Sada je: sub apr 27, 2024 9:31 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 239 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub nov 03, 2007 11:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Iskreno, prvo sto sam poceo citati kada sam "slucajno" naletio na ovaj sajt i njegove linkove su Kasiopejski transkripti. Iskreno nemam pojma sto mi znace, jos je to u mojoj podsvjesti, ali ih citam...ponekad mi je sve naivno/nevjerojatno ali ih i dalje citam.... S obzirom na sustavno ulozen trud u prevodenje, volio bih znati sto to sve znaci prevodiocu... mozda shvatim sto znace i meni...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 04, 2007 4:15 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
volio bih znati sto to sve znaci prevodiocu... mozda shvatim sto znace i meni...


Iskreno, prije par godina sam slučajno došao do nekih tekstova koji su sad više-manje neka "osnova" za početak nekog metafizičkog saznanja. "Običan" ili "tipičan" život se nekako počeo mijenjati proučavanjem svega i svačega.

Nakon nešto vremena, naletim na QFS stranice i čitam "Wave" seriju... heh, jao... engleski... ali... ajde, molo po malo... vidi, vidi... zanimljivo... i tako pročitah tih 800 i kusur stranica... i zanimalo me sad još više... sve te informacije stavim "sastrane" i odlučim ispitati, i malo usporediti, razmisliti o svemu tome. Naravno, "šira slika" se sastoji od "komadića". Tako i ovo sve.

Onda potražim te "famozne" Kasiopejske transkripte koje spominju, jedva nađem preko Yahoo Cass grupe... i tako počinjem ih čitati. Oh, kako sam ih čitao - tako su se polako neke stvari - slagale u neku "veću sliku" i neke nepoznanice su dobile MOGUĆE rješenje. U to vrijeme još niti nisam mogao imati pojma što to sve može značiti, ali, kažem sam sebi, neka, idem to proučiti, pa kud puklo da puklo... ionak nemam što izgubiti.

Nakon mnogo stvari koje sam pročitao - "bubnulo" me i saznavanjem nekih stvari - boli sve toliko kad saznaš da te lažu, manipuliraju tobom... itd. Onda polako se mijenja percepcija - VIDIŠ!!! Gle, sad me želi iskoristiti, sad me želi lagati, sad seru na TV jer NIJE bilo tako ( osobno doživio )... Opa! Djeluje! Zbilja - vidiš ( naravno, samo neke stvari, mnogo toga je još uvijek skriveno ). Svijest o manipulaciji ljudi se iskristalizira, uvidiš lekcije saznavanja o velikim lažima, na razini čovječanstva. Heh, više ti nije svejedno...

I naravno, uz sve ostale tekstove i knjige, web stranice, pričanja ljudi, iskustva drugih... POČINJE! Transformacija. Drugačija percepcija. Širi kut gledanja.

Odlučih se prevesti sve transkripte. Iako sam bio svjesan količine toga. Nema veze - ionako ću polako, a kome je hitno - nek nauči engleski!!! Mislim - pa ovo bi možda moglo pomoći mnogima, zašto ne!?

I tako je krenulo.

Volim vas sve koji neznate engleski ( sad moj ego, negdje u podsvjesti kaže: "ma nek si puše k...c, što ti to sve treba, nek si sami prevode ako hoće... ionako su ljudi budale i kreteni..." ). ALI ZNAM da ego hoće vratiti staro stanje dok je još VLADAO, ali, neće moći ove noći... zbilja, ego je dobio mjesto "u noći", u mrak, tamo gdje mu je mjesto. Još ga ponekad čujem kako "želi van"... hehe... nek samo spava...

Dakle, to radim iz više razloga:

1. Učim. Prevođenjem vježbaš transformaciju značenja iz jednog sistema u drugi. Nije samo da je to slučaj s jezicima, ima mnogo načina izražavanja. Zasad mi je poznavanje engleskog mnogo puta veće nego što kad sam uopće počeo prevoditi. Nije perfektan, ali... nema ni veze. Cilj je omogućiti ljudima dobiti bar neku sliku što tamo piše na engleskom.

2. Možda nekome pomažem. Možda drugima i ne. Ali - to zbilja ovisi o IZBORU i stanju u kojem je onaj koji to čita ( ili ne, svejedno ), dakle - PRIMATELJU. Ja odašiljem, pa tko hoće slušati - nek sluša. Free radio.

3. Ionako bi to "vrijeme" možda radio neke gluposti - pa bolje onda to iskoristiti za napredak. Netko sjedi u kafiću, netko ide na nogomet, netko prevodi, netko gleda tv, netko šeće prirodom... svatko ima svoj izbor za "trošenje vremena". Dakle - ispunjavam svoje vrijeme s nečim ( za mene korisnim ), a i za neke druge koji to doživljavaju to kao neku korisnu stvar za neko poboljšanje ( svoje ) svijesti. Ali - generalno - pomažeš svima jer se broji grupna svijest, koja ovim, ipak, raste. n+1 je uvijek više nego samo n.

4. Otkrio sam da ovime još saznanjem stvari koje sam propustio čitanjem. Teško je koncentrirano čitati sve, a ovako moraš pročitati i više puta, pa nema nikakvog preskakanja ili izostavljanja. Kako prevodim - sve mi se više "kockica" slaže i puno lakše razumijem MNOGE stvari u životu, općenito. Naravno, to je proces, nemože se samo "uliti" u glavu!

5. Možda postoji i još neki razlog, možda ga još nisam svjestan ( karma, ugovor, odluka... ) Tko zna?!? Saznat ću dok će biti baš - pravi trenutak za to! Ako saznam - javim ovdje!

Eto, nadam se da sam bar približno objasnio ovo... i da će nekome koristiti.

Svejedno, kako bilo... idem prevoditi dalje, hahaha!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 04, 2007 9:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Hvala Jack987, suma sumarum to je negdje na tragu mojeg dozivljaja i promisljanja oko citanja transkripata, u biti mislim da se radi o nekoj vrsti "katalizatora"...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 04, 2007 10:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub nov 03, 2007 5:21 pm
Postovi: 32
Malo sam čitala, nisam sve, moram priznati, puno toga ima...

Naišla sam naime na... Kako da kažem... Grešku...

Odmah da se razumijemo ja vjerujem da nismo sami, samo...

Recimo spominju se neke borbe za 6 godina sa Zemljom... Ako su ti dokumenti od 1994, koliko ja znam 2000 se ništa nije dogodilo... Ili ne znam? Pusa

_________________
Moj forum Paranormalno - http://www.paranormalno.co.nr/

Forum pozitivne energije - http://zockey.createmybb.com/index.php


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 04, 2007 10:36 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned sep 02, 2007 12:06 am
Postovi: 19
..


Zadnja izmjena: Dshadow; uto sep 06, 2011 11:33 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 07, 2007 1:39 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet dec 06, 2007 8:47 pm
Postovi: 2
ja sam sinoć otkrila ova pisma.. i naprosto sam ih upijala.. čitala sam ih jedno 4 sata bez prestanka (zbog cega nisam izašla jutros na ispit ;) )
moram priznati da sam se malo usrala od sve ga toga..
i sad si postavljam pitanje kako da nastavim sa životom (znam, zvuci patetično).. da li da shvatim ovo sve ozbiljno? ako shvatim ozbiljno skrenit ću.. bit ću kao oni ludi sektaši.. ono douvjek ti je jasno da stvari nisu takve kakve se čine.. i da mora postojati nešto o cemu nemaš pojma.. da u biti jako malo znaš.. i onda kad saznam za neku opciju friknem od straha :shock:
ili da ovo sve ignoriram??
s druge strane.. uhvatila me strašna panika od 2012.
ali kao što bijela kraljica kraže:

bijela kraljica je napisao/la:
Recimo spominju se neke borbe za 6 godina sa Zemljom... Ako su ti dokumenti od 1994, koliko ja znam 2000 se ništa nije dogodilo... Ili ne znam? Pusa


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 08, 2007 2:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Komsinice, postala si 7.12. Daj sebi vremena da se stvari "slegnu". I ja sam imala takve faze, to je potpuno prirodno. Ali IMAJ POVERENJA U SEBE I U ISTINU I PRAVDU, i znaj da ce sve biti onako kako je najbolje za nas.

Vezbaj na svakodnevnim, "malim" stvarima da prosiris svoj ugao gledanja. Probaj da sagledas sve iz sto sire perspektive.

Meni je pomagalo u pocetku, kada se nadjem u situaciji koja me plasi, iscrpljuje, dovodi do ocajanja zbog osecaja nemoci itd., da zamislim kako se "udaljavam" odatle, kako bih izbegla emotivna i dr. uplitanja, i idem sve dalje i dalje, toliko daleko kao da se nalazim visoooko iznad Zemlje, i videvsi planetu sa tolike visine, shvatim koliko su sve te stvari koje me vuku dnu, ustvari potpuno beznacajne.

Vremenom, tj, redovnim praktikovanjem ovakvog, sireg nacina sagledavanja, postaces majstor u tome.

Naravno, i dalje ce se ponekad desavati da te nesto "povuce na dole", ali je jako dobro to sto takvi momenti nece vremenski dugo trajati i sto ces promenom svoje percepcije, sve redje biti u takvim situacijama, jer ces mnoge od njih iskorigovati u samom pocetku.
:love3:
[/quote]

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 10, 2007 9:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 02, 2007 6:51 pm
Postovi: 67
Haha, joj, Komsinice, pa ja jedva cekam 2012, kao sto mi i nick govori, bit ce to moj zadnji decembar, ja se bar nadam, sta god da se desi, smrti se ne bojim, a ni ti ne bi trebalo, mozemo otici samo na bolje mjesto od ovoga, jer od ovoga nema goreg LOL
Salu na stranu, iskreno, mislim da ce se nama koji smo progledali 2012 desiti i ranije, a nekima vec i jeste, ja se vec osjecam veoma etericno, kao da plutam, ne osjecam vise uopste onu fizikalnost koju sam nekada osjecao, kao da vise ne pripadam ovom svijetu, zato mi je sve i postalo pomalo mucno i primitivno, sveukupnost zivota...
Kao sto je agent Smith u Matrixu rekao "Moram da odem odavdje, ne mogu da podnesem vise taj smrad"
Raduj se tom danu kad cemo mi, koji smo tako dugo, predugo patili, konacno naci svoj mir i srecu, jer mislim da smo to i zasluzili.
Cuvaj se

_________________
The howling winds blow
On this moonlit night
Eyes locked in fear
With a dark embrace
The bitter cold winds
Freeze the tears that fall
Hands held in grace
As we take the final step


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 10, 2007 9:33 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
@Last December

Stopi se sa nijemim znanjem koje bi ti moglo biti u dohvatu pošto se osječaš kao što si napisao.
1. To je sve za čim oduvijek žudiš svim svojim bićem
2. U tome je spas


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 11, 2007 12:13 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 12:04 pm
Postovi: 16
Lokacija: Rijeka
Ja sam danas u jutro počeo čitati i evo sad sam malo stao jer me peku oči :(
Mislio sam da ću naići ovdje u ovom topiću na neku raspravu o transkriptima ali je nema.
Zanima me kako vi gledate na neke stvari iz spisa.
Recimo kaže se da je sve proporcionalno. Znači li to da ako stiže 36 milijuna novih "stanovnika" na naš planet u 3 stupanj (zaboravio sam kako se naziva) od sedam, treba isti broj "starosjedioca" preći u 4 stupanj.
Znači li da ti entiteti (gušteri) iz 4 stupnja koji se kao hrane našom patnjom u stvari to rade kako bi nas čim više udaljili odnosno "zgadili nam" ovu dimenziju postojanja kako se više ne bi vraćali u nju odnosno kako bi željeli preći u 4 stupanj u kojem oni izumiru pa se nadaju kako će tamo lakše manipulirati nama. Ili je možda problem u tome što se sve više duša zadržava u ovoj 3 razini i ne prelazi niti u višu niti u nižu razinu i time usporava neki globalni napredak univerzuma.
Možda će se ti gušteri koji su se opredjelili za služenje sebi, lakše "snaći" u ovoj našoj realnosti pa jednostavno pokusima prilagođavaju naša tijela sebi prije nego što se definitivno nasele u 3 stupnju.
Možda taj val koji stiže sa poljem asteroida jednostavno služi tome da maksimalno pogorša životne uvjete na našoj planeti kako bi se opet "otčepio" zastoj u evoluciji i neke od 6-7 milijuna "duša" potaklo na prelazak u višu ili nižu sveru.

Ako oni iz 6 stupnja služe svima, onda služe i gušterima. Žele li oni samo njima napraviti mjesta na ovoj našoj razini postojanja, a one od nas koji su spremni pogurati da pređu u viši stupanj.
I ako je u biti relativno govorit o tome koji je viši, a koji niži. Stvar je kuta gledanja i osobne percepcije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 11, 2007 12:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
Recimo kaže se da je sve proporcionalno.


Kaze da je sve energija i da je sve tezi da bude u balansu.

Citat:
Znači li to da ako stiže 36 milijuna novih "stanovnika" na naš planet u 3 stupanj (zaboravio sam kako se naziva) od sedam, treba isti broj "starosjedioca" preći u 4 stupanj.


Ne znaci, a i tih 36 miliona su nefili koji su i sada na nasem stupnju.

Citat:
Znači li da ti entiteti (gušteri) iz 4 stupnja koji se kao hrane našom patnjom u stvari to rade kako bi nas čim više udaljili odnosno "zgadili nam" ovu dimenziju postojanja kako se više ne bi vraćali u nju odnosno kako bi željeli preći u 4 stupanj u kojem oni izumiru pa se nadaju kako će tamo lakše manipulirati nama.


Zanimljiv ugao gledanja.

Citat:
Ili je možda problem u tome što se sve više duša zadržava u ovoj 3 razini i ne prelazi niti u višu niti u nižu razinu i time usporava neki globalni napredak univerzuma.


Ne verujem.

Citat:
Možda će se ti gušteri koji su se opredjelili za služenje sebi, lakše "snaći" u ovoj našoj realnosti pa jednostavno pokusima prilagođavaju naša tijela sebi prije nego što se definitivno nasele u 3 stupnju.


E, da, izgleda, ako nastavis da citas, videces da oni naginju ka fizickom.

Citat:
Možda taj val koji stiže sa poljem asteroida jednostavno služi tome da maksimalno pogorša životne uvjete na našoj planeti kako bi se opet "otčepio" zastoj u evoluciji i neke od 6-7 milijuna "duša" potaklo na prelazak u višu ili nižu sveru.


Pa kaze da to nije neki otcepljivac, nego prirodna pojava, kao vetar, kisa i slicno, a i nigde ne kaze da je doslo do nekog zastoja.

Citat:
Ako oni iz 6 stupnja služe svima, onda služe i gušterima.


E, da, ako su Opredeljeni Prema Drugima sluze svima ko zatrazi.

Citat:
Žele li oni samo njima napraviti mjesta na ovoj našoj razini postojanja, a one od nas koji su spremni pogurati da pređu u viši
stupanj.


Ja mislim da je to prirodan proces. Tako to ide. Tako se energija krece.

Citat:
I ako je u biti relativno govorit o tome koji je viši, a koji niži. Stvar je kuta gledanja i osobne percepcije.


Slazem se.

A ako te uhvati euforija dok citas ili osecas strah, odmori se malo, nije strasno, mozda je to cak znak da ti to eto "lezi" :read:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 11, 2007 10:00 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 12:04 pm
Postovi: 16
Lokacija: Rijeka
Pa nema razloga za strah ili euforiju, puno toga iz ovih tekstova se poklapa sa nekim drugim učenjima (npr. ovo o zastoju u ovm stupnju realiteta izvučeno iz nekih drugih učenja). Nema tu nekih revolucionarnih stvari koje već nisam čitao (u ovom ili onom obliku).
Ovo je jedan zanimljiv način viđenja naše trenutne situacije.
Većina nas koja ovako paušalno bez puno razmišljanja sada misli da želi preći u 4 stupanj vrlo vjerojatno to u stvari ne želi. I da recimo nakon fizičke smrti ima mogućnost izbora da li želi napredovati ili ostati prilično sam siguran da bi barem 90% ako ne i više odabralo ostanak i ponvno materijaliziranje u ovoj razini.
Po meni ovo "učenje" ovih nazovimo ih bića iz 6 stupnja se svodi na to da nas pripremi odnosno "nagovori" na prelazak u 4 stupanj dinziteta (nadam se da sam dobro napisao).
Naravno da je val o kome pričamo prirodna pojava, no što je priroda? Iz ovog našeg suženog kuta gledanja teško je govoriti o tome. Da li je to možda manifestacija stvoritelja, njegov način djelovanja? Teško je reći.

U glavnom htio bih da se potakne argumentirana rasprava o onome što se donosi u samom tekstu, na koji način ga svatko od nas doživljava. Čini mi se da nas se puno suzdržava sa svojim viđenjima zbog nekakve nelagode da ne ispadnu "manje pametni". Ljudi većinom iznose samo svoj stav da li im se tekstovi čine istinitima ili ne. Ali to je po meni po malo nespretna generalizacija. Jer što je u stvari istina?
Ne mislim pod tim da li netko smatra neku izjevu točnom ili ne, već što iz ovog cijelog koncepta (pozadine cijele priče) nečija intuicija kaže " Hmmm... pa da moglo bi bit nešto u tome", a što odbacujete kao nemoguće i lažno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 11, 2007 3:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
Pa nema razloga za strah ili euforiju, puno toga iz ovih tekstova se poklapa sa nekim drugim učenjima (npr. ovo o zastoju u ovm stupnju realiteta izvučeno iz nekih drugih učenja).


A jel mozes konkretno da nadjes gde se taj "zastoj" pominje?



Citat:
U glavnom htio bih da se potakne argumentirana rasprava o onome što se donosi u samom tekstu, na koji način ga svatko od nas doživljava.


Kako da raspravljamo ako svako dozivljava drugacije? I svi smo u pravu i svi nismo u pravu, sve zavisi samo od sopstvenog ugla vidjenja i to je sve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 11, 2007 9:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 12:04 pm
Postovi: 16
Lokacija: Rijeka
Citat:
Kako da raspravljamo ako svako dozivljava drugacije? I svi smo u pravu i svi nismo u pravu, sve zavisi samo od sopstvenog ugla vidjenja i to je sve.


Pa na primjer tako da svatko napiše način na koji ih je on doživio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 12, 2007 12:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Prije nekoliko mjeseci, ja pretraživao po internetu, tražeći Gurdjijeva,te tako nabasao na galaksija.com.
Te tako i na Kasiopejce.
Odštampao 1600 strana, podijelio u 7 jednakih tomova, uvezao, i odložio, pročitavši prvih nekoliko sesija.
Gurdjijeva u ,medjuvremenu, sakupio, i nisam se htio upuštati u ove Kasiopejce, dok barem ne pročitam ono što sam prvo htio.
No, povremeno bih privirio, a prije nekoliko dana sam počeo i uredno da iščitavam.
E pa...
Od početka sam ,moram da priznam, svjesno morao kod sebe graditi stav : Uzmimo da je ovo sve istina! I d se stvarno NEKO Lauri javlja, i da su to stvarno KASIOPEJCI, onakvi i oni kao što se predstavljaju, i da se oni sa nama ne zajebavaju, nego nam stvarno saopštavaju šta JESTE, na način koji mi možemo pojmiti.
Moj problem je što ja nikada nisam na svoje oči vidio kako po nekoj ploči sa slovima zvrji neki predmetić i slaže smislene rečenice.Niti znam nekoga ko je to na svoje oči vidio.
Nikada nisam vidio ni vanzemaljca, ni leteći tanjir, niti znam nekoga ko je to vidio.
Ne mora to da znači da takve stvari ne postoje, ali mene to stavlja u poziciju da „vjerujem na riječ“.
I OK. Vjerovaću na riječ, ali kao i uvijek u takvim slučajevima – s rezervom.
Tako da...
Ono se to uklapa.Uklapa se u cijelu sliku do koje sam mogao doći bez VJEROVANJA, čistim razmišljanjem,čitanjem,povezivanje...Nije proturiječno.
Ali ponekad mi se probudi opet ona prvotna sumnja.Da se ne radi o sebeobmanjujućim ,obrazovanim i načitanim, inteligentnim, ali labilnim alternativnim misliocima, kakvi se uostalom u velikom mnoštvu po ovoj našoj „Zapadnoj Civilizaciji“ javljaju već stotinjak i kusur godina, pošto su ljudi spremni u svakakve budalaštine povjerovat.
Jer stanovitim „babama“ je specijalno „milo“da se nadju u poziciji posjedovanja ekskluzivne istine, spasioca svijeta, proroka...pa im se to onda vrlo lako može i usnit.Drugima je ,opet milo da nabasaju na neku takvu „babu“ pa se uhvate tog sna, povjeruju u njega i još ga spremno i ponekad dosta intenzivno preporučuju i drugima.
Što nas više sanja isti san, lakše ga prihvaćamo kao stvarnost.
Svejedno, pročitao sam 5 svojih tomova , kraj devedesetšeste, još se Ark nije pojavio, i pročitaću do kraja.Pročitaću i RA.Donosioce sam već pročitao...
Ali sad sam prestao da čitam i uzeo „četvrti put“.
Tamo nema potrebe za „vjerovanje na riječ“.Samo uključiti mozak, i ne zaustaviti se u razmišljanju.
I shvatiti ozbiljno.

Inače, Džek, svaka čast!
I svima ostalima.
Pozdrav
F.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 12, 2007 2:36 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned sep 02, 2007 12:06 am
Postovi: 19
..


Zadnja izmjena: Dshadow; pet dec 25, 2009 3:23 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 12, 2007 3:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
i Ra, sto se tice tih "kanalisanih" materijala, oni i kasiopejci se odlicno nadopunjuju, iako je Ra dosta tehnickiji i vise objasnjava.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 16, 2007 7:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jul 28, 2007 11:55 pm
Postovi: 125
Lokacija: ZG
Last December je napisao/la:
Haha, joj, Komsinice, pa ja jedva cekam 2012, kao sto mi i nick govori, bit ce to moj zadnji decembar, ja se bar nadam, sta god da se desi, smrti se ne bojim, a ni ti ne bi trebalo, mozemo otici samo na bolje mjesto od ovoga, jer od ovoga nema goreg LOL
Salu na stranu, iskreno, mislim da ce se nama koji smo progledali 2012 desiti i ranije, a nekima vec i jeste, ja se vec osjecam veoma etericno, kao da plutam, ne osjecam vise uopste onu fizikalnost koju sam nekada osjecao, kao da vise ne pripadam ovom svijetu, zato mi je sve i postalo pomalo mucno i primitivno, sveukupnost zivota...
Kao sto je agent Smith u Matrixu rekao "Moram da odem odavdje, ne mogu da podnesem vise taj smrad"
Raduj se tom danu kad cemo mi, koji smo tako dugo, predugo patili, konacno naci svoj mir i srecu, jer mislim da smo to i zasluzili.
Cuvaj se


Last December ovo je upravo ono kako se ja trenutno osjećam i kako vidim stvari, ovaj sistem mi i sad previše smrdi da bi mogao živjeti još 50-60 godina u njemu (imam tek 23.g) pa što god da se desi 2012.g može biti samo na bolje.

Lijepo je znati da se i drugi ovako osjećaju :D

_________________
'The truth is the truth whether we know it or not'


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 16, 2007 7:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Scorpio22 je napisao/la:
Last December je napisao/la:
Haha, joj, Komsinice, pa ja jedva cekam 2012, kao sto mi i nick govori, bit ce to moj zadnji decembar, ja se bar nadam, sta god da se desi, smrti se ne bojim, a ni ti ne bi trebalo, mozemo otici samo na bolje mjesto od ovoga, jer od ovoga nema goreg LOL
Salu na stranu, iskreno, mislim da ce se nama koji smo progledali 2012 desiti i ranije, a nekima vec i jeste, ja se vec osjecam veoma etericno, kao da plutam, ne osjecam vise uopste onu fizikalnost koju sam nekada osjecao, kao da vise ne pripadam ovom svijetu, zato mi je sve i postalo pomalo mucno i primitivno, sveukupnost zivota...
Kao sto je agent Smith u Matrixu rekao "Moram da odem odavdje, ne mogu da podnesem vise taj smrad"
Raduj se tom danu kad cemo mi, koji smo tako dugo, predugo patili, konacno naci svoj mir i srecu, jer mislim da smo to i zasluzili.
Cuvaj se




Last December ovo je upravo ono kako se ja trenutno osjećam i kako vidim stvari, ovaj sistem mi i sad previše smrdi da bi mogao živjeti još 50-60 godina u njemu (imam tek 23.g) pa što god da se desi 2012.g može biti samo na bolje.

Lijepo je znati da se i drugi ovako osjećaju :D



E pa tu ste gde jeste, i verovatno ne biste bili tu da ne treba da budete, odnosno da ste za negde drugde. Hocu da kazem da verujem da sistem "necu da budem ovde, ovde smrdi" ne vodi na drugo mesto.

Sve dok "hocemo" da budemo negde bicemo ovde, posto su ocigledno ovakva mesta za to kad se "hoce", "zeli" i slicno :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 16, 2007 7:46 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Joj danas mi je došla bagra od posjetioca sa nekoliko djece u stan, oni dragi posjetioci smobističko-materijalne vrste i poželio sam da je 2012. ta godina.
Pozlilo mi od njihovog pogleda na svijet, gledaju ko je debeo, ko mršav, ima li guzicu, nema li je, ima li tanke noge, koliko čega ima... jesu li oni bolji, pa kako oni to imaju a mi ne... pa jooooj mi smo 100x bolji u ovome, kak i oni tak ne rade??? I što njima na umu to na drumu!
:cry: Moje dijete pokušavaju izdresirati da reagira ko oni... :evil:
Majstori gubljenja vremena i divljenja sebi i srceparanja kad vide što nemaju.
Ako ne vide grešku na tebi odmah, onda samo što te ne skinu da nađu gdje si najsmješniji da imaju materijala za svoju "duhovnu hranu". :)
....
....
Tako skoro cijeli dan, i ja si mislim pa gdje li je taj smak svijeta! :)

Jedva čekam da nastavim slobodnog duha čitati transkripte i ostale meterijale i nadati se boljem.

Jesam li vam dočarao pakao ?? :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 239 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 51 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz