Sada je: čet mar 28, 2024 10:37 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 145 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ra materijal - prevod
PostPostano: sri okt 31, 2012 2:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
prosao sam cijeli ra materijal 2 puta i idem ponovo jer mnoge stvari mi nisu sjele ali sam zadovoljniji,trenutno mi paznju zaokuplja tarot na nacin koji to Ra diskutira sa 'studentom' pa mi je sinula ideja da otvorimo novu mapu Tarot s tim egipatskim kartamata koje su objavljene u pdf-u na ll.research stranici u pa da probamo prosirit svijest.ako neko ima vrijedno iskustvo moze nam pomoci u tumacenju karata.eto to je moja zamisao pa sad rechte :tongue:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ra materijal - prevod
PostPostano: sri okt 31, 2012 3:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Davno sam citala Ra-materijal, zahtjeva dosta naprezanja mozga #-o , i o tarotu su se vrlo pozitivno izjasnili. Imam Tarot-karte ali nazalost nisam neka inspirativna dusa za prepricavanje, tako kad imam neki problem, ponekad pitam tarot i izvadim samo jednu kartu, a ona mi pokaze da li je pozitivno ili negativno i nista vise. Interesantno je to da mogu da pitam 10 puta opet jovo nanovo i svaki put se pokaze losa karta ukoliko to rjesenje nije za mene dobro, ili opet pozitivna ukoliko je to za mene dobro, kaze se Tarot ne laze.
Mozes li mi dati link Saboter u Ra materijalu gdje govori o Tarotu, ovako je nemoguce traziti po cjelom Ra-materijalu, davno sam citala.........


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ra materijal - prevod
PostPostano: sri okt 31, 2012 4:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
http://ramaterijal.webs.com/knjigaivseansa76103.htm od seanse 76 pa nadalje ide i objašnjavanje karata



Ispitivač: Da li danas postoji bilo kakva korist od tarota i bilo kakva pomoć u procesu evolucije?

Ra: Ja sam Ra. Ponovićemo informacije. Odgovarajuće je dublje izučiti jedan od oblika strukturirane i organizovane distorzije arhetipskog uma, da bi se stiglo do tačke na kojoj se arhetip može doživeti kao volja. Stoje vam na raspolaganju tri osnovna izbora. Možete izabrati astrologiju, dvanaest znakova, kako nazivate delove mreže vaše planetarne energije i što se naziva deset planeta. Možete izabrati tarot sa njegove dvadeset dve karte Velike Arkane. Možete izabrati izučavanje Drveta života sa njegovih deset sefirota i dvadeset dve staze između stanica.

ovov drvo života mi je strano u cijelosti :hello2:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ra materijal - prevod
PostPostano: sri okt 31, 2012 4:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Hvala! :love12:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ra materijal - prevod
PostPostano: uto nov 06, 2012 10:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 16, 2008 2:31 pm
Postovi: 203
Lokacija: Bosna
Saboter je napisao/la:
http://ramaterijal.webs.com/knjigaivseansa76103.htm od seanse 76 pa nadalje ide i objašnjavanje karata



Ispitivač: Da li danas postoji bilo kakva korist od tarota i bilo kakva pomoć u procesu evolucije?

Ra: Ja sam Ra. Ponovićemo informacije. Odgovarajuće je dublje izučiti jedan od oblika strukturirane i organizovane distorzije arhetipskog uma, da bi se stiglo do tačke na kojoj se arhetip može doživeti kao volja. Stoje vam na raspolaganju tri osnovna izbora. Možete izabrati astrologiju, dvanaest znakova, kako nazivate delove mreže vaše planetarne energije i što se naziva deset planeta. Možete izabrati tarot sa njegove dvadeset dve karte Velike Arkane. Možete izabrati izučavanje Drveta života sa njegovih deset sefirota i dvadeset dve staze između stanica.



Odličan izvadak.... Vrijedno nema šta

_________________
Bogatstvo je kvaliteta Postojanja


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 145 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz