugu, kad se Zemlja pomakne u 4. denzitet, da li će se pojaviti kao zvijezda ljudima u 3. denzitetu?
O: "Plinoviti planet". ( Pliiiiiiin !)
P: Pojavit će se kao plinoviti planet? J: Kao što se Jupiter čini nama.
O: Jupiter je 4. nivo denziteta.
P: Kome se Jupiter pojavljuje kao goreće sunce, na kojem nivou?
O: 5, 6 i 7.
P: T: Kako izgleda u 4.?
O: Zemlja.
P: Jupiter izgleda kao Zemlja i Zemlja izgleda kao Jupiter u 4. denzitetu?
O: Ne.
P: L: Kako Zemlja izgleda u 4. denzitetu?
O: Nevidljiva.
P: J: Huh? L: Kako mislite, nevidljiva?
O: Jedino vidljiva kod zahtjeva. Varijabilnost fizikalnosti.
P: L: Dobro, da li to znači da je Lizzijima i Orioncima Zemlja nevidljiva?
O: Kad ne misle na nju.
P: J: Mislite da kad ne misle na nju, ona ne postoji? Oni se moraju fokusirati na nju da bi postala vidljiva?
O: Blizu.
P: T: Ali, jednom ste nam rekli da je svatko u 4. denzitetu u mogućnosti da nas vidi.
O: Da.
P: J: Nas, ne Zemlju. T: Na čemu nas oni vide?
O: Mogu vas vidjeti kad to izaberu.
P: J: Drugim rječima, oni se fokusiraju na frekvenciju da nas vide. L: Mislim da je to kao životinje na 2. denzitetu. Vi se vozite cestom i u stvari ne vidite što je oko vas, jedino ako se fokusirate na to, onda da. J: Ukoliko se ne koncentrirate da ih vidite... T: Kao stajati mirno u šumi i poslije nekog vremena vidjeti što je sve tamo. J: Sve je to prema percepciji.
O: Da, ali 4. nivo je prvi na kojem se vidi istinita varijabilnost.
P: L: Georges Gurdjieff dao je ideju da je Zemlja, u neku ruku, hrana za Mjesec. Ono na što je mislio bilo je ono što je naučio od drevnih učitelja, da je Zemlja bila izvor hrane za neki nivo bića, i da su vjerojatno ta bića imala tabor ili baze na Mjesecu, ali da bi Zemlja eventualno postala zvijezda i da bi Mjesec postao nastanjen planet kao Zemlja, i tako dalje... Da li je to prilično...
O: Blizu.
P: Da li je Mjesec planeta 2. denziteta?
O: Da.
P: I Mjesec je korišten kao baza za druga bića?
O: Na drugačijim denzitetima.
P: Da li su tamo bića 2. denziteta koja nastanjuju Mjesec cijelo vrijeme?
O: Ne.
P: Ima li tamo bića 3. denziteta?
O: T: Ima li bića 4. denziteta?
P: Da.
P: Da li su to Sivi?
O: Oni ne nastanjuju Mjesec, samo ga koriste.
P: T: Ima li tamo bića 5. denziteta?
O: Ona koriste sve.
P: Ima li tamo bića 6. denziteta?
O: Isto.
P: Ima li bića 7. denziteta?
O: To je unija sa Jednim.
P: Hvala vam, samo provjeravam. L: "Arcturian-i" govore o Velikom Centralnom Suncu. Što je Veliko Centralno Sunce, i što to znači, "Put k Velikom Centralnom Suncu"?
O: 7. nivo.
P: Da li je zvijezda, Arcturus, također rezidencija, kao planeta, za neka bića?
O: Zvijezde su tranzicijske i komunikacijske točke.
P: L: Knjiga "We are Arcturians" ( Mi smo Arturijci ), govori o Arkturijancima, i kaže da oni žive na zvijezdi Arcturus, što je za njih planeta, i da oni imaju porodice, da se razmnožavaju, i da rade sve vrste normalnih stvari. To me kopka kao strano i podsjeća me na stvari Jiles Hamiltona.
O: Ne.
P: Dobro, koji je izvor tih informacija?
O: Te informacije su rečene u formatu koji bi se najbolje mogao razumjeti od strane onih koji ih pročitaju.
P: T: Da li je to knjiga u kojoj bi trebali izbaciti datume van, sa pozicije Arkturijanaca na valu? L: Da. Dobro. Da li je postojao masivni vulkan u području kojeg sad znamo kao Kentucky u nekoj točki u našoj povijesti?
O: Ne tada.
P: J: Da li će postojati? L: Ima li velikog vulkana u području Kentucky-a?
O: Ne.
P: Da li će biti?
O: Neodređeno.
P: Gdje je/bio centar Calder-a?
O: Vi niste nastavili prema informaciji iz prošlog odgovora. Tko je rekao da je bilo Caldere?
P: Dobro, drugim rječima, nije bilo vulkana u području Kentucky-a, nema ga, niti će ga biti?
O: Neodređeno.
P: Možete li opisati za nas unutrašnjost sunca i kako ono radi?
O: Ono je prozor.
P: Unutrašnjost sunca je prozor. Dobro, da li je unutrašnjost sastavljena od velikih masa vodika koji se pretvara u helij i ...
O: U percepciji 3. denziteta.
P: Vi kažete da je Sunce prozor ili prelazna točka između dimenzija. Ako je to slučaj, tada je ono virtualno neograničeno u smislu trajanja?
O: Blizu.
P: Dakle, ideje o suncu koje ostaje bez plina i pretvorba u crvenog patuljka i gutanje čovječanstva, su nekorektni koncepti?
O: Ne. 3. nivoa, Laura, 3. nivoa!
P: Dakle, na 3. nivou, ono će...
O: Neodređeno.
P: Koliko dugo je Sjeverna Amerika zelena i plodna i koji geološki faktori su kreirali stanje u kojem je danas?
O: Promjene vremena u 3. denzitetu, prije 10000 godina.
P: Znanstvenici su iznosili mnogo veza o materiji univerzuma i onog što kažu da je 90-95% potrebnog materiji da ga napravi stabilnim, što je nemjerljivo. Oni su to nazvali crna materija. Ima mnogo teorija o tome od čega se sastoji ta crna materija. Željela bi znati što je crna materija?
O: Vi "lovite dugu", kao i oni.
P: Što je izvor kosmičke pozadinske radijacije?
O: Kosmičke svjetlosne zrake 3. nivoa.
P: Ima li još nešto što bi mogli dodati ovdje?
O: Trivijalno. ( neznatno, ništavno )
P: Gdje je na Zemlji čovjek prvi puta posijan? T: Wimbledon! ( smjeh ) Oprostite, nisam mogao odoljeti tome. L: Da li je čovjek posijan na jednom posebnom mjestu?
O: Ne.
P: Istaknuli ste jednom da je Zemlja jednom bila omotana maglicom vodene pare. Da li je to bio jedan od razloga za dulji životni vijek u to vrijeme?
O: Da, i već smo odgovorili na to. Ponovno pročitajte transkripte.
P: Koji su efekti sunčanih zraka na ljudsko tijelo sada, kao suprotnost od tada?
O: Degenerativni.
P: Da li to znači da bi trebali izbjegavati sunčane zrake jer nemamo više našu maglicu?
O: Ne možete izbjeći dovoljno da bi imalo važnosti.
P: T: One su svuda, cijeli dan. F: Kad ste unutra, vi ste još uvijek izloženi radijaciji. Radijacija je u zraku i ostatak ( smeće ) je od svjetlosnih zraka koje dolaze. T: Radijacija je svugdje, čak i noću. Govoreći o tome, da li ste vidjeli članak o komadu leda koji se odlomio od Antarktike i veličine je Rhode Islanda. Znanstvenici su rekli: "Ne razumijemo zašto". I Antarktika je područje gdje je najveći dio ozonske rupe u zadnjih 5 godina. F: Pa, to su predviđali već godinama... T: Nadam se da neće nikome pasti na nogu! F: To bi bilo toliko teško da nebi ni osjetio. L: Da li je žena koja je znana kao Leah Haley, koja je legalno promjenila ime da bi zaštitila svoju obitelj, bila uznemiravana od strane SAD vlade, ili je to vizualno pamćenje usađeno od vanzemaljaca sa potvrđenim popratnim pojavama?
O: Da, pitanju jedan i ne, pitanju broj dva.
P: T: Da li je bilo što od njenog pamćenja otmice Sivih, vizualizirano pamćenje otmice od strane vlade?
O: Ne.
P: Zašto je bila oteta?
O: Pregled podataka.
P: L: Tada, bila je oteta iz istog razloga radi kojih smo i mi bili oteti. J: Plan je isti za sve prema dolje.
O: Da li je ovo sesija ponavljanja?
P: L: Pa, nismo znali da je to pitanje ponavljano. J: Mi još nismo zapamtili sve transkripte. L: Ako postoji sporazum između SAD-a i vanzemaljaca, kako je on postignut? Tko je sreo koga, gdje i kada?
O: Ponavljanje.
P: Pa, nikad nam to točno niste rekli.
O: Jesmo.
P: Niste. J: Ne svađaj se s njima. L: Pa, što se desilo s kapetanom Thomas Mantell-om, 7.1.1948. kad je pokušao pratiti NLO? Čiji je to brod bio?
O: Od Sivih i on je izgubio svijest, zato jer je pilotirao svojim avionom iznad svoje dozvoljene najveće visine, pa se dezintegrirao. ( srušio )
P: Dakle, drugim rječima, oni ga nisu srušili, on je jednostavno izgubio kontrolu. T: Pa da, pilotirao je Mustangom P 51 i otišao previsoko. L: Jednom u jednoj prethodnoj sesiji, dana je naznaka kad je TR govorio o pravcima, da će znanje o snalaženju u prostoru biti jako važno u bliskoj budućnosti. Možete li nam reći zašto je to tako?
O: Jer ćete pojačati osjetljivost prema magnetskim utjecajima.
P: Dakle, drugim rječima, vaš komentar nije bio da mi to trebamo naučiti, već da će to postati važno jer će naša osjetljivost porasti?
O: Oboje.
P: Da li naše učenje o snalaženju u prostoru djeluje da bi pojačalo našu osjetljivost?
O: Catch 22 ( kvaka 22, izraz za kružno uvjetovanje, trik ).
P: T: To je kontradikcija. U knjizi: Vi trebate nastaviti letjeti u bombardirajućim misijama jer mi nemamo dovoljno ljudi da bi pobjedili rat, ali nećemo vam dozvoliti letjeti ako ste ludi jer nećemo imati ludog pilota u avionu sa tim svim silnim bombama. Ali doktor ne može odrediti da li ste ludi, jer vi samo trebate reći da ste ludi i doktor može potpisati papire, ali ako vi kažete da ste ludi, tada doktor ne može potpisati papire jer jedna od indikacija da ste ludi jest da znate da ste ludi, i zato morate letjeti. F: To je pat-pozicija. J: Ima li to što sa činjenicom da kad se premjestimo u 4. denzitet, da ćemo izgubiti fizikalnost na koju smo sada naučeni da bi se kretali?
O: Jedna polovina jednadžbe.
P: T: Dobro, mi imamo sposobnost da kažemo pravac zbog naše fizikalnosti koja će porasti do točke gdje ćemo biti u mogućnosti da osjetimo pravac kad ga i ne trebamo jer mi nećemo biti fizički?
O: Blizu.
P: T: To je Catch-22. Imat ćete ogroman osjećaj za prostornost kad ga nećete trebati.
O: Vi ćete imati varijabilnu fizikalnost.
P: J: Pa da, dakle u prebacivanju jednog u drugo nećete htjeti biti dezorijentirani. Ako imate znanje o smjerovima, urođeno u sebi, kad se mijenjate iz fizičkog u ne-fizičko ( eterično ), vi ćete znati gdje ste. L: U jednoj prethodnoj sesiji govorili smo o mačjem principu kao što je prezentirano Sfingom, i činjenici da su Egipćani obožavali mačke. Ima li još nešto što bi nam mogli dati o tome? Zašto je to tako? Da li je mačka reprezentirala neki princip koji bi trebali naučiti ili istražiti?
O: To nije zbilja važno.
P: T: Da li je simbol mačke zasebno važan u neku ruku?
O: Vi ste; ovisno o promatraču.
P: L: Govorili smo o scarab-u i zašto je scarab predstavljao vječan život Egipćanima, i onda smo krenuli prema kotrljanju scaraba. Što je u tom simbolizmu scaraba što bi danas moglo biti značajno?
O: Na vama je.
P: U kopiji bilješke o knjizi Morris K. Jessup-a, bilo je troje ljudi: mr. A, mr. B, i jedan znan kao Jemi. Jedna od referenci bila je viđenje Kenneth Arnold-a. Na to je mr. B napisao: " Ne brini, Jemi, to su bili LM brodovi, ne S. ljudi. Oni su poboljšani tip i bili su na probnom letu. Zato je njihov vođa povezao njihova polja sile, da bi ih naučio nivelirati tele-kontrolom bez stvaranja blokade radi straha." Sad, što je LM brod?
O: Laka materija ( Light matter, prim. prev. , =svjetlosna materija? ).
P: Što su "S. ljudi"?
O: Članovi tajnog reda.
P: Što je tajni red?
O: Na vama je da to otkrijete.
P: Što znači da je njihov vođa povezao njihova polja sile da bi ih naučio nivelirati telekontrolom?
O: Samo-objašnjivo.
P: Jemi-ov komentar na Jessupovu diskusiju o misterioznim nestajanjima osoba kroz povijest je prilično djetinjasto. Napisano na margini knjige je bilo: "Hej, ako je on jedini znao, zašto nije umro od šoka!?" Na što se to odnosi?
O: Mo to ne možemo otkriti u ovo "vrijeme".
P: Dakle, kažete da tog ima još dosta u ovoj situaciji i što se sve dešava na planetu, čak i više nego ste nam rekli dosad?
O: Naravno.
P: Dakle, ima puno više od ovog svega, da li bi mi kad bi znali više nego što sad znamo, "umrli od šoka", tj. kad bi saznali ostatak?
O: Možda.
P: Pa, to nije ugodno. Dobro, Jessup se pitao u svojoj knjizi dali bi piloti mogli biti zamrznuti od strane svemirskih brodova i odneseni u polje nevidljivosti. Mr.B je komentirao na margini: "Ako je samo on znao radi svog iskustva, šutio bi o tome i nebi pisao o tome ili govorio o tome opet i opet u svom drugom životu. On nije mogao o tome govoriti, vidiš Jemi-ja, to paralizira nečiji osjećaj vremena i stavlja na "nulu" mentalna saznanja, funkcioniranje i pamćenje. Dakle, on nije imao znanje, nije ni mogao, on samo nagađa".
O: Dobro.
P: T: Dobro, što?
O: Točno i korektno!
P: L: Tamo je mnogo termina u toj knjizi...
O: Previše podataka.
P: Ima nekih nagađanja o tome tko je napisao te komentare. Možete li nam dati trag tko je napravio te bilješke u toj knjizi?
O: Otkrijte. Ako vam sve kažemo, to nebi bilo dobro!!!
P: Na tu tvrdnju, mislim da ćemo zaključiti ovo za večeras.
O: Laku noć.
P: Pa, evo termina: Matični brod, Kućni brod, Mrtvi brod, Velika arka, Veliko bombardiranje, Veliki povratak, Veliki rat, Mali ljudi, Polja sila, Duboka smrzavanja, Podmorski gradovi, Mjerni znakovi, Skautski brodovi, Magnetska i gravitacijska polja, Listovi dijamanata, Rezači kosmičkih zračnih sila, Podmorski istraživači, Umetnuti rad, Čisti govor, Telepatiranje, Gorući sloj, Nodovi, Vrtlozi, Magnetske mreže i ono što se dešavalo ljudima, avioni i brodovi koji su nestajali. Tri komentatora Jessup-ove knjige objašnjavaju izvore čudnih oluja, oblaka, objekata koji padaju sa neba, stranih znakova i tragova i druge stvari koje nisu rješene. F: Ako ćeš pokušati saznati nešto o svemu tome, to bi bilo kao pokušati zagristi u grejp koji je 19 katova visok, i progutati ga u jednom zalogaju. L: Pa oni kažu da "otkrijemo" stvari poput tih. Kako bismo to mogli otkriti? F: To će nam doći korak po korak. J: Nije u stvari toliko važno. L: To je važno jer su rekli daznanje štiti. To je znanje. F: Znam, ali ne možeš sve to shvatiti odjednom. Pogledaj koliko smo stekli znanja u zadnje tri godine, zadnjih 8 mjeseci. Ti si toliko nestrpljiva. Ti očekuješ da ti se to sve ulije u mozak i da se vratiš natrag i zabavljaš se dalje s djecom, d jedeš kokice i gledaš filmove. To tako ne ide. Tako bi bilo da možeš dobiti to sve znanje odjednom. ( Demonstrira ekstremnu prostornost. Smjeh ) Na to si mislila? T: Pa da, klinci bi dobili svoje kokice i sjedili unaokolo i gledali mamu! Bolje nego film. F: Ostatak tvoje egzistencije u 3. denzitetu bi se sastojao od eh-eh-eh-eh-eh!!! ( Smjeh ). Doktori bi dolazili i davali ti glukozu i hranili te i ti nebi uopće to osjetila. Ti bi još uvijek išla eh-eh-eh-eh-eh-eh-eh! Ti to ne možeš sve dobiti odjednom! Osjećam da kako će vrijeme teći da ćemo dobiti enormnu količinu znanja, svaku sesiju ćemo apsorbirati. Ti to jednostavno ne možeš uliti u svoj mozak kao u bocu. T: Mi radimo ono što bi trebali raditi. F: Sumnjam da su neke od tih bilješki u toj knjizi došle od bića 4. denziteta koja su znala već sve te stvari na način kako mi znamo o kratkim treptajima. Ali to je sve dobro i ok. Mi još nismo tamo. L: Zašto bi netko napravio bilješke o toj knjizi na ovaj način i poslao ih u ONI? F: Da bi pokazali ONI-ju kako malo znaju. S: Uspjelo je, sad oni imaju čitavu grupu za proučavanje! F: Pored toga, ako dobijemo previše i prebrzo, mi bi sjedili i gledali film i odjednom bi čuli kucanje na vrata i tamo bi bila "četiri siva odijela" i pitali bi za vas!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 28, 2005 11:24 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
07.03.1995. F., Laura, SV., MT, M.

P: Pozdrav.
O: Pozdrav.
P: Koga imamo danas sa nama?
O: Sijll.
P: I od kuda si?
O: Kasiopeja, naravno.
P: Imamo neka pitanja večeras. Mi smo ranije ove večeri diskutirali o "grozotama očaja" opisanih u prorocima Daniela i također o kojima je govorio Isus. Što je to?
O: Dezinformacije.
P: Hoćete reći da SU grozote očaja dezinformacije, ili pisanje o tome?
O: Oboje.
P: Možete li nam reći nešto da pojasni tu stvar?
O: U kojem smislu?
P: Tko ili što je bio izvor tih informacija koje je prorokovao Daniel?
O: Illuminati.
P: Proročanstva koja je Daniel dobio su dezinformacije?
O: Blizu.
P: Da li je bilo "grozota očaja ( pustinje ?)"?
O: Tamo je bilo što, ako su definicije neograničene.
P: Pa, dobro. Tko je bio Elohim u Bibliji?
O: Premašeno-definitivan.
P: Što to znači? Premašuje definiciju?
O: I varijabilni entiteti.
P: Da li su Elohim bili "dobri momci"?
O: Prva manifestacija je bila ljudska, onda ne-ljudska.
P: Da li su oni svjetlosna bića kao što ljudi kažu?
O: Teško.
P: Pa, što je uzrokovalo njihovu transformaciju iz ljudske u ne-ljudsku formu?
O: Pakt ili sporazum.
P: Oni su napravili pakt ili sporazum jedni s drugima?
O: Ne, sa OPS-ima 4. denziteta.
P: Pa, to nije dobro! Kažete da su Elohim bili OPS? Tko su bila ta bića s kojima su napravili pakt?
O: Rosteem, sad znanima kao Rosicrucians ( Rozenkruzeri ).
P: Što je njihov cilj?
O: Vi još to ne možete otkriti.
P: To je teško! Dobro, koji je izvor učenja "Ključevi Enoch-a"? James Hurtak tvrdi da je odveden u više realitete i da su "Ključevi" bili uprogramirani u njega...
O: Prerušeni realitet.
P: Mjesto na koje je bio odveden?
O: Ne mjesto, poruka.
P: Što je izvor tog prerušenog realiteta?
O: Istražite; jedan od vas proučava previše da bi otkrio eksplozivne novosti u realitetu.
P: Dobro. Da li su tu kodirane informacije u toj knjizi na više nivoa kao što savjetuje M.?
O: Kodirane informacije su posvuda. Predlažemo manje korake u izučavanju da bi otkrili principe zemljotresa.
P: Tko proučava previše?
O: Ti. Pomoći će da malo usporiš. Pamtiš staru izreku o ugrizu većem od onog što možeš progutati?
P: MT: Što bi trebali raditi ako ne proučavati?
O: M. se opire.
P: Čemu?
O: Zašto ti misliš da imaš poteškoće u određivanju svojeg životnog puta?
P: Otpor prema čemu?
O: Poruci o usporavanju. To je važno jer je teško vidjeti žile u listu kad se vozite prebrzo u autu da bi jasno vidjeli drveće.
P: L: Pa, ona izgleda da živi život u "brzoj traci", takoreći.
O: Nekorektna interpretacija. Ona ne živi u brzoj traci, nego pokušava apsorbirati previše i prebrzo.
P: Drugim rječima, kreće se na prebogatom smjesom benzina?
O: Nespretna analogija, ali točna ideja.
P: MT: Nisam baš sigurna da su to mislili.
O: Prezasićenje metafizikom. To je dobar put, ali savjetujemo da budete više kornjače nego zečevi.
P: L: Pa, ona traži put gdje može kombinirati svoja proučavanja i zaradu za život.
O: Čitanje, terapije, rađe nego "učenje" ( drugih ). Postani terapeut rađe nego instruktor terapije! Ljudi žude za individualnom pažnjom, zar niste to zapazili?
P: MT: Pa, zaradim puno više kad pročitam nego kada podučavam.
O: Bingo!
P: Kako da dobijem više na taj način?
O: To će se rješiti samo po sebi kad se povežeš u mrežu, što već radiš stručno.
P: L: Dobro, ovdje dolazi novinar u petak koji želi popričati samnom...
O: Budi otvorena u svom umu radi toka situacije. Imaš tendenciju da zaboraviš sve što ne podijeliš, sa svojim mogućnostima, da bi proširila svijest tako lako.
P: Dakle, mislite daće on biti vrlo skeptičan i da ću imati posla sa dokazivanjima?
O: Nije u tome stvar. Publika će tražiti pogreške u materijalističkim referentnim točkama, pa moraš biti oprezna, kako nebi izgledala iracionalno.
P: Pa, onda nagađam da bolje da ne pričam o egzorcizmima ili bilo čemu tome sličnom.
O: Balans.
P: Dobro. Pokušat ću ostati balansirana. Ne želim da moram napustiti zemlju. MT: Željela bi znati koja je moja povezanost sa Hindu hramom?
O: Prijatni ljudi, ali nije tvoje mjesto. Ti trebaš podići vibracije za vrijeme posebnog stresnog i razočaravajućeg perioda!
P: MT: Da li bi trebala vratiti svom dućanu s knjigama?
O: Neodređeno.
P: Možete li mi savjetovati način na koji bi mogla pronaći mjesto za svoje knjige?
O: Jednom, posljednji put - umreži se i sve će "sjesti" na pravo mjesto.
P: L: Da li je M. bila otimana?
O: Neodređeno.
P: Zašto ne želite odgovoriti na to?
O: U drugoj sesiji hoćemo.
P: M: Možete li mi savjetovati što bih trebala učiniti u svojoj karijeri?
O: Put karijere bi trebao biti, kao i za svakoga, onaj koji je privlačan, bez napora i bezbolan.
P: L: U vezi materijalnih aktivnosti, što bi bilo najbolje za M. da slijedi u vezi svog lječenja?
O: Ne slijedite. Ne slijediti bilo što - je ključ. To ovisi o individui.
P: Možete li nam opisati u par riječi, potencijale svakog od nas, za veći pomak prema naprijed, odnosno rast?
O: Mi ne možemo reći bilo kome od vas to, jer tada vi nebi naučili, i ako ne naučite, vi nebi napredovali kao individualne duše!
P: Ima li takve stvari kao "broj duše" kao što nam je netko rekao?
O: Samo ako vi to želite da ona to ima. Vrijeme je za reći "laku noć, Gracie".
P: Laku noć.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 02, 2005 10:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hahaha!!!

Samo da vas sve obavjestim: danas sam tek isprintao SVE stranice teksta Kasiopejskih transkripti i otkrio koji će to biti "pothvat":

Printao sam na normalni papir A4 formata iz onih zazipanih transkripti...
... i ustanovio na kraju da imam JOŠ oko 14 cm debljine papira uredno naslaganih jedan na drugi teksta !!! ( to je preko 1500 stranica teksta... heheheheeheheeeeeee ).

I mogu reći da su sesije sve zanimljivije dalje... jer ima puno više općenitih pitanja o svemu, a ne toliko privatnih pitanja članova grupe...

Hah, ništa, idem dalje prevoditi... nema vremena više za zezanciju... valjda val neće stići prije nego što to sve prevedem... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 03, 2005 11:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Baš sam hteo da ti savetujem da preskočiš njihova privatna lupetanja. Znatno bi skratio posao.
Ipak nije loše da se sve prevede jer je dosta izmešano važno i nevažno. Pitanje je kako bi to neko razdvojio!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 03, 2005 7:11 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ma već sam razmišljao i o tome, ali nekad ima nešto važno i u tome, netko se možda našao u sličnoj situaciji pa nešto nauči iz toga.

Odlučio sam: prevest ću sve!

Možda tek kasnije shvatimo neke sitnice koje su možda jako bitne i u tim poluprivatnim pitanjima... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 720 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz