Sada je: čet mar 28, 2024 11:55 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: uto aug 02, 2011 8:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
Citat:
Uspjeh se ne mjeri brojem uspona ili padova, nego koliko brzo otreseš koljena i ideš dalje.


šta, nešto ovako


na refren mislim ne na nogomet.
PS
Kakve ovo ima veze sa talasom i granicom denziteta?
A šta ja znam. Došlo mi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: sri aug 03, 2011 9:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
atekut je napisao/la:
Citat:
Uspjeh se ne mjeri brojem uspona ili padova, nego koliko brzo otreseš koljena i ideš dalje.


šta, nešto ovako


na refren mislim ne na nogomet.
PS
Kakve ovo ima veze sa talasom i granicom denziteta?
A šta ja znam. Došlo mi.

He-he-he-he baš originalno, baš me u srce dotako refren i pomisao na Val i prijelaz.... isto ne znam kakve veze ima ali tako je toplo i simpatično. :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet aug 04, 2011 2:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
atekut je napisao/la:
Citat:
Uspjeh se ne mjeri brojem uspona ili padova, nego koliko brzo otreseš koljena i ideš dalje.


šta, nešto ovako


na refren mislim ne na nogomet.
PS
Kakve ovo ima veze sa talasom i granicom denziteta?
A šta ja znam. Došlo mi.


Pa valjda, svatko na svoj način igra, bilo nogomet, život, ...
:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 1:17 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
slika

24SI - Pojava koja Sunčevim sistemom širi snažnu energiju poput vala, uočljiva je na svim planetama jer su svi, od Merkura pa do degradiranog Plutona, jednako kao i Zemlja, pogođeni globalnim zatopljenjem i pojavama koje do sada nisu uopće postojale, ili bar ne u tolikoj mjeri.

U potpunoj tajnosti američka svemirska agencija NASA, već duže vrijeme promatra jednu vrlo zanimljivu, nevjerojatnu pojavu, pojavu za koju obični smrtnici uopće ne znaju, a možda ni ne smiju saznati.

Naime, pojava pod nazivom "galaktički val", može utjecati na baš svako živo biće na ovoj planeti, zbog čega NASA smatra da ne treba govoriti o tome, kako se nebi širila panika.

"Galaktički val" putuje iz centra naše galaksije i polako se širi kao vodeni valovi nakon ubačaja kamena. Val kreće iz središta galaksije i prema nekim računicama, "mega val" do Sunčevog sistema dolazi svakih 62000000 godina. Ovu je teoriju potvrdila i dr. Rosine Lallement, čiji studij govori o takozvanim "svemirskim oblacima" koji putuju kroz međuzvjezdani prostor i pri tome prolaze kroz naš Sunčev sistem.

Dr. Lallement je otkrila kako upravo ti "oblaci", odnosno ogromna energija, dolaze točno iz centra naše galaksije i putuju polako prema rubnim dijelovima. Da će se našem Sunčevom sistemu dogoditi nešto "veliko", kako navode autori Atlantide, dokaz su i neuobičajene pojave koje su zadesile razne planete, prenosi javno.hr.

Naime, NASA-ina sonda Messenger snimila je na Merkuru zapanjujuće fotografije koje otkrivaju kako tom planetom bjesne silovite magnetske oluje, velik broj magnetskih tornada nevjerovatne snage. Potvrđuje to i saopćenje, u kojem se navodi kako su se te oluje ekstremno pojačale u zadnje dvije godine, što bi značilo da je i na Merkuru globalno zagrijavanje uzelo maha.

Nadalje, zadnjih tridesetak godina Venerin sjaj povećao se za nevjerojatnih 2500 posto. To znači da se mijenja Venerina atmosfera, planeta proizvodi mnogo više energije, toplija je nego što je bila prije tridesetak godina - također je pogođena globalnim zagrijavanjem.

Jednako tako, u zadnjih tridesetak godina pojavili su se oblaci na Marsu, kojih nikada prije tamo nije bilo. Temperatura na Marsu također raste, počeo se topiti led na polovima planete, što predstavlja globalno zagrijavanje i te planete.

Na Jupiteru nestaju njegove karakteristične bijele jajolike pjege. Veliki stručnjak na ovom području dr. Phillip Marcus tvrdi da se to događa zbog 18 stupnjeva globalnog zagrijavanja Jupitera. Također se na tom planetu pojavljuju ogromne oluje, mnogo jače nego što su ikada prije bile. Jupiterov mjesec IO u zadnjih tridesetak godina 1000% više sjaji, a mjesec Europa također bilježi veliki porast svog sjaja. Uz to, NASA je poprilično iznenađena i ostalim promjenama na Europi.

Saturnov prsten postaje sve gušći. Na Saturnovim polovima pojavljuju se aurore, kojih nikada prije nije bilo na polovima. Tu je također zabilježeno globalno zagrijavanje planete, odnosno povećanje topline, pogotovo oko Saturnovog ekvatora.

Uran je 1986. godine bila jednolika, bezizražajna planeta. Danas su na planeti mega-velike oluje koje su jasno vidljive Hubbleovim teleskopom, koje izgledaju kao narančaste pjege. Ali to nije sve - na planeti oko južnog pola se pojavljuje nešto slično bijelom prstenu.

Neptun je, gotovo kao i Uran mnogo blistaviji. Bijeli prsteni se i tamo pojavljuju na polovima, a sve to jasno ukazuje na velike promjene ove dvije planete.

I Pluton, koji je degradiran na stupanj patuljaste planete, doživljava ogromne promjene. Fotografije, koje je objavila NASA, pokazuju da je Pluton puno crveniji nego što je bio zadnjih nekoliko desetljeća - čak je 20% više crven nego što je bilo prije.

O promjenama na Zemlji gotovo da ni ne treba govoriti - one su svakom laiku jasno vidljive. Globalno zagrijavanje je također prisutno kao i na svim planetama Sunčevog sistema. Topi se led na polovima, morski nivo je u dramatičnom porastu, povećala se seizmička aktivnost, jednako kao i vulkanska. Temperatura se povećava, haraju "mega oluje", uragani, tajfuni, tornada i sve su te pojave u dramatičnom porastu. Zagrijava se dno Tihog oceana, što jasno ukazuje na zagrijavanje same jezgre planete Zemlje.

Sve su ovo dokazi o tome da se u Sunčevom sistemu događaju dramatične promjene, koje bi mogle imati veliki uticaj na sva živa bića na ovoj planeti. "Galaktički val" tako više ne izgleda kao neka imaginarna pojava, već dobiva izgled vrlo realne pojave, pojave o kojoj jako malo znamo.


Preneseno sa: 24sata

:glasses7: :toothy2:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 9:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Niko nebi bio sretniji od mene da poruke kroz moja tri sna ostanu samo (glupačo- :rofl , ili mašta radi svašta, ili što je babi milo to joj se i snilo, ili kako god) ...i prva dva su bila prije bilo kakvih čitanja i o kakvom talasu. Sam izgled u snu ,,tog što dolazi,, mi je prikazano kao talas i tada mi je to bilo jako čudno i teško za shvatiti i dešifrovati… ](*,)

Prvo san o talasu koji ima izgled ,,nevidljivog zraka,, i koji je već prešao i bio. On nije uradio ništa kataklizmično, ali jeste odigao u nebo neke ljude i mene :love6: u nekim čahurama. Tu u tim čahurama se nešto dešavalo sa dušom , kao neko odvajanje- :shock: i išlo se negdje, gdje nemam pojma??? :dontknow:

Drugi- Nebo je promijenilo boju i na njemu se pojavila ljubičasta linija, a zatim su krenule neke munje i grmljavina kao da će nevrijeme. Ljudi bježe u panici, auta se sama počinju kretati po ulici... Meni se skreće pažnja da obratim pažnju na tamni dio koji se pojavi tik do silnica munja, jer tu ima neki faktor koji je bitan. Nemam strah niti sam zbunjena sa svim tim. Znam samo da trebam ići ,,kući,, ni u kakvu zgradu koja je bliže od moje stvarne kuće. Samo nastaviti ići, jer je samo poenta da dođem ,,kući,, :hello2:

Treći (tada sam već mnogo čitala i doznala neke slične info). Talas, koji ide i i raste kao plima.Ukratko- Napravili smo u kući na tavanu neku improvizovanu kuhinju i mjesto za življenje ili bolje preživljavanje. Tu na tavan ne može doći ta voda jer je on na višem nivou. Sve mi to u snu liči i podsjeća na stanje kao u ratu pa je sve nešto improvizovano.Rečeno mi je da je talas već prekrio sve (druga mjesta i svjetove) i da je sad eto došao i do nas i da su mu predhodili neki pokazatelji (čudni oblaci, nlo ili neke letjelice, zvuk, ljudi koji plove u ,,brodovima-galijama,,?!? na tom talasu itd). :-k

Ovi snovi su i meni samoj -uzmi ili ostavi-, i tako jednostavno želim da smanjim doživljaj u vezi svega toga. Uglavnom sigurno znam da ću biti obavještena šta dalje(kako znam?- nemam pojma,ali znam da dosad bar nikad nisu omanuli kad je nešto bilo bitno a ima veze sa mnom i mojom porodicom i nekad nekim ljudima), kao i to da se donekle (znači ne sve) može raditi na izboru budućnosti...

Kad sam pročitala neke info stvari,doista ne sve, (valjda samo one koje sam i trebala)od Kasiopeja ili nekih drugih izvora u vezi podudaranja sa opisom tog talasa nisam se osjećala baš najbolje.
Ja inače još uvijek vjerujem da se ipak radi samo o talas = transformaciji svijesti koja bi se mogla desiti bez kataklizme ili nekog svjetskog rata kao incijatora promjene u toj svijesti, na kraju krajeva uvijek se tješim da su one kuće iz sna ostale čitave bez obzira na taj talas ili plimni val... :dontknow:

PS:Svaki put mi ovakve moje izjave uzmu jako mnogo energije, kao kad bespovratno daješ neki dio sebe... ](*,), i svaki put se pitam zašto to radim, ali naravno da nemam odgovor ili možda ga jednostavno još uvijek do kraja ne želim spoznati...

Drago bi mi bilo čuti mišljenja i ne smaram se sa tim ako sam kroz ove snove bila proxi :tongue: , jer puno puta su mi kroz život (rat) ovakva obavještenja nekako sačuvala glavu dajući mi neke životne smjernice... :toothy2: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 11:54 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Ljudi, imam jedno pitanje :oops: U ovoj situaciji, shvatam vrednost nevezanosti, odnosno ispravne percepcije stvari - jer nevezanost za materijalno, naše telo npr, 3d sistem ... i u širem smislu Matriks jeste plod ispravne percepcije.

A šta je sa ljudima koji su nam dragi, a koji nisu na istoj trasi, sa kojima imamo zaista ispravne odnose? Nekako mi deluje previše "brutalno" da ih moramo svesno napustiti... Shvatate šta hoću reći. Dok zaista nisam vezan za bilo koji aspekt materijalnosti, bar ne u smislu da ne bih mogao bez toga (iako se sa dosta aspekata zezam onako - full on) - ljudi su opet druga priča. Ili će se i oni "setiti" šta treba da se čini u kritičnom momentu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 12:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
@Znak, i ja sam imao kataklizmične snove sa jasnom aluzijom na talas

Tu je jedan sa tačkom 0 o kojem sam pisao
pored njega tu su

-san u kojem zbog promena energija na zemlji dolazi do ledenog doba

-san u kojem se dolaskom talasa otvaraju portali (2012te) iznad nas kroz koje sebaju munje gromovi oluje itd, i neki zajeban zrak nečega koji takođe, lede planetu i anihiliraju sve što dotaknu tim nekim "mehurom?" koji se širi iz njih.

-san u kojem smo pod invazijom neke gadne biomehaničke rase čije je ova planeta pravo "vlasništvo"

-san u kojem se pojavljuju 2 sunca, zbog kojih nekompatibilni sa novim EM zračenjem jednostavno izumiru

-san u kojem zemljotres rastura civilizaciju u paramparčad

-san POSLE kataklizme, sa novim životom na zemlji.

Sve to sam imao nekoliko puta

Svi vezani za Talas, 2012tu i tako dalje, ali ne j... to ni 5%. Ne bojim se ničega od gorepriloženog. Niti imam razloga - iskreno - ne mislim ni da će se bilo šta takve magnitude desiti. Ako se nešto i zasere, to će doći kroz ljudska bića. I da, u svim tim snovima bih imao neku "ulogu", samo sam u jednom umirao kao pošten svet.

Inače, isto sam imao prekognitivne snove više puta, ali ovde sam sanjao nekoliko različitih scenaria - i upravo im zbog tih kontradikcija ne pridajem pažnju, a ako se nešto i desi, tu negde duboko u sebi znam da ću znati šta treba da radim. Proxy? Možda. Ne znam. Svi smo mi nekada bili proksiji za nešto ... ako je u mojoj moći - znam da dodatna sranja neću praviti.

Sve u svemu - "no sikiriki", pliz :D

Živeli!!! :occasion5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 1:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
[quote="Valjda?"
A šta je sa ljudima koji su nam dragi, a koji nisu na istoj trasi, sa kojima imamo zaista ispravne odnose? Nekako mi deluje previše "brutalno" da ih moramo svesno napustiti... Shvatate šta hoću reći. Dok zaista nisam vezan za bilo koji aspekt materijalnosti, bar ne u smislu da ne bih mogao bez toga (iako se sa dosta aspekata zezam onako - full on) - ljudi su opet druga priča. Ili će se i oni "setiti" šta treba da se čini u kritičnom momentu?[/quote]
-------------

Razgovori na ovu temu kod mene bar izazivaju ,,čupanje,, nekog dubinskog dijela kome je došlo vrijeme da izađe van ali je još uvijek podobro bolno...

U prvom mom snu (odizanje u čahure samo nekih ljudi(zbog nevidljivog zraka koji je po zemlji išao kao talas koji je izazvao cunami). Čitav taj proces u providnim čahurama u kojima se odvijao neki ,,rad sa dušom,,Taj rad bio je prožet ogromnom dozom straha šta taj proces nosi dalje, tj. iz čega se proces sastoji do kraja,osjećaj vrlo sličan kao kad odeš kod zubara i kao boli te malo i onda više razmišljaš o tome hoće li bol do kraja ,,rada na zubu,, biti još veća ili koji će novi instrument čika doktoru naumpasti da bi ti imao ljiepe zube itd,itd.

Tokom čitavog tog procesa u čahuri, one su providne i ja sam gledala šta se dešava na zemlji dok se taj proces ,,rad na duši,, istovremeno dešava.
Nije bilo nikakvih kataklizmičnih promjena, samo se od zemlje odizao ogroman strah ljudi koji su ostali i koji smo mi u tim čahurama stravično osjećali. Mi iz tih providnih čahuura smo tim nekim dragim, a i ostalim ljudima telepatski slali misli da se samo oslobode tog straha koji je ustvari najveća kočnica za to nekakvo uzdizanje...
Nama u tim čahurama je izbrisan svaki osjećaj tuge i žalosti za njima što ostaju, uglavnom kao što rekoh sve snage smo uložili da im skrenemo pažnju na strah od tih dešavanja kao najveću kočnicu.
I na kraju mogu reći da je ta vrsta talasa ili nevidljivog zraka kako je meni pokazano VEĆ BIO I DA JE VEĆ DJELOVAO.

U biti meni je još uvijek upitan ovaj moj treći san u kojima je talas pokazan kao plimni val koji prekriva planetu, ali kuće i dalje ostaju?!? Taj val-talas su rekli da se zove GANG, imala sam ga ljetos, znači kad sam već raspolagala sa dobrim djelom info iz drugih izvora...
Kako god, sigurno znam da ove zime neće biti ništa (realizacija u fizičkom), jer sam jesenas bila malo zabrinuta zbog toga. Rekli su mi kupuj drva ili kupuj konvertore i kontaj način kako da ti ne bude zimus hladno.Stvarno smiješno, ali to su mi rekli u snu... :rotfl:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 1:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Valjda? je napisao/la:

-san u kojem smo pod invazijom neke gadne biomehaničke rase čije je ova planeta pravo "vlasništvo"



- Da, i meni su rekli da je zemlja njihovo vlasništo i nazvali su je ,,hotelom,,...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 1:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
znak je napisao/la:

- Da, i meni su rekli da je zemlja njihovo vlasništo i nazvali su je ,,hotelom,,...


a tko je tebi reko? ovi koji su ti rekli za drva? :) a koji su pak ti?

:love12:

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 1:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
@nogard

ma pusti govna nek smrde.

slika

Niko ne poseduje NAS, niko ne poseduje planetu, niko ne poseduje bilo koji aspekt postojanja. Kraj priče. Nisu oni vlasnici, već uzurpatori. Čak i ako su kreatori uslova na planeti - opet su uzurpatori. Tako i mi, momenta kada smo rekli da je ova planeta "naša." Nije. Ovo je ops univerzum, sećaš se? Pravo jačega vlada.

znak je napisao/la:
Mi iz tih providnih čahuura smo tim nekim dragim, a i ostalim ljudima telepatski slali misli da se samo oslobode tog straha koji je ustvari najveća kočnica za to nekakvo uzdizanje...

Nama u tim čahurama je izbrisan svaki osjećaj tuge i žalosti za njima što ostaju, uglavnom kao što rekoh sve snage smo uložili da im skrenemo pažnju na strah od tih dešavanja kao najveću kočnicu.


Zvuči mi poznato, osim dela za čahure. Molim te reci mi - kada si imala taj san, ako se sećaš?

To sam i mislio pod "kad dođe vreme - znaću" :thumbup:

Sama promena energija koju Talas nosi podrazumeva to da ćemo u kritičnom momentu znati više - i "bolje" nego sada. Bar meni tako izgleda. no, videćemo... Možda i ponavljam razred, ko bi mu ga znao :toothy2:

:occasion5: :love3:


P.S.
znak je napisao/la:
- Da, i meni su rekli da je zemlja njihovo vlasništo i nazvali su je ,,hotelom,,...


Hotel? Da nije možda onaj sa "obezbeđenjem" na svakom ćošku, rešetkama na prozorima, alarmima da se slučajno neko ne bi "odjavio" pre nego što ga oni puste?


Zadnja izmjena: Valjda?; čet dec 01, 2011 2:00 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 2:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
tebi nije bilo upućeno pitanje valjda?
nije ti ovo privatna soba za chat...

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 2:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Ako ti ne prija odgovor nemoj ga čitati. :angel4:
Pitanje si trebao postaviti privatno ako si baš rešio da bude skriveno od očiju javnosti ;)

Btw, ako postoji nešto negativno u iznošenju informacije koju smatram relevantnom za tok javnog razgovora - @nogard, iskreno se izvinjavam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 2:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
@Valjda? ona govna razjasni.

@Znak - stvarno, tko ti je govorio?

:love12:

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 2:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
nogard je napisao/la:
@Valjda? ona govna razjasni.




Ahaha, ma nije to čoveče bilo upućeno tebi (a ni njoj). To se odnosilo na izjavu onih biomehaničkih da su oni "vlasnici planete/hotela" - a ponašaju se i kao da su vlasnici nas samih. Nadam se da smo otklonili nesporazum. :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 5:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
nogard je napisao/la:
znak je napisao/la:

- Da, i meni su rekli da je zemlja njihovo vlasništo i nazvali su je ,,hotelom,,...


a tko je tebi reko? ovi koji su ti rekli za drva? :) a koji su pak ti?

:love12:


Prije svega ovakva obavještenja se dešavaju tokom sna (znači prirodnog stanja izmjenjene svijesti) i na te poruke kroz snove obraćam pažnju unazad nekih 25 godina...
- Ako poruku kroz san šalju za nešto dobro u vezi mene, ili u vezi nekih globalnih i li širih pojmova i dešavanja onda ide telepatska poruka opet kroz san od neke PLAVO-BIJELE ZVIJEZDE koja se pojavi na nebu i izgleda otprilike kao ova na slici. Znači ja je uvijek vidim u snu i tada me i u snu preplavi neki extra osjećaj (kao kad si jako radostan) i tada jednostavno odjednom razumijem poruku što znači telepatski...
slika

Ovo za drva hahaha i neke životne poteze ili kad nešto ne razumijem dovoljno,a o tome počnem malo više kontati i to mi kaže ili pokaže neko ko većinom uzima lik mog oca ili to budu neka dva dobroćudna i humoristična bijela starčića- koja vole objašnjavati nešto oko zvijezda i šta ima sve gore...Nikad nema tipičnog govora, odjednom samo znam šta je poručeno...

Sva ovakva dešavanja kroz snove nemaju veze ni sa likovima, ni sa načinom kada se radi i kada mi je pokazan napad na mene ili neke druge osobe...mada ja kontam da se iza svih ovih dešavanja kriju isti likovi ili bića...

Uglavnom nekoliko godina preko meditacije ulazim u (kontrolisano izmijenjeno stanje svijesti = KISS- hahaha moja skraćenica) i to mi je pomoglo da neke stvari očistim i razjasnim, tj. da ove stvari kroz snove postanu čišće i da im se smanji intenzitet (znači rjeđe- ili da me popuste malo). U meditaciji (KIS)nikad u vezi ovih stvari nepitam ništa...
Sa ovim postom odosmo od teme totalno... :angel4:
--------
Valjda, ovaj hotel što si opisao je izgledao tako nekako i da dodam šlag na tortu, hotel ili zemlja ima još i neke karakteristike velikog svemirskog broda :roll:
- Vidjela sam ,,drugu zemlju,,. Sve je isto ili slično, meni su u sjećanju ostale boje koje su preintenzivne i neki osjećaj da ti je jako dobro...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 5:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Citat:
- Vidjela sam ,,drugu zemlju,,. Sve je isto ili slično, meni su u sjećanju ostale boje koje su preintenzivne i neki osjećaj da ti je jako dobro...
To.

Izgleda da smo videli istu stvar. Hvala na potvrdi da nisam skrenuo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet dec 01, 2011 11:24 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
A šta je sa ljudima koji su nam dragi, a koji nisu na istoj trasi, sa kojima imamo zaista ispravne odnose?


Svaka duša ima svoj vlastiti izbor frekvencije... i zato valja poštivati one koje volimo, a nisu još spremne za "gore" u svjesnosti... dakle, poštujmo njihov izbor da nauče sve 3D lekcije do kraja.

Drag/a nekome ili ne... ipak je to subjektivno... možda učimo lekciju kako je to kad ti je netko drag, a mora se ispoštovati njegov/njezin izbor... i istovremeno oni tvoj...

Ali, opet, s druge strane... i oni će se pridružiti kad budu dosta svjesni za 4D, pa se onda reinkarniraju u 4D. Opet ćemo svi biti "zajedno"... a pošto smo svi nekako povezani i u krajnosti Jedno - nikad se ni ne možemo "ostaviti"...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet dec 02, 2011 11:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 25, 2010 12:29 am
Postovi: 46
Lokacija: Hr
Valjda? je napisao/la:
Citat:
- Vidjela sam ,,drugu zemlju,,. Sve je isto ili slično, meni su u sjećanju ostale boje koje su preintenzivne i neki osjećaj da ti je jako dobro...
To.

Izgleda da smo videli istu stvar. Hvala na potvrdi da nisam skrenuo.


e, par puta sam pokušala ovdje opisati nešto slično, dosta bih napisala u postu, i onda obrisala. To sam vidjela dvaputa. Jednom u snu, u kojem ja letim i vidim čudnu zemlju, sa tim intenzivnim bojama, i u tom istom snu se ja kao budim, i oko mene stoje neke čudne žene, sve crnomanjaste, jedan čovjek se neobično klati, a ja sam zavezana na stolici, vrištim, jer shvaćam da nadamnom vrše egzorcizam. ustvari, da pravu mene trebaju istjerati iz "mene".

To je ustvari bilo drugi put, prvi put je bilo kad sam prvi put uzela trip, prije kojih 17-18 godina. Sjećam se da mi je svijest bila na takvom nivou, da sam mogla u isto vrijeme razmišljati o 4 -5 relativno "teških" stvari, i nije mi bilo dovoljno, trebala sam još tema, nikad u životu nisam bila bliže Bogu i samom stvaranju, i osjećala ga tako bliskim. Sjećam se da je oko mene bila živa ludnica, svi plešu skaču, a ja sjedim i imam osjećaj da mi se otvara mozak ....tad sam zavoljela "Prodigy"

Nego, stvarno, što je sa tim drvima, Znak ?

Ja sam ove godine imala isto neki filing u stilu "drva nikad dosta"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: sub dec 03, 2011 12:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Zato struje neće nestati. Ovom tipom SOLIUS- grijanje sa efektom sunčeve svjetlosti, sam prezadovoljna...mada uvijek ima i drva za svaki slučaj... :angel4:

http://www.nobel.ba/atlantic-heating/finance-data/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz