Sada je: sub apr 27, 2024 1:48 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 41  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pon mar 25, 2013 6:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
nemogu se oteti dojmu da je komunikacija laure sa grupom "c" izgubila na kvaliteti sadrzaja,iskreno u pitanjima i odgovorima ne vidim sadrzaj koji je relevantan za covjecanstvo u cijelini.To kazem jer kada su ljudi postavljali pitanja na njihovom forumu za kasiopejce uglavnom su ista odbacivali kao nebitna jer odgovori koji bi bili dani ne bi sluzili interesu veceg broja ljudi.U zadnjoj sesiji stjecem dojam da laura i grupa sami daju sebi odgovore na vlastita pitanja dok kasiopejci odgovaraju kratko i sazeto bez objasnjenja koja bi osvijetlila pozadinu istih.iskreno ranije sesije pruzAju neki uvid u svijet u kojem egzistiramo dok novije mi vise djeluju kao OPS od strane same laure koja postavlja pitanja od osobnog interesa za zadovoljavanje vlastite znatizelje i prikupljanja informacija za dovrsenje knjiga koje prodaje.Nekako mi Ra materijal djeluje s namjerom da se svijest prosiri dok ove sesije "C-a" kAo samozadovoljavanje pojedinca .nesto mi ne stima kod njih u zadnje vrijeme ali mozda nisam to precizno izrazio.

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: uto mar 26, 2013 12:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Saboter je napisao/la:
nemogu se oteti dojmu da je komunikacija laure sa grupom "c" izgubila na kvaliteti sadrzaja,iskreno u pitanjima i odgovorima ne vidim sadrzaj koji je relevantan za covjecanstvo u cijelini.To kazem jer kada su ljudi postavljali pitanja na njihovom forumu za kasiopejce uglavnom su ista odbacivali kao nebitna jer odgovori koji bi bili dani ne bi sluzili interesu veceg broja ljudi.U zadnjoj sesiji stjecem dojam da laura i grupa sami daju sebi odgovore na vlastita pitanja dok kasiopejci odgovaraju kratko i sazeto bez objasnjenja koja bi osvijetlila pozadinu istih.iskreno ranije sesije pruzAju neki uvid u svijet u kojem egzistiramo dok novije mi vise djeluju kao OPS od strane same laure koja postavlja pitanja od osobnog interesa za zadovoljavanje vlastite znatizelje i prikupljanja informacija za dovrsenje knjiga koje prodaje.Nekako mi Ra materijal djeluje s namjerom da se svijest prosiri dok ove sesije "C-a" kAo samozadovoljavanje pojedinca .nesto mi ne stima kod njih u zadnje vrijeme ali mozda nisam to precizno izrazio.

Slazem se sa tobom,ali mislim da tu ima jos toga.Cs sami kazu da materijal nije sto posto tacan,zatim ima jos varijabli koje igraju ulogu u komunikaciji.I ja sam bi im htio postaviti par pitanja ali...Ona pitanja koji bi i drugi htjeli postaviti Laurina grupa ne postavlja,pitanje je zasto,a lagana pretpostavka je da je to zbog njihove sigurnosti.Smatram da nisu neinteligenti da postave "prava" pitanja a sto se tice forumasa mozda medju njima samima ima onih koji nisu bas dobronamjerni.Laura i ekipa su cini mi se dosta zatvoreni,konzervativni.Na kraju krajeva pa ta kominikacijia je pocela kao eksperiment pa se i pitam zasto ne ekperimentisu malo vise.Konacan zakljucak;nemamo sve cinjenice da bi dokucili sta se desava.

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: uto mar 26, 2013 5:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Sasvim sigurno je da to nije sve sto su pitali Kasiopejce, samo treba jos sve da javno objave mjenjali bi na brzake denzititet. U pocetku su imali seanse kanaliziranja skoro svaki dan, sada na kraju presli na svakih par mjeseci. Mislite da je to stvarno tako, prikazu javnosti ono sto smiju zbog svoje sigurnosti, znaci ima tu toga jos ohohohoho.................


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet mar 29, 2013 7:14 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet mar 29, 2013 6:48 am
Postovi: 2
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Sasvim sigurno je da to nije sve sto su pitali Kasiopejce, samo treba jos sve da javno objave mjenjali bi na brzake denzititet. U pocetku su imali seanse kanaliziranja skoro svaki dan, sada na kraju presli na svakih par mjeseci. Mislite da je to stvarno tako, prikazu javnosti ono sto smiju zbog svoje sigurnosti, znaci ima tu toga jos ohohohoho.................


Volio bih da me se uputi kako da dobijem dokaz da je to kanaliziranje istinito.Bez dokaza,te kad vidim Lauru na što liči(debela ko svinja)sve ovo mi izgleda kao priča za malu djecu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet mar 29, 2013 8:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
:-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k .............................


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet mar 29, 2013 11:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Sidarta je napisao/la:
Volio bih da me se uputi kako da dobijem dokaz da je to kanaliziranje istinito.Bez dokaza,te kad vidim Lauru na što liči(debela ko svinja)sve ovo mi izgleda kao priča za malu djecu?


Izgled kao dokaz vjerodostojnisti informacija?
Da li bi ti MILF stil više "sjeo"?

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet mar 29, 2013 12:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
ohooo :love10: onda bi siguno znao da je istina! ( :mrgreen: vjerujem samo u to sto ocima vidim :angel4: )


:help:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet mar 29, 2013 12:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
pardon ](*,) ! Nisam znala da djeci pricaju price zene debele ko svinje #-o rok rokkkk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet mar 29, 2013 1:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Sidarta je napisao/la:
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Sasvim sigurno je da to nije sve sto su pitali Kasiopejce, samo treba jos sve da javno objave mjenjali bi na brzake denzititet. U pocetku su imali seanse kanaliziranja skoro svaki dan, sada na kraju presli na svakih par mjeseci. Mislite da je to stvarno tako, prikazu javnosti ono sto smiju zbog svoje sigurnosti, znaci ima tu toga jos ohohohoho.................


Volio bih da me se uputi kako da dobijem dokaz da je to kanaliziranje istinito.Bez dokaza,te kad vidim Lauru na što liči(debela ko svinja)sve ovo mi izgleda kao priča za malu djecu?


Iskreno, meni je to kanaliziranje sa ouja plocom malo sumnjivo.
Evo predloga ako imas zivaca raditi to:
Saberi sve odgovore koje su dobili u jedan word fajl + proizvoljno vreme za postavljanje pitanja, vidi koliko ima slova u tom tekstu i onda taj broj podeli sa brojem dana od kad su poceli to da rade pa ako se dobije broj za koji ispada NPr. da bi trebali sedeti 15 sati dnevno za plocom to je znak za uzbunu, ili ako ispada da je brzina pokreta od slova do slova ravna masini i to je onda za upit

Samo mali predlog


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet mar 29, 2013 1:18 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ne znam dali se i pitanja računaju u taj zbroj slova. Rekao bih da ne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet mar 29, 2013 1:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Mislim da se ne racunaju ali to moze biti na neki nacin ubaceno u pricu da bude preciznije


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet mar 29, 2013 1:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
gledala sam jedan video gdje Laura i Ark sjede z malim stolicem, koliko se sjecam ruka im se pomice tamo vamo po Ouji ploci u sekunda-tempu. U pocetku je bilo naravno sporo, ali su se dobro izvjezbali. Za primjer kada netko pocinje uciti svirati klavir, a za npr. 6 godina kakvu ima tehniku, brzinu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet mar 29, 2013 2:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
HO_OPONOPONO je napisao/la:
gledala sam jedan video gdje Laura i Ark sjede z malim stolicem, koliko se sjecam ruka im se pomice tamo vamo po Ouji ploci u sekunda-tempu. U pocetku je bilo naravno sporo, ali su se dobro izvjezbali. Za primjer kada netko pocinje uciti svirati klavir, a za npr. 6 godina kakvu ima tehniku, brzinu.


istina


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: ned mar 31, 2013 12:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Sidarta, pogledaj malo sebe i svoje ponašanje, ako ga ne promeniš, ideš u svetlo....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: uto apr 02, 2013 10:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 25, 2010 12:29 am
Postovi: 46
Lokacija: Hr
U čemu je stvar sa željezom u krvi?

već nekoliko puta sam naišla u transkriptama da se govori o željezu, ali nisam razumjela o čemu se točno radi?

Spominjano je da je željezo nekakvo vezivo. Nije mi jasno da li je dobro imati više ili manje željeza u krvi? Onda su govorili o prvim ljudima koji su ovdje došli sa Kanteka, navodno mi bljedoliki, i isto se spominjalo željezo. Zbog čega je željezo važno, odnosno nevažno, bjelcima ?

Nigdje nisam vidjela da se spominju željezo i druge rase.

isto, prošle godine su govorili o hrani i da se ne trebaju izbacivati masnoće iz ishrane


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet apr 04, 2013 7:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Možda ovi izvodi pomognu...

07-30-94
Pitanje: (L) Da li je vegetarijanstvo način na koji bi trebali da jedemo?
Odgovor: To je koncentracija na fizičko. Telo nije bitno.
P: (L) Da li to znači da je zabrinutost za naše telo na neki način pogrešno?
O: Otprilike tako. Nemojte se koncentrisati na život u telu. Koncentrišite se na duh.

10-23-94
P: (L) Da li je vegetarijanska ishrana dobra za čoveka?
O: Obično ne.
P: (L) Šta su ljudska bića jela pre ‘izgnanstva iz raja’?
O: Vegetarijanci
P: (L) Znači, dok ne prođemo kroz tranziciju mi nismo dizajnirani da budemo vegetarijanci?
O: Tako je.

01-07-95
P: (L) Da li biljka oseća bol kad je jedemo?
O: Da li vas boli kada vas jedu reptoidi ("Lizzies," prim. prev.)?
P: (T) Da, ali vidite, u 4-tom denzitetu... mi smo u 3-ćem denzitetu i jedemo 1-vi i 2-gi denzitet, 4-ti denzitet jede nas. (D) Ako mi nanosimo bol biljkama kada ih jedemo a Lizardi nanose bol nama kad nas jedu, kako ćemo onda opstati bez ishrane?
O: Kad ne budete vise žudili za fizikalnošću, onda nećete više morati ni da “jedete."
P: (L) Znači deo onog našeg ‘pada’ prilikom ‘izgnanstva iz raja’, podrazumeva uranjanje u fizički aspekt kreacije što podrazumeva i potrebu za ishranom?
O: Lucifer, "pali andeo." To ste vi.
P: (L) Znači, taj "pad" podrazumeva fizičku egzistenciju kad se čovek mora hraniti nekom drugom životnom vrstom, da li je to to?
O: Da.

10-16-94
P: (L) Postoje li ikakve vežbe koje možemo koristiti kako bi poboljšali transformaciju naših tela u 4 denzitet?
O: Nije potrebno. Duša je ono što je najvažnije.
P: (L) Da li to znači da trebamo da se koncentrišemo na razvoj duše, tako da će u vreme transformacije i naša tela automatski transformisati?
O: Ne. To je jedan prirodan proces. Nikakve pripreme nisu bitne.
P: (L) Znači, ako ti je određeno da se transformišeš, onda ćeš se transformisati, ako nije, onda nećeš?
O: Da.
P: (L) Da li to znači da kad moje telo reaguje na određenu hranu, da ja trebam da prestanem da to jedem? Da li mi tielo tada pokušava nešto da kaže?
O: To je do tebe. Ništa ti ne mora nešto da "govori".
P: (L) Možete li to malo pojasniti?


O: Zašto tražite uputstva tamo gde vam ona nisu potrebna?
P: (L) Drugim rečima, ako svakog dana radimo ono što nam se prirodno nalaže i pravimo u svakom momentu najbolji izbor, onda smo na pravom putu?
O: Upravo tako.

10-23-94
P: (L) Kad ova planeta postane 4-ti denzitet, da li ćemo opet morati da jedemo?
O: Drugačije.
P: (L) Da li ćemo se još uvek razmnožavati?
O: Drugačije.

11-06-94
P: (L) Prošli put ste rekli da reptoidi (Lizzies) izgledaju kao dvonogi krokodili sa nekim humaniodnim crtama, da li je to tačno?
O: Da.
P: (L) Da li imaju repove?
O: Da.
P: (L) Koliko su visoki?
O: Šest do osam stopa.
P: (L) Da li nose odeću?
O: Da.
P: (L) Znam da je malo luckasto pitanje, ali da li imaju na njoj otvor za rep?
O: Da.
P: (L) Da li vrše veliku nuždu?
O: Ne. Oni su na 4-tom nivou.
P: (L) Znači, kad je neko na 4-tom nivou onda ne mora da jede i vrši nuždu na normalan način?
O: Tačno.
P: (L) Da li ti reptoidi imaju sposobnost da promene svoj izgled/oblik?
O: Privremeno.

08-28-99
P: Koliko sam razumela, odnosno, koliko sa uspela saznati iz određene literature, pre ‘izgnanstva iz raja’, čovečanstvo je živelo na nivou 4-tog denziteta? Da li je to tačno?
O: Polu/neka vrsta 4tog denziteta u jednoj drugoj oblasti u smislu vremena/prostora.
Jedno vreme sam se bavila i pitanjem mutilacije goveda; određeni delovi tela se stalno odstranjuju, pa sam se pitala da li su oni predstavljali neku vrstu ‘delikatesa’ za tzv. vanzemaljce, s obzirom da je bilo već prilično jasno da su se i NLO-i pojavljivali zajedno sa svim tim.

01-21-95
P: (L) Okay, ovo me interesuje. Tamo negde od 1970.g. u USA se pojavljuje jedan veliki broj unakaženih goveda. Jedno vreme u vezi svega ovoga je bilo dosta publiciteta a onda je stvar odjednom zamrla i zataškana. Pojavile su se mnoge teorije u vezi toga. Ono što želim da znam je – ko to unakazuje goveda?


O: Mnogi.
P: Okay, ko su ti koji obavljaju većinu tog posla? Da li je bilo mutilacija koje je počinila američka vlada, ili neki entiteti unutar nje?
O: Bilo?
P: (L) Dobro, drugim rečima, sve to se još uvek dešava. Oni to još uvek rade. Da li su za jedan deo ovih aktivnosti odgovorni vanzemaljci?
O: Da.
P: (T) Da li oni to rade iz istih razloga, kao i vlada?
O: Ne.
P: Zašto je vlada unakazivala goveda?
O: Kopirali, da bi naveli istraživaće na stranputicu.
P: (L) Znači, oni su kopirali stvar kako bi izazvali konfuziju. Da li su oni to radili kako bi zaštitili vanzemaljce koji su to radili za svoje vlastite svrhe?
O: Ne.
P: (L) Da li su oni to radili da bi zaštitili sebe…?
O: Oni to rade da bi zaštitili narod od onog znanja koje bi moglo izazvati eksploziju u društvu, ukoliko bi ljudi to otkrili.
P: (L) Šta je ta stvar koju oni toliko štite da je ljudi ne bi saznali. O kakvoj se tu aktivnosti radi?
O: Ljudi jedu goveda, vanzemaljci jedu ljude.
P: (T) Pa, oni su nam to već pre rekli. (L) Okay, dobro, mi jedemo bića drugog denziteta a vanzemaljci, kao bića četvrtog denziteta jedu nas, bića trećeg denziteta... to je lanac ishrane a mi NISMO na njegovom vrhu! Međutim, opet želim da znam: Da li vanzemaljci mutiliraju goveda?
O: Da.
P: Šta vanzemaljci rade s tim govedima? Zašto ih mutiliraju?
O: Krv.
P: (J) Za šta oni koriste tu krv?
O: Za ishranu.
P: (L) Okay, ali upravo ste rekli da ljudi jedu goveda a vanzemaljci jedu ljude. Zašto se sada oni hrane govedima ako to ne spada u njihov normalni režim ishrane? (T) Krv goveda je vrlo slična krvi ljudi.
O: Da li vi ikada konzumirate faksimile? Faksimili su, očigledno, manje kontroverzni!
P: (L) Znači, drugim rečima, oni jedu goveda da bi jeli manje ljudi, kako ne bi izazvali paniku kod ljudi, da li je to razlog? Oh, bože, ovo postaje sve ružnije i ružnije!
O: Da.
P: (T) Dobro, ako oni jedu goveda umesto ljudi, da li to znači da će oni prestati da jedu ljude?
O: Deo njihove “ljudske hrane” su samo emocije, a što se ljudskog mesa tiče, to im dođe nešto kao "filet minjon."
P: (T) Okay, kad razgovaramo o ovim vanzemaljcima, da li tu mislimo na Grayse?
O: Ne.
P: (T) Znači, ovde razgovaramo o Lizardima; Reptoidima; Drako, ili kako god da se nazivaju?
O: Da.
P: (T) Okay, čime se onda Greysi hrane?
O: Plazmom.
P: (T) Okay, to je još jedan razlog zašto im treba krv; a da li se Greysi hrane emocijama?

O: Ne. Oni ih šalju Lizardima. Oni su transmiteri. Oni prenose tu energiju uz pomoć određene tehnologije.
P: (T) Da li i goveda takođe emituju emocionalnu energiju koju greysi prenose lizardima?
O: Ne. To je samo fizički aspekt, Lizardima i Graysima je fizički način ishrane potreban samo kad "posećuju" 3-ći nivo, a ne kad se nalaze u svojoj prirodnoj oblasti postojanja, 4-tom denzitetu; tamo se oni hrane samo emocijama.
P: (T) Grays, znači, nisu 3-ćeg denziteta, zato što su ih stvorili reptoidi?
O: Da. Tačno, oni su takođe 4-ti nivo.
P: (L) Okay, s obzirom da je veoma često primećeno da oni prilikom mutilacije goveda odstranjuju određene delove tela, kao što su očne jabučice, genitalije, analni sfinkter, jezik itd. kakva je svrha upravo tih delova tela? Mislim…oni izrežu rektum a onda ispumpaju svu krv napolje… (T) To je zašto rep služi! To je pumpa! (L) Zašto? Zašto oni to rade?
O: Blizu ste.
P: (L) Blizu? Ja sam blizu?
O: Da. Osim onog dela u vezi repa, ha ha!
P: (L) Okay, u onoj knjižici KRLL, tvrdi se da Graysi i drugi vanzemaljci koriste glandularne (žljezdane) supstance koje ekstrahiraju iz ljudi prilikom njihovih zdravstvenih pregleda, koje oni nazivaju ginekološkim pregledima, odnosno, ekstrakcijom i pregledom sperme, da bi uz pomoć njih ostvarili neke efekte slične onima koje kod nas izazivaju neke droge; tu se tvrdi da su oni zavisni o tim supstancama, da li je to tačno?
O: Ne.
P: (L) Da li oni uopšte koriste glandularne supstance?
O: Da.
P: (L) Za šta oni koriste te glandularne supstance?
O: Medicina.
P: (L) Za šta oni koriste ta medicinska sredstava?
O: Za sebe.
P: (L) I kakvo onda dejstvo imaju te supstance na njih?
O: Pomažu im da se lakše održe u 3-ćem denzitetu.
P: (T) Znači, to im pomaže da lakše opstanu u 3D?
O: Otprilike.
P: (L) Da li im to pomaže da se manifestuju ovde u jednom čvršćem obliku, u fizičkom smislu?
O: Da.
P: (L) Znači, drugim rečima, oni crpe iz nas i te glandularne supstance. Da li oni koriste i našu seksualnu energiju kako bi se održavali u 3D?
O: Ne. Time se hrane kad su u 4D, kao što smo vam još pre rekli. (…)
P: (L) Čime se hrani onaj tip humanoidnih bića sa Oriona?
O: Kristalinskim tabletama koje u ustima podležu procesu demolekularizacije.
P: (L) Da li su te kristalinske tablete slične našim kristalima?
O: Zamislite svetlucava ispolirana staklena zrnca
P: (L) Kakav je njihov hemijski sastav?
O: Kvarc na treću, u smislu poređenja njegove jačine sa primercima sa Zemlje.


Mislim da železo u krvi stvara preduslove za lakše prelaze ili opsednutosti određenih entiteta, pošto su ljudska tela tako modifikovana da služe određenim entitetima za hranu, tako da i železo u konteksu ishrane tih entiteta igra ulogu naboja energije. Arijevski tipovi ljudske rase su takvi, imaju više energije, a višak železa je kao da su ljudska bića alkalne baterije, a ne obične... Mislim da je to povezano sa agresivnošću, eto, i to je ona što ih naposletku i hrani, kroz strah, patnju i bol...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: ned apr 07, 2013 4:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
neke naznake o željezu i važnosti koju ima u ...

21.05.1997. F, Laura, privatna sesija

P: Ako je Arijevcima bilo neophodno željezo... dobro, možda je željezo nešto što djeluje...
O: Što je s željezom kao elementom?
P: Dobro, da vidimo... Željezo - potiče od riječi starog keltskog "iserno", preko ilirskog "eisarno" kao indoeuropske baze "eis", što znači "snažno kretanje, jako, sveto". To je bijeli, rastezljiv, kovan, savitljiv metal, kemijski element koji se lako može magnetizirati, hrđa ubrzano u vlažnom ili slanom okruženju i vitalan je za biljni i životinjski svijet. On je najčešći i najvažniji od svih metala i njegove legure, kao čelik, se naširoko koriste. Simbol: Fe, atomska težina 55.847, atomski broj 26, specifična težina 7.86, talište 1535 stupnjeva C, točka isparavanja 3000 stupnjeva C. Elektronska ljuska: 2,14,8,2. Željezo je element u krvi, hemoglobinu i lako se magnetizira... postoje neka nova istraživanja u vezi željeza i magnetita u ljudskom mozgu kod ljudi koji imaju posebne psihičke sposobnosti ili imaju doživaljaje "otmica"... da li je to magnetizam?
O: Da...

P: Da li je to nešto što nekoga čvršće drži u 3. denzitetu i njegova eliminacija omogućuje nekome da promjeni denzitete... ili...
O: Taj magnetit djeluje kao tunel ( vodič ), i možda, ali samo možda, omogućava transfer tamo i natrag po volji?!? I što je s legendama o alkemičarima? Nije li ključna stvar tamo zapravo, transformacija?!? I nije li "dimna zavjesa" zbilja donešena 21.05.1997. F, Laura, privatna sesija efikasno, radi svog tog koncentriranja u krivo, na supstancu, a ne na značenje toga, kao što je to toliko uobičajeno u 3. denzitetu?
P: Shvatila sam! Dakle, magnetit u tijelu je to što prikuplja i održava naboj, i to apsolutno nema ništa s vanjskim supstancama uopće! Da li je to?
O: Postaješ "toplija".
P: Da li sam u pravu kad kažem da trebamo više željeza za magnetit, ili sam totalno u krivu?

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pon apr 08, 2013 4:07 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 04, 2011 5:44 pm
Postovi: 28
Zanimljiva sesija.Kao da su pogodili u sridu o čemu ja već duže mislim. Meteori!
U zadnje vrijeme primječen je veliki porast meteora a da ne govorimo o onom malom komadu koji je pao u Rusiji.
Kasiopejci su u mnogo navrata govorili o njima kao početku kraja ili početku moguče tranzicije u 4D.
Dali čemo ih vidjeti (tu skupinu meteora),baš i ne vjerujem.
Dali postoji mogučnost da ih netko preuzme pod kontrolu (ili je već ima) i da ih upotrijebi kao mi naše pametne bombe?
Zar OPS to nije i prije radio?
I najvažnije pitanje:zašto bi netko izabrao neke određene lokacije i sa kojim ciljem?

P: (Belibaste) Dakle, ako grupa individualaca sakupi, pohrani informaciju koja je ortogonalna istini, tj. laž, hoće li to prikupljanje informacije koja je ortogonalna istini povećati privlačenje meteorita ili planetarnih tijela?

O: Da.

Mijesta udara OPS centri? Prema ovome da.
Zašto bi OPS-i prvo pokupili svoje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet apr 18, 2013 9:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 25, 2010 12:29 am
Postovi: 46
Lokacija: Hr
hvala za postove o željezu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: ned maj 05, 2013 9:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Evo rada o Isusu iz Kasiopejskog materijala http://youtu.be/ECGAYia7OdE


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 41  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 57 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz