Sada je: čet mar 28, 2024 10:29 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 719 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet maj 27, 2005 5:27 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
NAPOMENA:

Za kompletnije razumijevanje transkripti i kanaliziranje Kasiopejaca - trebalo bi prvo pročitati VAL seriju ( ima prevedeno ovdje na forumu ), te Adventures ( koje trenutno ima samo na engleskom ). Tamo Laura objašnjava kako se informacije mogu iskriviti ovisno o onom tko je medij, pa onda sve zajedno bude puno jasnije! Dakle, toplo se preporuča prvo bar čitanje VAL serije, pa tek onda ove transkripte!



Kompletne transkripte Cassiopaea

Prijevod: Jack987

Prof. Arkadiusz Jadczyk je znanstvenik, matematičar – fizičar, stručnjak atomske fizike, napisao je mnoge radove i dobivao nagrade. Njegov uvod u transkripte opisuje jedan kritički osvrt prema materijalu, a najbolje je da si svatko sam zaključi stvari iz svega ovoga. Laura je kontaktirala „svjesne energije“, bića iz viših nivoa postojanja metodom „channeling-a“, tj. „direktnim razgovorom“ kroz medij kojima je ostvarena veza. Svrha ovog materijala je da se prenese znanje koje nam je neophodno za razumijevanje kako funkcionira svijet oko nas i mi sami u njemu. Ovaj materijal bi svatko trebao pročitati tko želi napredovati i podići svoju svijest – a samim time i znanje koje posjeduje i koje mu omogućava lakši i brži napredak.

Dakle, pošto sam pročitao Kasiopejski materijal, osjetio sam u sebi da u njemu ima jako puno stvari koje bi mogle pomoći i ostalim ljudima oko mene. Zbog toga sam odlučio prevesti materijal da bi i ljudi koji ne razumiju engleski jezik mogli dobiti ovo neprocjenjivo znanje.

Uvod prof. Arkadiusz Jadczyk-a

„Mi smo - vi u budućnosti“

To je ono što „oni“ tvrde: da su „oni“ – Kasiopejci – bića Svjetlosti Sjedinjene Misaone Forme – mi u budućnosti. Koji bizaran koncept. Ili možda nije?

Da li je to moguće? Mogu li takve izjave naći mjesto u prihvaćenim teorijama? Ili je to očigledna kontradikcija onome što mi, fizičari – znamo o prirodi i njenim zakonima?

Stavimo trenutno na stranu misao da li je moguća egzistencija u obliku čiste svijesti, i zapitajmo se da li je putovanje kroz vrijeme moguće – pa čak i samo teoretski? Da li je slanje i primanje informacija iz budućnosti, kao i njihovo slanje u prošlost dozvoljeno našim dosadašnjim teorijama relativnosti i kvantne mehanike? Ako bi se informacija mogla poslati, da li to također i povlači da fizička materija također može biti „poslana“ preko neke vrste TransDimenzionalne Atomske ReMolekularizacije? I ako je to moguće, koji su zakoni koji to omogućuju ili ne? Koji je značaj svega toga?

Dakle, iskreno govoreći, mi to ne znamo, ali možemo imati neke zaključke u vezi toga. Kurt Godel je postao famozan radi matematičkih radova koje je izdao i poslije toga je počeo studirati Einstein-ovu teoriju relativnosti i napravio je veliki korak i napredak u fizici: otkrio je skupinu drugačijih razumnih kozmoloških rješenja Einstain-ovih jednadžbi – svi osim jednog su sadržali uzročne petlje!

Isprva, te uzročne petlje su odbačene od strane relativista jer su bile „previše lude“. Argumenti za neprihvaćanje tih modela univerzuma su bili osobne prirode i komentirani sa nivoa gledišta koji su viši od onoga koji ih je izumio ( otkrio ). To je uobičajeni fenomen u raznim žustrim debatama između znanstvenika koji se zove „toranj bjelokosti“ akademije.

„Uzročna petlja“ znači istu stvar kao i „Vremenska petlja“. Ona se može opisati kao odlazak u budućnost i vraćanje na istu točku vremena i prostora iz koje ste krenuli. Nazvana je „uzročna“ jer je, u Einstein-ovoj teoriji relativnosti, vrijeme relativan koncept i različiti promatrači mogu iskusiti vrijeme različito, a termin „uzročan“ je upotrebljen da bi se izbjeglo upotrebljavanje termina „vrijeme“.

Ali malo po malo, uočeno je da se uzročne – ili vremenske – petlje MOGU pojaviti u drugim rješenjima Einstein-ovih jednadžbi također, kao i u uobičajenim slaganjima sa nekim vrstama „zakretanja“ svemira.

Uzročne petlje ne čine putovanje kroz vrijeme nemogućim – već vjerojatnim. Ali tada one vode do neprihvatljivih logičkih paradoksa, a fizika ne radi takve paradokse uopće – tu nastaje veliki problem! Pojavu komuniciranja sa prošlošću i dobivanje informacija iz budućnosti SU diskutirali u fizici čak u vrijeme „ravnog“ nezakrivljenog vremensko-prostornog tumačenja Lorentz-a i Minkowskog. Hipotetski dijelovi brži od brzine svjetlosti ( superluminalni ) – tauoni – mogli bi služiti u komunikacijske svrhe. Oni bi omogućili „anti-telefon“ – telefon kojim bi mogli razgovarati s nekim u prošlosti.

Da li tauoni postoje? Ili da li MOGU postojati? To je još uvijek pitanje na koje se ne može odgovoriti sa potpunom točnošću.

A istina je ta da paradoksi ne smiju nikad biti ignorirani. Oni uvijek indiciraju da neka važna lekcija mora biti naučena – da je jedan bitan napredak ili promjena neophodna. Isto vrijedi i za paradokse koje impliciraju primanje informacija iz budućnosti. Mi se ne možemo jednostavno vratiti u subotu i reći sebi koji su dobitni brojevi na lotu koji će izaći u nedjelju. Ako bi to bilo moguće, također bi i bilo moguće da u izvjesnoj budućnosti, buduće „Vi“ kaže vama da si to NE govorite. Tako imamo paradoks: mi u budućnosti, intervenirali smo u prošlost da si onemogućimo komunikaciju iz budućnosti!

Paradoks: ako komuniciramo – nismo komunicirali, a ako ne komuniciramo, tada smo komunicirali! Nemoguće u linearnom, nerazgranatom univerzumu!

Ako bi bilo moguće pobjeći iz takvog paradoksa, bijeg bi ostavio „vrata“ otvorenima, makar i malo – i kod našeg anti-telefona?

Svakako – tu je ne samo jedan – već nekoliko izlaza iz toga.

Prvo, očiti paradoks nestaje ako priznamo mogućnost da su kanali za komunikaciju koji su svojstveno bučni ( puni smetnji ) – da je to normalna situacija kod kvantnog fenomena. Dakle, ako je komunikacija s prošlošću kvantni efekt – mi smo pošteđeni od evidentnih paradoksa. Kvantna teorija može biti korisna!

Ako šaljemo signal u prošlost, nikada nismo 100% sigurni da će poruka biti isporučena bez izbličenja – distorzije. I suprotno, primanje iz budućnosti ne donosi 100% sigurnosti da dolazi iz autentičnog izvora iz budućnosti ili je samo spontana i slučajna kreacija kraja koji ju prima. Ako je to slučaj, i ako je izvjesna kvantitativna informacija – koja jest, teorijska veza između prijemnog i predajnog kraja je sigurna da zadrži vezu – tada nema više paradoksa čak i sa smisleno efikasnim informacijskim kanalima.

Drugim rječima – MOGU postojati signali iz budućnosti u prošlost, ali tada postoje poneki „prijemnici“ od svih mogućih koji to mogu primiti. Pa čak i od te nekolicine koji to uopće mogu primiti, poneki je samo propisno usklađen za prijem, što može biti problem statičke prirode. Pa čak i ako nemamo statičkih smetnji, ti prijemnici koji mogu primiti čiste informacije će iskusiti statiku „ne-vjerovanja“ i iskrivljenja informacija poslije primanja.

Tu je još i drugi aspekt takvog transfera informacija – mogućnosti povezane s IZBOROM DOGAĐAJA – izborom jedne od mnogih mogućih budućnosti. Može se dogoditi da savijanje univerzuma odgovara svakome od takvih događaja. Savijanje univerzuma u beskonačno „drvo“ odluka je već diskutirano u kvantnoj teoriji mjerenja – pa čak ima i ime: Mnoge svjetske interpretacije kvantne teorije.

Dva dobro znana fizičara koji su smatrali da su mnoge svjetske interpretacije više nego obično teoretiziranje su John Archibald Wheeler i David Deutsch. Možete proučiti njihove knjige za dublje razumijevanje tog materijala.

Mnoge svjetske interpretacije imaju jednu ozbiljnu slabost: nisu napravljene po algoritmu za dokazivanje odabira trenutka savijanja. Tako da je to više jedan uradak nego kompletna teorija. Doduše, tu je i teorija koja ispunjuje prazninu u tim Mnogim svjetskim inetrpretacijama – i tu teoriju ja dobro znam i čak mnogo bolje nego mnogi drugi, iz jednostavnog razloga što sam ju razvio zajedno s Philippe Blanchard-om ( sa Sveučilišta Bielefeld ) tokom zadnjih 6 i više godina kao integralni dio Quantum Future projektom. Nazvana je Događajno Unaprijeđena Kvantna Teorija ( EEQT ). Kompletan popis sadržaja i mnoge druge informacije o tome možete slobodno naći na internetu pod „Quantum Project“ na stranicama http://www.quantumfuture.net/quantum_future/

Činjenica da naše generalno prihvaćene teorije sadašnjice ne uskraćuju mogućnost putovanja kroz vrijeme, ali to ne znači da znamo sagraditi vremenski stroj! S druge strane, možda je moguće da već postoji vremenski stroj i da se koristi, a mi i ne znamo i ne razumijemo princip njegovog rada jer prelazi današnje teorijsko znanje i sve koncepcije u velikoj mjeri. Također je moguće da neke od vremenskih strojeva mi smatramo da služe u potpuno druge svrhe, a ne znamo da su ustvari vremenski strojevi. Mnoge stvari su moguće...

Sad se vratimo na superluminalnu komunikaciju, ili „kanaliziranje“ ( channelling ), posebno na Kasiopejski slučaj. Činjenica da je slanje informacije u prošlost moguća nužno ne znači da takva jedna informacija bi trebala doći iz budućnosti – da to i jest!

Ali ako generalno prihvatimo da je vanzemaljski život moguć i ako koristimo svo naše znanje i resurse da bi istražili život izvan naše Zemlje, tada bi također trebali imati razumijevanje da takav prijem informacija iz budućnosti je jednako moguć. S takvom perspektivom, znanost bi trebala istražiti bilo koji trag takvih informacija.

Koje vrste informacija kroz takve kanale trebamo tražiti? Koje vrste antena trebamo? Kako ćemo ih usmjeriti u precizno „buduće vrijeme“? Npr. u godinu 3000? Ili 30000? Ili 300001?

Moj odgovor je: ništa takvog nam ne treba. Sve što trebamo, već imamo – NAŠE UMOVE. Nadalje, pretpostavljamo da je znanje i tehnologija u budućnosti ( ili može biti ) mnogo naprednija nego naša današnja, pa je jedino prirodan način taj na koji će poruka iz budućnosti stići do nas je direktno u naš um.

Čak se i danas koriste tehnike kojima se informacije direktno prenose u naše umove. One nisu uvijek korištene za našu dobrobit – iako postoje. Ali zašto onda, ako su komunikacije iz budućnosti moguće, ne dobivamo svakodnevne poruke? Ako naši umovi mogu koristiti kao prijemnici, zašto onda mi nismo svi svjesni tih prijenosa poruka?

Mislim da odgovor ima vezu s paralelnim realitetima i savijanju univerzuma, i možda je neka civilizacija koja je mogla primiti poruke iz budućnosti na bazi dnevnog prenošenja informacija, je prestala postojati jer komunikacija kroz vrijeme je vrlo opasna igra. Vi proizvodite paradokse i ti paradoksi uklanjaju sve paralelne univerzume iz „spremišta“ svih mogućih univerzuma – ako kreirate univerzum sa paradoksima, ono uništava samo sebe djelomično ili kompletno. Možda je samo inteligencija maknuta iz takvog univerzuma jer je ona i stvorila paradoks. Možda smo vrlo sretni da uopće i možemo primati takve poruke iz budućnosti jer još uvijek egzistiramo.

Pretpostavimo da je naša civilizacija došla do te točke razvoja kada svatko može komunicirati sa sobom u prošlosti; imamo kompjuter sa specijalnim programom i perifernim uređajem koji nam to omogućava. To postaje zadnji krik mode: svatko komunicira sa sobom u prošlosti da bi se upozorio o opasnostima koje dolaze ili o krivim odlukama koje je počinio, ili pak o loto brojevima koji će se izvući. Ali, ono što je viđeno kao „loš izbor“ ili „gubitak“ za jednoga, može biti „dobar događaj“ ili „dobitak“ za drugoga!

Idući korak bi bio da „hakeri“ počinju ulaziti u sistem i slati namjerno krive informacije kroz komunikacije u prošlost da bi namjerno izazvali loše odabire i gubitke za nekoga da bi proizveli dobitak i beneficije za sebe ili nekoga tko im je platio da to učine. Onda bi nadalje prvi pojedinac koji bi vidio tu krivu informaciju, vratio se malo prije toga i upozorio sebe da je ta informacija kriva i da ju je poslao netko sa namjerom da krene po krivu. Tada bi haker opet to vidio, poslao još prije informaciju da će ovaj dobiti krivu informaciju ( koja je u stvari prava ) i tako bi nastala čitava zbrka. Takav proces bi se mogao nastaviti beskonačno s konstantnim i ponavljanim komunikacijama u prošlost, jedna informacija bi kontradiktirala drugoj, jedan signal bi isključivao drugi, s ukupnim rezultatom da bi prošlost trebala biti IDENTIČNA kao i što je bila i da komunikacije uopće NIJE bilo!

Tu je također i vrlo vjerojatna mogućnost da se taj scenarij upravo DEŠAVA u našem svijetu.

Također je i moguće da kad god neka civilizacija dođe na točku u kojoj može manipulirati prošlost, a time promjeni sadašnjost, i vrlo vjerojatno uništi sama sebe i „savije“ univerzum. Da se to ne dogodi, obično dolazi kataklizmička pojava prije nego što se to ostvari i to djeluje kao „kontrolni sistem“ ili način pomoću kojeg se reduciraju tehnološke mogućnosti opet na nulu, izbjegavajući tada mogućnost za totalni kaos. Takvim načinom kataklizmički događaji bi mogli biti jedan preventivni ili zaštitni udar protiv takvih manipulacija i može biti rezultat kontroliranih akcija nas samih u budućnosti koji vidimo opasnosti u nadolazećoj komunikaciji sa samima sobom u prošlosti!

Dakle. Mogućnost je ova: ako SE ostvaruje komunikacija iz budućnosti, ona MOŽE biti konstantno prisutna u svakom od nas i može sadržavati mješavinu laži i istine. Sad problem postaje više nego samo „podešavanje na frekvenciju“ izvornog signala jer hakeri mogu imitirati signal i postati VRLO pametni u isporuci njihovih laži suprotnim „vrućim i zbunjujućim“ istinama. Problem postaje sveopći kad se postigne situacija kad nitko u ništa više ne vjeruje i ništa NE ČINI jer je SVE dezorijentirajuće i ne vodi ničemu, i ako je netko dobro INFORMIRAN tada postoji mogućnost da je totalno u krivu!

Ono što je važno je sljedeće: mi ne možemo spriječiti hakere od hakanja. Ali ono što možemo je to da uložimo svaki napor da ih spriječimo da hakaju u NAŠIM sistemima pomoću uzdizanja znanja i svijesti koje bi nas mogle zaštititi. Hakeri uvijek traže „lakši izbor“, ( jedino onih par koji zbilja VOLE izazov ), i uvijek će odstupiti ako naiđu na sistem koji je sve više i više sigurniji i ne mogu ga više samo tako lako probiti.

Kako ćete učiniti svoj kompjuter ( ili vas same ) imune na hakere?

Nikad niste 100% sigurni, ali ako preventivom postavite sve na svoje mjesto, konstantno promatrajući eventualne znakove prisustva hakera – oštećenja sistema, gubitak memorije, energije, oštećeni podaci, stvari koje se „ne uklapaju“, koje su „izvan konteksta“ – možemo reducirati mogućnost hakanja ( upotreba firewall-a i slično ). Ali to smo samo u mogućnosti učiniti ako smo SVJESNI hakera, ako ZNAMO da će oni pokušati ući u sistem u obliku „normalnog“ podatka ili pod nadogradnjom operativnog sistema ili sličnog programa koji će nam obećati „organizirati“ naše podatke i stvoriti veću efikasnost i olakšati upotrebu „user friendly“, dok istovremeno djeluju kao masovni „kradljivci“ energije i resursa – radne memorije ( RAM-a ) i hard-diska ( prostora na disku ). Tu su još i spy ( špijunski ) programi, razni „dialer-i“ programi koji zovu direktno skupe linije... itd.

Kao smješnu usporedbu možemo istaći: možemo zamisliti Windows operativni sistem kao „ultimativni haker iz budućnosti“ koji u obliku ovce predstavlja vuka koji guta naš RAM i prostor na hard-disku i šalje informacije o našim stvarima u kompjuteru i podatke koji idu tko zna kuda kad se svaki put spojimo na internet!

I naravno, tu su virusi. Kad god umetnete floppy disk, usb disk ili memoriju, cd, ili dvd u naš kompjuter, riskirate infekciju virusom, koji može sporo ili jako brzo uništiti SVE vaše podatke u kompjuteru, pa čak i onemogućiti BILO kakvu zaštitu poslije, onemogućiti bilo koju funkciju kompjutera i napraviti mnogo štete.

Analogija u ljudskom pitanju je ta da mnoge religije i sistemi „vjerovanja“ koji su uprogramirani u naše kulture i u naše živote preko mnogih „Božjih/proročanstva“ programa, zamjenjujući malo po malo naše osobno razmišljanje s „dogmom i doktrinom vjere“.

Dosta s analogijama. Mislim da čitatelj može zamisliti veliki broj varijacija na temu i saznati kako smo podložni dezinformacijama prerušenim u istine, bilo da dolaze iz budućnosti, sadašnjosti ili prošlosti.

Laura navodi: Mnogi ljudi su pitali o tvrdnjama Stewart Swerdlow-a da su sve vrste channelinga ( osim njegovog, naravno ) dio vladinog programa kontrole misli i da su usađivani u ljudske glave iz satelita. Mi odgovaramo: slažemo se da postoji „Zvjezdana zavjera“ i da je dosta ( ako ne i većina ) materijala dobivenih channeling-om dio ljudskog programa za dezinformiranje ili je pod utjecajem negativnih snaga. Vjerujemo čak i da su imali utjecaja na jedan dio našeg materijala.

Ark(adiusz) je naveo: Ne mogu uzet Swedlow-a za ozbiljno. Zašto? Jer sam znanstvenik. Gledam na stvari na drugačiji način nego drugi ljudi. Više kritiziram. Čak sam i veči kritičar od mojih kolega. Kad vidim izjave kao ovu „Sav materijal dobiven iz channeling-a je smeće. To je 100% dezinformacija“ ili „Sav materijal iz channelinga je dezinformacija“ i „Kanaliziranje ( channeling ) dolazi sa satelita“, postajem vrlo sumnjičav. Zašto? Odmah vidim da govore čiste gluposti – u TIM rečenicama. Ali kad vidim nekoga da priča gluposti u par rečenica i kad je netko toliko siguran – ONDA tu osobu ne uzimam za ozbiljnu u svim ostalim njegovim tvrdnjama.

Koje su činjenice? Koje su mogućnosti? Dobro, imamo mogućnost da neka ( ili mnoga ) današnja kanaliziranja dolaze preko satelita ili drugih izvora programiranja. To JE moguće. Iduće pitanje je: ZAŠTO?

Evidentni odgovor je: da bi dezinformirao, zavarao, preko New-Age naivnih ljudi.

Da li je Kasiopejski materijal mogao tako doći?

To nije tako jednostavno. Mi nismo naivni. Mi smo kritički osvrnuti na to. Mi razmišljamo, analiziramo. Testiramo i istražujemo.

Da li je DIO od naše komunikacije mogao biti izmanipuliran na taj način?

DA. Postoji takva mogućnost.

Može li SVE, ili bar 95% materijala biti primljen na taj način?

NE. Jer tu su previše slučaja i primjera kad Kasiopejci odgovaraju na pitanja koja bi kroz „satelitski način“ prenošenja informacija od strane neke inteligencije trebala imati trenutan uvid u sve umove na ovom planetu odjednom i naravno, pristup u njih.

Zbog toga, mislim da Stewart-ove izjave da je SVO kanaliziranje lažno i dezinformacija i da pristiže sa satelita više od 95% pokazuje da:

1) On nije u mogućnosti razmišljati logički

2) On nije zainteresiran u pronalaženju istine.

I to je glavna razlika između pristupa. Dok smo mi spremni zapitati bilo što o bilo čemu, i UVIJEK tražimo nove činjenice, drugi individualci tvrde „MI ZNAMO ISTINU“. Evo je! I onda mi pronalazimo jednu ili više besmislica i izjava za koju se tvrdi da je savršena, a pobija sve ostalo što govore.

Mislim da je vjerojatnije da NAŠE kanaliziranje sličnije starom načinu kanaliziranja, znanom već godinama. Moja majka je razgovarala s duhovima koristeći porculansko posuđe. Duhovi su joj odgovarali. Bila je preplašena. Nije bila u nekoj New-Age zajednici, ona je samo bila obična starica. Nema svrhe da sateliti troše svoju energiju i kompjuteri svoje resurse da bi pričali sa mojom majkom.

Vidite na što mislim? Vrag je uvijek – u detaljima.

Kad god netko tvrdi:“Sve bijelo je crno“ – postajem sumnjičav. I odbacujem sve ostalo što oni kažu. Ne zbog toga što „bijelo koje je crno“ nije moguće, a znamo da IMAMO paradokse, nego ZATO što je ta osoba koristila tu riječ od tri slova: „SVE“.

Kao za pararelne realitete. Da, vjerojatno je to dio zaključka. Kao i za pokušaje preko satelita – njihovi prljavi pokušaji – da, i to je vjerojatno. I mi ih UZIMAMO u obzir. Ali UVIJEK pokušavamo primjenjivati naše razmišljanje 3. denziteta – našu „osudu“ koja je karakteristična za 3. denzitet. Ta provjera u 3. denzitetu NIKAD NIJE DOVOLJNA kad imamo posla s snagama 4. denziteta, ali je UVIJEK NEOPHODNA. To znači u praktičnom smislu:

1. UVIJEK MAKSIMALNO PROVJERAVAJTE ČINJENICE

2. NIKADA NE SMATRAJTE DA SE MOŽETE OSLONITI KOMPLETNO SAMO NA NJIH!

Ono što želim reći je: ovo kanaliziranje, Kasiopejsko kanaliziranje JE drukčije od ostalih. Ono je drukčije iz samog početka, nastavlja se i bit će drukčije od drugih. Možemo mu dati i ime: KRITIČKO KANALIZIRANJE. Takva mu je namjera i nije slučajno baš takvo. To je kanaliziranje u kojem je namjerno pošiljatelj važan kao i sama poruka sama po sebi. Oni su nerazdvojno zapleteni međusobno u kvantnom smislu; međudjelujuće kvantne amplitude. One formiraju jedinstvo, cjelost. Odstranjivanje poruke od pošiljatelja bi bilo, u ovom Kasiopejskom kvantnom eksperimentu, kao zatvaranje rupe u dvostrukom rasporu kod eksperimenta. Kad zatvorite jednu rupu, cijeli uzorak je drugačiji, ne samo jedan njegov dio.

Što je to „kritičko kanaliziranje“? U kojoj mjeri je drugačije od ostalih?

Trebalo bi jako puno prostora i vremena da se to opiše u detalje. Jednog dana ćemo to i napraviti. Ali zasad, dozvolite mi da napravim samo mali pogled na to: Kasiopejsko kanaliziranje ima svojstva znanstvenog eksperimenta. Zamislite znanstvenike u njihovim laboratorijima kako rade na glavnim zakonima univerzuma. Oni rade čitav niz važnih eksperimenata. Oni su istrenirani profesionalci, oni znaju tematiku, znaju koju opremu imaju u laboratoriju i njihovu namjenu i mogućnosti. Ali oni su ljudska bića. Jednom će netko od njih ispričati koji prljavi vic, jednom će odbaciti cijelu seriju nekih podataka jer je miš preko noći poremetio njihovo mjerenje u nekom pokusu. Sada, razmislite koju bi korist imali od toga da sve to upišu u njihove papire uključujući prljav vic, i krive podatke koje su dobili radi miša, i mrlje radi razlijane tinte... itd.

To nije način na koji se radi znanost. I Kasiopejski eksperiment će se nastaviti kao znanstveni projekt. Sa standardima znanosti koje imamo na umu. Kasiopejsko kanaliziranje je Kritičko Kanaliziranje. Ono je drugačije od ostalih, a takvo će i ostati.

Razlika je u pristupu. Mi tražimo istinu. Swerdlow je siguran da on to zna, i da to želi nametnuti drugim ljudima, odnosno manipulirati drugim ljudima, uvjeravajući da je istina ono što on govori. Kad nešto tvrdi – to dolazi iz Skupne duše i Božjeg uma. Ali kad se netko drugi usudi to isto reći, samo sa drugačijim pristupom – to je odmah nužno „100% dezinformacija“ i „glupost“.

Mi pokušavamo podijeliti sa drugima naša razmišljanja, i kad je neophodno – mi smo spremni naučiti nešto i PROMJENITI naša razmišljanja. I to je najvažnije. Taj stav – biti otvoren ( prema nečemu novom ).

Što ako je Swerdlow u pravu? Čak i ako možemo to smatrati vrlo nevjerojatnim, ali što ako je u PRAVU? Može li on biti u pravu?

Naravno, znanstvenik sam i koristim moj mozak za prosuđivanje. Moram uključiti i tu mogućnost također – iako mi izgleda nevjerojatna. I ja sam zaključio da on ne može biti u pravu. Evo zašto: zaključak se donosi preko „reductio ad absurdum“ – što je obično korišteno u logičkim i matematičkim dokazima. Vi pretpostavite nešto da je istina i onda nekim logičkim lancima i zaključcima dolazite do rješenja da vaša pretpostavka ne može biti istinita. Nekako zapetljano – ali korisno.

Primjenimo tu metodu na Swerdlowa i njegove tvrdnje da je „svo kanaliziranje 100% dezinformacija jer dolazi sa satelita“. Pretpostavimo da je to istina. Da bi to bila istina, mora uključivati mogućnost čitanja i kontroliranja SVIH umova ČITAVO vrijeme.

Ali ako je to slučaj, zašto bi onda Swerdlow bio iznimak u toj kontroli? Zato logički, Swerdlow je također kontroliran i programiran preko satelita ( ako su svi, onda je i on ). Ako je tako, onda ono što je napisao, je krivo. I zato jer je toliko glasan i toliko siguran o ovoj temi, bez neke svrhe, logički zaključak je da NIJE istina ono što govori, odnosno da je to dezinformacija.

Dakle, vidimo da početak koji nastaje iz pretpostavke da je u pravu ( sateliti utiču na svakoga ), dolazimo do zaključka da ono što govori je laž ( jer on jednostavno ponavlja satelitsko dezinformiranje ). Dakle, imamo reductio ad absurdum.

Ali možemo ići čak dalje. Možemo li vidjeti zašto Swerdlow tvrdi takve očite gluposti? Zašto?

Pa i hipotezu možemo imati također. Iz prijašnje analize možemo imati: ako NIJE SVE kanaliziranje iz satelita, onda NEKO kanaliziranje može biti i sa stvarnim informacijama od „blagonaklonih viših bića“, od „nas iz budućnosti“ ili iz „Božjeg uma i grupne duše“, zovite ih kako god hoćete, tada je i prirodno da ima snaga koje pokušavaju diskreditirati OVO kanaliziranje. Dakle, rješili smo jedan problem ovdje. On naziva sudionike kanaliziranja dezinformirajućim agentima, i ako je u pravu ili bar malo u pravu, tada imamo razloge za pretpostaviti da je Swerdlow agent tih snaga.

Imamo još jednu vježbu u logičkom rezoniranju i kritičkom razmišljnju koja mi pada na pamet. Swerdlow nije siguran o tome što je kanaliziranje, pa da navedem primjer posebnog primjera korištenja Ouija ploče, kao što je objašnjeno na našim web stranicama. Zašto koristimo Ouija ploču? Da bi izlučili vanjske utjecaje i poremećaje. Tako da je to jako teško za satelite, ili ostalo programiranje i signale koji dolaze iz ljudskih i hibridnih izvora, da ako i bude pokušaja utjecaja – da ne utječu na poruke. Najmanje su potebne dvije osobe. Bez rituala. Kritičko razmišljanje, ponekad šala, česte kave, čisti umovi, glasna diskusija, i ploča. Razmišljanje u smislu moguće kvantne fizike koja zadire u interakcije umova sa materijom. Jasno mi je da metode koje koristimo su više robusne i zaštićene od slobodnog bombardiranja izvana od strane signala za kontrolu razmišljnja. S druge strane, razgovarati direktno sa „Božjim umom“ kao što Swerdlow radi, je više izloženo vanjskim utjecajima. Na primjer, slabi elektromagnetski ( EM ) signal izvana može utjecati na sičušni implant ( umetnuti uređaj ) u vlastitom zubu, i tada to izgleda kao da ga primamo od „grupne duše“...

Dakle, logičko razmišljanje i kritičke analize prethode dobivenim hipotezama. Ali, molim vas, ne skačite u zaključke da mi rješavamo sve probleme. Važni problemi su još uvijek tu i trebaju biti rješeni. Dana analiza ne govori KOJE je kanaliziranje ( ako ijedno jest ) legitimno. Ona daje indikacije. Da bi odgovorili na to pitanje, neophodno je napraviti kompletnu analizu i uzeti u obzir mnoge aspekte. Kompletno drugačije metode se trebaju koristiti. Ako je A u suprotnosti sa B, i ako nađemo da je A krivo, to ne znači da je B u redu !!! Da vidimo da li je B u redu ili ne, to je drugi problem.

Još bi samo naglasio da smo diskutirali mnogo puta Kasiopejsko kanaliziranje na web stranicama i sa mnogim drugim grupama, čak i naši „neistomišljenici“ su priznali otvoreno da su ove kasiopejske transkripte izvanredni zapisi.

Bilješke pisca:

Kao što sam imao priliku da prođem kroz transkripte po datumima, postalo je evidentno da ima nekoliko stvari koje su utjecale na stil korišten od strane Kasiopejaca. Jedan dio je zbog Laurinog ranog konstantnog izazova prema vjerodostojnosti materijala koji se odnosi na evidentnom uzorku i sadržaju njenih pitanja. Drago mi je da je nastavila sa skeptičnim načinom pitanja, pa čak i kad je bio slučaj da je to rezultiralo da nemamo jednostavan linearan razgovor ( upadice i mijenjanje teme ).

Jedan od najvažnijih aspekata Kasiopejskog stila je taj da čak i kao „misaone forme višeg denziteta“, da su vrlo obazrivi prema ljudskim slabostima i manama. S vremena na vrijeme, pročitamo transkripte gdje je gostu prekinuto davanje informacija radi objektivnih razloga, kao npr. kad Kasiopejci samo promjene tok ispitivanja sa odgovorima kao npr. „Oh?“ – „Možda“ – „To ima dublji smisao od toga“ – ili „Kasnije više o tome“, rađe nego da forsiraju ispitivanja gosta prije nego što je on uopće spreman primiti takvu poruku ispitivanjem samog sebe. Ponekad želim proći kroz stranice i potražiti nešto što nije toliko inteligentno rečeno, kao npr. „Hej, pametnjakoviću, otvori svoje oči i uši“ ili „Ne gubi vrijeme na glupe stvari kao što je ova“. Ali Kasiopejci nisu prešli tu „liniju“. U svim slučajevima njihova perspektiva izgleda da je ona koja zahtjeva da se osoba „probudi“ jer je „izabrala“ da se probudi, a ne da je potresena pobudom misaonim formama 6. denziteta, ili iz razloga nestrpljivosti stanovnika 3. denziteta kao što smo mi.

Drugi aspekt dijaloga su primjeri kada očito „vibracija, frekvencija ili namjera“ nekog od učesnika čine jednostavno izbacivanje iz toka procesa i oni bi obično odgovorili „doći ćemo na to poslije“ ili „ne sada“. Opet, to ne pomaže onima od nas koji su programirani da primaju samo informacije koje su dane u jednostavnom, linearnom dijalogu. Ali poslije doživljavanja proširenja umnih mogućnosti koja rezultiraju iz RAZMIŠLJANJA, drago mi je da žele rješiti proces i takvim načinom također.

Na kraju, najvažniju stvar koju sam uočio je ta da bilo koju informaciju i zaključak koji daju ( osim u rijetkim slučajevima kad okolnosti čine ekstremnu opasnost za tu osobu ), da ona služi za proširenje naših granica razmišljanja i svijesti. To nisu samo nekoliko malih proširenja, nego dosta velikih da napravimo naš dio provjere informacija i pretvorbu novootkrivene svijesti u akciju i primjenu. Tada nam daju još dovoljno toga da otkrijemo idući korak. To je kao da osiguraju da mi znamo tablicu množenja prije nego nam počinju objašnjavati dijeljenje, algebru i geometriju.

Također sam primjetio da sakriju „dragulje“ u tekstu koji jedino mogu biti otkriveni našom pobuđenom svjesnošću, ponekad i mjesecima ili godinama kasnije. U nekim slučajevima je to fraza, ponekad samo riječ koja, smještena u određeni kontekst, poprimi smisao u slijedu događaja i razvoja u smislu svjesnosti i samog realiteta. Kasiopejska transmisija – kanaliziranje – je zaista majstorsko konstruiran proces, čak i ako je ponekad frustrirajući.

Kasiopejci inzistiraju na primjenu njihove vlastite interpunkcije – uključujući i određene količine – i često njihov osobni spelling ( pravilno pisanje riječi ). Oni primjenjuju te kompozicijske aspekte da bi dodali specijalnu važnost i naglasak na stvar, iako priroda tog naglašavanja nije odmah uočljiva čitatelju koji prvi put kroz to prolazi. Iz tog razloga, u slaganju ovih transkripti za ispis ( printanje ), pravilno pisanje, stil i gramatička konstrukcija sadrže greške koje bi izdavač normalno ispravio, ali su one namjerno ostavljene netaknute.

Bio bih nemaran u ovom projektu ako nebi zahvalio svima onima koji su pridonijeli svojim vremenom i trudom da se transkripte obrade da se mogu ispisati ( isprintati ). Napomena: kanaliziranje je snimljeno na kazete, pa se poslije zapisivalo ručno svako slovo, riječ i rečenica iz nje preslušavanjem... To sve nebi bilo moguće bez vaše pomoći i asistencije.

Laurine napomene prije čitanja teksta

Trebalo nam je mnogo vremena da objavimo čitavu seriju Kasiopejskih transkripti iz mnogo razloga, a glavni je taj da je materijal jako „neorganiziran“. Kada smo inicijalno počeli objavljivati ga kao što je dolazio, čitatelji su nam postavljali mnoga pitanja tako da smo uočili da metode koje smo koristili za „testiranje izvora“ su prouzrokovale komplikacije kod pisanja i izdavanja. Onda sam počela pisati WAVE Serije i druge kao oblik sakupljanja izvadaka koje objavljujem zajedno ujedinjene kao one koje imaju istu temu. Kad sam počela to raditi, nevjerojatna stvar mi se počela dešavati: počela sam vidjeti dijelove „između“ redaka u pojedinim transkriptama i naučila sam kako ih primjeniti slažući ih zajedno sa ostalima koji su u vezi toga. Ono što je još više zapanjujuće je činjenica da kad bi postavila pitanje o nekom subjektu, odgovor bi „proletio“ mojim prstima na ploči na manje-više prirodan način. Često sam bila iznenađena s onim što je izašlo iz toga svega. Upitala sam Kasiopejce o tome 23.09.2000.g. i evo što su rekli:

P: Htjela bih reći da je pisanje ovih serija bio jedan od najboljih edukacijskih projekta koje sam napravila. Jer u tom pisanju, morala sam pročešljati transkripte i objasniti ih drugim ljudima i prije nego što sam to mogla učiniti – morala sam to objasniti sebi. To je postala stvar dubokoumnog proširenja razmišljanja...

O: Dobro.

P: To je toliko zabavno, učiti te stvari koje trebam sve posložiti, skoro kao i kad sam ih čitala. Ja sam jedina koja ih piše. Zbilja je to nevjerojatno.

O: U jednom dijelu ti ih i pišeš.

Ovo je povezano s nečim što su me Kasiopejci podupirali od početka, govoreći da će početkom Oktobra 1994.g. „Tvoja svijest će ti uskoro dati oštre, precizne i točne informacije“. Shvatila sam da su Kasiopejci mi u budućnosti i da što se više približavamo toj budućnosti, mi postajemo oni... i oni – ja – gdje razgovaramo direktno kroz moje pisanje, pokazujući mi kako sastaviti i urediti sav taj materijal poslije nego što sam napravila sav taj nered u toj fazi preispitivanja i odgovaranja. Bilo mi je jasno da me je dugi rad sa pločom približio Kasiopejcima toliko blizu da sam otkrila krug koji je zatvarao moju svijest i direktno prolazio kroz moje ruke.

Nešto se mora reći glede „izazovne faze“. Napisala sam u biografiji u Amazing Grace knjizi:

Nažalost, poslije prethodne dvije godine pretežno nebuloznih duhovnih interakcija, nismo još imali naviku snimati i nismo znali da li je ta komunikacija pouzdana ili ne. Dakle, radili smo samo bilješke prvih nekoliko sesija. Poslije nekoliko tjedana ponavljanih kontakata i očiglednom jačanju komunikacije, kupila sam specijalni kazetofon da bi snimila sesije.

Od tog trenutka, počeli smo ono što je daleko rigoroznija „testna faza“ komunikacije. To je uključivalo brza pitanja kojima smo uletavali iz teme u temu kroz široki spektar kategorija. Provjeravala sam dosljednost podataka, pokušavajući zbuniti izvor i pokušavajući odrediti spektar i ograničenja. Najviše me je zanimalo postavljati pitanja vezana uz „nerješene misterije“ i potrošila sam nekoliko dana proučavajući kroz knjige za specifičnu „misteriju“ o kojoj bi pitala.

S jedne strane, to je dobra stvar, a s druge to nije bilo dobro. Jedna stvar koja je proizašla iz toga za vrijeme tog procesa je ta da nije bilo moguće za bilo koju informaciju da je „prebačena zrakama“ u naše glave iz bilo kojeg ljudskog izvora budući da su pitanja bila toliko nasumična i slučajna, a odgovori su bili toliko brzi, a mnoge sam provjerila tek kasnijim proučavanjem i istraživanjem. Zapravo, neke od informacija koje su Kasiopejci dali, nepoznati su čak i znanstvenicima i morali smo zbilja „duboko kopati“ za odgovore koje zaozbiljno potvrđuju da nam Kasiopejci mogu reći stvari koje definitivno nisu bile dio naših podsvjesnih umova. Više od toga, ako je informacija bila „usađena“ preko satelita, tko god je tu bio očitavajući naše umove u nultom trenutku vremena, ili usađivala se u naša pitanja, morao bi imati najbržu „istraživačku ekipu“ na planeti, jer su Kasiopejci bili brzi na odgovoru. I oni su uskoro počeli raditi svoju vlastitu interpunkciju, preciznu mogu nadodati, da ako je netko „usađivao“ informacije u naše glave, morali su imati pobornika za gramatiku, najbržeg na svijetu – toliko brzog da može trenutno potražiti bilo koji termin u najvećoj svjetskoj knjižnici!

Najlošija stvar u mojoj „testnoj fazi“ je činjenica da nije bilo u najmanju ruku niti jednog dijela materijala gdje nismo prebacivali s tema na temu u čitavom komuniciranju. Iako bi se vratili natrag i pitali pitanja koja su sljedila kasnije, ali bilo koja sesija je mogla iskočiti iz viših kosmičkih realiteta u percepciju kućnih mačaka.

Drugi faktor je bio taj da poslije početka snimanja sesija, osjećala sam da mi je dužnost prevesti svaki sitni komentar koji je netko u sobi spomenuo. To je rezultiralo mnogim razgovorima sastrane koji su bili uključeni u tekst. To je odbojno, ali sam ih ostavila da čitatelj može imati ideju o tome kako su tekle sesije. Čitatelj će također primjetiti da su tu stotine odvojenih podataka. To je mnogo podataka za obraditi. Tu je u stvari više podataka nego što su prezentirani ovdje, ali to su informacije koje su odvojene od generalnih radi toga jer sadrže informacije tehničke naravi ili su jednostavno osobne.

Neki čitatelji su primjetili da neke sesije čine izvatke koje su objavljene u nekim artiklima i „drugačije“ su od istih u starim verzijama napisanim u zabilješkama. Jednostavno objašnjenje za to je da bilo tko radi toliko obiman posao u prevođenju snimaka sa trake na pisani materijal i to slovo po slovo, može pomješati neki dio i može se potkrasti pogreška.

U rekonstruiranju ranijih sesija koje su nastale bez snimanja, imamo brojne odgovore za koje nam nedostaju pitanja i zato su izostavljena namjerno. Kasnije sam se vratila na te bilješke i pregledala sve što je tu rečeno i tada je to imalo smisla i naknadno su ubačena ta pitanja koja su „bila moguća“. To je čisti proces rekonstrukcije koju smo napravili jer tada u toj početnoj fazi nismo imali svo potrebno znanje kao podlogu. Zato su prvi setovi transkripti, kao što sam objasnila mnogo puta, neizvjesni u najmanju ruku i takve su i bilješke. U drugim slučajevima, prevođenje je jednostavno netočno i bilo je potrebno ponovo preslušati trake da bi provjerili točnost prevedenog teksta. Ali rađe nego da izbacimo artikle koji sadrže neke greške, mi smo rađe ostavili ih na web stranicama kao „povijesne dokumente“ napretka eksperimenta.

Mnogi ljudi u potpunosti ne cijene nivo ekstremno teškog rada koji smo radili u tom eksperimentalnom procesu, kao i mnoge poteškoće koje sama metoda donosi. Vrlo je lako doći i napraviti kritike dok još nisu sastavljene u cjelost, što je zahtjevalo godine i godine uključujući greške i kvarove na opremi, osobne događaje, duge i naporne sate sa slušalicama na ušima, prevodeći na stotine kazeta. I to je drugi razlog što nismo objavili pune transkripte zasad i također zato jer su još uvijek neizvjesne i iskreno bi trebale biti pročitane sa punom svijesti koju bi trebali imati i nebi se sve ni moglo objaviti radi grešaka na trakama koje niti jedan prevodilac ne može prebaciti u tekst na taj način.

Sada, naš osnovni postupak prije stavljanja teksta u artikle je da se vratimo na preslušavanje originalne trake ako je moguće i provjerimo odabrani izvadak sa originalnom transmisijom za VJERODOSTOJNOST koju ne možemo garantirati u mjeri u kojoj je objavljen. Tu imamo grešaka – izgovor, greške u pisanju,...itd. Vidjela sam mnoge kako sam čitala tekst i mogu ih ispravljati samo malo pomalo i samo zato jer samo mogu pamtiti sesije kad počinjem čitati zapise ispočetka selekcije transkripti. Bila sam tu za vrijeme sesija i pamtim što je rečeno i ako se ne slaže s onim što mi je u memoriji ( pamćenju ), izvadim originalnu kazetu i preslušam taj dio i napravim korekcije. I uvidjela sam da kad si umoran, ometan ili kad imaš previše za napraviti odjednom, da to utječe na proces transkripcije. Bilo je mnogo slučajeva kad zapisničar promjeni sadržaj, pa čak i kontekst, gdje govornik bude neidentificiran ili gdje je odgovor zabilježen kao pitanje i obratno, i radi toga što pamtim originalne sesije, mogu uvidjeti te ljudske pogreške. Nitko to ne može osim mene. I kao što stalno ponavljam, radim koliko god brzo mogu.

Ovdje su preko tisuću stranica teksta. Još jednom, ponavljam, transkripte kako su ovdje objavljene, ne mogu garantirati da su 100% vjerodostojne originalnoj transmisiji. Vremenom ćemo moći dati definitivno i tekst bez grešaka.


-------------------------------------------------------------------------------------


16.06.1994. F.,Laura i S.



P: Pozdrav.

O: Pozdrav.

P: Imate li kakvih poruka za nas?

O: Nastavite raditi ono što dolazi prirodno.

P: U kojem smislu?

O: Proučavanje.

P: Kako se zoveš?

O: Mucpeor.

P: Da li si sa druge planete?

O: Vanzemaljac, iz vaše perspektive, da.

P: Kako se zove vaša grupa?

O: Corsas.

P: Od kuda ste?

O: Kasiopeja ( sazvježđe ).

P: Gdje je to?

O: Blizu Oriona.

P: Čula sam da su Orionci „loši momci“. Da li je Orionska grupa loša?

P: Da li služite sebi ili drugima?

O: Ja služim obima.

P: Koja je vaša filozofija?

O: Jedan.

P: Zašto ste ovdje večeras?

O: Proročanstvo.

P: Koja proročanstva?

O: Tornada / Florida – nekoliko. Također Texas i Alabama.

P: Kada?

O: Kad je Sunce u znaku vage.

P: S koje ste planete?

O: Corsoca.

P: Što će se još dogoditi?

O: Seattle sahrana; Japanski štitovi; Missouri potresi; California raspad; Arizona gori.

P: Kad će se sve to dogoditi?

O: Denver aerodrom skandal.

P: Što o skandalu na Denverskom aerodromu?

O: Novi aerodrom. Veliki, veliki, veliki, veliki skandal.

P: Koja vrsta skandala?

O: Vlada.

P: Što specijalno?

O: Vidjet ćete. Dallas aerodrom je tajna baza; Orlando također. Miami također.

P: Što o aerodromu Denver i kako je to povezano s proročanstvima?

O: Denver otkriva vladu. Potražite. Posvetite pažnju.

P: Što nam još imate za reći?

O: Montana eksperiment sa ljudskom reprodukcijom. Svi ljudi tamo su bili izloženi štetnom radon plinu.

P: Kako to oni rade?

O: Primoraju na to. Ne vjerujte. Ne ignorirajte. SAD u kobnoj zavjeri.

P: Tko je u zavjeri?

O: Konzorcij.

P: Tko su članovi konzorcija?

O: Svi.

P: Tko svi?

O: Vlada i drugi.

P: Tko su drugi?

O: Nepoznati.

P: Zašto nam ne možete reći tko su drugi?

O: Vi znate tko su.

P: Bob Lazar je izložio činjenicu da se vanzemaljci odnose prema ljudima kao kontejnerima. Što to znači?

O: Spremište za kasniju upotrebu.

P: Kakvu upotrebu?

O: 94 posto.

P: 94% od čega?

O: Od cijele populacije.

P: Što pod time mislite?

O: Svi su kontejneri; 94% će biti iskorišteno.

P: Iskorišteno za što?

O: Konzumiranje.

P: Mislite bit će pojedeni?

O: Totalnu konzumaciju.

P: Što mislite pod konzumaciju? Progutani?

O: Konzumirani za sastojke.

P: Sastojke čega?

O: Nove rase. Važno. 13 godina otprilike kad će projekt biti završen.

P: Zašto su ljudi konzumirani?

O: Koriste za dijelove.

P: Ne razumijem. Kako ljudi mogu biti korišteni za dijelove?

O: (Re)Prototip. Spremišta postoje. Nestale osobe često idu tamo a naročito nestala djeca.

P: Imamo li neku zaštitu?

O: Neke.

P: Kako se možemo zaštititi i kako zaštititi našu djecu?

O: Informirajte ih. Ne sakrivajte istinu od djece.

P: Kako nas istina štiti?

O: Svijest štiti. Ignoriranje šteti.

P: Kako djeci reći tako grozne stvari?

O: Oni bi trebali znati.

P: Koja je svrha tog projekta?

O: Novi život ovdje.

P: Da li vanzemaljci koriste naše emocije i energije?

O: Korektno; i tijela također. Svake godine na Zemlji 10% više djece se uzima.

P: Da li pate?

O: Neki.

P: Da li svi pate?

O: Neki. Komadi organa djece se miču za vrijeme dok su pri svjesti. Bubrezi prvo; sljedeće stopala; sljedeće čeljust koju ispitivaju na stolu; jezici se odrežu; kosti se testiraju na udarac; pritisak na srčani mišić dok ne pukne.

P: Zašto nam govorite takve odvratne stvari?

O: Morate znati što Konzorcij radi. To se radi najviše djeci Indijanaca.

P: Zašto se rade takve stvari?

O: Velik trud od strane Orionaca i njihove ljudske braće da kreiraju novu rasu i kontroliraju je kao i ostatak čovječanstva.

P: Što se dešava s dušama? Da li je projekt isključivo fizičke prirode?

O: Fizičko i duše se recikliraju.

P: Gdje idu duše?

O: Natrag ovamo, većinom.

P: Da li neke idu drugdje?

O: Neke idu na druge planete.

P: Tko je odgovoran za taj projekt?

O: Konzorcij.

P: To je bolesno!

O: Bolesno je subjektivno.

P: Ali čitava stvar je toliko odvratna.

O: Mi razumijemo vaše osjećaje, ali nije sve prilagođeno vašoj perspektivi.

P: Zašto se to dešava na Zemlji?

O: Karma.

P: Koja vrsta karme može ovo donijeti?

O: Atlantida.

P: Što su Atlantiđani učinili da bi se to prenijelo na nas?

O: Mi nemožemo odgovoriti to sada.

P: Što nas može zaštititi?

O: Znanje.

P: Kako ćemo steći to znanje?

O: Dobivate ga sada preko ovog izvora.

P: Na koje znanje mislite?

O: Imate ga.

P: Kako nas znanje, ovoga što ste nam rekli, može pomoćii?

O: Daje veliku obranu.

P: Koje znanje daje obranu?

O: Samo znanje o tome daje fizičku obranu.

P: Kako ćemo reči ljudima? I kome da kažemo?

O: Informirajte druge samo indirektno.

P: Kako?

O: Pišite.

P: Da li su neki od nas bili oteti?

O: Svi.

P: Koliko puta?

O: F-57; S-56; Laura-12.

P: Zašto Laura nije bila tako puno oteta? ( Laura se smije )

O: Nije još gotovo. ( S. se smije )

O: S. je otet prošli mjesec.

P: Tko nas otima?

O: Drugi.

P: Koje je ime grupe?

O: Različita imena.

P: Da li smo svi oteti od strane iste grupe?

O: Većinom.

P: Što nam oni rade?

O: Daju lažna pamćenja. Sprečavaju vas kao djecu. Uzrokuju glavobolje i bolesti u školi.

P: Imamo li implante?

O: Da.

P: Gdje?

O: U glavi.

P: Zašto služe ti implanti?

O: Uređaj za proučavanje.

P: Proučavanje čega?

O: Sastava duše.

P: Da li neki rituali koje možemo izvesti omogućuju zaštitu od daljnjih otmica?

O: Možda. Neki kristali sa energetskim poljima. Ne trebate zaštitu ako imate znanje.

P: Kako ćemo dobiti to znanje?

O: Ono je duboko u podsvijesti.

P: Kada smo ga dobili?

O: Prije rođenja.

P: Ima li još što možemo napraviti za zaštitu?

O: Učite, meditirajte, čitajte.

P: Da li radimo zasad ono što bi trebali?

O: Zasad. Trebate buđenje. Moram ići sad. Ja moram ići.

---------------------------------------------------------------------------------



23.06.1994. oko 10:30 navečer, F., Laura, S. Nacrtali smo nekoliko Reiki simbola i stavili ih ispod ploče i tiho izgovarali imena simbola koji su značili da „povećaju snagu“ i djeluju kao „konektor tube etera“. Tri vrlo glasna i bliza groma smo čuli koji su udarila direktno iznad kuće i uzrokovala potres zgrade. Skočili smo, izjurili van da vidimo ima li kakva oluja u blizini, ali nije uopće bilo oblaka na nebu u to vrijeme. Vratili smo se za stol i nastavili.



P: Pozdrav.

O: Pozdrav.

P: Da li je netko s nama?

O: Slušajte, gledajte, učite.

P: Kako se zoveš?

O: Ellaga.

P: Da li si bestjelesan sa Zemlje?

O: Ne. Vanzemaljac.

P: Da li si iz druge galaksije?

O: Ne.

P: Odakle si?

O: Kasiopeja.

P: Da li je to sazvježđe koje mi znamo kao Kasiopeja?

O: Da.

P: Što možemo učiniti za bolju konekciju ( vezu )?

O: Manje buke. ( Zatvaramo vrata )

P: Imate li informacije za nas ovu večer?

O: Invazija iz svemira ubrzo. Četiri do šest godina. Bitka između snaga dobra i zla. Čekajte blizu. Gledajte daleko. Slušajte. Mexico pada; Etiopija potresi; Septembar oba će se dogoditi. Blizu januara: bomba u Parizu; snježna oluja London, 109 umiru; pad aviona Tahiti; kolera u Montani, januar. Vlada SAD iza potresa u Kaliforniji. Tri ubrzo. Oklahoma politička otmica u februaru. Velike novosti.

P: Što uzrokuje promjene na Zemlji?

O: Elektromagnetski valovi se mijenjaju.

P: Možete li biti precizniji?

O: Pukotina u uzburkanom heliografskom polju.

P: Da li će meteor pogoditi Zemlju?

O: Neodređeno.

P: Koji su utjecaji na nas radi pogađanja komete u Jupiter?

O: Daljni debalans polja.

P: Da li je taj meteor trebao pogoditi Zemlju, kao što tvrde neki fizičari?

O: Neodređeno.

P: Odakle ste?

O: Kasiopeja.

P: Gdje točno živite?

O: Živim u sveprisutnosti.

P: Što to znači?

O: Svi realiteti.

P: Možete li nam reći kakva je vaša okolina?

O: Prekomplicirano zasad.

P: Pa dajte nam neki pogled na njega.

O: Što je pogled?

P: Da li služite sebe ili druge?

O: Oboje. Služim sebi kroz druge.

P: S. želi znati detalje o njenim otmicama.

O: Da li si sigurna?

P: Da.

O: Ubrzo, vibracije nisu dobre sada.

P: Da li to znači da vibracije od S. nisu dobre da bi primile te informacije?

O: Točno.

P: Postoji li 10. planet kao što opisuje Zecaria Sitchin?

O: Ne.

P: Da li je Venera bila odbačena od Jupitera?

O: Ne.

P: Da li je Venera slijedila orbitu komete neko vrijeme?

O: Da.

P: Da li se Venera pojavila u našem sunčanom sustavu, iz područja Jupitera, dolazeći iz dubokog svemira?

O: To je točno.

P: Da li je Venera bila opasana dimom danju i vatrom noću kao što je viđena od strane Židova za vrijeme Exodusa?

O: Ne.

P: Što su vidjeli Židovi?

O: Vodeći brod.

P: Da li su Sodom i Gomorrah uništeni nuklearnim oružjem?

O: Da i ne.

P: Kako su bili uništeni?

O: Elektromagnetski puls.

P: Da li je Isus genetski napravljen od strane vanzemaljaca?

O: Blizu.

P: Možete li objasniti?

O: Prekompleksno za energije koje su trenutno prisutne.

P: Da li je Marija bila istinski djevica prije nego je rodila?

O: Ne.

P: Da li je zatrudnjela na uobičajeni način?

O: Da.

P: Da li je Isus genetski promjenjen?

O: Poslije rođenja i za vrijeme djetinjstva.

P: Da li je Isus poseban, razapet kao što govore, na bilo koji način?

O: Brzo veličano da bi zaustavio ratove i civilno oduševljenje; Zindar koncil.

P: Što je Zindar Koncil?

O: Dvo-ciklička misija izmjenjivača.

P: Što to znači?

O: Objašnjenje ogromno. Moram ići. Laku noć.


-------------------------------------------------------------------------------------


27.07.1994. F., Candy, Laura. Poslije brzog spajanja s lako identificiranim „mrtvacem“, koga smo otjerali, koristili smo naše Reiki simbole, pitali specifično za našu komunikaciju sa Kasiopeje i sljedeće je proizašlo:



P: Želimo komunicirati s Kasiopejcima.

O: Ja sam Ra, nosioc svjetlosti.

P: Zašto ste ovdje i što nam želite reći?

O: NLO-i nisu svi loši.

P: Zašto je veza toliko loša večeras?

O: Jer ste umorni.

P: ( nepoznato )

O: Nivo do 6.

P: ( nepoznato )

O: Planeta.

P: ( nepoznato )

O: Uvijek. Molim vas, idem ja. Jasno je bilo da je energija bila slaba u ovom zadnjem kontaktu. Zanimljivo je bilo također da je karakter Ra došao i indentificirao se kao „nosioc svjetla“.

-------------------------------------------------------------------------------

30.07.1994. F.,S., Laura

P: Pozdrav.

O: Pozdrav.

P: I koga imamo sa nama?

O: Ime Panua Ime Oz Ime Pamala

P: Od kuda ste?

O: Corsoca.

P: Imate li poruke za nas?

O: Budite pažljivi.

P: Prema čemu?

O: Vanzemaljci.

P: Koji?

O: Orionci.

P: Što oni rade?

O: Slijede vas.

P: Da li su Ann, S. i Laura vidjele vanzemaljski brod prošlu noć?

O: Više ste vjerovali u to.

P: Čiji je to bio brod?

O: Orion.

P: Da li se pojavio zbog nas specifično?

O: Ne.

P: Da li oni znaju da smo ih vidjeli?

O: Da.

P: Da li su otišli zbog toga jel smo ih vidjeli?

O: Da.

P: Da li su planirali oteti nekoga?

O: Možda. Vi ste sljedeći.

P: Što?

O: Da budete oteti.

P: Tko?

O: LK.

P: S čije strane?

O: Orion.

P: Kada?

O: Nepoznato.

P: Zašto?

O: Za pregledavanje znanja. Brod iznad sada.

P: Iznad kuće?

O: Apsolutno.

P: Dobro je za mene da budem oteta.

O: Neutralno.

P: Da li ću biti oteta jer sam ih vidjela prošlu noć?

O: Djelomično. M. i J. su te prijavili.

P: Da li su u dosluhu sa vanzemaljcima?

O: Ne koliko znamo.

P: Kako onda?

O: Podsvijest. Implanti.

P: Imamo li implante?

O: Dva implanta; jedan monitor ( kontrolni aparat ).

P: Koja je razlika između implanta i kontrolnog monitora?

O: Svi su kontrolni uređaji. Implanti su stalni. F. i Laura imaju stalne implante. S. je dobila monitor prije tri mjeseca. Idući je implant.

P: Zašto?

O: Da bi vas nadgledali i promatrali.

P: Zašto?

O: Vi ste svi bića višeg nivoa. F. implant: 4 godine star. Laura implant: 5 godina star.

P: Da li su Laurina djeca bila otimana?

O: Ne još.

P: Da li su djeca od S. bila oteta?

O: Jedno.

P: Koje?

O: Zadnje.

P: Tko nam ugrađuje implante?

O: Orionci.

P: I tu ništa ne možemo učiniti? To je bolesno!

O: To je stvar gledišta - perspektive.

P: Kako Orionci izgledaju?

O: Sivi.

P: Imaju li velike nosnice?

O: Obe vrste sivih.

P: Da li su insektoidi?

O: Ne.

P: Imaju li grupnu dušu?

O: Ne.

P: Imaju li emocije?

O: Ne.

P: Žele li ljudska tijela kao nosioce?

O: Neki.

P: Kakav je njihov planet?

O: Jednak kao i Zemlja.

P: Koji je planet opisan u nekoliko knjiga kao pustinja s velikim paucima s nogama velikim kao trupci drveta?

O: Uzuli.

P: Da li je netko od nas bio ikad otet od strane velikih paukova?

O: Nitko nije.

P: Zašto su onda ljudi vidjeli taj planet?

O: To je jedan planet od ZR 4.

P: Što je ZR 4?

O: Zeta Reticuli 4. Tamo su 7 planeta. Četvrti planet.

P: Koje druge informacije nam možete dati?

O: Baze vanzemaljaca blizu; male.

P: Da li ste vi oni koje zovemo "Momci iz Brazila"?

O: Da. Anclote Gulf Park je korišten kao vojna baza. Ispod zemlje.

P: Zašto pod zemljom?

O: Da bi bio sakriven.

P: S kojom ste vi grupom?

O: Federacija. Između mnogih.

P: Da li ima bilo koji način da spriječimo otmice od strane Orionaca?

O: Ne.

P: Zašto?

O: To bi utjecalo na univerzalni zakon o slobodnoj volji i opredjeljenju prema sebi.

P: Ali mi ne želimo da nas se otima. Možemo li o zaustaviti?

O: Ne baš. Oni imaju više moći od vas.

P: Onda zašto nam vi ne možete pomoći?

O: Umješali bi se u prirodan napredak vaše rase kao i njihove. Židovi su nas već zvali da ih spasimo i nismo mogli. I starosjedioci vaše zemlje su nas zvali i nismo ih mogli spasiti od vaše rase; ne možemo ni ovo zaustaviti. To je prirodan napredak, vidite?

P: Da li će nas vanzemaljci zbrisati sa lica zemlje kao dio tog prirodnog napretka?

O: Možda. Što vas navodi na pomisao da ste posebni?

P: Isus je rekao da nas Bog voli. Da li je to istina?

O: Ali broji se duša, a ne tijelo. Tijelo umire, ne duša.

P: Pa čitava stvar je jeziva.

O: Vi ste energija. Postoji energija koja dolazi od spajanja duše i tijela, kasnije je tijelo korišteno za dijelove.

P: Za što koriste našu energiju i tijela?

O: Da kreiraju novu rasu. Njihova izumire.

P: Dakle, oni samo uzmu ljude i ubiju ih,i što onda naprave?

O: Razrežu ih.

P: Da li umru?

O: Maksimalna količina energije i materije se desi za vrijeme tog načina tranzicije.

P: Drugim rječima, kažete da im polagana i bolna smrt omogućuje najviše onoga što žele? To je totalno bolesno.

O: Pitali ste za istinu. Vi kažete da je to bolesno, ali to je skoro krajnji oblik opredjeljenja prema sebi ( OPS ). ( Tu je A. opisao u jednom odlomku knjige da su Indijanci vjerovali da polagana smrt i tortura neprijatelja im daje veću moć ).

O: Što sa vašim životinjama u laboratorijima? Nije li to isto opredjeljenje prema sebi? Što sa nepoželjnim insektima, itd...?

P: Mi smo bili ovdje prvi!

O: Pa i insekti. Sivi sada žele vašu planetu.

P: To je bolesno.

O: Da li je prirodni proces i napredak bolestan?

P: Da li je to kao i što je Isus opisao kao usporedbu zrna pšenice gdje su radnici došli i prvo odvojili iz žita?

O: Blizu.

P: Koja vrsta ljudi je to napravila?

O: Ljudi niskog nivoa.

P: Što se desilo s ljudima višeg nivoa?

O: Neki će preživjeti.

P: Da li će Isus biti reinkarniran u tijelu?

O: Ne.

P: Da li je Isus vanzemaljac?

O: On je jedan od nas.

P: Da li će biti nuklearnog rata?

O: Ne.

P: Da li ć biti rata na nebu sa vanzemaljcima?

O: Da.

P: Da li će on biti između Federacije i Oriona?

O: Da.

P: Da li će biti vidljiv sa Zemlje?

O: O, da!

P: Kad će to biti?

O: Već je počelo. Bit će intenzivniji sigurno.

P: Zašto mi još nismo svjesni da je već počeo?

O: On je još prerušen kao vremenske neprilike. Još je uvijek u drugim dimenzijama. Pojavit će se u ovoj unutar 18 godina. Bilo kad u tom periodu. Apsolutno vrijeme nije moguće odrediti, odnosno reći točno kada. To može biti sutra ili za 18 godina.

P: 18 godina od sada je 2012.g. Ima li neku specifičnost baš to vrijeme?

O: Da.

P: Da li će komet ili planet utjecati na Zemlju tada?

O: Možda. Jedno po jedno pitanje, molimo.

P: Da li je vegeterijanstvo kako bi se trebali prehranjivati?

O: To je koncentracija na fizičko. Tijelo nije bitno.

P: Da li to znači da je bilo kakva briga za tijelo loše?

O: Blizu. Ne koncentrirajte se na život u tijelu. Koncentrirajte se na duh.

P: Da li to znači da zanemarim svoje probleme sa srcem?

O: Ne brini oko toga. Lječite duh.

P: Ali mi volimo biti u tijelima i imati prilike da volimo i cijenimo prirodni svijet i sve lijepe stvari kreacije. To je jedino prirodno da ne želimo prekinuti pristup nečemu što može biti toliko ugodno.

O: Uvijek ćete imati pristup.

P: Da li ćemo biti sretni kad se preselimo u Britansku Guyanu?

O: Ne baš.

P: Da li ćemo biti sretni ako ostanemo ovdje i popravimo kuću?

O: Vjerojatnije. Nema perilica suđa i veša u Guayani. Nema struje. Nema klima. Da li ste spremni za to?

P: Ali mi ne želimo ostati ovdje i biti vanzemaljski ručak!

O: Vanzemaljci jedu i Guayance također.

P: Ali kamo da odemo kada se potopi Florida?

O: Tko kaže da će se Florida potopiti?

P: Da li smo mi "odabrani"?

O: Što je odabran? Samo vi možete odlučiti. Izbor dolazi prirodno i slobodna volja i gledanje i slušanje. Gdje ste nije bitno. Tko ste i što vidite je bitno.


--------------------------------------------------------------------------------

08.08.1994. F., Laura, S.

P: Pozdrav.

O: Pozdrav.

P: S. bi htjela pomoć glede njene situacije.

O: Neodređeno. Budite više specifični.

P: Ona bi htjela doznati nešto više o poslu koji pokušava dobiti.

O: Neodređeno. To je na tebi.

P: Da li je to posao koji bi trebala prihvatiti ili da se koncentrira na marketing?

O: Ima nekoliko mogućnosti.

P: Da li će moći nešto napraviti u marketingu?

O: Vrlo vjerojatno.

P: Da li da prihvati posao ili koncentrira na marketing?

O: Kombinira.

P: Da li će E. ići u zatvor?

O: To ovisi o njemu.

P: Zašto je napravio takvu situaciju u svom životu?

O: Želi otići.

P: Da li je ta situacija u koju je umješan E. kreirana ili uzrokovana os strane vanzemaljaca?

O: Ne potpuno.

P: Da li su oni nešto napravili da bi izazvali emocionalni krah kod njega?

O: Oni to uvijek čine.

P: Ima li nešto što bi pomoglo ovoj situaciji?

O: Sve je učenje.

P: Da li bi S. trebala prodati svoju kuću?

O: To je opcija.

P: Da li E. želi izgladiti stvari?

O: E. je sreo nekoga.

P: Gdje je E. bio ovog vikenda?

O: Bimini.

P: Da li E. ima više novaca nego što posuđuje?

O: Mnogo kamata?

P: Što mislite, kamate?

O: Kajmani.

P: Ima li način da S. pristupi tome?

O: Budi oprezna. E. je nestabilan.

P: O koliko novca govorimo ovdje?

O: 200000$

P: Gdje je nabavio taj novac?

O: Boca Raton.

P: Kako ga je pribavio?

O: Lukava investicija.

P: Da li bi S. trebala potpisati ugovor o razvodu braka kako je sada sastavljen?

O: Razmisli o tome pažljivo.

P: Može li nešto učiniti da se popravi ova situacija?

O: Ne puno.

P: Zašto se E. uvukao u ovu situaciju, nesreća, razvod i sve ostalo?

O: Karmičke lekcije za njega. I ti razmisli o tome, S. Da li si nekada peviše cijenila čovjeka s novcem?

P: Ona ne misli tako.

O: Sjeti se svog prvog muža, gdje ga je odvela ljubav za novcem?

P: S. kaže da se udala iz ljubavi. Nije ugodno da ti muž umre u tim godinama i sigurno se borila poslije njegove smrti.

O: Lekcija je za S. Sudbina Karme.

P: Da li je to možda zbog toga jer je voljela novac u drugom životu?

O: Prošireno na ovaj život.

P: S. misli da je naučila tu lekciju dosad.

O: Ne još.

P: S. želi znati što može učiniti da završi ovo i zaustavi te ogavne stvari koje joj se dešavaju u životu?

O: Ovisi o njoj.

P: Možete li biti precizniji?

O: Prestani voljeti toliko novac.

P: Ali ona je vrlo darežljiva s njenim novcem i vremenom. Kako to može biti da toliko voli novac? I E. sigurno nije imao novca kad se udala za njega.

O: To je podsvjesno. A što sa prvi puta?

P: Ona tvrdi da se udala iz ljubavi.

O: Misli da je.

P: Što sa E.?

O: E. je poznat da je orijentiran novcu. To si znala podsvjesno.

P: Pa ako je sve to podsvjesno, što ona može učiniti?

O: Nauči se promjeniti. S. mora izaći na kraj s njenim prijašnjim vezama. Mora se otvoriti i biti iskrena sama sa sobom i drugima da bi počela čistiti svoju karmu. Mora potražiti dušu.

P: Ali ona kaže da to sad radi.

O: Oslobodi svoja osjetila.

P: Što mislite time?

O: Istraži sebe.

P: Mi ne razumijemo što mislite da S. mora osloboditi svoja osjetila.

O: To je komplicirano. Sve je dio lekcije.

P: Pa, upozorila sam ju o M.F. Mislim da se igra vatrom ovdje.

O: Naravno. M. misli da će bilo koja žena doći pod njegove čari.

P: Da li on pokušava manipulirati S.?

O: Što mislite?

P: Koja je karmička veza ovdje?

O: Rade.

P: Što rade?

O: Njegovi napori.

P: S. misli da može rješiti situaciju i misli da može naučiti od M.

O: On ne govori istinu.

P: Ali čini se da ima toliko znanja.

O: To je dio čari.

P: Zna li on kako kontrolirati druge sa velikih daljina? Da li je svjesan onoga što radi ?

O: Ne baš točno.

P: Pa, što zna?

O: Kako vizualizirati.

P: Zašto je S. toliko fascinirana njime?

O: Moćan čovjek.

P: Da li je ta moć nešto što je naknadno dobio ili vanzemaljskim utjecajima?

O: Oboje.

P: Što je najviše utjecalo?

O: Jednako.

P: S. misli da može dobiti što želi od M.

O: Ne baš.

P: Što ju drži umješanu ovdje?

O: Pitajte nju.

P: Kako ona pretpostavlja da će dobiti znanje koje želi?

O: Tu ima neko koje može dobiti ali mora biti pažljivija.

P: Da li vlada zna za S.?

O: Da.

P: Da li vlada zna za L.?

O: I više od toga. Nisi bila "tiha".

P: Što vlada misli o L.?

O: Provocirajući agent.

P: Kako su saznali?

O: Na razne načine.

P: Da li prisluškuju naš telefon?

O: Jesu.

P: Da li Billy Meier laže?

O: Ponešto. Ukrasi i lažne slike.

P: Da li je bio u kontaktu sa dobrim ili lošim momcima?

O: Obima.

P: Što nam možete reći o A.B.?

O: Sumnjiv gospodin.

P: Da li je on u CIA?

O: Bio je u CIA.

P: Da li je bio agent?

O: Bio je službenik na nižem nivou.

P: On kaže da je njegova prijateljica "izvađena" od strane CIA-e radi njegovog rada. Da li je to istina?

O: Automobilska nesreća.

P: Zašto on priča priču?

O: Uljepšava.

P: Otkud dolazi informacija od M.? Ima li kontakte unutra?

O: Fantazira.


--------------------------------------------------------------------------------

Nastavit će se... prijevod u toku.


Zadnja izmjena: Jack987; pon maj 01, 2006 10:06 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 27, 2005 11:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Ne bih da kvarim vredan trud oko prevođenja svega ovoga, ali moram da primetim nešto u vezi 'znanstvenog' i 'logičkog' pristupa svemu ovome u predgovoru.
Tu se žestoko odbija kritika Swerdlova da je kanalisanje lažno. Logičan potez autora, jer ovo je kanalisanje.
To se čini argumentima koji mi nisu jasni, stalno se poziva na logiku i (samo)kritički pristup a od toga ne vidimo ništa.
Kaže se: 'Primjenimo tu metodu na Swerdlowa i njegove tvrdnje da je „svo kanaliziranje 100% dezinformacija jer dolazi sa satelita“. Pretpostavimo da je to istina. Da bi to bila istina, mora uključivati mogućnost čitanja i kontroliranja SVIH umova ČITAVO vrijeme.'

Zašto bi i po kojoj logici to moralo da se odnosi na kontrolisanje svih umova sve vreme? Naprotiv, logično je da se to radi samo na pojedincima.

U samom tekstu se kaže da su učesnici bili otimani i da su svi čipovani. Pa u čemu je onda fazon? Čak im na jednom mestu kaže da je upravo za to vreme njihovog kanalisanja jedan NLO iznad njih. Ko koga ovde zeza?

Koliko znam, obmane ovakve vrste se ne izvode samo satelitom, nego i astralnim entitetima ('duhovima').
Oni uvek daju dovoljno istinitih i proverljivih informacija da bi navukli čoveka da im veruje. Poznat je Set, Džejn Roberts. To je mnogo ubedljivije kanalisanje, ali taj se demon sam nazvao po Draco biću, pa je jasno ko je zapravo. Njegova poruka ima za cilj da lepo servira ljudima sve 'istine' tako da budu njima zadovoljni i da ih više ne traže.
Hibridi su ljude dovoljno hipnotisali da mogu i samu istinu da im kažu - ovi je neće prepoznati i dalje će da spavaju. Ako je i prepoznaju ništa neće s njom da urade, jer, jel'te, 'samo će znanje da nas oslobodi'. U fantaziji, naravno! Znanje je samo uvod u čin oslobađanja, to je samo informisanje kako to da uradimo. Ali ako smo u potpunosti u fantaziji, što je i cilj naših kontrolora, onda je samo informisanje dovoljno da pruži privid da je stvar već učinjena. Tako se to rešava u snu.

Autor predgovora još iznosi kao dokaz da sateliti nisu mogli da utiču i to što su sve radili zajedno, sa dosta kafe i uz lepu žurku!

S druge strane Swerdlov je direktan potomak Jakova Swerdlova, čoveka koji je vodio najtajnije akcije Boljševičke revolucije, uklanjanje Romanovih. Bio je i potpredsednik SSSR-a. Stewart je učestvovao u Montauk projektu, i informacije o vanzemaljcima i njihovoj tehnologiji može da nam da iz prve ruke. (Drugo je pitanje da li laže.) To su argumenti koji stoje iza Swerdlova, dok iza autora ovog predgovora koliko vidim ne stoji ništa osim šaranja prstom po tabli za prizivanje duhova i oficijelne nauke koja je kako znamo žestoko programirana. Činjenica da on Swerdlovljevo poreklo i akrivnosti uopšte ne uzima u obzir kada ga kritikuje jasno pokazuje da ga argumenti i logika ne interesuju, već brani svoj projekat ne nudeći ništa osim verbalnog nagovora i obećanja da je sve 'naučno provereno'.

Na kraju, kako su to Kasiopejci 'mi iz budućnosti' u nekom idealnom duhovnom ostvarenju? Zar to nije i logička i vremenska petlja nad petljama da mi sami sebi dajemo savete iz budućnosti? Ako smo već uspeli da se oslobodino, i postanemo Kasiopejci, to smo morali bez takve pomoći iz budućnosti. Zašto bismo intervenisali na same sebe u prošlosti ako smo uspeli?
Ideja je naizgled privlačna ali mi mnogo smrdi na klasičnu svrhu kanalisanja: dati dovoljno privlačnih informacija tako da nastavimo da sanjamo da je samim tim problem i rešen. Uostalom, ovde nisam pročitao ništa što već nisam znao iz drugih izvora.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 28, 2005 9:11 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Zašto bi i po kojoj logici to moralo da se odnosi na kontrolisanje svih umova sve vreme? Naprotiv, logično je da se to radi samo na pojedincima.


Pa to je i Ark tu rekao. Da SVA kanaliziranja nisu ni tična, ni netočna!!! Čitaj malo pažljivije.

Inače, po mojoj procjeni, bilo koji čovjek koji je u nekoj vojsci bio neka faca, npr. kao ovaj Swardlov, je manipuliran i nebi ga nikada slušao ni najmanje jer je vojnik - čovjek za ubijanje. Jel u revoluciji ili kasnije u staroj gardi, uopće nije bitno. Po meni su vojnici - organski portali bez svojeg "Ja". Obični roboti u nečijim rukama tko je glavni i ima neku moć. Niti jedno vojno lice ne želim uzeti kao duhovno biće jer onda to nebi bio.

Inače, ovo je samo početak, čut ćeš ostalo, pa onda procjeni sam na kraju. Ionako ono što je dobro za tebe, osjetiš sam, nitko ti to nemože nametnuti. Uostalom, nismo ni svi isti.

:wink:

Nastavit će se...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 29, 2005 5:53 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
30.09.1994. F.,Laura
P: Pozdrav.
O: pozdrav.
P: Tko ste vi?
O: Pamthora.
P: Da li ste ista individua s kojom smo komunicirali prošli tjedan?
O: Ne.
P: Da li ste iz iste grupe?
O: Da.
P: Zašto ste vi sa nama večeras umjesto onog tko je bio s nama prošli tjedan?
O: Frekventni valovi.
P: Frekventni valovi su drukčiji?
O: Blizu.
P: Da li ste vi više u mogućnosti komunicirati s nama nego onaj koji je bio s nama prošli tjedan?
O: Isto.
P: Ne razumijem kako mislite frekventni valovi. Možete li pomno objasniti?
O: Prekomplicirano.
P: Dobro. Da li to znači da nam večeras nećete moći dati komplicirane odgovore?
O: Nema razlike.
P: Prošli tjedan smo govorili o Isusu od Nazaretha koji je postao Krist. Možemo li nastaviti s tom temom ovaj tjedan?
O: Da.
P: Tko je bio Isus od Nazaretha?
O: Napredan duh.
P: Da li je Isus rođen u bezgrešnom začeću; odnosno da li njegova majka nije imala seks sa čovjekom s kojim je zatrudnjela?
O: Ne.
P: Imala je seks sa muškarcem i zatrudnjela s njim?
O: Da.
P: Tko je bio čovjek s kim je imala seks i zatrudnjela?
O: Tonatha.
P: I tko je bio ta individua, Tonatha?
O: Poznanik.
P: Koliko je bila stara Isusova majka, Marija, kad je zatrudnjela s Isusom?
O: 19.
P: Da li je Josip bio uznemiren kad je otkrio da je Marija bila trudna?
O: Ne.
P: Koliko je bio star Josip kad je oženio Mariju?
O: 39.
P: Da li Josip nije mogao imati djece?
O: Blizu.
P: Kojeg datuma, brojeći unatrag prema našem kalendarskom sistemu, je Isus rođen?
O: 01.06. minus 14.
P: U kojem dobu dana je rođen?
O: 6 ujutro.
P: Da li je u to vrijeme bilo kakvih neobičnih nebeskih događaja, zvjezdanih ili planetarnih položaja?
O: Ne.
P: Koja je bila zvijezda koju je Magi vidjela na istoku koja ih je vodila na mjesto gdje je rođen? Da li je bilo događaja gdje je Magi došla da bi dala darove?
O: Blizu.
P: Tko je došao da bi poklonio darove?
O: 3 proroka.
P: Iz koje su zemlje došli ti proroci?
O: Iran. Također znan kao Perzija.
P: Da li je Isus bio individua koja je imala psihičke ili neobične moći od rođenja?
O: Blizu.
P: Da li je imao svijest od početka njegovog života da je u neku ruku specijalan ili izabran?
O: Da.
P: Koja je bila "zvijezda" koja je pokazivala prorocima...
O: Svemirski brod.
P: Koja vrsta svemirskog broda?
O: Matični.
P: Otkud je došao matični svemirski brod?
O: Drugog realiteta.
P: Da li to znači da drugi realitet kao dimenzija ili denzitet?
O: Da.
P: Da li mi znamo za te druge realitete ili denzitete ili druge sunčeve sustave ili planete?
O: Djelomično.
P: Isus je odrastao do 12 godina, kada je postao Bar Mitzvahed, da li je to točno?
O: On je postao Bar Mitzvahed sa 10 godina.
P: Da li je u to vrijeme išao na treninge negdje drugdje?
O: Armanijska ceremonija.
P: Da li je Isus za vrijeme njegovog odrastanja išao po drugim zemljama i učio od strane drugih učitelja?
O: Ne.
P: Gdje je učio svoje sposobnosti i trenirao?
O: Kanalizirano mu je.
P: Da li je ikad u svom životu putovao u Indiju?
O: Ne.
P: Da li je putovao u Egipat i podvrgao inicijaciji u Velikoj Piramidi?
O: Ne.
P: Živio je cijeli život u Palestini?
O: Blizu. Na tom području općenito. Biblija nije sasvim točna.
P: Kad je Isus posjetio svadbu u Cani, čije je to bilo vjenčanje?
O: Nije se desilo.
P: Da li je Isus nahranio tisuće ljudi sa nekoliko riba i malo kruha?
O: Ne.
P: Da li vi kažete da su sva čuda iz Biblije mitovi?
O: Zapamtite, to su iskrivljene informacije preinačene poslije čina u svrhu političke i ekonomske dobiti i kontrole.
P: Recite nam što je Isus ustvari bio.
O: Učio je spiritualne istine onima koji su ih tražili.
P: I što je bio temelj tih spiritualnih učenja?
O: Kanalizirane informacije iz viših izvora.
P: Koja je istina koju je Isus učio?
O: Da su svi ljudi voljeni od strane Kreatora i da su svi jedno sa istim.
P: Da li je izvodio čuda?
O: Neke.
P: Možete li nam reći jedno ili dva?
O: Lječenje.
P: Da li je mogao doslovce izlječiti sa dodirom njegove ruke?
O: Da.
P: Da li je radio egzorcizme?
O: Blizu.
P: Da li je Reiki metoda koju je koristio za lječenje, ili nešto slično?
O: Da.
P: Ima li mogućnosti da pojačamo Reiki energiju da ju napravimo dovoljno jakom da netko napravi u vrlo kratkom vremenu ono za što nam sada treba više vremena?
O: Da.
P: Što možemo učiniti da povećamo Reiki energiju?
O: Postignite visoku spiritualnu čistoću.
P: Imam ovdje dva seta Reiki simbola; koji set je ispravan ili moćan set: prvi ili drugi? ( drži oba seta u rukama )
O: Drugi set.
P: Da li su to originalni Reiki simboli koje nam je dao Dr. Usui?
O: Blizu.
P: Da li su Reiki simboli koje ima C.H. korektni?
O: Ne.
P: Da li su simboli koje koristi A.B. korektni?
O: Ne.
P: Da li je A.B. sposobna da prenese inicijaciju u punom i snažnom načinu?
O: Ne.
P: Da li ona samo gubi svoje vrijeme misleći da radi prijenos?
O: Vaše.
P: Da li postoji netko kome bi mogla otići za korektnu inicijaciju?
O: Da.
P: Znam li tu osobu?
O: Ne.
P: Koga ja znam tko bi mogao znati tu osobu?
O: H.D. V. ima najjače sposobnosti.
P: Da li to znači da V. ima najjače sposobnosti od nas svih?
O: Da.
P: Da li je njen Reiki jači nego moj Reiki?
O: Da. S. nema sposobnost. Poništava tvoju.
P: Da li kažete da mi S. daje Reiki koji poništava moj osobni Reiki?
O: Precizno.
P: Napravili smo četiri hipnoze sa S. gdje je ona govorila o iskustvima otmice. Da li je bilo koji dio tih informacija koje je dala "uljepšan"?
O: Da.
P: Da li je uljepšan svjesno ili nesvjesno?
O: Obje.
P: Da li je stvarno bila oteta od vanzemaljaca?
O: Da.
P: Koji je razlog za njenu otmicu? Što su joj vanzemaljci pokušali učiniti?
O: Vaginalna pretraga.
P: Zbog kojeg razloga?
O: Reprodukcijska efikasnost.
P: Ali S. je imala histerektomiju.
O: Nisu je našli.
P: Da li je oteta više nego jednom?
O: Da.
P: Koliko puta je bila oteta?
O: 52.
P: Koliko puta je F. bio otet?
O: 53.
P: Zašto su oteli F.?
O: Um.
P: Što o njegovom umu?
O: Programiran od strane naprednih snaga.
P: Da li su oteli S. 52 puta samo da naprave vaginalnu pretragu?
O: Ne. To je bilo najčešće.
P: Što je bilo u ostalim otmicama?
O: Studiranje uma i ispitivanje emocija.
P: Drugim rječima, oni su "prekopirali" njene emocije?
O: Da.
P: Da li se hrane njenim emocijama?
O: Da.
P: Da li se hrane F.-ovim emocijama?
O: Da.
P: Ima li načina da se to prekine?
O: To nije stalno.
P: Da li "isisavaju" moje emocije?
O: Da.
P: Da li je to za naše dobro?
O: Ne.
P: Da li su oni "loši momci" koji to rade?
O: Da.
P: Ima li načina da nekako "odspojimo" ta isisavanja energije?
O: Zadržite kanaliziranje i meditirajte.
P: Što može kanaliziranje učiniti da prekinemo to isisavanje?
O: Informira.
P: Vratimo se natrag Isusu. Da li je jedino čudo što je radio, lječenje?
O: Ne.
P: Koja je druga čuda radio?
O: Telekinezu.
P: Da li je hodao po vodi?
O: Ne.
P: Da li je pretvorio vodu u vino? ( Ovdje bi napomenuo lokalnu šalu: da se to može, dosad bi to već Zagorci otkrili !!! :)
O: Ne.
P: Da li su to samo priče?
O: Da.
P: Koja je svrha priča?
O: Kontrola.
P: Da li je Isus bio razapet na križ?
O: Ne.
P: Da li je netko bio razapet?
O: Previše dvosmisleno.
P: Da li je netko bio razapet na križ i predstavljao da je Isus?
O: Ne.
P: Nije bilo razapinjanja, nije bilo uskrsnuća nakon tri dana, da li je ovo točno?
O: Blizu.
P: Dobro, što je istina u vezi svega toga?
O: Napustio Zemaljski nivo na brodu poslije proširenog stanja spavanja.
P: Kad je ušao u taj san? Da li je jednostavno otišao jednog dana i zaspao i onda je stigao brod i pokupio ga?
O: Blizu.
P: Dakle, činilo se njegovim sljedbenicima da je umro?
O: Oni su to mislili.
P: Da li se ustao i rekao nešto nekome prije nego što je napustio Zemlju brodom?
O: Da.
P: Da li se vratio u život...
O: Da.
P: I onda mu je rekao stvari koje je vidio u tom produženom meditativnom snu. Da li se to dogodilo?
O: Blizu.
P: Dobro, što se dogodilo?
O: Rekao je proročanstva, a onda obznanio eventualni povratak.
P: Da li su te informacije koje je prenio dobio u tom periodu produženog spavanja?
O: Da.
P: Koliko dugo je spavao, ili bio u tom polu-smrtnom stanju?
O: 98 sati.
P: I onda, došao je brod i odvezao ga, da li je to točno?
O: Da. Pod svjetlosnom zrakom.
P: Da li je bilo kojih drugih čuda koje je činio da još spomenemo?
O: Čuda su subjektivna.
P: Da li je digao Lazarusa iz mrtvih?
O: Ne.
P: Da li je ikoga oživio?
O: Ne.
P: Dobro, kad je otišao u drugi nivo, što je učinio?
O: Višeznačno pitanje.
P: Ima li neke specijalne snage ili naprednog u molitvi u ime Isusa?
O: Da.
P: Dakle, ako on nije umro i oslobodio svoj duh na zemaljskom planu ( nivou ), kako je dao on tu snagu?
O: Oni koji mole idu k njemu.
P: I što on radi kad čuje molitve onih koji mole?
O: Određuje njihovu potrebu u odnosu na pozadinu individualnog duševnog razvoja.
P: Kažete da kada se osoba moli Isusu, da on radi neku vrstu izbora, da li je to točno?
O: Da.
P: Pa kako on to može kad mu se mole milioni ljudi istovremeno?
O: Duševna razdioba.
P: Što mislite pod duševnom razdiobom?
O: Samo-objašnjivo.
P: Mislite duševna razdioba kao u staničnoj mejozi gdje se stanica razdjeli i replicira sebe?
O: Ne.
P: Da li se Isusova duša dijeli?
O: Da.
P: Koliko puta se ona podijeli?
O: Neograničeno kao projekcija svijesti.
P: I što se desi tom dijelu duše koja je odjeljena ili projicirana?
O: To nije dio duše.
P: Što je to?
O: To je replika ( kopija originala ).
P: Da li je svaka replika potpuno identična originalu?
O: Da. I ne.
P: U kojem smislu je replicirana duša drugačija od originalne?
O: Nije sposobna dati individualnu pažnju.
P: Da li se bilo tko od nas može tako replicirati ako zaželi?
O: Može pod istim okolnostima. Način na koji proces radi je sljedeći: Kad je Isus napustio zemaljski nivo, otišao je u drugu dimenziju ili denzitet realiteta, zbog čega su sva "pravila" zbog svijesti vremena i prostora potpuno drugačija od načina na koji su shvaćeni ovdje. Na tom dijelu vremena i prostora, njegova duša koja je bila/je još u fizičkom realitetu, bila je smještena u stanje nečega sličnoga kao obamrlost i jednoj vrsti napredne forme nesvjesti. Od te točke pa do danas, njegova duša je bila replicirana iz stanja te nesvijesti u svrhu da svi koji ga prizovu ili trebaju biti s njim ili trebaju pričati s njim, mogu to učiniti na individualni način. Njegova duša može biti replicirana na beskonačno - toliko puta koliko je potrebno. Proces replikacije proizvodi stanje hiper-svjesnosti u svakoj "verziji" duševne svijesti.
P: Tko je bio Jack the Ripper ( Džek Trbosjek )?
O: Dr. Bates.
P: Da li je počinio samoubojstvo i tako se prekinuo lanac ubojstava Jack the Ripper-a?
O: Ne.
P: Da li je on samo prestao ubijati?
O: Da.
P: Zašto je on to učinio?
O: Eksperimentirao je sa ljudskim organima; on je bio ludi kirurg.
P: Da li su Adolfa Hitlera posjedovali demoni ili zli duhovi?
O: Blizu.
P: Da li je Adolf Hitler bio pod kontrolom negativno orijentiranih vanzemaljaca?
O: Blizu.
P: Gdje je sada Adolf Hitler?
O: Spava.
P: Koliko dugo će spavati?
O: Neodređeno.
P: Da li će se Adolf Hitler vratiti inkarnacijom u neko buduće vrijeme?
O: Da.
P: Možete li prognozirati u koju će vrstu života inkarnirati u budućnosti?
O: Ne.
P: Odlomci koji vode da je Isus u Mateju 24 i Luka 21, gdje Isus predviđa kraj godina ( vremena ) i njegov povratak, da li je to potpuno točno iskazano?
O: Blizu.
P: Da li je Isus u stvari u stanju odsutnosti, dobrovoljno u drugom nivou postojanja, izabrao da se odrekne svog života u ovom nivou da bi neprekidno generirao replikacije njegove matrice duše za druge ljude koji prizivaju pomoć ( asistenciju )?
O: Da.
P: Ako ga netko pozove više od jedamput, da li dobiva duplu "dozu"?
O: Definirajte.
P: Ako netko ponavlja pozive upomoć Isusu, da li dobiva ponavljane replikacije ili dodatnu snagu, moć ili bilo šta takvoga?
O: No.
P: Drugim rječima, jednom kad netko ostvari konekciju, to je to?
O: To je sve što je potrebno.
P: Da li je neka druga duša voluntirala za takav zadatak?
O: Da.
P: Koliko duša to čini sada?
O: 12.
P: Možete li imenovati neku od njih?
O: Buda, Mojsije, Shintanhilmoon. Nagaillikiga. Razni stupnjevi. Isus je trenutno najjači.
P: Koje se godine dogodio Exodus brojeći unatrag od sada prema našem kalendarskom sistemu?
O: 4670.
P: Da li je u to vrijeme Venera prolazila blizu Zemlje i uzrokovala štetu?
O: Da.
P: Da li je Venera nastala od planeta Jupiter?
O: Ne.
P: Da li se pojavila na nebu iz smjera Jupitera?
O: Da.
P: Da li je Zemlja izbačena u novu orbitu zbog te aktivnosti? Da li će se takav sličan događaj dogoditi i u bližoj budućnosti?
O: Možda.
P: Da li se događaj ovog tipa dogodio za vrijeme potopa Noah-a?
O: Da.
P: Koliko je godina prošlo od tog potopa?
O: 12656.
P: Da li je Noah stvaran povijesni lik?
O: Blizu.
P: Da li je Noah ista osoba opisana u Babilonskim tekstovima Utnapishtim?
O: Blizu.
P: Koja je starija civilizacija: Sumerani ili Egipćani?
O: Sumerani.
P: Tko su bili Enlil i Enki, Annunaki u sumeranskim pričama?
O: Veliki učitelji.
P: Da li su bili ljudski ili vanzemaljski?
O: Vanzemaljski.
P: Od kuda su došli?
O: Cassiopaea ( Kasiopeja ).
P: Da li je ljudska rasa genetski napravljena da bi bili sluge?
O: Da.
P: I tko je bio konstruktor tog genetičkog injžinjeringa?
O: Lizard bića.
P: Od kuda oni dolaze: Zemlje ili drugog planeta?
O: Drugog.
P: Kojeg planeta?
O: Qaddeera.
P: U kojem je sunčevom sustavu ta planeta?
O: Zeta Reticuli.
P: Da li su mala siva bića također iz Zeta Reticuli?
O: Da.
P: Da li su mala siva bića...
O: Kibernetska genetska bića. ( roboti )
P: Da li su ih kreirali Lizard-i?
O: Da.
P: Da li imaju dušu?
O: Oni su mamci.
P: Da li su Lizzardi trenutno sa nama?
O: Blizu.
P: Da li Lizzardi planiraju preuzeti našu planetu?
O: Da.
P: Da li planiraju spustiti se i to napraviti otvoreno?
O: Blizu.
P: Da li koriste stvari kao posjedovanje formi mračnih energija da bi imali kontrolu?
O: Da.
P: Koje ostale grupe imaju za saveznike?
O: Orionce.
P: Koliko je članova u toj Orion/Lizzard grupi?
O: 16.
P: Tko su dobri momci? Vi kažete da su Kasiopejci dobri momci. Tko još?
O: Pleiadeans ( Pledijci ) i mnogi drugi.
P: Koliko?
O: 16.
P: Da li su strane jednake ( balansirane )?
O: Da.
P: Da li dobri momci otimaju ljude?
O: Ne. Oni mogu kontaktirati i dobrovoljno transportirati.
P: Tko je stvarno ubio Abrahama Lincolna?
O: Booth. Zavjera.
P: Tko je bio glavni u zavjeri?
O: Booth. Ali nije uhvaćen; ostalo se kod takve odluke.
P: Da li je priča o Noah-ovom potopu ujedno i priča o raspadu Atlantide?
O: Da. Ali simbolički.
P: Koliko je ljudi bilo na planeti tada?
O: 6 milijardi.
P: Koliko je od tih 6 milijardi preživjelo?
O: 119 miliona.
P: Da li je Noah-ov potop uzrokovan bliskim prolaskom drugog nebeskog tijela?
O: Da.
P: Koje je to tijelo bilo?
O: Martek.
P: Da li mi znamo to tijelo u našem sunčevom sistemu sada?
O: Da.
P: Kako se zove?
O: Mars.
P: Da li je Martek bio naseljen u to vrijeme?
O: Ne.
P: Da li je bilo vode ili drugih tekućina?
O: Da.
P: Kada je prošao blizu Zemlje, da li je ustvari prepunio naš planet sa vodom koju nismo imali dotad?
O: Da.
P: Da li smo do tog vremena imali maglicu od vodene pare koja je okruživala naš planet?
O: Da.
P: Da li je to bilo vrijeme ugibanja većine dinosaura?
O: Blizu.
P: Koji se događaj dogodio koji je ubio većinu dinosaura?
O: Zvjeri.
P: Koje vrste zvijeri?
O: Mastodon, sabljasti tigar, veliki ljenivac, itd.
P: Da li se desio kosmički događaj koji je donio tu veliku smrt dinosaura?
O: Da.
P: To se nije desilo u vrijeme Noah-a, točno?
O: Da.
P: Da li se desilo prije potopa Noah-a?
O: Da.
P: Koliko tisuća godina brojeći unatrag?
O: Prije 27 milijuna godina.
P: Koji se događaj dogodio u to vrijeme koji je uzrokovao smrt dinosaura?
O: Udar kometa.
P: Da li je komet stvarno pogodio Zemlju?
O: Da.
P: Da li je bio velik?
O: Da.
P: Koliko velik?
O: 18 milja u promjeru ( oko 29 km ).
P: Da li tu imamo regularni vremenski period ili ciklus kad se to dešava?
O: Da.
P: Koji je to vremenski period?
O: 3600 godina otprilike.
P: Da li je Velikovsky bio u pravu kad je rekao da je Venera bila u orbiti od 52 godine za vrijeme određenog perioda u našoj povijesti?
O: Blizu.
P: Koliko je prolaza napravila Venera kroz solarni sistem prije nego što se smjestila u regularnu orbitu ( današnju )?
O: 7.
P: Od kuda Venera originalno dolazi?
O: 19 svjetlosnih godina daleko.
P: Dakle, ona je zapravo ekstra-solarni posjetitelj.
O: Da.
P: Da li je točno da regularni intervali sunca isijava velike količine elektromagnetske energije koje onda uzrokuju da planete sunčevog sistema uđu u međusobno djelovanje u većoj ili manjoj mjeri?
O: Drugi neregularni pulsevi određuju vanjske vibracijske događaje.
P: Sunce nije izvor periodičnog "umiranja", da li je to točno?
O: Ponekad. Mnogo uzroka.
P: Koji je uzrok koji se ponavlja kao sat? Da li je tu kakav uzrok koji je regularno pulsiranje?
O: Tuševi kometa.
P: Od kuda su ti tuševi kometa?
O: Skupine u vlastitoj orbiti.
P: Gdje je orbita tih skupina? Da li je to Oort-ov oblak?
O: Ne.
P: Gdje je orbita skupina kometa?
O: Preciznije.
P: Specifična orbita koja sadrži skupine kometa?
O: Da.
P: Da li ta skupina kometa kruži oko Sunca?
O: Da.
P: Da li je orbita perpendikularna ravnini eklipsa planeta?
O: Da i ne.
P: Da li ta skupina dođe u ravninu s eklipsom i uzrokuje poremećaj u solarnom sistemu?
O: Upravo tako.
P: Koliko često ta skupina kometa dođe u ravninu eklipse?
O: 3600 godina.
P: Da li je ta skupina kometa ostatak od neke planete?
O: Ne.
P: Da li je skupina dijelova između orbita Marsa i Jupitera ostatak od planete?
O: Da.
P: Kako je znan taj planet?
O: Kantek.
P: Kad se taj planet raspao i postao asteroidni prsten?
O: Prije 79 tisuća godina otprilike.
P: Koje su tijelo opisivali Sumerani kad su spominjali Planet koji prolazi ili Nibiru?
O: Komete.
P: Tu skupinu kometa?
O: Da.
P: Da li se ta skupina kometa čini kao da je jedno tijelo?
O: Da.
P: Da li je to isto tijelo za kojeg glasine govore da dolazi prema nama u sadašnje vrijeme?
O: Da.
P: Tko su bili Annunaki?
O: Vanzemaljci.
P: Od kuda su bili?
O: Zeta Reticuli?
P: Da li su došli ovdje svaki put kad se približila skupina kometa da bi isisali duševnu energiju uzrokovanu strahom, kaosom, itd...
O: Da.
P: Ta dva događaja su povezana?
O: Da.
P: Zato su i sad ovdje?
O: Blizu.
P: Da li je tamo velika flota svemirskih brodova koji "jašu" val takoreći, približavajući se našoj planeti?
O: Da.
P: Od kuda su ti brodovi?
O: Zeta Reticuli.
P: Kada će oni stići?
O: 1 mjesec do 18 godina.
P: Kako je tu toliko odstupanje u vremenu?
O: To je jedna velika flota koja koja ubrzava u vremenu/prostoru i nije stalna i teško je odrediti onako kako vi mjerite vrijeme.
P: Da li ti brodovi jašu val u neku ruku?
O: Da.
P: Koliko je planeta u našem sunčevom sistemu?
O: 12.
P: Možete li nam reći imena svih planeta, njihovu udaljenost od Sunca, kemijski sastav i njihov promjer?
O: Merkur = Opatanar, 36 milijuna milja od Sunca, 3000 milja promjer.
Venera = Pemuntar, 67 milijuna milja od Sunca, 7500 milja promjer.
Zemlja = Saras, 93 milijuna milja od Sunca, 7900 milja promjer.
Mars = Masar, 141 500 000 milja od Sunaca, 4200 milja promjer.
Jupiter = Yontar, 483 400 000 milja od Sunca, 88700 milja promjer.
Saturn = Zendar, 886 700 000 milja od Sunca, 74500 milja promjer.
Uran = Lonoponor, 1 782 700 000 milja od Sunca, 31566 milja promjer.
Neptun = Jinoar, 2 794 300 000 milja od Sunca, 30199 milja promjer.
Pluton = Opikimanaras, 3 666 100 000 milja od Sunca, 1864 milja promjer.
NI = Montonanas, 570 000 000 000 milja od Sunca, 7000 milja promjer, čvrsta građa.
NII = Suvurutarcar, 830 000 000 000 milja od Sunca, 18000 milja promjer, vodik, amonijak.
NIII = Bikakamanar, 1 600 000 000 000 milja od Sunca, 46000 milja promjer, vodik, amonijak.

Nastavit će se...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 29, 2005 8:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Pa dobro, ko su bili Anunnakki?
Veliki učitelji sa Kasiopeje ili vampiri sa Zeta Reticulija koji se hrane našom patnjom?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 29, 2005 9:22 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Polako, momci !!!

Tako sam i ja mislio dok SVE nisam procitao. I vidjet cete razloge poslije zasto je sve ovo ovako napisano na pocetku! Kad SVE procitate - bit ce SVE kristalno jasno. Malo pomalo - prevodim koliko mogu, strpite se... jedino ako ima dobrovoljaca za pomoci... ali nije bitno, najbolje je ovako malo po malo i po REDU.

Annunaki i Lizzardi nisu isti iako dolaze iz "istog" mjesta... ali - možemo to i reći: pa iz npr. Zagreba ( koji je zrnce prasine naspram sazvježđa Zeta Reticuli ) ima par ljudi koji su super, a ima i neki drugi koji su zli... Možda su jedni iz jedne skupine, a drugi iz druge... ne valja generalizirati - ako je jedan hrvat, srbin, njemac ili japanac zao - ne znači i da su drugi. U svakoj skupini ima "dobrih" i "loših". Zato se i ljudi ne djele na narode, boju kože i slično, već samo na adamične ljude s dušom i one bez nje - organske portale. Doći ćemo i na to... polako.

Pozdrav ekipi - samo tako. Treba kritički razmišljati - ovo pokazuje da ste OK i da ipak netko razmišlja svojom glavom. Evo prevodim - vruće je - preko 32 stupnjeva, ali kompjuter ima da radi dok se ne zdimi!!!

Hahaha!


:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 30, 2005 7:21 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Jedva čekam da pročitam SVE pa da mi ovo postane jasno:

P: Da li je ljudska rasa genetski napravljena da bi bili sluge?
O: Da.
P: I tko je bio konstruktor tog genetičkog injžinjeringa?
O: Lizard bića.
P: Od kuda oni dolaze: Zemlje ili drugog planeta?
O: Drugog.
P: Kojeg planeta?
O: Qaddeera.
P: U kojem je sunčevom sustavu ta planeta?
O: Zeta Reticuli.

Dakle, ljude su stvorili 'lizard bića' tj. Draco.
Ovo je u interesu samo onima koji žele da Draco prihvatimo kao svoje tvorce kada jednom otvoreno nastupe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 30, 2005 7:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Upravo taj chanelling je prava gozba za 'vanzemaljce'.

Kanalizirajte i meditirajte...moramo i mi nešto jesti! :roll:

Bilo bi interesantno pratiti kako završavaju ljudi koji vrše ta kanaliziranja. Za jednoga znamo da je pao u depresiju i učinio samoubojstvo. A samoubojstvo...e to je tek prava gozba :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 30, 2005 7:50 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Pantelija je napisao/la:
Jedva čekam da pročitam SVE pa da mi ovo postane jasno:


Dakle, ljude su stvorili 'lizard bića' tj. Draco.


Ja bih prije rekla da su ljudi stvorili te tzv. lizarde.

Mi svakodnevno svojim mislima stvaramo slične spodobe, koje nas ne puštaju na miru i koje moramo stalno hraniti. Postoje ljudi koji misli čak mogu i vidjeti. I uopće ne bi bilo čudno da su ti lizardi potekli baš od ljudskih misli.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 30, 2005 9:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Da li je netko ovdje uvidio da postoje dva tabora tih 'vanzemaljaca'. Jedan se hrani onime što ljudi proizvode dok pate, u ratovima i slično, dok drugi tabor se hrani onime što ljudi proizvode dok se bave molitvama, raznim meditacija, reikijem, kanaliziranjem i slično.
Naravno, ovi drugi su u nedostatku hrane, zbog toga su sada u akciji i upozoravaju na ove prve.

Ovi ovdje 'vaši' očito pripadaju ovoj drugoj skupini.

Ovi drugi još su opasniji za čovjeka koji čezne za 'izlaskom iz podruma'.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 30, 2005 7:06 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Da li je netko ovdje uvidio da postoje dva tabora tih 'vanzemaljaca'. Jedan se hrani onime što ljudi proizvode dok pate, u ratovima i slično, dok drugi tabor se hrani onime što ljudi proizvode dok se bave molitvama, raznim meditacija, reikijem, kanaliziranjem i slično.


Ne. To su isti.

Inače Laura i Ark nisu "završili" ( to su prenosioci ovog kanaliziranja ). Nadasve, sretni su i svaki dan spoznaju nove stvari. ZNAJU kako se zaštititi od gozbi ovih OPS bića iz 4. i viših denziteta. Nije nužno da odmah umre svaki borac... jer kad bi tako bilo, nebi se nikad niko izborio za neku stvar.
Ali nemojte zaboraviti da i imate svoje više "ja" koje vas štiti. To je ustvari kad štitite sami sebe. Ali ako neznate da to imate, badava vam je... Osobno sam to već doživio nekoliko puta i mogu vam reći da "radi" iz ososbnog iskustva. Naravno, tu mogućnost imaju SAMO ljudi sa dušom. Organski portali ( osim našeg sa foruma ) to nemaju!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 30, 2005 7:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Dakle, ljude su stvorili 'lizard bića' tj. Draco.
Ovo je u interesu samo onima koji žele da Draco prihvatimo kao svoje tvorce kada jednom otvoreno nastupe.


Nije uvijek nužno da su tvorci oni koje ćemo uvažavati i orijentirati se prema njima. Ako iskemijaš kravu koja će dati više mlijeka - ne znači da te ta krava obožava. Stvorio si ju ( modificirao više ) da TEBI daje više koristi, dakle bio si jako OPS opredjeljenja. Tako i Draco bića iako su nas malo modificirali, uopće ne osjećam prema njima neko obožavanje ili slično. Što je tu je. Ako treba, i stvorioca koji te iskemija nekad moraš "odbaciti" ( ne nužno ubiti ), i postati "svoj". Tako da ove informacije koje dobijamo o njima itekako dižu svijest i samim time imamo veću "zaštitu" od njih.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 30, 2005 11:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
05.10.1994. F. i Laura

P: Pozdrav.
O: Dobro vam ide i ovako bez rituala.
P: Koji ritual hoćete da napravimo.
O: Nijedan.
P: Da li ritual odmaže ili sprečava komunikaciju?
O: Ograničava.
P: Kako se zovete?
O: Donarra.
P: Od kuda ste?
O: Kasiopeja.
P: Zašto mi svaki put kad komuniciramo sa vama, dobijemo drugu osobu?
O: Potrošnja energije.
P: Kome se troši energija?
O: Idućem u nizu.
P: Da li to znači da vi koristite svoju energiju za trošenje?
O: Ne. Mi se trošimo.
P: Imamo serije pitanja koje želimo pitati.
O: Hajde.
P: Pretpostavimo da je flota svemirskih brodova koji jašu val, i približavaju se iz okolice Zeta Reticuli, što znači kad kažemo da je vremensko/prostorno ubrzanje nedefinirano u smislu dolaska? Zašto je tako? Molimo obrazložite.
O: Masa utječe na elektromagnetski prijenos unutar gravitacijskog vala.
P: Drugim rječima, da li je tamo velika masa koju želite prenijeti, da li je djelomično i problem jer se masa sama po sebi širi preko velikog područja vremena/prostora i mora se prenositi u etapama ili nečeg takvog?
O: Blizu.
P: Možete li nam pomoći još oko toga?
O: Masa utječe na vremenski ciklus: mali iznos kratki ciklus; velika ili gusta uzrokuje dugi ciklus.
P: Također bi željeli imati više informacija o Zemaljskim promjenama. Da li je potres u Japanu koji ste predvidjeli prošlog tjedna i koji se dogodio, da li je to najmanji problem? ( Cijela sesija je bila izgubljena radi nefunkcioniranja trake ).
O: Ne.
P: Možete li nam dati nešto više o tome...
O: Bit će aktivnosti oko 8.9: 67 milja od obale Osake; 9.7: centralni Tokyo.
P: Da li će se sve to dogoditi unutar ove godine?
O: Ne. Unutar 1.6 godina.
P: Željela bi još detalja o čovjeku za kojeg ste rekli da je bio biološki otac Isusa. Još jednom, kako se zvao?
O: Tonatha.
P: Rekli ste da je bio Marijin poznanik?
O: Da.
P: Da li je bio selektiran iz nekog razloga da bude biološki otac Isusa od strane drugih bića ili snaga?
O: Blizu.
P: Možete li nam dati neki detalj o njemu? Koje je njegovo porijeklo, od kuda dolazi,...itd.
O: On je bio član bijele sekte.
P: Što je bijela sekta?
O: Također znani kao Ariyan-ci ( prim.prev.). Andaranci. ( Laura bilježi: Tko su Andaranci? )
P: Da li je Marija bila član Essene ( prim.prev. ) grupe?
O: Da.
P: Ta osoba, Tonatha, da li je bio izabran za biološkog oca Isusa?
O: Da.
P: Zašto se Marija nije oženila njime?
O: Osjećaji su bili vrlo prolazni.
P: Kažete da je ona bila prevrtljiva?
O: Ne. Utjecano je telepatskim sugestijama.
P: Da li je već bila zaručena tada?
O: Ne. Hipnotizirana na nivou 1.
P: Da li su Marija i Josip, nekad skupa, poslije toga imali druge djece?
O: Ne. Ali Isus je imao.
P: Isus je imao djece? Koga je oženio?
O: Nije bio oženjen.
P: Mislite, imao je nelegitimnu dijecu?
O: Subjektivno institucionalno ( razmišljanje ).
P: Tko je bila majka te djece?
O: Bile su tri žene.
P: Bile su tri žene?
O: Da.
P: Da li su one spomenute u Bibliji?
O: Jednom, ali ne po imenu.
P: Koja je bila jedna od njih?
O: Alicia.
P: Kako se zvala druga?
O: Rafea.
P: Treća?
O: Vella. Rimljanke.
P: Sve tri su bile Rimljanke?
O: Da.
P: I što se desilo sa djecom?
O: Preživjela i uspješno se razmnožila.
P: Koliko je imao djece sa tim trima majkama?
O: Troje.
P: Da li je, kao što tvrde neki ljudi, istinito značenje istraživanja Holy Graila, da to nije šalica već "Sang Real" ( prim.prev. ), ili sveta krvna linija?
O: Da.
P: Da li su neki potomci Isusa živi danas?
O: 364142.
P: Da li je Isus postao Krist u smislu da je dobio kakvu specijalni ogrtač moći koji je stavio na sebe za vrijeme njegovog baptizma?
O: Blizu korektnog.
P: da li je Guyana relativno sigurno mjesto glede pomaka zemljine kore, zemaljskih promjena,... itd?
O: Što je? Zemlja uključuje svu planetarnu površinu.
P: Da li su neka mjesta sigurnija od drugih?
O: Promjenjivo.
P: da li je Sjeverna Karolina/Blue ridge Mountain područje relativno sigurno?
O: Što sam ti upravo rekao? Ovisi o vibracijskim frekvencijskim promjenama. Nema specifične zemaljske promjene koju točno možemo predvidjeti sve do neposredno prije nego se desi.
P: Pitao je LM. što se desilo sa onim ljudima u Švicarskoj koji su umrli. Da li su bili ubijeni?
O: Pakt. Dogovor. Nagodba.
P: Svi su napravili dogovor da počine samoubojstvo skupa?
O: Da.
P: Zašto? Koliko ih je bilo?
O: 48. Religiozno oduševljeni.
P: Da li vlada SAD svojevoljno ubija Branch Davidians ( prim.prev. ) u Waco-u?
O: Blizu. Vode ih da se sami unište.
P: Kako?
O: Psihološke zavade taktika.
P: Da li im je vlada SAD "vatreno" podigla kamate?
O: Ne.
P: Tko je podigao kamate?
O: Branch Davidian-ci. Izluđuju ih.
P: Da li su ELF ( ekstrmno niske frekvencije ) ili kontrola podsvjesti korištene?
O: Da. Kao i druge stvari.
P: Da li je OJ Simpson ubio svoju ženu?
O: Da.
P: Da li je uzeo odjeću i oružje kojim je ubio u Chicago i ostavio tamo u vreći?
O: Ne.
P: Gdje je ?
O: Los Angeles smetlište. Jedno od njih.
P: Da li će se OJ Simpson proglasiti krivim?
O: Ne.
P: Koje je poklone dala Marija/proroci Isusu kao bebi?
O: Zlato; začine; odjeću.
P: Iz kojeg drugog realiteta je došao matični brod kojeg je vidjela Marija?
O: 5. denziteta.
P: I koja je bila svrha pojavljivanja tog matičnog broda u vrijeme Isusovog rođenja?
O: Previše neodređeno.
P: Da li je bilo specifičnih razloga vezanih za rođenje Isusa?
O: Da vodi proroke.
P: Koji je bio glavni razlog?
O: Ne. Također nadgledanje događaja i kodiranje.
P: Kodiranje čega?
O: Mališana.
P: Da li je to kodiranje napravljeno fizički ili telepatski?
O: Oboje.
P: Iz kojeg realiteta ili područja je Isus došao prije nego se rodio na Zemlji u tijelu Isusa od Nazareth-a?
O: 5. denziteta.
P: On je bio duša 5. denziteta?
O: Da.
P: Da li je imao neku drugu inkarnaciju u nekim drugim tijelima na planeti Zemlji?
O: Da.
P: Koliko je inkarnacija imao prije nego što je postigao 5. denzitet?
O: 1009.
P: Da li je Melchizidck inkarnacija Isusa?
O: Ne.
P: Da li je Joshua, desna ruka od Mojsija, inkarnacija Isusa?
O: Da.
P: Ima li još neka druga inkarnacija Isusa koje bi mogli imenovati?
O: Da. Socrates ( Sokrat ).
P: Koja je spiritualna veza Isusa i John the Baptist-a?
O: Pakt.
P: Koja je spiritualna veza Isusa i Marije, njegove majke?
O: Pakt.
P: Nema druge spiritualne veze u smislu spajanja duša?
O: Ne.
P: Da li su Marija ili John the Baptist duše iz 5. denziteta?
O: Obe.
P: Da li su na Zemlji danas neke duše iz drevnih vremena koje možemo navesti kao poznate?
O: Da. Arafat. Sadat. Papa John V.
P: Da li se demoni i zli duhovi nečega plaše?
O: Da.
P: Da li se boje neke moći koje mi kao ljudi imamo?
O: Da. Znanja.
P: Da li se boje religijskih simbola, znakova ili figura?
O: Ne.
P: Ima li koje ime ili znak ili simbol koji mogu odvratiti njihovu aktivnost?
O: Ponekad.
P: Da li se boje Krista?
O: Da. Radi njegovog znanja. Masa njegovog znanja je podiglo njegove vibracije. Znanje je istinska moć.
P: Da li pentagrami imaju neki efekt u usporavanju ili zadržavanju negativnih entiteta?
O: Samo ako vi mislite da oni imaju efekta.
P: Da li je najveća moć koju imamo da se odupremo demonskim entitetima sadržana u našoj slobodnoj volji: našoj moći da kažemo ne?
O: Ne.
P: Koja je onda najveća moć?
O: Znanje.
P: Da li akumulacija spiritualnog znanja čini ključ?
O: Da.
P: Ima li koji drugi zaključak koji nam možete dati?
O: Vi ne trebate ništa osim znanja.
P: Rekli ste da se Exodus dogodio u 2676. prije Krista, da li je to točno?
O: Blizu.
P: Da li je to bio zadnji prolaz Venere?
O: Da.
P: Da li je ta aktivnost Venere u vezi sa bliskim prolazom skupine kometa koje ste spomenuli?
O: Blizu. Jedna od tri kataklizmi spojenih skupa.
P: Ako je Venera bila jedna od kataklizmi i skupina kometa je bila druga, koja je bila treća?
O: Mars.
P: Da li je Mars bio izbačen iz svoje orbite radi Venere?
O: Da.
P: I druga je izgledala kao bitka na nebu stanovnicima Zemlje kao što je Velikovsky opisao, točno?
O: Blizu.
P: Sad, ta skupina kometa, kad je bila zadnji puta u našem solarnom sistemu?
O: Prije 3582 godina.
P: Koliko traje ciklus?
O: 3600 godina.
P: Dakle, kad bi ta skupina kometa trebala opet proći našom ravninom eklipse ponovo?
O: 12 do 18 godina.
P: Da li vanzemaljci putuju sa tom skupinom kometa?
O: Ne.
P: U kojoj zemlji je živio Noah/Utnapishtim, na kojem kontinentu?
O: Atlantida.
P: Gdje je pristala arka poslije povlačenja voda?
O: Egipat.
P: Što je uzrokovalo da Martek prođe blizu Zemlje u to vrijeme budući da je tisuće godina prije imao interakciju sa Venerom?
O: Planetarno poravnavanje gravitacijskim odstupanjem vezano uz Veneru.
P: Dakle, bilo je planetarno poravnavanje koje je uzrokovalo da Mars bude izbačeno iz svoje orbite?
O: Da.
P: Koji je bio događaj koji je, sto ili otprilike toliko godina poslije Noahova potopa, opisan kao zbrka u jezicima, ili toranj Babilona?
O: Duhovno spajanje.
P: Koji su razlog imali individualci koji su zajedno sagradili toranj?
O: Elektromagnetska koncentracija svih gravitacijskih valova.
P: I što su oni namjeravali s tim koncentriranim valovima?
O: Umno unaprijeđenje masa ( ljudi ).
P: Tko su bili "bogovi" koji su prezirno gledali na toranj Babilona, na one koji su ga napravili sa namjerom sjedinjenja, i odlučili uništiti njihov rad?
O: Lizzardi.
P: Dobro, dakle Lizzardi su dignuli u zrak Babilonski toranj. Što su još učinili umovima čovječanstva; da li su napravili nešto što je uzrokovalo literalnim poteškoćama da bi razumjeli razne jezike?
O: Blizu.
P: Koji alat su koristili da bi postigli to dijeljenje?
O: Pranje mozgova masama.
P: Da li su to radili preko implatanta i otmica?
O: Djelomično.
P: Koje je pravo značenje, originalno značenje hebrejske riječi "shem"?
O: Čistoća.
P: Zašto je ta riječ vezana uz obeliske ili stojeće kamenje kasnije nazvane "shem-ovi" od strane Hebreja?
O: Simbolika čistoće: ujedinjenje. Jedinstvo.
P: Da li to kamenje samo po sebi ima neku moć?
O: Ostalu.
P: Koji su objekt drevni ljudi postavili na toranj Babilona...
O: Kristal.
P: Da li je "shem" također sinonim za "kristal"?
O: Blizu.
P: Shem, sin Noaha, bio je nasljednik grupe koja je izgradila toranj, točno?
O: Da.
P: Kako su Sodom i Gomorah uništeni i drugi gradovi? I tko ih je uništio?
O: Nuklearno, EM ( elektromagnetski ) puls. Tko bi mogao biti?
P: Lizzardi?
O: Da.
P: Zašto?
O: Da bi posijali strah i pokornost.
P: Jesu li uistinu Sodom i Gomorrani bili zli i loši, radeći sodomiju i slično?
O: To je prevara povijesti.
P: Da li je Lot-ova žena bila pretvorena u stup soli?
O: Ne.
P: Ima li tu neke simbolike u toj priči za nas?
O: Ne.
P: Da li je bog koji je komunicirao s Abrahamom jedan od Lizzarda?
O: Da.
P: Da li je Abraham napravio sporazum sa Lizzardima?
O: Da. Ne direktno.
P: Da li je Melchizidek svećenik Lizzarda?
O: Ne.
P: Da li je Melchizidek dao Abrahamu točnu informaciju?
O: Blizu.
P: Da li je kabala istinito učenje dobrih momaka?
O: Blizu.
P: Da li je Ozirijski ciklus tumačenje akcije Lizzarda nad čovječanstvom u smislu izrezivanja Ozirisovog tijela kao razbijanje spirala DNA?
O: Blizu.
P: Što je bilo Voće sa Drveta Znanja dobra i zla koje je navodno Eva pojela i onda ponudila Adamu?
O: Ograničavanje u znanju. Kodiranje.
P: Što je značilo kad je rečeno da je Eva pojela voće sa drva znanja? Koji akt je napravila da to učini?
O: Združenje s krivom stranom.
P: Što je značilo pridruživanje?
O: Eva je simbolična.
P: Simbol čega?
O: Ženske energije.
P: Što je s ženskom energijom bilo kad se pridružila?
O: Izgubila je dio znanja i moć.
P: Zašto je hranjenje tim voćem sa drveta znanja dobra i zla bio veliki strah boga ili bogova, jer bi Eva bila izjednačena sa bogovima?
O: Što? Molimo pojasnite.
P: Tko je bio bog koji se bojao da bi Eva mogla postati jednaka kao i on ili oni kad je pojela voće?
O: Ne.
P: Biblija kaže da je Bog rekao da se bojao jer bi onda Eva mogla zadržati i drvo života i živjeti vječno. Što to znači? Zašto je konzumacija tog voća bogove jako plašilo?
O: Nije.
P: Što je voće drveta života?
O: Ograničenje.
P: Kako može voće drveta života i besmrtnosti biti ograničenje?
O: Ograničeno koncepcijski.
P: Želim vam reći da to baš i nema nekog smisla.
O: Da, ima. Razmislite pažljivo.
P: Da li je bog, koji je ušao u vrt koji je upozorio Adama i Evu da ne jedu voće sa drveta znanja dobra i zla, bio originalni kreator, bog, dobar momak?
O: Ne.
P: Tko je bio taj bog koji im je zapovjedio da ne jedu voće s tog drveta?
O: Komplicirano. Laura, propuštaš očigledno.
P: U kojem smislu bi voće sa drva života bilo ograničenje?
O: Vjerovanje da jedan izvor sadrži svo znanje je kontradiktorna realnost.
P: Što je bio vatreni mač koji je spriječio povratak u Eden?
O: Ne razumijete?
P: Ne. Ne razumijem.
O: Istražite ponovo.
P: Ako je koncept hranjenja voćem sa drva znanja koje je davalo svo znanje - pogrešan - jer ni jedan izvor ne može omogućiti svo znanje, i nadalje - netko vjeruje u pogrešno, taj je zarobio sebe unutar parametara. I zauvijek, ljudska rasa će biti trovana s istim problemom koji se reflektira na više različitih načina: jedan je da uvijek tražimo istinu iz jednog izvora i smjera, umjesto da tražimo istinu kroz bezbrojne puteve. Također i vjerovanje u jednostavne odgovore na kompleksne probleme i pitanja.
P: Što je bio vatreni mač koji je sprečavao povratak u vrt Eden-a?
O: Simbolizira zamku.
P: Samozavaravajući vatreni mač?
O: Da.
P: Gdje je bio Eden?
O: Zemlja.
P: Cijela Zemlja je bila Eden?
O: Da.
P: Da li je "pad" Edena, ili gubitak Edenskog stanja, također praćeno kataklizmom?
O: Da.
P: Što je uzrok te kataklizme?
O: Komete.
P: Skupina koju ste ranije spomenuli?
O: Da.
P: I prije koliko se to dogodilo?
O: Prije 309882 godine.
P: Da li je gubitak Edenskog stanja također praćeno preuzimanje čovječanstva od strane Lizzarda?
O: Da.
P: Tko su bili originalni kreatori bogovi?
O: Mi. 6. denzitet.
P: Kasiopejci? Da li su Pledijci također bili bogovi kreatori?
O: Isto. Šesti denzitet.
P: Koji je bio originalni indentitet zmije u Edenu?
O: Lizzardi.
P: Tko je sagradio Veliku piramidu ( Great Pyramid, prim. prev. )?
O: Atlantiđani.
P: Koje godine je sagrađena?
O: Prije 10643 godina.
P: Zašto je sagrađena? Za što je služila?
O: Hvatala je kosmičku energiju.
P: I za što je ta energija služila jednom kad je bila "uhvaćena"?
O: Mnoge stvari. Moć, transport, lječenje, kontrola misli, klimatizacija,...itd.
P: Tko je sagradio Sfingu?
O: Isto.
P: Da li je Sfinga bila sagrađena u isto vrijeme?
O: Da.
P: Zašto je napravljena Sfinga? Koja je njena svrha?
O: Hram.
P: Da li su zapisi zakopani ispod Sfinge?
O: Da.
P: Što se desilo s Neandertalcima?
O: Maknuti su od strane Lizzarda na druge planete.
P: Da li je to učinjeno da su fizički odstranjeni s planete?
O: Da.
P: Na koju planetu su ih prenijeli?
O: Druge.
P: Od nekoliko mjesta oko ove države na koja smo se mislili odseliti, na kojem bi bili najsretniji?
O: Neodređeno.
P: Da li bi bili sretni na Blue Mountains u Oregonu?
O: Nemoguće odrediti.
P: Nebi li vi trebali moći dati proročanstva?
O: Previše varijabli vezano uz to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 31, 2005 9:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 15, 2005 1:34 pm
Postovi: 45
Lokacija: Sad i ovdje
Ajde ajde bas sam se zagrijao. Evo i kiša ti ide u prilog. Malo je rashladilo .

Interesantno je kako baš iz transkripata dolaze neke svjetske teorije novoga doba . Da li je i vama ovo poznato ili se meni lagano otvaraju oći???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 31, 2005 10:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Da li je netko ovdje uvidio da postoje dva tabora tih 'vanzemaljaca'. Jedan se hrani onime što ljudi proizvode dok pate, u ratovima i slično, dok drugi tabor se hrani onime što ljudi proizvode dok se bave molitvama, raznim meditacija, reikijem, kanaliziranjem i slično.


Ne. To su isti.

Inače Laura i Ark nisu "završili" ( to su prenosioci ovog kanaliziranja ). Nadasve, sretni su i svaki dan spoznaju nove stvari. ZNAJU kako se zaštititi od gozbi ovih OPS bića iz 4. i viših denziteta. Nije nužno da odmah umre svaki borac... jer kad bi tako bilo, nebi se nikad niko izborio za neku stvar.
Ali nemojte zaboraviti da i imate svoje više "ja" koje vas štiti. To je ustvari kad štitite sami sebe. Ali ako neznate da to imate, badava vam je... Osobno sam to već doživio nekoliko puta i mogu vam reći da "radi" iz ososbnog iskustva. Naravno, tu mogućnost imaju SAMO ljudi sa dušom. Organski portali ( osim našeg sa foruma ) to nemaju!

:wink:


Ako imaš Onoga koji te štiti, kako ti kažeš 'više ja'...kao prvo tražit ćeš Znanje od njega a ne od nekih tamo entiteta.

Ti 'vanzemaljci' su napedniji od nas, ali oni nemaju Znanje, a i da imaju opet nam ga ne bi mogli dati a pogotovo ne na ovakav način. Mi Znanje imamo, ne trebamo ga dobiti, trebamo ga samo OSLOBODITI. (naravno ako nismo organski portalići)

Evo ti na primjer Blavatska, i ona je pokušavala skupiti Znanje pomoću 'spiritizma'(što debelo koriste njeni protivnici da je oblate), pa je na kraju shvatila što je to i postala veliki ANTIzagovornik toga.

Ali svatko ima svoj put, i mora proći svoja određena iskustva. Postoji put iskustava i postoji trenutak kad smo skupili dovoljno iskustava da se krene jednim drugim putem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 31, 2005 11:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Citat:
Nije uvijek nužno da su tvorci oni koje ćemo uvažavati i orijentirati se prema njima. Ako iskemijaš kravu koja će dati više mlijeka - ne znači da te ta krava obožava. Stvorio si ju ( modificirao više ) da TEBI daje više koristi, dakle bio si jako OPS opredjeljenja. Tako i Draco bića iako su nas malo modificirali, uopće ne osjećam prema njima neko obožavanje ili slično. Što je tu je. Ako treba, i stvorioca koji te iskemija nekad moraš "odbaciti" ( ne nužno ubiti ), i postati "svoj". Tako da ove informacije koje dobijamo o njima itekako dižu svijest i samim time imamo veću "zaštitu" od njih.

:wink:


Ali treba imati na umu da TI SADA JESI 'MODIFICIRAN'. To što se ponašamo kao da nismo modificirani, ne znači da zbilja i nismo modificirani i svako naše nastojanje je 'modificirano' bez obzira kako mi imali osjećaj da nam se 'diže' svijest.

A ljudi su sami sebe modificirali odavno, još možda i prije nego što su ti 'gušterčići' stvoreni(vjerojatno od samih ljudi). Jer sve su ljudi sami sebi zakuhali još odavno prije. Čovjek nije u nikakvom evolucijskom razvitku, on je ako još ne primjećujete u procesu degeneracije.
Oni koji traže izlaz iz 'podruma' su ostaci ostataka za koje još ima nade.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 31, 2005 12:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Heh Jack,kako li si imao zivaca da sve ovo prevedes?
5 za trud!!!

P.S. Mozes li mi ukratko ispricati sta se sve izdesavalo dok nisam bio tu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 31, 2005 1:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ali svatko ima svoj put, i mora proći svoja određena iskustva. Postoji put iskustava i postoji trenutak kad smo skupili dovoljno iskustava da se krene jednim drugim putem.


Tako je! Slažem se.

Citat:
Evo ti na primjer Blavatska, i ona je pokušavala skupiti Znanje pomoću 'spiritizma'(što debelo koriste njeni protivnici da je oblate), pa je na kraju shvatila što je to i postala veliki ANTIzagovornik toga.


Mind kontrole postoje, a pogotovo se upotrebljavaju kod onih koji žele izaći iz Matrice.

Citat:
Ti 'vanzemaljci' su napedniji od nas, ali oni nemaju Znanje


Imaju, samo su ga isto kao i mi neki svjesni, a neki ne. Tu mislim na određeni nivo, tko je u višem denzitetu, definitivno ima više znanja.

Citat:
Ako imaš Onoga koji te štiti, kako ti kažeš 'više ja'...kao prvo tražit ćeš Znanje od njega a ne od nekih tamo entiteta.



Pa više "Ja" si ti sam. Tako da je istina da znanje imaš, samo ga si moraš osloboditi, kako si i ti rekla. Bravo. Vidiš da se slaže. Mi smo ovdje ionako samo refleksije svojih viših "Ja" u višim nivoima postojanja. Tu smo materijalni - tamo nismo, već smo većinom svjesne energije.

Citat:
Ali treba imati na umu da TI SADA JESI 'MODIFICIRAN'


Znaš li da se SVAKOG TRENUTKA modificiramo?

Citat:
A ljudi su sami sebe modificirali odavno, još možda i prije nego što su ti 'gušterčići' stvoreni(vjerojatno od samih ljudi). Jer sve su ljudi sami sebi zakuhali još odavno prije. Čovjek nije u nikakvom evolucijskom razvitku, on je ako još ne primjećujete u procesu degeneracije.


Pazi, "gušterčić" ti može i imati 200 kg mišića i ima naprednu tehnologiju i koristi onu iz 4. denziteta... hehe... no nije bitno. Poanta je: prije - kasnije? Što to znači? Pa ionako je sve SAD ! Nema vremenske crte inače koju mi percipiramo u našem 3. denzitetu. Zato i ima ovakvih zabuna kod tumačenja mnogih stvari. Recimo, da li si svjesna da se MOŽEŠ "vratiti" negdje prije nego što si se inkarnirala u svoje sadašnje tijelo ( rodila se )? Pa tako se možeš pojaviti u vremenu/prostoru i prije nego što je uopće bilo ljudi na ovoj planeti.

Citat:
Heh Jack,kako li si imao zivaca da sve ovo prevedes?
5 za trud!!!


Hvala. Ok, znači živ si... Dobro. Čuj, živci ti služe za druge stvari, a ljudi ih upotrebljavaju često da se "živciraju". Kad saznaš da se uopće ne trebaš živcirati, stvari legnu na svoje mjesto onako baš kako treba. Živciranjem sebi samo štetiš, a posljedica je ista živcirao se - ili ne. Kad prevodim ove transkripte, osjećam zadovoljstvo i ujedno i učim. Ne samo prevađanje ( stranog ) jezika, već i detaljnije proučavam tematiku. Osjećam se ujedno kao i da sudjelujem u učenju i sebe - i drugih - jer to dijelim sa svima vama i drugima tko želi pročitati.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 31, 2005 3:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Citat:
Imaju, samo su ga isto kao i mi neki svjesni, a neki ne. Tu mislim na određeni nivo, tko je u višem denzitetu, definitivno ima više znanja.


Imaju više iskustava, to svakako. A Znanje je Znanje uvijek i svugdje isto.

Citat:
Pa više "Ja" si ti sam. Tako da je istina da znanje imaš, samo ga si moraš osloboditi, kako si i ti rekla. Bravo. Vidiš da se slaže. Mi smo ovdje ionako samo refleksije svojih viših "Ja" u višim nivoima postojanja. Tu smo materijalni - tamo nismo, već smo većinom svjesne energije.

Malo mi je tu tvoja teorija 'mutna' :)
To 'više ja' nismo mi kao ove osobnosti, ličnosti. 'Više ja' smo istinski mi, ono koje Zna, za čime čeznemo a koje ne možemo ni zamisliti. I zato je najveća mudrost osobnosti što može biti kada zna da ništa ne zna. I onda se ustupa mjesto 'istinskom ja', ili 'onom drugom', tj. 'istinsko ja' poklopa naše 'malo ja' koje se utopi u njemu. Kad se mi guramo naprijed, 'istinsko ja' ne može doći do izražaja.
I naša osobnost isto može živjeti neko vrijeme i bez tijela, to već ne treba posebno dokazivati. I ne treba brkati tu bestjelesnu osobnost i to 'više ja', 'istinsko ja'.

No do svega treba doći vlastitim iskustvom. I mi tu ne možemo napraviti na silu ništa ma koliko se trudili. I zato je uzaludno pričati nekim ljudima s oduševljenjem neke svoje spoznaje. Ako oni nisu sami došli do toga, slabe vajde.

Tamo 'gdje nismo materijalni' možemo krenuti prirodnim putem ili možemo biti (ako smo toliko pokvareni) poput ovih 'gušterčića' i ostalih koji žive na račun drugih kao paraziti. Hehe, ja ih baš volim zvati 'gušterčići' ;) Važno je što mi napravimo dok smo u ovome tijelu a ne kad 'otegnemo papke'.



Ja sam svjesna da postoji samo SADA, ali sam svjesna i toga da ja toga istinski nisam svjesna. Upravo je to problem.

Prije ili kasnije...pa sve je to sada...mi pojma nemamo što je to SADA. To zna samo ono u nama koje Zna.

Citat:
Znaš li da se SVAKOG TRENUTKA modificiramo?


Pa naša ličnost se i sastoji od tih 'modifikacija', i zato je upravo i iluzija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 31, 2005 3:55 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
07.10.1994. F. i Laura

P: Pozdrav.
O: Pozdrav.
P: Kako se zoveš?
O: Bayreera.
P: Od kuda si?
O: Kasiopeja.
P: Da li si ti idući u redu za energetsko trošenje?
O: Precizno. Dobro učite.
P: Da li izdajete energiju nama?
O: Ne.
P: Da li mi dajemo vama energiju?
O: Blizu. Naše trošenje je radi dolaska na red.
P: Da li ima kakva prednost ako dolazite na red ( suprotno od korištenja samo jednog entiteta komuniciranja )?
O: Da.
P: Koja je prednost?
O: Izjednačavanje energije.
P: Da li vam je teško uspostaviti kontakt s nama?
O: Ne.
P: Da li bi vam bilo teško uspostaviti kontakt sa drugima?
O: Postaje lakše sa vama.
P: Željela bi znati vrijeme kad je umrla većina dinosaurusa, velikih stvorova?
O: 27 miliona godina mjereno po vašoj skali.
P: Kad se dogodio "Pad Edena" i gubitak tog stanja, prije koliko godina se to desilo?
O: 309000 godina otprilike.
P: Kakva je bila situacija... što se dogodilo... kakvo je bilo stanje čovječanstva?
O: Gubitak poštenja je uzrokovao ograničenja u fizičkom pogledu i znanju od strane vanjskih snaga.
P: Što je zmija ili "izazivač" predstavljala?
O: Snage vama znane kao Lizzardi; već smo vam to rekli.
P: Samo provjeravam!
O: Pošteno, draga.
P: Pošteno, samo provjeravam.
O: Uskladiti sebe.
P: Tko su bili originalni genetski konstruktori ljudske vrste?
O: Mi.
P: Kasiopejci, točno?
O: Da.
P: Iz kojeg razloga ste nas genetski iskonstruirali? Da li je to odredba Boga?
O: Duševni razvoj ili napredak.
P: Sumerska priča o konstruiranju ljudskih bića sadrži i priču gdje su rekli da su ubili boga i pomješali njegovu krv i dijelove sa blatom i tada ih stavili u one ženske "trudnice" božice i da je otud izašla ljudska rasa. Sad, to zvuči odvratno kao ono što nam "Sivi" danas rade. Da li je netko stvarno ubio "boga", razbio njegovu dušu u dijelove i tako napravio ljudsku rasu?
O: Simbolizam i netočno po redoslijedu.
P: O čemu je bila priča? Koji je stvarni događaj nastanka?
O: Lizzard bića su genetski promjenili ljudsku vrstu poslije bitke u svrhu njihovog hranjenja.
P: Kad su bili ti događaji koje opisuju Sumeranske priče?
O: Prije 309000 godina, otprilike.
P: Dakle, to se desilo jako davno pa su te priče izgubile istinitost?
O: Refleksija na koju se dodaje kroz psihički memorijski kanal.
P: Što je ubilo većinu dinosaura?
O: Udar kometa.
P: koji je bio izvor te komete?
O: Skupina.
P: Koliko je dugo ta skupina kometa bila s nama u našem sunčevom sistemu?
O: 890 miliona godina.
P: Što je izvor te skupine kometa? Da li je to bio veliki planet?
O: Ne.
P: Rekli ste prije da je bio planet između Marsa i Jupitera koji je bio uništen i postao asteroidni prsten. Da li je taj planet bio ikad nastanjen osjećajnim bićima?
O: Da.
P: Što je uzrokovalo uništenje planete?
O: Psihička energija.
P: I od kuda su došla bića koja su živjela na tom planetu? Da li su se razvili tamo?
O: Ne.
P: Da li su oni bili kreirana bića, poput nas?
O: Da.
P: Tko ih je kreirao?
O: Isto.
P: Kasiopejci?
O: Da.
P: Dobro, tko je kreirao Kasiopejce?
O: Vaši super-drevni spiritualni preci.
P: Da li ta bića imaju ime?
O: Ne.
P: Kako su ih zvali?
O: Privremeni putnici.
P: Od kuda su ti "Privremeni putnici"?
O: Previše teško za objasniti preko ovog medija; predugo.
P: Što je najbliže što znate originalnoj Božjoj/Kreatorovoj sili?
O: Potražite druge medije. Kompjuter.
P: Ta skupina kometa o kojoj ste pričali da je prouzrokovala udar, da li je jedan od skupine kometa udario Zemlju u vrijeme umiranja dinosaura?
O: Ni jedan nije bio dovoljno velik da bi samo on to uzrokovao.
P: Da li su bili neki od tih kometa u skupini, koji su udarili u Zemlju?
O: Da. 14 ih je udarilo u tom slučaju.
P: Da li se ta skupina kometa okreće oko Sunca?
O: Da. Vaša vlada već zna da je skupina kometa već blizu opet.
P: Rekli ste da je orbita skupine kometa oko Sunca. Gdje prolazi kroz eklipsu?
O: Varira.
P: Da li ulazi između Marsa i Jupitera, npr?
O: Ponekad.
P: Da li je orbita okomita ravnini eklipse? Ili je pod nekim kutem?
O: Između.
P: Pod kojim kutem presjeca ravninu eklipse?
O: Nekorektna ideja strukture. Zamislite spirograf.
P: Da li komete kruže same oko sebe? Imaju li neki kut?
O: Ne.
P: Koliko ih je u ovoj skupini?
O: Varira.
P: Da li se izgubi koja ili pokupi s vremena na vrijeme?
O: Da.
P: Koliko je velika najveća među njima sada?
O: 900 milja promjer. Spirograf.
P: Planeta koja je uništena između Jupitera i Marsa, rekli ste sa je uništena psihičkom energijom?
O: Da.
P: Koji je bio izvor te psihičke energije?
O: Bića koja su naseljavala planetu.
P: Da li bića u ovim prostorima galaksije s vremena na vrijeme unište svoje planete? Da li to postaje navika?
O: Blizu. Bila je navika.
P: Da li je neko od tih bića napustilo planetu i došlo na Zemlju?
O: Da.
P: Tko su oni bili? Da li su bili ljudi poput nas?
O: Plavokosi i plavooki potomci.
P: Da li je to bio hladniji planet?
O: Ne.
P: Da li je bio više poput Zemlje?
O: Da.
O: Plave oči. Pigment očiju je bio takav jer je planet bio dalje od Sunca.
P: Kako su ljudi s te planete došli na Zemlju? Da li su znali da će biti uništena?
O: Neki su znali i pokupili su ih Lizzardi i oni su Annunaki-ji.
P: Sada, rekli ste da je otac Isusa bio Arijac. Od kuda je on došao?
O: Palestina.
P: Od kuda potiče Arijska rasa?
O: 5. planet, sada znan kao asteroidni pojas.
P: Kad su oni došli na Zemlju?
O: Prije 80 tisuća godina? Teško nam je koristiti vaš mjerni sistem.
P: Da li su bili site forme i strukture kao i što su sada?
O: Da.
P: Zašto naši naučnici nisu u stanju otkriti dokaz o takvom drevnom postojanju?
O: Već jesu. Ne žele da se to objelodani.
P: Od kuda dolaze Kelti ( Celts prim.prev. )?
O: Neki. Divlji ljudi. Dolaze sa 5. planeta.
P: Kad je uništen taj planet?
O: Prije 80 tisuća godina.
P: Ima li koji Isusov potomak koji je poznata ličnost?
O: Da. Yassar Arafat. Churchill.
P: Rekli ste da se Exodus dogodio u 2676. g.; prije Krista ili poslije?
O: Prije Krista ( BC, prije nove ere ).
P: Ako se Exodus dogodio 2676.g. pne, to je prije 4670 g. manje-više; to bi značilo da to nije povezano s skupinom kometa koja je stigla 1588.g. pne.
O: Točno.
P: Tada, skupina kometa je došla 8788.g.pne., točno?
O: Dovoljno blizu.
P: Da li je zabilježena neka kataklizma u povijesti koja bi mogla biti povezana s tim prolaskom?
O: Ne.
P: I Noah-ov potop se dogodio 12388.g.pne., točno?
O: Blizu.
P: Sada, vrijeme prolaska Venere je bilo u doba Exodus-a, točno? Da li je Venera rezultat te skupine kometa?
O: Polu-stimulirano radi gravitacijske sile.
P: Venera je stimulirana gravitacijskom silom?
O: Privučena.
P: Venera je bila uvučena u Solarni sistem gravitacijskom silom skupine kometa?
O: Da.
P: Gdje je Venera pokupila sve njene plinove i oblake, itd? Od kuda potiče? Gdje je sakupila te sve stvari?
O: Prikupljeno za vrijeme zagrijavanja, napunjena općenito svemirskom materijom radi trenja za vrijeme puta.
P: Odakle potiče?
O: Drevna skitnica iz blizine Arcturus-a.
P: Što su mjeseci Marsa?
O: Prikrivene baze.
P: Tko ih je sagradio?
O: A tko bi drugi? Lizzardi.
P: Film koji sam gledala kod AB., Slijetanje na Mars, da li je to stvarni film slijetanja na Mars?
O: Lažan.
P: Da li je bilo slijetanja na Mars od strane SAD-a?
O: Ne.
P: Da li je Al Bielek folirant?
O: Polu.
P: Da li je radio na Philadelphija eksperimentu ( projektu )?
O: Ne.
P: Da li mu je "opran" mozak da ima lažne i nečuvene memorije?
O: Ne.
P: On laže promišljeno?
O: Vlada mu je dala upute radi širenja dezinformiranja.
P: Da li je svemirski brod Lizzarda kojim su pilotirali "Sivi" pao u Roswell-u?
O: Da.
P: Što je prouzrokovalo pad?
O: Ionizacija.
P: Da li su pronađena tijela i brod od strane SAD vlade?
O: Da.
P: Da li su Majestic 12 dokumenti...
O: Polu-istiniti.
P: Da li su bili podmetnuti?
O: Blizu.
P: Tko je to učinio i zašto?
O: Da bi procurile informacije i dezinformacije. Mnogi su umješani. ONI i CIA.
P: Da li su informacije u knjizi "Majestic" istinite?
O: Polu-istinite. Tamo ima mnogo blještavih laži.
P: Koji je izvor američkih nativaca, Indijanaca?
O: Azija.
P: Preko Beringovog Prolaza?
O: Ne. Spašeni. Premješteni.
P: Tko ih je premjestio?
O: Sivi.
P: Od čega su bili spašeni?
O: Kataklizme.
P: Kad se dogodila ta kataklizma?
O: Prije 7200 godina otprilike.
P: Koji je bio uzrok te kataklizme?
O: Kometi.
P: Od kuda su Baski ( Basques prim.prev. ) došli?
O: Atlantida.
P: Da li je njihov jezik, jezik Atlantiđana?
O: Izveden.
P: Koji su prije bili, Sumerani ili Egipćani?
O: Sumerani.
P: Od kuda potiču Egipćani?
O: Atlantida.
P: Koji su prije bili, Sumerani ili Atlantiđani?
O: Atlantiđani.
P: Da li su Sumerani napredna civilizacija koja je bila isto kad su bili i Atlantiđani?
O: Poslije.
P: Da li su Atlantiđani išli u Sumeriju i poslije u Egipat?
O: Putovali.
P: Atlantiđani su putovali u Sumeriju?
O: Da.
P: Da li su napravili predstraže u Sumeriji?
O: Da.
P: Tada su većina Atlantiđana preselili u Egipat kad je Atlantida uništena?
O: Da. I drugdje.
P: Gdje su još otišli Atlantiđani?
O: Amerike. Inke. Azteci. Maye. Hopi pleme. Pima pleme.
P: Kad su se Židovi proširili, da li su neki došli u Ameriku?
O: Nekoliko.
P: Tko je bio anđeo koji je komunicirao s prorokom Danijelom?
O: Mi.
P: Tko je dao "John-ovo otkriće"?
O: Lizzardi.
P: Koga je sreo Paul na cesti prema Damascusu?
O: Duh 6. denziteta.
P: Da li su Otkrića od "loših" momaka, da li su točni prikazujući kraj vremena?
O: Blizu.
P: Koji je izvor proročanstva od Isaih-a?
O: Izmišljanje.
P: Koji je izvor tzv. Kasiopejaca kad je S. bila prisutna? Da li ste to bili vi momci?
O: Mješano.
P: Da li Jupiter ima tvrdu koru?
O: Da.
P: Da li je Zecariah Sitchen korektno imenovao planete?
O: Ne.
P: Da li je interpretacija koju sam ja izložila korektnija?
O: Bolja, ali treba pomoć.
P: Istinsko značenje rječi "Shem"?
O: Čistoća.
P: Koji jezik ima riječ u kojoj je korijen riječi "shem"?
O: Atlantiđanski. Hebrejski.
P: Od kuda su došli Židovi?
O: Atlantida.
P: Tko je bio Yahweh ( Jehova )?
O: Izmišljeno biće.
P: Tko je bio bog koji je pričao s Mojsijem na brežuljku?
O: Audibilna projekcija Lizzarda.
P: Da li je Mojsije u bilo kojem tenutku uvidio da je bio prevaren od Lizzarda?
O: Ne.
P: Ali, jednu noć ste rekli da je Mojsije također radio sa Kristom na drugom nivou, točno?
O: Da.
P: Pa ako je bio prevaren od strane Lizzarda, kako je ispao dobar momak?
O: Naučio naknadno.
P: Poslije čega?
O: Prijenosa na drugi nivo.
P: Da li je Mojsije umro?
O: Ne.
P: Tko ga je "uzeo"?
O: Mi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 719 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz