Sada je: sub apr 27, 2024 12:33 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Quo - rasprava
PostPostano: pet sep 24, 2021 7:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
Um, sam po sebi, instinktivno ne može krenuti u područje izbora bez spoznaje (realizacije znanja ili katalizatora) . On će, prepušten samom sebi, nastaviti po obrascima koji su započeti u prvim danima inkarnacije entiteta.

Dakle, neprobuđeni životni put je onaj od odvlačenja pažnje, izbjegavanja i agresije. Na taj način um kontrolira svoju okolinu i smatra sebe sigurnim.

Strahovi i nedostatak straha prelaze u kompleks tijela, ako nema intervencije bilo mentalnim suočavanjem s vanjskim katalizatorom ili zazivanjem vjere.

Stoga tijelo polako obolijeva i umire, jer priroda vaše iluzije jest stalni gubitak.


http://www.llresearch.org/transcripts/i ... _0106.aspx


Pitanje u nastavku postavlja Ra o njihovom iskustvu na trećem denzitetu Venere u odnosu na treći denzitet na Zemlji/Gaji.

89.30 Ispitivač: Da li bi Ra-in stav prema istim entitetima koji se ne mogu požnjeti bio drugačiji u ovom neksusu nego li u vrijeme žetve trećeg denziteta?

Ra: Ja sam Ra. Ne značajno. Onima koji žele spavati mogli bismo ponuditi samo udobnosti namijenjene spavanju. Služba je moguća samo u mjeri u kojoj se to traži.

Bili smo spremni služiti na sve načine koji su mogući. To se još uvijek čini zadovoljavajućim načinom suočavanja s drugima u trećem denzitetu.

Naš je osjećaj da, svaki entitet kojem pokušamo služiti , znači pojednostaviti shvaćanje koja je usluga potrebna ili moguća.



više detalja u sesiji 89.29 Ra materijal koga interesira........

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Quo - rasprava
PostPostano: ned sep 26, 2021 8:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
izbrisano zbog etikete manipulacije ......isprika vlasniku foruma

odjavljujem se s foruma neželeći putem prevođenja kanaliziranih materijala doprinositi manipulaciji čitatelja.

molim administratora da izbriše moj profil .

svako dobro u budućnosti ...

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Zadnja izmjena: Saboter; pet okt 01, 2021 6:49 am; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Quo - rasprava
PostPostano: pet okt 01, 2021 2:37 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Saboter je napisao/la:
imam neki feeling da netko od promatrača na forumu vapi za ovakvim informacijama .......

U realnosti, u većini slučajeva, navedeni sindromi su posljedica - vakcinacije (o čemu kanalizirani izvori ne pričaju jer im je isključiva svrha - manipulacija čovječanstva).

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Quo - rasprava
PostPostano: pet okt 01, 2021 10:36 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet aug 06, 2015 9:01 am
Postovi: 25
Rijetka fotografija Quo-a iz petog denziteta u procesu ispijanja osvježavajuće životne sile radnika Svjetlosti i šljakera Tame :love3:


slika

Q: Ja sam Q. :love3:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 47 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz