Sada je: sub apr 27, 2024 3:49 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 720 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 36  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon nov 01, 2010 9:14 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
25.08.2006. Laura, Ark, Perceval, Andromeda, Mr. Scott, Guest:SD, Atriedes, Alana, Galahad


P: Pozdrav?

O: Iznad duge.

P: Koga imamo sa nama večeras?

O: Ronnjia.

P: I kroz kuda prenosite?

O: Kasiopeja/Lav.

P: Na što se odnosi “iznad duge”?

O: Kraj svijeta/4. denzitet.

P: (Perceval) Da li to znači da je kraj svijeta blizu?

O: Ponegdje!

P: (Perceval) U redu. {iskrivljenim prizvukom} Odnosi se na vremenske petlje. (Laura) Prvo pitanje koje sam htjela pitati... {Andromedi} Pa, bolje ti pitaj. (Andromeda) Kako će se situacija sa bakom odvijati? Hoće li ona biti u redu?

O: Vrlo vjerojatno.

P: (Laura) To nije bilo baš neko specifično pitanje. (Andromeda) U redu. Pa, hoće li se ona potpuno oporaviti?

O: Ne baš vjerojatno.

P: (Andromeda) Hoće li joj biti dobro da bi mogla stići ovamo?

O: Odmah sada? Ne.

P: (Andromeda) Da li je dobra ideja da je se dovede ovamo?

O: Trenutno ne.

P: (Laura) Dakle, kućna njega ili da bude sa mojim bratom i njegovom ženom?

O: To je težak izbor, ali ona će trebati njegu koju uobičajena kućna okolina ne može pružiti.

P: (Laura) Hoće li ikad opet moći govoriti?

O: Minimalno.

P: (Laura) Da li je ona potpuno svjesna i prisebna u svojem umu?

O: Većinom, izgubila je nešto kapaciteta.

P: (Laura) U redu. (Andromeda) Imate li kakav savjet koji bi nam mogli dati u vezi kako da se nosimo sa situacijom, u generalnom pogledu?

O: Neka vaši razvoji odluče.

P: {Laura i Andromeda diskutiraju da li pitati u vezi A*****} (Perceval) Voljela bih znati što uzrokuje Andromedine bolove u leđima, kao i plućima?

O: Većinom stres.

P: (Andromeda) Hoće li posjeta osteopata pomoći? To većinom ima veze sa... nečim fizičkim? (Perceval) Ne, to je stres.

O: Meditacija je rješenje u ovom slučaju.

P: (Perceval) Meditiranje... (Galahad) Meditiranje na ono što vam čini stres. (Laura) Nemoj pitati što nju čini stresnom, uh, Galahad, nemamo cijeli dan za to. (Galahad) Ne, ne, ne. To nije... Perceval je rekla da bi trebala znati o čemu da meditira. Pa sam rekao da na ono od čega je potaknut stres. (Perceval) OK. Morat ćeš zapamtiti... (Laura) U redu. Iduće? (Atriedes) Dobro. Postavit ću ja pitanje. Kod kineskih pokreta u energiji, postoji ih 5. Budisti imaju malu razliku kod toga. Koji su od njih točni ili su oba kriva? (Laura) To su 2 pitanja, i nisu baš dosta specifična. Razbij ta pitanja na pojedinačna i konkretna. (Atriedes) Prema Kinezima, postoji 5 pokreta energije. Da li je to točno?

O: Dovoljno blizu.

P: (Atriedes) Da li je opis dodanih 2 meridijana korupcija tog znanja, ili ima svrhu njegovog poboljšanja?

O: Korupcija, dodali su elemente iz drugog područja.

P: (Atriedes) Kad netko nekog udari na određeno mjesto na tijelu (pressure point, prim. prev.) i obori ga, što uzrokuje da ta osoba izgubi svijest?

O: Šok centralnog nervnog sistema.

P: Dakle, to nema uopće ništa sa točkama pritiska (tih točaka na tijelu)?

O: Nema.

P: Ali da li to ima veze sa kruženjem tih 5 energija?

O: Ima.

P: (Laura) U redu. Idemo dalje s nekim pitanjima ovdje. (Ark) Možda bih ja postavio. Pitat ću neka pitanja. U nevolji sam. Dakle, moje pitanje je: u nevolji sam radi toga što nisam siguran što bih iduće trebao učiniti, a vidim tri mogućnosti. Prva mogućnost je da nastavim raditi na tim kvantnim skokovima kod kojih sam već otkrio nekoliko puteva da ne napravim svjetleću kuglu. Ništa ne mogu. Niti jedna od ideja koju imam ne radi. Ne vidim neki način da to rješim, ali mogu nastaviti s ovim što bi napravili svjetlosne kugle. Ali to možda nije ispravan način. Dakle, iduća opcija, opcija B, je prebaciti se na stari projekt vala, ali ako to učinim, imao bih dodatnih pitanja. I opcija C je učiniti nešto potpuno drugačije.

O: Možda će val voditi do odgovora na opciju broj 1.

P: (Ark) Želio bih nastaviti. Ako će val voditi do opcije jedan, pretpostavimo možda, ali onda kad ću početi misliti na val, tako da mislim da sam prvobitno mislio da će val voditi na opciju jedan, možda dobijem ideju da bi val mogao voditi do nove teorije o gravitaciji, što nije u opciji broj jedan. Da li je ovo moje drugo razmišljanje također točno?

O: Da i da.

P: (Ark) U redu. Vidjet ćemo. (Gost SD) Imam 2 izbora. Da li da samo ostanem i budem na miru s time ili da tražim neku financijsku korist?

O: Možeš zaraditi tako da si mudar kao zmija.

P: (Gost SD) Postoji li tamo neki specifični neprijatelj kojeg bi se trebao paziti?

O: Inicijali C.H.

P: (Laura) Da li znaš nekog s tim inicijalima? (Gost SD) Moj šef se zove D****, pokraj njega je njegov...{Gost SD se nikog ne može sjetiti... razmišlja} Ah! Nisam rekao “u banci”. (Perceval) Dobiješ odgovor na ono pitanje na koje postaviš. Tvoje pitanje nije bilo specifično. Ako nisi konkretan, onda je to vrlo široko... (Gost SD) OK. Da li bi trebao težiti napuštanju banke do kraja Septembra?

O: Možda... ali neobični razvoj može kasniti.

P: (Gost SD) Postoji li vrijeme do kojeg bi trebao definitivno trebao biti u Francuskoj?

O: April, datum za pasti mrtav.

P: (Galahad) "Datum za pasti mrtav". Bože! (Perceval) To je značajan odgovor. (Galahad) Da li se "pasti mrtav" primijenjuje na (gosta SD) ili je ovo više općenito?

O: Općenito.

P: (Mr. Scott) Oh, izvrsno! (Alana) Što znači "datum za pasti mrtav"? (Perceval) Kako zvuči? Datum da netko ili nešto padne mrtvo.

O: Čekaj i vidi.

P: (Andromeda) Oni to uvijek vole reći! (Perceval) To je njihov omiljeni odgovor. (smijeh) (gost SD) Jesam li ja ovdje od koristi ili čekam...

O: Prozor mogućnosti je dan, razvoj događaja je tu blizu, to pitanje će se riješiti samo po sebi.

P: (Laura) Oni nam nisu dati ništa, zar ne? (Gost SD) Samo da budem vrlo, vrlo mudar. (Laura) Da. Mislim da jednostavno žele reći da budeš otvoren prema svim mogućnostima. (Perceval) Ali do kraja godine bi trebao znati da li ćeš se seliti negdje. (Galahad) Kad govorite o razvoju događaja za Gosta SD, da li je to specifično za njega ili nešto više općenito?

O: Gosta SD.

P: (Mr. Scott) Onda imamo datum u Aprilu za pasti mrtav, što vrijedi za sve. (Galahad) Ali rekli su da postoji razvoj događaja ubrzo. (Mr. Scott) Oh, da. (Atriedes) Toliko, momče. {smijeh}

O: NIkad ne podcjenjujte planove poludjele žene.

P: (Svi) Ooh! (Gost SD) M****?

O: To bi bilo kao da ti kažemo.

{Gost SD-ova naknadna pitanja, izbrisano radi privatnosti}

P: {smijeh} (Perceval) To je zakon univerzuma. (Galahad) Jesmo li svi bili tamo ili ne? (Laura) Oh, čovječe. Iduće pitanje. Još netko nešto želi pitati? (Alana) Nemam pojma. Imala sam toliko pitanja za pitati, ali su sva ona općenita. Ne mogu formirati nešto specifično u svojoj glavi. (Atriedes) Ja mogu. Jesu li ludi oni momci koji su rekli da je I Ching povezan sa DNA?

O: Maštoviti su.

P: (Laura) Jesmo li htjeli pitati nešto? (Gost SD) Islam. (Laura) Pa da, to je to. (Galahad) I o stvarima u vezi 02.09.? (Laura) Oh, pa da. Što bi trebali učiniti? (Galahad) Jesmo li točni kod kalkulacija da je to 02.09.?

O: Da.

P: (Atriedes) Jesmo li u pravu kod kalkulacija da će zlo doći kroz portal? {smijeh} (Perceval) Što će se dogoditi 02.09.? Mislim, osim...

O: Pokušajte povezati čakre.

P: (Perceval) Tko, mi? (Mr. Scott) Karaoke!

O: Nije loša ideja.

P: {smijeh} (Perceval) Dobro. Dakle, svi ćemo... (Atriedes) Neka posebna pjesma koja je najprovodljiva? (Perceval) John Lennonov “Imagine”. (Alana) Na to sam i ja mislila. (Atriedes) Da li bi mi samo trebali malo prodrmati pozornicu? (Perceval) Vrag je sišao u Georgiji. (Atriedes) Pa da! Wooly Bully! (All) Ne! (Perceval) Možete li zamisliti što bi to moglo privući?

O: Malo meditacije neće štetiti.

P: (Perceval) Kao mi svi, taj dan?

O: Da.

P: (Perceval) U psihomantiumu?

O: Ne. Izvan njega.

P: (Andromeda) Što je sa okretanjem?

O: Da.

P: (Perceval) Neko posebno mjesto? Mislim, da li bi to trebalo raditi na travi?

O: Iza kuće na tlu koje je iznad podzemnih voda.

P: (Andromeda) Suprotno od kazaljki na satu ili u smjeru kazaljki na satu?

O: Različiti udari... Onako kako odgovara svakom posebno.

P: (Mr. Scott) Što čini zadnje dvorište ispod kojeg je voda? (Perceval) Tamo gdje su struje podzemnih voda. (Laura) Imamo tu podzemnu struju koja izvire kroz grotlo i teče u vrtno jezerce. (Mr. Scott) Dakle, svi ćemo tamo sjesti i meditirati i nadati se da nas susjedi neće gledati. (Perceval) I okretati se, okretati, okretati. (Galahad) Okretati i meditirati. (Perceval) Okretati i meditirati? Mi ćemo biti kao oni monasi koji se samo okreću?

O: Vatra bi bila lijepa. Koristite maslinovo ulje.

P: {smijeh} (Galahad) Koristite Izraelsko maslinovo ulje! (Perceval) To je savršen način za korištenje maslinovog ulja! Imat ćemo vatru i spalit ćemo zlo. Ono će biti pretvoreno u vatru. Uzet ćemo to njihovo maslinovo ulje koje je bilo nepošteno stečeno, kroz proljevanje krvi, i spalit ćemo ga na vatrici. (Ark) Da li bi prvo trebali učvrstiti spomenik na postolje, tako da bude uspravan? (Andromeda) Trebali bi ga skinuti.

O: Dobra ideja.

P: (Perceval) Namjestiti ju uspravno? (Ark) Pa da. (Galahad) Učvrstiti sv. Teresu. (Mr. Scott) To je projekt za odraditi sutra. (Perceval) Svi mi ćemo izaći tamo i učvrstiti taj kip. (Laura) Vraški je težak! (Perceval) Sve što trebamo je traktor i uže. (Mr. Scott) Taj traktor čak ne može niti na najmanju uzbrdicu! (Perceval) Dugačko uže, znate. (Laura) Možda možemo pitati susjeda da dođe sa svojim velikim traktorom. Reći mu da želimo... (Perceval) Ne, moći ćemo i mi to učiniti. (Galahad) Pa da. “Što radiš, susjede?” (Perceval) Dakle, samo ćemo izaći van i imati zabavu, malenu meditaciju i okretanje. (Galahad) I vatru. (Perceval) Spalit ćemo nešto maslinovog ulja. Znate, hukati i zavijati. (Andromeda) Da li bi bilo od pomoći uključiti još i druge ljude u to, da se stvar učini na svjetskoj razini?

O: Da.

P: (Gost SD) Da li bi ja trebao raditi nešto u Singapuru?

O: Apsolutno. Ali nemoj reći M*** zašto to radiš.

P: (Gost SD) Što bih trebao učiniti i gdje bi to trebao učiniti?

O: Roštilj?

P: (Gost SD) Roštilj? (Perceval) To je simbolizam. Vatra i što činiš za nju. Nećeš reći M**** i kakav je to uljen u vatri. (Gost SD) Gdje?

O: Okreći se sa K****... Vani tamo u parku u prirodi. Roštilj je samo smicalica za vatru.

P: (Laura) Postoji li tamo u prirodi park gdje to mogu raditi? (Gost SD) Postoji tamo park na istočnoj obali. (Laura) Ima li tamo puno ljudi? (Perceval) Možeš tamo poći u šetnju. Možeš reći “K***, zavrtimo e malo”. (Laura) Imaš li balkon na kojem bi to mogao raditi? (Gost SD) Ne. (Perceval) Ne, oni mogu ići u park. (Gost SD) Istočni park uz obalu. (Laura) Dakle, pođi na šetnju i učini nešto okretanja. Znaš, okrećeš se i padneš na pijesak. (Gost SD) Da li bi još netko drugi trebao biti samnom i K***?

O: Ne baš.

P: (Andromeda) Što je sa muzikom? Da li bi tu trabala biti neka muzika? (Mr. Scott) Pink Floyd?

O: Keltska je uvijek dobra. Imate li svirača?

P: (Perceval) Imamo li svirača? (Galahad) Michael Collins? (Laura) Napisala sam mu opako pismo danas. (Galahad) Da? (Laura) Pa da. Slušala sam taj intervju i samo sam mu rekla da bi se trebao sramiti. (Gost SD) Što je sa sviračem? (Laura) Uzmi mali portabl radio i slušaj neku dobru muziku sa gajdama. Kako zoveš te smješne gajde? (Perceval) Uilleann gajde. (Gost SD) Poput Riverdancea. (Laura) Pa da. (Gost SD) U koje doba dana bih to trebao učiniti?

O: 22.41 h.

P: (Gost SD) 22.41 h. (Laura) Greenwich vrijeme. (Galahad) Dakle, za tebe će to biti u nedjelju. (Gost SD) Pa da! U pet ujutro! {smijeh} (Laura) Bit će 5 sati ujutro? pet ujutro u nedjelju? (Gost SD) 22.41 h je Greenwich vrijeme, pa dodaš 8 sati. Dakle, to je 6:41 h ujutro u nedjelju. I trebao bih izaći van sa K*** u nedjelju ujutro u 6:41 h?! {smijeh} (Laura) Bože! (Galahad) Ti kampiraš. (Atriedes) Pođi na kampiranje tu noć. (Galahad) Uzmi K*** i kampirajte tu noć. (Alana) Ima li tamo mjesta za kampiranje u Singapuru? (Gost SD) Ima, možeš. (Mr. Scott) To je savršeno... i tako ćeš. Onda M*** neće željeti ići na kampiranje. (Perceval) Što je prirodnije od toga da otac i sin idu kampirati? (Laura) I upalite vatru i skuhate slaninu ujutro. Zbilja rano. (Perceval) Dignete se rano. (Gost SD) Prije nego sunce izađe! (Laura) I radite te vježbe jer su one poput... kako se zovu one u kojima plešete okolo? (Atriedes) Tai chi. (Laura) Tai chi! To je vježbanje tai chi-ja. (Gost SD) Kako god, svejedno! (Perceval) Kažeš K**** da se trebate dići i gledati izlazak sunca. (Laura) I mi ćemo se pripremiti za gledanje sunca kako izlazi tako da radimo taj tai chi. Okretat ćemo se. (Mr. Scott) I imate roštilj. (Laura) Za to vrijeme vi ćete ispeći slaninu na roštilju. (Gost SD) Dakle to je scenarij. K*** i ja se vrtimo po parku istočne obale u Singapuru u 6:41 h u nedjelju 03.09. po Singapurskom vremenu. Hoću li biti negdje blizu onome što namjeravamo?

O: Vrlo blizu!

P: {smijeh} (Atriedes) To je ozbiljni izazov! (Perceval) Rekli su da će to biti luda vožnja. Ali nisu rekli detalje! (Laura) Da ovo ovako kažemo: bit će luda vožnja ako ne učinite ništa. (Gost SD) Da, u redu. (Laura) Ako napravimo nekoliko čudnih stvari poput ove, bit će manje luda vožnja. (Gost SD) Da li bi trebao nešto potražiti? Ili napraviti, kao ovo? Koliko dugo to treba ovo raditi? (Laura) Što? (Gost SD) Okretati se na plaži sa K*** prije izlaska sunca!?

O: 33 puta.

P: (Gost SD) Držanje za ruke, okretanje? Ili individualno? (Laura) Individualni okreti. Želiš li znati kako se okretati? (Gost SD) Ovako ruke staviti? {stavlja ruke ravno ispružene} (Laura) Koja ruka ide gore? Mislim da lijeva ide prema gore, dlan prema gore, a desna dlan prema dolje. (Andromeda) Ipak, prema osobnom izboru. (Laura) Ne, to ostaje isto. A ja se vrtim u desno, prema kazaljkama na satu, i ono što radiš je da držiš pogled na svojoj ruci. Gledaš svoju ruku. (Perceval) Kad gledaš svoju ruku, to ti sprečava da ti se zavrti u glavi. (Laura) Da, jer držiš svoj pogled... (Galahad) I onda kad si gotov, skupiš svoje dlanove skupa poput ovog, u predjelu pluća, i stisneš ih skupa vrlo vrlo jako i to te opet još više centrira protiv vrtnje u glavi. (Laura) Pa uvijek sam uživala samo kad poslije toga padnem dolje i plutam u vodi. (Andromeda) Ili na travnjaku. (Laura) Uvijek radim svoje okretanje u bazenu. (Perceval) Vidjet ćeš da je to lako. Bit ćeš na kampiranju sa svojim sinom, ustat ćeš se u cik zore i napraviti ovu zabavnu stvar. Možeš reći, “K***, znaš te Sufije, monahe koji se ovako okreću?” Ne dajem ti odgovor. Kažem samo da će nas svih 10 biti ovdje dolje iza, vjerojatno u blatu! I možda će susjedi opako zuriti što to radimo, a možda i ljudi koji rade u polju! (Laura) Moramo otići dolje i odabrati naše mjesto, očistiti ga i pripremiti, sagraditi mjesto za vatru, i sve. (Gost SD) Da li bi trebao kampirati sa K***?

O: Zašto ne, to djeluje!

P: (Laura) Sve djeluje. (Perceval) Ti radiš ono što djeluje. (Laura) Dakle, zašto se tvoj želudac tako jako bućka? (Gost SD) Moram se suočiti sa stvarnošću. Mislio sam da ću moći pronaći lijep, jednostavan način da to prođem.

O: Samovažnost te uhvati svaki put.

P: (Perceval) To je zbilja teško. {osobna diskusija izbrisana} (Gost SD) OK. Zvuči kao da ostajem, ne selim u Francusku, već u Veliku Britaniju. U kojem mjesecu trebam transportirati stvari?

O: Novembar.

P: (Gost SD) Koje druge pripreme bih trebao izvesti?

O: Pronađi prijatelje, ljude s utjecajem, vladaj svojom samovažnošću, napravi rekapitulaciju.

P: (Alana) Što je rekapitulacija? (Gost SD) Pogled na svoj život. (Galahad) Ideš natrag kroz svoj život i promatraš sebe. (Laura) Bez milosti ili samosažaljenja. (Perceval) Onda dobiješ realnu procjenu sebe. (Alana) Da li je bolje napraviti rekapitulaciju svu od jednom, ili bolje to napraviti sporije, manjim koracima?

O: Nemoguće je napraviti sve odjednom, jedino ukoliko je tvoja namjera napustiti tijelo.

P: (Alana) Hvala vam. (Perceval) Umrla bi od šoka. (Gost SD) Postoje li neke posebne stvari na koje bi se trebao fokusirati?

O: Pretpostavke i iluzije, koje projiciraš.

P: (Laura) Pretpostavke i projekcije da drugi ljudi osjećaju na isti način kao i ti. S time se svi suočavamo. Ovo je teška lekcija. (Gost SD) Dakle, ono što oni govore je to da sam se bacio u juhu i trebam pronaći načine na koje sam se bacio u nju u prošlosti i pronaći način na koji bi se iskoprcao van. (Laura) Pa da. (Gost SD) OK. Prva stvar je pristupiti situaciji i razumjeti da se trebam odvojiti iz nje. To je prva stvar. Saznanje o tome. Druga stvar je da trebam razumjeti kako sam dospio u tu situaciju jer će mi to saznanje dati trag kako bi se mogao izvući iz nje. (Alana) Možeš li vidjeti situaciju izvana? (Andromeda) Vrijeme je ove godine zbilja nekako čdno. Hoće li se još pogoršati?

O: Očekujte snijeg ranije.

P: (Perceval) To je ono što govorim! Kažem vam! Iz ljeta ćemo ravno u zimu! (Andromeda) Ne!!! (Perceval) 3. Septembra! Ne, 2. Septembra - snijeg. (Alana) Ne, ja ću biti u avionu! hoću li imati siguran put kući?

O: Da.

P: (Perceval) Mi ćemo plesati po snijegu, okretati se u snijegu. (Laura) Ne mislim da će snijeg baš tako rano! (Galahad) Mi ćemo ga kreirati. {privatni razgovori maknuti} {smijeh} (Alana) Da li bi se trebala iseliti iz {moje države u kojoj živim}?

O: Prije ili kasnije.

P: (Perceval) Možeš se odlučiti seliti prije, ili možeš biti prisiljena kasnije. (Laura) Recimo “Laku noć, Gracie”. Moja ruka se umorila. Još nešto što bi zbilja trebali pitati? (Mr. Scott) Laku noć, Gracie.

O: Laku noć.


Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon nov 01, 2010 9:14 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
06.09.2006.

Laura, Ark, Perceval, Andromeda, Mr. Scott, Galahad



P: (L) Pozdrav.

O: Pozdrav.

P: (L) Koga imamo sa nama večaras?

O: Urioniae.

P: (L) Kroz kuda prenosite?

O: Prošli ste kroz test. Dolazimo blizu Lava. Kasiopeja još uvijek stoji.

P: (L) P**** želi znati da li bi trebao ili ne, dati otkaz na poslu i posvetiti se - nisam sigurna čemu se želi posvetiti, ali...

O: Nađi drugi posao i prevodi.

P: (Mr. Scott) Za vrijeme prethodne sesije, na koga su se odnosili "inicijali CH"?

O: Gostov prijatelj: Charles Howard.

P: (Perceval) Mislim da je njegovo ime bilo Charles? (Mr. Scott) Tko je Charles Howard?

O: Poslodavac/prijatelj, ali nije toliko prijateljski orijentiran. Jadni {Gost}! Skoro je umro od šoka.

P: (smijeh) (Mr. Scott) Pa da, primjetili smo to. (diskusija o gostovom izrazu kod šoka i odgovoru "Inicijali CH" koji je slijedio nakon njegove tvrdnje da ne poznaje nikog sa inicijalima "CH")

O: Mislio je da mu je to samo prijatelj.

P: (Perceval) Nije znao da je taj momak njime manipulirao. (Mr. Scott) Nisu li prije rekli da je bio agent, dakle, on je agent, ali nije znao da je na misiji? (Perceval) Ne, odgovor se odnosi na ovog momka koji se zove Charles Howard, koji je (gostov) poslodavac, ali njegov šef je tajna. Tako da je ovaj tip imao oko na (gosta). On je agentov agent. (Gost) nije znao... (Mr. Scott) Oooh! (Perceval) Gost nije znao da ga netko drži na uzicama. (Mr. Scott) I zbog toga je doživio taj ekstremni šok.

O: Gost je mislio da je izigran.

P: (Perceval) Mislio je da je izigrao njihovo... (Galahad) Izbačen iz biznisa? (Perceval) Pa da. Govorio sam Mr. Scottiu u vezi toga jednom. Kad on dođe ovamo, njegovi šefovi to znaju. Pa žele znati zašto je otišao. Ali možda je mislio da se izvukao neopaženo... (L) Pa koji je bolji način da se to učini nego prijatelj s kojim možeš o tome razgovarati? (Andromeda) Što je sa R****?

O: Farmer do srži.

P: (Perceval) Držite se. Da li je "farma" riječ za nešto drugo, osim za farmu? (Mr. Scott) Ne zove li se CIA farmom?

O: Ne u ovom slučaju.

P: (Mr. Scott) Donaciju koju nam je gost dao, da li je to njegov novac ili je to novac od njegovih poslodavaca?

O: Bonus iz banke, misli on...

P: (svi zajedno "Oh!") (J) Dakle, izgleda da mu ta MI5/Britanska Tajna služba daje novac, i da je to prikriveno da izgleda kao bonus iz banke. Moraju imati nekoga u banci. Izgleda da tajna služba ima ljude u bankama. (Mr. Scott) Iduće pitanje je u vezi J**** i J**** koji dolazi u posjetu. Ima li nešto na što bi trebali paziti, osim onog o čemu smo već diskutirali?

O: J**** ima mnogo toga za naučiti. Nada je u tome što to on može učiniti "unaprijed".

P: (L) Što "unaprijed" znači?

O: Prije nego što opet udari u zid.

P: (L) U kojem smislu?

O: On misli da je "davanje svega" ono što on želi dobiti.

P: (Perceval) Ne možeš dobiti "davanje svega". On misli da je to nešto što se dobije? (Andromeda) Da li se to odnosi na J****?

O: Da.

P: (L) Da li to znači da on misli da je "davanje svega" ono što bi želio za sebe, i ne vodi računa o tome što druga osoba zapravo treba?

O: Da.

P: (Perceval) To ukazuje da J**** nije potpuno predan poslu ovdje i da on nju uvlači u to.

O: Ništa nije loše kod J****, jedino zvijezde u njenim očima.

P: (Perceval) Da li je dobra ideja da oni dođu i posjete nas?

O: U testnom periodu, svakako.

P: Tko će biti istestiran - mi? (smijeh)

O: Svi.

{privatan razgovor obrisan}

P: (Galahad) Što mi se desilo za stolom u nedjelju popodne?

O: Tvoj um je vodio tvoju dušu u opasnost i zato se desilo hitno isključivanje.

P: (smijeh) (Mr. Scott) Imao si "plavi ekran"! (smijeh) (Ark) Ispraznio si memoriju!

O: Aktivirala se antivirusna zaštita.

P: (diskusija o sesiji kad je gost bio prisutan i odgovoru "April - mjesec za pasti mrtav" u vezi sa pitanjima gosta za seljenje u Francusku. Kasiopejci su rekli da se taj datum primjenjuje generalno, ne samo na gosta) (Perceval) Da li je to bio podešen odgovor jer je bio prisutan gost?

O: Ne.

P: (J) "3 noći": da li to ima nešto sa tim katrenama od Nostradamusa? I nije vam dozvoljeno reći "Čekaj i vidi"!

O: Čekaj i saznaj.

P: Jeste li uživali u našoj proslavi u nedjelju navečer ( 02.09.2006. kad je bio maksimum ciklusa Mjeseca koji traje 18,6 godine, lunar standstill, prim. prev. )

O: Da.

P: (J) Što je bilo ono svjetlo iznad glave od J***, koju smo vidjeli na fotografiji koju smo snimili tada?

O: EM isijavanje.

P: (S) Što znači... Da li je to bio zlo elektromagnetsko isijavanje? (smijeh) (J) Što je sa dimom? Što je bio dim?

O: Laura manifestira mnoge stvari. Bila je samo malo neorganizirana u tom trenutku.

P: (smijeh) (A***) Što je sa malim orbovima na svim tim slikama?

O: Malene stvarčice sa 4D.

P: (S) Dakle, to su bile 4D muhe ili tako nešto. 4D krijesnice! (smijeh) (J) Prijateljska mala bića, ili zla mala bića?

O: Uglavnom prijateljska, ali generalno neutralna. Ona su "magnetizirana."

P: (L) Da li to znači da su ona privučena... poput željezne piljevine privučene na magnet? (A***) Da li smo ih mi privukli ili energija oko nas?

O: Da.

P: (Perceval) Pitao si opet ta pitanja! (smijeh) (L) Jesmo li gotovi? (diskusija o jednoj sesiji prije par dana) (L) Ima li nešto što bi trebali znati, a nismo pitali ovaj put?

O: Ne, nastavite samo i doviđenja.



Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet nov 25, 2010 6:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon dec 17, 2007 10:55 pm
Postovi: 73
Citat:
Ovo se dogodilo... 11.09. "oba su pala"!

Napad na WTC, oba nebodera su srušena.


Jack,napad se desio 2001. a ti si iznjeo citat iz sesije koja je pisana 2006. godine,ili je samo tada stavljena???

_________________
ako laze koza ne laze rog


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto nov 30, 2010 12:25 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ne, to je iz sesije:

Kasiopejske transkripte-1994-06-23

Dakle, sesija je bila 23.06.1994., a datum objave tu na forumu je onda kad stavi svoj post - to automatski forum stavlja vrijeme stavljanja nečijeg posta. Na početku svake sesije piše kad je bila održana.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet dec 03, 2010 10:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon dec 17, 2007 10:55 pm
Postovi: 73
Da vidjeo sam ali ne na vrijeme,pobrkao sam loncice u svakom slucaju hvala ti #-o :love12:

_________________
ako laze koza ne laze rog


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet dec 09, 2010 10:47 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Zanimljivo...

Još neotkriveni planet usmjerava komete ka Zemlji

Moguće je da masivni tamni objekt "vreba" na rubu našeg Sunčevog sistema, tvrde naučnici. Naime, većina kometa koje plove u unutrašnjosti Sunčevog sistema čini se da dolaze iz vanjskog područja Oortovog oblaka (regija ledene prašine i krhotina zaostalih od rođenja Sunčevog sistema).




Citat:
30.09.1994.

P: Koji je uzrok koji se ponavlja kao sat? Da li je tu kakav uzrok koji je regularno pulsiranje?
O: Tuševi kometa.
P: Od kuda su ti tuševi kometa?
O: Skupine u vlastitoj orbiti.
P: Gdje je orbita tih skupina? Da li je to Oort-ov oblak?
O: Ne.
P: Gdje je orbita skupina kometa?
O: Preciznije.
P: Specifična orbita koja sadrži skupine kometa?
O: Da.
P: Da li ta skupina kometa kruži oko Sunca?
O: Da.
P: Da li je orbita perpendikularna ravnini eklipsa planeta?
O: Da i ne.
P: Da li ta skupina dođe u ravninu s eklipsom i uzrokuje poremećaj u solarnom sistemu?
O: Upravo tako.
P: Koliko često ta skupina kometa dođe u ravninu eklipse?
O: 3600 godina.
P: Da li je ta skupina kometa ostatak od neke planete?
O: Ne.
P: Da li je skupina dijelova između orbita Marsa i Jupitera ostatak od planete?
O: Da.
P: Kako je znan taj planet?
O: Kantek.
P: Kad se taj planet raspao i postao asteroidni prsten?
O: Prije 79 tisuća godina otprilike.
P: Koje su tijelo opisivali Sumerani kad su spominjali Planet koji prolazi ili Nibiru?
O: Komete.
P: Tu skupinu kometa?
O: Da.
P: Da li se ta skupina kometa čini kao da je jedno tijelo?
O: Da.
P: Da li je to isto tijelo za kojeg glasine govore da dolazi prema nama u sadašnje vrijeme?
O: Da.
P: Tko su bili Annunaki?
O: Vanzemaljci.
P: Od kuda su bili?
O: Zeta Reticuli?
P: Da li su došli ovdje svaki put kad se približila skupina kometa da bi isisali duševnu energiju uzrokovanu strahom, kaosom, itd...
O: Da.
P: Ta dva događaja su povezana?
O: Da.
P: Zato su i sad ovdje?
O: Blizu.


Citat:
05.10.1994

P: Sad, ta skupina kometa, kad je bila zadnji puta u našem solarnom sistemu?
O: Prije 3582 godina.
P: Koliko traje ciklus?
O: 3600 godina.
P: Dakle, kad bi ta skupina kometa trebala opet proći našom ravninom eklipse ponovo?
O: 12 do 18 godina.
P: Da li vanzemaljci putuju sa tom skupinom kometa?
O: Ne.


Citat:
07.10.1994.

P: Ta skupina kometa o kojoj ste pričali da je prouzrokovala udar, da li je jedan od skupine kometa udario Zemlju u vrijeme umiranja dinosaura?
O: Ni jedan nije bio dovoljno velik da bi samo on to uzrokovao.
P: Da li su bili neki od tih kometa u skupini, koji su udarili u Zemlju?
O: Da. 14 ih je udarilo u tom slučaju.
P: Da li se ta skupina kometa okreće oko Sunca?
O: Da. Vaša vlada već zna da je skupina kometa već blizu opet.
P: Rekli ste da je orbita skupine kometa oko Sunca. Gdje prolazi kroz eklipsu?
O: Varira.


i
još
neke
sesije...

...samo me podsjetilo...

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet dec 09, 2010 10:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Citat:
05.10.1994

P: Sad, ta skupina kometa, kad je bila zadnji puta u našem solarnom sistemu?
O: Prije 3582 godina.
P: Koliko traje ciklus?
O: 3600 godina.
P: Dakle, kad bi ta skupina kometa trebala opet proći našom ravninom eklipse ponovo?
O: 12 do 18 godina.
P: Da li vanzemaljci putuju sa tom skupinom kometa?
O: Ne.


Ovoga se sjećam,do 2012 bi navodno trebala doći ta supina kometa,ali u zadnjim transkiptima se govori o 2014 godini tako da :|

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon dec 20, 2010 1:09 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
12.12.2010.


Prisutni: Laura, Ark, Andromeda, Atreides, REL, Perceval, Mr. Scott, Psyche, Burma Jones, Ailén, PoB, Belibaste


P: (L) Pozdrav?

O: Pozdrav!

P: (L) I koga imamo sa nama večeras?

O: Porsolia.

P: (L) I kroz kuda prenosite?

O: Kasiopeja. Ubrzo ćemo se preseliti u područje Lava.

P: (L) Da li je selidba u znak Lava značajnija od nekog drugog potencijalnog događaja koji bi mi ovdje na Zemlji mogli zapaziti?

O: Da. Moguća supernova. Jako će poboljšati prijem naših poruka.

P: (L) Što je to? Kozmičke zrake?

O: Utjecat će na vašu DNA, kao i na DNA onih koji su spremni.

P: (L) Pretpostavljamo da je to pozitivan utjecaj?

O: Da! Pročitajte ponovo transkripte.

P: (L) Nedavno smo svi bili prilično bolesni, uključujući Ailén i Atreides koji su prošli neke stvari. Ono što bi voljeli znati je: što je uzrok ovih bolesti i da li su njihove povezane s našim ili je to bilo nešto drugo?

O: Vezano uz sličan uzrok.

P: (L) I što je bio uzrok?

O: Razmnožavanje bakcila infekcijom koju je ljubazno donio sudionik Paleofest-a.

P: (L) Kad kažete da ju je donio sudionik; da li je to bila samo normalna gripa ili je bila namjerna zaraza radi specifičnog razloga da se to nama prenese?

O: Da.

P: (L) I gdje se ta osoba zarazila?

O: Na javnom mjestu.

P: (L) Nagađam da bi bilo varanje ako pitamo tko je to bio?

O: Među najranijim posjetiteljima i onaj tko je prvi postao bolestan.

(diskusija o tome tko bi to mogao biti)

P: (REL) Što bi oni dobili time da nam prenesu zarazu?

O: To bi trebalo biti očito: nada za “pogodak”.

P: (REL) Dakle, bila je to prilično snažna zaraza i bakcili ako su se nadali pogotku. To znači da smo zapravo jači nego kao što smo bili.

O: Da.

P: (Ailén) Dakle, što možemo učiniti da nam bude bolje? Da li već činimo dovoljno u vezi toga?

O: Na dobrom ste putu. Zaštitite jetru.

P: (L) Naše iduće pitanje je u vezi Julian Assange-a i Wikileaks-a. Da li je Wikileaks ono za što se predstavlja? Informirajuća za sve ljude - organizacija koja objavljuje tajne dokumente, koju formira nekoliko aktivista hakera, itd.?

O: Bila je to prvobitno.

P: (L) Kažete da je bila to na početku; to znači da je na početku bila iskrena namjera. Dakle, možete li nam reći da li je Julian Assange agent?

O: To je pitanje na koje ste već odgovorili.

P: (L) Mislim, da li je on agent svjesno?

O: Do izvjesne granice, da. Ali sjetite se raznolikosti programiranja od strane ljudi i od strane 4. denziteta.

P: (Perceval) Da li je istina da je imao sastanak sa Izraelcima u kojem su napravili sporazum da ne objavljuje dokumente koji su njima na štetu?

O: Da.

P: (L) I koji je cilj cijele ove prezentacije?

O: Popodne ste to pogodili; priprema za prihvaćanje globalne kontrole. Ili je bar tako bilo isplanirano.

P: (L) Mislim da to znači da se to neće, ili da se ne mora dogoditi onako kako su oni planirali?

O: Bit će jako blizu cilja. Ali, sjećate se ”X” faktora?

P: (L) Što je X faktor?

O: Promjene Zemlje.

P: (L) Pa, htjela sam pitati neka pitanja u vezi Zemaljskih promjena. Imam ovdje ovu knjigu “Planet X, komete i Zemaljske promjene" od James McCanney-a. On piše o tome što on zove “Teorija kometa i otpuštanja plazme" (Plasma Discharge Comet Theory). Po tome su komete jednostavna asteroidna tijela koja uđu u Solarni sistem, a Solarni sistem je kondenzator, i kad one uđu u solarni sistem, one prazne kondenzator i to je ono što uzrokuje efekte kometa: sjaj, osvjetljenje, rep, itd. On kaže da su komete, u načelu, jednostavno planete u formaciji i da postoje zbilja one velike koje su akumulirale jako puno mase ili imaju jako veliku masu. Znate, one idu kroz Solarni sistem i nastavljaju privlačiti sve više i više stvari i eventualno se stabiliziraju u orbiti i postanu planete. On je jednostavno rekao kako su planete u Solarnom sistemu došle ovamo, sa iznimkom Jupitera i Saturna, koji su se formirali u isto vrijeme kad i Sunce. Ali druge planete su naknadno došle. Da li ima nečeg u tome? Da li je to bar blizu točnog opisa?

O: On je na pravom putu; ali tu su i drugi fenomeni koji nisu objašnjeni u ovom njegovom modelu.

P: I koji bi to drugi fenomeni i pojave mogle biti?

O: Clube je korektan do izvjesne mjere u vezi raspadanja velike komete. Jedna teorija ne isključuje drugu.

P: (L) Dobro, imam ovu drugu knjigu ovdje, “Izgubljena zvijezda mita i vremena” (Lost Star of Myth and Time) – i njena je teorija da se zvijezda blizanac (već prije spominjano tamno ugaslo sunce - binarni kompanjon našeg Sunca) i Zemlja ili Solarni sistem vrte oko zajedničkog centra gravitacije, u tandemu sa tom zvijezdom kompanjonom. Rečeno je da je to ta orbita koja kreira precesiju u zodijaku. Kaže da precesija (promjena smjera osi rotirajućega tijela) nije veliko kolebanje kroz koje Zemlja prolazi kao prilično direktni kurs kroz galaksiju, već da je to rotacija oko tog zajedničkog centra gravitacije zajedno sa zvijezdom kompanjonom koja proizvodi taj efekt precesije. Sada, da li je pisac na nečemu sa takvom teorijom, i da li je to slučaj sa precesijom i zodijakom?

O: Apsolutno!

P: (L) U redu, iznio je neke interesantne efekte ovdje. Prije svega, spomenuo je bilježenje brzine vrtnje Zemlje. Ekipa je imala fiksne teleskope sa ciljnim oznakama i imala je sat koji je bio spojen sa nekom vrstom super-sata koji je ekstremno precizan, i snimala je koliko točno treba Zemlji da rotira, s ciljem na Sirius, koji je bio fiksna točka. Ti istraživači su otkrili da je za vrijeme dok je Sirius B (Siriusov kompanjon, koji je patuljak), zasjenio Sirius A; da je to usporilo rotaciju Zemlje. Sad, to je ono što su mjerenja pokazala. Nešto oko 50 kutnih sekundi (1/3600 stupnjeva). Usporavanje je počelo tjedan dana prije eklipse (poravnanja), i onda nakon eklipse, Zemlja je u stvarnosti ubrzala rotaciju. Dakle, 50 kutnih sekundi. Dakle, unutar dva tjedna postoji efekt na rotaciju Zemlje, uzrokovan poravnanjem Siriusa A uzrokovanog radi njegovog kompanjona Siriusa B, ako dobro pamtim, iako sam možda zaboravila točan vremenski period. Sad, zaključak koji je on zaključio iz toga je taj da smo mi pod utjecajem Siriusa, i nekako, gravitacijski povezani. Kako bilo, zaključak koji je donio na temelju toga je... - i on također ističe da izgleda da Sirius vodi taj utjecaj prema nama; mi postajemo sve bliži Siriusu - dakle, on teoretizira da je Sirius naša zvijezda kompanjon. Da li je on u pravu u vezi toga?


O: Nije kompanjon Sunca; ali pogledajte u tom istom smjeru na vašeg vlastitog malenog brata radi zaključaka. (na našu zvijezdu kompanjona)

P: (L) Da li je istinita njegova špekulacija da kad se Solarni sistem približi tom našem kompanjonu, da će to imati psihički efekt na ljude?

O: Da. Vi već osjećate to približavanje.

P: (L) Pa da, to je jedna stvar koju je taj momak James McCanney rekao. Rekao je da je ovaj zadnji solarni ciklus - maksimum - bio predugačak, i toliko intenzivan da je to dokaz da je nešto stvarno veliko ušlo u Solarni kondenzator. To je praznilo Sunce. I ako je to slučaj, vrlo vjerojatno postoji tok energije i to znači da je moguće da se u nekoj točki Zemlja, a možda i Mjesec i nekoliko ostalih svemirskih tijela, poredaju u liniji tog toka energije, koji seže od Sunca pa do njegovog kompanjona. I ako je to slučaj, može li to biti malo problematično?

O: Oh, svakako! Da, to se već dešava. Da li vidite dokaze naokolo čitave kugle zemaljske?

P: (L) Pa, u vezi toga, McCanney je rekao da kad Zemlja dođe u tu vrstu situacije, gdje se dešava pražnjenje između Sunca i nekog drugog svemirskog tijela, i gdje je uključena i Zemlja, da onda Zemlja sama po sebi postane kometa za vrijeme tog vremenskog perioda i ona počne također privlačiti i on to zove "događaj zagađenja". Ona počinje sakupljati sve vrste prašine i tijela iz vanjskog svemira - čak se i volumen vode na planeti poveća zbog toga jer Zemlja kupi materiju iz svemira. Ona raste od privlačenja i prikupljanja tog materijala. I ako je to slučaj, mi bi mogli privući prašinu koja bi se privukla gornjim dijelovima atmosfere - bilo da prođemo kroz oblak kometa ili ne. Sve te stvari koje se dešavaju u višim dijelovima atmosfere - čudni oblaci, kontrailsi koji dugo ostaju u zraku, ekstremno hlađenje - moglo bi biti točno onako kako je on to opisao. Tu bi moglo također biti i električnih efekata kod tih električnih zavjesa, jer je spominjao da postoje različite vrste struja i strujnih nivoa-zavjesa. Dobio je neku vrstu modela sa pet nivoa - kako ide elektromagnetsko polje planete, i kaže da je to uzrok El Niña, to je uzrok potresa, vulkana, oluja, promjena morskih struja i čitavog niza stvari: sve je to električni fenomen. Kaže da elektricitet sa Sunca kreira i potiče oluje, da to nije radi temperature vode. Jer, da to ima nešto sa temperaturom vode, da bi se stvorila jedna oluja, uragan, koji bi usisao svu toplinu van - i onda bi bilo nemoguće da se formira druga oluja kroz neki vremenski period. Pa ipak, vidimo vrlo često, oluju iza oluje. Dakle, ima li nešto u toj teoriji?

O: Oh, možete se kladiti na to!

P: (Ark) Da li se os Solarnog sistema koleba?

O: Ne toliko da napravi neku razliku. Ali galaksija da!

(diskusija u vezi galaksije i Solarnog sistema)

P: (Ark) To znači da je zvijezda kompanjon u ravnini eklipse?

O: Da. Dio kondenzatora.

P: (Ark) Postoje dvije glavne teorije o gravitaciji, jedna koja je bazirana na ravnom, normalnom prostoru i vremenu sa savršenom geometrijom. I gravitacija je zamišljena kao polje koje je u pozadini ove ideje o prostoru. Ta teorija nije znanstveno-popularna teorija (mainstream). To je teorija čudnih ljudi koji su protiv Einsteinove teorije. I postoji Einsteinova teorija da tu ne postoji stvar kao što je lijepa pozadina kao gravitacija koja nebi trebala nešto poremetiti... Mi neznamo što je ona, u stvari. Ali, ta Einsteinova teorija ne može biti objašnjena pomoću stvari kao što je npr. inercija. Dakle, moje pitanje jest: Čiji pristup je bolji? Od protivnika Einsteinove teorije ili od pobornika Einsteinove teorije?

O: Einstein je bio u krivu... Više nego jednom.

P: (Ark) Davno, prije nekoliko godina, razgovarali smo u vezi magnetskih monopola i postojala je neka vrsta potvrde da oni postoje, ali nismo išli dalje na tu temu. Sad, postoje 3 teorije o magnetskim monopolima, u vezi njihovih brzina. Prva: oni su sporiji nego svjetlo. Druga: oni se kreću brzinom svjetlosti. Treće: oni su brži nego svjetlo. Što je istina?

O: 3.

P: (REL) Želio bih znati što smo to čuli, kao zvuk metalnog udarca, Andromeda, Burma Jones i ja, u sobi?

(diskusija o tom zvuku)

O: Tanak veo (zastor između realiteta). Udarac je bio drugdje i prošao je kroz veo (bleedthrough). Očekujte sve više takvih fenomena.

P: (REL) Što ga je uzrokovalo i zašto smo ga svi čuli?

O: Kombinirane energije poboljšavaju osjetila.

P: (L) Razmišljala sam da bi uskoro moglo biti vrijeme za nas da obustavimo sve ekstremne aktivnosti i samo održavamo forum na oprezan način. Izgleda da s ostalim nećemo promijeniti baš nešto puno. Da li je to korisna ideja?

O: Ne još, ali da, eventualno. Doći će vrijeme kad ćete se posvetiti pomaganju onima koji su napravili svoj izbor i koji su spremni za promjene.

P: (L) OK, reći ćemo laku noć!

O: Poljubac. Laku noć.

Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon dec 20, 2010 4:16 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon dec 20, 2010 2:15 pm
Postovi: 2
Pozdrav!

Dugo vremena vec svakodnevno kao gost pratim forum....u jednom od najtezih perioda u mom zivotu sam naisla na ovaj site i uistinu sam zahvalna na tome. Od tada ucim, posmatram i uzivam u cinjenici da ako nista, barem u ovom virtualnom svijetu imam istomisljenike....

Kasiopejske transkripte su bile medju prvim metama moje znatizelje :). "Progutala" sam vecinu sesija ovdje na forumu kao i Laurine "Val serije" u roku od 2-3 sedmice. To me je podstaklo da trazim i druge stvari od Laure...najjednostavniji nacin za ostvarenje tog cilja je naravno google. Tad sam se i prvi put srela sa kritikama na njen racun. Preletila sam onako ovlas sve i zapitala se potom da li su te kritike ikada diskutovane ovdje negdje na forumu i sta je bio krajnji zakljucak???
Znam kad je channeling u pitanju da se moramo dosta osloniti na intuiciju...i bas u tome vidim problem. Moja intuicija se savrseno slagala sa procitanim i sa svakom recenicom sam imala osjecaj da slazem jednu vise kockicu pri pronalasku moje vlastite istine....i onda naletim na stranice tipa ovih i sve se poremeti:

http://www.cassiopaeacult.com/
http://www.maar.us/laura_knight_jadczyk.html
http://www.truthaction.org/forum/viewtopic.php?t=2434
http://www.godlikeproductions.com/forum ... 049471/pg1


interesuje me vase misljenje, a pogotovo jack-a, posto ti najvise truda ulazes u sve ovo sto se moze naci ovdje na forumu po pitanju kasiopejaca, a da ne govorim o materijalu na tvojoj privatnoj stranici. jeste li se ikada kriticki osvrnuli na kasiopejce i koje ste zakljucke izvukli??? to bi bilo moje pitanje. hvala velika unaprijed na odgovorima!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon dec 20, 2010 8:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
također sam tamo pri početku baljenja svime i svačime ovog širokog spektra tema nabasao upravo među prvim stvarima na kasiopejske transkripte na neobičan način koje su bile ko recimo neka vrst kritičnog okidača, i nakon toga je usljedilo daljnje istraživanje preko svjesnosti.com, glaksije.com i portala znanje i docnije na obilje drugog materijala...

pitanje je kako bi bilo da je bilo drugačije, ko zna... :D

istina, nisam pročitao sve transkripte niti cijelu val seriju, ali na transkripte i cijeli laurin rad gledam kao na nešto što može itekekao zagrijati nekoga da se intezivnije počne baviti cijelim spektrom tema prisutnih ođe i da na neki način počne povezivati sve ponuđeno i da mu to bude ko neka vrst podstreka za daljnja dubioznija proučavanja raznih drugih materijala na svoju ruku, i put ka upoznavanje sebe koliko-toliko (na svojstven način), drugih i svijeta oko sebe i određenih mehanizama - pa bog mu onda pomogao kasnije :angel4: :angel4: ...

naravno, ko ne pazi nagazi - to je sva mudrost :angel4:


a kako to misliš da ti se sve poremetilo u smislu traganju za tvojom vlastitom istinom nakon nailaska na te stranice?

živjela! :D :love12: :love9:

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon dec 20, 2010 8:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
Oni daju odgovarajuće informacije, daju određeno znanje ali nisam baš siguran (blagi skepticizam ;)) da je riječ o takovoj razini u kojoj trebaš povjerovati u sve to?! Naime, mislim da je ovo jedna neistražena svrsishodnost adekvatnog usmjerenja, koja se služi nadmoćnijim elementima (njihove) samospoznaje, koji oni pokušavaju objasniti humanoidima. Zam da zvučim sumnjičavo, ali moja me svijest tjera da u stalnoj potrazi za višim savršenstvom moga bića, razmišljam o oprezu.

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon dec 20, 2010 11:14 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Što se tiče "Kasiopejskog kulta" i pokušaju Cointelpro bande da uguše širenje svijesti... imamo već temu o tome ovdje:

viewtopic.php?f=5&t=1283

A diskusije o Kasiopejskom materijalu možemo nastaviti u temi "Kasiopejci i predrasude", ovdje niže u ovom dijelu foruma...

viewtopic.php?f=7&t=491

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto dec 21, 2010 9:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo i jedne sesije iz 2005. godine, tek sada objavljene:


19.11.2005.

Laura, Ark, Andromeda, Perceval, Mr. Scott, Atriedes, DW, Galahad

P: Pozdrav.

O: Pozdrav, malo zabave!

P: Koga imamo sa nama večeras?

O: Aorria.

P: Kroz kuda prenosite?

O: Kasiopeja.

P: [grupa jede kolačiće i čokoladu] (S) Želite li kolačić ili čokoladu?

O: Molimo jedan Kasio-kolačić.

P: (L) Trebamo razgovarati u vezi naše strukture posla. Nedavno smo razgovarali sa SD, jednostavno i općenito, i SD je preuzeo vodstvo kod sređivanja poslovnih struktura koje bi nas navodno trebale zaštititi, pa nas sada zanima da li je taj način na koji je to on zamislio dobar ili bi trebali to napraviti na neki drugi način? Dakle, pretpostavljam da bi prvo pitanje trebalo biti: da li je način na koji je SD zamislio strukturu posla najbolji i da li bi to trebali napraviti?

O: Ako on želi napustiti tijelo.

P: Što ste mislili pod "Ako on želi napustiti tijelo”?

O: Već ste trebali znati do sada, vi ste "traženi". SD je samo “koristan idiot”.

P: (L) Dakle, da li netko želi postaviti jasnija pitanja u vezi toga, sad kad smo već krenuli u tom smjeru? (Galahad) Gledajući direktno na strukturu koju on predlaže, pa čak i ako SD nije čak uključen u nju, da li bi ta struktura bila dobra za nas?

O: Nije previše loša. Problem je taj što SD još uvijek nema stvarnu ideju o “napadu”. On sebe stavlja u poziciju gdje je vjerojatnost da bude "probušen" skoro potpuna.

P: (L) Pa, prema njemu, on pokušava kreirati situaciju gdje nas može zaštititi. (Atriedes) Pa oni su prilično jasno rekli da vas on ne može zaštititi radi toga što on nema pojma o tome kako dolaze napadi. (L) Pa da. Dakle, drugim riječima, nema veze što su njegove namjere dobre, jer njega su iskoristili.

O: Da.

P: (A) Koja vrsta napada?

O: Pa budući da ništa nije određeno potpuno, ono što je izvjesno u ovom momentu je to da on još nije u nekoj vrsti pozicije u kojoj bi mogao pružiti takav nivo zaštite kakav on zamišlja.

P: (A) Ne razumijem jer rečeno nam je da je on agent, a ja razumijem da agenti samo rade ono što im je rečeno i oni nemaju slobodu da učine nešto po svome. I kako onda on može imati dobre namjere i da je agent i da radi ono što mu je naređeno? Agent je konstantno pod kontrolom.

O: On je potrošna roba i namjera je da ga se “potroši”.

P: (A) Hmmm. (Perceval) Tko zna što on... Njegovi kontrolori iznad njega imaju plan kojeg on nije svjestan. I on misli da mu je rečeno sve, ali to nije slučaj. I krajnja namjera je da se otarase SD-a. (A) Aha, hmmm. (Perceval) U tom slučaju, postoji li neki način na koji bi se SD mogao izvući iz toga? Postoji li kakva budućnost SD-a sa nama, ako on ima dobre namjere prema nama? Može li on još uvijek biti član naše grupe?

O: SD bi trebao shvatiti, pomoću promatranja dinamike u ovom kućanstvu, da je ono najsigurnije mjesto na svijetu za njega i za bilo što što bi on mogao pridonijeti. Iskreno, postigao bi više nego što se ikad mogao nadati. Ali bez toga, on neće postići ništa. Vi ste svi prošli razne testove. SD nije. On će zasigurno biti testiran. I ako se on prilagodi uvjetima, on će primiti "plaću".

P: (A) Da li je ovu sesiju nadziru njegovi, kako bi ih mogli nazvati, poslodavci?

O: Ne, njegovim “poslodavcima” ovo nije teritorij.

P: (Perceval) U vezi toga, želio bih znati da li postoje kakvi prislušni uređaji u kući? (A) poput ovog mikrofona. (Perceval) Za koji mi neznamo.

O: Nema potrebe.

P: [smijeh] (Atriedes) Pa da, to je poput TV-a 80-tih godina. (A) “Nema potrebe”. (Mr. Scott) Ako oni imaju armiju Arijskih projektora koji ispucavaju misli, onda vjerojatno to mogu raditi i iz svojih komfornih dnevnih soba. [smijeh] Mogu samo staviti magičnu kuglu na stol... (Andromeda) Kako se nas promatra?

O: Scotty je blizu.

P: (Mr. Scott) Mislim da je sada to moje službeno ime. (A) Što je Scotty rekao? (Mr. Scott) Rekao sam da ako oni imaju tu armiju Arijskih psihičkih projektora, koji ispucavaju te misli van i kreativni ljudi ih pokupe... (L) I gledanje na daljinu. (Mr. Scott) Dakle, ako oni mogu to činiti onda vjerojatno mogu i vidjeti na daljinu ili nešto slično. (L) I oni vjerojatno imaju neku stvarčicu koja je vani na drvetu, koja je jako mala, a može primati signale... Nemam pojma. (A) Ali rekli su da nas se sada ne nadzire... (Galahad) Od strane SD-ovih nadglednika. (L) Vratimo se natrag na strukturu posla. Koji bi bio najbolji način da se taj posao organizira?

O: Najsigurnija stvar za vas općenito, uključujući i Arka pa sve do Scotty-ja, je ta da zadržite glavninu dionica ili većinu dionica od bilo kojeg posla koji je vezan uz vaš rad. Primarni razlog je priroda psihičke blokade. SD nije još pročistio svoj “film” i zato se još ne može “ujediniti” sa vama kod traženja zajedničkih ciljeva.

P: (L) U redu. Pa imala sam sličnu pomisao kako to riješiti i to sam jasno danas ranije i napisala. Da li je to dosta blizu rješenju kojeg bi trebali napraviti?

O: Blizu.

P: (L) Što sa firmom koju je SD namjestio?

O: Ako SD može proći kroz svoju trenutnu blokadu, to će se srediti.

P: (L) Što je SD-ova blokada?

O: Strah potpomognut onim što bi se jedino moglo opisati kao nemogućnost za iskreno povjerenje. Niti mogu izrasti u konopac koji ima tendenciju zagušiti pokretača.

P: [hrskavi zvukovi radi izvlačenja kolačića iz plastične vrečice] (L) Ova traka će biti puna ovih hrskavih zvukova. (A) Oh, njam, njam. Gdje je hrskav zvuk?! (Perceval) Dakle, do izvjesne mjere, tu je stvar u držanju balansa. Ako SD ne pređe preko svojih nepovjerenja onda će zaglaviti sa njegovim vođama, ali ako on može prijeći preko svojeg nepovjerenja drugima onda... (L) Nema granica. (Perceval) Ali, hoće li on biti u mogućnosti odšetati iz svojeg kluba? [još puno hrskavih zvukova] (Mr. Scott) Kako će on biti u mogućnosti...

O: Čekajte i vidite. Mi bi samo pitali: “Kakav je profit iz toga kad čovjek zavlada svijetom i pri tom je izgubio svoju dušu”?

P: (Perceval) To je bio Isus. (L) Mi kanaliziramo Isusa! [smijeh] (Perceval) Hallelujaaa! Naši čitatelji fundamentalisti će sletiti kroz krov. 40 miliona! (Galahad) Ne, oni će biti vani i spaliti će nas na lomači.

O: Drugi način za to reći je “Ako se zaključaš na staromodan način, i onda kad dođe kraj tom starom dobu, ono će te uzeti sa sobom u grob”.

P: (A) To je rečeno nama ili njemu? (L) Njemu. (A) Pa, to je nešto što bi mu čak mogli prenijeti. (L) Dakle, imamo li već dovoljno u vezi ove teme? Krenimo na iduću temu. (Atriedes) Kako vam se sviđe naša nova Signs web stranica?

O: Veliki temperament!

P: (Atriedes) Lijepo. Odlično. (Perceval) To se odnosi na prošlu sesiju, mislim bar. (L) “Nova krv”. (Atriedes) To je seksi Signs stranica. (Perceval) Koja je svrha novih SAD baza u Izraelu, veličine 25 kvadratnih milja?

O: To ovisi o tome koga pitate: Izrael ili SAD.

P: (Perceval) Da pitamo Izrael, što bi oni rekli?

O: Da bi zaštitili interese.

P: (Perceval) A da pitamo SAD, što bi oni rekli?

O: Da zaštitimo interese.

P: (generalni smijeh) (L) Znala sam što će ispasti od toga. (Galahad) A da smo pitali VAS, što bi vi rekli? (L) Ali stanimo malo. Razmislimo malo o tome što su upravo rekli. “Da zaštitimo interese”. (Perceval) Očito, američki interesi nisu ujedno i izraelski interesi. Da li tu postoji drugi, treći razlog, kojeg niti jedan od njih nisu svjesni?

O: Naravno.

P: (Perceval) I koji bi to mogao biti?

O: Ne želite to znati.

P: (Perceval) Da, želim!!! [smijeh] Uvijek želim znati te stvari.

O: Koristite svoju maštu i držite zaključke u kući.

P: (Perceval) Oni će je iskoristiti da tajne postrojbe pokrenu Armageddon (bitka između sila svjetla i mraka). (Galahad) Mogu vidjeti naslovnu stranu od Signs stranica u ponedjeljak. [smijeh] (Atriedes) Morat ćemo instalirati filter! (L) Pa samo pomislite na sva predviđenja masovna slijetanja. Što je sa Bubble-ovim pitanjima? (Perceval) Bubbles želi znati što je slučaj sa njenim gubitkom pamćenja?

O: Previše TV i previše muzike koja ima ukodirane signale za želiranje mozga (pretvaranje mozga u mozak zombija). Neka nauči spavati propisno i ne sluša tu muziku prije spavanja. Takvu vrstu muzike je bolje slušati samo kad si fizički aktivan.

P: [Bubbles ulazi u sobu] (Mr. Scott) Kad već razgovaramo o vragu... (Bubbles) Što? (Atriedes) Baš tako. Dobili smo odgovor. (Bubbles) Dobili ste odgovor? koji? (Galahad) Neće ti se svidjeti. (Perceval) Trebam pitati njeno drugo pitanje. Što je to ona primjetila u svojoj sobi, što je opisala kao “zelena stvar poput čudovišta” i kad se probudila, bila je sva u strahu?

O: Nus-produkti prethodno opisane stvari.

P: (Perceval) Dakle, tvoj gubitak pamćenja je rezultat od "previše TV-a i previše muzike sa subliminalnim signalima za otupljivanje mozga. Spavaj propisno i prekini s tom muzikom, koju je bolje slušati samo kad si fizički aktivna". I užasni monstrumi koje vidiš su rezultati ovih tvojih aktivnosti. (L) Dakle, postoje signali koji su poslani u tvoj mozak kroz tu tvoju muziku i to uzrokuje da se tvoj mozak otupljuje i da bi se on mogao koristiti za to da vanjske sile dođu u tvoj realitet i proganjaju te. (Mr. Scott) Dakle, možeš to slušati kad vježbaš. (Perceval) Ali vjerojatno je bolje uopće to ne slušati.

O: To je to, u osnovi!

P: (Perceval) Ona prži tvoj mozak i čini da vidiš takve stvari. (Ark) Sve je to počelo u određeno vrijeme, prije 2 godine. (Perceval) Godinama si imala prženje mozga. Tvoj mozak će funkcionirati u redu jedno vrijeme, ali dok dosegneš točku u kojoj si ga spržila previše - ode. To je kao kad pečeš odrezak. Jedno vrijeme izgleda isto, ali odjednom počinje... (L) Ovo je tvoj mozak, a ovo je tvoj mozak na drogama. (Andromeda) Ovo je tvoj mozak koji je na previše takve muzike. (Bubbles) Ne slušam previše muzike. Slušam je samo kad idem spavati. (L) To je vjerojatno najgora stvar koju možeš učiniti jer te stvari čine najviše pred spavanje i onda kada spavaš. (Galahad) Rekli su “Spavaj propisno i prekini s tom muzikom”. Dakle, postoji veza između činjenice da slušaš muziku i da ne spavaš propisno. (Bubbles) Tako to ja činim, slušam muziku i onda idem spavati. (Perceval) Mogla bi promijeniti vrstu muzike koju slušaš prije spavanja. Postoje vrste muzike u koje nisu utisnuti kodirani signali. (L) Slušaj klasičnu muziku prije nego ideš spavati. (Bubbles) Ponekad i to slušam! (Perceval) Pa morat ćeš više toga, a manje muzike sa ubačenim nastranim porukama u sebi. (Atriedes) Da li je Eminem alat sila koje to rade? Ponekad se čini da promovira dobre stvari, a ponekad ne.

O: Ako je nešto popularno i/ili na širokom svjetskom tržištu, to je dio “programa”.

P: (S) Dakle, svi bi mi trebali slušati čudnu muziku od Galahad-a. (DW) Ima li nešto značajno kod mjesta Tyler, Texas, nešto što se tamo dešava?

O: Da li ste to istražili?

P: (Bubbles) Da li je moguće pronaći genijalca negdje na ovoj planeti? Nekog tko ispunjava želje.

O: Naravno.

P: (Bubbles) Kako?

O: Naporno.

P: (Galahad) To znači da ćeš se morati pomučiti malo za to.

O: 10 posto inspiracija i 90 posto težak rad.

P: (Ark) Imam poteškoće sa koncentracijom i kad trebam riješiti neku stvar ili izračunati - zbilja imam problema i poteškoća da to riješim. Osjećam se kao da mi se nešto desilo s mozgom. Prije dvije godine sam to mogao bez problema, ali sad kada radim istu stvar imam poteškoća prisjetiti se što sam radio i što radim. Što mogu učiniti da bi poboljšao svoje razmišljanje?

O: Stabiliziraj svoj šećer u krvi.

P: (A) Tako da jedeš još kolača? [hrskavi zvukovi od ruke koja je u plastičnoj vrečici od kolača]

O: Pomoću eliminiranja “zle hrane”. Također će i pomoći ako ponovno počneš svoj program vježbi, iako ne treba toliko intenzivno.

P: [smijeh] (A) Koja vrsta hrane? “Zla hrana”? Koja vrsta hrane je zla za mene?

O: [smijeh] Pitaj Andromedu.

P: (A) Andromeda, što je "zla hrana” za mene? (Andromeda) Crveno meso, svinjetina, krumpir. (Perceval) Hot dog i krumpir. (Bubbles) Možemo li jesti slatko (šećer)? (Andromeda) U vrlo ograničenim količinama. (Galahad) Mogao bi jesti piletinu, ali ne toliko krumpira. (Andromeda) I više povrća i voća. (Ark) Ali čitav svoj život sam jeo krumpir, svinjetinu, itd., i bilo mi je prilično dobro. (Andromeda) To je kao i kod Bubbles sa muzikom. prije ili kasnije te dostigne.

O: Provjeri datum.

P: [generalni smijeh] (Atriedes) Oh, Arki! (Perceval) Što si stariji, više trebaš paziti. Ne možeš glumiti da si u cvjetu mladosti. Dakle, ono što možeš jesti je piletina sa pire-krumpirom. Oboje je dobro za tebe. (L) Moraš promijeniti svoju dijetu. (Ark) Da li bi trebao promijeniti i vrstu muzike?

O: Ne. Ali malo rock-a neće naškoditi.

P: [generalni smijeh] (L) Oni su Pink Floyd fanovi, znaš. (Bubbles) Pitaj ih da li grupa Bush šalje zle poruke. (Atriedes) Već su odgovorili na to. (Bubbles) Ali oni nisu više toliko popularni. (Atriedes) Nema veze. (Ark) Želim pitati u vezi onog kad sam tražio rad iz 1967.g., našao sam izraz “kvantizacija prostora” koja me odvela na web stranice i kontakt sa D***, koji mi izgleda zanimljiv jer se bavi algebrom i brojevima. Da li je ta kvantizacija prostora zbilja važna? Da li je to što ste imali na umu kad ste me usmjeravali u razmišljanju na početku?

O: Izgleda prilično sihronizirano, zar ne?

P: (Bubbles) Pitaj ih imam li mogućnost utjecaja na vrijeme. Ili je to samo slučajno da kad poželim nešto - da se to i desi?

O: Da li pitaš zato što imaš "znanje"? Hmmm...

P: (Bubbles) Što bi to trebalo značiti? (L) Mislim da kažu da kad ti misliš da to napraviš, možda znaš da će se to desiti. Ti pitaš jer to je tvoj način da signaliziraš sebi da će se to dogoditi. To se zakuha u tvojem svjesnom umu i ti znaš da će pasti kiša, a ti pitaš da li će kišiti. Ali, istina je ta da će padati kiša, ti to znaš, ti si to osjetila i signalizirala sama sebi na taj način. (A) Imaš psihički razvijena osjetila. (Perceval) Da li pušenje ima kakvu dobrobit za mene?

O: Vjerojatno ne.

P: (Perceval) Negativne posljedice?

O: Male.

P: (Andromeda) A za mene?

O: Poput svoje majke.

P: (Andromeda) Onda je to korisno za mene. (Atriedes) A za mene? (Mr. Scott) Možemo li jednostavno pitati za svakog, pa da odgovore? (L) Atriedes želi znati sa sebe.

O: Isto.

P: Bubbles?

O: Isto.

P: (A) Nedavno sam napravio eksperiment. Mislio sam, da pokušam... dakle, imao sam tu lulu, a probao sam također i cigaretu... [L: izraz šoka!] Da, probao sam napraviti eksperiment, znanstveni eksperiment. [smijeh] (Atriedes) On nije pušio! On je eksperimentirao! (A) I rezultat je bio da rađe udišem svjež zrak i da mi je tada bilo puno bolje i mogu razmišljati oštrije i dublje... (L) Ne mogu vjerovati da si popušio cigaretu! (A) Da! Jesam! Ali to je bio samo eksperiment. (L) I čija je to cigareta bila? (A) Tvoja, naravno! (L) Kad si to učinio? (A) Jučer. [smijeh] (Perceval) Bio je iza u dvorištu ispod nadstrešnice! (A) Izašao sam van. (Perceval) Van, iza u dvorište, iza drveća! (A) I rezultat je bio... (L) Cigarete su vrlo negativne za tebe. (A) Da, točno. To je ono što sam otkrio. Mogu razmišljati puno bolje i sjećam se puno jasnije bez njih. (Perceval) Kako stoje Galahad i pušenje?

O: Potrebno.

P: (Mr. Scott) A ja?

O: Pola-pola.

P: (Galahad) Dakle, ja bih trebao popušiti samo pola cigarete. (Mr. Scott) Kad pušim mogu misliti bolje i jasnije. Ali ponekad popušim previše i onda se osjećam kao govno. Mogu reći kad to radim jer mi već prelazi u naviku. (L) Kako stoje stvari kod DW?

O: Ne treba.

P: Što nije u redu sa DW-inim kompjuterom? Neprestano mijenjamo komponente i popravljamo stvari, a on se neprestano kvari i izbacuje greške na hard disku.

O: Možda treba preformatirati disk.

P: (Atriedes) Želim pitati u vezi George A. Dillman-a i Jean-Paul Bindal-a i te čitave grupe. (L) Tko su oni? (Atriedes) Oni su borci drevnih vještina. Iz onog što sam naučila, dobila sam ideju da su oni možda samo-služeća, ezoterička, piramidalno struktuirana institucija. Imate li komentara na to?

O: Samo budi oprezna. Na to polje je posijano puno mina.

P: (Perceval) Eksplodirat će ti u lice. (L) Još neka pitanja? (Andromeda) Želim pitati u vezi Charlie W. i njegovih zdravstvenih problema. Da li je on rođen s tom drhtavicom ili je on bolest?

O: Ima nekoliko stvari koje se najbolje rješavaju sa zahvatima na unutarnjem tkivu.

P: Da li bi akupunktura pomogla?

O: Da.

P: (L) Mislim da bi najbolje bilo za Charlia, ako ga to toliko muči, da zbilja nađe to što ga muči, jer sve dok on ništa ne poduzima u vezi toga - očito da ga to ne dira baš puno. Znam kad sam počela patiti da sam otišla doktoru i rješila to. Ne želim patiti. Želim rješenje. Želim znati zašto moja ruka radi to što radi, iako me više ne boli.

O: Živci su oštećeni.

P: (A) Da li bi vježbe pomogle?

O: Nešto malo.

P: (L) Ti jednostavno umireš od želje da me navedeš na to... (A) Pa, ako ja moram prekinuti sa svojim ukusnim krumpirićima i hot-dog-om, onda... (L) Pa onda ja moram patiti zajedno s tobom, ha? [smijeh] Zašto jednostavno nebi čitavu kuću pretvorili u kuću patnje i onda možemo patiti svi zajedno? (Andromeda) Nije li to ono što sada činimo? [smijeh] (Atriedes) Što se desilo sa Bruce Lee-om? Mislim, ne fizički, nego da li je on nešto otkrio, da li je nešto postignuo ili je samo riknuo? Umro? (A) Tko? (Perceval) Bruce Lee. (A) Presley? (Perceval) Bruce Lee. On želi znati da li je Bruce postignuo nešto kroz svoj rad, neku vrstu spiritualnog stanja, ili je samo umro?

O: Ovo drugo.

P: (Perceval) Puknuo i umro. Bio je zbilja odličan sa fizičkog aspekta gledanja. Možda je bio blizu krajnjih granica što se tiče fizičkog. (DW) Što... Uh... Ne, ne želim trošiti kanal sa tim pitanjem. (Perceval) Koji je naš limit?... Samo se šalim. (L) Što on želi? (DW) Ne, neću... (L) Koje je pitanje? (W) Pitanje je bilo, želim znati... ne... (L) Hoćeš li pitati već to pitanje!? [smijeh] (DW) Želim znati kad je S***-in automobil sletio s ceste i kad je S*** umro u nesreći... da li je to pogreška vozača ili je bilo nešto na automobilu? (L) Tko je to bio? (Perceval) Vozač formule 1 (vjerojatno misli na A. Sennu). (L) Pitamo u vezi vozača formule? (Atriedes) Pitamo o važnim ljudima u svijetu danas. (Perceval) Da li je to pogreška vozača ili je automobil bio sabotiran? (DW) Što se desilo njegovom automobilu? (Perceval) Prirodna smrt ili što?

O: Vozač. Arogantnost. (hubris, prim.prev.-gubljenje dodira s realnošću radi vlastite arogancije, oholosti)

P: (Bubbles) Što su bile čudne malene crne stvari koje sam vidio unaokolo polja u En Laurenc-u?

O: Prouči poltergeist fenomen. (fenomen priviđanja duhova)

P: (Bubbles) Ne želim proučiti priviđanje duhova. (L) Kako oni izgledaju? (Bubbles) Bile su to male crne stvari koje su jurile unaokolo. (L) Kako su velike bile? (Bubbles) Hmmm. Bile su visine otprilike kao žito. (Perceval) Dakle, prouči fenomen priviđanja duhova, saznaj sve o tome i onda ćeš znati što je to bilo. (Bubbles) Zašto mi jednostavno ne možete reći? (Galahad) To je ono što oni rade, Bubbles. Kažu nam stvari koje trebamo proučiti i saznati sami iz toga. Barem te usmjere u određenom pravcu! (Perceval) To je samo način na koji moramo ići kroz život, što je naš vlastiti napor i rad. (Mr. Scott) 10% inspiracija i 90% znojenje. (L) Tvoji talenti su ono što imaš. Druga stvar je što radiš s njima. To ovisi isključivo o tebi. Ja sam gotova. Željela bih reći laku noć.

O: Poljubac, Bubbles. Laku noć.

[svi su počeli ljubiti Bubbles, čuli smo njen vrisak na kraju trake...]

Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet dec 23, 2010 4:43 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon dec 20, 2010 2:15 pm
Postovi: 2
Opa, ocito da sam definitivno zalutala sa mojim pitanjem u pogresan kutak foruma :D (shame on me). Ipak vam hvala na odgovorima. Bacicu se na teme predlozene od strane jack-a.

@ Artist: mislila sam na to da sam nakon citanja materijala sa tih stranica pocela da sumnjam u moju intuiciju i sigurnost koju mi ona daje...ali vjerujem da je ovo samo jedna od turbulentih faza nakon koje slijedi neki veci nivo spoznaje...barem je dosad uvijek tako bilo...ali trebalo je doci do tog zakljucka ;)...
U svakom slucaju "to be continued" :D. Vozdra!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet dec 23, 2010 8:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
samo polako, ustrajno & oprezno... neka ti je sretno & veselo na putu! :D :D :thumbup: :love12:

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon dec 27, 2010 7:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Kompletirana sesija:

20.10.2005.

Laura, Ark, Perceval, Andromeda, Mr. Scott, Foofighter, DW, Galahad


P: Pozdrav.

O: Pozdrav.

P: Koga imamo sa nama večeras?

O: Kasiopeja. Lorogieae vama na usluzi.

P: (L) Ja ću pitati prvo pitanje. Zašto me zadesila tako velika bol diska u kičmi?

O: Koncentracija negativne energije izvora iz viših nivoa. Upozorili smo u vezi spavanja na nepoznatim mjestima.

P: (L) Aha, znači tako. (Perceval) Kada se to zapravo desilo? (L) Drugu ili treću noć dok smo bili u Trstu. Probudila sam se i vrištala. Hoću li to uspješno riješiti?

O: Bez sumnje.

P: (L) Nešto što bih mogla učiniti za buduću zaštitu na nepoznatim mjestima?

O: Svjesnost. Vodit će te do propisnih zaštitnih mjera.

P: (A) Ne razumijem. Ovo nije prvi put da smo bili na nepoznatom mjestu. Zašto se sada to dogodilo? Što je toliko posebno u vezi te lokacije?

O: Energija je bila niska radi napada koji su bili prije putovanja.

P: (Perceval) Znate li na što se to odnosi? (L) Čitav period u 7. mjesecu. Počelo je sa Melissom C****. Onda nakon toga Tanya i njen brat, GLP ljudi i Kathy O. Da li je to imalo nešto sa Matthew-om i tom ženom koju je on doveo u kuću?

O: Interesantno da ste to pitali!

P: (L) Dakle, pitala sam.

O: Nismo li već dali dosta tragova o tome?

P: (A) Koji su to tragovi? (L) Matthew? Tražio je ljubav na pogrešnim mjestima, skakajući sa ograde i našpranjio se. Da li je moja teorija točna? Da li je njena energija usmjerena kroz njega, usmjerena na mene i koja je onda oslabila moj imuni sistem?

O: Dovoljno blizu.

P: (F) Zanima me kako se komentar da se 94% stanovništva koristi kao kontejneri ili dijelovi za novu rasu odnosi na komentar da "sve to neće uspjeti". Kako se ove dvije stvari mogu dogoditi u isto vrijeme ili su one međusobno isključive?

O: Samo zato što 94% može "umrijeti", ne mora nužno značiti uspjeh za OPS snage. Energija "kontejnera" može biti korištena pozitivno ili negativno. Također, primjetite da su planovi bili otkriveni prije napora sadašnjeg društva. Sjetite se lepršanja leptirovim krilima. ( “Butterfly efekt”, nešto maleno poput lepršaja leptirovih krila može u konačnici uzrokovati oluju na drugoj strani planeta, prim. prev. )

P: (J) Dakle tako. Ništa nije sigurno. Ovisi o tome što ti radiš, R.! (F) Hvala vam za to. (L) Lepršaj svojim krilima. (J) Da li je letjelica koja je udarila u Pentagon ispalila projektil prije udara u zgradu? Neposredno prije udara?

O: Da.

P: (J) Odlično. Želim znati da li je ta letjelica bila dio plana da se pogodi Bijela kuća?

O: Da, ali bez naoružanja. Ali sa drugačijim izgledom letjelice.

P: (J) Kako je izgledala? Kakva letjelica? ( Smijeh ) NLO? ( Svi se smiju )

O: Više kao "Osama specijal".

P: (J) Stvar je u tome da je let 93 nije trebao pogoditi Bijelu Kuću.

O: Vjerojatno ne, ali "neocons-i" nisu bili upoznati u cjelini sa "planom".

P: (L) Pričate o prljavoj prevari, ha? (J) Bilo je rečeno da se desio neki propust curenja goriva na letu 93 i da je zato oboren. Gorivo nije curilo. Je li to bio jedini propust, ili su izgubili kontrolu nad avionom i to je bio pravi razlog zašto su ga oborili, ili su postojali i drugi propusti?

O: Oni su morali pucati i oboriti ga, jer više nije bio pod kontrolom iz mnogih kuteva. Nikome nije moglo biti dozvoljeno da preživi.

P: (H) Da li su mnogi telefonski pozivi iz Leta 93 bili stvarni telefonski pozivi ili su bili lažni?

O: Neki su bili pravi.

P: (J) Jesu li pravi pozivi pokazani u medijima?

O: Da, ali sa "dodacima".

P: (J) Nabavimo neku tehnologiju koja u stvarnom vremenu mijenja glas! (H) Da li je to stvarno bila Barbara Olson na telefonu?

O: O, da!

P: (V) Ako je tako, zašto bi ona telefonirala?

O: Bila je "upućena", ali to nije trebalo uključiti Let 77.

P: (V) To znači da je tu bila dvostruka prevara! (J) Čekaj, ne skačimo sa zaključcima! Da li je Laura u pravu sa svojom hipotezom da je Barbara bila na neki način oteta ili je bila korištena kao osiguranje... da li je to bio slučaj?

O: Blizu.

P: Što bi bilo bliže?

O: Osiguranje, ucjena, i "glasnik loših vijesti".

P: (V) Pa, čini se da je telefonom namjeravala obavijestiti muža da zna da stvari ne idu onako kako je bilo planirano. (L) Bože, zamisli da si zavezan za svoju vlastitu petardu, ha? (J) Cijela operacija nije originalno uključivala Let 77.

O: Točno.

P: (J) Razjasnite mi ovo. Pa zašto je to ipak uključilo Let 77? (L) Dupla prevara. (H) Izraelci su to napravili kako bi uzeli taoce i tako postali dominantija strana u odnosu sa SAD-om. (J) Dakle, predlaže se da su bile dvije grupe koje su bile uključene u to. (L) Razmislite o tome, imate neoconse iz SAD-a i na nekom nivou, izraelske agente sa ovim neoconsima i neoconsi kažu: "Oh da, to je odlična ideja", jer oni misle: "Oh da, mi ćemo pustiti Izrael da to učini. To će nas dovesti na Srednji Istok, a zatim možemo plesati i po Izraelcima, također. Možemo uzeti sve. Možemo ih izigrati i dobiti cijelu stvar." A onda, Izraelci misle: "Znamo što mislite. Vi mislite da ćete nam pomoći, a onda okriviti nas za cijelu stvar, nakon što bude gotovo. Pa, pogodite što... Mi ćemo vas zeznuti." Tu ćemo razviti jednu dodatnu stvar. Tako su planirali da "Osama specijal" udari Pentagon. To je trebao biti precizan udarac, da, ali to je trebalo biti izvedeno tako da izgleda kao nešto sasvim drugačije. U međuvremenu, Izraelci su prefarbali nešto da izgleda kao avion American Airlinesa, i imaju plan uzeti i drugi avion. A onda se pobrinu, iz kojeg god razloga, dogovora, datuma, da Barbara Olson bude u ovom drugom avionu koji je namještaljka. Za kojeg neoconsi ne znaju da će biti otet. Tada imaju Barbaru Olson. Ona je izabrana jer je mlada, atraktivna, TV osoba, a zatim su pogodili Pentagon sa avionom koji je doslovno vojni avion SAD-a, koji je prefarban da izgleda kao avion American Airlinesa. (J) To je ta stvar. Oni nisu mogli objasniti kako je Osama dobio američki vojni avion. U originalnom planu, to je trebalo biti pogođeno sa "Osama specijal-om". Koji je što? (L) To je nešto što je vjerojatno manje, lakše i manje smrtonosno... (J) Kao mala CESNA ili nešto sa nekim bombama u njoj. (L) To je zapravo trebalo izgledati kao nešto što je dolazilo direktno od Osame. (J) Kao nekakav avion kojem je on imao pristup, zar ne? I oni su rekli njima, da je to dio plana. Mi ćemo pogoditi Pentagon sa avionom koji je natovaren eksplozivom. Ali dok Izraelci to govore neoconsima, to je laž. Oni imaju još jedan plan koji uključuje Let 77 i letjelicu. Tako je cijela operacija podijeljena između dvije grupe. (H) Pitam se o WTC-u. Da li je to bio dio originalnog plana, ili je to dio te duple prevare?

O: WTC je originalni glavni "plan". Njegova simbolička vrijednost je bila potrebna.

P: (L) Znači drugim riječima, što se onda dogodilo je da su oni rekli: mi ćemo napraviti ovo... ali ćemo vas držati... samo zamislite što je Mossad rekao tim neoconsima. "U redu, vi ćete to izvesti, ali mi ćemo vas morati nekako pokriti. Evo što ćemo učiniti. Mi ćemo učiniti da to izgleda kao da ste i vi napadnuti, a onda nitko nikada neće posumnjati da i vi zapravo stojite iza toga. (J) I mi ćemo to staviti na TV i onda će ljudi vidjeti da je to bio Osama. (H) Da li je Let 93 bio u originalnom planu?

O: Da, ali sa drugačijim ciljem. Kako bi bilo Washington Monument i mnogo nedužnih civila?

P: (J) I oni su se planirali koristiti drugu vrstu "Osama specijala" u Bijeloj Kući, a nisu. Zašto?

O: Ostavili su Busha na cjedilu sa njegovim scenaristima, nisu li?

P: ( smijeh ) (J) Oni su natjerali Busha i neoconse da skaču kroz kolute. Oni su im rekli plan koji je bio radikalno drugačiji... (L) a zatim su ih prevarili. (J) A ovi trče unaokolo: "Što se to, dovraga, dogodilo?!" (W) To objašnjava zašto je zataškavanje kod Pentagona bilo tako jadno i zašto je bilo toliko očigledno. (L) Ako je bilo planirano, oni bi bili imali nešto bolji plan. (A) Da li su koristili neko neobično oružje na WTC?

O: To je prilično jednostavan "pogodak", sa posebno pripremljenom zgradom.

P: (J) Što su koristili da čelične grede kolabriraju na način na koje jesu, tako kompletno? Da li imate pitanje o tome? (A) Pa, posebno pripremljeno može značiti eksploziv koji bi presjekao te grede. Ali postoje mnoga pitanja. (H) Ali mi smo pitali o eksplozivu u zgradi, pa su oni rekli da je tu bila riječ o obliku... (J) Da, EMP. ( elektromagnetski puls ) (J) Vodiči sa oblikovanim EMP-ima. (H) To znači da je korištenje EMP valova "prilično jednostavno". ( Smijeh ) (J) Ako su tako mogli skinuti Space Shuttle Columbiju... (H) Da li je korištena ona ista tehnologija kao što je sa Columbijom? ( Sesija 02.02.2003. )

O: Da.

P: (V) Da li to dolazi iz istog izvora? (J) Satelit u svemiru?

O: Sada već ulazite u toplu vodu.

P: (V) Mislim da ne želimo ući u vruću vodu... ( smijeh ) (A) To nije naš posao. (H) Radoznalost je ubila mačku.

O: Samo da vas podsjetimo da je to prestrašilo čak i Georgea. ( Busha )

P: (J) Da li je Robin Cook ubijen?

O: Što mislite, Laura je dobila pomaknuti disk ( herniated disc, prim.prev.). Kako bi bilo "pomaknuto srce"?

P: (J) Ali zanimljivo pitanje je, dakle, ako je to bilo namjerno, očito, od kuda je koncentracija negativne energije dolazila?

O: Mora postojati "lokalni vodič".

P: (J) I to onda može dovesti do pitanja o Italiji. Što je bio uzrok spontanim požarima u Canetu tokom prošle dvije godine, u nekoliko navrata?

O: Rekli bi "vježbanje" i usavršavanje tehnologije. Zamislite, metalne cijevi koje gore; čelične grede koje se "rastvaraju". Povezano?

P: (J) Znaš one cijevi koje su se spontano zapalile? (A) Da. (L) Metal se rasprsnuo u plamenovima. (J) Metalne cijevi. Električni uređaji. (H) A zatim čelične grede u WTC-u. (J) Prije par godina. (R) Gledali smo snimke iz WTC-a i pitali smo se odakle su došli snopovi zraka. (A) Ipak, želim znati kakva fizika stoji iza ovog jer ne mogu zamisliti niti jednu.

O: Nanotehnologija o kojoj čitate ide u pravom smjeru.

P: (J) Čitaš o nanotehnologiji? (A) Da. Onda sam u toploj vodi. (L) Aha. ( Smijeh ) (A) U redu. Što je sljedeće pitanje? ( Smijeh ) (J) U vrućoj vodi! ( Smijeh ) (R) Imam pitanje o Anni Lindt, švedskoj ministrici vanjskih poslova. (J) To je Mossad. (L) To je lako riješiti. (J) Bila je anti-američki, anti-ratno nastrojena u vezi Iraka. (R) Pa kako je ubojica to učinio? (J) Sirhan Sirhan. Oswald. (L) To je sve tamo. Mandžurijski kandidat. Jeste li vidjeli? (R) Da. (J) Ima li značaj činjenica da smo susreli one Amerikance u Termama? Oni jednostavno odgovaraju tom profilu. (L) Studenti umjetnosti?

O: Oni su posvuda!

P: (L) Rekla bih da nema specifičnog značaja. Uz njih posvuda, izgledi su dobri, da naletite na njih tu i tamo. Jeste li osjećali kao da ste bili posebno naciljani? (J) Da... (L) Pa, to je mogućnost. Sad kad imamo tradiciju zaustavljanja u termama da smočimo noge kod puta kući, vjerojatno su znali za to i imaju nekoga tamo. (J) Ne znam kako je počelo, ali A. im je pričala o tome što mi radimo. Ne detaljno, ali, znaš, razgovor je došao na tu točku. (L) A ti si im im rekla - što? (A) Samo sam rekla da si pisala knjige i to je razlog zašto ste ovdje i živite u Francuskoj. I oni govorili: "Zašto bi došli živjeti u Francusku?" (J) Zašto bi bilo tko želio živjeti ovdje?!? ( Smijeh ) (L) To su rekli?!? Zašto bi bilo tko želio živjeti negdje drugdje?! (J) On je bio Amerikanac. Ona je bila Amerikanka, ali ona je na Oxfordu i studira Judeizam. (L) A ona želi živjeti u Velikoj Britaniji? Ufff. Ima ih svakakvih vrsta. Neki ljudi vole čistiti WC. Neki ljudi vole biti znanstvenici. (H) Što je s tipom kojeg sam sreo na aerodromu u Parizu? Da li je to samo "slučajno"?

O: Ne postoji slučajnost.

P: (J) On je bio tamo da bi te pokušao namamiti i odvući daleko, Henry. (L) ( dubokim glasom ) On te skenirao. On je uzimao tvoj profil. (J) Želim znati o ovim neobičnim formacijama na radarskoj slici uragana Rita.

O: "Borba" u 4. denzitetu. Uključuje i neku "vježbu".

P: (L) Oni treniraju novo oružje. (J) Neki ljudi kažu da je Katrina bila proizvod HAARP-a, zagrijavanjem vode u zaljevu.

O: Mi smo se već bavili HAARP-om i vremenom. Pročitajte transkripte.

P: (W) ( Citira transkripte ) "HAARP nema veze sa vremenskim prilikama ili EM veza sa istim." (H) Što sugerira da postoji EM povezanost sa vremenom. Tu bi moglo biti nekih EM stvari povezanih sa vremenskim prilikama koje nisu dio HAARP-a. (L) 4. denzitet. (J) Da li je bilo nevremena proizvedenih od 3. denziteta ili je to bila prirodna oluja?

O: Proizvedenih u 3D? Ne. Kao što smo već rekli... 4D bitke se u 3D predstavljaju kao vrijeme. Ali "veo" se stanjuje.

P: (R) Dakle, ako postoji više vremenskih neprilika, to je zbog više bitaka i zbog toga što se veo stanjuje. (J) Možda. Stanjivanje zavjese stvara više prirodnih... (L) Ili neprirodnih, ovisno o tome kako na to gledaš. (S) Dakle, imam nekoliko pitanja. U posljednjoj sesiji Kasiopejci su rekli da 47% Amerikanaca smatra da je vlada bila umješana u 9-11. Također je rečeno da je samo 12% Amerikanaca u stanju razmišljati. Dakle, uz pretpostavku da je 12% dio ovih 47% koji misle da je američka vlada umješana u 9-11, to bi nam dalo 35% onih koji smatraju da je Vlada umješana, ali ne zato jer oni to misle, nego zato što su programirani da tako misle. Ako je to slučaj, onda zašto su ovi ljudi programirani da su sumnjičavi prema Bushu ili da su protiv Bushove vlade?

O: Oni uopće nisu programirani da sumnjaju u Busha, nego baš suprotno.

P: (L) Drugim riječima, oni koji misle da Bush nije umješan su programirani. Oni koji ne misle, čak i ako su oni dio onih 35%, oni jednostavno nikada nisu bili programirani. (R) Oni koji su programirani, programirani su da nebudu sumnjičavi. (A) Možete biti sumnjičavi, ali to ne znači da možete misliti. (L) Oni koji nisu sumnjčavi su oni koji su programirani, ali to ne znači... Opeartori mogu biti samo operatori. Oni ne moraju biti loši ili zli, oni su samo oni do kojih nitko nije došao, nije bilo prilike... možda su samo ljudi koji ne žele toliko puno gledati televiziju. Ili su u suprotnosti na neki način. Oni vide da postoji grupa ljudi koji su sumnjičavi i oni ih slijede, umjesto da slijede one koji nisu sumnjičavi. (S) Kažu da će Bush "nastojati" postati Fuehrer, da će nastaviti biti predsjednik dok ne umre. Da li to znači da će netko... Bush će biti izbačen i netko drugi će se pomaknuti i postati Fuehrer?

O: Topla voda. Nebi vam služilo da to znate.

P: (A) Ja sam deprimiran. Mislim da sve to na EEQT-u, na kojem sam radio posljednjih deset godina ili više, nije u redu. Odlučivanja što će iskočiti i gdje uzimaju tako puno vremana za proračunavanje, da priroda nebi mogla biti u stanju to napraviti, a ja neznam kako to funkcionria. Što trebam učiniti?

O: Sjeti se 4D. Kako se to uklapa u tvoju teoriju?

P: (A) Ne uklapa se uopće, pa sam planirao napustiti sve ovo u vezi EEQT i potražiti nešto drugo.

O: Ne nužno. Na primjer, model burze. Znaš da je burza "manipulirana"?

P: (A) Da, ali ne znam kako se ta manipulacija odnosi prema kvantnim skokovima. Tko i kako manipulira?

O: Sada zamislite snage na 4D kako dodaju energiju ili oduzimaju energiju ili čak i "energetske bitke".

P: (A) Kako pomoći ovoj jadnoj ruci ( Laurina ruka ), tako da ne boli?

O: Akupunktura se čini prilično učinkovitom, ha?

P: ( smijeh ) (J) Kako se držimo u vezi potencijalnog ekonomsog kolapsa prije kraja godine? Da li je još uvijek u kartama?

O: Dobro izgleda, zar ne? Čak i Bill Gates garantira.

P: (J) U redu.

O: Mogli bi čekati do Božića, ali...?

P: (L) Mislim da bi trebali pitati u vezi Mr. Scott-ovog odlaska kući za Božić, kad smo već kod toga. Dakle, zašto ti to ne pitaš? (Mr. Scott) Da li bi bila dobra ideja da odem kući za Dan Zahvalnosti ili Božić, i da to riješim sa roditeljima, takoreći?

O: Zašto?

P: (Mr. Scott) U redu… (duga pauza)

O: Odgovori, molimo…

P: (Mr. Scott) Neznam. Jer mi je savjetovano da bi mi to možda pomoglo da se naučim bolje nositi s njima, ili mi pomoći oko toga da me na gnjave i…

O: Misliš li da ćeš se morati nositi s njima ovdje?

P: (Mr. Scott) Da, eventualno, bilo da oni dođu u posjetu ili ne… (L) Mislim da te pitaju hoćeš li se naučiti nositi s njima ako si ovdje. (Mr. Scott) Kao u… (Galahad) Kao, možeš li to učiniti s ovog mjesta? Hoćeš li to morati u bilo kojem slučaju…

O: Ti se prvo moraš nositi sa sobom.

P: (Mr. Scott) Kako?

O: Ti si ranjen. Da li izlaziš van i igraš se u blatu prije nego ti rana zaraste?

P: (S) Definitivno ne. Neke preporuke - poput pisanja časopisa - što bi meni pomoglo da zaraste, osim onog što već činim?

O: Dobra ideja. Ali imaj na umu da su oni roditelji u fizičkom obliku, a ne kao duši u duhovnom. To je istina za sve. U nekim slučajevima, u ovom specifičnom dijelu ciklusa, mnogi su napravili planove za sakupljanje duša po principu "uzmi što se trenutno može dobiti" u vezi inkarnacijskih opcija. Za većinu, jake veze s roditeljima u djetinjstvu su dio genetskog tijela.

P: (diskusija) (Mr. Scott) Samo iz radoznalosti, da sam otišao u SAD, da li bih mogao izaći?

O: Jesi li spreman tako riskirati nakon zadnjeg komentara?

P: (diskusija) (L) Imamo dojam da SD zbilja nije spreman biti ovdje. Da li je ta ideja, bazirana na našoj generalnoj analizi - možda točna?

O: Vjerojatno. Bilo bi interesantno promatrati kako on na to odgovara.

P: (L) Hoće li mu biti gadno?

O: Pa, agenti se generalno pokušavaju "uklopiti". Mislimo da ćete znati da li je on agent ili ne.

P: (Perceval) Da li on dobiva upute od neke agencije? Da li se on ovdje krivo predstavlja?

O: To je jako vjerojatno.

P: (Andromeda) Da li je on svjesno agent?

O: Oh… najvjerojatnije.

P: (Galahad) Rekli ste prije već da maska pada s njegovog lica. Da li to znači da on ima unutrašnju borbu sa ulogom koju igra?

O: Da, ali to je bilo onda…

P: (diskusija o odgovoru) (Andromeda) Za koga on radi?

O: Rekao vam je.

P: (diskusija o SD-ovim priznanjima u vezi njegove prošlosti kad je bio u vojnim krugovima) (L) želim pitati jedno pitanje. DW izgleda da ima zagonetku u svojem sadašnjem i/ili budućem poslu. Imate li kakvih preporuka za njega?

O: On mora komunicirati. Također, postoji potreba za svježom "krvi" u radu vaše Signs grupe. Pitamo se kako bi stranice izgledale, da ste vi svi, uključujući i Atriedes, to učinili? Poboljšanje izgleda.

P: (Mr. Scott) Zašto to prije nismo učinili? Mislim... uh!

O: Uh! Svakako.

P: (H) U čitanju transkripti u 9-11 knjizi, bio sam zbunjen o genetskoj promjeni koja se desila prije130 000 godina. Da li su to učinili svim Semitima, a ne samo Židovima?

O: Pitanje je što je Semit?

P: (H) Vi ste rekli da je ova stvar sa Hitlerom izvanplanetarna. Pa, da li je ovo nešto što se događalo na Kanteku prije nego je eksplodirao?

O: Da.

P: (V) Da li su Semiti imali značajnu ulogu u kolapsu Atlantide?

O: Uistinu!

P: (H) Pa, kad gledamo reprizu, mi STVARNO gledamo reprizu!

O: Da.

P: ( Diskusija o tome tko su Semiti ) (V) Znači, pravi Semiti su Arijevci?

O: Shvatili ste!

P: (L) Pa to znači da su oni Židovi koji su nositelji tradicije arapskog tipa, samo su preuzeli tradiciju i stavili je na ove Arijevce. Oni su samo posrednici. (J) Semiti su Blisko-istočni narodi, zar ne?

O: Da li su? Jesu li to bili?

P: (H) Dakle, ta genetska mutacija, da li je to napravljevno kod Arijskih Semita ili je to napravljeno Židovima koje znamo kao Židove danas?

O: Arijskim. Razlog za uništenje Židova "Abrahamske" linije.

P: (L) Moja ruka uistinu boli, tako da želim reći laku noć.

O: Planceta ide na rub ploče, preko školjki i bisera, a zatim prema simbolu vode.

Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri jan 05, 2011 3:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Zahvaljujući EQ-u, imamo i jedan odličan PDF prevedenih Kasiopejskih transkripti ( sve do sada objavljeno )! Posebno mi je drago što se u pdf-u mogu pomoću "Find" naći traženi izrazi i riječi, te ima lijevo meni sa linkovima na pojedine sesije... :thumbup: :thumbup: :thumbup: :occasion5:

slika

Download ( PDF 6 MB ) :

http://www.sendspace.com/file/e6ndig

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri jan 05, 2011 3:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
Bravo Jack! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri jan 05, 2011 6:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Svaka čast na trudu EQ :occasion5:

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto jan 25, 2011 8:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon dec 17, 2007 10:55 pm
Postovi: 73
:read:

_________________
ako laze koza ne laze rog


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 720 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 36  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 51 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz