Sada je: čet mar 28, 2024 3:13 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 80 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub sep 03, 2005 12:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 01, 2005 4:59 pm
Postovi: 80
Pantagruel je napisao/la:
ea je napisao/la:
ishatai je napisao/la:
:D ...babilonska ribica... :wink:

pa problem je u tome što "babilonsku ribicu" prilagođava medij svojim eventualnim ciljevima i svjetonazoru.. doduše mogu reći za K.T da su manje "korumpirane" od sličnih kanaliziranih poruka s ET entitetima ..


:shock:
Ako se ne varam čovjek je mislio na onu foru iz Vodiča kroz galaksiju za autostopere, a ti tu nešto ozbiljno ;).

i vodič je ustvari ozbiljan... :)
ozbiljno može biti i duhovito prezentirano..
kako je ono pitanje..
44 :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 03, 2005 12:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
42 je odgovor.

Naravno da može biti duhovito prezentirano, ali je satirično i samim time prije svega zabavno uz malu dozu kritike. Monthy Python stil.

What about 42?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 03, 2005 1:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 01, 2005 4:59 pm
Postovi: 80
Pantagruel je napisao/la:
42 je odgovor.

Naravno da može biti duhovito prezentirano, ali je satirično i samim time prije svega zabavno uz malu dozu kritike. Monthy Python stil.

What about 42?

Meni je knjiga (e)odlična, ne film toliko , film mi je bio ustvari razočarenje, osim što je imao red dwarf atmosferu (crveni patuljak mi je bio omiljena serija.. :)

About 42?
Another million years to think about question for that answer.. :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 03, 2005 2:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 03, 2005 11:31 am
Postovi: 69
Lokacija: Bez zemlje
Miševi još uvijek rade na tom pitanju :wink: .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 03, 2005 4:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
ea je napisao/la:
Pantagruel je napisao/la:
42 je odgovor.

Naravno da može biti duhovito prezentirano, ali je satirično i samim time prije svega zabavno uz malu dozu kritike. Monthy Python stil.

What about 42?

Meni je knjiga (e)odlična, ne film toliko , film mi je bio ustvari razočarenje, osim što je imao red dwarf atmosferu (crveni patuljak mi je bio omiljena serija.. :)

About 42?
Another million years to think about question for that answer.. :?:


Pa je knjiga zakon, ali je inteligetno štivo za zabavu a ne za nikakvo znanstveno ili duhovno prosvjetljenje :). Osim što se nasmiješ, a to je pozitivno i zdravo ;).

Evo ja ću ti smisliti odma pitanje - koliko je 6 puta 7? :)

Fora je u tome da su krivo pitanje postavili hehehe....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 03, 2005 8:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 03, 2005 11:31 am
Postovi: 69
Lokacija: Bez zemlje
Knjiga je jako dobro štivo za buđenje. Poruka je da nije ništa onako kako službena ljudska znanost postavlja. Recimo, na ispitu iz Kibernetike profa nam je dao Adamsa kao sekundarnu literaturu. Smatram da je to knjiga koja širi horizonte, a humor je samo sredstvo da približi tu ideju širem krugu čitatelja. Ne treba ništa uzimati kao gotovu i sigurnu stvar. Sve mogućnosti su otvorene. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 08, 2006 11:52 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo, uz odobrenje, prenosim mail koji sam dobio ( thanx Nat ):

Jack prijatelju,izgleda da si opet pogodio “bull’s eye”.
Psychomantium.
Na sliku entiteta koji se pojavio na slici pri svetlosti svece,posle meditacije,uputio si me na Kasiopejce i Psychomantium.Sto vise citam,sve vise sam ubedjen da je to moj sledeci korak.Kasiopejci kazu ako se “vidi” dovoljno “duboko” mogu se i oni videti,pa kad vec “vidim” neke entitete,sto da ne probam da vidim i Kasiopejce
Pitanja, mali milion.
Kasiopejci.Poceo da ih citam prvo na Laurinom sajtu, jer tada jos uvek nisam znao za sajt galaksija.Kasnije sam se prebacio na galaksija i citam tvoj odlicni prevod.Svaka cast.Ne citam ih redom vec spontano kako mi dodje, sto mozda i ne valja ali takav mi e stil, sto nekad zna biti interesantno, na pr. –kad sam dosao do uvida da su avioni 9.11. bili daljinski upravljani, ubrzo posle toga sam procitao nesto slicno u jednog seansi Kasiopejaca.
Uglavnom mnoga saznanja do kojih sam dosao meditaciom i dr. tehnikama su mi se potvrdila kod Kasiopeaca.
Nisam jos sve procitao o Psychomantiumu jer citam pazljivo, ima ga u 25 sesija,ali koliko vidim Laura i ekipa su se bas namucili(od 97 do 2000) da naprave taj Psychomantium, a jos uvek nisu sigurni kako i dali funkcionise.
Iscitacu sve pa cu ti pisati sta mi nije jasno.
Po onome sto sam dosad shvatio,Kasiopejci im kazu da posle ploce za komunikaciju i hipnotiziranog mediuma ,Psychomantium je sledece sredstvo za komunikaciju.
Ako znas koliko su napredovali od 2000 do danas sa Psychomantiumom ,zeleo bih da znam,da bih se zastitio od opasnosti.
Nameravam da sam sklepam Psychomantium jer mi deluje kao prirodan sledeci korak u poboljsavanju mojih kontakata i iskustava.Nisam sve procitao ,ali izgleda da Kasiopejci spominju mnoge opasnosti,uostalom slicne opasnosti vrebaju i pri astralnim kontaktima,kojih sam imao nekoliko,a i kod drugih tehnika kontaktiranja sa 4,5,6D,postoje gore-dole,iste opasnosti da privuces neki OPS entitet koji ce ti uradit mali milion pakosti ako ga se ne znas otarasiti,pa cu prvo prouciti dobro i onda krenuti polako sa Psychomantiumom
Moja iskustva;za vreme i posle meditacije,kontakt sa oversoulom,narocito kad sam savladao lekciju kontanja “vremena” stvari su se naglo ubrzale.
Izgleda da je kontanje “vremena” srusilo neke barijere u meni i prosirilo mi percepciju ne samo ovde u 3D vec i sire prema 4,5,6D.Do Kreatora nisam stigao,najdalje saznanje mi je mozda ovo,da nije 1univerzum=Kreator,vec da ima bezbroj univerzuma koji su svi deo Jedne Svesti,Kreatora,pa i ona praznina izmedju univerzuma nije Nista vec je sastavni deo Svesti.
Istovremeno,percepcija mi se prosirila i u shvatanju vremena u smislu proslost/buducnost,pa sam dosao do nekih saznanja iz proslosti i buducnosti,nesto razumem,puno toga ne razumem,o mnogo toga ne mogu da govorim jer ne mogu da formulisem reci kojima bih to opisao,jednostavno,za neke stvari ne postoje reci ovde u 3D,znacenja reci su izmenjena,ukalupljena i niko me ne bi razumeo.Za neke stvari mi uopste nije jasno odakle mi dolaze,recimo dodje mi”bice serija zemljotresa,3manja,1veliki,1mali,” i za nekoliko dana se dogodi serija.Jedno vreme sam pratio,bilo mi zanimljivo,od 24zemjotresa,22osetio pre vremena.
Ali ne znam kad tacno i gde,pa sam rekao sebi:
ovo nije OK,koj ce mi k..ac ove informacije kad ne mogu nikome da pomognem,ovo
ili neko mene zeli zajebat i nabildat mi ego i skrenuti me s Puta,
ili su one tu samo kao pokazatelj da mi je percepcija prosirena i da verujem Sebi,da bih bio spreman za nesto sto tek dolazi?neku novu lekciju za koju me oversoul sprema?
Tako sam prestao da obracam paznju na te informacije,osim,kad se digla frka da ce 25.05.2006 udariti neki deo komete,dva dana ranije,23.05. uvece,meditiram,i dodje mi posle “mozda i nece udariti kometa,ali bice jak zemjotres i aktivacija vulkana u istom reonu” i za 4 dana desi se to isto u Indoneziji???????????????
Na slican nacin mi je doslo i ono u Novembru 2005g.(napisao sam u temi “Udar ruskih bogova”)da ima jos 4-6 piramida u Bosni,i mozda i sire na Balkanu.
\
Nadam se da razumes zasto ne mogu govoriti o ovome na forumu,prvo ni sam sebi ne mogu recima objasniti mnoge stvari,drugo,to bi samo povuklo lavinu pljuvanja i stavljanja u kalupe predrasuda i pretpostavki,i umesto da omoguci znanje,da spreci znanje i stvori atmosferu u kojoj niko ne moze uciti i napredovati,ili mozda mislis da je doslo vreme skinuti sve sa sebe,do gole koze ,Istinu na Sunce,pa kome se ne svidi neka stavi naocare i nastavi spavati u Iluziji,
Sto se mene tice,mozes ceo ovaj mail staviti na forum,dzaba je,kome ce pomoci?Razumece oni koji ionako vec shvataju,a ostali ce pljuvati i racionalizirati iz R-mozga.
Zar ne?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 08, 2006 3:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Imam ja jedno pitanje... jel itko od vas sa foruma stupio u kontakt sa kasijopejcima ? ponekad pre pre pre daleko idete sa tim nekim teorijama zavjere

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 08, 2006 6:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
ponekad pre pre pre daleko idete sa tim nekim teorijama zavjere

Kaze covek koji zeli da proucava knjigu mrtvih,rituala i demona. :mrgreen:

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 08, 2006 6:44 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Imam ja jedno pitanje... jel itko od vas sa foruma stupio u kontakt sa kasijopejcima ?


Pa neki od nas i jesu oni... u biti mi u budućnosti, kako mi to sad vidimo. Kad stupiš u kontakt sa svojim oversoulom ( grupnoj ljudskoj svijesti ) onda si stupio u kontakt!!!

Npr. to ti mogu objasniti kao: recimo da sam nekad u 2. denzitetu ja bio neki mačak ( ili nekoliko njih... nije sad bitno ). I recimo da sad ja, kao čovjek, imam mogućnost komunikacije sa mačkama i mogućnost "putovanja vremenom". I sad, kontaktiram sebe - onda kad sam bio u 2. denzitetu - i pomažem sebi i drugima da napreduju. Jasno, ograničen sam razumom mački, njihovim jezicima i načinima razmišljanja... pa si probaj dočarati kako se moraš prilagoditi da bi na adekvatan način objasnio mačkama kako da napreduju i što prije postanu 3. denzitet ( sad da li to bili ljudi ili neko drugi - nije bitno ). Bit je u pomaganju samom sebi u prošlosti.

Slično je i s Kasiopejcima, samo je tu veeeeeeeći razmak u svijesti, nego između nas i mačaka...

Shvaćaš sad?

Mi non-stop komuniciramo s "njima"... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 08, 2006 7:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Esperio Max je napisao/la:
Citat:
ponekad pre pre pre daleko idete sa tim nekim teorijama zavjere

Kaze covek koji zeli da proucava knjigu mrtvih,rituala i demona. :mrgreen:


Ja sam samo sirokih pogleda i nisam rekao proucavat vech da me zanima ta knjiga =)

@jack kako bi macki to objasnio ? isto kao i psu... novine u ruke i "Bad kitty" :D shalu i macke na stranu,da shvatio sam te i imam razumjevanje za normalne umove kao ti al ne i za neke fanatike koji citav svoj zivot grade oko tih transkripti.

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 09, 2006 7:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Jack,brate neka si,stavi i sliku ,kad je SKIDAONA,nek bude do kraja,i do jaja :mrgreen:

\
Jack987 je napisao/la:

Npr. to ti mogu objasniti kao: recimo da sam nekad u 2. denzitetu ja bio neki mačak ( ili nekoliko njih... nije sad bitno ). I recimo da sad ja, kao čovjek, imam mogućnost komunikacije sa mačkama i mogućnost "putovanja vremenom". I sad, kontaktiram sebe - onda kad sam bio u 2. denzitetu - i pomažem sebi i drugima da napreduju. Jasno, ograničen sam razumom mački, njihovim jezicima i načinima razmišljanja... pa si probaj dočarati kako se moraš prilagoditi da bi na adekvatan način objasnio mačkama kako da napreduju i što prije postanu 3. denzitet ( sad da li to bili ljudi ili neko drugi - nije bitno ). Bit je u pomaganju samom sebi u prošlosti.

Slično je i s Kasiopejcima, samo je tu veeeeeeeći razmak u svijesti, nego između nas i mačaka...

Shvaćaš sad?

Mi non-stop komuniciramo s "njima"... hehe!

:wink:



I sad zamisli tu macku,koja je eto nesto razumela od toga sto joj to 3D bice(njeno Ja iz buducnosti) zeli objasniti,pomoci u razvoju,i razume da to znanje treba podeliti sa drugim mackama,ali nekoliko macaka razume,a ogromna vecina kaze:ma sta ova mjauce,kakav rad na sebi,kakva spoznaja i sirok pogled,da mi je ulovit nekog misa a posle zajahat neku machku,mnjaaaaaauuuuuuuu,……..

Setih se sad jedne knjige o vipassana meditaciji:

“Možete studirati sve "logije" ovog sveta, ali ako ne naučite da plivate, sve vaše studije su beskorisne. Možete čitati i pisati knjige o plivanju, možete raspravljati o njegovim finim teorijskim aspektima, ali kako će vam to pomoći, ako odbijate da uđete u vodu? Morate praktično naučiti kako se pliva. “

Pozdrav,Natalandza :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 09, 2006 10:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo Nat:

slika

Thanx!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 11, 2006 12:14 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Da probam da uhvatim trenutak, a ako nije pravi, nema stete.
Mislim, ne komuniciram sa vanzemaljcima, barem ja to ne vidim tako. Oversoul je dobar izraz. Inspiraciju sam pokupila pre par godina iz neke knjige, pre nego sto sam cula za ceneling seanse i, naravno, isprobala. Zamislila sam energetske entitete kojima pripadam, koji znaju moj „ugovor“, misiju, ... znate vec, i uspelo je gotovo iz prve. Za to postoje dve razloga. Prvi je da za sve tako vazno postoji pravi talas i da sam imala srece da ga uhvatim. To mi je sigurno ustedelo par godina. Drugi je sto nisam imala nikakvih ocekivanja vec sam eksperimentisala i ponovo srecnim slucajem, postigla onu finu ravnotezu izmedju usmerene paznje i pravog stepena opustenosti bez ikakvih ocekivanja. Kazem slucajem jer u to inace moram da ulozim poprilican trud.

Dosta je tesko da se o ovome govori. Covek, mislim ja, se oseca kao kreten, pa racionalizujem vise nego sto je mozda potrebno. To je moj nacin. I lakse mi je da ogolim stvari.

Kada uspostavite kontakt, onda znate da je to to, apsolutno nema mesta gresci.
Ne trazim informacije u vezi sa svakodnevnim zivotom i pomoc oko konkretnih odluka. Mislim da ucim kroz te odluke i da su one pogresne vazne koliko i dobre. Ne dobijam odgovor na sva pitanja. „Odgovor“ je nekad da ce odgovor imati smisao samo ako ga sama pronadjem, da zato i jesam ovde, cesce da prosto nije vreme.
U stvari retko i trazim odgovore i informacije, jer je sve povezano sa takvim talasima ljubavi, osecajem tako savrsene pripadnosti, koji se ni sa cim ne mogu uporediti, da mi informacije zaista ne trebaju.
Jednostavno, od tada vise nikada nisam osetila usamljenost.
Ali su se istovremeno intenzivirali oni trenuci kada nesto prosto znate. Evolucija duse, inkarnacija, svejedinstvo, ... vise nisu stvar vere ili znanja vec zivotne cinjenice.
Kao i neke stvari iz obicnog zivota.

Ono sto je za mene sada vazno, ima neke veze sa vremenom i secanjem (ne prosto memorijom) samo ne mogu da uhvatim do kraja smisao. Nije mi sasvim jasno, par eksperimantalnih ideja, ali ce se valjda iskristalisati. Mozda da se setim da sam nekada bila kanibal :mrgreen: i da, kako kaze Jack, pomognem sebi u proslosti. Samo je dublje. I nema veze sa obicnom regresijom.
Mozda bi trebalo da se pozabavim tim Kasiopejcima.

I mislim da vas ovde ima dosta koji takodje komunicirate. Neki znaju, neki ne. A nije ni bitno. Svako ima svoj nacin.

Doduse, od kada sam vas pronasla, potpuno sam zapostavila „druge kontakte“ i sve svoje dusevno-higijenske navike. Umesto toga autostopiram po Galaksiji. :D Ne mogu ni da umirim misli, jer naviru vase poruke. Ali ok, izgleda da je to, pored toga sto je prijatno, i korisno, a ti mi, Tina, molim te, banuj poruke cim uocis elemente „kacenja“. Ne, salim se, „otkacivanje“ je moj posao.

U vezi sa onim Bringersima su mi se desile neke vrlo zanimljive stvari, ali o tome neki drugi put. Knjiga je sugestivna, a ja sam veoma sugestibilna osoba. Koristim namerno ovaj negativno konotiran izraz. To citavog zivota ucim i vezbam: kako da sacuvam senzibilnost, da se izlozim svim uticajima, da se prosto potopim u rezervoar a da istovremeno cvrsto drzim uzde u rukama i zastitim se. To sam skupo platila i placam jos uvek na obe strane ali mi nije zao ni jednog paketica energije. :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 11, 2006 2:52 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 27, 2006 1:39 am
Postovi: 5
eto i mene sa svojim pitanjima...

dali se ikako casteneda i kasiopejci mogu dovest u vezu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 11, 2006 5:51 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Mozda da se setim da sam nekada bila kanibal i da, kako kaze Jack, pomognem sebi u proslosti. Samo je dublje.


Ispravka: da JESAM kanibal u nekoj drugoj tacki prostor-vremena.

Sorry, nimd-a, ali Kastanedu sam zaista davno citala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 11, 2006 7:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Arja tvoj post zraci jako stimulativno, u stvari mislim da si na lep nacin opisala delic svakoga od nas ovde, ili barem mene.

Ako nisi procitala kasiopejce, kad ih procitas, shvatices da je nacin razmisljanja odnosno nacin na koji treba razmisljati vrlo slican.

Svi smo mi negde kasiopejci. hehe

Citat:
dali se ikako casteneda i kasiopejci mogu dovest u vezu?


Mislim da na sajtu imas lepo poredjenje kastanede i kasiopejaca na vise mesta. Meni se cini da se nadopunjuju.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 06, 2006 7:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
e izvinite sto tek tako upadam u razgovor,ali tek sam sad nasao ovu temu a o njoj vec poduze vreme razmisljam...

Ea,kako napreduje to sa Ouija-om??? I ja razmisljam o pravljenju te table,a vidim da i ti to isto zelis...Ako bude bilo ikakvih rezultata,molim te javi!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 06, 2006 5:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Nemojte se igrati sa time, tko zna kakve sve entitete možete na taj način zakačiti na sebe. To što neki na taj način kanaliziraju Kasiopejce ili koga već ne znači da ćete i vi imati bezopasnog sugovornika. Činjenica je da o tim nivoima postojanja i dimenzijama ne znamo ništa (osim možda teoretski a i pitanje je jeli to uopće što znamo istina) tako da je bolje ne ulaziti u to, osim ako se ovi ne jave prvi. Možda oni i koriste naše neznanje o tim dimenzijama pa se igraju sa nama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 06, 2006 6:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
tako da je bolje ne ulaziti u to, osim ako se ovi ne jave prvi.


Neće ako ih ti ne "nazoveš". Ne mješaju se u tuđu slobodnu volju. Bar ne OPD. Ako se netko javi sam po sebi - onda znaj da je to neki OPS entitet.

Naravno da je "opasno" raditi tako nešto... ali mi ljudi stalno radimo neke "opasne" stvari za život... zar ne?!

Tko kaže da nije "opasno" prelaziti cestu?
Tko kaže da nije "opasno" plivati u jezeru ili rijeci?
Tko kaže da nije "opasno" ići doktoru?
Tko kaže da nije "opasno" raditi na nekoj skeli na nekoj zgradi?
...
... itd.

:mrgreen:

Treba imati "muda" i sakupiti što više znanja o proceduri i situacijama koje mogu nastati - i onda KRENUTI.

Strah uvijak koči.

Sam odluči. Hebiga - na tebi je.

:mrgreen:
:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 80 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz