Sada je: čet mar 28, 2024 12:08 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Arkturijanci
PostPostano: čet jul 03, 2008 3:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 01, 2008 4:36 pm
Postovi: 3
Lokacija: Velika Plana
Da li mi neko moze pomoci da nadjem neshto o Arturijancima,zeleo bih neshto vishe da saznam o njima!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 03, 2008 10:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Koji su to?

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 03, 2008 10:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 15, 2008 11:24 pm
Postovi: 186
Da li je to ovo http://www.the-arcturians.com/eng/index.htm ?

Ako je, drago mi je da sam od pomoći :mrgreen:

Ako nije ili si već znao za taj sajt, pomozi mi Mavericku da shvatim.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Apolon
PostPostano: ned jul 06, 2008 4:43 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 01, 2008 4:36 pm
Postovi: 3
Lokacija: Velika Plana
Apolo..Nism znao adresu,hvala ti,pokushatju da ti objasnim kad i ja sam shvatim neke stvari,samo znam da mi je to potrbno da sklopim neke kockice!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Arturijanci
PostPostano: pet jan 18, 2013 1:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
Počeo sam po malo čitati delo o Arkturijancima. Nemogu normalno čitati jer mi se čini kao da slova zrače njihovom energijom koja izuzetno sija. Nadam se da ne preterujem ovo što kažem, a i zanima me mišljenje nekog ko je pročitao dali je imao takav utisak. Čini se kao da se frekvencija podiže dok se čita knjiga.

Od dva pristupa knjizi od po nekoliko strana natren sam osetio ubeđenost u to postojanje. No sobzirom da sam se smorio od razne literature Arkturiance uzimam na kašičicu.

Pošto mi čitanje tek predstoji prikupiću si i dodatnih materijala, slika , postova, novih kanalisanja i sl. pa ću videti kako ću u svojoj psihi voditi sve to vezano za njihovu pojavu.

Nadam se da nisam smešan što ovako pišem o planu.

Zadnje što sam u umu razmatrao je - zašto mi nebi odmah nešto preduzeli nego se maltretiramo...mislim, ako smo prozvani nismo pozvani,...nismo potpisali ništa da bi bili rođeni na zemlji...
A sa zemlje kao može se otići tamo...probaću se navesti u snu do tamo da vidim ako može o čemu je reč.
:read

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Arturijanci
PostPostano: sub mar 09, 2013 9:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
Oni nisu toliko direktno povezani sa ljudima , ali jesu sa jednom drugom sisarskom vrstom na Zemlji , sa kopitarima. Žirafa , zebra , konj , magarac , jelen/košuta , irvas , ovca/ovan , koza/jarac , krava/bik ....

Spominje ih se vezano za lika ''djeda mraz'' , tj oni njegovi irvasi koji mu vuku saonice i koji ''lete''.
Vezano za njih je i antički lik ''Pegaz'' , konj sa krilima koji leti i kojeg posjeduje glavni bog ''Zeus''.
Tu je i mitski konj sa rogom - jednorog , a najpoznatiji lik koji je vezan za njih je također antički polu-bik polu-čovjek - Minotaur , koji živi u labirintu i hvata ljude koji u njega zalutaju. Minotaur je naziv od starog ''minor taurus'' (mali bik). Kako je bik najkrupnija i najsnažnija jedinka svih kopitarskih vrsta na Zemlji , a koji su vezani uz ljude (koje su ljudi koristili i iskorištavali ), odatle je i sam naziv za tu grupu viših svijesti povezan sa imenom bika (taurus) . ARK-TAURUS , Arkturus.

A ''ark'' znači luk (polukružna ili elipsasta lučna forma). Povezivali su ih sa najpoznatijim nebeskim lukom - dugom , čiji vidljivi spektar od 7 boja (7 nivoa) se završava sa indigo bojom . Upravo od te kombinacije je nastala i mitska priča o (arkturijskom) krilatom pegazu koji proleti ispod duge , jednorogu koji protrči ispod duge , ili sve ostale verzije priča o ''sreći'' za onoga ko protrči ispod duge i sl . Svaka od tih priča imala je svakako u starim vremenima i svoje tumačenje , prevod i poentu , danas je to rasuto malo i nepovezano , i naravno spada pod termin ''bajki za djecu'' . Usljed kontakta sa njima , najvjerovatnije je njihovom pomoću se došlo do matematičke/arhitektonske konstrukcije luka , korištene za izgradnju kupola , lučnih mostova , akvadukta , portala nad vratima itd .

Također jedna od najpoznatijih stvari koje su ''izmišljene'' usljed kontakta sa njima je također jedna poznata kombinacija niti od konjskog repa i drvenog vitkog savitljivog luka , radi se o ''luku i strijeli'' , jednom od napoznatijih oružja na Zemlji tokom cijele znane istorije , sve do nedavnih vremena kad se mešu ljudima proširilo vatreno oružje , oklopna vozila , gusjeničari , avioni ...

Konjanici sa lukom i strijelom su time malo zapali u drugi plan.

Zbog naglog rasta masivnog klanja tzv ''domaće stoke'' radi mesa , kao i zbog velikih mučenja samih konja (zovu ga plemenita životinja , i jedan od ''najboljih ljudskih prijatelja na zemlji'') kroz sve silne konjaničke bitke koje su ljudi vodili , akturijanci i nisu baš nešto naklonjeni ''današnjim ljudima'' kao ranije. Ali generalno , na strani su ljudi , i ne žele im neko veliko zlo , ali malo su se udaljili i od toga da će im previše pomoći . Rast i širenje ''vegetarijanstva'' u ovih zadnjih par decenija , nastao je između ostalog i radi raznih pojedinih ljudskih kontakata sa njima , pa su poneki ljudi shvatili da ih ''Pegaz i Minotaur'' gledaju , i da im nisu baš omiljeni oni koji recimo svaki dan žderu po pola kile mesa , ili bodu konja oštrim mamuzama u rebra dok ga jašu , bilo pri lovu na indijance , bilo pri lovu na lisicu.

A ljudska vrsta kao sisavci , jesu svakako ''rođaci'' sa arkturijcima , bliskiji s njima svakako nego sa zmijama i ostalim reptilima , ali kroz vremena koja su iza nas , nisu baš znali očuvati njihovu rođačku podršku i pomoć kad zatreba. Hoće li se to promijeniti vremenom ili ne , nije smo do ljudi , već svakako i do druge strane.

Usljed spoznaje i također nekih kontakata sa njima , u Indiji je nastao kult ''svete krave'' , tj da se krava ne smije čak niti tjerati ako luta gradskim ulicama , a kamoli ubijati i jesti.

S druge strane, malo čega svjesni muslimanski svijet , kroz svoj kult ''kurban bajrama'' (jedan od dva najveća praznika muslimana) , ritualno zakolje svake godine milione ovaca i ovnova u čast zadovoljenja prolivanja krvi za njihovo božanstvo ''alaha'' , i onda naravno za taj praznik se obavezno jede to ovčije meso , dijeli se siromašnima itd. Oni muslimani kojima je baš ''kurban bajram'' najdraži, su od skoro samog nastanka , u direktnij nemilosti sa arkturijskim višim svijestima/stvorenjima, prije svega sa tim ''nebeskim ovnom'' , koji je na drugoj strani i uvažen kao jedan od 12 horoskopskih znakova ''zapadnjačkog'' zodijaka (koji je strogo zabranjen u muslimanskom svijetu, gdje se zodijak smatra strogo kažnjivim praznovjerjem). Upravo i zbog toga , u katoličanstvu je s druge strane janje/ovca uzeta za simbol nevinosti i bespomoćnosti , i nije ju ''dozvoljeno'' ubijati tako krvavo i ritualno u čast ''najvećeg vjerskog praznika'' , već je u katoličanstvu bila masovno propagirana riba (niža svijest od ovce i ostalih kopitara), kad se već radi o mesu koje bi se trebalo ili ''smjelo'' jesti. Korjen poznate španske ''koride'' , bitke čovjeka (torreadora) sa bikom , također ima veze sa tim ranijim starim kontaktima (ali i konfliktima) sa arkturijancima.

Eto malo o njima Maverick , nadam se da će ti biti od koristi .
( Ne uzimaj ove info o njima kao apsolutno tačne , precizne , i ''zdravo za gotovo'' , jer ne znam otkud i zbog čega si nadošao da te o njima zanima nešto više , pa ne znam hoće li ti se taj ugao pogleda na njih uklopiti u razloge zbog kojih te oni zanimaju) .

O njima sam imao i još nekih stvari , ako uspijem naći taj tekst , postavit ću ti.

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Arturijanci
PostPostano: ned mar 10, 2013 7:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 11:26 am
Postovi: 138
Imam jednu interesantnu knjigu o Arkturiancima. Više sam je puta čitao, interesantna je. Negdje sam je našao na nekom Shared file-u. Sad mi je u wordu.
Postavit ču par stranica, pa se netko možda sjeti i postavi link za download.

ARCTURIUS
kanalizirane poruke


Dragi članovi Planetarnog Uzašašća,

Čestitamo! Vi ste preuzeli i integrirali višu frekvenciju svijetla u vaše zemaljsko vozilo i stopili vaše osobne čakre sa planetarnim čakrama Gaje. Zbog toga smo mi Arkturijanci došli da vas podsjetimo na sporazum koji ste napravili s nama prije vašeg dolaska u zemaljsko vozilo. Vi ste bili u više dimenzionalnom Sebstvu i pripremali se za vašu realnost treće dimenzije sadašnjeg zemaljskog života, kad ste pozvali nas, Arkturijansku kolektivnu svjesnost. Znali ste da će ova realnost biti jako važna, budući da ste pristali biti članovi «zemaljske posade» tima Planetarnog Uzašašća.

Bili ste svjesni da će vam sadašnja realnost dati veliku mogućnost rasta svjesnosti, ali ste isto tako znali da će biti lako izgubiti se u iluzijama treće dimenzije i zaboraviti sporazum Duše.

Zbog toga ste nas zamolili da se povežemo s vama čim budete mogli primiti naš poziv da vas podsjetimo na vaš sporazum. Budući da ste uveliko proširili svoju svjesnost, mi smo sada u mogućnosti da s vama stupimo u vezu. Kad smo se sreli prije vašeg sadašnjeg života, vi ste obećali da ćete podijeliti našu komunikaciju sa što više ljudi. želimo da znate da smo vam zahvalni da kroz vas možemo komunicirati sa ostalima, mi smo potpuno iza vas i u vama.

Sjetite se da nas držite u svijesti u svakom trenutku svog života. Osjetite našu komunikaciju koja ide kroz vašu krunsku čakru, da bi se pokazala na ekranu trećeg oka. Provedite našu energiju kroz nožne prste, ruke i srce. Osjetite nas iz središta zemlje i sa ruba atmosfere. Budite Jedno sa Arkturijanskom kolektivnom svjesnošću u svakom pokretu, misli, akciji i emanciji. Vidite naše lice kad gledate u ogledalo. Osjetite naš korak kad hodate kroz život i naš dodir kad istražujete svijet. Mi smo uvijek sa vama.

Mi, Arkturijanci, vas želimo podsjetiti da smo mi izabrani od strane Galaktičke federacije da nadgledamo tranziciju stanovnika Gaje kroz četvrtu u petu dimenziju i nadalje. Stanovnici Arkturusa su se izdigli iznad treće dimenzije pred mnogo eona, a naša zvijezda će uskoro slijediti. Budući da smo služili kao staratelji onima koji žele slijediti Put čiste svjesnosti, u stvari, u sadašnje vrijeme, mnogi od nas su uzeli fizička tijela da pomognu Gajino planetarno uzašašće. Budući da vibriramo na petoj dimenzije i više, ulazak u zemaljsko tijelo je velika žrtva, ali ju radosno prihvaćamo.

NAŠ KORIDOR

Akturijanski koridor je tunel svijetla, koji služi kao međudimenzionalni portal u petu dimenziju i dalje. To je zbog blizine koridora Arkturusu i našeg drevnog sporazuma da pomognemo onima koji su na putu Uzašašća, jer smo izabrani za staratelje. Bića koja žele sudjelovati u eksperimentu treće dimenzije zemlje, putuju kroz naš koridor. Zatim kad su upotpunili svoj boravak u nižim svjetovima, kroz isti koridor se vraćaju u više dimenzije.

Naš koridor je taj kroz koji osobe prolaze kad se ponovo vraćaju na Zemlju u slijedeće inkarnacije ili idu u druge solarne sustave i dimenzije. Stoga smo mi čuvari koridora koji služi ne samo kao prolaz kroz koji ljudi idu za vrijeme smrti i ponovnog rođenja nego i kao usputna stanica za nefizičku svjesnost kako bi se naviknula na fizički svijet.
Kad želite boraviti izvan vašeg solarnog sustava i iskusiti druge sustave, vi ćete to učiniti kroz naš koridor.


PODRŠKA GAJI

MI, Arkturijanci, kao i vi, članovi Planetarnog tima uzašašća, smo se obavezali koristiti snagu Bezuvjetne ljubavi, da pomognemo Gaji da ispuni božanski plan i postane planeta pete dimenzije mira i ljubavi. Voljeni članovi Plejada, Sirijusa, Arkturusa, Andromede i Antaresa, kao i Bratstvo i Sestrinstvo Svijetla, anđeosko kraljevstvo, Uzašli majstori, i probuđeni Zemljani, su ujedinjeni da pomognu Gaji u njezinoj transformaciji.

Sjetite se da je ključ vašeg osobnog uzašašća u unutarnjem miru i bezuvjetnoj ljubavi, posebno ljubavi vašeg fizičkog tijela.

Vaše zemaljsko vozilo vam dozvoljava da svoju realnost kreirate svojim mislima i osjetite čudesne emocije radosti i ljubavi. Sretni smo što vas sada možemo podsjetiti da u ovo vrijeme emocije ljubavi i radosti imaju sposobnost podignuti vašu svjesnost na najvišu moguću frekvenciju. Iskustvo nesreće nije odgovor na vanjske ili unutarnje utjecaje, nego naprotiv, to je znak da je vaša svjesnost pala na nižu frekvenciju.

Kad se suočite sa iskustvom «nesreće» dok vašu svjesnost držite podešenu na frekvenciju vaše Duše/Sebstva, vi to možete uvidjeti kao mogućnost za rast i proširenje svijesti. To je zato jer iskustvo koje uništava vaš ego je pravi izazov za vašu Dušu. Sa stanovišta vašeg multidimenzionalnog Sebstva, svako iskustvo je nova mogućnost da čistite i volite sebe i svoju planetu. To je dnevna povezanost sa višim dimenzijama i s nama, Arkturijancima, koji ćemo vam omogućiti da potpuno osvijestite Misiju koju ste odabrali u zemaljskoj četi Tima planetarnog uznesenja.

O ARKTURUSU

Prije putovanja kroz Koridor, dozvolite nam da vam damo neke informacije o našem svijetu. Arkturus je crvena super zvijezda 36,7 svjetlosnih godina udaljena od Zemlje, u konstelaciji Čizama. Vjeruje se da je to bila jedna od prvih zvijezda koju su uočili drevni promatrači, jer je to četvrta najsjajnija zvijezda na nebu. Od nje su sjajnije sam zvijezde Sirijus, Kanopus i Alfa Centauri. Na vašem jeziku Arkturus bi se preveo kao «Čuvar medvjeda» zbog blizine Velikog i Malog medvjeda. Ime Arkturus se je prije upotrebljavao za cijelu konstelaciju Čizama.

Mnoge vaše milenije Arkturus se smatrao svjetionikom. Stari Egipćani su Čizme nazivali «Smat» što znači «onaj tko postavlja pravila, pokorava i upravlja», kao i «Bau» što znači «onaj koji dolazi»

Arkturs je bio obožavan u vremenima Nila, za vrijeme Venecije u Ankoni. U 13. st. u Indiji, Arkturus se zvao «Svati», «Dobar goer». Rano arapsko ime za Arkturus je bio «Al Haris al Slama», «Čuvar raja».

U vašoj mitologiji ….

Crvene super zvijezde poput Arkturusa su preteče super nove, neutronskih zvijezda i crnih rupa. Zbog toga je Artkturus u zadnjim stadijima svog vidljivog života iz treće dimenzije. Budući da je Arkturus najsjajnija zvijezda u konstelaciji Čizama, često se zove i Alfa Čizme. Obrazac zvijezda u našoj konstelaciji čini oblik zmaja s tim da je Arkturus na dnu. Arkturus je div u dijametru 18 puta veći od zemaljskog Sunca, sa četiri puta većom sunčanom masom i površinskom temperaturom nižom za 1500 stupnjeva, ali mnogo veća površina ga čini 105 puta svjetlijim od zemaljskog Sunca. Arkturus je stvoren prije 10 milijardi godina u krugu svjetlosti Mliječne staze, u generaciji zvijezda prije zemaljskog Sunca. To ga čini dvostruko starijim od sunčevog sustava Zemlje i najstariji je objekt vidljiv golim okom.

NAŠI LJUDSKI KANALI

Bilo je mnogo ljudi koji su s nama komunicirali. Edgar Cayce, poznati zemaljski kanal, je saopćio da su Arkturijanci jedna od najrazvijenijih civilizacija naše galaksije. Mi čedno dopuštamo da je to tako, budući da smo mi civilizacija pete i viših dimenzija.

Mi smo također i prototip budućnosti Zemlje i rado koristimo našu arkturijansku energiju da emocionalno, mentalno i duhovno pomognemo svakome tko nas pozove. Mi smo uvijek raspoloživi da pomognemo svakome tko želi biti planer i dizajner vaše nove nadolazeće realnosti.

Knjiga «Kjučevi Enocha» opisuje nas kao « središnji programski centar koje fizičko bratstvo u ovom univerzumu koristi kako bi upravljalo fizičkim». Knjiga nas naziva «Čuvarima frekvencije svijetla» koji pripremaju čovječanstvo za nadolazeće «Bratstvo Svijetla», Arkturus je u stvari, žarište znanja, biblioteka koja uči Zemljane i druga uzdižuća bića kako da se pomaknu iz jedne realnosti u drugu.

Naš sustav Čizme simbolizira starješinu, mudraca, mudrog starog čovjeka koji je zainteresiran za skrivene principe uzroka, teorije, ideologije, kako prošlost utječe na budućnost. Zbog toga je konstelaciju Čizama simbolizira lik Pustinjaka u tarot kartama. Pustinjak nosi ogrtač sa kapuljačom koji ga prekriva cijelog osim lica i ruku. U desnoj ruci drži fenjer, u lijevoj štap, pored njega na zemlji je zmija.

Oswald Wirth u Čarobnjacima tarota objašnjava da Pustinjak koristi svog psa da tapka po podu i komunicira sa zemljom dok on lagano ide svojim Putem. Umjesto da ubije zmiju, on na nju baca čari tako da se ona omota oko njegovog štapa, što nam govori da se Čarobnjak ne boji nižih energija, nego naprotiv, upravlja njima. Svjetlo svjetiljke osvjetljava, otkriva i prodire u unutrašnjost stvari. Pustinjak je majstor koji radi na crtaćoj ploči, stvara točan plan konstrukcije.

Prije nego što dobije oblik, sve postoji kao apstraktna ideja, namjera. Pustinjak predstavlja misterioznog zanatliju, «crtača plana», podizača skele, koja je neophodna prije početka bilo kakve fizičke gradnje. Pustinjak je sposoban upravljati radom drugih i razabrati začetak ljudskog razvoja. Na taj način, mi, Arkturijanci, vam pomažemo kreirati začetak Nove zemlje.

Norma Milanovich je opisala komunikaciju s nama u svojoj knjizi. Mi, Arkturijanci, smo gospođi Milanovich dali važnu poruku da je osnovni uvjet života u petoj dimenziji bezuvjetna ljubav. Negativnost, strah i krivnja moraju biti prevladane ljubavlju i svijetlom. Mi usko surađujemo sa Uzašlim Majstorima i Galaktičkom Federacijom. Mi univerzumom putujemo u našim svemirskim brodovima, koji su jedni od najrazvijenijih u univerzumu, kako bismo štitili i vodili čovječanstvo pomoću naših telepatskih transmisija, onima koji nas mogu perciprati.

OTVARANJE KORIDORA

9. septembra 2002. energija našeg Arkturijanskog koridora se pojačala i pomakla tako jako da bi se to moglo opisati kao «kozmički flip flop». Vaše područje univerzuma povećava svjesnost, rebalansira, čisti i intenzivira. U ovoj tranziciji dopušteno je našem Arkturijanskom koridoru da se pripremi za svoju višu službu. Dvadeset i sedam dana nakon pomaka mi smo se pre-baždarili da bismo bili prihvatljiviji za svjesnost treće dimenzije. Za vrijeme tih dvadeset i sedam dana, rečeno je da će biti moćno spajanje svih dimenzija u savršeno jedinstvo svih dimenzionalnih ulaza. Savršeno jedinstvo dozvoljava otvaranje ulaza u unutrašnjost koridora koji je tamo postojao eonima ali se otvara samo ujedinjenjem dimenzija.

Ovaj unutrašnji ulaz je još otvoren, i ostat će otvoren tako dugo dok postoji i jedna osoba, planeta ili realnost treće dimenzije spremna da se vrati u više svjetove. Naš koridor u sebi sadrži harmoničku rezonancu koja aktivira sjećanje na vašu sposobnost da putujete i komunicirate inter-dimenzionalno. Do septembra 2002, vršilo se usklađivanje u svakom od vas koje vam je omogućavalo sposobnost da shvatite i prihvatite da je SADA vrijeme da se vratite KUĆI, u petu dimenziju ili više. Najbolje od svega je da ne morate «napustiti»bilo koji dio vaše voljene realnosti, jer se i Gaja isto tako priprema za svoj povratak KUĆI.

Ovaj kanal je bio telepatska komunikacija s nama, Arkturijancima, mnoge godine i ona je dragovoljno podijelila naše komunikacije putem interneta. 2002, kad je postala svjesna da je koridor aktiviran, ona je sebi dozvolila iskustvo da svakodnevno ulazi u koridor, zapisuje svoja iskustva i dijeli ih drugima putem svojih obavijesti. U početku procesa, prošla je teška iskušenja mentalnog, emocionalnog i fizičkog ranjavanja.

Kroz svoja iskustva u Koridoru ona je prošla transformaciju. Međutim trebali su proći mjeseci prije nego što je toga postala svjesna. Duhovno liječenje je poput kuhanja u mikrovalnoj. Ono se odvija sa određenom frekvencijom, a «kuhanje» se odvija iznutra prema vani. Uvijek je u fizičkom svijetu potrebno «vrijeme» dok u vašoj svjesnosti ne dođe do promjene. Možda su neki od vas bili s njom, ili s drugima, 2002 i imaju slično iskustvo. Bilo da ste toga svjsni ili ne, ako ste bili na ovom putovanju kroz Koridor, vi ste vjerojatno sudjelvali na ovom putovanju 2002.

Čak iako je ovo vaše prvo putovanje kroz Koridor, usporedite za trenutak vaš sadašnji život sa životom 2002. god. Frekvencija se je na vašem planetu od tada jako povećala. Većina od vas je doživjela neku vrstu transformacije. Kad viša frekvencija svjetla ulazi u vaš oblik, vaša osobna frekvencija raste. Ova povećana vibracija uzrokuje jaču vrtnju čakri i stanica sve do vaše DNA. Ova povećana vrtnja izbacuje niže frekvencije tame, straha, nelagode i bolesti, kako bi vam omogućila da prihvatite više svijetla u svoju svjesnost, tijelo, realnost.

Proces izbacivanja tame vam omogućuje da u vaš sustav prihvatite više svijetla. Ova viša frekvencija svijetla može stvoriti razne simptome transformacije u vašim emocijama, mislima, tijelu, akcijama i realnosti. Međutim nagrada je da frekvencija vašeg zemaljskog vozila raste i da se vaša svjesnost širi. Zbog ovih promjena, koliko god da su one neugodne, vi ste spremni započeti vaše putovanje kroz arkturijski koridor. U toku vašeg putovanja, vi možete poželjeti da izrazite koliko se je vaš život promijenio ili nije od otvaranja našeg koridora 2002. Mi predlažemo da na to obratite pažnju jer se prizemljeni ljudi često mogu izgubiti u svakodnevnim obavezama i zaboraviti koliko su napredovali.

Dozvolite svojoj mašti da prevlada kako biste mogli ušutkati glasove sumnje, na putovanju vaše svjesnosti u petu dimenziju i više. Ovo je putovanje izvan vremena i prostora. Zbog toga nema napuštanja ili dolaska. Postojat će samo ovdje i sada rastuće svjesnosti osjećaja SEBSTVA. Zato čvrsto svežite pojas na vašem putovanju kroz arkturijanski koridor.

Mi smo uvijek s vama. ……Arkutijanci.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Arturijanci
PostPostano: ned mar 17, 2013 8:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 11, 2011 3:12 pm
Postovi: 67
Imaš je na Val-Znanju:

http://www.val-znanje.com/index.php/tek ... ane-poruke


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz