Sada je: sub apr 27, 2024 7:56 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 239 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned jul 08, 2007 10:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
A možeš i ovdje sa teme s prevodima forom copy-paste u neki svoj Word dokument...

Uglavnom, kad budu kompletno prevedene, sastavit ćemo jedan dokument sa svim prevedenim sesijama, tako da bude komplet sve u jednom.

Ali... ima se još puno za prevoditi...

#-o

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 08, 2007 10:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 16, 2006 5:30 pm
Postovi: 55
Lokacija: Zadar
Koliko još otprilike, sad je 98 godina friško prevedena,je li oni to još uvijek rade ?

_________________
P.S.Nekad mi je nick bio "marin".


Zadnja izmjena: monika; ned jul 08, 2007 10:36 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 08, 2007 10:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa ima nekih sesija i u 2005. godini... a valjda i još i poneka do dan danas...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 08, 2007 11:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Ja znam za onu iz aprila ove godine, novije od toga ne znam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 14, 2007 12:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One

Pozdrav.

Transkripti su iznimno vrijedno štivo i vrlo cjenim tvoj trud oko prjevoda.
Čitam ih redovito. Samo naprijed i nemoj posustati sa radom na tome.

Prigovori? He,he, kad će nova (prevedena) sesija?
Ma šalim se, naravno. Neznam ni kada sve ovo stigneš.

Imam i jedno pitanje. Možeš li staviti link gdje bi mogao skinuti i novije sesije (novije od onog .exe file-a). Neznam, doduše, engleski dovoljno da bi mogao sam kvalitetno pročitati sesije, no, dobro mi dođe kada naletim na neko ime (npr. autora knjige ili kao izvor neke informacije) jer onda sa opcijom search pretražim Kasiopejce i pogledam njihovo mišljenje o autentičnosti autora.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 14, 2007 1:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Mislim da zvanicno nema novijih od tog .exe fajla.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 14, 2007 10:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Borg, dobrodošao!

Nisam našao novije trenskripte, osim onih par koje ću prevesti na kraju ovih iz .exe file-a.

Možda napišem jedan lijep mail Lauri, pa mi ih možda pošalje... ako ih dobijem, naravno - odmah prevodim dalje!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 15, 2007 9:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
Citat:
Mislim da zvanicno nema novijih od tog .exe fajla.


Šteta.

Ima li kakvih informacija što je tome razlog?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 15, 2007 9:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Šteta.

Ima li kakvih informacija što je tome razlog?


Ja neznam, ali možda će znati Galaksija nešto o tome kad se vrati s godišnjeg odmora... :toothy2:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 15, 2007 6:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 18, 2007 7:46 am
Postovi: 155
Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Malo sam čitao te transkripte prije kakvih mjesec dana i neznam što da kažem a da je smisleno. ludo je sve to ,ne znam što da mislim.
Dali je to uopće istina,ako je šta onda...

Mogu samo da pitam da li itko zna što je društvo reklo na to, tako zvani mainstream, i dali vi u to vijerujete i smatrate vjerodostojnim?

_________________
RESPECT TO THE MAN IN THE ICE-CREAME VAN!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 15, 2007 11:49 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Mogu samo da pitam da li itko zna što je društvo reklo na to, tako zvani mainstream, i dali vi u to vijerujete i smatrate vjerodostojnim?


Nije bitno što "društvo" kaže.

Samo - razmišljaj SVOJOM glavom.

Ako neznaš što bi zaključio, ostavi informacije otvorenima. Kad saznaš još dovoljno informacija iz drugih strana - sve to poveži u jednu veću cjelinu.

Pa, ako su te informacije koje si pročitao u transkriptama toliko "pogodile"... pravo pitanje jest:

Što TI misliš o svemu tome? Da li je moguće? Ima li šanse da je tako? Ostavi informacije koje trenutno nemožeš provjeriti za kasniju "upotrebu", a probaj povezati činjenice koje već znaš, ili koje možeš sam provjeriti.

Eto, neću ti ništa drugo reći nego - hajde, zaključi SAM!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 16, 2007 11:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 18, 2007 7:46 am
Postovi: 155
Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Pa moj način razmišljanja je sličan tome,al me stvarno zanima što je rekao mainstream,stvarno. Htio bi malo pročitati što političari kažu o tome i takvi ljudi ustvari nesvijesni ljudi.pa ako imaš kakvu inoformaciju pejstaj to vamo ili daj link, vidim da to prevodiš pa da bi i to mogao znati.
Usput šta ti misliš o tome?

_________________
RESPECT TO THE MAN IN THE ICE-CREAME VAN!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 16, 2007 1:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
al me stvarno zanima što je rekao mainstream,stvarno.


Zanimljivo, a zasto te to interesuje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 16, 2007 2:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 18, 2007 7:46 am
Postovi: 155
Lokacija: Rijeka, Hrvatska
jednostavno me zanima kako su na to reagirali,kako su si to predočili i protumačili.

_________________
RESPECT TO THE MAN IN THE ICE-CREAME VAN!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 16, 2007 4:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
A što će kazati mainstream.....što će kazati političar....njega živo briga ....on za sebe ima i drugo mu ništa ne treba i pustit će narod da se grca u moru gluposti.
I oni koji nešto znaju će ili šutjeti....ili poricati, ja svoje mišljenje sam razvio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 16, 2007 5:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 18, 2007 7:46 am
Postovi: 155
Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Pa ,evo ja bih zamolio samo da oni koju znaju odgovor da odgovore,ne zanimaju me tuđa mišljenja,ja svoje imam ali me zanima i kako oni misle.

_________________
RESPECT TO THE MAN IN THE ICE-CREAME VAN!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 16, 2007 11:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa to sve ovisi o pojedincu - političaru. Janša je i napisao svoj duhovni napredak, a većina plotičara ni nezna da to sve postoji.

Drugi "mainstream" se ponaša kako mu nalažu njegovi programi, njegovi šefovi, uglavnom, ljudi koji vladaju tim područjima i koji rade onako kako im se kaže "odozgo", tj. sa vrha piramide moći koja je univerzalna na planeti Zemlji.

Iznad vrha piramide ima dalje, samo to više nisu ljudi, već neki drugi entiteti o kojima vjerojatno imaš neku predodžbu, što rade i zašto to sve rade...

"Spavača" ima u svim slojevima društva, ali, i poneki "svjesniji" pojedinac zna isplivati i u "gornjim slojevima"...

Eto, nemogu reći što netko drugi misli o nečemu 100% - jer je to NJEGOV obrazac razmišljanja, a možemo samo vidjeti njegova djela ( što radi, kako radi, kako djeluje ). Dakle, "mainstream" je vjerojatno u većini nesvjestan, ali mogu se kladiti da "ključni igrači" znaju za ovo sve i djeluju kako im se naredi. Tako ti je to u hijerarhijskoj strukturi "zapovijednog lanca"... bio si u vojsci ( nekoj, nije bitno kojoj... )? Ako jesi - znaš kako to ide.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 17, 2007 12:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 14, 2006 9:33 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Jack je mislio na Drnovšeka a ne na Janšu. Janši ne bi palo na pamet pisati knjigu o tome :).

Šta se tiče mainstreama to je zanimljivo pitanje. Postoji dvije vrste mainstreama.
Jedan je mainstream mainstream koje ni ne čita takav materijal. Oni se neće ni zamarati takvim materijalom.
Drugi mainstream nije zapravo mainstream.
To je internet zajednica ljudi koji se bave zavjerama i temama sličnim ovima ovdje.

Njih veliki dio smatra Lauru Knight šarlatanom i ne shvaća je ozbiljno te je uglavnom sredstvo poruge.
Jedan manji dio je ravnodušan prema njoj i ne obazire se previse ni na nju ni na skripte.
Razlozi za to su poprilično složeni i temelje se na zabavnim pričama o prošlosti. Postoji i dosta disidenata iz njene grupe kao šta je Tom Cox sa Montalka koji naveliko piše o Kasiopejcima ali ne mari previše za Lauru. Čak štoviše nakon šta se žena poprilično ružno ponijela prema njemu nema previše lijepih riječi za nju.
Poanta je da Kasiopejske transkripte nisu naročito mainstream stvar kako god pogledaš pa nema ni nekog zajedničkog stava prema njima. Jedni ih ne čitaju i ne znaju za njih, drugi čitaju i ne cijene, treći ih smatraju pokušajem novog Ra materijala a četvrti smatraju da je cijela stvar smiješna ne toliko zbog kanaliziranja koliko zbog Laure.
Pogotovo odkad je jedan od originalnih članova grupe Frank Ireland digao ruke od cijele stvari. Imaš i pete kojih ih čitaju i vole i jedan manji krug ljudi koji ih drže maltene svetim spisima ali to poriču :D.

Zaključak : ukusi su različiti.

_________________
Onaj tko je nešto naučio, ali to ne provodi u život, nalik je čovjeku koji je upalio lampu, a zatim pokrio svoje oči.
(Nagarjuna)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 17, 2007 3:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 18, 2007 7:46 am
Postovi: 155
Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Hvala Jacku i maloj vještici na odgovorima, znam ko je tko u Sloveniji, jer sam njihove nacionalnosti. Ali što se tiče onog tzv. drugog mainstreama ja ga ne bih tako nazvao,ja bih ga nazvao alternativom ili barem alternativnim mainstreamom, makar i nije važno njegovo ime,važno je da postoji.

_________________
RESPECT TO THE MAN IN THE ICE-CREAME VAN!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 18, 2007 12:54 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Jack je mislio na Drnovšeka a ne na Janšu. Janši ne bi palo na pamet pisati knjigu o tome


Da, sorry, malo sam nabrzinu pisao, haha... ah ti sitni noćni sati... koncentracija padne... #-o

Thanx na ispravci!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 239 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 59 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz